Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-10-26
Miejsce : Gliwice
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 713
Wystartowało : 625
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 620
Na trasie : 5
Pełne wyniki dla 5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 10km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu5_15_km
5km
   
1LYSKO Jakub 2290WKB Meta LubliniecDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:0100:16:18
2URBAŃCZYK Karol 2559GLIWICEM-2000:00:0100:18:09
3BABULA Przemysław 2001GKS Piast GliwiceGLIWICEM-2000:00:0100:18:15
4SLADEK Dawid 2472RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:0200:18:24
5NIESLON Marek 2341Night Runners GluwiceGLIWICEM-3000:00:0400:18:59
6WYSOCKI Mariusz 2600Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM-4000:00:0200:19:00
7PISKUŃ Piotr 2643KATOWICEM-2000:00:0200:19:06
8PROKOP Bartosz 2415Chopy z żelazaRUDA ŚLĄSKAM-2000:00:0100:19:08
9OCHMAN Paweł 2351Future Processing Running TeamGLIWICEM-3000:00:0200:19:15
10ŻERDKA Michał 2632Viking Training Center/TEAM PapryBIERUŃM-3000:00:0000:19:16
11KACZOR Marceli 2190MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWM-4000:00:0400:19:21
12SADŁO Sebastian 2684#szymiteamRUDYM-2000:00:0200:19:22
13DZIDA Janusz 2096ŻORYM-3000:00:0200:19:29
14RODAK Paweł 2428GLIWICEM-2000:00:0200:19:35
15POLACZEK Alexander 2654SMOLNICAM-4000:00:0300:19:36
16DOLATA Krzysztof 2077SOCIOS SILESIAGLIWICEM-3000:00:0100:19:45
17WIERNEK Tomek 2571LC'sKATOWICEM-4000:00:0500:19:49
18BLUS Marcin 2026ZABRZEM-4000:00:0300:19:50
19FOLTYN Jakub 2102way2champ.comGLIWICEM-2000:00:0600:19:53
20HALMAN Tomasz 2150KLAVAGLIWICEM-3000:00:0100:19:59
21KUCHARCZYK Jakub 3144UKS Kometa GliwiceGLIWICEM-2000:00:0100:20:00
22KUKURBA Mikołaj 2255Romet Factory TeamGLIWICEM-3000:00:0300:20:05
23CHUDY Dominik 2056CZĘSTOCHOWAM-2000:00:0300:20:16
24LILLA Piotr 2281Klub Wysokogórski Jastrzębie - ZdrójJASTRZĘBIE - ZDRÓJM-3000:00:0200:20:23
25MUCHA Mateusz 2331Parkrun KatowiceSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-2000:00:0100:20:26
26PODYMA Mikołaj 2406BYTOMM-2000:00:0400:20:35
27KAMIŃSKI Jacek 2196Romet Factory TeamGLIWICEM-3000:00:0300:20:39
28GIEMZA Piotr 2122BremboDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:0300:20:39
29SAŁAMACHA Dawid 2447DRiVGLIWICEM-2000:00:3800:20:40
30BORYCZKO Bartłomiej 2030Barre Station FitnessGLIWICEM-4000:00:1100:20:45
31ZABRZEWSKI Patryk 2602ŻORYM-3000:00:0300:20:50
32JEZUSEK Piotr 2181Benq - Co Ja BiegneGLIWICEM-3000:00:1200:20:51
33BIEDROŃ Dariusz 2019PANIÓWKIM-4000:00:0700:20:53
34CZAJA Jarosław 2065Future Processing Running TeamBYTOMM-4000:00:0800:20:53
35NAPIÓRKOWSKI Adam 2334GLIWICEM-3000:00:0800:20:53
36CIECIAK Grzegorz 2059Megawat Running TeamŻORYM-4000:00:0800:20:53
37SŁOMKOWSKI Mateusz 2476GDAŃSKM-2000:00:0700:20:55
38LEWICKA Elżbieta 2279niezrzeszonaKNURÓWK-4000:00:0100:20:58
39SKOWRON Marcin 2466BYTOMM-4000:00:0800:20:58
40SZCZEPAŃSKI Paweł 2512ŁAZISKA GÓRNEM-3000:00:2200:21:04
41KARCHNIWY Ewa 2200Night Runners GliwiceSMOLNICAK-2000:00:0900:21:06
42KONDERAK Dawid 2672CHORZÓWM-3000:00:0600:21:11
43BĄBSKI Szymon 2012Wymiatacze UjsołyUJSOŁYM-4000:00:0600:21:12
44WOJAKOWSKI Krzysztof 2585K&K RUNGLIWICEM-4000:00:0300:21:22
45JACHYM Arkadiusz 2165Silesia sociosGLIWICEM-4000:00:0500:21:39
46DONIGIEWICZ Mariusz 2080GLIWICEM-4000:00:1800:21:43
47KOTRA Jacek 2228SMOLNICAM-3000:00:0300:21:44
48CIUPEK Adrian 2062RUDYM-2000:00:0500:21:46
49ZALESKI Maciej 2607GLIWICEM-2000:00:1500:21:48
50LEBIECKA Karolina 2270KATOWICEK-2000:00:5000:21:51
51GÓRALEWSKI Rafał 2133GLIWICEM-2000:00:0300:21:52
52TOMASZEWSKA Joanna 2548JELCZ-LASKOWICEK-3000:00:0600:21:52
53TOWAREK Michał 3139UKS Kometa GliwiceGLIWICEM-2000:00:1000:21:53
54CZARNOZYNSKI Aleksander 2067GTT INTERPROJEKTGLIWICEM-5000:00:0600:21:55
55GRUDZIŃSKI Radosław 2143ZABRZEM-3000:00:1000:21:57
56KURZELA Kuba 2263Gibkie SzłapyŚWIĘTOCHŁOWICEM-3000:00:1000:22:05
57CZABAŃSKI Rafał 2064RUNHOGS TychyGLIWICEM-4000:00:2500:22:12
58SOBOLEWSKI Maciej 2664ZABRZEM-4000:00:0900:22:14
59ALKER Zbigniew 2000Alker TeamGLIWICEM-5000:00:1600:22:18
60LEMPART Tomasz 2272GLIWICEM-4000:00:1100:22:24
61MICHAŁUSZEK Sebastian 2317BIEG - UNKAGLIWICEM-4000:00:0400:22:25
62DREWUSZEWSKI Maciej 20834MPŁAWNIOWICEM-4000:00:0800:22:27
63SZCZOTKA Andrzej 2516KATOWICEM-5000:00:2900:22:34
64DYRCZ Anna 2095KNURÓWK-4000:00:1500:22:37
65OCZKO Dominik 2353KATOWICEM-4000:00:0500:22:41
66SZYMAŃSKI Piotr 2534BYTOMM-4000:00:0900:22:41
67GANSZCZYK Rafał 2116Opel Active TeamGLIWICEM-4000:00:0900:22:44
68BIAŁAS Andrzej 2691BYTOMM-4000:00:0500:22:45
69LANGE Beata 2637BP Running TeamGLIWICEK-4000:00:1200:22:45
70PACANA Patryk 2374Drużyna Świętego MarcinaTARNOWSKIE GÓRYM-2000:00:1100:22:46
71MIERA Wiktoria 2681#szymiteamRUDA KOZIELSKAK-2000:00:0200:22:47
72HAŁKA Oliwia 2636BP Running TeamGLIWICEK-2000:00:1100:22:47
73ULFIK Bartłomiej 2555GLIWICEM-4000:00:0600:22:49
74HEROK Piotr 2157RYBNIKM-3000:00:1100:22:49
75MACIĄŻEK Marek 2667Inżynieria Biegania TeamKATOWICEM-5000:00:0600:22:54
76KŁODA Dorota 2212JANKOWICEK-2000:00:0300:22:58
77POGODA Kinga 3137UKS Kometa GliwiceGLIWICEK-2000:00:1200:22:59
78WATOŁA Marek 2566M&MPYSKOWICEM-4000:00:0700:23:01
79SZWARCZYŃSKI Michał 2530GLIWICEM-3000:00:0700:23:04
80BARTNIK Nikodem 2010BYTOMM-2000:01:3600:23:04
81STALMACH Damian 2490Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM-4000:00:1600:23:09
82TIAHNYBOK Paweł 2545Decathlon&PrzyjacieleKALETYM-4000:00:1400:23:13
83JÓZEFOWICZ Piotr 2183DZIAŁDOWOM-4000:00:3000:23:17
84SIKORA Karolina 2458PIEKARY ŚLĄSKIEK-4000:00:0200:23:18
85BORCZ Tomasz 2028DĄBROWA GÓRNICZAM-4000:00:0500:23:18
86WOJAKOWSKA Katarzyna 2584K&K RUNZABRZEK-4000:00:0300:23:19
87FOLTYN Pawel 2103FolkiGLIWICEM-3000:00:1400:23:19
88JASIK Grzegorz 2175SRTG GliwiceGLIWICEM-4000:00:1700:23:20
89WITEK Grzegorz 2580Dar-Bud TeamRACIBÓRZM-3000:00:2900:23:21
90KURCZYK Kamil 2260GLIWICEM-2000:00:4600:23:23
91KUMOR Dagmara 2258Runners Team KalkaWARSZAWAK-3000:00:0900:23:25
92MIELNIK Krzysiek 2323GLIWICEM-3000:00:2600:23:26
93TURAK Rafał 2554KATOWICEM-4000:00:3100:23:29
94JAKUBCZYK Krzysztof 2168BYTOMM-3000:00:3200:23:29
95KWIATKOWSKI Marcin 2266GLIWICEM-3000:00:3200:23:30
96KRZYMINSKA Patrycja 2251Miraz Race TeamGLIWICEK-3000:00:2700:23:35
97PROKOPIUK Krzysztof 2416ORNONTOWICEM-2000:00:2200:23:36
98MARCZYK Darek 2311FLUORBYTOMM-3000:00:3100:23:38
99CITUK Rajmund 2061biegamnaczterechłapachGLIWICEM-2000:00:2000:23:39
100WILMA Krzysztof 2575GLIWICEM-4000:00:2300:23:40
101NOWAKOWSKI Zenon 2350ZABRZEM-6000:00:3600:23:40
102HODOR Robert 2159BYTOMM-4000:00:2700:23:41
103ZIELIŃSKI Wojciech 2619GLIWICEM-2000:01:1100:23:43
104SZEREMETA Maciej 2519ZABRZEM-4000:00:5800:23:44
105SZULC Sebastian 2527ExlabsGLIWICEM-3000:00:4100:23:46
106STANISZEWSKI Janusz 2492BYTOMM-5000:00:2900:23:47
107GĘBCZYŃSKI Paweł 2120GLIWICEM-4000:00:3800:23:47
108JANOSZ Sławomir 2170Biuro Inżynierskie IECSZAŁSZAM-3000:00:2300:23:49
109CHEGE Danson 2048Decathlon Car GliwiceGLIWICEM-3000:00:1500:23:51
110KOWALSKI Marcin 2235DĄBROWA GÓRNICZAM-2000:01:0200:23:51
111OGONOWSKI Dariusz 2356SOSNOWIECM-3000:00:2300:23:55
112ŚMIERCIAK Paweł 2539Dolina SportowaCZESTOCHOWAM-3000:00:3600:23:57
113PAROL Tomasz 2381ProPointGLIWICEM-3000:00:2900:23:59
114DREWUSZEWSKA Ewa 2082PŁAWNIOWICEK-4000:00:2300:24:01
115BIAŁAS Robert 2641ZABRZEM-4000:00:5600:24:01
116STAROSTA Robert 2495RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:3600:24:03
117MACH Marcin 2297GLIWICEM-4000:00:1200:24:04
118PACAN Tomasz 2373BYTOMM-4000:00:3400:24:04
119WIETRZYCKI Mariusz 2572MOMO TEAMGLIWICEM-3000:00:0400:24:05
120LEDWIG Iwona 2271Mamax2GLIWICEK-3000:00:0800:24:08
121SOCZAWA Wojciech 2484ZABRZEM-4000:00:3500:24:10
122OLEJNICZAK Tomasz 2635BYTOMM-4000:00:4500:24:10
123PIECHOWIAK Wojciech 2392GLIWICEM-3000:00:2600:24:13
124GODLEWSKI Łukasz 2126HirschvogelGLIWICEM-2000:00:3100:24:13
125ROMIK Artur 2435GLIWICEM-4000:01:4200:24:13
126WARDAK Piotr 2565GLIWICEM-3000:00:2700:24:15
127WIETRZYCKI Zenon 2573MOMO TEAMGLIWICEM-6000:00:0400:24:16
128KRZANOWSKI Marcin 2249Oasis Team SportZABRZEM-3000:00:5000:24:16
129OCHOJSKI Łukasz 2352MIKOŁÓWM-2000:01:3800:24:17
130ZWOLSKI Dymitr 2628KNURÓWM-3000:00:2600:24:21
131ŻYWKO Krzysztof 2634PUŁAWYM-2000:00:2700:24:22
132ŚWIĘTEK Marcin 2542RUDA ŚLĄSKAM-3000:01:1500:24:24
133MACIEJEWSKI Paweł 2299ZABRZEM-2000:01:2300:24:25
134GRZEBNIEWSKA Judyta 2147TYCHYK-3000:00:4300:24:26
135WOCHNIK Dawid 2583CF ZabrzeGLIWICEM-3000:00:4400:24:27
136ZIOMEK Katarzyna 2625BYTOMK-4000:00:1700:24:33
137SEMLA Tomasz 2454GLIWICEM-3000:00:3500:24:33
138SŁODKIEWICZ Grzegorz 2475GLIWICEM-4000:00:1300:24:34
139KARBOWNIK Joanna 2665GLIWICEK-3000:00:2200:24:34
140LUKASZCZYK Marek 2288RUDA ŚLĄSKAM-2000:00:5400:24:36
141GOŹDZIŃSKI Wojciech 2131GLIWICEM-4000:00:2000:24:38
142PILSZYK Kazimierz 2398seniorzyGROJECM-6000:00:5900:24:39
143TROSKO Adam 2552LIGOTA ŁABĘDZKAM-4000:01:0900:24:39
144STRZELECKI Daniel 2503MIKOŁÓWM-4000:01:2500:24:39
145PORĘBSKI Grześ 2410GLIWICEM-2000:00:0900:24:44
146KRZYK Jarosław 2250TYCHYM-4000:00:2300:24:46
147FOREMSKI Grzegorz 2106Kabanos Running CrewBYTOMM-3000:01:2400:24:47
148HEINE Andrzej 2156PKO Bank PolskiRYBNIKM-3000:01:5800:24:49
149NOWAK Łukasz 2347Avantor Performance Materials PolandRYBNIKM-3000:00:5400:24:52
150FABER Jacek 2638GLIWICEM-3000:00:2900:24:53
151GOŹDZIŃSKA Magdalena 2130GLIWICEK-4000:00:2100:24:56
152MUSIOŁ Krzysztof 2333Politechnika Śląska Sport Wspiera(MY) NaukowoNIEBOROWICEM-4000:00:1700:24:58
153TOKAJ Dominik 2546GLIWICEM-2000:00:4300:24:58
154JAŚKIEWICZ Sławomir 2179MYSŁOWICEM-3000:00:5300:24:59
155PEPEL Katarzyna 2390Luxtorpeda CzerwionkaCZERWIONKA-LESZCZYNYK-3000:00:4700:25:02
156WÓJCIK Anna 2595GLIWICEK-4000:00:3200:25:03
157DRECHSLER Oskar 2081NAKŁO ŚLĄSKIEM-3000:00:4600:25:05
158UNIEJEWSKI Tomasz 2556KATOWICEM-4000:00:4800:25:09
159LEWANDERSKI Dariusz 2277HIRSCHVOGELBYTOMM-3000:00:3100:25:10
160LASIUK Paweł 2268HirschvogelGLIWICEM-3000:00:3000:25:11
161GĘBCZYŃSKI Oliwier 2121GLIWICEM-2000:00:3800:25:11
162SZOŁTYSIK Łukasz 2649GLIWICEM-3000:01:1800:25:11
163CZĄSTKIEWICZ Marcin 2069GLIWICEM-3000:00:2600:25:17
164EICHHOF Joanna 2097GLIWICEK-4000:00:3600:25:17
165KOWALCZYK Grzegorz 2230GLIWICEM-4000:00:1600:25:19
166ORACZ Arkadiusz 2366ProPointRUDA ŚLĄSKAM-2000:01:1300:25:20
167IGNACZAK Robert 2650GLIWICEM-4000:01:1800:25:20
168WOCH Szymon 2582STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKM-3000:00:1800:25:21
169SZCZOTKA Ilona 2515KATOWICEK-5000:00:2900:25:21
170SZMIGIEL Daniel 2520GLIWICEM-3000:00:3200:25:21
171STROJEK Piotr 2499BYTOMM-4000:01:1100:25:21
172DYTO Michał 2682GLIWICEM-2000:01:4800:25:21
173PACAN Krzysztof 2372BYTOMM-4000:00:4400:25:22
174PIWOWARCZYK Agnieszka 2403ZABRZEK-3000:00:2900:25:24
175SZCZERZEK Zbigniew 2514ZABRZEM-6000:00:4100:25:24
176ZAJĄC Mateusz 2604GLIWICEM-3000:01:0900:25:24
177MATULICZ Damian 2313GLIWICEM-4000:00:2000:25:25
178KUKLA Bartosz 3143UKS Kometa GliwiceGLIWICEM-2000:01:1300:25:26
179LASKOWSKI Sebastian 3129Kata GuromaGLIWICEM-4000:01:5300:25:27
180RUDZIŃSKI Kamil 2439GLIWICEM-3000:00:4400:25:28
181BLADYN Dawid 2024Decathlon&PrzyjacieleGLIWICEM-2000:01:1300:25:29
182PIOTROWSKI Kajetan 2401Decathlon&PrzyjacieleGLIWICEM-2000:01:1300:25:29
183RUDZIŃSKI Jacek 2440GLIWICEM-3000:00:4200:25:30
184PAWLINA Piotr 2387GLIWICEM-4000:00:0000:25:31
185PIONTEK Piotr 2399Megawat Running TeamKNURÓWM-4000:01:1900:25:31
186WIŚNIEWSKI Tomasz 2577GLIWICEM-3000:00:4800:25:33
187OGAZA Mariusz 2354KNURÓWM-3000:00:0300:25:35
188BANIAK Przemyslaw 2006ZAWIERCIEM-4000:00:2900:25:38
189TOMCZAK Rafał 2550Zabiegani NauczycieleMIKOŁÓWM-4000:00:2800:25:39
190URBANIAK Dawid 2558Avantor Performance Materials PolandGLIWICEM-2000:00:5300:25:39
191DREWNIAK Łukasz 2674GLIWICEM-3000:00:4300:25:40
192MICHULEC Jakub 2656Eko-okna RunnersBYTOMM-3000:00:4200:25:41
193ZYCHLA Grzegorz 2655SU07BYTOMM-3000:00:4200:25:41
194SZUMIATA Piotr 2529GLIWICEM-2000:00:1900:25:42
195SERWACH Mateusz 2455Falusso BergamoGLIWICEM-2000:00:1800:25:43
196CHĘCIŃSKI Tomasz 2050GLIWICEM-4000:00:3300:25:44
197BOSAKOWSKA Ela 2031GLIWICEK-4000:00:1300:25:47
198OGONOWSKI Edward 2355Żółwik OpoleOPOLEM-6000:00:5500:25:49
199NIEMIEC Sławomir 2337Intergrafik PolskaGLIWICEM-3000:00:4600:25:50
200PĘCHERCZYK Piotr 2391CZELADŹM-5000:00:5500:25:52
201WIŚNIEWSKA Beata 2576GLIWICEK-2000:00:4900:25:53
202SOSADA Nicol 2486ista biegAmyZBROSŁAWICEK-2000:01:0200:25:53
203CZEPIGA Bożena 2070RUDA ŚLĄSKAK-4000:00:1000:25:54
204KOZIOL Ryszard 2240SosnicaGLIWICEM-6000:00:1400:25:54
205ZAKRZOWSKI Krzysztof 2606DRiVRUDA ŚLĄSKAM-2000:00:3300:25:54
206KOWALCZYK Robert 2229Ista BiegAmyPRZYSZOWICEM-5000:01:0200:25:54
207DOBOSZ Mariusz 2075GO-leasingGLIWICEM-3000:00:2900:25:57
208LISOŃ Julia 2284Drużyna Politechniki Śląskiej Sport Wspiera(MY) NaukowoKNURÓWK-2000:00:3100:25:57
209ŻAAK Michał 2629ZABRZEM-3000:00:5400:25:57
210SŁOWIŃSKI Jacek 2478RYBNIKM-3000:01:1400:25:58
211KOKOT Marcel 2218Decathlon CAR GliwiceGLIWICEM-2000:01:3000:25:59
212SANOCKI Jacek 2453Drużyna JasnejZABRZEM-4000:01:2700:26:00
213KOZA Paulina 2236Kj Trachy GliwiceGLIWICEK-3000:00:3000:26:01
214ZDANOWICZ Michał 2614GLIWICEM-4000:00:1300:26:02
215KULA Jan 2256Decathlon i PrzyjacieleGLIWICEM-3000:00:1300:26:04
216LISIECKI Dawid 2283Knurów-SimtechKNURÓWM-3000:00:5300:26:04
217DYMEK Dariusz 2094KNURÓWM-4000:00:0800:26:07
218SAMOL Grzegorz 2448GliwiceGLIWICEM-5000:00:3800:26:07
219ISKRZAK Izabela 2164BYTOMK-3000:00:3100:26:08
220DĘBOWSKI Krzysztof 2074GLIWICEM-3000:01:0600:26:11
221LYSKO Agnieszka 2291DĄBROWA GÓRNICZAK-3000:00:4900:26:13
222OLEJNICZAK Aleksandra 2360KNURÓWK-2000:00:2900:26:14
223PSIUK Piotr 2419ZABRZEM-3000:00:2900:26:16
224PIETRZAK Waldemar 2395GOK PilchowiceGIERAŁTOWICEM-3000:01:4700:26:16
225SŁOWIŃSKI Kamil 2477Drużyna Politechniki ŚląskiejRYBNIKM-3000:01:1300:26:17
226BEDNAREK Jakub 2014GLIWICEM-3000:00:4700:26:20
227WOJTAS Marcin 2586ista BiegAmyGLIWICEM-3000:01:0400:26:20
228MAZUR Marcin 555KNURÓWM-2000:01:3100:26:21
229DWORACZEK Grzegorz 2092Tridivision Triathlon TeamBYTOMM-4000:00:4900:26:24
230WYCIŚLIK Marcin 2598HirschvogelGLIWICEM-3000:00:3300:26:26
231HOMA Dorota 2161Nogami do przoduGLIWICEK-3000:01:0700:26:27
232STAWARCZYK Krystian 2646OPEL ACTIVE TEAMRYBNIKM-4000:01:4700:26:27
233ZAWIERUCHA Aleksander 2611MARO-Team Jastrzębie-ŻoryŻORYM-5000:00:3400:26:29
234CYROŃ Marcin 2686GLIWICEM-3000:00:3300:26:30
235GARNCARZ Jakub 2118DĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:4600:26:32
236BEHERNOT Jan 2680GLIWICEM-2000:00:5600:26:33
237PIETRZAK Łukasz 2396Mechtal CityBYTOMM-3000:00:4800:26:34
238MARCINIAK Paulina 2309GLIWICEK-3000:01:1400:26:34
239KARBOWNIK Marcin 2666GLIWICEM-2000:00:2200:26:35
240GRUDZIŃSKA Magdalena 2142ZABRZEK-3000:00:5400:26:35
241BARCHANOWSKA Joanna 2008GLIWICEK-3000:00:1500:26:36
242URBAŃSKI Maciej 2561CHORZÓWM-5000:00:1500:26:37
243SMOK Weronika 2479GLIWICEK-2000:00:3700:26:37
244FIRSZT Marta 2101CHORZÓWK-2000:00:1500:26:38
245STANISZ Michał 2491GLIWICEM-3000:00:5000:26:39
246KOZŁOWSKI Przemysław 2242Zachodnie GepardyKRAKÓWM-3000:00:4500:26:40
247CHAROWSKI Marcin 2047STARGARDM-3000:01:0200:26:40
248HEINCE Łukasz 2155ProPointRUDA ŚLĄSKAM-2000:01:1400:26:40
249WIECZOROWSKI Krzysztof 2570Mostostal Zabrze UNITEDGLIWICEM-3000:00:5000:26:41
250ROLEK Marcin 2434GLIWICEM-3000:00:5600:26:41
251WĄTROBA Tomasz 2567CHRUSZCZOBRÓDM-3000:00:5600:26:41
252GRĄBCZEWSKI Marcin 2139GLIWICEM-3000:01:0300:26:42
253GOLIASZ Bartłomiej 2127GLIWICEM-3000:00:5400:26:43
254OPALIŃSKI Tomasz 2365ZF TeamGLIWICEM-3000:00:5400:26:43
255POPŁAWSKA-WAL Agata 2409ZFGLIWICEK-3000:00:5300:26:44
256SZYMOS Damian 2536Rywal GliwiceGLIWICEM-3000:02:0100:26:44
257WÓJCIAK Katarzyna 2592SOŚNICOWICEK-4000:00:3700:26:45
258KUMOR Marcin 2259GLIWICEM-3000:00:3300:26:46
259MAGURNO Franco 2677GLIWICEM-4000:00:4400:26:49
260POWROŹNIK Paulina 2412Politechnika Śląska Sport Wspiera(MY) NaukowoKATOWICEK-2000:00:4400:26:50
261MICHOŃ Maciej 2319GLIWICEM-2000:01:0600:26:52
262JAROŃ Grzegorz 2174BYTOMM-4000:01:1100:26:52
263DWORNICZAK Szymon 2093Chahary ze StaregoCHORZÓWM-4000:01:3200:26:52
264SKULSKI Tomasz 2469Lila LogistikGLIWICEM-4000:00:3700:26:53
265CHOLEWA Grzegorz 2054PYSKOWICEM-4000:00:1200:26:54
266SALA Katarzyna 2445GLIWICEK-3000:00:1200:26:54
267RUDZIŃSKI Łukasz 2438GLIWICEM-3000:00:4400:26:55
268BALIŃSKA-SANOCKA Aneta 2003Drużyna JasnejZABRZEK-4000:01:2600:26:57
269HAŁAKUC Joanna 2152GLIWICEK-2000:00:0900:26:59
270SANOCKA Dorota 2452Drużyna JasnejZABRZEK-4000:01:2600:26:59
271ZIEMBA Grzegorz 2620ZABRZEM-4000:01:5400:26:59
272BRYLIŃSKI Ryszard 2038ZABRZEM-6000:00:1100:27:00
273GAJ Kamila 2112Night Runners GliwiceKNURÓWK-5000:00:1800:27:00
274PAUL Violetta 2382BPRTGLIWICEK-4000:01:1400:27:00
275PAWLETA Michał 2383BPRTGLIWICEM-4000:01:1400:27:00
276DOBROWOLSKA Basia 2076BYTOMK-2000:01:3300:27:00
277SZCZERBAK-RUTA Aleksandra 2513GLIWICEK-3000:01:3400:27:00
278DRZYMALSKI Przemysław 2088ProPointGLIWICEM-3000:01:1200:27:01
279SZYMAŃSKI Piotr 2535ZABRZEM-4000:01:3200:27:01
280SPYRA Jacek 2488ProPointPRZYSZOWICEM-2000:01:0900:27:03
281ŻEBROWSKI Łukasz 2630ZF TeamTARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:5100:27:04
282BAJURA Grzegorz 2002KATOWICEM-3000:01:4000:27:06
283MACHOŚ Adrianna 2685GLIWICEK-2000:00:1400:27:07
284ZŁOTEK Katarzyna 2626Opel Active TeamKNURÓWK-3000:00:1900:27:07
285ZALESKI Arkadiusz 2608GLIWICEM-4000:01:2900:27:07
286PREJS Karol 2413KATOWICEM-3000:01:3900:27:07
287KELLER Aneta 2202GLIWICEK-3000:00:1500:27:09
288SZOZDA Ewa 2524SIEDLEC DUŻYK-3000:00:4000:27:10
289BAŃKA Jakub 2007GLIWICEM-3000:00:4000:27:10
290KUKUCZKA Ewa 2254GLIWICEK-3000:01:0500:27:13
291OLEŚ Monika 2671CHORZÓWK-3000:01:0600:27:13
292MARKER-DZIUBOSZ Agnieszka 2312BYTOMK-4000:00:4000:27:16
293KOZŁOWSKI Mariusz 2243KB ODRA OPOLEOPOLEM-4000:00:5200:27:22
294PUCHALSKI Rafał 2421FLUORRUDA ŚLĄSKAM-3000:01:3000:27:22
295BOREK Wojciech 2029GLIWICEM-3000:00:2900:27:24
296SUPERNAK Marcin 2507GLIWICEM-4000:01:4800:27:25
297JASTO Mateusz 2177KNURÓWM-2000:01:0200:27:26
298LINDENBERG Jarosław 2282GLIWICEM-3000:01:2300:27:26
299SOKOŁOWSKI Łukasz 2485GLIWICEM-3000:01:0400:27:28
300JAROŃ Katarzyna 2173BYTOMK-4000:01:1100:27:30
301OLEARCZUK Grzegorz 2359MAKOWCZYCEM-4000:01:5800:27:31
302KRÓLIK Arkadiusz 2246MARO Team Jastrzębie-ŻoryJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-4000:00:3000:27:32
303CZĄSTKIEWICZ Alicja 2068PowerGirlsGLIWICEK-3000:01:1000:27:32
304SŁABOŃ Roma 2657GLIWICEK-3000:01:1000:27:32
305SIODŁAK-BLACHNIO Justyna 2461GLIWICEK-4000:00:2900:27:33
306CHOJKOWSKI Michał 2051MYSŁOWICEM-4000:00:5700:27:33
307STĘPAK Patrycja 2497GLIWICEK-2000:00:2400:27:34
308ROSAK-SZYROCKA Asia 2436Mielewczyk Running TeamCZESTOCHOWAK-4000:00:2700:27:34
309SZOŁTYSIK Marta 2522RADZIONKÓWK-3000:00:3700:27:39
310MOĆKO Artur 2330PRZYSZOWICEM-3000:01:3100:27:44
311STUDZIŃSKI Grzegorz 2505Zabrze City M&AZABRZEM-3000:01:5300:27:45
312BUJNAROWSKA Barbara 2043GLIWICEK-3000:00:4900:27:48
313KLONEK-FRYŚ Sylwia 2211GLIWICEK-3000:00:4900:27:48
314HERUD Tomasz 2663GLIWICEM-3000:01:4400:27:49
315GORELL Bogumiła 2128PONISZOWICEK-3000:01:0900:27:50
316KANIA Krystyna 2197BIELSKO_BIALAK-6000:02:0100:27:50
317RYBAK Andrzej 2441HirschvogelZABRZEM-3000:00:3000:27:53
318SKURA Adam 2470FLUORKNURÓWM-3000:01:4000:27:53
319HERUD Sandra 2662GLIWICEK-3000:01:4300:27:54
320KACZMARSKI Jacek 2189BYTOMM-3000:01:1300:27:58
321GAŁEK Andrzej 2678ZF TeamZBROSŁAWICEM-3000:01:1300:28:00
322KOZAK Kamila 2683GÓRA SIEWIERSKAK-2000:01:2100:28:02
323ĆWIK Paweł 2072TYCHYM-5000:01:0800:28:04
324MAŃKA Adam 2307GLIWICEM-4000:01:2000:28:04
325OLSZEWSKI Łukasz 2361FLUORZABRZEM-3000:01:1400:28:05
326CZARNECKI Michał 2066GLIWICEM-2000:01:2000:28:05
327WOJTASIK Adrian 2587GLIWICEM-2000:01:1900:28:06
328SZASTOK Katarzyna 2509RADZIONKÓWK-4000:00:5700:28:08
329OSTROWSKI Ziemowit 2371Politechnika Śląska Sport Wspiera(MY) NaukowoSMOLNICAM-4000:01:2200:28:08
330TABOR Andrzej 2543GLIWICEM-3000:01:5900:28:08
331SZWIEC Sandra 2531ZABIEGANI NAUCZYCIELEORNONTOWICEK-3000:00:3900:28:10
332POLEWKA Beata 3138UKS Kometa GliwiceGLIWICEK-4000:00:3900:28:10
333SAFERNA Przemek 2443GLIWICEM-3000:00:2500:28:12
334BLAUT-KUBANEK Anna 2025RUDA ŚLĄSKAK-3000:00:5900:28:12
335STASZEWSKA Marzena 845PKO Bank Polski/ Inżynieria bieganiaRUDA ŚLĄSKAK-3000:01:1700:28:12
336SZOPIŃSKI Grzegorz 2523Decathlon&PrzyjacieleGLIWICEM-2000:01:1600:28:14
337MAJCZAK Wojciech 2302JAWORZNOM-3000:00:1500:28:18
338MALSKA- WYROZUMSKA Małgorzata 2306GLIWICEK-3000:01:4000:28:18
339KOWALSKA Karolina 2233TOSZEKK-3000:01:4000:28:18
340MAJ Viktoria 2300GLIWICEK-2000:01:2200:28:19
341KLAKLA Henryk 2208ZF TeamKRAKOWM-3000:00:5600:28:22
342ZACZYŃSKA Dagmara 2603BYTOMK-3000:01:1300:28:23
343ZAREMBA Tadeusz 2609stary HangarGLIWICEM-6000:00:3600:28:24
344SOBOLEWSKA Stefania 2483GLIWICEK-4000:01:0700:28:26
345KACZOROWSKI Grzegorz 2191GLIWICEM-2000:01:0800:28:26
346GRYCMAN Michał 2145ProPointCZYŻOWICEM-2000:01:0900:28:26
347WITKOWSKA Natalia 2687GLIWICEK-3000:01:3800:28:26
348PALENGA Adrian 2378ZF TEAMGLIWICEM-3000:00:5100:28:27
349STARCZAŁA Piotr 2494Megawat Running TeamKSIĄŻENICEM-4000:01:1900:28:27
350MIECZNIKOWSKA Ida 2322KATOWICEK-2000:01:0500:28:29
351LEŚNIEWSKI Mateusz 2276KOTULINM-3000:00:4000:28:30
352KOWALCZYK Kamila 2232GLIWICEK-3000:00:4000:28:30
353BARTELA Łukasz 2645GLIWICEM-3000:02:1100:28:30
354MAJEWSKA Agata 2303CHORZÓWK-2000:00:2200:28:33
355MIŁKOWSKI Andrzej 2327GLIWICEM-6000:00:2500:28:33
356BRZEZIŃSKA Teresa 2040Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:3000:28:33
357MUSIAŁ Piotr 2332ZABRZEM-2000:00:4700:28:33
358KOTOWSKI Piotr 2658GLIWICEM-4000:01:1500:28:35
359JANOSZKA Piotr 2172Banda z PołudniaZABRZEM-3000:01:4400:28:35
360GŁOWACKA Katarzyna 2125K2KATOWICEK-3000:00:5600:28:36
361KAZIMIERSKI Martin 2675Banda z PołudniaZABRZEM-2000:01:4400:28:36
362OKOŃ Zdzisław 2358KNURÓWM-6000:00:4100:28:37
363OKOŃ Monika 2357KNURÓWK-4000:00:4000:28:38
364WACŁAWEK Tomek 2562GLIWICEM-2000:00:4200:28:38
365MICZKA Łukasz 2320GLIWICEM-3000:01:1100:28:38
366MICZKA Justyna 2321GLIWICEK-4000:01:1100:28:38
367ONOPIUK Natalia 2363GLIWICEK-2000:01:0000:28:40
368SOBEL Natalia 3142UKS Kometa GliwiceGLIWICEK-2000:00:1200:28:41
369PAWLIK Rafał 2386PoborszówPOBORSZÓWM-2000:01:1300:28:41
370PACZKOWSKI Jacek 2375ZABRZEM-4000:01:2200:28:41
371SLUZALEK Małgorzata 2474GLIWICEK-4000:00:4500:28:42
372PIÓRKOWSKI Tomasz 2402GLIWICEM-4000:00:4500:28:42
373PAWLUS Marzena 2388CZECHOWICE-DZIEDZICEK-2000:00:2400:28:43
374KORDECKI Bartosz 2225KATOWICEM-4000:01:5000:28:44
375TREFON-RADZIEJEWSKA Dominika 2551RYBNIKK-3000:00:4300:28:45
376MACHOCZEK Patryk 2296GIERAŁTOWICEM-3000:01:4400:28:46
377DUCH Weronika 2089Decathlon CAR ŁódźŁÓDŹK-2000:00:2100:28:47
378STRYSIK-KRĘŻEL Iwona 2501ProPointGLIWICEK-3000:01:0000:28:48
379KOŁAK Alicja 2219GLIWICEK-3000:01:1800:28:48
380WEJNER Marcin 2568GLIWICEM-4000:01:5400:28:49
381SAMOL Iwona 2449GLIWICEK-4000:00:5400:28:50
382WYSOCZAŃSKI Andrzej 989OPOLEM-3000:01:5600:28:51
383MARYNIAK Wojciech 2676GLIWICEM-3000:01:5600:28:51
384ŚWIDER Tomasz 2540LARMO TEAMBYTOMM-4000:02:0500:28:52
385WRÓBLEWSKA Magdalena 2689GDYNIAK-4000:00:3700:28:54
386MISZCZAK Kasia 2328Ekipa na kijachRUDA ŚLĄSKAK-4000:01:1900:28:54
387MAZUR Magda 2315KATOWICEK-4000:00:1300:28:56
388OLSZOK Dawid 2362HirschvogelZABRZEM-3000:00:3300:28:57
389HILDEBRAND Justyna 2158ZABRZEK-3000:01:2900:28:58
390SKÓRA Joanna 2467BYTOMK-4000:01:1100:28:59
391SZCZEGÓLSKA Anna 2510ZBROSŁAWICEK-3000:02:0300:28:59
391SZCZEGÓLSKI Jarosław 2511ZBROSŁAWICEM-4000:02:0300:28:59
393PIERZCHAŁA Jacek 2394SOSNOWIECM-4000:00:4100:29:01
394TATUŚ Sebastian 2544CHORZÓWM-4000:01:1200:29:02
395ŁADA Mirek 2293GLIWICEM-4000:01:5900:29:02
396PROKOP Iwona 2414KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaRUDA ŚLĄSKAK-4000:00:3700:29:03
397STROJEK Agnieszka 2500BYTOMK-4000:01:1100:29:03
398SKOCZYKŁODA Paweł 2463ŁAZISKA GÓRNEM-3000:01:3000:29:04
399FABIAN Katarzyna 2098CHORZÓWK-4000:01:3500:29:04
400GAWŁOWSKI Piotr 2119PKO Bank PolskiGLIWICEM-2000:01:5700:29:04
401WERKOWSKI Marek 2569KATOWICEM-4000:00:4100:29:05
402KOZŁOWSKI Andrzej Jerzy 2241ZABRZEM-6000:00:5500:29:05
403KURZYK Elżbieta 2264GLIWICEK-3000:00:1500:29:06
404GOWIK Agata 2129ZIELONA GÓRAK-2000:00:5300:29:06
405GRYBOŚ Patrycja 2144RADZIONKÓWK-2000:00:4100:29:08
406SKOTNICKI Michał 2642GLIWICEM-3000:00:2600:29:09
407STRZELCZYK Grażyna 2502GLIWICEK-3000:00:1300:29:20
408CIOK Anna 2060GLIWICEK-3000:00:1300:29:20
409ZDZIEBKO Artur 2615GLIWICEM-4000:01:4100:29:21
410ZDZIEBKO Jakub 2616GLIWICEM-2000:01:4100:29:21
411ŻYDAK Kamil 2633DRiVGLIWICEM-3000:01:5000:29:24
412SMUDA Grzegorz 2481AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-3000:01:5800:29:24
413SKWARA Katarzyna 2471HirschvogelZABRZEK-3000:00:5100:29:27
414KOŚLACZ Katarzyna 2226TYCHYK-4000:01:3600:29:27
415MALINOWSKI Przemysław 2305RYBNIKM-4000:00:2700:29:28
416DRGAS Małgorzata 2084RUDA ŚLĄSKAK-3000:00:5100:29:28
417FOREMSKI Paweł 2105Rz 3‚21GLIWICEM-3000:01:2500:29:28
418WOŹNIACKI Tomasz 2590GLIWICEM-2000:01:4700:29:28
419ROJEK Michał 2433Wkurw_teamGLIWICEM-4000:01:0000:29:29
420DROZD Krzysztof 2085GLIWICEM-3000:01:5700:29:29
421STANKIEWICZ Kamila 2493GLIWICEK-2000:01:4700:29:30
422PANKIEWICZ Katarzyna 2379GLIWICEK-4000:00:5800:29:31
423DACZYŃSKI Kajetan 2073GLIWICEM-2000:00:5800:29:31
424ZNÓJ-MULARCZYK Teresa 2627Biegnij Lola BiegnijLIBIĄŻK-6000:00:1500:29:39
425MACIEJEWSKA SIWY Ela 2298NULLK-3000:00:4100:29:40
426OSTROWSKA Anna 2647SMOLNICAK-4000:01:2200:29:40
427FORYCIARZ Robert 2107KNURÓWM-4000:01:4200:29:40
428HOLIK Marek 2160CHRUSZCZOBRÓDM-4000:01:5300:29:43
429NIESLER Magdalena 2340Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:02:0400:29:44
430NARUSZEWICZ Krzysztof 2335GLIWICEM-3000:01:1400:29:46
431STACHOWSKA Aleksandra 2489GLIWICEK-4000:00:4100:29:47
432BANDURA Aleksandra 2005EUVICSOSNOWIECK-2000:01:2900:29:48
433PRZYGOCKI Robert 2418GLIWICEM-4000:00:3400:29:50
434SIKORSKA Katarzyna 2460Popkultura Relokacyjna w KatowicachGLIWICEK-3000:02:0100:29:51
435WYPCHOŁ Piotr 2599BARGŁÓWKAM-5000:01:2400:29:52
436MALEŃKA Jolanta 2304OATGLIWICEK-4000:00:1900:29:53
437KOTLARSKA Anna 2227GLIWICEK-4000:01:1000:29:55
438NOWAK Ewa 2346GLIWICEK-5000:01:1000:29:56
439SZRAJBER Elżbieta 2525SOŚNICOWICEK-3000:01:3600:29:56
440FRANIA Andrzej 2109Judo Team Masters GliwiceGLIWICEM-4000:01:5200:29:56
441GRADZIŃSKI Artur 2138FLUORGLIWICEM-4000:01:4400:29:57
442KOWALSKI Włodzimierz 2234Judo Team Masters GliwiceGLIWICEM-3000:01:5100:29:57
443GAJEWSKA Izabela 2113FrelkaGLIWICEK-4000:00:3200:29:59
444LUDWIKOWSKA Paulina 2287Jurassic RunnersDĄBROWA GÓRNICZAK-3000:01:2400:29:59
445WÓJCIK Jakub 2593GLIWICEM-3000:00:0000:30:00
446GÓRA Marek 2132DRiVTARNOWSKIE GÓRYM-5000:00:0800:30:01
447HAŁAKUC Aleksandra 2151GLIWICEK-2000:01:3900:30:01
448BRUDEK Grzegorz 2035GLIWICEM-3000:01:4100:30:02
449WITAŁA Rafał 2578GLIWICEM-3000:01:0900:30:05
450NIEMIEC Rafał 2338Intergrafik PolskaZABRZEM-4000:01:2100:30:05
451ORLICKI Ireneusz 2368Politechnika Śląska Sport Wspiera(MY) NaukowoGLIWICEM-3000:00:4500:30:07
452KOPEĆ Marek 2673GLIWICEM-4000:01:2300:30:08
453BARTŁOMIEJCZYK Sylwia 2009GLIWICEK-3000:01:3000:30:09
454DOLATA Magdalena 2078AVANTORGLIWICEK-3000:01:2900:30:10
455WLACH Anna 2581GLIWICEK-4000:01:4400:30:11
456BORYCZKA Dawid 2700Night Runners GliwiceGLIWICEM-2000:01:4400:30:11
457LESZKOVEN Piotr 2274FLUORGLIWICEM-4000:01:2300:30:15
458CHĘCIŃSKA Agnieszka 2049GLIWICEK-4000:01:3000:30:15
459PSIUK-MAKSYMOWICZ Krzysztof 2420Politechnika Śląska Sport Wspiera(MY) NaukowoGLIWICEM-3000:02:0000:30:16
460STANGEL Michał 2648GLIWICEM-4000:00:3200:30:18
461KOZIBĄK Tomasz 2238FLUORBYTOMM-3000:01:2400:30:20
462DULĘBA Juliusz 2090GLIWICEM-3000:01:1200:30:25
463RUDKIEWICZ Aneta 2437Lila LogistikZABRZEK-3000:01:1200:30:26
464BEM Andrzej 2015OATGLIWICEM-5000:00:2000:30:30
465KAPTACZ Magdalena 2198GLIWICEK-4000:01:0200:30:30
466RATKA Dawid 2423WYRYM-3000:00:4600:30:33
467HRYCYSZYN Julia 2162AVANTORGLIWICEK-3000:01:0200:30:37
468CHOLEWA Magdalena 2052GLIWICEK-4000:00:2200:30:38
469GÓRECKI Janusz 2135GLIWICEM-5000:01:0600:30:40
470GÓRECKA Weronika 2134GLIWICEK-2000:01:0600:30:40
471ŁĄCKA Karolina 2696K-3000:00:4700:30:41
472LENARTH Aleksandra 2273GLIWICEK-3000:00:2200:30:44
473SKRZYPEK Wiola 2468#BiegaczeKRAKOWK-2000:01:0500:30:44
474BISZ Magdalena 2023GLIWICEK-3000:00:2200:30:45
475KOZIEŁ Łukasz 2239INGMYSŁOWICEM-3000:01:3500:30:45
476PIENIAK Karolina 2393GLIWICEK-2000:00:2500:30:47
477KAŁUSKA Magdalena 2194JAWORZNOK-3000:00:1500:30:53
478KNOPKA Michał 2644PYSKOWICEM-3000:02:1200:30:55
479KRYCZAŁO Paulina 2247WROCAWK-4000:01:2300:30:56
480KONIECZNY Agnieszka 2221GLIWICEK-3000:01:0200:30:57
481CICHY Agnieszka 2058RUDA ŚLĄSKAK-3000:01:0700:30:57
482ŚWIETLIK Joanna 2541BYTOMK-3000:01:1000:30:57
483PORWOŁ Adam 2411GLIWICEM-2000:01:0900:31:06
484BAJKACZ Tomasz 2690GLIWICEM-2000:01:0900:31:06
485KACZYŃSKI Marek 2192Mostostal Zabrze UnitedRYBNIKM-3000:00:2600:31:07
486GRABYSZ Witold 2137GLIWICEM-5000:00:2700:31:08
487KUBICA Bożena 2252Zabiegani NauczycieleORNONTOWICEK-5000:00:4000:31:10
488BOMASTYK Beata 2653GLIWICEK-4000:01:3300:31:13
489STRASSBERGER Katarzyna 2652GLIWICEK-5000:01:3300:31:13
490ZIMNY Marcin 2623GLIWICEM-3000:01:2600:31:16
491NIWIŃSKI Michał 2344PKO Bank PolskiGLIWICEM-3000:01:5800:31:18
492KARBOWNICZEK Dawid 2199GLIWICEM-3000:01:5500:31:20
493MICHALEK Lukasz 2316GLIWICEM-3000:01:5500:31:20
494JUROWICZ Damian 2184KATOWICEM-2000:00:4600:31:22
495LUKOSZEK Weronika 2289GLIWICEK-2000:01:4500:31:22
496PAWLIK Michał 2385GLIWICEM-3000:01:1100:31:25
497CIESZYŃSKI Marek 2692KRAKÓWM-6000:01:2500:31:30
498ZIEMBIŃSKA- BUCZYŃSKA Aleksandra 2621Companeros asfalt teamGLIWICEK-3000:01:3100:31:35
499PAJĄK Dorota 2377GLIWICEK-3000:01:0200:31:36
500WOŹNY Remigiusz 2591FLUORMYSŁOWICEM-3000:01:4100:31:37
501JOOSTBERENS Aleksandra 2182FLUORKNURÓWK-2000:01:4100:31:37
502KOJ Krzysztof 2217Ppp GliwiceGLIWICEM-3000:01:5400:31:38
503KRYSKA Aleksandra 2248KNURÓWK-4000:01:2400:31:44
504BILNICKA Paulina 2022FLUORZAWIERCIEK-2000:01:5800:31:44
505KRUCZYŃSKI Paweł 2670OTK RzeźnikKNURÓWM-2000:01:2700:31:45
506POPIÓŁ Izabela 3074GLIWICEK-3000:00:2200:31:47
507JANOSZKA Izabela 2171HirschvogelŚWIBIEK-2000:00:4900:31:47
508PAPROCKI Roman 2380GLIWICEM-5000:01:3800:31:49
509STANCHLY Jakub 2668ZABRZEM-3000:01:4700:31:54
510ZAWISZA Julia 2613GLIWICEK-2000:00:3900:31:57
511BRODIUK Norbert 70Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:5800:31:58
512ZAJĄC Ewa 2605RCU Ubezpieczenia CieszanówCIESZANÓWK-4000:01:5000:31:59
513REJNAT Agata 2426GLIWICEK-2000:00:2200:32:01
514NOGIEĆ Jakub 2345ProPointGLIWICEM-2000:00:2200:32:02
515GILLNER Rafał 2124GLIWICEM-4000:02:0100:32:04
516GRZONKA Małgorzata 2148MSZANAK-2000:01:3800:32:05
517PŁOSKONKA Tomasz 2404KATOWICEM-3000:00:3700:32:06
518JACHYMOWSKA Dominika 2166GLIWICEK-3000:02:0900:32:08
519REWERS Marzena 2427TARNOWSKIE GÓRYK-4000:00:3500:32:09
520MIGDAŁ Grzegorz 2325GLIWICEM-4000:01:5800:32:09
521MIGDAŁ Iwona 2324GLIWICEK-4000:01:5700:32:10
522WILCZEK Magdalena 2574FLUORGLIWICEK-4000:01:4100:32:11
523GROS Michał 2140ZABRZEM-2000:00:1800:32:16
524KIJANKA Damian 2205Hirschvogel Components PolandGLIWICEM-3000:00:3700:32:16
525SALAMON Dawid 2446CZERWIONKA-LESZCZYNYM-3000:00:3700:32:16
526OSOWSKA Katarzyna 2693GLIWICEK-4000:02:0500:32:18
527SOWA Ireneusz 2487Sowa TeamOPOLEM-4000:01:4200:32:19
528CEBULA Wojciech 2046GLIWICEM-6000:02:0700:32:22
529OLSZEWSKA Izabela 2688OLSZAKTEAMKRAKÓWK-3000:01:4600:32:23
530MICHAŁUSZEK Dorota 2318BIEG - UNKAGLIWICEK-3000:01:5100:32:24
531ŻEROMSKI Stefan 2651GLIWICEM-5000:02:0900:32:27
532TIMOFIEJCZUK Anna 2660RUDNOK-4000:01:2000:32:30
533MAJ Małgorzata 2301Mostostal Zabrze UNITEDZABRZEK-4000:00:5700:32:31
534BRIANSKA-KORDECKA Aleksandra 2032KATOWICEK-3000:01:5200:32:34
535GIERCZYCKI Michał 2123GLIWICEM-3000:01:2100:32:35
536KUCZERA-KULAGA Magdalenakulaga 2253KATOWICEK-4000:01:5100:32:35
537TOKARZ Dominik 2547ENERGY OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMM-4000:00:1900:32:36
538LYSZCZYK Patrycja 2292GLIWICEK-2000:01:3000:32:36
539RAŁ Zdzisława 2422GLIWICEK-4000:01:1000:32:38
540LITWIN-BUCKA Dorota 2285GLIWICEK-4000:02:0800:32:38
541JUSZCZAK Ewa 2185GLIWICEK-5000:01:0700:32:39
542KAŁUŻYŃSKA Mariola 2195ŁÓDŹK-2000:00:2100:32:40
543SUPIŃSKA Beata 2508ELZAB ACTIVE TEAMGLIWICEK-4000:00:0500:32:42
544OSIŃSKI Krzysztof 2369DTiQ PolandGLIWICEM-4000:01:4300:32:43
545MIKOŁAJCZYK Michał 2326ZABRZEM-3000:01:5300:32:43
546CHWALISZEWSKA Agnieszka 107GLIWICEK-4000:00:5100:32:57
547KOBIERSKA-SLADEK Anna 2214GLIWICEK-3000:01:0300:33:00
548BAL-BURZAWA Renata 2639HirschvogelTYCHYK-4000:00:1700:33:03
549KOPEĆ-BRUDEK Magdalena 2224GLIWICEK-3000:01:4000:33:04
550ORLICKA Marlena 2367Politechnika Śląska Sport Wspiera(MY) NaukowoGLIWICEK-3000:00:4500:33:05
551KAŹMIERCZAK-BAŁATA Anna 2201GLIWICEK-4000:00:4300:33:07
552STRANCZYK Anna 2498FLUORZABRZEK-3000:01:2000:33:07
553PROKOPOWICZ Anna 2417GLIWICEK-3000:01:3800:33:20
554HRYSZKIEWICZ Barbara 2163FIS-SST TEAMMIEDARYK-4000:01:5200:33:21
555GROSS Teresa 2141BYTOMK-4000:01:5200:33:21
556BENTKOWSKI Lesław 2016Dirty SparrowsGLIWICEM-6000:00:1600:33:26
557MACHERA Katarzyna 2295STARY KONIECPOLK-2000:01:1700:33:26
558ŻELEZNY Tomasz 2631GLIWICEM-3000:02:0100:33:28
559WALCZYK Joanna 2563PwC Service Delivery CenterBYTOMK-2000:01:2100:33:29
560WÓJCIK Agnieszka 2594ZABRZEK-2000:01:2100:33:29
561KLAJMON Joanna 2207GLIWICEK-4000:01:5600:33:33
562STUCHLIK Izabela 2504TARNOWSKIE GÓRYK-4000:00:3800:33:45
563SZYSZKA Bożena 2538DĄBROWA GÓRNICZAK-3000:01:2400:33:47
564JAKSIK Monika 2167KATOWICEK-4000:02:0000:33:48
565FRANCZYK Kinga 2108GLIWICEK-4000:02:0000:33:49
566KOZACZKIEWICZ Helena 2237KNURÓWK-6000:00:2600:33:50
567WOJTUKIEWICZ Justyna 2589GLIWICEK-3000:00:2600:33:52
568BRATEK Maja 2669OTK RzeźnikGLIWICEK-2000:01:2700:33:55
569JASTO Sławomir 2176KNURÓWM-4000:01:0200:33:59
570GALICZEK Bronisław 2114OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM-5000:01:2500:33:59
571GALICZEK Lidia 2115OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEK-5000:01:2500:33:59
572KOŁODZIEJCZAK Dominika 2220GLIWICK-2000:00:4100:34:00
573RODEK-NOWAK Magdalena 2429TARNOWSKIE GÓRYK-3000:00:3800:34:04
574BRYCHLEC Renata 2037SZARE MORSYWIŚLICAK-5000:01:4300:34:07
575DROŻDŻ Michał 2087Rywal GliwiceGLIWICEM-3000:02:0000:34:07
576BRYCHLEC-WOŹNIAK Justyna 2036WIŚLICAK-3000:01:4300:34:08
577ZIOŁKOWSKA Basia 2624LARMO TEAMŚWIĘTOCHŁOWICEK-4000:02:0400:34:08
578DROŻDŻ Alicja 2086GLIWICEK-3000:01:5900:34:09
579POPKO Iwona 2408ZABRZEK-3000:00:5900:34:12
580BIENIEK Bozena 2020GLIWICEK-3000:00:5900:34:15
581PAWLICZEK Łukasz 2384GLIWICEM-3000:01:3600:34:34
582ZIĘTEK Anna 2622DRiVGLIWICEK-3000:01:3500:34:35
583ROGÓŻ Marcin 2431ŻERNICAM-5000:01:5700:34:42
584ROGÓŻ Sonia 2430ŻERNICAK-4000:01:5700:34:44
585KONOPACKA Krystyna 2222GLIWICEK-6000:00:5900:34:50
586HANULA Bartłomiej 2153GLIWICEM-2000:02:0500:34:50
587SZENDZIELORZ Marek 2518GLIWICEM-4000:00:3500:34:53
588FRYDRYCH Przemysław 2110GLIWICEM-3000:00:3500:34:53
589JAŚNIEWICZ Sandra 2180Decathlon&PrzyjacieleGLIWICEK-2000:00:2100:34:54
590SITARZ Joanna 2462WROCLAWK-2000:01:2500:34:56
591NIEUŻYŁA Marta 2342GIERAŁTOWICEK-3000:00:5900:34:57
592BURKACKA Eliza 2045GLIWICEK-3000:02:0400:35:10
593JANAS-SUCHON Agata 2169GLIWICEK-2000:02:0400:35:10
594MOCZULSKI Wojciech 2659RUDNOM-6000:01:2000:35:12
595KACZMAREK Katarzyna 2187Srtg GliwiceGLIWICEK-4000:00:1900:35:33
596KLOC Sabina 2210STG GliwiceGLIWICEK-2000:00:1800:35:36
597KOŃCZAK ŁABAS Magdalena 2223Huragan LigotaKATOWICEK-4000:01:0500:35:51
598BIEŃKOWSKA Maria 2021GLIWICEK-3000:02:0500:36:07
599KOCHANEK Aleksandra 388GLIWICEK-4000:02:0300:36:12
600CZULUK Gosia 2071GLIWICEK-3000:02:0500:36:13
601SMOLARSKA Paulina 2480TRACHYK-3000:01:4000:36:24
602WRONA Barbara 2596GLIWICEK-3000:02:0800:36:33
603GABOR Aleksandra 2111CHORZÓWK-3000:01:4800:36:39
604KOCHANEK Jarosław 2215MOMO TEAMGLIWICEM-4000:02:0300:37:29
605NĘDZA Ryszard 2336HirschvogelGLIWICEM-5000:00:3400:38:02
606DUNAJ Łukasz 2091HirschvogelBYTOMM-3000:00:3400:38:03
607GORAJ-ZAJĄC Aleksandra 2699Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:0600:38:09
608URBANIAK Anna 2557GLIWICEK-4000:01:1000:38:36
609LASAK Monika 2267GLIWICEK-3000:01:2700:39:25
610KOWALCZYK Angelika 2231GLIWICEK-3000:01:2700:39:25
611PAWŁOWSKA Katarzyna 2389GLIWICEK-3000:01:2700:39:25
612STELMASZCZUK Damian 2496GLIWICEM-4000:00:1100:40:07
613ŻOCHOWSKI Mirosław 3127GLIWICEM-5000:00:0000:41:50
614ŻOCHOWSKA Liliana 3128GLIWICEK-4000:00:0000:41:58
615KULIG Maciej 2257TARNOWSKIE GÓRYM-3000:01:5400:42:10
616JUSZCZAK - WIŚNIEWSKA Agata 2186GLIWICEK-3000:01:5900:44:00
617REITER Hanna 2424slow jogging gliwiceGLIWICEK-4000:01:5500:46:22
618REITER Dominika 2425slow jogging gliwiceGLIWICEK-2000:01:5500:46:22
619ONYSZKIEWICZ Iwona 2364KNURÓWK-3000:00:00
620SKOLUDEK Robert 2464Kolegium Sędziów ZabrzePRZEZCHLEBIEM-2000:00:00
621MACHEJ Remigiusz 2294Maro Team Jastrzębie - ŻoryJASTRZĘBIE - ZDRÓJM-3000:00:00
622GARBALA Kamil 2117GLIWICEM-3000:00:00
623DOMAN Łukasz 2079Socios SilesiaRUDA ŚLĄSKAM-4000:00:43
624NIEPOŃ Michał 2339FLUORGLIWICEM-3000:00:51
625ROJCZYK Krzysztof 2432DRiVRYBNIKM-3000:01:08
Znaleziono 625 wynik(ów)