Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-10-26
Miejsce : Gliwice
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 713
Wystartowało : 625
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 620
Na trasie : 5
Pełne wyniki dla 10km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 10km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu5_15_km
5km
20_km
10km
    
1BABULA Przemysław 2001GKS Piast GliwiceGLIWICEM-2000:00:0100:18:1500:36:25
2URBAŃCZYK Karol 2559GLIWICEM-2000:00:0100:18:0900:36:51
3PISKUŃ Piotr 2643KATOWICEM-2000:00:0200:19:0600:38:49
4FOLTYN Jakub 2102way2champ.comGLIWICEM-2000:00:0600:19:5300:39:07
5RODAK Paweł 2428GLIWICEM-2000:00:0200:19:3500:39:46
6PROKOP Bartosz 2415Chopy z żelazaRUDA ŚLĄSKAM-2000:00:0100:19:0800:39:56
7SADŁO Sebastian 2684#szymiteamRUDYM-2000:00:0200:19:2200:40:34
8CHUDY Dominik 2056CZĘSTOCHOWAM-2000:00:0300:20:1600:40:34
9PODYMA Mikołaj 2406BYTOMM-2000:00:0400:20:3500:42:36
10KUCHARCZYK Jakub 3144UKS Kometa GliwiceGLIWICEM-2000:00:0100:20:0000:42:44
11SAŁAMACHA Dawid 2447DRiVGLIWICEM-2000:00:3800:20:4000:42:46
12MUCHA Mateusz 2331Parkrun KatowiceSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-2000:00:0100:20:2600:42:53
13SŁOMKOWSKI Mateusz 2476GDAŃSKM-2000:00:0700:20:5500:43:42
14CIUPEK Adrian 2062RUDYM-2000:00:0500:21:4600:44:27
15ZALESKI Maciej 2607GLIWICEM-2000:00:1500:21:4800:44:34
16BARTNIK Nikodem 2010BYTOMM-2000:01:3600:23:0400:45:26
17SKOLUDEK Robert 2464Kolegium Sędziów ZabrzePRZEZCHLEBIEM-2000:00:0000:45:35
18TOWAREK Michał 3139UKS Kometa GliwiceGLIWICEM-2000:00:1000:21:5300:45:38
19GÓRALEWSKI Rafał 2133GLIWICEM-2000:00:0300:21:5200:46:07
20CITUK Rajmund 2061biegamnaczterechłapachGLIWICEM-2000:00:2000:23:3900:46:20
21KURCZYK Kamil 2260GLIWICEM-2000:00:4600:23:2300:46:20
22PROKOPIUK Krzysztof 2416ORNONTOWICEM-2000:00:2200:23:3600:46:49
23PACANA Patryk 2374Drużyna Świętego MarcinaTARNOWSKIE GÓRYM-2000:00:1100:22:4600:47:19
24LUKASZCZYK Marek 2288RUDA ŚLĄSKAM-2000:00:5400:24:3600:47:24
25KOWALSKI Marcin 2235DĄBROWA GÓRNICZAM-2000:01:0200:23:5100:48:21
26OCHOJSKI Łukasz 2352MIKOŁÓWM-2000:01:3800:24:1700:48:26
27MACIEJEWSKI Paweł 2299ZABRZEM-2000:01:2300:24:2500:48:57
28GODLEWSKI Łukasz 2126HirschvogelGLIWICEM-2000:00:3100:24:1300:49:02
29ŻYWKO Krzysztof 2634PUŁAWYM-2000:00:2700:24:2200:49:48
30PORĘBSKI Grześ 2410GLIWICEM-2000:00:0900:24:4400:50:14
31TOKAJ Dominik 2546GLIWICEM-2000:00:4300:24:5800:50:21
32ORACZ Arkadiusz 2366ProPointRUDA ŚLĄSKAM-2000:01:1300:25:2000:50:43
33PIOTROWSKI Kajetan 2401Decathlon&PrzyjacieleGLIWICEM-2000:01:1300:25:2900:50:50
34BLADYN Dawid 2024Decathlon&PrzyjacieleGLIWICEM-2000:01:1300:25:2900:50:57
35MAZUR Marcin 555KNURÓWM-2000:01:3100:26:2100:51:44
36ZIELIŃSKI Wojciech 2619GLIWICEM-2000:01:1100:23:4300:52:02
37KOKOT Marcel 2218Decathlon CAR GliwiceGLIWICEM-2000:01:3000:25:5900:52:12
38DYTO Michał 2682GLIWICEM-2000:01:4800:25:2100:53:10
39SZUMIATA Piotr 2529GLIWICEM-2000:00:1900:25:4200:53:11
40MICHOŃ Maciej 2319GLIWICEM-2000:01:0600:26:5200:53:14
41BEHERNOT Jan 2680GLIWICEM-2000:00:5600:26:3300:53:36
42ZAKRZOWSKI Krzysztof 2606DRiVRUDA ŚLĄSKAM-2000:00:3300:25:5400:53:39
43URBANIAK Dawid 2558Avantor Performance Materials PolandGLIWICEM-2000:00:5300:25:3900:53:39
44SERWACH Mateusz 2455Falusso BergamoGLIWICEM-2000:00:1800:25:4300:53:42
45SPYRA Jacek 2488ProPointPRZYSZOWICEM-2000:01:0900:27:0300:54:02
46HEINCE Łukasz 2155ProPointRUDA ŚLĄSKAM-2000:01:1400:26:4000:54:04
47GĘBCZYŃSKI Oliwier 2121GLIWICEM-2000:00:3800:25:1100:55:09
48KUKLA Bartosz 3143UKS Kometa GliwiceGLIWICEM-2000:01:1300:25:2600:55:29
49SZOPIŃSKI Grzegorz 2523Decathlon&PrzyjacieleGLIWICEM-2000:01:1600:28:1400:55:30
50JASTO Mateusz 2177KNURÓWM-2000:01:0200:27:2600:55:48
51KARBOWNIK Marcin 2666GLIWICEM-2000:00:2200:26:3500:55:55
52KAZIMIERSKI Martin 2675Banda z PołudniaZABRZEM-2000:01:4400:28:3600:56:16
53MUSIAŁ Piotr 2332ZABRZEM-2000:00:4700:28:3300:56:25
54WOJTASIK Adrian 2587GLIWICEM-2000:01:1900:28:0600:56:31
55CZARNECKI Michał 2066GLIWICEM-2000:01:2000:28:0500:56:51
56GAWŁOWSKI Piotr 2119PKO Bank PolskiGLIWICEM-2000:01:5700:29:0400:57:21
57KACZOROWSKI Grzegorz 2191GLIWICEM-2000:01:0800:28:2600:57:42
58GRYCMAN Michał 2145ProPointCZYŻOWICEM-2000:01:0900:28:2600:57:43
59PAWLIK Rafał 2386PoborszówPOBORSZÓWM-2000:01:1300:28:4100:58:56
60ZDZIEBKO Jakub 2616GLIWICEM-2000:01:4100:29:2100:59:15
61BORYCZKA Dawid 2700Night Runners GliwiceGLIWICEM-2000:01:4400:30:1100:59:16
62WOŹNIACKI Tomasz 2590GLIWICEM-2000:01:4700:29:2801:00:19
63WACŁAWEK Tomek 2562GLIWICEM-2000:00:4200:28:3801:00:32
64DACZYŃSKI Kajetan 2073GLIWICEM-2000:00:5800:29:3101:00:37
65BAJKACZ Tomasz 2690GLIWICEM-2000:01:0900:31:0601:01:51
66PORWOŁ Adam 2411GLIWICEM-2000:01:0900:31:0601:02:40
67JUROWICZ Damian 2184KATOWICEM-2000:00:4600:31:2201:04:26
68KRUCZYŃSKI Paweł 2670OTK RzeźnikKNURÓWM-2000:01:2700:31:4501:05:30
69GROS Michał 2140ZABRZEM-2000:00:1800:32:1601:09:58
70HANULA Bartłomiej 2153GLIWICEM-2000:02:0500:34:5001:11:41
71NOGIEĆ Jakub 2345ProPointGLIWICEM-2000:00:2200:32:0201:11:45
Znaleziono 71 wynik(ów)