Organiser : | APS AGENCY Sp. z o.o. Sp. K |
Date : | 2022-07-24 |
Place : | Ustka |
Distance : | 10 T km |
Registered : | 185 |
Started : | 172 |
Not finished : | 0 |
Finished : | 172 |
On the track : | 0 |
Classifications acc. to categories:
All | Mundurowi - K | OPEN Kobiety | Mundurowi - M | OPEN Mężczyźni | Drużynowa
Classification by
net time.
Unofficial results !!!
Msc | Team | Classified participants | Time | Total time |
---|---|---|---|---|
1 | 18 BDOW TEAM | TOMASZ NIEDZIAŁEK 2 TOMASZ NIEDZIAŁEK MARCIN MATUSZEWSKI PAWEŁ STASIŃSKI | 01:19:08.35 01:19:04.50 01:19:04.10 01:19:00.20 | 01:19:08.000 |
2 | HOLD THE LINE | Krzysztof Chmielecki ADAM KARCZEWSKI MACIEJ LEWANDOWSKI KRZYSZTOF BĄBEL | 01:25:06.00 01:25:05.15 01:22:04.70 01:21:57.30 | 01:25:06.000 |
3 | CSMW | KRZYSZTOF WILMONT MAREK ELMERYCH ADAM HOSTYŃSKI PIOTR BOKACZ JOANNA TEREFENKO ARKADIUSZ SZAREK | 01:29:47.40 01:29:40.55 01:26:17.75 01:26:17.30 01:26:17.25 01:26:16.15 | 01:29:47.000 |
4 | 2BATALION | PAWEŁ WRÓBLEWSKI KAMIL WIERZCHOWSKI KAROL BIKOWSKI PIOTR PIPIR MARIUSZ ROCH JACEK SOLIWODA | 01:34:05.40 01:34:05.10 01:33:34.95 01:33:27.00 01:32:54.85 01:32:37.45 | 01:34:05.000 |
5 | PASKUDY | BARTOSZ DOMŻALSKI MICHAŁ SOLIS PIOTR HERMANOWSKI MATEUSZ JAROSZEWSKI | 01:34:28.05 01:34:27.90 01:34:27.90 01:34:27.70 | 01:34:28.000 |
6 | 49BLOT | JAKUB CYBULSKI ŁUKASZ MAŚNIAK DANIEL DĄBEK PATRYK STANKOWSKI | 01:38:56.30 01:38:55.90 01:38:55.00 01:38:54.30 | 01:38:56.000 |
7 | DZIKI Z TRÓJMIASTA | BEATA OTREMBA Joanna Bobuo KATARZYNA ANDRES MARCIN ANDRES SEBASTIAN ŻÓŁĆ BEATA ŻÓŁĆ JAROSŁAW POLAK | 01:40:36.65 01:40:36.40 01:40:35.95 01:40:35.65 01:40:35.35 01:34:16.30 01:27:31.65 | 01:40:36.000 |
8 | RYCERZE KRÓLA ERYKA | ADAM BAKALARZ MICHAŁ KOBIAŁKA KAROL KACPRZAK KATARZYNA BAKALARZ KRZYSZTOF KONIECZNY MATEUSZ WOLKIEWICZ GRZEGORZ OLSZAR KRZYSZTOF PŁOSKI JUSTYNA DRZEWIECKA RAFAŁ MILCZAREK | 01:46:43.50 01:46:43.50 01:46:42.70 01:46:42.70 01:46:42.15 01:46:41.70 01:45:23.80 01:45:22.90 01:24:51.60 01:24:51.30 | 01:46:43.000 |
9 | DEFENDER BARCZEWO | DAWID SOWA ADAM DUBIELECKI RADOSŁAW SIEMIANOWSKI PAWEŁ WĘGRODZKI JAROSŁAW ŁADA | 01:47:09.10 01:47:08.70 01:47:08.50 01:47:08.20 01:47:07.65 | 01:47:09.000 |
10 | MF RUBINEK | MATEUSZ GRUDZIŃSKI MICHAŁ GODLEWSKI MACIEJ POZORSKI MATEUSZ KULESZA | 01:47:59.00 01:47:59.00 01:47:58.80 01:47:58.10 | 01:47:59.000 |
11 | DZIKI TEAM | ADAM CESAK PATRYK WÒJCIK KAMIL KURP TOMASZ DREWNIAK ROBERT MILCZAREK DAMIAN CICHAŁA PAWEŁ KOSTRZEWA FILIP DYKTY DANIEL STRUGAŁA MATEUSZ KULINSKI | 02:02:25.65 02:02:25.25 02:02:25.00 02:02:24.75 02:02:24.00 02:02:23.90 02:02:23.90 02:02:23.05 02:02:22.55 02:02:21.65 | 02:02:25.000 |
12 | KALEKTYCY DARŁOWO | PAWEŁ CZERNIEJEWSKI PIOTR KOBUS MARCIN BIELECKI SZYMON ROSTOWSKI MICHAŁ RYBARCZYK DANIEL ROSTOWSKI KRYSTIAN CEBULA MATEUSZ KOBIELA AGATA SKWIERZ | 02:18:07.00 02:18:06.95 02:18:06.45 02:18:06.30 02:18:06.10 02:18:06.00 02:18:04.55 02:18:04.35 02:18:04.10 | 02:18:07.000 |
13 | USB USTKA | DOROTA HORDEJUK AGATA CZAJKOWSKA-JEŻAK RAFAŁ KAMIENIECKI PIOTR KONIECZNY PAWEŁ KORNILUK DANUTA ZIELIŃSKA MARTA ĆWIGOŃ-KARBOWSKA Marek Kocejko ANDRZEJ PRZEWROCKI | 02:19:33.00 02:19:32.70 02:19:32.15 02:19:31.95 02:19:31.45 02:19:31.30 02:19:31.00 02:19:30.50 02:19:29.95 | 02:19:33.000 |
14 | SB GYM GDYNIA | STANISŁAW WOJEWÓDZKI SYLWIA BUJALSKA FILIP RZEPPA PRZEMYSŁAW WOJEWÓDZKI KUBA LANDI | 02:19:56.30 02:19:55.80 02:19:55.35 02:19:55.00 02:19:54.65 | 02:19:56.000 |
15 | MAZURSKIE ŚWIRY | PIOTR FRANCZUK ANNA SIECZKA ANNA ALBIŃSKA IWONA SZCZEPKOWSKA | 02:25:03.15 02:25:02.50 02:25:01.70 02:25:01.00 | 02:25:03.000 |
16 | ADA TEAM | ANDRZEJ BRYKOWSKI MICHAŁ PRZYTARSKI TERESA BRYKOWSKA ŁUKASZ RYBAK | 02:25:13.95 02:25:13.35 02:25:12.35 02:25:11.80 | 02:25:13.000 |
17 | HYŻE NORKI I ROSOMAK | MARCIN SOLA MAGDALENA SIKORKA MARTYNA PETRYKOWSKA KATARZYNA POŁYNIAK | 02:25:58.65 02:25:58.25 02:25:57.30 02:25:55.70 | 02:25:58.000 |
18 | BALTO | BOGUSŁAW GAJEWSKI KRZYSZTOF RYCYK PATRYK GAJEWSKI KACPER GAJEWSKI BEATA RASZEWSKA JACEK BARTOSZKO ANETA GAJEWSKA | 02:29:46.10 02:29:45.50 02:29:45.50 02:29:45.30 02:29:44.95 02:29:44.60 02:29:44.10 | 02:29:46.000 |
19 | ZMECH I PRZYJACIELE | GRZEGORZ SKUZA KACPER MATUKIEWICZ WERONIKA PANASIŃSKA KATARZYNA BOŻKO SZCZEPAN WALUŚ | 02:32:10.70 02:32:10.30 02:32:10.05 02:32:09.80 02:32:09.15 | 02:32:10.000 |
20 | SHARKS | KRZYSZTOF JANKOWSKI JOANNA RĄCZKA RADOSŁAW GRZECHNIK RAFAŁ MASŁOWSKI AGNIESZKA KOZAK TOMASZ JAŚKIEWICZ MARCIN HAPAT AGNIESZKA KOCABA | 02:32:14.05 02:32:13.90 02:32:13.85 02:32:13.65 02:32:13.60 02:32:13.55 02:32:13.35 02:32:13.15 | 02:32:14.000 |
21 | TRZY FALE TEAM | AGNIESZKA KUBICA WITOLD KAMIŃSKI MAGDALENA JACH KAROLINA GOEBEL | 02:32:29.05 02:32:28.40 02:32:28.05 02:32:27.95 | 02:32:29.000 |
22 | ZADYSZKA TEAM | MAGDALENA KOŹLIKOWSKA MICHAL NOWACZYK HONORATA DUDEK-BALCER JOANNA NOGOWSKA KATARZYNA JANUCHOWSKA KAROLINA ZIARNIK KRZYSZTOF KAŹMIERSKI | 02:32:54.55 02:32:53.05 02:32:51.45 02:32:51.40 02:32:50.85 02:32:50.65 02:32:50.60 | 02:32:54.000 |
23 | CROSSFIT STOCZNIA | KAROLINA KORZENIOWSKA PATRYK KREFT JAROSŁAW JEGLIŃSKI MAGDALENA SZTANGA ANNA ORDYSZEWSKA EWA GŁOWIŃSKA | 02:34:09.55 02:34:09.30 02:34:08.80 02:34:08.55 02:34:08.10 02:34:08.00 | 02:34:09.000 |
24 | SOMSIAD ZŁODZIEJ | ROBERT STERNIŃSKI KLAUDIA WLAZŁA ADAM CHOJNOWSKI MATEUSZ UMAŃSKI MARCIN KAMIŃSKI MARIUSZ SUROWIEC MONIKA KAMIŃSKA | 02:35:48.50 02:35:48.20 02:35:47.45 02:35:46.70 02:35:46.40 02:35:46.00 02:35:44.45 | 02:35:48.000 |
25 | POLIPACK TEAM GWE II | WIKTORIA NACZK LEONARD NACZK MONIKA BARZOWSKA EMILIA KWIDZIŃSKA | 02:50:56.75 02:50:56.55 02:50:56.30 02:50:55.20 | 02:50:56.000 |
26 | POLIPACK TEAM GWE | KRYSTYNA KRÓLIKOWSKA ADAM MARCZYŃSKI JAROSŁAW WENDT MIRELA LEJKOWSKA ŁUKASZ LEJKOWSKI Nikodem Bałut ADAM KUŹMICZ MAGDALENA KUŹMICZ | 02:51:00.05 02:50:58.70 02:50:58.30 02:50:58.25 02:50:57.95 02:50:57.30 02:50:56.45 02:50:56.10 | 02:51:00.000 |
Total 26 results.