Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-10-26
Miejsce : Gliwice
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 713
Wystartowało : 625
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 620
Na trasie : 5
Pełne wyniki dla 10km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 10km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu5_15_km
5km
20_km
10km
    
1LYSKO Jakub 2290WKB Meta LubliniecDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:0100:16:1800:33:10
2SLADEK Dawid 2472RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:0200:18:2400:37:39
3OCHMAN Paweł 2351Future Processing Running TeamGLIWICEM-3000:00:0200:19:1500:39:12
4NIESLON Marek 2341Night Runners GluwiceGLIWICEM-3000:00:0400:18:5900:39:46
5ŻERDKA Michał 2632Viking Training Center/TEAM PapryBIERUŃM-3000:00:0000:19:1600:39:49
6DZIDA Janusz 2096ŻORYM-3000:00:0200:19:2900:40:09
7DOLATA Krzysztof 2077SOCIOS SILESIAGLIWICEM-3000:00:0100:19:4500:40:12
8HALMAN Tomasz 2150KLAVAGLIWICEM-3000:00:0100:19:5900:41:41
9LILLA Piotr 2281Klub Wysokogórski Jastrzębie - ZdrójJASTRZĘBIE - ZDRÓJM-3000:00:0200:20:2300:42:18
10ZABRZEWSKI Patryk 2602ŻORYM-3000:00:0300:20:5000:42:18
11GIEMZA Piotr 2122BremboDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:0300:20:3900:42:33
12JEZUSEK Piotr 2181Benq - Co Ja BiegneGLIWICEM-3000:00:1200:20:5100:42:36
13KUKURBA Mikołaj 2255Romet Factory TeamGLIWICEM-3000:00:0300:20:0500:42:43
14NAPIÓRKOWSKI Adam 2334GLIWICEM-3000:00:0800:20:5300:42:45
15KONDERAK Dawid 2672CHORZÓWM-3000:00:0600:21:1100:43:17
16KAMIŃSKI Jacek 2196Romet Factory TeamGLIWICEM-3000:00:0300:20:3900:43:19
17SZCZEPAŃSKI Paweł 2512ŁAZISKA GÓRNEM-3000:00:2200:21:0400:43:27
18MACHEJ Remigiusz 2294Maro Team Jastrzębie - ŻoryJASTRZĘBIE - ZDRÓJM-3000:00:0000:43:50
19GRUDZIŃSKI Radosław 2143ZABRZEM-3000:00:1000:21:5700:44:27
20KOTRA Jacek 2228SMOLNICAM-3000:00:0300:21:4400:44:32
21NIEPOŃ Michał 2339FLUORGLIWICEM-3000:00:5100:45:11
22KURZELA Kuba 2263Gibkie SzłapyŚWIĘTOCHŁOWICEM-3000:00:1000:22:0500:45:56
23ROJCZYK Krzysztof 2432DRiVRYBNIKM-3000:01:0800:45:57
24WITEK Grzegorz 2580Dar-Bud TeamRACIBÓRZM-3000:00:2900:23:2100:46:29
25MIELNIK Krzysiek 2323GLIWICEM-3000:00:2600:23:2600:46:56
26FOLTYN Pawel 2103FolkiGLIWICEM-3000:00:1400:23:1900:47:23
27JAKUBCZYK Krzysztof 2168BYTOMM-3000:00:3200:23:2900:47:42
28ŚMIERCIAK Paweł 2539Dolina SportowaCZESTOCHOWAM-3000:00:3600:23:5700:47:53
29WOCHNIK Dawid 2583CF ZabrzeGLIWICEM-3000:00:4400:24:2700:47:55
30HEROK Piotr 2157RYBNIKM-3000:00:1100:22:4900:48:06
31ŚWIĘTEK Marcin 2542RUDA ŚLĄSKAM-3000:01:1500:24:2400:48:13
32GARBALA Kamil 2117GLIWICEM-3000:00:0000:48:31
33OGONOWSKI Dariusz 2356SOSNOWIECM-3000:00:2300:23:5500:48:33
34KRZANOWSKI Marcin 2249Oasis Team SportZABRZEM-3000:00:5000:24:1600:48:53
35STAROSTA Robert 2495RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:3600:24:0300:48:58
36MARCZYK Darek 2311FLUORBYTOMM-3000:00:3100:23:3800:49:06
37ZWOLSKI Dymitr 2628KNURÓWM-3000:00:2600:24:2100:49:13
38PAROL Tomasz 2381ProPointGLIWICEM-3000:00:2900:23:5900:49:20
39KWIATKOWSKI Marcin 2266GLIWICEM-3000:00:3200:23:3000:49:27
40RUDZIŃSKI Kamil 2439GLIWICEM-3000:00:4400:25:2800:49:27
41RUDZIŃSKI Jacek 2440GLIWICEM-3000:00:4200:25:3000:49:30
42FOREMSKI Grzegorz 2106Kabanos Running CrewBYTOMM-3000:01:2400:24:4700:49:44
43SZWARCZYŃSKI Michał 2530GLIWICEM-3000:00:0700:23:0400:49:49
44SZOŁTYSIK Łukasz 2649GLIWICEM-3000:01:1800:25:1100:49:57
45ZYCHLA Grzegorz 2655SU07BYTOMM-3000:00:4200:25:4100:49:59
46ZAJĄC Mateusz 2604GLIWICEM-3000:01:0900:25:2400:50:00
47NOWAK Łukasz 2347Avantor Performance Materials PolandRYBNIKM-3000:00:5400:24:5200:50:06
48WIETRZYCKI Mariusz 2572MOMO TEAMGLIWICEM-3000:00:0400:24:0500:50:15
49SŁOWIŃSKI Jacek 2478RYBNIKM-3000:01:1400:25:5800:50:19
50WARDAK Piotr 2565GLIWICEM-3000:00:2700:24:1500:50:21
51LASIUK Paweł 2268HirschvogelGLIWICEM-3000:00:3000:25:1100:50:42
52LEWANDERSKI Dariusz 2277HIRSCHVOGELBYTOMM-3000:00:3100:25:1000:50:42
53HEINE Andrzej 2156PKO Bank PolskiRYBNIKM-3000:01:5800:24:4900:50:42
54PIECHOWIAK Wojciech 2392GLIWICEM-3000:00:2600:24:1300:50:44
55SZULC Sebastian 2527ExlabsGLIWICEM-3000:00:4100:23:4600:50:48
56SEMLA Tomasz 2454GLIWICEM-3000:00:3500:24:3300:50:54
57JANOSZ Sławomir 2170Biuro Inżynierskie IECSZAŁSZAM-3000:00:2300:23:4900:51:00
58DREWNIAK Łukasz 2674GLIWICEM-3000:00:4300:25:4000:51:05
59MICHULEC Jakub 2656Eko-okna RunnersBYTOMM-3000:00:4200:25:4100:51:07
60WOJTAS Marcin 2586ista BiegAmyGLIWICEM-3000:01:0400:26:2000:51:10
61WOCH Szymon 2582STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKM-3000:00:1800:25:2100:51:16
62WIŚNIEWSKI Tomasz 2577GLIWICEM-3000:00:4800:25:3300:51:18
63CHEGE Danson 2048Decathlon Car GliwiceGLIWICEM-3000:00:1500:23:5100:51:35
64KULA Jan 2256Decathlon i PrzyjacieleGLIWICEM-3000:00:1300:26:0400:51:36
65FABER Jacek 2638GLIWICEM-3000:00:2900:24:5300:51:36
66JAŚKIEWICZ Sławomir 2179MYSŁOWICEM-3000:00:5300:24:5900:51:41
67SZMIGIEL Daniel 2520GLIWICEM-3000:00:3200:25:2100:51:55
68LISIECKI Dawid 2283Knurów-SimtechKNURÓWM-3000:00:5300:26:0400:52:01
69ŻAAK Michał 2629ZABRZEM-3000:00:5400:25:5700:52:02
70DRECHSLER Oskar 2081NAKŁO ŚLĄSKIEM-3000:00:4600:25:0500:52:09
71DRZYMALSKI Przemysław 2088ProPointGLIWICEM-3000:01:1200:27:0100:52:21
72NIEMIEC Sławomir 2337Intergrafik PolskaGLIWICEM-3000:00:4600:25:5000:52:25
73DOBOSZ Mariusz 2075GO-leasingGLIWICEM-3000:00:2900:25:5700:52:28
74GOLIASZ Bartłomiej 2127GLIWICEM-3000:00:5400:26:4300:52:28
75CZĄSTKIEWICZ Marcin 2069GLIWICEM-3000:00:2600:25:1700:52:32
76CHAROWSKI Marcin 2047STARGARDM-3000:01:0200:26:4000:52:35
77PIETRZAK Waldemar 2395GOK PilchowiceGIERAŁTOWICEM-3000:01:4700:26:1600:52:39
78OGAZA Mariusz 2354KNURÓWM-3000:00:0300:25:3500:52:46
79CYROŃ Marcin 2686GLIWICEM-3000:00:3300:26:3000:52:49
80GARNCARZ Jakub 2118DĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:4600:26:3200:53:11
81DĘBOWSKI Krzysztof 2074GLIWICEM-3000:01:0600:26:1100:53:13
82PREJS Karol 2413KATOWICEM-3000:01:3900:27:0700:53:21
83BAJURA Grzegorz 2002KATOWICEM-3000:01:4000:27:0600:53:21
84ROLEK Marcin 2434GLIWICEM-3000:00:5600:26:4100:53:34
85OPALIŃSKI Tomasz 2365ZF TeamGLIWICEM-3000:00:5400:26:4300:53:35
86ŻEBROWSKI Łukasz 2630ZF TeamTARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:5100:27:0400:53:46
87SŁOWIŃSKI Kamil 2477Drużyna Politechniki ŚląskiejRYBNIKM-3000:01:1300:26:1700:53:47
88GRĄBCZEWSKI Marcin 2139GLIWICEM-3000:01:0300:26:4200:54:00
89PUCHALSKI Rafał 2421FLUORRUDA ŚLĄSKAM-3000:01:3000:27:2200:54:09
90BEDNAREK Jakub 2014GLIWICEM-3000:00:4700:26:2000:54:17
91MOĆKO Artur 2330PRZYSZOWICEM-3000:01:3100:27:4400:54:19
92RUDZIŃSKI Łukasz 2438GLIWICEM-3000:00:4400:26:5500:54:43
93WYCIŚLIK Marcin 2598HirschvogelGLIWICEM-3000:00:3300:26:2600:54:44
94PIETRZAK Łukasz 2396Mechtal CityBYTOMM-3000:00:4800:26:3400:54:44
95HERUD Tomasz 2663GLIWICEM-3000:01:4400:27:4900:54:55
96WĄTROBA Tomasz 2567CHRUSZCZOBRÓDM-3000:00:5600:26:4100:54:59
97SZYMOS Damian 2536Rywal GliwiceGLIWICEM-3000:02:0100:26:4400:55:08
98STUDZIŃSKI Grzegorz 2505Zabrze City M&AZABRZEM-3000:01:5300:27:4500:55:19
99PSIUK Piotr 2419ZABRZEM-3000:00:2900:26:1600:55:22
100SOKOŁOWSKI Łukasz 2485GLIWICEM-3000:01:0400:27:2800:55:25
101SKURA Adam 2470FLUORKNURÓWM-3000:01:4000:27:5300:55:33
102WIECZOROWSKI Krzysztof 2570Mostostal Zabrze UNITEDGLIWICEM-3000:00:5000:26:4100:55:39
103SAFERNA Przemek 2443GLIWICEM-3000:00:2500:28:1200:56:10
104JANOSZKA Piotr 2172Banda z PołudniaZABRZEM-3000:01:4400:28:3500:56:16
105BAŃKA Jakub 2007GLIWICEM-3000:00:4000:27:1000:56:23
106MARYNIAK Wojciech 2676GLIWICEM-3000:01:5600:28:5100:56:23
107KOZŁOWSKI Przemysław 2242Zachodnie GepardyKRAKÓWM-3000:00:4500:26:4000:56:40
108OLSZEWSKI Łukasz 2361FLUORZABRZEM-3000:01:1400:28:0500:56:53
109GAŁEK Andrzej 2678ZF TeamZBROSŁAWICEM-3000:01:1300:28:0000:56:57
110KUMOR Marcin 2259GLIWICEM-3000:00:3300:26:4600:57:00
111KACZMARSKI Jacek 2189BYTOMM-3000:01:1300:27:5800:57:02
112MACHOCZEK Patryk 2296GIERAŁTOWICEM-3000:01:4400:28:4600:57:10
113BARTELA Łukasz 2645GLIWICEM-3000:02:1100:28:3000:57:14
114STANISZ Michał 2491GLIWICEM-3000:00:5000:26:3900:57:15
115DULĘBA Juliusz 2090GLIWICEM-3000:01:1200:30:2500:57:16
116LEŚNIEWSKI Mateusz 2276KOTULINM-3000:00:4000:28:3000:57:33
117BOREK Wojciech 2029GLIWICEM-3000:00:2900:27:2400:57:38
118TABOR Andrzej 2543GLIWICEM-3000:01:5900:28:0800:58:08
119LINDENBERG Jarosław 2282GLIWICEM-3000:01:2300:27:2600:58:17
120MAJCZAK Wojciech 2302JAWORZNOM-3000:00:1500:28:1800:58:31
121SMUDA Grzegorz 2481AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-3000:01:5800:29:2400:58:57
122RYBAK Andrzej 2441HirschvogelZABRZEM-3000:00:3000:27:5300:59:01
123KOWALSKI Włodzimierz 2234Judo Team Masters GliwiceGLIWICEM-3000:01:5100:29:5700:59:17
124BRUDEK Grzegorz 2035GLIWICEM-3000:01:4100:30:0200:59:22
125SKOCZYKŁODA Paweł 2463ŁAZISKA GÓRNEM-3000:01:3000:29:0400:59:50
126MICZKA Łukasz 2320GLIWICEM-3000:01:1100:28:3800:59:54
127PSIUK-MAKSYMOWICZ Krzysztof 2420Politechnika Śląska Sport Wspiera(MY) NaukowoGLIWICEM-3000:02:0000:30:1600:59:58
128SKOTNICKI Michał 2642GLIWICEM-3000:00:2600:29:0901:00:05
129ORLICKI Ireneusz 2368Politechnika Śląska Sport Wspiera(MY) NaukowoGLIWICEM-3000:00:4500:30:0701:00:28
130KARBOWNICZEK Dawid 2199GLIWICEM-3000:01:5500:31:2001:00:31
131NIWIŃSKI Michał 2344PKO Bank PolskiGLIWICEM-3000:01:5800:31:1801:00:35
132NARUSZEWICZ Krzysztof 2335GLIWICEM-3000:01:1400:29:4601:01:02
133WÓJCIK Jakub 2593GLIWICEM-3000:00:0000:30:0001:01:05
134KOZIEŁ Łukasz 2239INGMYSŁOWICEM-3000:01:3500:30:4501:01:22
135OLSZOK Dawid 2362HirschvogelZABRZEM-3000:00:3300:28:5701:01:25
136WITAŁA Rafał 2578GLIWICEM-3000:01:0900:30:0501:01:28
137KLAKLA Henryk 2208ZF TeamKRAKOWM-3000:00:5600:28:2201:01:29
138PALENGA Adrian 2378ZF TEAMGLIWICEM-3000:00:5100:28:2701:01:34
139KNOPKA Michał 2644PYSKOWICEM-3000:02:1200:30:5501:01:40
140DROZD Krzysztof 2085GLIWICEM-3000:01:5700:29:2901:01:59
141STANCHLY Jakub 2668ZABRZEM-3000:01:4700:31:5401:02:18
142WOŹNY Remigiusz 2591FLUORMYSŁOWICEM-3000:01:4100:31:3701:02:30
143ŻYDAK Kamil 2633DRiVGLIWICEM-3000:01:5000:29:2401:02:50
144KACZYŃSKI Marek 2192Mostostal Zabrze UnitedRYBNIKM-3000:00:2600:31:0701:03:04
145KOZIBĄK Tomasz 2238FLUORBYTOMM-3000:01:2400:30:2001:03:06
146KIJANKA Damian 2205Hirschvogel Components PolandGLIWICEM-3000:00:3700:32:1601:03:11
147KOJ Krzysztof 2217Ppp GliwiceGLIWICEM-3000:01:5400:31:3801:03:15
148GIERCZYCKI Michał 2123GLIWICEM-3000:01:2100:32:3501:04:06
149MICHALEK Lukasz 2316GLIWICEM-3000:01:5500:31:2001:04:29
150FOREMSKI Paweł 2105Rz 3‚21GLIWICEM-3000:01:2500:29:2801:04:44
151RATKA Dawid 2423WYRYM-3000:00:4600:30:3301:04:54
152ZIMNY Marcin 2623GLIWICEM-3000:01:2600:31:1601:05:54
153PŁOSKONKA Tomasz 2404KATOWICEM-3000:00:3700:32:0601:06:27
154PAWLIK Michał 2385GLIWICEM-3000:01:1100:31:2501:07:33
155SALAMON Dawid 2446CZERWIONKA-LESZCZYNYM-3000:00:3700:32:1601:09:05
156MIKOŁAJCZYK Michał 2326ZABRZEM-3000:01:5300:32:4301:09:38
157WYSOCZAŃSKI Andrzej 989OPOLEM-3000:01:5600:28:5101:10:04
158DROŻDŻ Michał 2087Rywal GliwiceGLIWICEM-3000:02:0000:34:0701:12:21
159PAWLICZEK Łukasz 2384GLIWICEM-3000:01:3600:34:3401:12:31
160ŻELEZNY Tomasz 2631GLIWICEM-3000:02:0100:33:2801:13:07
161FRYDRYCH Przemysław 2110GLIWICEM-3000:00:3500:34:5301:13:08
162DUNAJ Łukasz 2091HirschvogelBYTOMM-3000:00:3400:38:0301:20:08
163KULIG Maciej 2257TARNOWSKIE GÓRYM-3000:01:5400:42:1001:28:04
Znaleziono 163 wynik(ów)