Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-10-22
Miejsce : Gliwice
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 545
Wystartowało : 479
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 478
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.3km | 6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Niepełnosprawni | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-18 | M-18 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu10_km
4.3km
15_km
6km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1WOJDYŁA Mateusz 2313GMINA Strzelce OpolskieKALINOWICEM-301M 400:00:0200:14:2500:20:2200:03:3300:37:30.3000:37:32.90 3:2317,7
2WINKLER Tomasz 2470MARKLOWICEM-302M 500:00:0000:15:1800:20:5800:03:3300:37:44.1500:37:45.10+00:00:133:2517,5
3PSTRAŚ Leszek 2085parkrun KatowiceKATOWICEM-303M 700:00:0000:16:0000:22:2000:38:23.9000:38:23.90+00:00:533:5015,6
4BUJNOWSKI Artur 2044Sokół / Endurance KnurówKNURÓWM-304M 900:00:0200:15:5800:22:2100:38:53.1000:38:55.75+00:01:223:5315,4
5CZERWIŃSKI Michał 2540SBD Energetyk RybnikRYBNIKM-305M 1000:00:0100:15:5500:22:2700:38:57.0500:38:58.90+00:01:263:5315,4
6JUCHA Przemysław 2524Antontem M-306M 1100:00:0300:16:5500:23:3900:39:49.8500:39:52.90+00:02:193:5815,1
7KAUF Damian 2446ZABRZEM-307M 1200:00:0400:16:1600:22:5700:39:57.0500:40:01.05+00:02:263:5915,0
8OCHMAN Paweł 2431Future Processing Running TeamGLIWICEM-308M 1400:00:0400:16:5900:23:4000:40:15.0500:40:19.05+00:02:444:0114,9
9PIOTROWSKI Łukasz 2210RUDA ŚLĄSKAM-309M 1600:00:0100:16:2900:23:1600:40:38.5500:40:40.05+00:03:084:0314,8
10WISZYŃSKI Damian 2357CHORZÓWM-3010M 1700:00:0200:16:5700:23:4600:40:41.3500:40:44.15+00:03:114:0414,7
11SZABELSKI Krzysztof 2397Future Processing Running TeamGLIWICEM-3011M 2100:00:0600:16:4700:23:4100:41:26.6500:41:32.85+00:03:564:0814,5
11GRAMATYKA Jan 2399Future Processing Running TeamGLIWICEM-3012M 2200:00:0500:16:4800:23:4200:41:27.0500:41:32.85+00:03:564:0814,5
13NIKIEL Marcin 2054ZABRZEM-3013M 2700:00:0300:17:2600:24:3800:43:06.4500:43:10.30+00:05:364:1813,9
14MAJEWSKI Andrzej 2303Kronospan Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEM-3014M 2900:00:0700:18:0200:25:2000:43:29.5000:43:37.30+00:05:594:2113,8
15ROSIKOŃ Tomasz 2269GLIWICEM-3015M 3100:00:0800:18:0100:25:1800:44:07.0000:44:15.05+00:06:364:2413,6
16HALMAN Tomasz 2371GLIWICEM-3016M 3900:00:2500:18:1100:25:4200:44:37.5500:45:03.15+00:07:074:2713,4
17JAKUBIAK Dawid 2084Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemRYBNIKM-3017M 3800:00:1800:18:4300:26:2100:44:42.8500:45:01.05+00:07:124:2813,4
18BRZOSKA Piotr 2363Biegnę bo mi Marcin kazałPANIÓWKIM-3018M 3600:00:0300:18:2400:25:5200:44:47.1000:44:50.40+00:07:164:2813,4
19KRAUSE Szymon 2155TARNOWSKIE GÓRYM-3019M 3700:00:0300:18:2400:26:0100:44:52.0500:44:55.25+00:07:214:2913,4
20DONIGIEWICZ Mariusz 2315GLIWICEM-3020M 4700:01:0300:19:1400:26:3600:45:09.8000:46:13.55+00:07:394:3113,3
21BABIUCH Karol 2321ŁANY WIELKIEM-3021M 4000:00:1700:18:3300:25:5900:45:13.7500:45:31.70+00:07:434:3113,3
22MRÓZEK Tomasz 2265GLIWICEM-3022M 4100:00:2200:19:1300:26:3900:45:22.4000:45:44.70+00:07:524:3213,2
23JURGA Adam 2384KS OlkuszOLKUSZM-3023M 4200:00:0700:18:2200:26:0500:45:37.3000:45:45.10+00:08:074:3313,1
24HORA Grzegorz 2115RUDA ŚLĄSKAM-3024M 5800:01:0800:20:0300:27:2400:46:17.3000:47:26.05+00:08:474:3713,0
25BUGAJCZYK Piotr 2069Progress BytomBYTOMM-3025M 4900:00:0400:18:3900:26:2400:46:24.4000:46:28.55+00:08:544:3812,9
26WICHARY Marcin 2056ista biegAmyKALETYM-3026M 5100:00:1100:19:1800:27:0100:46:33.2000:46:44.75+00:09:024:3912,9
27KOCIEMBA Patryk 2020GLIWICEM-3027M 6300:00:4400:19:3500:27:2100:46:58.4500:47:43.05+00:09:284:4112,8
28KOWALSKI Tomasz 2443GLIWICEM-3028M 5400:00:0900:18:4400:26:5000:46:59.5000:47:08.85+00:09:294:4112,8
29BICZYSKI Paweł 2023PSYCHONAUCIKNURÓWM-3029M 5900:00:2500:19:1500:26:5900:47:08.4000:47:33.50+00:09:384:4212,7
30WARZYŃSKI Wojciech 2484GLIWICEM-3030M 5500:00:0700:19:2300:27:2200:47:09.2500:47:16.60+00:09:384:4212,7
31WATOŁA Marek 2017M&MPYSKOWICEM-3031M 5700:00:1100:19:3100:27:2800:47:13.8500:47:24.85+00:09:434:4312,7
32KIERAT Paweł 2053GLIWICEM-3032M 6000:00:1400:18:2700:26:1700:47:21.4500:47:35.45+00:09:514:4412,7
33STULIK Paweł 2130KNURÓWM-3033M 6500:00:2800:19:5900:27:4300:47:22.9500:47:51.60+00:09:524:4412,7
34SUPETA Andrzej 2519JAWORZNOM-3034M 6600:00:2900:19:4800:27:1800:47:25.2000:47:55.00+00:09:544:4412,6
35JANOSZ Sławek 2186GLIWICEM-3035M 6700:00:2800:19:5000:27:3600:47:33.3500:48:02.15+00:10:034:4512,6
36MARCZAK Paweł 2066GLIWICEM-3036M 6800:00:2300:19:3400:27:3700:47:43.9500:48:07.05+00:10:134:4612,6
37SZKLARZ Sebastian 2047GLIWICEM-3037M 7400:00:2600:20:1600:28:1500:48:27.3000:48:53.60+00:10:574:5012,4
38CHOLEWA Grzegorz 2215PYSKOWICEM-3038M 7000:00:0500:19:5300:27:5500:48:27.5000:48:33.10+00:10:574:5012,4
39ZDON Paweł 2407KĘDZIERZYN-KOŹLEM-3039M 8200:00:4700:21:0100:28:5700:48:44.2000:49:31.90+00:11:134:5212,3
40LITWINCZUK Gabriel 2383KLUCZEM-3040M 8100:00:3300:19:5100:27:5800:48:50.2500:49:23.75+00:11:194:5312,3
41WYCIŚLIK Marcin 2081HirschvogelGLIWICEM-3041M 9600:01:3700:20:2200:28:2400:48:59.3000:50:36.35+00:11:294:5312,2
42KUKURBA Mikołaj 2360OmnisquareGLIWICEM-3042M 10300:01:5500:20:3100:28:4200:49:01.9000:50:57.25+00:11:314:5412,2
43ZIELIŃSKI Sebastian 2271ZABRZEM-3043M 9800:01:2600:20:0700:28:2400:49:16.6000:50:43.15+00:11:464:5512,2
44KASPRZYK Marcin 2216KNURÓWM-3044M 9200:00:4700:20:2000:28:3200:49:36.5000:50:24.30+00:12:064:5712,1
45YOSHIDA Daisuke 2335TAKENAKAGLIWICEM-3045M 10900:01:3400:21:2200:29:1100:49:57.3000:51:32.25+00:12:274:5912,0
46SZWARCZYŃSKI Michał 2013GLIWICEM-3046M 8800:00:0900:19:4000:27:5900:49:58.5000:50:08.35+00:12:284:5912,0
47DUBIEL Leszek 2121GLIWICEM-3047M 10500:00:5900:20:0700:28:3000:50:05.4000:51:05.15+00:12:355:0012,0
48PRONCZUK Marcin 2036Etisoft Running TeamGLIWICEM-3048M 9900:00:2200:20:2600:29:2900:50:25.5000:50:48.15+00:12:555:0211,9
49SOKOŁOWSKI Łukasz 2299GLIWICEM-3049M 10400:00:1700:20:5400:29:1900:50:40.5000:50:57.50+00:13:105:0411,8
50SKUBAŁA Janusz 2329Lucky LosersCHWOSTEKM-3050M 10200:00:1000:20:3600:29:1300:50:45.7000:50:56.50+00:13:155:0411,8
51SKORUPSKI Paweł 2195GLIWICEM-3051M 11100:00:4400:20:5200:29:2700:51:05.5000:51:49.90+00:13:355:0611,7
52WYLEŻOŁ Piotr 2454RUN DMCKĘDZIERZYN-KOŹLEM-3052M 12900:02:1600:21:2200:29:5400:51:07.2500:53:24.00+00:13:365:0611,7
53GOŁĘBIOWSKI Marek 2456GLIWICEM-3053M 11800:01:1900:21:0100:29:3900:51:15.7000:52:34.75+00:13:455:0711,7
54GŁÓWKA Piotr 2387GLIWICEM-3054M 12000:00:5400:20:5900:29:3000:51:48.4000:52:42.45+00:14:185:1011,6
55GARNCARZ Jakub 2140DĄBROWA GÓRNICZAM-3055M 11400:00:0600:21:3100:30:1400:52:05.3000:52:12.00+00:14:355:1211,5
56JUREKO Maciej 2021GLIWICEM-3056M 13900:01:5900:22:2600:30:5900:52:16.1500:54:15.30+00:14:455:1311,5
57SZWAJKOSZ Szczepan 2282GLIWICEM-3057M 12200:00:3100:20:5400:29:3900:52:16.4500:52:47.65+00:14:465:1311,5
58ZHYKHARAU Vasili 2255GLIWICEM-3058M 15300:02:2600:22:0500:30:4900:52:21.9500:54:48.20+00:14:515:1411,5
59SUBIK Tomasz 2150GLIWICEM-3059M 12300:00:2400:22:0700:30:4400:52:26.9000:52:51.10+00:14:565:1411,4
60KACZMARZYK Arkadiusz 2272GLIWICEM-3060M 12500:00:2900:22:1300:30:5400:52:30.4000:52:59.55+00:15:005:1511,4
61SKWARA Michał 2136HirschvogelZABRZEM-3061M 14100:01:3300:21:3200:30:2700:52:48.9000:54:22.70+00:15:185:1611,4
62ZAKRZOWSKI Wojciech 2241ŁAZISKA GÓRNEM-3062M 15100:01:4900:23:1000:31:5300:52:58.1500:54:47.45+00:15:275:1711,3
63KŁODA Marcin 2468Tenneco Automotive Eastern EuropeZABRZEM-3063M 15900:02:0000:21:0400:29:4900:53:08.0000:55:08.15+00:15:375:1811,3
64SIATA Sebastian 2466Tenneco AutomotiveEastern EuropeTRZEBINIAM-3064M 16000:02:0000:21:0300:29:4900:53:08.1500:55:08.50+00:15:375:1811,3
65SOCZAWA Wojciech 2459BYTOMM-3065M 16600:02:1400:23:5000:32:4200:53:12.1000:55:26.60+00:15:415:1911,3
66PIERNIKARCZYK Robert 2445PRZEZCHLEBIEM-3066M 14600:01:2200:23:0700:31:3800:53:16.4500:54:38.50+00:15:465:1911,3
67MIKA Szymon 2372KATOWICEM-3067M 13600:00:3600:22:4000:31:2600:53:23.6500:54:00.30+00:15:535:2011,2
68ŁUCZAK Marek 2455GLIWICEM-3068M 14900:01:1900:23:4800:32:3800:53:24.4500:54:44.25+00:15:545:2011,2
69CAPUTA Michal 2227GLIWICEM-3069M 14300:00:5800:23:2200:31:5400:53:27.3500:54:25.65+00:15:575:2011,2
70ZIELIŃSKI Marek 2457GLIWICEM-3070M 14000:00:5100:22:3600:31:1800:53:27.6000:54:19.30+00:15:575:2011,2
71ORZAŻEWSKI Marek 2263Opel Active TeamBYTOMM-3071M 14800:00:4300:22:3100:31:3300:53:59.8500:54:43.45+00:16:295:2411,1
72BOBEŁ Krzysztof 2442S.A.S. SilesiaŚWIĘTOSZOWICEM-3072M 15000:00:3900:22:5500:31:4800:54:05.2000:54:44.65+00:16:345:2411,1
73KACZMARSKI Marcin 2398KaczmarskiSPORTSOSNOWIECM-3073M 14400:00:1700:22:0500:31:1500:54:12.3000:54:29.30+00:16:425:2511,1
74BACHMAN Robert 2522M-3074M 15200:00:1600:22:0400:31:1300:54:31.2500:54:48.05+00:17:005:2711,0
75SIMKA Łukasz 2100Promilki41-500M-3075M 16900:00:5500:23:1900:32:1900:54:33.5000:55:28.60+00:17:035:2711,0
76TROSKO Adam 2027GLIWICEM-3076M 18200:02:0000:21:4300:30:4200:54:40.3500:56:41.15+00:17:105:2811,0
77CISZEWSKI Krzysztof 2418SOŚNICOWICEM-3077M 16100:00:1700:22:5700:32:0800:54:51.8000:55:09.55+00:17:215:2910,9
78LESZKIEWICZ Krzysztof 2517Elzab Active TeamKNURÓWM-3078M 18500:01:4600:23:1900:32:3100:55:04.3000:56:50.40+00:17:345:3010,9
79MATSUDA Takura 2327TAKENAKAGLIWICEM-3079M 17100:00:1500:22:5800:32:0300:55:37.3500:55:52.60+00:18:075:3310,8
80DMOCHOWSKI Artur 2441BYTOMM-3080M 19900:02:2200:23:5300:32:5200:55:38.4000:58:00.45+00:18:085:3310,8
81SADŁEK Robert 2221ŻERNICAM-3081M 19300:01:3800:22:2500:31:3900:55:44.2500:57:22.60+00:18:135:3410,8
82JEŻEWSKI Adam 2201Etisoft Running TeamGLIWICEM-3082M 17700:00:2200:23:0600:32:3200:55:50.9000:56:13.45+00:18:205:3510,7
83PALUS Piotr 2231GLIWICE SOŚNICAM-3083M 17300:00:0400:22:4100:31:4600:55:52.2500:55:56.90+00:18:215:3510,7
84SZOT Wojciech 2000WORD KATOWICEGLIWICEM-3084M 19500:01:3600:23:2500:32:4000:55:57.3000:57:33.65+00:18:275:3510,7
85BAUC Bartłomiej 2083KATOWICEM-3085M 18700:00:5200:22:5900:32:1600:55:59.6000:56:52.45+00:18:295:3610,7
86WIĘCŁAW Grzegorz 2531GLIWICEM-3086M 18100:00:1900:24:3900:33:5400:56:08.4000:56:27.85+00:18:385:3610,7
87STANISZ Michał 2068GLIWICEM-3087M 18900:00:5200:23:2500:32:3500:56:16.5000:57:09.35+00:18:465:3710,7
88MICHALSKI Robert 2014Hetman Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-3088M 18300:00:1900:24:0500:33:2300:56:22.6000:56:42.15+00:18:525:3810,6
89GARBACZ Damian 2374FP Running TeamSOŚNICOWICEM-3089M 18400:00:1700:22:5700:32:0800:56:28.2000:56:45.80+00:18:575:3810,6
90KOWALIK Tomasz 2320CZĘSTOCHOWAM-3090M 19100:00:2600:23:3900:32:4800:56:46.0500:57:12.30+00:19:155:4010,6
91PAWLAS Seweryn 2532M-3091M 20100:01:3100:24:1400:33:3500:57:02.2500:58:34.15+00:19:315:4210,5
92NIEMIEC Sławek 2207INTERGRAFIK POLANDGLIWICEM-3092M 21600:02:2600:23:1300:32:3500:57:18.7000:59:45.45+00:19:485:4310,5
93ORYSZCZAK Łukasz 2366GLIWICEM-3093M 20300:01:1800:23:4400:33:1300:57:24.2000:58:42.80+00:19:535:4410,5
94MILISZKIEWICZ Adam 2189GLIWICEM-3094M 19700:00:2100:23:2300:32:5500:57:24.6500:57:46.05+00:19:545:4410,4
95KRAJEWSKI Adam 2471Oasis sport TeamGLIWICEM-3095M 20800:01:2800:22:5200:32:1900:57:24.7500:58:53.05+00:19:545:4410,4
96MARCZYK Dariusz 2393GLIWICEM-3096M 22400:02:1900:24:2200:33:5400:57:56.6501:00:15.90+00:20:265:4710,4
97ZABRZEWSKI Adam 2388GLIWICEM-3097M 20600:00:5100:22:4500:32:2700:57:57.7000:58:49.35+00:20:275:4710,4
98MOCHNACZ Patryk 2402JASTRZĘBIE-ZDRÓJM-3098M 20200:00:3600:22:2900:32:1400:58:03.5000:58:40.15+00:20:335:4810,3
99KRZOS Piotr 2439ZABRZEM-3099M 22700:02:2200:24:2200:33:4900:58:20.0001:00:42.20+00:20:495:5010,3
100MATYSIEWICZ Piotr 2079Inter Projekt SAZABRZEM-30100M 23000:02:2400:24:4400:34:2200:58:25.0501:00:49.05+00:20:545:5010,3
101SKRABA Krzysztof 2511Szczygłowice AmatorKNURÓWM-30101M 22200:00:4100:24:3900:34:4200:59:26.8501:00:08.15+00:21:565:5610,1
102HOLETZKE Krzysztof 2158PYSKOWICEM-30102M 23100:01:1800:24:5900:34:5000:59:38.2501:00:56.60+00:22:075:5710,1
103LEŚNIAK Marcin 2368Sekcja Biegowa FamiliaBIERUŃM-30103M 23900:02:0500:25:3400:35:0101:00:01.5501:02:06.85+00:22:316:0010,0
104FOREMSKI Paweł 2126BetaniaGLIWICEM-30104M 23700:01:4300:24:5200:35:0801:00:06.1001:01:49.40+00:22:356:0010,0
105BEDNORZ Roman 2433Napędzani procentemKOZŁÓWM-30105M 24100:01:5100:25:0300:35:0401:00:19.6501:02:11.55+00:22:496:029,9
106KARWAT Jarek 2196EZUNIVERSERYBNIKM-30106M 24500:02:1000:25:2400:35:3501:00:20.2001:02:30.85+00:22:496:029,9
107RAPCIA Rafał 2153ZAWIERCIEM-30107M 23300:00:3500:25:2300:35:0501:00:39.7001:01:15.45+00:23:096:049,9
108MARKOWICZ Piotr 2485GLIWICEM-30108M 25200:02:1900:25:4400:35:4101:00:55.2001:03:14.75+00:23:246:059,8
109SALAMON Dawid 2259Filipowe Kilometry Walczymy z AutyzmemCZERWIONKA-LESZCZYNYM-30109M 24700:01:3500:24:4600:34:3401:01:08.6501:02:44.55+00:23:386:069,8
110GIBAS Wojciech 2270HireRight Running TeamKATOWICEM-30110M 24900:01:3400:25:5300:36:0101:01:22.4501:02:56.45+00:23:526:089,8
111WAYDOWICZ Przemysław 2139PKO Silesia Running TeamTARNOWSKIE GÓRYM-30111M 25300:01:3000:24:5200:35:0901:01:54.0001:03:24.85+00:24:236:119,7
112WITAŁA Rafał 2025GLIWICEM-30112M 25700:02:0100:26:0700:36:4701:02:34.8001:04:35.85+00:25:046:159,6
113BOROWIAK Mateusz 2286Sekcja Biegowa FamiliaGLIWICEM-30113M 26000:02:2300:26:2800:37:0401:02:34.9001:04:58.30+00:25:046:159,6
114ŻELEZNY Tomasz 2249GLIWICEM-30114M 26200:01:5200:26:4600:37:1501:03:06.6501:04:59.05+00:25:366:189,5
115JACHYMIAK Damian 2385BUKOWNOM-30115M 25600:01:0400:26:0300:36:3001:03:23.9001:04:28.35+00:25:536:209,5
116MACIEJCZYK Marcin 2244FAMILIAGLIWICEM-30116M 26600:02:0400:25:3600:36:1501:03:43.3001:05:47.80+00:26:136:229,4
117BATORYNA Aleksander 2548BĘDZINM-30117M 25400:00:0200:38:4400:45:4001:03:53.1501:03:55.15+00:26:226:239,4
118WÓJCIK Rafał 2331Sekcja biegowa FamiliaZABRZEM-30118M 26900:02:2500:25:1800:35:5401:04:02.7001:06:27.85+00:26:326:249,4
119PORADA Tomasz 2312RUDA ŚLĄSKAM-30119M 27300:01:5600:27:1800:38:0401:05:10.7501:07:06.95+00:27:406:319,2
120SMUDA Grzegorz 2110AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-30120M 27500:01:4900:27:2300:38:1001:05:29.3501:07:18.45+00:27:596:329,2
121CIESLAK Pawel 2438GLIWICEM-30121M 28200:01:5300:28:2300:39:5501:08:58.6501:10:52.50+00:31:286:538,7
122MALISZEWSKI Jakub 2379Napędzani procentemGLIWICEM-30122M 28300:01:5500:29:1200:40:4301:09:22.7001:11:18.05+00:31:526:568,6
123LEWICKI Krzysztof 97Night Runners GliwiceGLIWICEM-30123M 28500:01:0300:28:2400:40:0101:10:19.4001:11:22.95+00:32:497:018,5
124NOWIŃSKI Kamil 2284Sekcja Biegowa FamiliaGLIWICEM-30124M 28800:02:2400:31:3300:44:5101:11:24.2501:13:48.25+00:33:537:088,4
125PYREK Marek 2314TOROS DE ESPANALARYSZÓWM-30125M 28700:00:5600:29:2900:41:4001:12:04.1501:13:00.20+00:34:337:128,3
126KUT Krzysztof 2031GLIWICEM-30126M 29200:01:0200:30:0100:42:3201:14:00.6501:15:02.70+00:36:307:248,1
127KOSTRO Rafał 2285Sekcja Biegowa FamiliaGLIWICEM-30127M 29500:02:2200:31:3500:44:5301:15:34.2001:17:56.50+00:38:037:337,9
128KULIG Maciej 2504CertumM-30128M 29700:00:0600:31:3100:45:1301:21:17.7501:21:23.75+00:43:478:077,4
Niesklasyfikowani
STASIERSKI Maciej 2279KATOWICEM-30DNF00:42:53 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 129 wynik(ów)