Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-10-26
Miejsce : Gliwice
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 713
Wystartowało : 625
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 620
Na trasie : 5
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 10km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu5_15_km
5km
20_km
10km
    
1WÓJCIK Jakub 2593GLIWICEM-3000:00:0000:30:0001:01:05
2PAWLINA Piotr 2387GLIWICEM-4000:00:0000:25:3100:49:42
3ONYSZKIEWICZ Iwona 2364KNURÓWK-3000:00:0001:02:29
4SKOLUDEK Robert 2464Kolegium Sędziów ZabrzePRZEZCHLEBIEM-2000:00:0000:45:35
5MACHEJ Remigiusz 2294Maro Team Jastrzębie - ŻoryJASTRZĘBIE - ZDRÓJM-3000:00:0000:43:50
6ŻERDKA Michał 2632Viking Training Center/TEAM PapryBIERUŃM-3000:00:0000:19:1600:39:49
7GARBALA Kamil 2117GLIWICEM-3000:00:0000:48:31
8ŻOCHOWSKA Liliana 3128GLIWICEK-4000:00:0000:41:58
9ŻOCHOWSKI Mirosław 3127GLIWICEM-5000:00:0000:41:5001:33:26
10DOLATA Krzysztof 2077SOCIOS SILESIAGLIWICEM-3000:00:0100:19:4500:40:12
11URBAŃCZYK Karol 2559GLIWICEM-2000:00:0100:18:0900:36:51
12LEWICKA Elżbieta 2279niezrzeszonaKNURÓWK-4000:00:0100:20:5800:42:56
13MUCHA Mateusz 2331Parkrun KatowiceSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-2000:00:0100:20:2600:42:53
14BABULA Przemysław 2001GKS Piast GliwiceGLIWICEM-2000:00:0100:18:1500:36:25
15LYSKO Jakub 2290WKB Meta LubliniecDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:0100:16:1800:33:10
16HALMAN Tomasz 2150KLAVAGLIWICEM-3000:00:0100:19:5900:41:41
17PROKOP Bartosz 2415Chopy z żelazaRUDA ŚLĄSKAM-2000:00:0100:19:0800:39:56
18KUCHARCZYK Jakub 3144UKS Kometa GliwiceGLIWICEM-2000:00:0100:20:0000:42:44
19SLADEK Dawid 2472RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:0200:18:2400:37:39
20SIKORA Karolina 2458PIEKARY ŚLĄSKIEK-4000:00:0200:23:1800:48:17
21DZIDA Janusz 2096ŻORYM-3000:00:0200:19:2900:40:09
22OCHMAN Paweł 2351Future Processing Running TeamGLIWICEM-3000:00:0200:19:1500:39:12
23LILLA Piotr 2281Klub Wysokogórski Jastrzębie - ZdrójJASTRZĘBIE - ZDRÓJM-3000:00:0200:20:2300:42:18
24WYSOCKI Mariusz 2600Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM-4000:00:0200:19:0000:38:21
25RODAK Paweł 2428GLIWICEM-2000:00:0200:19:3500:39:46
26SADŁO Sebastian 2684#szymiteamRUDYM-2000:00:0200:19:2200:40:34
27MIERA Wiktoria 2681#szymiteamRUDA KOZIELSKAK-2000:00:0200:22:4700:47:33
28PISKUŃ Piotr 2643KATOWICEM-2000:00:0200:19:0600:38:49
29KUKURBA Mikołaj 2255Romet Factory TeamGLIWICEM-3000:00:0300:20:0500:42:43
30WOJAKOWSKA Katarzyna 2584K&K RUNZABRZEK-4000:00:0300:23:1900:47:46
31WOJAKOWSKI Krzysztof 2585K&K RUNGLIWICEM-4000:00:0300:21:2200:45:40
32GÓRALEWSKI Rafał 2133GLIWICEM-2000:00:0300:21:5200:46:07
33KAMIŃSKI Jacek 2196Romet Factory TeamGLIWICEM-3000:00:0300:20:3900:43:19
34BLUS Marcin 2026ZABRZEM-4000:00:0300:19:5000:41:12
35GIEMZA Piotr 2122BremboDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:0300:20:3900:42:33
36OGAZA Mariusz 2354KNURÓWM-3000:00:0300:25:3500:52:46
37ZABRZEWSKI Patryk 2602ŻORYM-3000:00:0300:20:5000:42:18
38CHUDY Dominik 2056CZĘSTOCHOWAM-2000:00:0300:20:1600:40:34
39KŁODA Dorota 2212JANKOWICEK-2000:00:0300:22:5800:49:55
40KOTRA Jacek 2228SMOLNICAM-3000:00:0300:21:4400:44:32
41POLACZEK Alexander 2654SMOLNICAM-4000:00:0300:19:3600:40:23
42NIESLON Marek 2341Night Runners GluwiceGLIWICEM-3000:00:0400:18:5900:39:46
43MICHAŁUSZEK Sebastian 2317BIEG - UNKAGLIWICEM-4000:00:0400:22:2500:45:19
44WIETRZYCKI Mariusz 2572MOMO TEAMGLIWICEM-3000:00:0400:24:0500:50:15
45WIETRZYCKI Zenon 2573MOMO TEAMGLIWICEM-6000:00:0400:24:1600:50:15
46KACZOR Marceli 2190MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWM-4000:00:0400:19:2100:39:07
47PODYMA Mikołaj 2406BYTOMM-2000:00:0400:20:3500:42:36
48JACHYM Arkadiusz 2165Silesia sociosGLIWICEM-4000:00:0500:21:3900:44:53
49BORCZ Tomasz 2028DĄBROWA GÓRNICZAM-4000:00:0500:23:1800:49:55
50WIERNEK Tomek 2571LC'sKATOWICEM-4000:00:0500:19:4900:40:23
51OCZKO Dominik 2353KATOWICEM-4000:00:0500:22:4100:45:47
52SUPIŃSKA Beata 2508ELZAB ACTIVE TEAMGLIWICEK-4000:00:0500:32:4201:07:38
53CIUPEK Adrian 2062RUDYM-2000:00:0500:21:4600:44:27
54BIAŁAS Andrzej 2691BYTOMM-4000:00:0500:22:4500:48:01
55TOMASZEWSKA Joanna 2548JELCZ-LASKOWICEK-3000:00:0600:21:5200:46:53
56FOLTYN Jakub 2102way2champ.comGLIWICEM-2000:00:0600:19:5300:39:07
57CZARNOZYNSKI Aleksander 2067GTT INTERPROJEKTGLIWICEM-5000:00:0600:21:5500:43:53
58ULFIK Bartłomiej 2555GLIWICEM-4000:00:0600:22:4900:47:56
59BĄBSKI Szymon 2012Wymiatacze UjsołyUJSOŁYM-4000:00:0600:21:1200:43:47
60GORAJ-ZAJĄC Aleksandra 2699Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:0600:38:0901:17:45
61MACIĄŻEK Marek 2667Inżynieria Biegania TeamKATOWICEM-5000:00:0600:22:5400:45:55
62KONDERAK Dawid 2672CHORZÓWM-3000:00:0600:21:1100:43:17
63SZWARCZYŃSKI Michał 2530GLIWICEM-3000:00:0700:23:0400:49:49
64WATOŁA Marek 2566M&MPYSKOWICEM-4000:00:0700:23:0100:49:43
65BIEDROŃ Dariusz 2019PANIÓWKIM-4000:00:0700:20:5300:42:34
66SŁOMKOWSKI Mateusz 2476GDAŃSKM-2000:00:0700:20:5500:43:42
67SKOWRON Marcin 2466BYTOMM-4000:00:0800:20:5800:42:49
68CZAJA Jarosław 2065Future Processing Running TeamBYTOMM-4000:00:0800:20:5300:42:13
69DREWUSZEWSKI Maciej 20834MPŁAWNIOWICEM-4000:00:0800:22:2700:46:39
70NAPIÓRKOWSKI Adam 2334GLIWICEM-3000:00:0800:20:5300:42:45
71GÓRA Marek 2132DRiVTARNOWSKIE GÓRYM-5000:00:0800:30:0101:00:24
72CIECIAK Grzegorz 2059Megawat Running TeamŻORYM-4000:00:0800:20:5300:41:45
73LEDWIG Iwona 2271Mamax2GLIWICEK-3000:00:0800:24:0800:50:20
74DYMEK Dariusz 2094KNURÓWM-4000:00:0800:26:0700:53:09
75PORĘBSKI Grześ 2410GLIWICEM-2000:00:0900:24:4400:50:14
76HAŁAKUC Joanna 2152GLIWICEK-2000:00:0900:26:5900:55:54
77GANSZCZYK Rafał 2116Opel Active TeamGLIWICEM-4000:00:0900:22:4400:45:54
78SZYMAŃSKI Piotr 2534BYTOMM-4000:00:0900:22:4100:46:51
79KUMOR Dagmara 2258Runners Team KalkaWARSZAWAK-3000:00:0900:23:2500:47:30
80KARCHNIWY Ewa 2200Night Runners GliwiceSMOLNICAK-2000:00:0900:21:0600:44:09
81SOBOLEWSKI Maciej 2664ZABRZEM-4000:00:0900:22:1400:45:20
82GRUDZIŃSKI Radosław 2143ZABRZEM-3000:00:1000:21:5700:44:27
83CZEPIGA Bożena 2070RUDA ŚLĄSKAK-4000:00:1000:25:5400:53:55
84KURZELA Kuba 2263Gibkie SzłapyŚWIĘTOCHŁOWICEM-3000:00:1000:22:0500:45:56
85TOWAREK Michał 3139UKS Kometa GliwiceGLIWICEM-2000:00:1000:21:5300:45:38
86LEMPART Tomasz 2272GLIWICEM-4000:00:1100:22:2400:47:49
87HEROK Piotr 2157RYBNIKM-3000:00:1100:22:4900:48:06
88STELMASZCZUK Damian 2496GLIWICEM-4000:00:1100:40:0701:25:28
89BRYLIŃSKI Ryszard 2038ZABRZEM-6000:00:1100:27:0000:55:44
90BORYCZKO Bartłomiej 2030Barre Station FitnessGLIWICEM-4000:00:1100:20:4500:43:59
91HAŁKA Oliwia 2636BP Running TeamGLIWICEK-2000:00:1100:22:4700:44:38
92PACANA Patryk 2374Drużyna Świętego MarcinaTARNOWSKIE GÓRYM-2000:00:1100:22:4600:47:19
93CHOLEWA Grzegorz 2054PYSKOWICEM-4000:00:1200:26:5400:55:09
94SALA Katarzyna 2445GLIWICEK-3000:00:1200:26:5400:55:08
95JEZUSEK Piotr 2181Benq - Co Ja BiegneGLIWICEM-3000:00:1200:20:5100:42:36
96MACH Marcin 2297GLIWICEM-4000:00:1200:24:0400:50:01
97LANGE Beata 2637BP Running TeamGLIWICEK-4000:00:1200:22:4500:44:37
98SOBEL Natalia 3142UKS Kometa GliwiceGLIWICEK-2000:00:1200:28:4100:59:25
99POGODA Kinga 3137UKS Kometa GliwiceGLIWICEK-2000:00:1200:22:5900:48:31
100KULA Jan 2256Decathlon i PrzyjacieleGLIWICEM-3000:00:1300:26:0400:51:36
101BOSAKOWSKA Ela 2031GLIWICEK-4000:00:1300:25:4700:56:08
102STRZELCZYK Grażyna 2502GLIWICEK-3000:00:1300:29:2000:59:05
103CIOK Anna 2060GLIWICEK-3000:00:1300:29:2000:59:05
104ZDANOWICZ Michał 2614GLIWICEM-4000:00:1300:26:0200:56:09
105MAZUR Magda 2315KATOWICEK-4000:00:1300:28:5601:00:11
106SŁODKIEWICZ Grzegorz 2475GLIWICEM-4000:00:1300:24:3400:50:46
107KOZIOL Ryszard 2240SosnicaGLIWICEM-6000:00:1400:25:5400:53:35
108TIAHNYBOK Paweł 2545Decathlon&PrzyjacieleKALETYM-4000:00:1400:23:1300:48:12
109FOLTYN Pawel 2103FolkiGLIWICEM-3000:00:1400:23:1900:47:23
110MACHOŚ Adrianna 2685GLIWICEK-2000:00:1400:27:0700:58:32
111FIRSZT Marta 2101CHORZÓWK-2000:00:1500:26:3800:54:52
112KURZYK Elżbieta 2264GLIWICEK-3000:00:1500:29:0600:57:51
113BARCHANOWSKA Joanna 2008GLIWICEK-3000:00:1500:26:3600:56:42
114ZNÓJ-MULARCZYK Teresa 2627Biegnij Lola BiegnijLIBIĄŻK-6000:00:1500:29:3901:01:22
115CHEGE Danson 2048Decathlon Car GliwiceGLIWICEM-3000:00:1500:23:5100:51:35
116KELLER Aneta 2202GLIWICEK-3000:00:1500:27:0900:57:53
117URBAŃSKI Maciej 2561CHORZÓWM-5000:00:1500:26:3700:54:52
118KAŁUSKA Magdalena 2194JAWORZNOK-3000:00:1500:30:5301:02:03
119MAJCZAK Wojciech 2302JAWORZNOM-3000:00:1500:28:1800:58:31
120ZALESKI Maciej 2607GLIWICEM-2000:00:1500:21:4800:44:34
121DYRCZ Anna 2095KNURÓWK-4000:00:1500:22:3700:45:26
122ALKER Zbigniew 2000Alker TeamGLIWICEM-5000:00:1600:22:1800:44:54
123BENTKOWSKI Lesław 2016Dirty SparrowsGLIWICEM-6000:00:1600:33:2601:07:29
124KOWALCZYK Grzegorz 2230GLIWICEM-4000:00:1600:25:1900:53:32
125STALMACH Damian 2490Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM-4000:00:1600:23:0900:46:52
126ZIOMEK Katarzyna 2625BYTOMK-4000:00:1700:24:3300:51:07
127JASIK Grzegorz 2175SRTG GliwiceGLIWICEM-4000:00:1700:23:2000:46:50
128MUSIOŁ Krzysztof 2333Politechnika Śląska Sport Wspiera(MY) NaukowoNIEBOROWICEM-4000:00:1700:24:5800:51:54
129BAL-BURZAWA Renata 2639HirschvogelTYCHYK-4000:00:1700:33:0301:03:26
130GAJ Kamila 2112Night Runners GliwiceKNURÓWK-5000:00:1800:27:0000:55:38
131GROS Michał 2140ZABRZEM-2000:00:1800:32:1601:09:58
132SERWACH Mateusz 2455Falusso BergamoGLIWICEM-2000:00:1800:25:4300:53:42
133KLOC Sabina 2210STG GliwiceGLIWICEK-2000:00:1800:35:3601:16:05
134DONIGIEWICZ Mariusz 2080GLIWICEM-4000:00:1800:21:4300:43:20
135WOCH Szymon 2582STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKM-3000:00:1800:25:2100:51:16
136TOKARZ Dominik 2547ENERGY OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMM-4000:00:1900:32:3601:06:20
137SZUMIATA Piotr 2529GLIWICEM-2000:00:1900:25:4200:53:11
138KACZMAREK Katarzyna 2187Srtg GliwiceGLIWICEK-4000:00:1900:35:3301:04:30
139ZŁOTEK Katarzyna 2626Opel Active TeamKNURÓWK-3000:00:1900:27:0700:56:27
140MALEŃKA Jolanta 2304OATGLIWICEK-4000:00:1900:29:5301:01:58
141GOŹDZIŃSKI Wojciech 2131GLIWICEM-4000:00:2000:24:3800:52:10
142MATULICZ Damian 2313GLIWICEM-4000:00:2000:25:2500:53:59
143CITUK Rajmund 2061biegamnaczterechłapachGLIWICEM-2000:00:2000:23:3900:46:20
144BEM Andrzej 2015OATGLIWICEM-5000:00:2000:30:3001:04:05
145JAŚNIEWICZ Sandra 2180Decathlon&PrzyjacieleGLIWICEK-2000:00:2100:34:5401:13:16
146KAŁUŻYŃSKA Mariola 2195ŁÓDŹK-2000:00:2100:32:4001:07:41
147GOŹDZIŃSKA Magdalena 2130GLIWICEK-4000:00:2100:24:5600:49:46
148DUCH Weronika 2089Decathlon CAR ŁódźŁÓDŹK-2000:00:2100:28:4700:56:06
149MAJEWSKA Agata 2303CHORZÓWK-2000:00:2200:28:3300:56:38
150CHOLEWA Magdalena 2052GLIWICEK-4000:00:2200:30:3801:03:53
151NOGIEĆ Jakub 2345ProPointGLIWICEM-2000:00:2200:32:0201:11:45
152SZCZEPAŃSKI Paweł 2512ŁAZISKA GÓRNEM-3000:00:2200:21:0400:43:27
153PROKOPIUK Krzysztof 2416ORNONTOWICEM-2000:00:2200:23:3600:46:49
154REJNAT Agata 2426GLIWICEK-2000:00:2200:32:0101:05:54
155LENARTH Aleksandra 2273GLIWICEK-3000:00:2200:30:4401:03:21
156BISZ Magdalena 2023GLIWICEK-3000:00:2200:30:4501:03:30
157KARBOWNIK Marcin 2666GLIWICEM-2000:00:2200:26:3500:55:55
158KARBOWNIK Joanna 2665GLIWICEK-3000:00:2200:24:3400:50:09
159POPIÓŁ Izabela 3074GLIWICEK-3000:00:2200:31:4701:05:11
160WILMA Krzysztof 2575GLIWICEM-4000:00:2300:23:4000:48:24
161JANOSZ Sławomir 2170Biuro Inżynierskie IECSZAŁSZAM-3000:00:2300:23:4900:51:00
162DREWUSZEWSKA Ewa 2082PŁAWNIOWICEK-4000:00:2300:24:0100:48:44
163OGONOWSKI Dariusz 2356SOSNOWIECM-3000:00:2300:23:5500:48:33
164KRZYK Jarosław 2250TYCHYM-4000:00:2300:24:4600:49:54
165PAWLUS Marzena 2388CZECHOWICE-DZIEDZICEK-2000:00:2400:28:4301:02:31
166STĘPAK Patrycja 2497GLIWICEK-2000:00:2400:27:3400:55:15
167CZABAŃSKI Rafał 2064RUNHOGS TychyGLIWICEM-4000:00:2500:22:1200:44:13
168SAFERNA Przemek 2443GLIWICEM-3000:00:2500:28:1200:56:10
169PIENIAK Karolina 2393GLIWICEK-2000:00:2500:30:4701:04:05
170MIŁKOWSKI Andrzej 2327GLIWICEM-6000:00:2500:28:3300:58:50
171ZWOLSKI Dymitr 2628KNURÓWM-3000:00:2600:24:2100:49:13
172MIELNIK Krzysiek 2323GLIWICEM-3000:00:2600:23:2600:46:56
173KOZACZKIEWICZ Helena 2237KNURÓWK-6000:00:2600:33:5001:10:16
174CZĄSTKIEWICZ Marcin 2069GLIWICEM-3000:00:2600:25:1700:52:32
175WOJTUKIEWICZ Justyna 2589GLIWICEK-3000:00:2600:33:5201:10:33
176KACZYŃSKI Marek 2192Mostostal Zabrze UnitedRYBNIKM-3000:00:2600:31:0701:03:04
177PIECHOWIAK Wojciech 2392GLIWICEM-3000:00:2600:24:1300:50:44
178SKOTNICKI Michał 2642GLIWICEM-3000:00:2600:29:0901:00:05
179ROSAK-SZYROCKA Asia 2436Mielewczyk Running TeamCZESTOCHOWAK-4000:00:2700:27:3400:56:10
180WARDAK Piotr 2565GLIWICEM-3000:00:2700:24:1500:50:21
181KRZYMINSKA Patrycja 2251Miraz Race TeamGLIWICEK-3000:00:2700:23:3500:47:40
182GRABYSZ Witold 2137GLIWICEM-5000:00:2700:31:0801:03:03
183MALINOWSKI Przemysław 2305RYBNIKM-4000:00:2700:29:2800:59:58
184ŻYWKO Krzysztof 2634PUŁAWYM-2000:00:2700:24:2200:49:48
185HODOR Robert 2159BYTOMM-4000:00:2700:23:4100:48:07
186TOMCZAK Rafał 2550Zabiegani NauczycieleMIKOŁÓWM-4000:00:2800:25:3900:52:14
187DOBOSZ Mariusz 2075GO-leasingGLIWICEM-3000:00:2900:25:5700:52:28
188SIODŁAK-BLACHNIO Justyna 2461GLIWICEK-4000:00:2900:27:3300:57:26
189BANIAK Przemyslaw 2006ZAWIERCIEM-4000:00:2900:25:3800:52:07
190OLEJNICZAK Aleksandra 2360KNURÓWK-2000:00:2900:26:1400:54:17
191PSIUK Piotr 2419ZABRZEM-3000:00:2900:26:1600:55:22
192BOREK Wojciech 2029GLIWICEM-3000:00:2900:27:2400:57:38
193WITEK Grzegorz 2580Dar-Bud TeamRACIBÓRZM-3000:00:2900:23:2100:46:29
194PAROL Tomasz 2381ProPointGLIWICEM-3000:00:2900:23:5900:49:20
195STANISZEWSKI Janusz 2492BYTOMM-5000:00:2900:23:4700:48:32
196PIWOWARCZYK Agnieszka 2403ZABRZEK-3000:00:2900:25:2400:51:10
197SZCZOTKA Ilona 2515KATOWICEK-5000:00:2900:25:2100:51:56
198SZCZOTKA Andrzej 2516KATOWICEM-5000:00:2900:22:3400:45:39
199FABER Jacek 2638GLIWICEM-3000:00:2900:24:5300:51:36
200RYBAK Andrzej 2441HirschvogelZABRZEM-3000:00:3000:27:5300:59:01
201LASIUK Paweł 2268HirschvogelGLIWICEM-3000:00:3000:25:1100:50:42
202BRZEZIŃSKA Teresa 2040Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:3000:28:3300:58:36
203KRÓLIK Arkadiusz 2246MARO Team Jastrzębie-ŻoryJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-4000:00:3000:27:3200:56:02
204JÓZEFOWICZ Piotr 2183DZIAŁDOWOM-4000:00:3000:23:1700:48:21
205KOZA Paulina 2236Kj Trachy GliwiceGLIWICEK-3000:00:3000:26:0100:55:03
206MARCZYK Darek 2311FLUORBYTOMM-3000:00:3100:23:3800:49:06
207LEWANDERSKI Dariusz 2277HIRSCHVOGELBYTOMM-3000:00:3100:25:1000:50:42
208GODLEWSKI Łukasz 2126HirschvogelGLIWICEM-2000:00:3100:24:1300:49:02
209LISOŃ Julia 2284Drużyna Politechniki Śląskiej Sport Wspiera(MY) NaukowoKNURÓWK-2000:00:3100:25:5700:52:27
210TURAK Rafał 2554KATOWICEM-4000:00:3100:23:2900:48:04
211ISKRZAK Izabela 2164BYTOMK-3000:00:3100:26:0800:53:02
212JAKUBCZYK Krzysztof 2168BYTOMM-3000:00:3200:23:2900:47:42
213SZMIGIEL Daniel 2520GLIWICEM-3000:00:3200:25:2100:51:55
214KWIATKOWSKI Marcin 2266GLIWICEM-3000:00:3200:23:3000:49:27
215GAJEWSKA Izabela 2113FrelkaGLIWICEK-4000:00:3200:29:5901:01:41
216WÓJCIK Anna 2595GLIWICEK-4000:00:3200:25:0300:50:57
217STANGEL Michał 2648GLIWICEM-4000:00:3200:30:1801:01:59
218WYCIŚLIK Marcin 2598HirschvogelGLIWICEM-3000:00:3300:26:2600:54:44
219OLSZOK Dawid 2362HirschvogelZABRZEM-3000:00:3300:28:5701:01:25
220ZAKRZOWSKI Krzysztof 2606DRiVRUDA ŚLĄSKAM-2000:00:3300:25:5400:53:39
221CHĘCIŃSKI Tomasz 2050GLIWICEM-4000:00:3300:25:4400:53:34
222KUMOR Marcin 2259GLIWICEM-3000:00:3300:26:4600:57:00
223CYROŃ Marcin 2686GLIWICEM-3000:00:3300:26:3000:52:49
224NĘDZA Ryszard 2336HirschvogelGLIWICEM-5000:00:3400:38:0201:20:08
225PACAN Tomasz 2373BYTOMM-4000:00:3400:24:0400:49:57
226DUNAJ Łukasz 2091HirschvogelBYTOMM-3000:00:3400:38:0301:20:08
227PRZYGOCKI Robert 2418GLIWICEM-4000:00:3400:29:5001:03:26
228ZAWIERUCHA Aleksander 2611MARO-Team Jastrzębie-ŻoryŻORYM-5000:00:3400:26:2900:53:04
229REWERS Marzena 2427TARNOWSKIE GÓRYK-4000:00:3500:32:0901:06:29
230SEMLA Tomasz 2454GLIWICEM-3000:00:3500:24:3300:50:54
231SOCZAWA Wojciech 2484ZABRZEM-4000:00:3500:24:1000:48:30
232SZENDZIELORZ Marek 2518GLIWICEM-4000:00:3500:34:5301:13:08
233FRYDRYCH Przemysław 2110GLIWICEM-3000:00:3500:34:5301:13:08
234EICHHOF Joanna 2097GLIWICEK-4000:00:3600:25:1700:50:57
235ZAREMBA Tadeusz 2609stary HangarGLIWICEM-6000:00:3600:28:2400:58:33
236NOWAKOWSKI Zenon 2350ZABRZEM-6000:00:3600:23:4000:47:26
237ŚMIERCIAK Paweł 2539Dolina SportowaCZESTOCHOWAM-3000:00:3600:23:5700:47:53
238STAROSTA Robert 2495RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:3600:24:0300:48:58
239PŁOSKONKA Tomasz 2404KATOWICEM-3000:00:3700:32:0601:06:27
240KIJANKA Damian 2205Hirschvogel Components PolandGLIWICEM-3000:00:3700:32:1601:03:11
241SZOŁTYSIK Marta 2522RADZIONKÓWK-3000:00:3700:27:3900:57:33
242SALAMON Dawid 2446CZERWIONKA-LESZCZYNYM-3000:00:3700:32:1601:09:05
243SMOK Weronika 2479GLIWICEK-2000:00:3700:26:3700:53:43
244WÓJCIAK Katarzyna 2592SOŚNICOWICEK-4000:00:3700:26:4500:52:52
245SKULSKI Tomasz 2469Lila LogistikGLIWICEM-4000:00:3700:26:5300:56:23
246PROKOP Iwona 2414KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaRUDA ŚLĄSKAK-4000:00:3700:29:0300:58:31
247WRÓBLEWSKA Magdalena 2689GDYNIAK-4000:00:3700:28:5400:59:53
248SAMOL Grzegorz 2448GliwiceGLIWICEM-5000:00:3800:26:0700:53:50
249GĘBCZYŃSKI Paweł 2120GLIWICEM-4000:00:3800:23:4700:48:25
250GĘBCZYŃSKI Oliwier 2121GLIWICEM-2000:00:3800:25:1100:55:09
251SAŁAMACHA Dawid 2447DRiVGLIWICEM-2000:00:3800:20:4000:42:46
252RODEK-NOWAK Magdalena 2429TARNOWSKIE GÓRYK-3000:00:3800:34:0401:11:37
253STUCHLIK Izabela 2504TARNOWSKIE GÓRYK-4000:00:3800:33:4501:08:53
254SZWIEC Sandra 2531ZABIEGANI NAUCZYCIELEORNONTOWICEK-3000:00:3900:28:1000:56:54
255ZAWISZA Julia 2613GLIWICEK-2000:00:3900:31:5701:06:06
256POLEWKA Beata 3138UKS Kometa GliwiceGLIWICEK-4000:00:3900:28:1000:57:18
257KUBICA Bożena 2252Zabiegani NauczycieleORNONTOWICEK-5000:00:4000:31:1001:04:04
258SZOZDA Ewa 2524SIEDLEC DUŻYK-3000:00:4000:27:1000:56:53
259MARKER-DZIUBOSZ Agnieszka 2312BYTOMK-4000:00:4000:27:1600:56:14
260BAŃKA Jakub 2007GLIWICEM-3000:00:4000:27:1000:56:23
261LEŚNIEWSKI Mateusz 2276KOTULINM-3000:00:4000:28:3000:57:33
262KOWALCZYK Kamila 2232GLIWICEK-3000:00:4000:28:3000:57:35
263OKOŃ Monika 2357KNURÓWK-4000:00:4000:28:3800:56:32
264WERKOWSKI Marek 2569KATOWICEM-4000:00:4100:29:0501:02:31
265OKOŃ Zdzisław 2358KNURÓWM-6000:00:4100:28:3700:55:44
266SZULC Sebastian 2527ExlabsGLIWICEM-3000:00:4100:23:4600:50:48
267KOŁODZIEJCZAK Dominika 2220GLIWICK-2000:00:4100:34:0001:11:19
268STACHOWSKA Aleksandra 2489GLIWICEK-4000:00:4100:29:4701:02:42
269SZCZERZEK Zbigniew 2514ZABRZEM-6000:00:4100:25:2400:52:28
270MACIEJEWSKA SIWY Ela 2298NULLK-3000:00:4100:29:4001:00:30
271GRYBOŚ Patrycja 2144RADZIONKÓWK-2000:00:4100:29:0800:58:28
272PIERZCHAŁA Jacek 2394SOSNOWIECM-4000:00:4100:29:0100:57:57
273RUDZIŃSKI Jacek 2440GLIWICEM-3000:00:4200:25:3000:49:30
274WACŁAWEK Tomek 2562GLIWICEM-2000:00:4200:28:3801:00:32
275MICHULEC Jakub 2656Eko-okna RunnersBYTOMM-3000:00:4200:25:4100:51:07
276ZYCHLA Grzegorz 2655SU07BYTOMM-3000:00:4200:25:4100:49:59
277TOKAJ Dominik 2546GLIWICEM-2000:00:4300:24:5800:50:21
278DOMAN Łukasz 2079Socios SilesiaRUDA ŚLĄSKAM-4000:00:43
279GRZEBNIEWSKA Judyta 2147TYCHYK-3000:00:4300:24:2600:48:58
280KAŹMIERCZAK-BAŁATA Anna 2201GLIWICEK-4000:00:4300:33:0701:06:52
281TREFON-RADZIEJEWSKA Dominika 2551RYBNIKK-3000:00:4300:28:4500:57:01
282DREWNIAK Łukasz 2674GLIWICEM-3000:00:4300:25:4000:51:05
283PACAN Krzysztof 2372BYTOMM-4000:00:4400:25:2200:52:36
284RUDZIŃSKI Łukasz 2438GLIWICEM-3000:00:4400:26:5500:54:43
285RUDZIŃSKI Kamil 2439GLIWICEM-3000:00:4400:25:2800:49:27
286WOCHNIK Dawid 2583CF ZabrzeGLIWICEM-3000:00:4400:24:2700:47:55
287POWROŹNIK Paulina 2412Politechnika Śląska Sport Wspiera(MY) NaukowoKATOWICEK-2000:00:4400:26:5000:55:53
288MAGURNO Franco 2677GLIWICEM-4000:00:4400:26:4900:54:57
289SLUZALEK Małgorzata 2474GLIWICEK-4000:00:4500:28:4200:59:17
290KOZŁOWSKI Przemysław 2242Zachodnie GepardyKRAKÓWM-3000:00:4500:26:4000:56:40
291PIÓRKOWSKI Tomasz 2402GLIWICEM-4000:00:4500:28:4200:59:17
292ORLICKI Ireneusz 2368Politechnika Śląska Sport Wspiera(MY) NaukowoGLIWICEM-3000:00:4500:30:0701:00:28
293OLEJNICZAK Tomasz 2635BYTOMM-4000:00:4500:24:1000:47:35
294ORLICKA Marlena 2367Politechnika Śląska Sport Wspiera(MY) NaukowoGLIWICEK-3000:00:4500:33:0501:04:36
295NIEMIEC Sławomir 2337Intergrafik PolskaGLIWICEM-3000:00:4600:25:5000:52:25
296DRECHSLER Oskar 2081NAKŁO ŚLĄSKIEM-3000:00:4600:25:0500:52:09
297GARNCARZ Jakub 2118DĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:4600:26:3200:53:11
298KURCZYK Kamil 2260GLIWICEM-2000:00:4600:23:2300:46:20
299JUROWICZ Damian 2184KATOWICEM-2000:00:4600:31:2201:04:26
300RATKA Dawid 2423WYRYM-3000:00:4600:30:3301:04:54
301MUSIAŁ Piotr 2332ZABRZEM-2000:00:4700:28:3300:56:25
302PEPEL Katarzyna 2390Luxtorpeda CzerwionkaCZERWIONKA-LESZCZYNYK-3000:00:4700:25:0200:50:32
303BEDNAREK Jakub 2014GLIWICEM-3000:00:4700:26:2000:54:17
304ŁĄCKA Karolina 2696K-3000:00:4700:30:4101:01:08
305UNIEJEWSKI Tomasz 2556KATOWICEM-4000:00:4800:25:0900:51:00
306PIETRZAK Łukasz 2396Mechtal CityBYTOMM-3000:00:4800:26:3400:54:44
307WIŚNIEWSKI Tomasz 2577GLIWICEM-3000:00:4800:25:3300:51:18
308JANOSZKA Izabela 2171HirschvogelŚWIBIEK-2000:00:4900:31:4701:06:45
309BUJNAROWSKA Barbara 2043GLIWICEK-3000:00:4900:27:4800:57:10
310DWORACZEK Grzegorz 2092Tridivision Triathlon TeamBYTOMM-4000:00:4900:26:2400:52:56
311KLONEK-FRYŚ Sylwia 2211GLIWICEK-3000:00:4900:27:4800:57:10
312WIŚNIEWSKA Beata 2576GLIWICEK-2000:00:4900:25:5300:52:05
313LYSKO Agnieszka 2291DĄBROWA GÓRNICZAK-3000:00:4900:26:1300:52:16
314STANISZ Michał 2491GLIWICEM-3000:00:5000:26:3900:57:15
315LEBIECKA Karolina 2270KATOWICEK-2000:00:5000:21:5100:44:09
316KRZANOWSKI Marcin 2249Oasis Team SportZABRZEM-3000:00:5000:24:1600:48:53
317WIECZOROWSKI Krzysztof 2570Mostostal Zabrze UNITEDGLIWICEM-3000:00:5000:26:4100:55:39
318CHWALISZEWSKA Agnieszka 107GLIWICEK-4000:00:5100:32:5701:08:57
319NIEPOŃ Michał 2339FLUORGLIWICEM-3000:00:5100:45:11
320SKWARA Katarzyna 2471HirschvogelZABRZEK-3000:00:5100:29:2700:59:35
321DRGAS Małgorzata 2084RUDA ŚLĄSKAK-3000:00:5100:29:2800:59:35
322ŻEBROWSKI Łukasz 2630ZF TeamTARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:5100:27:0400:53:46
323PALENGA Adrian 2378ZF TEAMGLIWICEM-3000:00:5100:28:2701:01:34
324KOZŁOWSKI Mariusz 2243KB ODRA OPOLEOPOLEM-4000:00:5200:27:2200:54:12
325GOWIK Agata 2129ZIELONA GÓRAK-2000:00:5300:29:0601:00:39
326URBANIAK Dawid 2558Avantor Performance Materials PolandGLIWICEM-2000:00:5300:25:3900:53:39
327POPŁAWSKA-WAL Agata 2409ZFGLIWICEK-3000:00:5300:26:4400:53:03
328JAŚKIEWICZ Sławomir 2179MYSŁOWICEM-3000:00:5300:24:5900:51:41
329LISIECKI Dawid 2283Knurów-SimtechKNURÓWM-3000:00:5300:26:0400:52:01
330GRUDZIŃSKA Magdalena 2142ZABRZEK-3000:00:5400:26:3500:52:58
331SAMOL Iwona 2449GLIWICEK-4000:00:5400:28:5000:58:22
332NOWAK Łukasz 2347Avantor Performance Materials PolandRYBNIKM-3000:00:5400:24:5200:50:06
333LUKASZCZYK Marek 2288RUDA ŚLĄSKAM-2000:00:5400:24:3600:47:24
334GOLIASZ Bartłomiej 2127GLIWICEM-3000:00:5400:26:4300:52:28
335OPALIŃSKI Tomasz 2365ZF TeamGLIWICEM-3000:00:5400:26:4300:53:35
336ŻAAK Michał 2629ZABRZEM-3000:00:5400:25:5700:52:02
337KOZŁOWSKI Andrzej Jerzy 2241ZABRZEM-6000:00:5500:29:0501:00:07
338OGONOWSKI Edward 2355Żółwik OpoleOPOLEM-6000:00:5500:25:4900:51:28
339PĘCHERCZYK Piotr 2391CZELADŹM-5000:00:5500:25:5200:52:59
340ROLEK Marcin 2434GLIWICEM-3000:00:5600:26:4100:53:34
341KLAKLA Henryk 2208ZF TeamKRAKOWM-3000:00:5600:28:2201:01:29
342GŁOWACKA Katarzyna 2125K2KATOWICEK-3000:00:5600:28:3600:57:30
343WĄTROBA Tomasz 2567CHRUSZCZOBRÓDM-3000:00:5600:26:4100:54:59
344BEHERNOT Jan 2680GLIWICEM-2000:00:5600:26:3300:53:36
345BIAŁAS Robert 2641ZABRZEM-4000:00:5600:24:0100:48:06
346SZASTOK Katarzyna 2509RADZIONKÓWK-4000:00:5700:28:0800:55:14
347CHOJKOWSKI Michał 2051MYSŁOWICEM-4000:00:5700:27:3300:56:40
348MAJ Małgorzata 2301Mostostal Zabrze UNITEDZABRZEK-4000:00:5700:32:3101:05:48
349BRODIUK Norbert 70Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:5800:31:5801:08:28
350SZEREMETA Maciej 2519ZABRZEM-4000:00:5800:23:4400:47:11
351PANKIEWICZ Katarzyna 2379GLIWICEK-4000:00:5800:29:3101:00:38
352DACZYŃSKI Kajetan 2073GLIWICEM-2000:00:5800:29:3101:00:37
353BIENIEK Bozena 2020GLIWICEK-3000:00:5900:34:1501:12:31
354KONOPACKA Krystyna 2222GLIWICEK-6000:00:5900:34:5001:14:56
355POPKO Iwona 2408ZABRZEK-3000:00:5900:34:1201:10:45
356NIEUŻYŁA Marta 2342GIERAŁTOWICEK-3000:00:5900:34:5701:11:06
357PILSZYK Kazimierz 2398seniorzyGROJECM-6000:00:5900:24:3900:49:29
358BLAUT-KUBANEK Anna 2025RUDA ŚLĄSKAK-3000:00:5900:28:1200:59:04
359ROJEK Michał 2433Wkurw_teamGLIWICEM-4000:01:0000:29:2900:59:44
360ONOPIUK Natalia 2363GLIWICEK-2000:01:0000:28:4000:58:00
361STRYSIK-KRĘŻEL Iwona 2501ProPointGLIWICEK-3000:01:0000:28:4800:59:00
362SOSADA Nicol 2486ista biegAmyZBROSŁAWICEK-2000:01:0200:25:5300:51:45
363JASTO Sławomir 2176KNURÓWM-4000:01:0200:33:5901:08:48
364JASTO Mateusz 2177KNURÓWM-2000:01:0200:27:2600:55:48
365KAPTACZ Magdalena 2198GLIWICEK-4000:01:0200:30:3001:03:25
366KOWALCZYK Robert 2229Ista BiegAmyPRZYSZOWICEM-5000:01:0200:25:5400:52:51
367HRYCYSZYN Julia 2162AVANTORGLIWICEK-3000:01:0200:30:3701:02:56
368KOWALSKI Marcin 2235DĄBROWA GÓRNICZAM-2000:01:0200:23:5100:48:21
369CHAROWSKI Marcin 2047STARGARDM-3000:01:0200:26:4000:52:35
370KONIECZNY Agnieszka 2221GLIWICEK-3000:01:0200:30:5701:02:56
371PAJĄK Dorota 2377GLIWICEK-3000:01:0200:31:3601:08:25
372GRĄBCZEWSKI Marcin 2139GLIWICEM-3000:01:0300:26:4200:54:00
373KOBIERSKA-SLADEK Anna 2214GLIWICEK-3000:01:0300:33:0001:07:14
374SOKOŁOWSKI Łukasz 2485GLIWICEM-3000:01:0400:27:2800:55:25
375WOJTAS Marcin 2586ista BiegAmyGLIWICEM-3000:01:0400:26:2000:51:10
376SKRZYPEK Wiola 2468#BiegaczeKRAKOWK-2000:01:0500:30:4401:04:58
377MIECZNIKOWSKA Ida 2322KATOWICEK-2000:01:0500:28:2900:59:26
378KOŃCZAK ŁABAS Magdalena 2223Huragan LigotaKATOWICEK-4000:01:0500:35:5101:10:02
379KUKUCZKA Ewa 2254GLIWICEK-3000:01:0500:27:1300:55:54
380MICHOŃ Maciej 2319GLIWICEM-2000:01:0600:26:5200:53:14
381DĘBOWSKI Krzysztof 2074GLIWICEM-3000:01:0600:26:1100:53:13
382GÓRECKI Janusz 2135GLIWICEM-5000:01:0600:30:4001:02:48
383GÓRECKA Weronika 2134GLIWICEK-2000:01:0600:30:4001:02:48
384OLEŚ Monika 2671CHORZÓWK-3000:01:0600:27:1300:53:10
385SOBOLEWSKA Stefania 2483GLIWICEK-4000:01:0700:28:2600:57:52
386CICHY Agnieszka 2058RUDA ŚLĄSKAK-3000:01:0700:30:5701:03:00
387JUSZCZAK Ewa 2185GLIWICEK-5000:01:0700:32:3901:07:01
388HOMA Dorota 2161Nogami do przoduGLIWICEK-3000:01:0700:26:2700:53:26
389ROJCZYK Krzysztof 2432DRiVRYBNIKM-3000:01:0800:45:57
390ĆWIK Paweł 2072TYCHYM-5000:01:0800:28:0401:53:31
391KACZOROWSKI Grzegorz 2191GLIWICEM-2000:01:0800:28:2600:57:42
392GORELL Bogumiła 2128PONISZOWICEK-3000:01:0900:27:5000:56:25
393WITAŁA Rafał 2578GLIWICEM-3000:01:0900:30:0501:01:28
394TROSKO Adam 2552LIGOTA ŁABĘDZKAM-4000:01:0900:24:3900:52:59
395GRYCMAN Michał 2145ProPointCZYŻOWICEM-2000:01:0900:28:2600:57:43
396SPYRA Jacek 2488ProPointPRZYSZOWICEM-2000:01:0900:27:0300:54:02
397ZAJĄC Mateusz 2604GLIWICEM-3000:01:0900:25:2400:50:00
398PORWOŁ Adam 2411GLIWICEM-2000:01:0900:31:0601:02:40
399BAJKACZ Tomasz 2690GLIWICEM-2000:01:0900:31:0601:01:51
400CZĄSTKIEWICZ Alicja 2068PowerGirlsGLIWICEK-3000:01:1000:27:3200:55:33
401KOTLARSKA Anna 2227GLIWICEK-4000:01:1000:29:5500:57:15
402NOWAK Ewa 2346GLIWICEK-5000:01:1000:29:5601:01:59
403URBANIAK Anna 2557GLIWICEK-4000:01:1000:38:3601:19:36
404RAŁ Zdzisława 2422GLIWICEK-4000:01:1000:32:3801:08:57
405ŚWIETLIK Joanna 2541BYTOMK-3000:01:1000:30:5701:04:36
406SŁABOŃ Roma 2657GLIWICEK-3000:01:1000:27:3200:55:34
407MICZKA Łukasz 2320GLIWICEM-3000:01:1100:28:3800:59:54
408MICZKA Justyna 2321GLIWICEK-4000:01:1100:28:3800:59:54
409JAROŃ Katarzyna 2173BYTOMK-4000:01:1100:27:3000:56:33
410JAROŃ Grzegorz 2174BYTOMM-4000:01:1100:26:5200:53:59
411STROJEK Piotr 2499BYTOMM-4000:01:1100:25:2100:51:06
412STROJEK Agnieszka 2500BYTOMK-4000:01:1100:29:0300:58:20
413SKÓRA Joanna 2467BYTOMK-4000:01:1100:28:5901:00:14
414PAWLIK Michał 2385GLIWICEM-3000:01:1100:31:2501:07:33
415ZIELIŃSKI Wojciech 2619GLIWICEM-2000:01:1100:23:4300:52:02
416TATUŚ Sebastian 2544CHORZÓWM-4000:01:1200:29:0200:58:53
417DRZYMALSKI Przemysław 2088ProPointGLIWICEM-3000:01:1200:27:0100:52:21
418RUDKIEWICZ Aneta 2437Lila LogistikZABRZEK-3000:01:1200:30:2601:02:20
419DULĘBA Juliusz 2090GLIWICEM-3000:01:1200:30:2500:57:16
420BLADYN Dawid 2024Decathlon&PrzyjacieleGLIWICEM-2000:01:1300:25:2900:50:57
421ORACZ Arkadiusz 2366ProPointRUDA ŚLĄSKAM-2000:01:1300:25:2000:50:43
422PIOTROWSKI Kajetan 2401Decathlon&PrzyjacieleGLIWICEM-2000:01:1300:25:2900:50:50
423KACZMARSKI Jacek 2189BYTOMM-3000:01:1300:27:5800:57:02
424ZACZYŃSKA Dagmara 2603BYTOMK-3000:01:1300:28:2300:56:11
425SŁOWIŃSKI Kamil 2477Drużyna Politechniki ŚląskiejRYBNIKM-3000:01:1300:26:1700:53:47
426PAWLIK Rafał 2386PoborszówPOBORSZÓWM-2000:01:1300:28:4100:58:56
427KUKLA Bartosz 3143UKS Kometa GliwiceGLIWICEM-2000:01:1300:25:2600:55:29
428GAŁEK Andrzej 2678ZF TeamZBROSŁAWICEM-3000:01:1300:28:0000:56:57
429NARUSZEWICZ Krzysztof 2335GLIWICEM-3000:01:1400:29:4601:01:02
430OLSZEWSKI Łukasz 2361FLUORZABRZEM-3000:01:1400:28:0500:56:53
431MARCINIAK Paulina 2309GLIWICEK-3000:01:1400:26:3400:53:48
432HEINCE Łukasz 2155ProPointRUDA ŚLĄSKAM-2000:01:1400:26:4000:54:04
433SŁOWIŃSKI Jacek 2478RYBNIKM-3000:01:1400:25:5800:50:19
434PAUL Violetta 2382BPRTGLIWICEK-4000:01:1400:27:0000:54:02
435PAWLETA Michał 2383BPRTGLIWICEM-4000:01:1400:27:0000:54:01
436ŚWIĘTEK Marcin 2542RUDA ŚLĄSKAM-3000:01:1500:24:2400:48:13
437KOTOWSKI Piotr 2658GLIWICEM-4000:01:1500:28:3500:58:25
438SZOPIŃSKI Grzegorz 2523Decathlon&PrzyjacieleGLIWICEM-2000:01:1600:28:1400:55:30
439STASZEWSKA Marzena 845PKO Bank Polski/ Inżynieria bieganiaRUDA ŚLĄSKAK-3000:01:1700:28:1201:03:13
440MACHERA Katarzyna 2295STARY KONIECPOLK-2000:01:1700:33:2601:08:37
441KOŁAK Alicja 2219GLIWICEK-3000:01:1800:28:4800:59:45
442IGNACZAK Robert 2650GLIWICEM-4000:01:1800:25:2000:50:56
443SZOŁTYSIK Łukasz 2649GLIWICEM-3000:01:1800:25:1100:49:57
444WOJTASIK Adrian 2587GLIWICEM-2000:01:1900:28:0600:56:31
445MISZCZAK Kasia 2328Ekipa na kijachRUDA ŚLĄSKAK-4000:01:1900:28:5401:00:09
446STARCZAŁA Piotr 2494Megawat Running TeamKSIĄŻENICEM-4000:01:1900:28:2700:57:41
447PIONTEK Piotr 2399Megawat Running TeamKNURÓWM-4000:01:1900:25:3100:50:52
448CZARNECKI Michał 2066GLIWICEM-2000:01:2000:28:0500:56:51
449STRANCZYK Anna 2498FLUORZABRZEK-3000:01:2000:33:0701:07:46
450MAŃKA Adam 2307GLIWICEM-4000:01:2000:28:0400:54:46
451TIMOFIEJCZUK Anna 2660RUDNOK-4000:01:2000:32:3001:04:59
452MOCZULSKI Wojciech 2659RUDNOM-6000:01:2000:35:1201:12:31
453NIEMIEC Rafał 2338Intergrafik PolskaZABRZEM-4000:01:2100:30:0501:01:31
454GIERCZYCKI Michał 2123GLIWICEM-3000:01:2100:32:3501:04:06
455WALCZYK Joanna 2563PwC Service Delivery CenterBYTOMK-2000:01:2100:33:2901:06:16
456WÓJCIK Agnieszka 2594ZABRZEK-2000:01:2100:33:2901:06:16
457KOZAK Kamila 2683GÓRA SIEWIERSKAK-2000:01:2100:28:0200:55:35
458MAJ Viktoria 2300GLIWICEK-2000:01:2200:28:1900:57:02
459OSTROWSKI Ziemowit 2371Politechnika Śląska Sport Wspiera(MY) NaukowoSMOLNICAM-4000:01:2200:28:0800:56:19
460PACZKOWSKI Jacek 2375ZABRZEM-4000:01:2200:28:4100:58:25
461OSTROWSKA Anna 2647SMOLNICAK-4000:01:2200:29:4001:00:49
462LESZKOVEN Piotr 2274FLUORGLIWICEM-4000:01:2300:30:1500:59:39
463LINDENBERG Jarosław 2282GLIWICEM-3000:01:2300:27:2600:58:17
464MACIEJEWSKI Paweł 2299ZABRZEM-2000:01:2300:24:2500:48:57
465KRYCZAŁO Paulina 2247WROCAWK-4000:01:2300:30:5601:02:34
466KOPEĆ Marek 2673GLIWICEM-4000:01:2300:30:0801:04:03
467KOZIBĄK Tomasz 2238FLUORBYTOMM-3000:01:2400:30:2001:03:06
468WYPCHOŁ Piotr 2599BARGŁÓWKAM-5000:01:2400:29:5200:58:24
469KRYSKA Aleksandra 2248KNURÓWK-4000:01:2400:31:4401:04:26
470FOREMSKI Grzegorz 2106Kabanos Running CrewBYTOMM-3000:01:2400:24:4700:49:44
471LUDWIKOWSKA Paulina 2287Jurassic RunnersDĄBROWA GÓRNICZAK-3000:01:2400:29:5901:02:06
472SZYSZKA Bożena 2538DĄBROWA GÓRNICZAK-3000:01:2400:33:4701:12:12
473SITARZ Joanna 2462WROCLAWK-2000:01:2500:34:5601:14:52
474GALICZEK Bronisław 2114OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM-5000:01:2500:33:5901:08:50
475GALICZEK Lidia 2115OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEK-5000:01:2500:33:5901:08:50
476FOREMSKI Paweł 2105Rz 3‚21GLIWICEM-3000:01:2500:29:2801:04:44
477STRZELECKI Daniel 2503MIKOŁÓWM-4000:01:2500:24:3900:49:39
478CIESZYŃSKI Marek 2692KRAKÓWM-6000:01:2500:31:3001:04:05
479ZIMNY Marcin 2623GLIWICEM-3000:01:2600:31:1601:05:54
480BALIŃSKA-SANOCKA Aneta 2003Drużyna JasnejZABRZEK-4000:01:2600:26:5700:52:08
481SANOCKA Dorota 2452Drużyna JasnejZABRZEK-4000:01:2600:26:5900:54:03
482SANOCKI Jacek 2453Drużyna JasnejZABRZEM-4000:01:2700:26:0000:52:07
483LASAK Monika 2267GLIWICEK-3000:01:2700:39:2501:15:14
484KOWALCZYK Angelika 2231GLIWICEK-3000:01:2700:39:2501:15:14
485PAWŁOWSKA Katarzyna 2389GLIWICEK-3000:01:2700:39:2501:15:14
486KRUCZYŃSKI Paweł 2670OTK RzeźnikKNURÓWM-2000:01:2700:31:4501:05:30
487BRATEK Maja 2669OTK RzeźnikGLIWICEK-2000:01:2700:33:5501:12:17
488BANDURA Aleksandra 2005EUVICSOSNOWIECK-2000:01:2900:29:4800:59:32
489DOLATA Magdalena 2078AVANTORGLIWICEK-3000:01:2900:30:1001:00:26
490HILDEBRAND Justyna 2158ZABRZEK-3000:01:2900:28:5800:59:38
491ZALESKI Arkadiusz 2608GLIWICEM-4000:01:2900:27:0700:57:38
492LYSZCZYK Patrycja 2292GLIWICEK-2000:01:3000:32:3601:09:57
493KOKOT Marcel 2218Decathlon CAR GliwiceGLIWICEM-2000:01:3000:25:5900:52:12
494BARTŁOMIEJCZYK Sylwia 2009GLIWICEK-3000:01:3000:30:0901:00:32
495CHĘCIŃSKA Agnieszka 2049GLIWICEK-4000:01:3000:30:1501:02:08
496SKOCZYKŁODA Paweł 2463ŁAZISKA GÓRNEM-3000:01:3000:29:0400:59:50
497PUCHALSKI Rafał 2421FLUORRUDA ŚLĄSKAM-3000:01:3000:27:2200:54:09
498MAZUR Marcin 555KNURÓWM-2000:01:3100:26:2100:51:44
499ZIEMBIŃSKA- BUCZYŃSKA Aleksandra 2621Companeros asfalt teamGLIWICEK-3000:01:3100:31:3501:04:30
500MOĆKO Artur 2330PRZYSZOWICEM-3000:01:3100:27:4400:54:19
501SZYMAŃSKI Piotr 2535ZABRZEM-4000:01:3200:27:0100:53:48
502DWORNICZAK Szymon 2093Chahary ze StaregoCHORZÓWM-4000:01:3200:26:5200:50:56
503DOBROWOLSKA Basia 2076BYTOMK-2000:01:3300:27:0000:54:10
504BOMASTYK Beata 2653GLIWICEK-4000:01:3300:31:1301:02:25
505STRASSBERGER Katarzyna 2652GLIWICEK-5000:01:3300:31:1301:02:24
506SZCZERBAK-RUTA Aleksandra 2513GLIWICEK-3000:01:3400:27:0000:53:46
507KOZIEŁ Łukasz 2239INGMYSŁOWICEM-3000:01:3500:30:4501:01:22
508ZIĘTEK Anna 2622DRiVGLIWICEK-3000:01:3500:34:3501:12:32
509FABIAN Katarzyna 2098CHORZÓWK-4000:01:3500:29:0400:58:35
510SZRAJBER Elżbieta 2525SOŚNICOWICEK-3000:01:3600:29:5601:05:17
511KOŚLACZ Katarzyna 2226TYCHYK-4000:01:3600:29:2700:58:09
512PAWLICZEK Łukasz 2384GLIWICEM-3000:01:3600:34:3401:12:31
513BARTNIK Nikodem 2010BYTOMM-2000:01:3600:23:0400:45:26
514OCHOJSKI Łukasz 2352MIKOŁÓWM-2000:01:3800:24:1700:48:26
515PROKOPOWICZ Anna 2417GLIWICEK-3000:01:3800:33:2001:10:12
516PAPROCKI Roman 2380GLIWICEM-5000:01:3800:31:4901:01:43
517GRZONKA Małgorzata 2148MSZANAK-2000:01:3800:32:0501:04:42
518WITKOWSKA Natalia 2687GLIWICEK-3000:01:3800:28:2600:57:05
519HAŁAKUC Aleksandra 2151GLIWICEK-2000:01:3900:30:0101:01:17
520PREJS Karol 2413KATOWICEM-3000:01:3900:27:0700:53:21
521SKURA Adam 2470FLUORKNURÓWM-3000:01:4000:27:5300:55:33
522SMOLARSKA Paulina 2480TRACHYK-3000:01:4000:36:2401:15:47
523KOPEĆ-BRUDEK Magdalena 2224GLIWICEK-3000:01:4000:33:0401:05:46
524BAJURA Grzegorz 2002KATOWICEM-3000:01:4000:27:0600:53:21
525MALSKA- WYROZUMSKA Małgorzata 2306GLIWICEK-3000:01:4000:28:1800:58:34
526KOWALSKA Karolina 2233TOSZEKK-3000:01:4000:28:1800:57:12
527WOŹNY Remigiusz 2591FLUORMYSŁOWICEM-3000:01:4100:31:3701:02:30
528JOOSTBERENS Aleksandra 2182FLUORKNURÓWK-2000:01:4100:31:3701:03:06
529ZDZIEBKO Artur 2615GLIWICEM-4000:01:4100:29:2100:59:15
530ZDZIEBKO Jakub 2616GLIWICEM-2000:01:4100:29:2100:59:15
531WILCZEK Magdalena 2574FLUORGLIWICEK-4000:01:4100:32:1101:07:47
532BRUDEK Grzegorz 2035GLIWICEM-3000:01:4100:30:0200:59:22
533FORYCIARZ Robert 2107KNURÓWM-4000:01:4200:29:4000:58:50
534ROMIK Artur 2435GLIWICEM-4000:01:4200:24:1300:49:04
535SOWA Ireneusz 2487Sowa TeamOPOLEM-4000:01:4200:32:1901:05:30
536OSIŃSKI Krzysztof 2369DTiQ PolandGLIWICEM-4000:01:4300:32:4301:06:28
537BRYCHLEC-WOŹNIAK Justyna 2036WIŚLICAK-3000:01:4300:34:0801:11:13
538BRYCHLEC Renata 2037SZARE MORSYWIŚLICAK-5000:01:4300:34:0701:11:13
539HERUD Sandra 2662GLIWICEK-3000:01:4300:27:5400:57:43
540GRADZIŃSKI Artur 2138FLUORGLIWICEM-4000:01:4400:29:5700:59:55
541MACHOCZEK Patryk 2296GIERAŁTOWICEM-3000:01:4400:28:4600:57:10
542WLACH Anna 2581GLIWICEK-4000:01:4400:30:1100:59:16
543JANOSZKA Piotr 2172Banda z PołudniaZABRZEM-3000:01:4400:28:3500:56:16
544BORYCZKA Dawid 2700Night Runners GliwiceGLIWICEM-2000:01:4400:30:1100:59:16
545HERUD Tomasz 2663GLIWICEM-3000:01:4400:27:4900:54:55
546KAZIMIERSKI Martin 2675Banda z PołudniaZABRZEM-2000:01:4400:28:3600:56:16
547LUKOSZEK Weronika 2289GLIWICEK-2000:01:4500:31:2201:01:35
548OLSZEWSKA Izabela 2688OLSZAKTEAMKRAKÓWK-3000:01:4600:32:2301:08:09
549STANKIEWICZ Kamila 2493GLIWICEK-2000:01:4700:29:3001:00:19
550WOŹNIACKI Tomasz 2590GLIWICEM-2000:01:4700:29:2801:00:19
551PIETRZAK Waldemar 2395GOK PilchowiceGIERAŁTOWICEM-3000:01:4700:26:1600:52:39
552STANCHLY Jakub 2668ZABRZEM-3000:01:4700:31:5401:02:18
553STAWARCZYK Krystian 2646OPEL ACTIVE TEAMRYBNIKM-4000:01:4700:26:2700:51:06
554SUPERNAK Marcin 2507GLIWICEM-4000:01:4800:27:2500:54:54
555GABOR Aleksandra 2111CHORZÓWK-3000:01:4800:36:3901:14:18
556DYTO Michał 2682GLIWICEM-2000:01:4800:25:2100:53:10
557ŻYDAK Kamil 2633DRiVGLIWICEM-3000:01:5000:29:2401:02:50
558ZAJĄC Ewa 2605RCU Ubezpieczenia CieszanówCIESZANÓWK-4000:01:5000:31:5901:05:55
559KORDECKI Bartosz 2225KATOWICEM-4000:01:5000:28:4400:58:30
560KOWALSKI Włodzimierz 2234Judo Team Masters GliwiceGLIWICEM-3000:01:5100:29:5700:59:17
561MICHAŁUSZEK Dorota 2318BIEG - UNKAGLIWICEK-3000:01:5100:32:2401:04:08
562KUCZERA-KULAGA Magdalenakulaga 2253KATOWICEK-4000:01:5100:32:3501:06:58
563HRYSZKIEWICZ Barbara 2163FIS-SST TEAMMIEDARYK-4000:01:5200:33:2101:08:57
564GROSS Teresa 2141BYTOMK-4000:01:5200:33:2101:08:57
565BRIANSKA-KORDECKA Aleksandra 2032KATOWICEK-3000:01:5200:32:3401:07:00
566FRANIA Andrzej 2109Judo Team Masters GliwiceGLIWICEM-4000:01:5200:29:5600:59:16
567STUDZIŃSKI Grzegorz 2505Zabrze City M&AZABRZEM-3000:01:5300:27:4500:55:19
568MIKOŁAJCZYK Michał 2326ZABRZEM-3000:01:5300:32:4301:09:38
569HOLIK Marek 2160CHRUSZCZOBRÓDM-4000:01:5300:29:4301:03:50
570LASKOWSKI Sebastian 3129Kata GuromaGLIWICEM-4000:01:5300:25:2700:50:21
571KULIG Maciej 2257TARNOWSKIE GÓRYM-3000:01:5400:42:1001:28:04
572KOJ Krzysztof 2217Ppp GliwiceGLIWICEM-3000:01:5400:31:3801:03:15
573ZIEMBA Grzegorz 2620ZABRZEM-4000:01:5400:26:5900:53:31
574WEJNER Marcin 2568GLIWICEM-4000:01:5400:28:4900:59:01
575KARBOWNICZEK Dawid 2199GLIWICEM-3000:01:5500:31:2001:00:31
576MICHALEK Lukasz 2316GLIWICEM-3000:01:5500:31:2001:04:29
577REITER Hanna 2424slow jogging gliwiceGLIWICEK-4000:01:5500:46:2201:34:20
578REITER Dominika 2425slow jogging gliwiceGLIWICEK-2000:01:5500:46:2201:34:20
579WYSOCZAŃSKI Andrzej 989OPOLEM-3000:01:5600:28:5101:10:04
580KLAJMON Joanna 2207GLIWICEK-4000:01:5600:33:3301:09:00
581MARYNIAK Wojciech 2676GLIWICEM-3000:01:5600:28:5100:56:23
582MIGDAŁ Iwona 2324GLIWICEK-4000:01:5700:32:1001:06:15
583DROZD Krzysztof 2085GLIWICEM-3000:01:5700:29:2901:01:59
584ROGÓŻ Sonia 2430ŻERNICAK-4000:01:5700:34:4401:12:57
585ROGÓŻ Marcin 2431ŻERNICAM-5000:01:5700:34:4201:12:57
586GAWŁOWSKI Piotr 2119PKO Bank PolskiGLIWICEM-2000:01:5700:29:0400:57:21
587MIGDAŁ Grzegorz 2325GLIWICEM-4000:01:5800:32:0901:06:14
588BILNICKA Paulina 2022FLUORZAWIERCIEK-2000:01:5800:31:4401:03:34
589SMUDA Grzegorz 2481AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-3000:01:5800:29:2400:58:57
590OLEARCZUK Grzegorz 2359MAKOWCZYCEM-4000:01:5800:27:3100:57:07
591NIWIŃSKI Michał 2344PKO Bank PolskiGLIWICEM-3000:01:5800:31:1801:00:35
592HEINE Andrzej 2156PKO Bank PolskiRYBNIKM-3000:01:5800:24:4900:50:42
593ŁADA Mirek 2293GLIWICEM-4000:01:5900:29:0200:59:07
594TABOR Andrzej 2543GLIWICEM-3000:01:5900:28:0800:58:08
595DROŻDŻ Alicja 2086GLIWICEK-3000:01:5900:34:0901:12:22
596JUSZCZAK - WIŚNIEWSKA Agata 2186GLIWICEK-3000:01:5900:44:0001:30:26
597PSIUK-MAKSYMOWICZ Krzysztof 2420Politechnika Śląska Sport Wspiera(MY) NaukowoGLIWICEM-3000:02:0000:30:1600:59:58
598DROŻDŻ Michał 2087Rywal GliwiceGLIWICEM-3000:02:0000:34:0701:12:21
599FRANCZYK Kinga 2108GLIWICEK-4000:02:0000:33:4901:12:51
600JAKSIK Monika 2167KATOWICEK-4000:02:0000:33:4801:12:51
601KANIA Krystyna 2197BIELSKO_BIALAK-6000:02:0100:27:5000:55:57
602GILLNER Rafał 2124GLIWICEM-4000:02:0100:32:0401:05:18
603SIKORSKA Katarzyna 2460Popkultura Relokacyjna w KatowicachGLIWICEK-3000:02:0100:29:5101:02:08
604ŻELEZNY Tomasz 2631GLIWICEM-3000:02:0100:33:2801:13:07
605SZYMOS Damian 2536Rywal GliwiceGLIWICEM-3000:02:0100:26:4400:55:08
606KOCHANEK Aleksandra 388GLIWICEK-4000:02:0300:36:1201:10:04
607KOCHANEK Jarosław 2215MOMO TEAMGLIWICEM-4000:02:0300:37:2901:12:41
608SZCZEGÓLSKA Anna 2510ZBROSŁAWICEK-3000:02:0300:28:5900:57:40
608SZCZEGÓLSKI Jarosław 2511ZBROSŁAWICEM-4000:02:0300:28:5900:57:40
610ZIOŁKOWSKA Basia 2624LARMO TEAMŚWIĘTOCHŁOWICEK-4000:02:0400:34:0801:13:21
611BURKACKA Eliza 2045GLIWICEK-3000:02:0400:35:1001:11:19
612JANAS-SUCHON Agata 2169GLIWICEK-2000:02:0400:35:1001:14:01
613NIESLER Magdalena 2340Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:02:0400:29:4400:59:33
614ŚWIDER Tomasz 2540LARMO TEAMBYTOMM-4000:02:0500:28:5200:57:35
615BIEŃKOWSKA Maria 2021GLIWICEK-3000:02:0500:36:0701:12:48
616HANULA Bartłomiej 2153GLIWICEM-2000:02:0500:34:5001:11:41
617CZULUK Gosia 2071GLIWICEK-3000:02:0500:36:1301:17:05
618OSOWSKA Katarzyna 2693GLIWICEK-4000:02:0500:32:1801:06:51
619CEBULA Wojciech 2046GLIWICEM-6000:02:0700:32:2201:10:50
620LITWIN-BUCKA Dorota 2285GLIWICEK-4000:02:0800:32:3801:06:02
621WRONA Barbara 2596GLIWICEK-3000:02:0800:36:3301:14:49
622JACHYMOWSKA Dominika 2166GLIWICEK-3000:02:0900:32:0801:06:42
623ŻEROMSKI Stefan 2651GLIWICEM-5000:02:0900:32:2701:04:38
624BARTELA Łukasz 2645GLIWICEM-3000:02:1100:28:3000:57:14
625KNOPKA Michał 2644PYSKOWICEM-3000:02:1200:30:5501:01:40
Znaleziono 625 wynik(ów)