Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-10-22
Miejsce : Gliwice
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 545
Wystartowało : 479
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 478
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.3km | 6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Niepełnosprawni | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-18 | M-18 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu10_km
4.3km
15_km
6km
    
1ROSIŃSKI Artur 2354parkrun KatowiceRUDA ŚLĄSKAM-2000:00:0000:15:1900:20:58
2SIERADZKA Agnieszka 2057Biegaj z TreneramiGLIWICEK-3000:00:0000:33:29
3FRANIELCZYK Marta 2499GLIWICEK-3000:00:0000:33:46
4WINKLER Tomasz 2470MARKLOWICEM-3000:00:0000:15:1800:20:58
5JARCO Dominik 2234ALPIN SPORT TEAMPIETRZYKOWICEM-2000:00:0000:14:0800:20:01
6PSTRAŚ Leszek 2085parkrun KatowiceKATOWICEM-3000:00:0000:16:0000:22:20
7SZCZERZEK Zbigniew 2257ZABRZEM-6000:00:00
8HERMAN Anna 2166Runonline TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-4000:00:00
9LAMPARSKI Łukasz 2063GÓRKI WIELKIEM-2000:00:0100:16:4300:23:38
10SLADEK Dominik 2205NiezrzeszonyZABRZEM-2000:00:0100:15:2500:21:48
11FORMICKI Rafał 2461CKS Budowlani CzęstochowaZAWIERCIEM-2000:00:0100:13:5700:19:34
12CZERWIŃSKI Michał 2540SBD Energetyk RybnikRYBNIKM-3000:00:0100:15:5500:22:27
13PIOTROWSKI Łukasz 2210RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:0100:16:2900:23:16
14GAWLIK Sandra 2187STRZELCE OPOLSKIEK-3000:00:0200:18:4200:26:20
15WOJDYŁA Mateusz 2313GMINA Strzelce OpolskieKALINOWICEM-3000:00:0200:14:2500:20:22
16BATORYNA Aleksander 2548BĘDZINM-3000:00:0200:38:4400:45:40
17NOWAK Mateusz 2050GLIWICEM-2000:00:0200:17:5800:25:39
18BUJNOWSKI Artur 2044Sokół / Endurance KnurówKNURÓWM-3000:00:0200:15:5800:22:21
19BŁASZCZYK Dominik 2401Night RunnersKALETYM-2000:00:0200:16:3800:23:13
20GOLBA Kasia 25431second teamK-2000:00:0200:16:5200:23:55
21WISZYŃSKI Damian 2357CHORZÓWM-3000:00:0200:16:5700:23:46
22LEWICKA Elżbieta 2149niezrzeszonaKNURÓWK-4000:00:0200:17:2400:24:19
23NIKIEL Marcin 2054ZABRZEM-3000:00:0300:17:2600:24:38
24MAJ-DZIUBAŃSKA Izabela 2262AKMB PĘDZIWIATR GLIWICEPYSKOWICEK-3000:00:0300:17:4500:25:07
25ALKER Andrzej 2087GLIWICEM-2000:00:0300:17:3100:24:43
26SMOTER Wojciech 2507SBRT GliwiceGLIWICEM-4000:00:0300:18:4600:26:31
27KRAUSE Szymon 2155TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:0300:18:2400:26:01
28BRZOSKA Piotr 2363Biegnę bo mi Marcin kazałPANIÓWKIM-3000:00:0300:18:2400:25:52
29RAJWA Marcin 2375RADLINM-2000:00:0300:16:0900:23:09
30JUCHA Przemysław 2524Antontem M-3000:00:0300:16:5500:23:39
31WISZNIEWSKI Dariusz 2382AntonTeamKĘDZIERZYN-KOŹLEM-4000:00:0300:16:5500:23:55
32OCHMAN Paweł 2431Future Processing Running TeamGLIWICEM-3000:00:0400:16:5900:23:40
33KUCHTA Mirosław 2212REMAGUMKATOWICEM-5000:00:0400:18:0000:25:23
34PALUS Piotr 2231GLIWICE SOŚNICAM-3000:00:0400:22:4100:31:46
35KAUF Damian 2446ZABRZEM-3000:00:0400:16:1600:22:57
36BUGAJCZYK Piotr 2069Progress BytomBYTOMM-3000:00:0400:18:3900:26:24
37PRZEŹDZIAK Zygmunt 2323Kronospan Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEM-4000:00:0400:16:5100:23:34
38CHOLEWA Grzegorz 2215PYSKOWICEM-3000:00:0500:19:5300:27:55
39CHOMIAK Agata 2530GLIWICEK-4000:00:0500:27:3700:39:24
40PAJĄK Aleksandra 2345GLIWICEK-4000:00:0500:27:2200:39:07
41WIERCIŃSKI Łukasz 2473GLIWICEM-6000:00:0500:57:51
42GRAMATYKA Jan 2399Future Processing Running TeamGLIWICEM-3000:00:0500:16:4800:23:42
43SETNIK Robert 2500GLIWICEM-4000:00:0500:19:3200:28:24
44HAJDUKIEWICZ Michał 2502CertumGLIWICEM-2000:00:0500:21:5900:31:52
45GARNCARZ Jakub 2140DĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:0600:21:3100:30:14
46URBAN Dariusz 2005GLIWICEM-4000:00:0600:24:0800:34:31
47KULIG Maciej 2504CertumM-3000:00:0600:31:3100:45:13
48LNIANY Beniamin 2039pobiega(L)nianyRUDA ŚLĄSKAM-4000:00:0600:18:4200:26:25
49GŁOWA Dariusz 2243ZABRZEM-4000:00:0600:18:2800:25:51
50MACH Marcin 2200GLIWICEM-4000:00:0600:20:5800:29:28
51SZABELSKI Krzysztof 2397Future Processing Running TeamGLIWICEM-3000:00:0600:16:4700:23:41
52ZDEBEL Dariusz 2160Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM-4000:00:0700:18:0400:25:14
53KŁACZEK Grzegorz 2428WieszowaWIESZOWAM-5000:00:0700:19:0900:26:51
54BOMBELKA Daniel 2376Kronospan Strzelce OpolskieJEMIELNICAM-2000:00:0700:18:4900:26:09
55MAJEWSKI Andrzej 2303Kronospan Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEM-3000:00:0700:18:0200:25:20
56JURGA Adam 2384KS OlkuszOLKUSZM-3000:00:0700:18:2200:26:05
57WARZYŃSKI Wojciech 2484GLIWICEM-3000:00:0700:19:2300:27:22
58MERMON Artur 2230GLIWICEM-5000:00:0800:21:4800:30:34
59JAŁOWIEC Ryszard 2304KS OlkuszOLKUSZM-6000:00:0800:20:0800:28:19
60WYSOCKI Mariusz 2352Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM-4000:00:0800:16:1800:22:38
61BIENIECKI Marek 2539OTK RzeźnikGLIWICEM-1800:00:0800:18:1200:25:33
62ROSIKOŃ Tomasz 2269GLIWICEM-3000:00:0800:18:0100:25:18
63CIECIAK Grzegorz 2480Megwat Running TeamŻORYM-4000:00:0800:17:0400:23:52
64GÓRA Grażyna 2026GLIWICEK-3000:00:0800:25:4300:36:46
65SZWARCZYŃSKI Michał 2013GLIWICEM-3000:00:0900:19:4000:27:59
66KOWALSKI Tomasz 2443GLIWICEM-3000:00:0900:18:4400:26:50
67WASZTYL Grzegorz 2520KATOWICEM-4000:00:0900:17:2800:24:37
68GORAJ-ZAJĄC Aleksandra 2537Night RunnerGLIWICEK-4000:00:0900:26:4000:37:34
69WOJTAS Paweł 23463940SANOKM-2000:00:1000:19:2300:27:27
70GÓRA Marek 2159TARNOWSKIE GÓRYM-5000:00:1000:23:3000:33:25
71SKUBAŁA Janusz 2329Lucky LosersCHWOSTEKM-3000:00:1000:20:3600:29:13
72JANOWSKI Piotr 2367GLIWICEM-5000:00:1100:21:0500:29:39
73WATOŁA Marek 2017M&MPYSKOWICEM-3000:00:1100:19:3100:27:28
74MISIUREK Ernest 2175SRH 73pp KatowiceBEDZINM-4000:00:1100:20:3600:29:35
75MACHAŁA Marek 2332LUCKY LOSERSGLINICAM-4000:00:1100:19:3900:27:45
76WICHARY Marcin 2056ista biegAmyKALETYM-3000:00:1100:19:1800:27:01
77NENKO Barbara 2378AugusteamRUDA SLASKAK-3000:00:1200:19:0600:26:43
78GABRYŚ Seba 2516Night Runner GliwiceGLIWICEM-4000:00:1200:20:5700:29:33
79ŻEROMSKI Stefan 2218JASNAGLIWICEM-5000:00:1200:21:3900:29:56
80PACANA Patryk 2043Drużyna Świętego MarcinaTARNOWSKIE GÓRYM-2000:00:1300:18:5900:26:21
81KOLOSKA Karina 2258PIEKARY ŚLĄSKIEK-2000:00:1300:21:5200:30:51
82PUPIELK Kamil 2550TARNOWSKIE GÓRY M-1800:00:1300:19:0000:27:12
83GIERADA Mateusz 2355Night Runners GliwiceGLIWICEM-2000:00:1400:29:0500:37:59
84GAJDA Katarzyna 2339TAKENAKAGLIWICEK-2000:00:1400:22:2600:31:19
85KIERAT Paweł 2053GLIWICEM-3000:00:1400:18:2700:26:17
86PIECUCH Agnieszka 2250TARNOWSKIE GÓRYK-3000:00:1400:19:2200:26:58
87WIĘCZKOWSKA Milena 2521K-2000:00:1500:21:5900:31:11
88MATSUDA Takura 2327TAKENAKAGLIWICEM-3000:00:1500:22:5800:32:03
89MICHALAK Agnieszka 2515SOSNOWIECK-3000:00:1500:22:3700:31:53
90CZERNIK Jakub 2396elzab active teamPIEKARY ŚLĄSKIEM-2000:00:1600:18:2600:26:05
91MYŚLAK Mariusz 2527M-4000:00:1600:23:4200:33:37
92BACHMAN Robert 2522M-3000:00:1600:22:0400:31:13
93MAJ Witold 2475Oldboys TruskolasyWRĘCZYCA WIELKAM-5000:00:1600:17:0300:24:04
94SOKOŁOWSKI Łukasz 2299GLIWICEM-3000:00:1700:20:5400:29:19
95SOKOŁOWSKI Mateusz 2277GLIWICEM-2000:00:1700:22:0000:30:36
96KACZMARSKI Marcin 2398KaczmarskiSPORTSOSNOWIECM-3000:00:1700:22:0500:31:15
97WALĘDZIK Anna 2449Miechowicka Grupa BiegowaZABRZEK-3000:00:1700:20:1900:28:33
98BABIUCH Karol 2321ŁANY WIELKIEM-3000:00:1700:18:3300:25:59
99CISZEWSKI Krzysztof 2418SOŚNICOWICEM-3000:00:1700:22:5700:32:08
100GARBACZ Damian 2374FP Running TeamSOŚNICOWICEM-3000:00:1700:22:5700:32:08
101JAKUBIAK Dawid 2084Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemRYBNIKM-3000:00:1800:18:4300:26:21
102OSHIMBE Masaaki 2328TAKENAKAGLIWICEM-4000:00:1800:23:0300:32:15
103UEMURA Yoshihiko 2334TAKENAKAGLIWICEM-5000:00:1800:31:1200:43:33
104DACZYŃSKI Michał 2103vegerunnersGLIWICEM-4000:00:1800:19:2000:27:01
105MICHALSKI Robert 2014Hetman Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:1900:24:0500:33:23
106WIĘCŁAW Grzegorz 2531GLIWICEM-3000:00:1900:24:3900:33:54
107PRZYGODZKI Damian 2172JAZZYWROCŁAWM-2000:00:1900:21:3100:29:50
108WESTER Mieczyslaw 2278GLIWICEM-4000:00:2100:20:2300:28:41
109MILISZKIEWICZ Adam 2189GLIWICEM-3000:00:2100:23:2300:32:55
110PASECKA Sylwia 2333GLIWICEK-4000:00:2100:20:4700:29:05
111BRODALA Agnieszka 2245GLIWICEK-3000:00:2100:22:0300:30:45
112BIENIEK Dawid 2246KNURÓWM-2000:00:2100:22:0300:30:45
113JEŻEWSKI Adam 2201Etisoft Running TeamGLIWICEM-3000:00:2200:23:0600:32:32
114MRÓZEK Tomasz 2265GLIWICEM-3000:00:2200:19:1300:26:39
115PRONCZUK Marcin 2036Etisoft Running TeamGLIWICEM-3000:00:2200:20:2600:29:29
116OŻÓG Claudia 680WARSAWK-2000:00:2200:23:0100:32:58
117KAŹMIERCZAK-TKACZ Ewa 2395BBL GłuchołazyGŁUCHOŁAZYK-4000:00:2200:28:0600:39:45
118CZERWIŃSKA Anna 2508GLIWICEK-3000:00:2200:25:1100:35:08
119KOSMACZEWSKA Anna 2010Etisoft Running TeamGLIWICEK-3000:00:2200:23:2900:32:39
120CZENCZEK Magdalena 2011Etisoft Running TeamGLIWICEK-3000:00:2200:23:5400:34:01
121TARNOWSKA Edyta 2151GLIWICEK-2000:00:2300:23:0100:32:28
122SZULC Sebastian 2012GLIWICEM-2000:00:2300:20:1700:28:36
123SKIBA Adam 2536KNURÓWM-4000:00:2300:20:0300:28:04
124MARCZAK Paweł 2066GLIWICEM-3000:00:2300:19:3400:27:37
125STRYSIK-KRĘŻEL Iwona 2291ProPointGLIWICEK-3000:00:2300:24:0700:33:52
126RENKIEL Tomasz 2492GLIWICEM-4000:00:2400:22:3300:31:53
127LATACZ Tomasz 2235BYTOMM-4000:00:2400:19:2800:27:16
128CZYŻYKOWSKI Marcin 2307SW RunnersŚWIĘTOCHŁOWICEM-4000:00:2400:18:5600:26:28
129SUBIK Tomasz 2150GLIWICEM-3000:00:2400:22:0700:30:44
130JANIK Janusz 2491GLIWICEM-4000:00:2400:22:3200:31:53
131BICZYSKI Paweł 2023PSYCHONAUCIKNURÓWM-3000:00:2500:19:1500:26:59
132HALMAN Tomasz 2371GLIWICEM-3000:00:2500:18:1100:25:42
133ZEIDLER Aleksander 2289ZABRZEM-4000:00:2500:25:4500:35:56
134SMOLARCZYK Dominik 2362młode wilkiGLIWICEM-4000:00:2500:20:2400:28:35
135SZKLARZ Sebastian 2047GLIWICEM-3000:00:2600:20:1600:28:15
136KOWALIK Tomasz 2320CZĘSTOCHOWAM-3000:00:2600:23:3900:32:48
137ŚLUSARSKI Leszek 2266BĘDZINM-4000:00:2600:21:2400:30:22
138ZIELONKA Dawid 2239RUDA ŚLĄSKAM-2000:00:2700:24:0000:33:29
138MUSKIETORZ Katarzyna 2033MIKOŁÓWK-2000:00:2700:24:0000:33:29
140BURZAWA Jarosław 2300GRÓDKÓWM-4000:00:2800:20:1300:28:30
141JANOSZ Sławek 2186GLIWICEM-3000:00:2800:19:5000:27:36
142STULIK Paweł 2130KNURÓWM-3000:00:2800:19:5900:27:43
143SZULC Joanna 2038ORNONTOWICEK-1800:00:2800:26:1500:36:26
144PIKUL Wiktoria 2177GLIWICEK-1800:00:2800:21:1800:29:39
145SUPETA Andrzej 2519JAWORZNOM-3000:00:2900:19:4800:27:18
146KACZMARZYK Arkadiusz 2272GLIWICEM-3000:00:2900:22:1300:30:54
147PE Magdalena 2411GLIWICEK-3000:00:2900:26:0500:37:16
148RACZEK Magdalena 2193GLIWICEK-3000:00:3000:23:0100:31:59
149KOWOL Marcin 2194GLWICEM-4000:00:3000:23:0100:31:59
150KUWIK Klaudia 2293PropointGLIWICEK-2000:00:3100:24:5500:34:55
151SIERADZKI Adam 2292ProPointKATOWICEM-2000:00:3100:20:0700:27:57
152SZWAJKOSZ Szczepan 2282GLIWICEM-3000:00:3100:20:5400:29:39
153KONOPACKA Krystyna 2119GLIWICEK-6000:00:3200:29:0300:40:58
154MUCHARSKI Jacek 2306ProPointCHORZOWM-2000:00:3200:22:3400:31:22
155CIESZYŃSKA Jolanta 2225Sekcja Biegowa FamiliaGLIWICEK-5000:00:3200:36:5700:52:20
156ZARODA Magdalena 2287GLIWICEK-3000:00:3200:29:3500:41:36
157GRYCMAN Michał 2496CZYŻOWICEM-2000:00:3200:21:5000:30:49
158ORZECHOWSKA Natalia 2534OPOLEK-3000:00:3200:25:0200:35:10
159LITWINCZUK Gabriel 2383KLUCZEM-3000:00:3300:19:5100:27:58
160CYBULSKI Paweł 2295ProPointTYCHYM-2000:00:3400:20:1200:28:26
161WANDEL Ewa 2092WILKASYK-2000:00:3400:23:5500:33:23
162HEINCE Łukasz 2290ProPointRUDA ŚLĄSKAM-2000:00:3500:24:2100:32:47
163PAWLETA Michał 2112Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:3500:25:4500:35:35
164OLEJNIK Marcin 2302PropointGOŁUSZOWICEM-2000:00:3500:48:2601:14:52
165RAPCIA Rafał 2153ZAWIERCIEM-3000:00:3500:25:2300:35:05
166MAZUR Witold 2296ProPointGLIWICEM-2000:00:3500:20:2100:28:10
167JANICKI Krzysztof 2403JASTRZĘBIE-ZDRÓJM-4000:00:3600:22:2800:31:22
168SKUPIEŃ Izabela 2528WARSZAWAK-3000:00:3600:21:3900:30:44
169MOCHNACZ Patryk 2402JASTRZĘBIE-ZDRÓJM-3000:00:3600:22:2900:32:14
170ZAKRZOWSKI Krzysztof 2467Tenneco Automotive Eastern EuropeRUDA ŚLĄSKAM-2000:00:3600:19:2800:27:31
171RUBIN Katarzyna 2487GLIWICEK-2000:00:3600:21:1600:29:41
172MIKA Szymon 2372KATOWICEM-3000:00:3600:22:4000:31:26
173BRODIUK Norbert 2001Sbrt ,Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:3600:26:5400:38:01
174SKUPIEŃ Piotr 2526GLIWICEM-4000:00:3700:53:5101:03:37
175PAŚNIK Jacek 2523ŁÓDŹM-2000:00:3700:24:3000:34:24
176STARCZAŁA Piotr 2481Megawat Running TeamKSIĄŻENICEM-4000:00:3700:21:2600:29:54
177HAJDA Adam 2308MIASTECZKO ŚLĄSKIEM-4000:00:3800:22:3000:31:37
178BOCHNAK Aleksandra 2156GLIWICEK-2000:00:3800:24:2700:34:29
179PIENIAK Karolina 2078GLIWICEK-2000:00:3800:25:4600:36:02
180SITARSKI Mateusz 2233GLIWICEM-2000:00:3900:20:3200:28:24
181BEHOUNEK Małgorzata 2452TG Sokół ZakopaneZAKOPANEK-5000:00:3900:23:5300:33:40
182BOBEŁ Krzysztof 2442S.A.S. SilesiaŚWIĘTOSZOWICEM-3000:00:3900:22:5500:31:48
183MUSZALSKA Bożena 2415BYTOMK-3000:00:4000:26:1000:36:46
184WOJTOWICZ Karolina 2325GLIWICEK-3000:00:4000:23:3500:33:12
185MULARCZYK Teresa 2301Biegnij Lola, BiegnijLIBIĄŻK-6000:00:4000:24:1400:34:00
186SKRABA Krzysztof 2511Szczygłowice AmatorKNURÓWM-3000:00:4100:24:3900:34:42
187OLIMSKI Fabian 2226Sokół KnurówKNURÓWM-4000:00:4100:24:4000:34:43
188KOZACZKIEWICZ Helena 2028FC Knurów - Combat 56KNURÓWK-6000:00:4100:27:0000:38:20
189TWAROWSKA Celina 2377Etisoft Running TeamZABRZEK-3000:00:4200:25:4000:36:20
190SKUPIEŃ Małgorzata 2122Etisoft Running TeamGLIWICEK-2000:00:4200:21:0700:29:09
191ORZAŻEWSKI Marek 2263Opel Active TeamBYTOMM-3000:00:4300:22:3100:31:33
192WĄS Szymon 2483M-2000:00:4300:21:0900:29:19
193KOCIEMBA Patryk 2020GLIWICEM-3000:00:4400:19:3500:27:21
194HAJOK Marek 2173GLIWICEM-4000:00:4400:20:5300:29:28
195KOZŁOWSKI Mariusz 2281OPOLEM-4000:00:4400:23:1900:32:18
196SKORUPSKI Paweł 2195GLIWICEM-3000:00:4400:20:5200:29:27
197JUROWICZ Mariusz 2416KATOWICEM-2000:00:4500:20:5800:29:14
198SZCZYRBA Agnieszka 2190PYSKOWICEK-2000:00:4600:20:5900:29:22
199BZDYK Iwona 2157Parkrun KatowiceKATOWICEK-3000:00:4600:22:1500:30:47
200ZDON Paweł 2407KĘDZIERZYN-KOŹLEM-3000:00:4700:21:0100:28:57
201KASPRZYK Marcin 2216KNURÓWM-3000:00:4700:20:2000:28:32
202GLAPIAK Aleksandra 2311ZABRZEK-3000:00:4800:23:4000:33:08
203FRĄCZYK Małgorzata 2213GLIWICEK-4000:00:4800:20:2400:28:30
204PACANA Krzysztof 2114TARNOWSKIE GÓRYM-2000:00:4900:19:3200:27:34
205RASZYK Alina 2283Ambitni TetrycyISKRZYCZYNK-4000:00:4900:21:5700:30:43
206STEPEL Grzegorz 2214GLIWICEM-4000:00:5000:26:5500:38:33
207ZIOMEK Katarzyna 2137BYTOMK-3000:00:5100:20:4000:29:08
208ZIELIŃSKI Marek 2457GLIWICEM-3000:00:5100:22:3600:31:18
209ZABRZEWSKI Adam 2388GLIWICEM-3000:00:5100:22:4500:32:27
210BAUC Bartłomiej 2083KATOWICEM-3000:00:5200:22:5900:32:16
211STANISZ Michał 2068GLIWICEM-3000:00:5200:23:2500:32:35
212PŁACHTA Marek 2076Inter Projekt SARUDA ŚLĄSKAM-4000:00:5300:26:0200:37:01
213STANISZ Małgorzata 2067GLIWICEK-3000:00:5300:28:0300:39:41
214STAROŃ Jagoda 2161ZABRZEK-2000:00:5300:23:0000:31:57
215PIOTROWSKA Małgorzata 2131ZABRZEK-2000:00:5300:23:0000:32:02
216JUSZCZAK Ewa 2049GLIWICEK-5000:00:5400:32:5400:48:53
217JUSZCZAK - WIŚNIEWSKA Agata 2435Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:5400:32:5400:48:55
218MAZALIK Jadwiga 2091PYSKOWICEK-3000:00:5400:22:2200:31:33
219GŁÓWKA Piotr 2387GLIWICEM-3000:00:5400:20:5900:29:30
220KLEMCZAK Szymon 2478Aquasense.plGLIWICEM-1800:00:5400:24:4300:34:54
221SIMKA Łukasz 2100Promilki41-500M-3000:00:5500:23:1900:32:19
222PYREK Marek 2314TOROS DE ESPANALARYSZÓWM-3000:00:5600:29:2900:41:40
223BUKSIŃSKA Iwona 2501ZABRZEK-4000:00:5600:23:4300:33:45
224JAWOREK Dariusz 2538OTK RzeźnikM-4000:00:5600:23:1300:32:30
225OKOŃ Elżbieta 2058GIERAŁTOWICEK-3000:00:5700:25:2100:36:28
226OKOŃ Monika 2107KNURÓWK-3000:00:5700:24:5300:34:38
227PIETRUCHA-TOMA Ewa 2434BYTOMK-5000:00:5800:22:2400:31:31
228CAPUTA Michal 2227GLIWICEM-3000:00:5800:23:2200:31:54
229MAJEWSKA-LUDWIG Katarzyna 21524MPŁAWNIOWICEK-3000:00:5800:23:2200:32:40
230JAWORSKI Jakub 2369GLIWICEM-2000:00:5900:22:0400:30:53
231PRUCHNIK Sławek 2051JAZZYGLIWICEM-2000:00:5900:29:1600:42:57
232DUBIEL Leszek 2121GLIWICEM-3000:00:5900:20:0700:28:30
233WOLANIN Patrycja 2440GLIWICEK-2000:00:5900:25:4500:35:43
234WIĘCKOWSKI-GAWRON Mateusz 2412KATOWICEM-2000:01:0000:22:0200:30:53
235WOJTYŁA Tymoteusz 2052JAZZYPSZCZYNAM-2000:01:0000:21:5800:30:29
236MIŚKIEWICZ Lucyna 2341ZAWIERCIEK-5000:01:0000:24:0300:33:32
237RUTKOWSKI Łukasz 2437GLIWICEM-2000:01:0000:22:2900:31:23
238JANIK Sergiusz 2370ZAWIERCIEM-2000:01:0100:20:4100:28:46
239MIŚKIEWICZ Andrzej 2342ZAWIERCIEM-5000:01:0100:24:2900:34:43
240TRYBUS Michał 2232GLIWICEM-2000:01:0100:23:0200:31:59
241KUT Krzysztof 2031GLIWICEM-3000:01:0200:30:0100:42:32
242KOPEĆ-WÓJCIK Monika 2138KNURÓWK-2000:01:0200:26:2900:37:01
243HODOR Robert 2176BYTOMM-4000:01:0200:19:5900:27:58
244ORŁOWSKI Kamil 2533ZABRZEM-2000:01:0200:21:2100:29:45
245SIRKO Zbigniew 2048GLIWICEM-5000:01:0200:22:4400:31:56
246SIKORA Anna 2208KNURÓWK-2000:01:0200:26:3000:37:01
247VEGA ZUMETA Brygida 2408Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:01:0200:30:1100:42:38
248ZARUDZKI Łukasz 2353Nothing to fearGLIWICEM-4000:01:0300:21:5200:30:35
249MALEŃKA Jolanta 2448GLIWICEK-3000:01:0300:24:5700:35:42
250KACZKIEWICZ Agnieszka 2002Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:01:0300:28:2100:39:54
251DONIGIEWICZ Mariusz 2315GLIWICEM-3000:01:0300:19:1400:26:36
252DYBAŁA Adam 2406GLIWICEM-2000:01:0300:22:1200:31:24
253LEWICKI Krzysztof 97Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:01:0300:28:2400:40:01
254ANTONIAK Mateusz 2422KLUCZEM-2000:01:0400:21:0600:29:25
255JACHYMIAK Damian 2385BUKOWNOM-3000:01:0400:26:0300:36:30
256DRABEK Agnieszka 2317KATOWICEK-3000:01:0400:24:0100:33:38
257SAMOL Grzegorz 2046GLIWICEM-5000:01:0500:23:0600:32:23
258OKOŃ Zdzisław 2108KNURÓWM-6000:01:0500:22:2300:31:21
259ŁASZOWSKA Ewa 2464Opel Active TeamGLIWICEK-3000:01:0500:24:5200:35:09
260ŚMIGIEL Magdalena 2192GLIWICEK-2000:01:0500:22:5700:33:08
261NIESLER Magdalena 2419Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:01:0600:26:2400:37:31
262MIECZNIKOWSKI Agnieszka 2162KATOWICEK-4000:01:0600:24:1900:34:28
263PANKIEWICZ Katarzyna 2260GrupaCmykiGLIWICEK-4000:01:0600:25:3900:36:18
264ŻOŁĄDŹ Marlena 2264GLIWICEK-2000:01:0600:21:4700:30:13
265POLAK Małgorzata 2096Opel Active TeamRUDA ŚLĄSKAK-4000:01:0700:24:0700:34:07
266ZGRZYBŁOWSKA Weronika 2423GLIWICEK-3000:01:0700:25:5400:35:53
267HORA Grzegorz 2115RUDA ŚLĄSKAM-3000:01:0800:20:0300:27:24
268BARTKOWSKA Monika 2253GLIWICEK-3000:01:0800:27:0600:38:06
269DYLONG Piotr 2165GLIWICEM-5000:01:0900:20:1800:28:35
270PIETRZYK Małgorzata 2273GLINICAK-2000:01:0900:26:0000:36:26
271MAZURCZAK Diana 2247OPOLEK-2000:01:0900:24:5800:35:01
272KUKUCZKA Ewa 2146GLIWICEK-3000:01:0900:25:0500:35:38
273STRONCZYŃSKI Andrzej 2309Night Runners GliwiceRUDA KOZIELSKAM-2000:01:1000:21:1000:29:05
274PLOCH Karolina 2154PYSKOWICEK-3000:01:1100:21:5000:30:22
275PAWLINA Piotr 2029GLIWICEM-4000:01:1200:21:5200:30:29
276HOLETZKE Dorota 2425PYSKOWICEK-3000:01:1200:25:2100:36:23
277EICHHOF Joanna 2030GLIWICEK-4000:01:1200:21:5200:30:30
278ŚWITALSKI Adam 2421CHORZÓWM-2000:01:1300:21:1200:28:50
279SIKORSKA Katarzyna 2133GLIWICEK-3000:01:1400:24:3700:34:44
280PACZKOWSKI Jacek 2220ZABRZEM-4000:01:1500:24:4700:35:03
281KOZŁOWSKI Andrzej Jerzy 2238ZABRZEM-5000:01:1600:22:0000:31:10
282OGONOWSKI Edwawrd 2305Żółwik OpoleOPOLEM-6000:01:1600:21:4200:30:12
283HOLETZKE Krzysztof 2158PYSKOWICEM-3000:01:1800:24:5900:34:50
284TARTANUS-ORYSZCZAK Marta 2365GLIWICEK-3000:01:1800:23:3900:33:07
285ORYSZCZAK Łukasz 2366GLIWICEM-3000:01:1800:23:4400:33:13
286GOŁĘBIOWSKI Marek 2456GLIWICEM-3000:01:1900:21:0100:29:39
287PIERNIKARCZYK Mirela 2444PRZEZCHLEBIEK-3000:01:1900:29:2000:41:18
288ŁUCZAK Marek 2455GLIWICEM-3000:01:1900:23:4800:32:38
289MIERZEJEWSKI Jacek 2199AMATORRUDYM-4000:01:2000:23:2500:32:36
290SKOWRON Mirosława 2209BYTOMK-4000:01:2100:25:5400:36:45
291JASIŃSKI Tomasz 2410GLIWICEM-4000:01:2100:23:0300:32:33
292KEMPKA Izabela 2373JAWORZNOK-2000:01:2200:26:1600:36:59
293KOWAL Dariusz 2460GLIWICEM-4000:01:2200:21:1400:28:51
294PIERNIKARCZYK Robert 2445PRZEZCHLEBIEM-3000:01:2200:23:0700:31:38
295IWAN Anita 2545ZIEMIĘCICEK-2000:01:2400:24:0200:33:28
296SZKAMRUK Małgorzata 2254GLIWICEK-3000:01:2500:27:4400:39:12
297SOWA Ireneusz 2098Sowa Team OpoleOPOLEM-4000:01:2500:26:3000:37:43
298WIŚNIOWSKA Dominika 2462GIERAŁTOWICEK-2000:01:2500:21:1600:29:34
299DROZD Krzysztof 2113GLIWICEM-2000:01:2500:24:5500:34:54
300DUDZICZ Anna 2065GLIWICEK-5000:01:2500:26:4200:37:16
301ZIELIŃSKI Sebastian 2271ZABRZEM-3000:01:2600:20:0700:28:24
302PROCEK Marcin 2145GLIWICEM-4000:01:2600:23:0600:32:48
303SZYDŁAK Iwona 2242OASIS SPORT TEAMGLIWICEK-3000:01:2700:25:1600:36:30
304PROCEK Katarzyna 2144GLIWICEK-4000:01:2700:25:2400:36:16
305MICHALSKA Natalia 2182ABMGLIWICEK-1800:01:2700:23:0600:32:37
306ROSPONDEK Agata 2472CZĘSTOCHOWAK-3000:01:2800:52:10
307BREGUŁA Anna 2322GLIWICEK-4000:01:2800:25:0400:35:35
308KOTOWSKI Piotr 2426GLIWICEM-4000:01:2800:25:5100:36:28
309RATKA Dawid 2109WYRYM-2000:01:2800:25:1900:35:24
310JUROWICZ Damian 2447KATOWICEM-2000:01:2800:26:4200:37:43
311KRAJEWSKI Adam 2471Oasis sport TeamGLIWICEM-3000:01:2800:22:5200:32:19
312NOSAL Anna 2469Orzeł Biały S.A.ŚIWĘTOCHŁOWICEK-3000:01:2800:24:0100:34:01
313CUDZIK Waldemar 2463CZĘSTOCHOWAM-5000:01:2800:52:11
314ZAREMBA Tadeusz 2024GLIWICEM-6000:01:2900:24:3900:34:25
315SKWARA Katarzyna 2095HirschvogelZABRZEK-3000:01:2900:24:5300:34:57
316JANOSZKA Izabela 2125HirschvogelŚWIBIEK-2000:01:2900:26:2100:37:59
317LATA Beata 2128SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-4000:01:2900:25:2700:35:26
318CEPUCHOWICZ Sylwia 2127w pogoni za duchemKATOWICEK-4000:01:2900:25:2700:35:26
319WAYDOWICZ Przemysław 2139PKO Silesia Running TeamTARNOWSKIE GÓRYM-3000:01:3000:24:5200:35:09
320WIELAWIŃSKA Halina 2542GLIWICEK-3000:01:3000:24:4500:34:49
321KUBICA Michał 2479GLIWICEM-2000:01:3000:28:1500:39:18
322POLAKOWICZ Aleksandra 2129CHORZÓWK-4000:01:3000:28:0000:39:55
323KOBUSIŃSKI Jurek 2389PKO Silesia Running TeamZABRZEM-5000:01:3000:22:0000:30:57
324PAWLAS Seweryn 2532M-3000:01:3100:24:1400:33:35
325KOBUSIŃSKA Jagoda 2390PKO Silesia Running TeamZABRZEK-4000:01:3100:24:5200:35:09
326KIJANKA Damian 2082HirschvogelGLIWICEM-2000:01:3200:24:5000:34:55
327BORYCKA Józef 2198TARNOWSKIE GÓRYM-6000:01:3300:23:3900:33:01
328SKWARA Michał 2136HirschvogelZABRZEM-3000:01:3300:21:3200:30:27
329GWIOŹDZIK Sławek 2350ATOKATOWICEM-5000:01:3300:25:1400:35:10
330MALEC Marek 2391GLIWICEM-2000:01:3300:25:3800:37:07
331YOSHIDA Daisuke 2335TAKENAKAGLIWICEM-3000:01:3400:21:2200:29:11
332GONTARZ Karolina 2268HireRight Running TeamKATOWICEK-3000:01:3400:25:2000:35:12
333GIBAS Wojciech 2270HireRight Running TeamKATOWICEM-3000:01:3400:25:5300:36:01
334TURCZYN Mateusz 2143HirschvogelGLIWICEM-2000:01:3400:24:2600:33:45
335DROSDZOL Piotr 2348Zdychom ale lecaCHORZÓWM-2000:01:3400:21:3200:29:38
336ANTOS Angelika 2123HirschvogelTYCHYK-2000:01:3400:25:1400:35:28
337SALAMON Dawid 2259Filipowe Kilometry Walczymy z AutyzmemCZERWIONKA-LESZCZYNYM-3000:01:3500:24:4600:34:34
338WYCIŚLIK Wioleta 2168GLIWICEK-3000:01:3500:25:1200:34:53
339LEWANDOWSKA-STACHOWIAK Justyna 2183ZABRZEK-4000:01:3500:26:5200:38:10
340GILLNER Klaudia 2035GLIWICEK-2000:01:3600:23:2500:32:40
341SZOT Wojciech 2000WORD KATOWICEGLIWICEM-3000:01:3600:23:2500:32:40
342HERDUŚ Lucyna 2237JASTRZĘBIE ZDRÓJK-3000:01:3600:23:1600:32:21
343WLAŹLAK Wiesław 2135GLIWICEM-5000:01:3600:22:3000:31:15
344JURETKO Adam 2535CHORZÓWM-4000:01:3700:29:3300:41:56
345WYCIŚLIK Marcin 2081HirschvogelGLIWICEM-3000:01:3700:20:2200:28:24
346SADŁEK Robert 2221ŻERNICAM-3000:01:3800:22:2500:31:39
347ŻUREK Nela 2276HireRight Running TeamKATOWICEK-2000:01:3900:24:0300:33:31
348DZIEKAN Kasia 2197AntonTeamKĘDZIERZYN-KOŹLEK-3000:01:4000:28:5400:40:29
349GRZESICZEK Piotr 2267HireRight Running TeamKATOWICEM-2000:01:4000:24:0000:33:35
350STACHOWIAK Janusz 2169TARNOWSKIE GÓRYM-6000:01:4000:26:2400:37:24
351SKRZYPEK Marta 2191CIĘCINAK-3000:01:4100:25:1100:35:04
352WNĘK Agnieszka 2248PRZYBĘDZAK-3000:01:4100:26:4400:38:11
353PAWLUS - DUSIK Beata 2337BRZUŚNIKK-3000:01:4100:24:4100:34:04
354ORZAŻEWSKA Elżbieta 2104SOŚNICOWICEK-5000:01:4100:24:3900:34:34
355TISZBIEREK Henryk 2117Night Runners GliwiceBARGŁÓWKAM-4000:01:4200:29:0400:41:11
356GOŁYŚ Grzegorz 2503CertumUSTROŃ M-2000:01:4200:19:1400:26:37
357TISZBIEREK Gabriela 2118BARGŁÓWKAK-4000:01:4200:29:0400:41:11
358BRYLIŃSKI Ryszard 2294niezrzeszonyZABRZEM-5000:01:4200:23:5400:33:12
359BINASIK Agnieszka 2101KATOWICEK-4000:01:4300:25:5500:35:48
360ZIOŁKOWSKA Barbara 2223ŚwiętochłowiceŚWIĘTOCHŁOWICEK-3000:01:4300:28:2700:40:25
361ŚWIDER Tomasz 2222BytomBYTOMM-4000:01:4300:28:2600:40:24
362FOREMSKI Paweł 2126BetaniaGLIWICEM-3000:01:4300:24:5200:35:08
363OCHMAN Agnieszka 2451BYTOMK-4000:01:4400:28:0700:40:05
364BEMŚ Emilia 2185GLIWICEK-2000:01:4400:24:0400:33:11
365PUTOWSKA Natalia 2180GLIWICEK-2000:01:4500:24:0300:33:10
366CYBULSKA Weronika 2184GLIWICEK-2000:01:4600:54:4001:03:46
367MICHALIK Natalia 2088GLIWICEK-2000:01:4600:25:2000:36:47
368LESZKIEWICZ Krzysztof 2517Elzab Active TeamKNURÓWM-3000:01:4600:23:1900:32:31
369SZOŁTYSIK Marta 2453RADZIONKÓWK-3000:01:4600:25:5100:36:38
370KOENIGSHAUS Anna 2060ZABRZEK-3000:01:4700:25:1700:35:19
371SZABRA Dawid 2204-CHORZÓWM-2000:01:4700:18:3500:26:07
372WILK Krzysztof 2380KATOWICEM-4000:01:4700:21:1200:29:35
373GROBORZ Grzegorz 2059ZABRZEM-4000:01:4700:25:1700:35:19
374PAWŁOWSKA-GULDZIŃSKA Magdalena 2417ŁÓDŹK-4000:01:4700:22:4300:31:19
375JURASZEK Tomasz 2240TYCHYM-4000:01:4900:23:1000:31:54
376PORWOLIK Bożena 2450RADZIONKOWK-4000:01:4900:25:1300:35:39
377PAWEŁEK Barbara 2148ZABRZEK-3000:01:4900:25:3100:35:34
378SMUDA Grzegorz 2110AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-3000:01:4900:27:2300:38:10
379ZAKRZOWSKI Wojciech 2241ŁAZISKA GÓRNEM-3000:01:4900:23:1000:31:53
380PĘKALA Anna 2163ZABRZEK-4000:01:4900:27:2000:38:48
381SMOLIŃSKA Ilona 2343KNURÓWK-4000:01:5000:24:0700:33:41
382STALMACH Leszek 2361WKB META LubliniecLUBLINIECM-5000:01:5000:23:0300:32:40
383JASIKOWSKI Łukasz 2429KoniuchyGLIWICEM-2000:01:5000:24:3800:34:09
384CICHY Agnieszka 2386RUDA ŚLĄSKAK-3000:01:5000:23:5900:33:25
385GRZYŚKA Katarzyna 2340ZABRZEK-3000:01:5000:24:3300:34:37
386GĄTEK Gerard 2549CZĘSTOCHOWAM-7000:01:5000:28:3700:40:21
387ŻURAWIECKA Anna 2474GLIWICEK-2000:01:5000:25:0400:35:05
388DWORNICZAK Iwona 2219SIEMIANOWICE SL.K-5000:01:5000:25:1000:35:40
389SKORUPA Magdalena 2344PRZEGĘDZAK-2000:01:5000:24:0700:33:41
390WILCZYŃSKA-KOGUT Aleksandra 2336Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:01:5100:27:3200:38:47
391FRĄC Elżbieta 2206Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:01:5100:30:0400:43:21
392KRYŃ Agnieszka 2404Triathlon X-TeamDĄBROWA GÓRNICZAK-3000:01:5100:25:1000:35:01
393BEDNORZ Roman 2433Napędzani procentemKOZŁÓWM-3000:01:5100:25:0300:35:04
394ŻELEZNY Tomasz 2249GLIWICEM-3000:01:5200:26:4600:37:15
395JACH Wojciech 2179TARNOWSKIE GÓRYM-4000:01:5200:25:4300:36:33
396BUGLA Agnieszka 2229Zabiegane NauczycielkiKUŹNIA NIEBOROWSKAK-3000:01:5300:25:0200:35:05
397SZWIEC Sandra 2099Ornontowice biegaORNONTOWICEK-3000:01:5300:23:4600:32:57
398CIESLAK Pawel 2438GLIWICEM-3000:01:5300:28:2300:39:55
399KUBICA Bożena 2090Ornontowice biegaORNONTOWICEK-4000:01:5300:24:1300:33:38
400KOLASIŃSKA Monika 2075GLIWICEK-2000:01:5300:24:3100:34:31
401GIERADA Ryszard 2356Night Runners GliwiceGLIWICEM-5000:01:5300:22:0200:30:37
402GILEWSKI Franciszek 2509Biegam z sercemGLIWICEM-7000:01:5300:25:3800:36:23
403KOSIAK Maciej 2359GLIWICEM-4000:01:5400:24:3000:33:55
404DUDEK Mateusz 2394FLUOR SA.RYBNIKM-2000:01:5400:27:2000:38:46
405SOBOLEWSKA Stefania 2347GLIWICEK-4000:01:5400:26:0300:36:24
406MALISZEWSKI Bogusław 2381Napędzani procentemGLIWICEM-6000:01:5400:29:1300:40:44
407JOOSTBERENS Aleksandra 2392FLUOR SAPYSKOWICEK-2000:01:5400:27:2000:38:46
408RODAK Agnieszka 2349W Pogoni za DuchemDĄBROWA GÓRNICZAK-3000:01:5500:25:1700:35:42
409MALISZEWSKI Jakub 2379Napędzani procentemGLIWICEM-3000:01:5500:29:1200:40:43
410KUKURBA Mikołaj 2360OmnisquareGLIWICEM-3000:01:5500:20:3100:28:42
411MALINOWSKI Łukasz 2358GLIWICEM-4000:01:5500:23:0800:32:22
412PORADA Tomasz 2312RUDA ŚLĄSKAM-3000:01:5600:27:1800:38:04
413ZAJDEL Dariusz 2093ZAWADZKIEM-5000:01:5700:27:0200:37:09
414DRZEJA Zbigniew 2506GLIWICEM-4000:01:5800:25:0700:35:03
415SEREDYNSKI Roman 2544PanteraM-4000:01:5800:23:0800:31:41
416DREJA Katarzyna 2505Opel Active TeamGLIWICEK-3000:01:5800:25:0800:35:03
417KOMHR Anna 2541GLIWICEK-3000:01:5800:26:0700:36:40
418JUREKO Maciej 2021GLIWICEM-3000:01:5900:22:2600:30:59
419BIEŃKOWSKA Justyna 2188PYSKOWICEK-3000:01:5900:25:0100:35:16
420ŁAJSZCZAK - GAJDA Dorota 2174GLIWICEK-4000:02:0000:22:1900:31:19
421KŁODA Marcin 2468Tenneco Automotive Eastern EuropeZABRZEM-3000:02:0000:21:0400:29:49
422SIATA Sebastian 2466Tenneco AutomotiveEastern EuropeTRZEBINIAM-3000:02:0000:21:0300:29:49
423TROSKO Adam 2027GLIWICEM-3000:02:0000:21:4300:30:42
424LUKOSZEK Weronika 2034Step-DanceGLIWICEK-2000:02:0100:24:2900:34:14
425WITAŁA Rafał 2025GLIWICEM-3000:02:0100:26:0700:36:47
426DOMBEK Paweł 2171ista biegAmyPOZNOWICEM-2000:02:0200:22:5500:31:45
427STOLARCZYK Aleksandra 2465RUNTEAM PAWŁOWICEPAWŁOWICEK-3000:02:0200:23:3400:32:40
428JÓZEFCZYK Katarzyna 2167ISTA biegAmyLEWIN BRZESKIK-3000:02:0300:30:2200:46:22
429MACIEJCZYK Marcin 2244FAMILIAGLIWICEM-3000:02:0400:25:3600:36:15
430LEŚNIAK Marcin 2368Sekcja Biegowa FamiliaBIERUŃM-3000:02:0500:25:3400:35:01
431JANOSZEK Robert 2178ista biegAmyPOGÓRZEM-2000:02:0500:23:0400:32:39
432RUŁKA Marta 2072TRZEBINIAK-2000:02:0600:26:3700:37:03
433KOMANDER Marcin 2319GLIWICEM-5000:02:0800:23:4100:33:19
434BALCER Weronika 2318GLIWICEK-2000:02:0900:23:4300:33:18
435BRZÓZKA Patrycja 2490GLIWICEK-2000:02:0900:24:5200:34:32
436KARWAT Jarek 2196EZUNIVERSERYBNIKM-3000:02:1000:25:2400:35:35
437MICEK Maciej 2062GLIWICEM-2000:02:1000:24:1000:33:26
438TRZASKALIK Aleksandra 2120GLIWICEK-2000:02:1100:28:4600:39:54
439PANENKA Maciej 2015FIS-SST TEAMNIEBOROWICEM-4000:02:1100:24:1900:33:49
440GORZKOWSKA Małgorzata 2111SOSNOWIECK-2000:02:1100:29:5900:42:02
441KLIKS Kazimierz 2071ZABRZEM-5000:02:1200:27:3000:38:40
442TUCHOWSKA Anna 2529SOSNOWIECK-3000:02:1200:22:1800:30:46
443SOCZAWA Wojciech 2459BYTOMM-3000:02:1400:23:5000:32:42
444WYLEŻOŁ Piotr 2454RUN DMCKĘDZIERZYN-KOŹLEM-3000:02:1600:21:2200:29:54
445MARCZAK Marta 2510GLIWICEK-3000:02:1600:31:3700:44:45
446BOJEŚ Marcin 2310EZUNIVERSEBIELSKO-BIAŁAM-2000:02:1600:27:0300:37:53
447ZIELIŃSKI Kamil 2551RUPA ŚLĄSKAM-2000:02:1600:22:1700:31:01
448STRUG Mariusz 2482GLIWICEM-4000:02:1700:27:3200:38:56
449GROSS Magdalena 2413UNISONO / FIS-SST TEAMBYTOMK-1800:02:1800:31:3600:45:44
450DOLIŃSKI Daniel 2414UNISONO / FIS-SST TEAMBYTOMM-2000:02:1800:31:3500:45:43
451STRUG Małgorzata 2489GLIWICEK-4000:02:1800:27:3100:38:56
452KOCJAN Lukasz 2217EZUNIVERSEDĄBROWA GÓRNICZAM-4000:02:1800:25:1600:35:27
453MARKOWICZ Piotr 2485GLIWICEM-3000:02:1900:25:4400:35:41
454MARCZYK Dariusz 2393GLIWICEM-3000:02:1900:24:2200:33:54
455KRZOS Dominika 2436ZABRZEK-2000:02:2000:24:2400:33:51
456MACIĄGA Marcin 2458PIEKARY ŚLĄSKIEM-2000:02:2000:25:1600:34:53
457RUSIELEWICZ Agnieszka 2486GLIWICEK-2000:02:2000:25:4400:35:40
458WIAZANIA Marek 2364GLIWICEM-4000:02:2100:24:1800:33:52
459GĄSIOREK Łukasz 2288Sekcja Biegowa FamiliaGLIWICEM-2000:02:2100:26:3000:37:06
460DMOCHOWSKI Artur 2441BYTOMM-3000:02:2200:23:5300:32:52
461KOSTRO Rafał 2285Sekcja Biegowa FamiliaGLIWICEM-3000:02:2200:31:3500:44:53
462KRZOS Piotr 2439ZABRZEM-3000:02:2200:24:2200:33:49
463BOROWIAK Mateusz 2286Sekcja Biegowa FamiliaGLIWICEM-3000:02:2300:26:2800:37:04
464NOWIŃSKI Kamil 2284Sekcja Biegowa FamiliaGLIWICEM-3000:02:2400:31:3300:44:51
465LATOS Ewa 2077Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:02:2400:27:2100:38:24
466MATYSIEWICZ Piotr 2079Inter Projekt SAZABRZEM-3000:02:2400:24:4400:34:22
467KAMIŃSKI Wojciech 2477InterProjektGLIWICEM-2000:02:2500:30:0500:42:12
468BARANOWSKA Ewa 2252Sekcja Biegowa FamiliaBYTOMK-3000:02:2500:25:1500:35:53
469WÓJCIK Rafał 2331Sekcja biegowa FamiliaZABRZEM-3000:02:2500:25:1800:35:54
470NIEMIEC Sławek 2207INTERGRAFIK POLANDGLIWICEM-3000:02:2600:23:1300:32:35
471ZHYKHARAU Vasili 2255GLIWICEM-3000:02:2600:22:0500:30:49
472NIEMIEC Rafał 2261INTERGRAFIK PolskaZABRZEM-4000:02:2700:24:4600:35:37
473KOCHANEK Aleksandra 2203GLIWICEK-4000:02:2800:28:0100:39:25
474DZIEMIAŃCZUK Monika 2316GLIWICEK-4000:02:3100:27:1900:38:36
475ZIMNY Joanna 2022GLIWICEK-3000:02:3900:26:3400:36:40
476MORMUL Witold 2061super fajny klubWROCŁAWM-2000:02:4100:24:4500:34:54
477BĄCZEK Patrycja 2324GLIWICEK-2000:02:5700:26:1600:36:57
478KOWALSKI Krzysztof 2016GLIWICEM-2000:03:0000:22:0700:31:18
Niesklasyfikowani
STASIERSKI Maciej 2279KATOWICEM-30DNF00:42:53 DNF DNF
Znaleziono 479 wynik(ów)