Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-10-26
Miejsce : Gliwice
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 713
Wystartowało : 625
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 620
Na trasie : 5
Pełne wyniki dla 10km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 10km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu5_15_km
5km
20_km
10km
    
1LYSKO Jakub 2290WKB Meta LubliniecDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:0100:16:1800:33:10
2BABULA Przemysław 2001GKS Piast GliwiceGLIWICEM-2000:00:0100:18:1500:36:25
3URBAŃCZYK Karol 2559GLIWICEM-2000:00:0100:18:0900:36:51
4SLADEK Dawid 2472RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:0200:18:2400:37:39
5WYSOCKI Mariusz 2600Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM-4000:00:0200:19:0000:38:21
6PISKUŃ Piotr 2643KATOWICEM-2000:00:0200:19:0600:38:49
7KACZOR Marceli 2190MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWM-4000:00:0400:19:2100:39:07
8FOLTYN Jakub 2102way2champ.comGLIWICEM-2000:00:0600:19:5300:39:07
9OCHMAN Paweł 2351Future Processing Running TeamGLIWICEM-3000:00:0200:19:1500:39:12
10RODAK Paweł 2428GLIWICEM-2000:00:0200:19:3500:39:46
11NIESLON Marek 2341Night Runners GluwiceGLIWICEM-3000:00:0400:18:5900:39:46
12ŻERDKA Michał 2632Viking Training Center/TEAM PapryBIERUŃM-3000:00:0000:19:1600:39:49
13PROKOP Bartosz 2415Chopy z żelazaRUDA ŚLĄSKAM-2000:00:0100:19:0800:39:56
14DZIDA Janusz 2096ŻORYM-3000:00:0200:19:2900:40:09
15DOLATA Krzysztof 2077SOCIOS SILESIAGLIWICEM-3000:00:0100:19:4500:40:12
16POLACZEK Alexander 2654SMOLNICAM-4000:00:0300:19:3600:40:23
17WIERNEK Tomek 2571LC'sKATOWICEM-4000:00:0500:19:4900:40:23
18SADŁO Sebastian 2684#szymiteamRUDYM-2000:00:0200:19:2200:40:34
19CHUDY Dominik 2056CZĘSTOCHOWAM-2000:00:0300:20:1600:40:34
20BLUS Marcin 2026ZABRZEM-4000:00:0300:19:5000:41:12
21HALMAN Tomasz 2150KLAVAGLIWICEM-3000:00:0100:19:5900:41:41
22CIECIAK Grzegorz 2059Megawat Running TeamŻORYM-4000:00:0800:20:5300:41:45
23CZAJA Jarosław 2065Future Processing Running TeamBYTOMM-4000:00:0800:20:5300:42:13
24LILLA Piotr 2281Klub Wysokogórski Jastrzębie - ZdrójJASTRZĘBIE - ZDRÓJM-3000:00:0200:20:2300:42:18
25ZABRZEWSKI Patryk 2602ŻORYM-3000:00:0300:20:5000:42:18
26GIEMZA Piotr 2122BremboDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:0300:20:3900:42:33
27BIEDROŃ Dariusz 2019PANIÓWKIM-4000:00:0700:20:5300:42:34
28PODYMA Mikołaj 2406BYTOMM-2000:00:0400:20:3500:42:36
29JEZUSEK Piotr 2181Benq - Co Ja BiegneGLIWICEM-3000:00:1200:20:5100:42:36
30KUKURBA Mikołaj 2255Romet Factory TeamGLIWICEM-3000:00:0300:20:0500:42:43
31KUCHARCZYK Jakub 3144UKS Kometa GliwiceGLIWICEM-2000:00:0100:20:0000:42:44
32NAPIÓRKOWSKI Adam 2334GLIWICEM-3000:00:0800:20:5300:42:45
33SAŁAMACHA Dawid 2447DRiVGLIWICEM-2000:00:3800:20:4000:42:46
34SKOWRON Marcin 2466BYTOMM-4000:00:0800:20:5800:42:49
35MUCHA Mateusz 2331Parkrun KatowiceSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-2000:00:0100:20:2600:42:53
36LEWICKA Elżbieta 2279niezrzeszonaKNURÓWK-4000:00:0100:20:5800:42:56
37KONDERAK Dawid 2672CHORZÓWM-3000:00:0600:21:1100:43:17
38KAMIŃSKI Jacek 2196Romet Factory TeamGLIWICEM-3000:00:0300:20:3900:43:19
39DONIGIEWICZ Mariusz 2080GLIWICEM-4000:00:1800:21:4300:43:20
40SZCZEPAŃSKI Paweł 2512ŁAZISKA GÓRNEM-3000:00:2200:21:0400:43:27
41SŁOMKOWSKI Mateusz 2476GDAŃSKM-2000:00:0700:20:5500:43:42
42BĄBSKI Szymon 2012Wymiatacze UjsołyUJSOŁYM-4000:00:0600:21:1200:43:47
43MACHEJ Remigiusz 2294Maro Team Jastrzębie - ŻoryJASTRZĘBIE - ZDRÓJM-3000:00:0000:43:50
44CZARNOZYNSKI Aleksander 2067GTT INTERPROJEKTGLIWICEM-5000:00:0600:21:5500:43:53
45BORYCZKO Bartłomiej 2030Barre Station FitnessGLIWICEM-4000:00:1100:20:4500:43:59
46KARCHNIWY Ewa 2200Night Runners GliwiceSMOLNICAK-2000:00:0900:21:0600:44:09
47LEBIECKA Karolina 2270KATOWICEK-2000:00:5000:21:5100:44:09
48CZABAŃSKI Rafał 2064RUNHOGS TychyGLIWICEM-4000:00:2500:22:1200:44:13
49CIUPEK Adrian 2062RUDYM-2000:00:0500:21:4600:44:27
50GRUDZIŃSKI Radosław 2143ZABRZEM-3000:00:1000:21:5700:44:27
51KOTRA Jacek 2228SMOLNICAM-3000:00:0300:21:4400:44:32
52ZALESKI Maciej 2607GLIWICEM-2000:00:1500:21:4800:44:34
53LANGE Beata 2637BP Running TeamGLIWICEK-4000:00:1200:22:4500:44:37
54HAŁKA Oliwia 2636BP Running TeamGLIWICEK-2000:00:1100:22:4700:44:38
55JACHYM Arkadiusz 2165Silesia sociosGLIWICEM-4000:00:0500:21:3900:44:53
56ALKER Zbigniew 2000Alker TeamGLIWICEM-5000:00:1600:22:1800:44:54
57NIEPOŃ Michał 2339FLUORGLIWICEM-3000:00:5100:45:11
58MICHAŁUSZEK Sebastian 2317BIEG - UNKAGLIWICEM-4000:00:0400:22:2500:45:19
59SOBOLEWSKI Maciej 2664ZABRZEM-4000:00:0900:22:1400:45:20
60DYRCZ Anna 2095KNURÓWK-4000:00:1500:22:3700:45:26
61BARTNIK Nikodem 2010BYTOMM-2000:01:3600:23:0400:45:26
62SKOLUDEK Robert 2464Kolegium Sędziów ZabrzePRZEZCHLEBIEM-2000:00:0000:45:35
63TOWAREK Michał 3139UKS Kometa GliwiceGLIWICEM-2000:00:1000:21:5300:45:38
64SZCZOTKA Andrzej 2516KATOWICEM-5000:00:2900:22:3400:45:39
65WOJAKOWSKI Krzysztof 2585K&K RUNGLIWICEM-4000:00:0300:21:2200:45:40
66OCZKO Dominik 2353KATOWICEM-4000:00:0500:22:4100:45:47
67GANSZCZYK Rafał 2116Opel Active TeamGLIWICEM-4000:00:0900:22:4400:45:54
68MACIĄŻEK Marek 2667Inżynieria Biegania TeamKATOWICEM-5000:00:0600:22:5400:45:55
69KURZELA Kuba 2263Gibkie SzłapyŚWIĘTOCHŁOWICEM-3000:00:1000:22:0500:45:56
70ROJCZYK Krzysztof 2432DRiVRYBNIKM-3000:01:0800:45:57
71GÓRALEWSKI Rafał 2133GLIWICEM-2000:00:0300:21:5200:46:07
72CITUK Rajmund 2061biegamnaczterechłapachGLIWICEM-2000:00:2000:23:3900:46:20
73KURCZYK Kamil 2260GLIWICEM-2000:00:4600:23:2300:46:20
74WITEK Grzegorz 2580Dar-Bud TeamRACIBÓRZM-3000:00:2900:23:2100:46:29
75DREWUSZEWSKI Maciej 20834MPŁAWNIOWICEM-4000:00:0800:22:2700:46:39
76PROKOPIUK Krzysztof 2416ORNONTOWICEM-2000:00:2200:23:3600:46:49
77JASIK Grzegorz 2175SRTG GliwiceGLIWICEM-4000:00:1700:23:2000:46:50
78SZYMAŃSKI Piotr 2534BYTOMM-4000:00:0900:22:4100:46:51
79STALMACH Damian 2490Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM-4000:00:1600:23:0900:46:52
80TOMASZEWSKA Joanna 2548JELCZ-LASKOWICEK-3000:00:0600:21:5200:46:53
81MIELNIK Krzysiek 2323GLIWICEM-3000:00:2600:23:2600:46:56
82SZEREMETA Maciej 2519ZABRZEM-4000:00:5800:23:4400:47:11
83PACANA Patryk 2374Drużyna Świętego MarcinaTARNOWSKIE GÓRYM-2000:00:1100:22:4600:47:19
84FOLTYN Pawel 2103FolkiGLIWICEM-3000:00:1400:23:1900:47:23
85LUKASZCZYK Marek 2288RUDA ŚLĄSKAM-2000:00:5400:24:3600:47:24
86NOWAKOWSKI Zenon 2350ZABRZEM-6000:00:3600:23:4000:47:26
87KUMOR Dagmara 2258Runners Team KalkaWARSZAWAK-3000:00:0900:23:2500:47:30
88MIERA Wiktoria 2681#szymiteamRUDA KOZIELSKAK-2000:00:0200:22:4700:47:33
89OLEJNICZAK Tomasz 2635BYTOMM-4000:00:4500:24:1000:47:35
90KRZYMINSKA Patrycja 2251Miraz Race TeamGLIWICEK-3000:00:2700:23:3500:47:40
91JAKUBCZYK Krzysztof 2168BYTOMM-3000:00:3200:23:2900:47:42
92WOJAKOWSKA Katarzyna 2584K&K RUNZABRZEK-4000:00:0300:23:1900:47:46
93LEMPART Tomasz 2272GLIWICEM-4000:00:1100:22:2400:47:49
94ŚMIERCIAK Paweł 2539Dolina SportowaCZESTOCHOWAM-3000:00:3600:23:5700:47:53
95WOCHNIK Dawid 2583CF ZabrzeGLIWICEM-3000:00:4400:24:2700:47:55
96ULFIK Bartłomiej 2555GLIWICEM-4000:00:0600:22:4900:47:56
97BIAŁAS Andrzej 2691BYTOMM-4000:00:0500:22:4500:48:01
98TURAK Rafał 2554KATOWICEM-4000:00:3100:23:2900:48:04
99HEROK Piotr 2157RYBNIKM-3000:00:1100:22:4900:48:06
100BIAŁAS Robert 2641ZABRZEM-4000:00:5600:24:0100:48:06
101HODOR Robert 2159BYTOMM-4000:00:2700:23:4100:48:07
102TIAHNYBOK Paweł 2545Decathlon&PrzyjacieleKALETYM-4000:00:1400:23:1300:48:12
103ŚWIĘTEK Marcin 2542RUDA ŚLĄSKAM-3000:01:1500:24:2400:48:13
104SIKORA Karolina 2458PIEKARY ŚLĄSKIEK-4000:00:0200:23:1800:48:17
105JÓZEFOWICZ Piotr 2183DZIAŁDOWOM-4000:00:3000:23:1700:48:21
106KOWALSKI Marcin 2235DĄBROWA GÓRNICZAM-2000:01:0200:23:5100:48:21
107WILMA Krzysztof 2575GLIWICEM-4000:00:2300:23:4000:48:24
108GĘBCZYŃSKI Paweł 2120GLIWICEM-4000:00:3800:23:4700:48:25
109OCHOJSKI Łukasz 2352MIKOŁÓWM-2000:01:3800:24:1700:48:26
110SOCZAWA Wojciech 2484ZABRZEM-4000:00:3500:24:1000:48:30
111GARBALA Kamil 2117GLIWICEM-3000:00:0000:48:31
112POGODA Kinga 3137UKS Kometa GliwiceGLIWICEK-2000:00:1200:22:5900:48:31
113STANISZEWSKI Janusz 2492BYTOMM-5000:00:2900:23:4700:48:32
114OGONOWSKI Dariusz 2356SOSNOWIECM-3000:00:2300:23:5500:48:33
115DREWUSZEWSKA Ewa 2082PŁAWNIOWICEK-4000:00:2300:24:0100:48:44
116KRZANOWSKI Marcin 2249Oasis Team SportZABRZEM-3000:00:5000:24:1600:48:53
117MACIEJEWSKI Paweł 2299ZABRZEM-2000:01:2300:24:2500:48:57
118STAROSTA Robert 2495RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:3600:24:0300:48:58
119GRZEBNIEWSKA Judyta 2147TYCHYK-3000:00:4300:24:2600:48:58
120GODLEWSKI Łukasz 2126HirschvogelGLIWICEM-2000:00:3100:24:1300:49:02
121ROMIK Artur 2435GLIWICEM-4000:01:4200:24:1300:49:04
122MARCZYK Darek 2311FLUORBYTOMM-3000:00:3100:23:3800:49:06
123ZWOLSKI Dymitr 2628KNURÓWM-3000:00:2600:24:2100:49:13
124PAROL Tomasz 2381ProPointGLIWICEM-3000:00:2900:23:5900:49:20
125KWIATKOWSKI Marcin 2266GLIWICEM-3000:00:3200:23:3000:49:27
126RUDZIŃSKI Kamil 2439GLIWICEM-3000:00:4400:25:2800:49:27
127PILSZYK Kazimierz 2398seniorzyGROJECM-6000:00:5900:24:3900:49:29
128RUDZIŃSKI Jacek 2440GLIWICEM-3000:00:4200:25:3000:49:30
129STRZELECKI Daniel 2503MIKOŁÓWM-4000:01:2500:24:3900:49:39
130PAWLINA Piotr 2387GLIWICEM-4000:00:0000:25:3100:49:42
131WATOŁA Marek 2566M&MPYSKOWICEM-4000:00:0700:23:0100:49:43
132FOREMSKI Grzegorz 2106Kabanos Running CrewBYTOMM-3000:01:2400:24:4700:49:44
133GOŹDZIŃSKA Magdalena 2130GLIWICEK-4000:00:2100:24:5600:49:46
134ŻYWKO Krzysztof 2634PUŁAWYM-2000:00:2700:24:2200:49:48
135SZWARCZYŃSKI Michał 2530GLIWICEM-3000:00:0700:23:0400:49:49
136KRZYK Jarosław 2250TYCHYM-4000:00:2300:24:4600:49:54
137KŁODA Dorota 2212JANKOWICEK-2000:00:0300:22:5800:49:55
138BORCZ Tomasz 2028DĄBROWA GÓRNICZAM-4000:00:0500:23:1800:49:55
139PACAN Tomasz 2373BYTOMM-4000:00:3400:24:0400:49:57
140SZOŁTYSIK Łukasz 2649GLIWICEM-3000:01:1800:25:1100:49:57
141ZYCHLA Grzegorz 2655SU07BYTOMM-3000:00:4200:25:4100:49:59
142ZAJĄC Mateusz 2604GLIWICEM-3000:01:0900:25:2400:50:00
143MACH Marcin 2297GLIWICEM-4000:00:1200:24:0400:50:01
144NOWAK Łukasz 2347Avantor Performance Materials PolandRYBNIKM-3000:00:5400:24:5200:50:06
145KARBOWNIK Joanna 2665GLIWICEK-3000:00:2200:24:3400:50:09
146PORĘBSKI Grześ 2410GLIWICEM-2000:00:0900:24:4400:50:14
147WIETRZYCKI Mariusz 2572MOMO TEAMGLIWICEM-3000:00:0400:24:0500:50:15
148WIETRZYCKI Zenon 2573MOMO TEAMGLIWICEM-6000:00:0400:24:1600:50:15
149SŁOWIŃSKI Jacek 2478RYBNIKM-3000:01:1400:25:5800:50:19
150LEDWIG Iwona 2271Mamax2GLIWICEK-3000:00:0800:24:0800:50:20
151WARDAK Piotr 2565GLIWICEM-3000:00:2700:24:1500:50:21
152TOKAJ Dominik 2546GLIWICEM-2000:00:4300:24:5800:50:21
153LASKOWSKI Sebastian 3129Kata GuromaGLIWICEM-4000:01:5300:25:2700:50:21
154PEPEL Katarzyna 2390Luxtorpeda CzerwionkaCZERWIONKA-LESZCZYNYK-3000:00:4700:25:0200:50:32
155LASIUK Paweł 2268HirschvogelGLIWICEM-3000:00:3000:25:1100:50:42
156LEWANDERSKI Dariusz 2277HIRSCHVOGELBYTOMM-3000:00:3100:25:1000:50:42
157HEINE Andrzej 2156PKO Bank PolskiRYBNIKM-3000:01:5800:24:4900:50:42
158ORACZ Arkadiusz 2366ProPointRUDA ŚLĄSKAM-2000:01:1300:25:2000:50:43
159PIECHOWIAK Wojciech 2392GLIWICEM-3000:00:2600:24:1300:50:44
160SŁODKIEWICZ Grzegorz 2475GLIWICEM-4000:00:1300:24:3400:50:46
161SZULC Sebastian 2527ExlabsGLIWICEM-3000:00:4100:23:4600:50:48
162PIOTROWSKI Kajetan 2401Decathlon&PrzyjacieleGLIWICEM-2000:01:1300:25:2900:50:50
163PIONTEK Piotr 2399Megawat Running TeamKNURÓWM-4000:01:1900:25:3100:50:52
164SEMLA Tomasz 2454GLIWICEM-3000:00:3500:24:3300:50:54
165IGNACZAK Robert 2650GLIWICEM-4000:01:1800:25:2000:50:56
166DWORNICZAK Szymon 2093Chahary ze StaregoCHORZÓWM-4000:01:3200:26:5200:50:56
167WÓJCIK Anna 2595GLIWICEK-4000:00:3200:25:0300:50:57
168EICHHOF Joanna 2097GLIWICEK-4000:00:3600:25:1700:50:57
169BLADYN Dawid 2024Decathlon&PrzyjacieleGLIWICEM-2000:01:1300:25:2900:50:57
170JANOSZ Sławomir 2170Biuro Inżynierskie IECSZAŁSZAM-3000:00:2300:23:4900:51:00
171UNIEJEWSKI Tomasz 2556KATOWICEM-4000:00:4800:25:0900:51:00
172DREWNIAK Łukasz 2674GLIWICEM-3000:00:4300:25:4000:51:05
173STROJEK Piotr 2499BYTOMM-4000:01:1100:25:2100:51:06
174STAWARCZYK Krystian 2646OPEL ACTIVE TEAMRYBNIKM-4000:01:4700:26:2700:51:06
175ZIOMEK Katarzyna 2625BYTOMK-4000:00:1700:24:3300:51:07
176MICHULEC Jakub 2656Eko-okna RunnersBYTOMM-3000:00:4200:25:4100:51:07
177PIWOWARCZYK Agnieszka 2403ZABRZEK-3000:00:2900:25:2400:51:10
178WOJTAS Marcin 2586ista BiegAmyGLIWICEM-3000:01:0400:26:2000:51:10
179WOCH Szymon 2582STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKM-3000:00:1800:25:2100:51:16
180WIŚNIEWSKI Tomasz 2577GLIWICEM-3000:00:4800:25:3300:51:18
181OGONOWSKI Edward 2355Żółwik OpoleOPOLEM-6000:00:5500:25:4900:51:28
182CHEGE Danson 2048Decathlon Car GliwiceGLIWICEM-3000:00:1500:23:5100:51:35
183KULA Jan 2256Decathlon i PrzyjacieleGLIWICEM-3000:00:1300:26:0400:51:36
184FABER Jacek 2638GLIWICEM-3000:00:2900:24:5300:51:36
185JAŚKIEWICZ Sławomir 2179MYSŁOWICEM-3000:00:5300:24:5900:51:41
186MAZUR Marcin 555KNURÓWM-2000:01:3100:26:2100:51:44
187SOSADA Nicol 2486ista biegAmyZBROSŁAWICEK-2000:01:0200:25:5300:51:45
188MUSIOŁ Krzysztof 2333Politechnika Śląska Sport Wspiera(MY) NaukowoNIEBOROWICEM-4000:00:1700:24:5800:51:54
189SZMIGIEL Daniel 2520GLIWICEM-3000:00:3200:25:2100:51:55
190SZCZOTKA Ilona 2515KATOWICEK-5000:00:2900:25:2100:51:56
191LISIECKI Dawid 2283Knurów-SimtechKNURÓWM-3000:00:5300:26:0400:52:01
192ŻAAK Michał 2629ZABRZEM-3000:00:5400:25:5700:52:02
193ZIELIŃSKI Wojciech 2619GLIWICEM-2000:01:1100:23:4300:52:02
194WIŚNIEWSKA Beata 2576GLIWICEK-2000:00:4900:25:5300:52:05
195BANIAK Przemyslaw 2006ZAWIERCIEM-4000:00:2900:25:3800:52:07
196SANOCKI Jacek 2453Drużyna JasnejZABRZEM-4000:01:2700:26:0000:52:07
197BALIŃSKA-SANOCKA Aneta 2003Drużyna JasnejZABRZEK-4000:01:2600:26:5700:52:08
198DRECHSLER Oskar 2081NAKŁO ŚLĄSKIEM-3000:00:4600:25:0500:52:09
199GOŹDZIŃSKI Wojciech 2131GLIWICEM-4000:00:2000:24:3800:52:10
200KOKOT Marcel 2218Decathlon CAR GliwiceGLIWICEM-2000:01:3000:25:5900:52:12
201TOMCZAK Rafał 2550Zabiegani NauczycieleMIKOŁÓWM-4000:00:2800:25:3900:52:14
202LYSKO Agnieszka 2291DĄBROWA GÓRNICZAK-3000:00:4900:26:1300:52:16
203DRZYMALSKI Przemysław 2088ProPointGLIWICEM-3000:01:1200:27:0100:52:21
204NIEMIEC Sławomir 2337Intergrafik PolskaGLIWICEM-3000:00:4600:25:5000:52:25
205LISOŃ Julia 2284Drużyna Politechniki Śląskiej Sport Wspiera(MY) NaukowoKNURÓWK-2000:00:3100:25:5700:52:27
206DOBOSZ Mariusz 2075GO-leasingGLIWICEM-3000:00:2900:25:5700:52:28
207SZCZERZEK Zbigniew 2514ZABRZEM-6000:00:4100:25:2400:52:28
208GOLIASZ Bartłomiej 2127GLIWICEM-3000:00:5400:26:4300:52:28
209CZĄSTKIEWICZ Marcin 2069GLIWICEM-3000:00:2600:25:1700:52:32
210CHAROWSKI Marcin 2047STARGARDM-3000:01:0200:26:4000:52:35
211PACAN Krzysztof 2372BYTOMM-4000:00:4400:25:2200:52:36
212PIETRZAK Waldemar 2395GOK PilchowiceGIERAŁTOWICEM-3000:01:4700:26:1600:52:39
213OGAZA Mariusz 2354KNURÓWM-3000:00:0300:25:3500:52:46
214CYROŃ Marcin 2686GLIWICEM-3000:00:3300:26:3000:52:49
215KOWALCZYK Robert 2229Ista BiegAmyPRZYSZOWICEM-5000:01:0200:25:5400:52:51
216WÓJCIAK Katarzyna 2592SOŚNICOWICEK-4000:00:3700:26:4500:52:52
217DWORACZEK Grzegorz 2092Tridivision Triathlon TeamBYTOMM-4000:00:4900:26:2400:52:56
218GRUDZIŃSKA Magdalena 2142ZABRZEK-3000:00:5400:26:3500:52:58
219PĘCHERCZYK Piotr 2391CZELADŹM-5000:00:5500:25:5200:52:59
220TROSKO Adam 2552LIGOTA ŁABĘDZKAM-4000:01:0900:24:3900:52:59
221ISKRZAK Izabela 2164BYTOMK-3000:00:3100:26:0800:53:02
222POPŁAWSKA-WAL Agata 2409ZFGLIWICEK-3000:00:5300:26:4400:53:03
223ZAWIERUCHA Aleksander 2611MARO-Team Jastrzębie-ŻoryŻORYM-5000:00:3400:26:2900:53:04
224DYMEK Dariusz 2094KNURÓWM-4000:00:0800:26:0700:53:09
225OLEŚ Monika 2671CHORZÓWK-3000:01:0600:27:1300:53:10
226DYTO Michał 2682GLIWICEM-2000:01:4800:25:2100:53:10
227SZUMIATA Piotr 2529GLIWICEM-2000:00:1900:25:4200:53:11
228GARNCARZ Jakub 2118DĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:4600:26:3200:53:11
229DĘBOWSKI Krzysztof 2074GLIWICEM-3000:01:0600:26:1100:53:13
230MICHOŃ Maciej 2319GLIWICEM-2000:01:0600:26:5200:53:14
231PREJS Karol 2413KATOWICEM-3000:01:3900:27:0700:53:21
232BAJURA Grzegorz 2002KATOWICEM-3000:01:4000:27:0600:53:21
233HOMA Dorota 2161Nogami do przoduGLIWICEK-3000:01:0700:26:2700:53:26
234ZIEMBA Grzegorz 2620ZABRZEM-4000:01:5400:26:5900:53:31
235KOWALCZYK Grzegorz 2230GLIWICEM-4000:00:1600:25:1900:53:32
236CHĘCIŃSKI Tomasz 2050GLIWICEM-4000:00:3300:25:4400:53:34
237ROLEK Marcin 2434GLIWICEM-3000:00:5600:26:4100:53:34
238KOZIOL Ryszard 2240SosnicaGLIWICEM-6000:00:1400:25:5400:53:35
239OPALIŃSKI Tomasz 2365ZF TeamGLIWICEM-3000:00:5400:26:4300:53:35
240BEHERNOT Jan 2680GLIWICEM-2000:00:5600:26:3300:53:36
241ZAKRZOWSKI Krzysztof 2606DRiVRUDA ŚLĄSKAM-2000:00:3300:25:5400:53:39
242URBANIAK Dawid 2558Avantor Performance Materials PolandGLIWICEM-2000:00:5300:25:3900:53:39
243SERWACH Mateusz 2455Falusso BergamoGLIWICEM-2000:00:1800:25:4300:53:42
244SMOK Weronika 2479GLIWICEK-2000:00:3700:26:3700:53:43
245ŻEBROWSKI Łukasz 2630ZF TeamTARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:5100:27:0400:53:46
246SZCZERBAK-RUTA Aleksandra 2513GLIWICEK-3000:01:3400:27:0000:53:46
247SŁOWIŃSKI Kamil 2477Drużyna Politechniki ŚląskiejRYBNIKM-3000:01:1300:26:1700:53:47
248MARCINIAK Paulina 2309GLIWICEK-3000:01:1400:26:3400:53:48
249SZYMAŃSKI Piotr 2535ZABRZEM-4000:01:3200:27:0100:53:48
250SAMOL Grzegorz 2448GliwiceGLIWICEM-5000:00:3800:26:0700:53:50
251CZEPIGA Bożena 2070RUDA ŚLĄSKAK-4000:00:1000:25:5400:53:55
252MATULICZ Damian 2313GLIWICEM-4000:00:2000:25:2500:53:59
253JAROŃ Grzegorz 2174BYTOMM-4000:01:1100:26:5200:53:59
254GRĄBCZEWSKI Marcin 2139GLIWICEM-3000:01:0300:26:4200:54:00
255PAWLETA Michał 2383BPRTGLIWICEM-4000:01:1400:27:0000:54:01
256SPYRA Jacek 2488ProPointPRZYSZOWICEM-2000:01:0900:27:0300:54:02
257PAUL Violetta 2382BPRTGLIWICEK-4000:01:1400:27:0000:54:02
258SANOCKA Dorota 2452Drużyna JasnejZABRZEK-4000:01:2600:26:5900:54:03
259HEINCE Łukasz 2155ProPointRUDA ŚLĄSKAM-2000:01:1400:26:4000:54:04
260PUCHALSKI Rafał 2421FLUORRUDA ŚLĄSKAM-3000:01:3000:27:2200:54:09
261DOBROWOLSKA Basia 2076BYTOMK-2000:01:3300:27:0000:54:10
262KOZŁOWSKI Mariusz 2243KB ODRA OPOLEOPOLEM-4000:00:5200:27:2200:54:12
263OLEJNICZAK Aleksandra 2360KNURÓWK-2000:00:2900:26:1400:54:17
264BEDNAREK Jakub 2014GLIWICEM-3000:00:4700:26:2000:54:17
265MOĆKO Artur 2330PRZYSZOWICEM-3000:01:3100:27:4400:54:19
266RUDZIŃSKI Łukasz 2438GLIWICEM-3000:00:4400:26:5500:54:43
267WYCIŚLIK Marcin 2598HirschvogelGLIWICEM-3000:00:3300:26:2600:54:44
268PIETRZAK Łukasz 2396Mechtal CityBYTOMM-3000:00:4800:26:3400:54:44
269MAŃKA Adam 2307GLIWICEM-4000:01:2000:28:0400:54:46
270FIRSZT Marta 2101CHORZÓWK-2000:00:1500:26:3800:54:52
271URBAŃSKI Maciej 2561CHORZÓWM-5000:00:1500:26:3700:54:52
272SUPERNAK Marcin 2507GLIWICEM-4000:01:4800:27:2500:54:54
273HERUD Tomasz 2663GLIWICEM-3000:01:4400:27:4900:54:55
274MAGURNO Franco 2677GLIWICEM-4000:00:4400:26:4900:54:57
275WĄTROBA Tomasz 2567CHRUSZCZOBRÓDM-3000:00:5600:26:4100:54:59
276KOZA Paulina 2236Kj Trachy GliwiceGLIWICEK-3000:00:3000:26:0100:55:03
277SALA Katarzyna 2445GLIWICEK-3000:00:1200:26:5400:55:08
278SZYMOS Damian 2536Rywal GliwiceGLIWICEM-3000:02:0100:26:4400:55:08
279CHOLEWA Grzegorz 2054PYSKOWICEM-4000:00:1200:26:5400:55:09
280GĘBCZYŃSKI Oliwier 2121GLIWICEM-2000:00:3800:25:1100:55:09
281SZASTOK Katarzyna 2509RADZIONKÓWK-4000:00:5700:28:0800:55:14
282STĘPAK Patrycja 2497GLIWICEK-2000:00:2400:27:3400:55:15
283STUDZIŃSKI Grzegorz 2505Zabrze City M&AZABRZEM-3000:01:5300:27:4500:55:19
284PSIUK Piotr 2419ZABRZEM-3000:00:2900:26:1600:55:22
285SOKOŁOWSKI Łukasz 2485GLIWICEM-3000:01:0400:27:2800:55:25
286KUKLA Bartosz 3143UKS Kometa GliwiceGLIWICEM-2000:01:1300:25:2600:55:29
287SZOPIŃSKI Grzegorz 2523Decathlon&PrzyjacieleGLIWICEM-2000:01:1600:28:1400:55:30
288CZĄSTKIEWICZ Alicja 2068PowerGirlsGLIWICEK-3000:01:1000:27:3200:55:33
289SKURA Adam 2470FLUORKNURÓWM-3000:01:4000:27:5300:55:33
290SŁABOŃ Roma 2657GLIWICEK-3000:01:1000:27:3200:55:34
291KOZAK Kamila 2683GÓRA SIEWIERSKAK-2000:01:2100:28:0200:55:35
292GAJ Kamila 2112Night Runners GliwiceKNURÓWK-5000:00:1800:27:0000:55:38
293WIECZOROWSKI Krzysztof 2570Mostostal Zabrze UNITEDGLIWICEM-3000:00:5000:26:4100:55:39
294BRYLIŃSKI Ryszard 2038ZABRZEM-6000:00:1100:27:0000:55:44
295OKOŃ Zdzisław 2358KNURÓWM-6000:00:4100:28:3700:55:44
296JASTO Mateusz 2177KNURÓWM-2000:01:0200:27:2600:55:48
297POWROŹNIK Paulina 2412Politechnika Śląska Sport Wspiera(MY) NaukowoKATOWICEK-2000:00:4400:26:5000:55:53
298HAŁAKUC Joanna 2152GLIWICEK-2000:00:0900:26:5900:55:54
299KUKUCZKA Ewa 2254GLIWICEK-3000:01:0500:27:1300:55:54
300KARBOWNIK Marcin 2666GLIWICEM-2000:00:2200:26:3500:55:55
301KANIA Krystyna 2197BIELSKO_BIALAK-6000:02:0100:27:5000:55:57
302KRÓLIK Arkadiusz 2246MARO Team Jastrzębie-ŻoryJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-4000:00:3000:27:3200:56:02
303DUCH Weronika 2089Decathlon CAR ŁódźŁÓDŹK-2000:00:2100:28:4700:56:06
304BOSAKOWSKA Ela 2031GLIWICEK-4000:00:1300:25:4700:56:08
305ZDANOWICZ Michał 2614GLIWICEM-4000:00:1300:26:0200:56:09
306SAFERNA Przemek 2443GLIWICEM-3000:00:2500:28:1200:56:10
307ROSAK-SZYROCKA Asia 2436Mielewczyk Running TeamCZESTOCHOWAK-4000:00:2700:27:3400:56:10
308ZACZYŃSKA Dagmara 2603BYTOMK-3000:01:1300:28:2300:56:11
309MARKER-DZIUBOSZ Agnieszka 2312BYTOMK-4000:00:4000:27:1600:56:14
310JANOSZKA Piotr 2172Banda z PołudniaZABRZEM-3000:01:4400:28:3500:56:16
311KAZIMIERSKI Martin 2675Banda z PołudniaZABRZEM-2000:01:4400:28:3600:56:16
312OSTROWSKI Ziemowit 2371Politechnika Śląska Sport Wspiera(MY) NaukowoSMOLNICAM-4000:01:2200:28:0800:56:19
313SKULSKI Tomasz 2469Lila LogistikGLIWICEM-4000:00:3700:26:5300:56:23
314BAŃKA Jakub 2007GLIWICEM-3000:00:4000:27:1000:56:23
315MARYNIAK Wojciech 2676GLIWICEM-3000:01:5600:28:5100:56:23
316MUSIAŁ Piotr 2332ZABRZEM-2000:00:4700:28:3300:56:25
317GORELL Bogumiła 2128PONISZOWICEK-3000:01:0900:27:5000:56:25
318ZŁOTEK Katarzyna 2626Opel Active TeamKNURÓWK-3000:00:1900:27:0700:56:27
319WOJTASIK Adrian 2587GLIWICEM-2000:01:1900:28:0600:56:31
320OKOŃ Monika 2357KNURÓWK-4000:00:4000:28:3800:56:32
321JAROŃ Katarzyna 2173BYTOMK-4000:01:1100:27:3000:56:33
322MAJEWSKA Agata 2303CHORZÓWK-2000:00:2200:28:3300:56:38
323KOZŁOWSKI Przemysław 2242Zachodnie GepardyKRAKÓWM-3000:00:4500:26:4000:56:40
324CHOJKOWSKI Michał 2051MYSŁOWICEM-4000:00:5700:27:3300:56:40
325BARCHANOWSKA Joanna 2008GLIWICEK-3000:00:1500:26:3600:56:42
326CZARNECKI Michał 2066GLIWICEM-2000:01:2000:28:0500:56:51
327SZOZDA Ewa 2524SIEDLEC DUŻYK-3000:00:4000:27:1000:56:53
328OLSZEWSKI Łukasz 2361FLUORZABRZEM-3000:01:1400:28:0500:56:53
329SZWIEC Sandra 2531ZABIEGANI NAUCZYCIELEORNONTOWICEK-3000:00:3900:28:1000:56:54
330GAŁEK Andrzej 2678ZF TeamZBROSŁAWICEM-3000:01:1300:28:0000:56:57
331KUMOR Marcin 2259GLIWICEM-3000:00:3300:26:4600:57:00
332TREFON-RADZIEJEWSKA Dominika 2551RYBNIKK-3000:00:4300:28:4500:57:01
333KACZMARSKI Jacek 2189BYTOMM-3000:01:1300:27:5800:57:02
334MAJ Viktoria 2300GLIWICEK-2000:01:2200:28:1900:57:02
335WITKOWSKA Natalia 2687GLIWICEK-3000:01:3800:28:2600:57:05
336OLEARCZUK Grzegorz 2359MAKOWCZYCEM-4000:01:5800:27:3100:57:07
337BUJNAROWSKA Barbara 2043GLIWICEK-3000:00:4900:27:4800:57:10
338KLONEK-FRYŚ Sylwia 2211GLIWICEK-3000:00:4900:27:4800:57:10
339MACHOCZEK Patryk 2296GIERAŁTOWICEM-3000:01:4400:28:4600:57:10
340KOWALSKA Karolina 2233TOSZEKK-3000:01:4000:28:1800:57:12
341BARTELA Łukasz 2645GLIWICEM-3000:02:1100:28:3000:57:14
342STANISZ Michał 2491GLIWICEM-3000:00:5000:26:3900:57:15
343KOTLARSKA Anna 2227GLIWICEK-4000:01:1000:29:5500:57:15
344DULĘBA Juliusz 2090GLIWICEM-3000:01:1200:30:2500:57:16
345POLEWKA Beata 3138UKS Kometa GliwiceGLIWICEK-4000:00:3900:28:1000:57:18
346GAWŁOWSKI Piotr 2119PKO Bank PolskiGLIWICEM-2000:01:5700:29:0400:57:21
347SIODŁAK-BLACHNIO Justyna 2461GLIWICEK-4000:00:2900:27:3300:57:26
348GŁOWACKA Katarzyna 2125K2KATOWICEK-3000:00:5600:28:3600:57:30
349SZOŁTYSIK Marta 2522RADZIONKÓWK-3000:00:3700:27:3900:57:33
350LEŚNIEWSKI Mateusz 2276KOTULINM-3000:00:4000:28:3000:57:33
351KOWALCZYK Kamila 2232GLIWICEK-3000:00:4000:28:3000:57:35
352ŚWIDER Tomasz 2540LARMO TEAMBYTOMM-4000:02:0500:28:5200:57:35
353BOREK Wojciech 2029GLIWICEM-3000:00:2900:27:2400:57:38
354ZALESKI Arkadiusz 2608GLIWICEM-4000:01:2900:27:0700:57:38
355SZCZEGÓLSKA Anna 2510ZBROSŁAWICEK-3000:02:0300:28:5900:57:40
355SZCZEGÓLSKI Jarosław 2511ZBROSŁAWICEM-4000:02:0300:28:5900:57:40
357STARCZAŁA Piotr 2494Megawat Running TeamKSIĄŻENICEM-4000:01:1900:28:2700:57:41
358KACZOROWSKI Grzegorz 2191GLIWICEM-2000:01:0800:28:2600:57:42
359GRYCMAN Michał 2145ProPointCZYŻOWICEM-2000:01:0900:28:2600:57:43
360HERUD Sandra 2662GLIWICEK-3000:01:4300:27:5400:57:43
361KURZYK Elżbieta 2264GLIWICEK-3000:00:1500:29:0600:57:51
362SOBOLEWSKA Stefania 2483GLIWICEK-4000:01:0700:28:2600:57:52
363KELLER Aneta 2202GLIWICEK-3000:00:1500:27:0900:57:53
364PIERZCHAŁA Jacek 2394SOSNOWIECM-4000:00:4100:29:0100:57:57
365ONOPIUK Natalia 2363GLIWICEK-2000:01:0000:28:4000:58:00
366TABOR Andrzej 2543GLIWICEM-3000:01:5900:28:0800:58:08
367KOŚLACZ Katarzyna 2226TYCHYK-4000:01:3600:29:2700:58:09
368LINDENBERG Jarosław 2282GLIWICEM-3000:01:2300:27:2600:58:17
369STROJEK Agnieszka 2500BYTOMK-4000:01:1100:29:0300:58:20
370SAMOL Iwona 2449GLIWICEK-4000:00:5400:28:5000:58:22
371WYPCHOŁ Piotr 2599BARGŁÓWKAM-5000:01:2400:29:5200:58:24
372KOTOWSKI Piotr 2658GLIWICEM-4000:01:1500:28:3500:58:25
373PACZKOWSKI Jacek 2375ZABRZEM-4000:01:2200:28:4100:58:25
374GRYBOŚ Patrycja 2144RADZIONKÓWK-2000:00:4100:29:0800:58:28
375KORDECKI Bartosz 2225KATOWICEM-4000:01:5000:28:4400:58:30
376MAJCZAK Wojciech 2302JAWORZNOM-3000:00:1500:28:1800:58:31
377PROKOP Iwona 2414KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaRUDA ŚLĄSKAK-4000:00:3700:29:0300:58:31
378MACHOŚ Adrianna 2685GLIWICEK-2000:00:1400:27:0700:58:32
379ZAREMBA Tadeusz 2609stary HangarGLIWICEM-6000:00:3600:28:2400:58:33
380MALSKA- WYROZUMSKA Małgorzata 2306GLIWICEK-3000:01:4000:28:1800:58:34
381FABIAN Katarzyna 2098CHORZÓWK-4000:01:3500:29:0400:58:35
382BRZEZIŃSKA Teresa 2040Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:3000:28:3300:58:36
383MIŁKOWSKI Andrzej 2327GLIWICEM-6000:00:2500:28:3300:58:50
384FORYCIARZ Robert 2107KNURÓWM-4000:01:4200:29:4000:58:50
385TATUŚ Sebastian 2544CHORZÓWM-4000:01:1200:29:0200:58:53
386PAWLIK Rafał 2386PoborszówPOBORSZÓWM-2000:01:1300:28:4100:58:56
387SMUDA Grzegorz 2481AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-3000:01:5800:29:2400:58:57
388STRYSIK-KRĘŻEL Iwona 2501ProPointGLIWICEK-3000:01:0000:28:4800:59:00
389RYBAK Andrzej 2441HirschvogelZABRZEM-3000:00:3000:27:5300:59:01
390WEJNER Marcin 2568GLIWICEM-4000:01:5400:28:4900:59:01
391BLAUT-KUBANEK Anna 2025RUDA ŚLĄSKAK-3000:00:5900:28:1200:59:04
392STRZELCZYK Grażyna 2502GLIWICEK-3000:00:1300:29:2000:59:05
393CIOK Anna 2060GLIWICEK-3000:00:1300:29:2000:59:05
394ŁADA Mirek 2293GLIWICEM-4000:01:5900:29:0200:59:07
395ZDZIEBKO Artur 2615GLIWICEM-4000:01:4100:29:2100:59:15
396ZDZIEBKO Jakub 2616GLIWICEM-2000:01:4100:29:2100:59:15
397WLACH Anna 2581GLIWICEK-4000:01:4400:30:1100:59:16
398BORYCZKA Dawid 2700Night Runners GliwiceGLIWICEM-2000:01:4400:30:1100:59:16
399FRANIA Andrzej 2109Judo Team Masters GliwiceGLIWICEM-4000:01:5200:29:5600:59:16
400SLUZALEK Małgorzata 2474GLIWICEK-4000:00:4500:28:4200:59:17
401PIÓRKOWSKI Tomasz 2402GLIWICEM-4000:00:4500:28:4200:59:17
402KOWALSKI Włodzimierz 2234Judo Team Masters GliwiceGLIWICEM-3000:01:5100:29:5700:59:17
403BRUDEK Grzegorz 2035GLIWICEM-3000:01:4100:30:0200:59:22
404SOBEL Natalia 3142UKS Kometa GliwiceGLIWICEK-2000:00:1200:28:4100:59:25
405MIECZNIKOWSKA Ida 2322KATOWICEK-2000:01:0500:28:2900:59:26
406BANDURA Aleksandra 2005EUVICSOSNOWIECK-2000:01:2900:29:4800:59:32
407NIESLER Magdalena 2340Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:02:0400:29:4400:59:33
408SKWARA Katarzyna 2471HirschvogelZABRZEK-3000:00:5100:29:2700:59:35
409DRGAS Małgorzata 2084RUDA ŚLĄSKAK-3000:00:5100:29:2800:59:35
410HILDEBRAND Justyna 2158ZABRZEK-3000:01:2900:28:5800:59:38
411LESZKOVEN Piotr 2274FLUORGLIWICEM-4000:01:2300:30:1500:59:39
412ROJEK Michał 2433Wkurw_teamGLIWICEM-4000:01:0000:29:2900:59:44
413KOŁAK Alicja 2219GLIWICEK-3000:01:1800:28:4800:59:45
414SKOCZYKŁODA Paweł 2463ŁAZISKA GÓRNEM-3000:01:3000:29:0400:59:50
415WRÓBLEWSKA Magdalena 2689GDYNIAK-4000:00:3700:28:5400:59:53
416MICZKA Łukasz 2320GLIWICEM-3000:01:1100:28:3800:59:54
417MICZKA Justyna 2321GLIWICEK-4000:01:1100:28:3800:59:54
418GRADZIŃSKI Artur 2138FLUORGLIWICEM-4000:01:4400:29:5700:59:55
419MALINOWSKI Przemysław 2305RYBNIKM-4000:00:2700:29:2800:59:58
420PSIUK-MAKSYMOWICZ Krzysztof 2420Politechnika Śląska Sport Wspiera(MY) NaukowoGLIWICEM-3000:02:0000:30:1600:59:58
421SKOTNICKI Michał 2642GLIWICEM-3000:00:2600:29:0901:00:05
422KOZŁOWSKI Andrzej Jerzy 2241ZABRZEM-6000:00:5500:29:0501:00:07
423MISZCZAK Kasia 2328Ekipa na kijachRUDA ŚLĄSKAK-4000:01:1900:28:5401:00:09
424MAZUR Magda 2315KATOWICEK-4000:00:1300:28:5601:00:11
425SKÓRA Joanna 2467BYTOMK-4000:01:1100:28:5901:00:14
426STANKIEWICZ Kamila 2493GLIWICEK-2000:01:4700:29:3001:00:19
427WOŹNIACKI Tomasz 2590GLIWICEM-2000:01:4700:29:2801:00:19
428GÓRA Marek 2132DRiVTARNOWSKIE GÓRYM-5000:00:0800:30:0101:00:24
429DOLATA Magdalena 2078AVANTORGLIWICEK-3000:01:2900:30:1001:00:26
430ORLICKI Ireneusz 2368Politechnika Śląska Sport Wspiera(MY) NaukowoGLIWICEM-3000:00:4500:30:0701:00:28
431MACIEJEWSKA SIWY Ela 2298NULLK-3000:00:4100:29:4001:00:30
432KARBOWNICZEK Dawid 2199GLIWICEM-3000:01:5500:31:2001:00:31
433WACŁAWEK Tomek 2562GLIWICEM-2000:00:4200:28:3801:00:32
434BARTŁOMIEJCZYK Sylwia 2009GLIWICEK-3000:01:3000:30:0901:00:32
435NIWIŃSKI Michał 2344PKO Bank PolskiGLIWICEM-3000:01:5800:31:1801:00:35
436DACZYŃSKI Kajetan 2073GLIWICEM-2000:00:5800:29:3101:00:37
437PANKIEWICZ Katarzyna 2379GLIWICEK-4000:00:5800:29:3101:00:38
438GOWIK Agata 2129ZIELONA GÓRAK-2000:00:5300:29:0601:00:39
439OSTROWSKA Anna 2647SMOLNICAK-4000:01:2200:29:4001:00:49
440NARUSZEWICZ Krzysztof 2335GLIWICEM-3000:01:1400:29:4601:01:02
441WÓJCIK Jakub 2593GLIWICEM-3000:00:0000:30:0001:01:05
442ŁĄCKA Karolina 2696K-3000:00:4700:30:4101:01:08
443HAŁAKUC Aleksandra 2151GLIWICEK-2000:01:3900:30:0101:01:17
444ZNÓJ-MULARCZYK Teresa 2627Biegnij Lola BiegnijLIBIĄŻK-6000:00:1500:29:3901:01:22
445KOZIEŁ Łukasz 2239INGMYSŁOWICEM-3000:01:3500:30:4501:01:22
446OLSZOK Dawid 2362HirschvogelZABRZEM-3000:00:3300:28:5701:01:25
447WITAŁA Rafał 2578GLIWICEM-3000:01:0900:30:0501:01:28
448KLAKLA Henryk 2208ZF TeamKRAKOWM-3000:00:5600:28:2201:01:29
449NIEMIEC Rafał 2338Intergrafik PolskaZABRZEM-4000:01:2100:30:0501:01:31
450PALENGA Adrian 2378ZF TEAMGLIWICEM-3000:00:5100:28:2701:01:34
451LUKOSZEK Weronika 2289GLIWICEK-2000:01:4500:31:2201:01:35
452KNOPKA Michał 2644PYSKOWICEM-3000:02:1200:30:5501:01:40
453GAJEWSKA Izabela 2113FrelkaGLIWICEK-4000:00:3200:29:5901:01:41
454PAPROCKI Roman 2380GLIWICEM-5000:01:3800:31:4901:01:43
455BAJKACZ Tomasz 2690GLIWICEM-2000:01:0900:31:0601:01:51
456MALEŃKA Jolanta 2304OATGLIWICEK-4000:00:1900:29:5301:01:58
457STANGEL Michał 2648GLIWICEM-4000:00:3200:30:1801:01:59
458NOWAK Ewa 2346GLIWICEK-5000:01:1000:29:5601:01:59
459DROZD Krzysztof 2085GLIWICEM-3000:01:5700:29:2901:01:59
460KAŁUSKA Magdalena 2194JAWORZNOK-3000:00:1500:30:5301:02:03
461LUDWIKOWSKA Paulina 2287Jurassic RunnersDĄBROWA GÓRNICZAK-3000:01:2400:29:5901:02:06
462CHĘCIŃSKA Agnieszka 2049GLIWICEK-4000:01:3000:30:1501:02:08
463SIKORSKA Katarzyna 2460Popkultura Relokacyjna w KatowicachGLIWICEK-3000:02:0100:29:5101:02:08
464STANCHLY Jakub 2668ZABRZEM-3000:01:4700:31:5401:02:18
465RUDKIEWICZ Aneta 2437Lila LogistikZABRZEK-3000:01:1200:30:2601:02:20
466STRASSBERGER Katarzyna 2652GLIWICEK-5000:01:3300:31:1301:02:24
467BOMASTYK Beata 2653GLIWICEK-4000:01:3300:31:1301:02:25
468ONYSZKIEWICZ Iwona 2364KNURÓWK-3000:00:0001:02:29
469WOŹNY Remigiusz 2591FLUORMYSŁOWICEM-3000:01:4100:31:3701:02:30
470PAWLUS Marzena 2388CZECHOWICE-DZIEDZICEK-2000:00:2400:28:4301:02:31
471WERKOWSKI Marek 2569KATOWICEM-4000:00:4100:29:0501:02:31
472KRYCZAŁO Paulina 2247WROCAWK-4000:01:2300:30:5601:02:34
473PORWOŁ Adam 2411GLIWICEM-2000:01:0900:31:0601:02:40
474STACHOWSKA Aleksandra 2489GLIWICEK-4000:00:4100:29:4701:02:42
475GÓRECKI Janusz 2135GLIWICEM-5000:01:0600:30:4001:02:48
476GÓRECKA Weronika 2134GLIWICEK-2000:01:0600:30:4001:02:48
477ŻYDAK Kamil 2633DRiVGLIWICEM-3000:01:5000:29:2401:02:50
478HRYCYSZYN Julia 2162AVANTORGLIWICEK-3000:01:0200:30:3701:02:56
479KONIECZNY Agnieszka 2221GLIWICEK-3000:01:0200:30:5701:02:56
480CICHY Agnieszka 2058RUDA ŚLĄSKAK-3000:01:0700:30:5701:03:00
481GRABYSZ Witold 2137GLIWICEM-5000:00:2700:31:0801:03:03
482KACZYŃSKI Marek 2192Mostostal Zabrze UnitedRYBNIKM-3000:00:2600:31:0701:03:04
483KOZIBĄK Tomasz 2238FLUORBYTOMM-3000:01:2400:30:2001:03:06
484JOOSTBERENS Aleksandra 2182FLUORKNURÓWK-2000:01:4100:31:3701:03:06
485KIJANKA Damian 2205Hirschvogel Components PolandGLIWICEM-3000:00:3700:32:1601:03:11
486STASZEWSKA Marzena 845PKO Bank Polski/ Inżynieria bieganiaRUDA ŚLĄSKAK-3000:01:1700:28:1201:03:13
487KOJ Krzysztof 2217Ppp GliwiceGLIWICEM-3000:01:5400:31:3801:03:15
488LENARTH Aleksandra 2273GLIWICEK-3000:00:2200:30:4401:03:21
489KAPTACZ Magdalena 2198GLIWICEK-4000:01:0200:30:3001:03:25
490BAL-BURZAWA Renata 2639HirschvogelTYCHYK-4000:00:1700:33:0301:03:26
491PRZYGOCKI Robert 2418GLIWICEM-4000:00:3400:29:5001:03:26
492BISZ Magdalena 2023GLIWICEK-3000:00:2200:30:4501:03:30
493BILNICKA Paulina 2022FLUORZAWIERCIEK-2000:01:5800:31:4401:03:34
494HOLIK Marek 2160CHRUSZCZOBRÓDM-4000:01:5300:29:4301:03:50
495CHOLEWA Magdalena 2052GLIWICEK-4000:00:2200:30:3801:03:53
496KOPEĆ Marek 2673GLIWICEM-4000:01:2300:30:0801:04:03
497KUBICA Bożena 2252Zabiegani NauczycieleORNONTOWICEK-5000:00:4000:31:1001:04:04
498BEM Andrzej 2015OATGLIWICEM-5000:00:2000:30:3001:04:05
499PIENIAK Karolina 2393GLIWICEK-2000:00:2500:30:4701:04:05
500CIESZYŃSKI Marek 2692KRAKÓWM-6000:01:2500:31:3001:04:05
501GIERCZYCKI Michał 2123GLIWICEM-3000:01:2100:32:3501:04:06
502MICHAŁUSZEK Dorota 2318BIEG - UNKAGLIWICEK-3000:01:5100:32:2401:04:08
503JUROWICZ Damian 2184KATOWICEM-2000:00:4600:31:2201:04:26
504KRYSKA Aleksandra 2248KNURÓWK-4000:01:2400:31:4401:04:26
505MICHALEK Lukasz 2316GLIWICEM-3000:01:5500:31:2001:04:29
506KACZMAREK Katarzyna 2187Srtg GliwiceGLIWICEK-4000:00:1900:35:3301:04:30
507ZIEMBIŃSKA- BUCZYŃSKA Aleksandra 2621Companeros asfalt teamGLIWICEK-3000:01:3100:31:3501:04:30
508ORLICKA Marlena 2367Politechnika Śląska Sport Wspiera(MY) NaukowoGLIWICEK-3000:00:4500:33:0501:04:36
509ŚWIETLIK Joanna 2541BYTOMK-3000:01:1000:30:5701:04:36
510ŻEROMSKI Stefan 2651GLIWICEM-5000:02:0900:32:2701:04:38
511GRZONKA Małgorzata 2148MSZANAK-2000:01:3800:32:0501:04:42
512FOREMSKI Paweł 2105Rz 3‚21GLIWICEM-3000:01:2500:29:2801:04:44
513RATKA Dawid 2423WYRYM-3000:00:4600:30:3301:04:54
514SKRZYPEK Wiola 2468#BiegaczeKRAKOWK-2000:01:0500:30:4401:04:58
515TIMOFIEJCZUK Anna 2660RUDNOK-4000:01:2000:32:3001:04:59
516POPIÓŁ Izabela 3074GLIWICEK-3000:00:2200:31:4701:05:11
517SZRAJBER Elżbieta 2525SOŚNICOWICEK-3000:01:3600:29:5601:05:17
518GILLNER Rafał 2124GLIWICEM-4000:02:0100:32:0401:05:18
519KRUCZYŃSKI Paweł 2670OTK RzeźnikKNURÓWM-2000:01:2700:31:4501:05:30
520SOWA Ireneusz 2487Sowa TeamOPOLEM-4000:01:4200:32:1901:05:30
521KOPEĆ-BRUDEK Magdalena 2224GLIWICEK-3000:01:4000:33:0401:05:46
522MAJ Małgorzata 2301Mostostal Zabrze UNITEDZABRZEK-4000:00:5700:32:3101:05:48
523REJNAT Agata 2426GLIWICEK-2000:00:2200:32:0101:05:54
524ZIMNY Marcin 2623GLIWICEM-3000:01:2600:31:1601:05:54
525ZAJĄC Ewa 2605RCU Ubezpieczenia CieszanówCIESZANÓWK-4000:01:5000:31:5901:05:55
526LITWIN-BUCKA Dorota 2285GLIWICEK-4000:02:0800:32:3801:06:02
527ZAWISZA Julia 2613GLIWICEK-2000:00:3900:31:5701:06:06
528MIGDAŁ Grzegorz 2325GLIWICEM-4000:01:5800:32:0901:06:14
529MIGDAŁ Iwona 2324GLIWICEK-4000:01:5700:32:1001:06:15
530WALCZYK Joanna 2563PwC Service Delivery CenterBYTOMK-2000:01:2100:33:2901:06:16
531WÓJCIK Agnieszka 2594ZABRZEK-2000:01:2100:33:2901:06:16
532TOKARZ Dominik 2547ENERGY OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMM-4000:00:1900:32:3601:06:20
533PŁOSKONKA Tomasz 2404KATOWICEM-3000:00:3700:32:0601:06:27
534OSIŃSKI Krzysztof 2369DTiQ PolandGLIWICEM-4000:01:4300:32:4301:06:28
535REWERS Marzena 2427TARNOWSKIE GÓRYK-4000:00:3500:32:0901:06:29
536JACHYMOWSKA Dominika 2166GLIWICEK-3000:02:0900:32:0801:06:42
537JANOSZKA Izabela 2171HirschvogelŚWIBIEK-2000:00:4900:31:4701:06:45
538OSOWSKA Katarzyna 2693GLIWICEK-4000:02:0500:32:1801:06:51
539KAŹMIERCZAK-BAŁATA Anna 2201GLIWICEK-4000:00:4300:33:0701:06:52
540KUCZERA-KULAGA Magdalenakulaga 2253KATOWICEK-4000:01:5100:32:3501:06:58
540BRIANSKA-KORDECKA Aleksandra 2032KATOWICEK-3000:01:5200:32:3401:07:00
542JUSZCZAK Ewa 2185GLIWICEK-5000:01:0700:32:3901:07:01
543KOBIERSKA-SLADEK Anna 2214GLIWICEK-3000:01:0300:33:0001:07:14
544BENTKOWSKI Lesław 2016Dirty SparrowsGLIWICEM-6000:00:1600:33:2601:07:29
545PAWLIK Michał 2385GLIWICEM-3000:01:1100:31:2501:07:33
546SUPIŃSKA Beata 2508ELZAB ACTIVE TEAMGLIWICEK-4000:00:0500:32:4201:07:38
547KAŁUŻYŃSKA Mariola 2195ŁÓDŹK-2000:00:2100:32:4001:07:41
548STRANCZYK Anna 2498FLUORZABRZEK-3000:01:2000:33:0701:07:46
549WILCZEK Magdalena 2574FLUORGLIWICEK-4000:01:4100:32:1101:07:47
550OLSZEWSKA Izabela 2688OLSZAKTEAMKRAKÓWK-3000:01:4600:32:2301:08:09
551PAJĄK Dorota 2377GLIWICEK-3000:01:0200:31:3601:08:25
552BRODIUK Norbert 70Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:5800:31:5801:08:28
553MACHERA Katarzyna 2295STARY KONIECPOLK-2000:01:1700:33:2601:08:37
554JASTO Sławomir 2176KNURÓWM-4000:01:0200:33:5901:08:48
555GALICZEK Bronisław 2114OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM-5000:01:2500:33:5901:08:50
556GALICZEK Lidia 2115OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEK-5000:01:2500:33:5901:08:50
557STUCHLIK Izabela 2504TARNOWSKIE GÓRYK-4000:00:3800:33:4501:08:53
558CHWALISZEWSKA Agnieszka 107GLIWICEK-4000:00:5100:32:5701:08:57
559RAŁ Zdzisława 2422GLIWICEK-4000:01:1000:32:3801:08:57
560HRYSZKIEWICZ Barbara 2163FIS-SST TEAMMIEDARYK-4000:01:5200:33:2101:08:57
561GROSS Teresa 2141BYTOMK-4000:01:5200:33:2101:08:57
562KLAJMON Joanna 2207GLIWICEK-4000:01:5600:33:3301:09:00
563SALAMON Dawid 2446CZERWIONKA-LESZCZYNYM-3000:00:3700:32:1601:09:05
564MIKOŁAJCZYK Michał 2326ZABRZEM-3000:01:5300:32:4301:09:38
565LYSZCZYK Patrycja 2292GLIWICEK-2000:01:3000:32:3601:09:57
566GROS Michał 2140ZABRZEM-2000:00:1800:32:1601:09:58
567KOŃCZAK ŁABAS Magdalena 2223Huragan LigotaKATOWICEK-4000:01:0500:35:5101:10:02
568WYSOCZAŃSKI Andrzej 989OPOLEM-3000:01:5600:28:5101:10:04
569KOCHANEK Aleksandra 388GLIWICEK-4000:02:0300:36:1201:10:04
570PROKOPOWICZ Anna 2417GLIWICEK-3000:01:3800:33:2001:10:12
571KOZACZKIEWICZ Helena 2237KNURÓWK-6000:00:2600:33:5001:10:16
572WOJTUKIEWICZ Justyna 2589GLIWICEK-3000:00:2600:33:5201:10:33
573POPKO Iwona 2408ZABRZEK-3000:00:5900:34:1201:10:45
574CEBULA Wojciech 2046GLIWICEM-6000:02:0700:32:2201:10:50
575NIEUŻYŁA Marta 2342GIERAŁTOWICEK-3000:00:5900:34:5701:11:06
576BRYCHLEC-WOŹNIAK Justyna 2036WIŚLICAK-3000:01:4300:34:0801:11:13
577BRYCHLEC Renata 2037SZARE MORSYWIŚLICAK-5000:01:4300:34:0701:11:13
578KOŁODZIEJCZAK Dominika 2220GLIWICK-2000:00:4100:34:0001:11:19
579BURKACKA Eliza 2045GLIWICEK-3000:02:0400:35:1001:11:19
580RODEK-NOWAK Magdalena 2429TARNOWSKIE GÓRYK-3000:00:3800:34:0401:11:37
581HANULA Bartłomiej 2153GLIWICEM-2000:02:0500:34:5001:11:41
582NOGIEĆ Jakub 2345ProPointGLIWICEM-2000:00:2200:32:0201:11:45
583SZYSZKA Bożena 2538DĄBROWA GÓRNICZAK-3000:01:2400:33:4701:12:12
584BRATEK Maja 2669OTK RzeźnikGLIWICEK-2000:01:2700:33:5501:12:17
585DROŻDŻ Michał 2087Rywal GliwiceGLIWICEM-3000:02:0000:34:0701:12:21
585DROŻDŻ Alicja 2086GLIWICEK-3000:01:5900:34:0901:12:22
587BIENIEK Bozena 2020GLIWICEK-3000:00:5900:34:1501:12:31
588MOCZULSKI Wojciech 2659RUDNOM-6000:01:2000:35:1201:12:31
589PAWLICZEK Łukasz 2384GLIWICEM-3000:01:3600:34:3401:12:31
590ZIĘTEK Anna 2622DRiVGLIWICEK-3000:01:3500:34:3501:12:32
591KOCHANEK Jarosław 2215MOMO TEAMGLIWICEM-4000:02:0300:37:2901:12:41
592BIEŃKOWSKA Maria 2021GLIWICEK-3000:02:0500:36:0701:12:48
593FRANCZYK Kinga 2108GLIWICEK-4000:02:0000:33:4901:12:51
594JAKSIK Monika 2167KATOWICEK-4000:02:0000:33:4801:12:51
595ROGÓŻ Sonia 2430ŻERNICAK-4000:01:5700:34:4401:12:57
596ROGÓŻ Marcin 2431ŻERNICAM-5000:01:5700:34:4201:12:57
597ŻELEZNY Tomasz 2631GLIWICEM-3000:02:0100:33:2801:13:07
598SZENDZIELORZ Marek 2518GLIWICEM-4000:00:3500:34:5301:13:08
599FRYDRYCH Przemysław 2110GLIWICEM-3000:00:3500:34:5301:13:08
600JAŚNIEWICZ Sandra 2180Decathlon&PrzyjacieleGLIWICEK-2000:00:2100:34:5401:13:16
601ZIOŁKOWSKA Basia 2624LARMO TEAMŚWIĘTOCHŁOWICEK-4000:02:0400:34:0801:13:21
602JANAS-SUCHON Agata 2169GLIWICEK-2000:02:0400:35:1001:14:01
603GABOR Aleksandra 2111CHORZÓWK-3000:01:4800:36:3901:14:18
604WRONA Barbara 2596GLIWICEK-3000:02:0800:36:3301:14:49
605SITARZ Joanna 2462WROCLAWK-2000:01:2500:34:5601:14:52
606KONOPACKA Krystyna 2222GLIWICEK-6000:00:5900:34:5001:14:56
607LASAK Monika 2267GLIWICEK-3000:01:2700:39:2501:15:14
608KOWALCZYK Angelika 2231GLIWICEK-3000:01:2700:39:2501:15:14
609PAWŁOWSKA Katarzyna 2389GLIWICEK-3000:01:2700:39:2501:15:14
610SMOLARSKA Paulina 2480TRACHYK-3000:01:4000:36:2401:15:47
611KLOC Sabina 2210STG GliwiceGLIWICEK-2000:00:1800:35:3601:16:05
612CZULUK Gosia 2071GLIWICEK-3000:02:0500:36:1301:17:05
613GORAJ-ZAJĄC Aleksandra 2699Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:0600:38:0901:17:45
614URBANIAK Anna 2557GLIWICEK-4000:01:1000:38:3601:19:36
615NĘDZA Ryszard 2336HirschvogelGLIWICEM-5000:00:3400:38:0201:20:08
616DUNAJ Łukasz 2091HirschvogelBYTOMM-3000:00:3400:38:0301:20:08
617STELMASZCZUK Damian 2496GLIWICEM-4000:00:1100:40:0701:25:28
618KULIG Maciej 2257TARNOWSKIE GÓRYM-3000:01:5400:42:1001:28:04
619JUSZCZAK - WIŚNIEWSKA Agata 2186GLIWICEK-3000:01:5900:44:0001:30:26
620ŻOCHOWSKI Mirosław 3127GLIWICEM-5000:00:0000:41:5001:33:26
621REITER Hanna 2424slow jogging gliwiceGLIWICEK-4000:01:5500:46:2201:34:20
622REITER Dominika 2425slow jogging gliwiceGLIWICEK-2000:01:5500:46:2201:34:20
623ĆWIK Paweł 2072TYCHYM-5000:01:0800:28:0401:53:31
624ŻOCHOWSKA Liliana 3128GLIWICEK-4000:00:0000:41:58
625DOMAN Łukasz 2079Socios SilesiaRUDA ŚLĄSKAM-4000:00:43
Znaleziono 625 wynik(ów)