Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-10-26
Miejsce : Gliwice
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 713
Wystartowało : 625
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 620
Na trasie : 5
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 10km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu5_15_km
5km
20_km
10km
Czas
netto
10.5km
Czas
brutto
10.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1WYSOCKI Mariusz 2600Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM-401M 500:00:0200:19:0000:38:2100:39:48.4500:39:51.40 3:4715,8
2KACZOR Marceli 2190MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWM-402M 900:00:0400:19:2100:39:0700:40:36.1500:40:40.90+00:00:473:5215,5
3POLACZEK Alexander 2654SMOLNICAM-403M 1600:00:0300:19:3600:40:2300:41:58.6000:42:01.75+00:02:103:5915,0
4WIERNEK Tomek 2571LC'sKATOWICEM-404M 1700:00:0500:19:4900:40:2300:42:01.9500:42:07.65+00:02:134:0015,0
5BLUS Marcin 2026ZABRZEM-405M 2000:00:0300:19:5000:41:1200:42:49.8000:42:53.00+00:03:014:0414,7
6CIECIAK Grzegorz 2059Megawat Running TeamŻORYM-406M 2200:00:0800:20:5300:41:4500:43:21.5000:43:29.90+00:03:334:0714,5
7CZAJA Jarosław 2065Future Processing Running TeamBYTOMM-407M 2300:00:0800:20:5300:42:1300:43:49.6500:43:57.90+00:04:014:1014,4
8BIEDROŃ Dariusz 2019PANIÓWKIM-408M 3300:00:0700:20:5300:42:3400:44:25.9500:44:33.40+00:04:374:1314,2
9SKOWRON Marcin 2466BYTOMM-409M 3400:00:0800:20:5800:42:4900:44:29.3500:44:37.75+00:04:404:1414,2
10DONIGIEWICZ Mariusz 2080GLIWICEM-4010M 3600:00:1800:21:4300:43:2000:44:48.4000:45:07.20+00:04:594:1614,1
11BĄBSKI Szymon 2012Wymiatacze UjsołyUJSOŁYM-4011M 4100:00:0600:21:1200:43:4700:45:27.4500:45:34.40+00:05:394:1913,9
12BORYCZKO Bartłomiej 2030Barre Station FitnessGLIWICEM-4012M 4300:00:1100:20:4500:43:5900:45:40.8000:45:52.00+00:05:524:2113,8
13CZABAŃSKI Rafał 2064RUNHOGS TychyGLIWICEM-4013M 4400:00:2500:22:1200:44:1300:45:44.5500:46:10.05+00:05:564:2113,8
14SOBOLEWSKI Maciej 2664ZABRZEM-4014M 5200:00:0900:22:1400:45:2000:46:58.8000:47:08.65+00:07:104:2813,4
15MICHAŁUSZEK Sebastian 2317BIEG - UNKAGLIWICEM-4015M 5100:00:0400:22:2500:45:1900:47:02.5000:47:07.35+00:07:144:2813,4
16WOJAKOWSKI Krzysztof 2585K&K RUNGLIWICEM-4016M 5300:00:0300:21:2200:45:4000:47:24.0000:47:27.95+00:07:354:3013,3
17OCZKO Dominik 2353KATOWICEM-4017M 5400:00:0500:22:4100:45:4700:47:28.3500:47:33.45+00:07:394:3113,3
18GANSZCZYK Rafał 2116Opel Active TeamGLIWICEM-4018M 5900:00:0900:22:4400:45:5400:47:41.7000:47:51.25+00:07:534:3213,2
19JACHYM Arkadiusz 2165Silesia sociosGLIWICEM-4019M 6100:00:0500:21:3900:44:5300:48:01.2500:48:06.70+00:08:124:3413,1
20JASIK Grzegorz 2175SRTG GliwiceGLIWICEM-4020M 7100:00:1700:23:2000:46:5000:48:35.6000:48:53.40+00:08:474:3713,0
21DREWUSZEWSKI Maciej 20834MPŁAWNIOWICEM-4021M 6600:00:0800:22:2700:46:3900:48:36.6500:48:45.30+00:08:484:3713,0
22SZYMAŃSKI Piotr 2534BYTOMM-4022M 6700:00:0900:22:4100:46:5100:48:37.3500:48:46.70+00:08:484:3713,0
23STALMACH Damian 2490Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM-4023M 7200:00:1600:23:0900:46:5200:48:45.8500:49:02.50+00:08:574:3812,9
24SZEREMETA Maciej 2519ZABRZEM-4024M 7700:00:5800:23:4400:47:1100:48:51.5000:49:50.30+00:09:034:3912,9
25OLEJNICZAK Tomasz 2635BYTOMM-4025M 8300:00:4500:24:1000:47:3500:49:29.1000:50:14.20+00:09:404:4212,7
26ULFIK Bartłomiej 2555GLIWICEM-4026M 7800:00:0600:22:4900:47:5600:49:47.3500:49:54.15+00:09:584:4412,7
27LEMPART Tomasz 2272GLIWICEM-4027M 8000:00:1100:22:2400:47:4900:49:50.7500:50:01.90+00:10:024:4412,6
28BIAŁAS Andrzej 2691BYTOMM-4028M 7900:00:0500:22:4500:48:0100:49:53.2500:49:58.90+00:10:044:4512,6
29HODOR Robert 2159BYTOMM-4029M 8500:00:2700:23:4100:48:0700:49:53.8000:50:21.70+00:10:054:4512,6
30TURAK Rafał 2554KATOWICEM-4030M 8800:00:3100:23:2900:48:0400:49:55.3500:50:26.70+00:10:064:4512,6
31BIAŁAS Robert 2641ZABRZEM-4031M 9400:00:5600:24:0100:48:0600:49:56.6000:50:53.30+00:10:084:4512,6
32TIAHNYBOK Paweł 2545Decathlon&PrzyjacieleKALETYM-4032M 8700:00:1400:23:1300:48:1200:50:10.7000:50:25.45+00:10:224:4612,6
33JÓZEFOWICZ Piotr 2183DZIAŁDOWOM-4033M 9100:00:3000:23:1700:48:2100:50:14.7500:50:45.10+00:10:264:4712,5
34WILMA Krzysztof 2575GLIWICEM-4034M 9000:00:2300:23:4000:48:2400:50:15.2500:50:38.80+00:10:264:4712,5
35GĘBCZYŃSKI Paweł 2120GLIWICEM-4035M 9500:00:3800:23:4700:48:2500:50:16.2000:50:54.80+00:10:274:4712,5
36SOCZAWA Wojciech 2484ZABRZEM-4036M 9600:00:3500:24:1000:48:3000:50:19.4500:50:55.25+00:10:314:4712,5
37ROMIK Artur 2435GLIWICEM-4037M 12300:01:4200:24:1300:49:0400:50:56.9500:52:39.70+00:11:084:5112,4
38WATOŁA Marek 2566M&MPYSKOWICEM-4038M 10000:00:0700:23:0100:49:4300:51:17.0000:51:24.35+00:11:284:5312,3
39PAWLINA Piotr 2387GLIWICEM-4039M 10100:00:0000:25:3100:49:4200:51:24.5500:51:24.55+00:11:364:5312,3
40STRZELECKI Daniel 2503MIKOŁÓWM-4040M 13200:01:2500:24:3900:49:3900:51:37.4500:53:02.50+00:11:494:5412,2
41KRZYK Jarosław 2250TYCHYM-4041M 11500:00:2300:24:4600:49:5400:51:49.1500:52:12.80+00:12:004:5612,2
42PACAN Tomasz 2373BYTOMM-4042M 12200:00:3400:24:0400:49:5700:51:51.9500:52:26.30+00:12:034:5612,1
43BORCZ Tomasz 2028DĄBROWA GÓRNICZAM-4043M 11200:00:0500:23:1800:49:5500:51:55.9500:52:01.60+00:12:074:5612,1
44MACH Marcin 2297GLIWICEM-4044M 11400:00:1200:24:0400:50:0100:51:58.7000:52:10.95+00:12:104:5612,1
45LASKOWSKI Sebastian 3129Kata GuromaGLIWICEM-4045M 15200:01:5300:25:2700:50:2100:52:15.2500:54:08.35+00:12:264:5812,1
46DWORNICZAK Szymon 2093Chahary ze StaregoCHORZÓWM-4046M 15400:01:3200:26:5200:50:5600:52:39.6500:54:11.80+00:12:515:0012,0
47PIONTEK Piotr 2399Megawat Running TeamKNURÓWM-4047M 14800:01:1900:25:3100:50:5200:52:39.8500:53:58.85+00:12:515:0012,0
48SŁODKIEWICZ Grzegorz 2475GLIWICEM-4048M 13100:00:1300:24:3400:50:4600:52:49.1000:53:02.35+00:13:005:0111,9
49IGNACZAK Robert 2650GLIWICEM-4049M 15100:01:1800:25:2000:50:5600:52:49.6000:54:07.70+00:13:015:0111,9
50STAWARCZYK Krystian 2646OPEL ACTIVE TEAMRYBNIKM-4050M 16500:01:4700:26:2700:51:0600:52:55.6000:54:43.00+00:13:075:0211,9
51STROJEK Piotr 2499BYTOMM-4051M 15500:01:1100:25:2100:51:0600:53:01.4500:54:12.60+00:13:135:0211,9
52UNIEJEWSKI Tomasz 2556KATOWICEM-4052M 14600:00:4800:25:0900:51:0000:53:03.9000:53:52.00+00:13:155:0311,9
53SANOCKI Jacek 2453Drużyna JasnejZABRZEM-4053M 17500:01:2700:26:0000:52:0700:53:51.6500:55:19.40+00:14:035:0711,7
54MUSIOŁ Krzysztof 2333Politechnika Śląska Sport Wspiera(MY) NaukowoNIEBOROWICEM-4054M 15600:00:1700:24:5800:51:5400:53:58.5000:54:16.20+00:14:105:0811,7
55BANIAK Przemyslaw 2006ZAWIERCIEM-4055M 16200:00:2900:25:3800:52:0700:54:08.1500:54:38.00+00:14:195:0911,6
56TOMCZAK Rafał 2550Zabiegani NauczycieleMIKOŁÓWM-4056M 16300:00:2800:25:3900:52:1400:54:09.9500:54:38.60+00:14:215:0911,6
57GOŹDZIŃSKI Wojciech 2131GLIWICEM-4057M 15900:00:2000:24:3800:52:1000:54:12.5500:54:33.20+00:14:245:0911,6
58PACAN Krzysztof 2372BYTOMM-4058M 17600:00:4400:25:2200:52:3600:54:36.3000:55:20.70+00:14:475:1211,5
59TROSKO Adam 2552LIGOTA ŁABĘDZKAM-4059M 19200:01:0900:24:3900:52:5900:54:51.9500:56:01.15+00:15:035:1311,5
60DWORACZEK Grzegorz 2092Tridivision Triathlon TeamBYTOMM-4060M 18400:00:4900:26:2400:52:5600:54:56.7500:55:46.30+00:15:085:1411,5
61DYMEK Dariusz 2094KNURÓWM-4061M 17800:00:0800:26:0700:53:0900:55:14.7000:55:23.10+00:15:265:1511,4
62ZIEMBA Grzegorz 2620ZABRZEM-4062M 21800:01:5400:26:5900:53:3100:55:25.7500:57:19.80+00:15:375:1611,4
63CHĘCIŃSKI Tomasz 2050GLIWICEM-4063M 19300:00:3300:25:4400:53:3400:55:31.8000:56:05.20+00:15:435:1711,3
64KOWALCZYK Grzegorz 2230GLIWICEM-4064M 18500:00:1600:25:1900:53:3200:55:37.1000:55:53.20+00:15:485:1711,3
65SZYMAŃSKI Piotr 2535ZABRZEM-4065M 21900:01:3200:27:0100:53:4800:55:50.9500:57:23.90+00:16:025:1911,3
66JAROŃ Grzegorz 2174BYTOMM-4066M 21100:01:1100:26:5200:53:5900:55:56.5500:57:07.85+00:16:085:1911,3
67PAWLETA Michał 2383BPRTGLIWICEM-4067M 21700:01:1400:27:0000:54:0100:56:01.5500:57:15.95+00:16:135:2011,2
68KOZŁOWSKI Mariusz 2243KB ODRA OPOLEOPOLEM-4068M 20900:00:5200:27:2200:54:1200:56:07.6500:57:00.20+00:16:195:2011,2
69MATULICZ Damian 2313GLIWICEM-4069M 20100:00:2000:25:2500:53:5900:56:09.8500:56:30.00+00:16:215:2011,2
70MAŃKA Adam 2307GLIWICEM-4070M 22800:01:2000:28:0400:54:4600:56:43.3000:58:04.20+00:16:545:2411,1
71MAGURNO Franco 2677GLIWICEM-4071M 22400:00:4400:26:4900:54:5700:56:49.9000:57:34.50+00:17:015:2411,1
72SUPERNAK Marcin 2507GLIWICEM-4072M 24100:01:4800:27:2500:54:5400:56:53.6500:58:41.80+00:17:055:2511,1
73CHOLEWA Grzegorz 2054PYSKOWICEM-4073M 22000:00:1200:26:5400:55:0900:57:13.0000:57:25.70+00:17:245:2611,0
74KRÓLIK Arkadiusz 2246MARO Team Jastrzębie-ŻoryJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-4074M 23700:00:3000:27:3200:56:0200:57:58.9500:58:29.45+00:18:105:3110,9
75ZDANOWICZ Michał 2614GLIWICEM-4075M 23300:00:1300:26:0200:56:0900:58:14.2000:58:27.30+00:18:255:3210,8
76OSTROWSKI Ziemowit 2371Politechnika Śląska Sport Wspiera(MY) NaukowoSMOLNICAM-4076M 25100:01:2200:28:0800:56:1900:58:19.2500:59:41.40+00:18:305:3310,8
77SKULSKI Tomasz 2469Lila LogistikGLIWICEM-4077M 24600:00:3700:26:5300:56:2300:58:33.3000:59:11.25+00:18:445:3410,8
78CHOJKOWSKI Michał 2051MYSŁOWICEM-4078M 25200:00:5700:27:3300:56:4000:58:49.7500:59:47.00+00:19:015:3610,7
79OLEARCZUK Grzegorz 2359MAKOWCZYCEM-4079M 27100:01:5800:27:3100:57:0700:59:13.7001:01:12.40+00:19:255:3810,6
80ŚWIDER Tomasz 2540LARMO TEAMBYTOMM-4080M 27700:02:0500:28:5200:57:3500:59:37.0001:01:42.05+00:19:485:4010,6
81ZALESKI Arkadiusz 2608GLIWICEM-4081M 27300:01:2900:27:0700:57:3800:59:47.8501:01:16.90+00:19:595:4110,5
82STARCZAŁA Piotr 2494Megawat Running TeamKSIĄŻENICEM-4082M 26900:01:1900:28:2700:57:4100:59:48.4001:01:07.65+00:19:595:4110,5
83SZCZEGÓLSKI Jarosław 2511ZBROSŁAWICEM-4083M 28200:02:0300:28:5900:57:4000:59:53.4501:01:57.35+00:20:055:4210,5
84PIERZCHAŁA Jacek 2394SOSNOWIECM-4084M 26500:00:4100:29:0100:57:5701:00:01.4501:00:43.35+00:20:135:4310,5
85PACZKOWSKI Jacek 2375ZABRZEM-4085M 28100:01:2200:28:4100:58:2501:00:34.5001:01:56.60+00:20:465:4610,4
86KOTOWSKI Piotr 2658GLIWICEM-4086M 28300:01:1500:28:3500:58:2501:00:44.7001:01:59.80+00:20:565:4710,4
87KORDECKI Bartosz 2225KATOWICEM-4087M 28900:01:5000:28:4400:58:3001:00:49.8501:02:39.90+00:21:015:4710,4
88FORYCIARZ Robert 2107KNURÓWM-4088M 29200:01:4200:29:4000:58:5001:01:01.5001:02:44.10+00:21:135:4810,3
89ZDZIEBKO Artur 2615GLIWICEM-4089M 29100:01:4100:29:2100:59:1501:01:02.4501:02:43.90+00:21:145:4810,3
90FRANIA Andrzej 2109Judo Team Masters GliwiceGLIWICEM-4090M 29700:01:5200:29:5600:59:1601:01:03.8001:02:55.85+00:21:155:4810,3
91ŁADA Mirek 2293GLIWICEM-4091M 30200:01:5900:29:0200:59:0701:01:12.9001:03:12.75+00:21:245:4910,3
92TATUŚ Sebastian 2544CHORZÓWM-4092M 28700:01:1200:29:0200:58:5301:01:14.0501:02:26.10+00:21:255:4910,3
93WEJNER Marcin 2568GLIWICEM-4093M 30400:01:5400:28:4900:59:0101:01:19.4501:03:14.40+00:21:315:5010,3
94PIÓRKOWSKI Tomasz 2402GLIWICEM-4094M 28400:00:4500:28:4200:59:1701:01:29.2001:02:14.80+00:21:405:5110,2
95LESZKOVEN Piotr 2274FLUORGLIWICEM-4095M 29900:01:2300:30:1500:59:3901:01:42.2501:03:06.20+00:21:535:5210,2
96ROJEK Michał 2433Wkurw_teamGLIWICEM-4096M 29500:01:0000:29:2900:59:4401:01:50.3501:02:50.55+00:22:015:5310,2
97GRADZIŃSKI Artur 2138FLUORGLIWICEM-4097M 31100:01:4400:29:5700:59:5501:02:12.0501:03:56.60+00:22:235:5510,1
98MALINOWSKI Przemysław 2305RYBNIKM-4098M 29000:00:2700:29:2800:59:5801:02:14.6501:02:42.30+00:22:265:5510,1
99NIEMIEC Rafał 2338Intergrafik PolskaZABRZEM-4099M 32400:01:2100:30:0501:01:3101:03:46.3001:05:07.95+00:23:576:049,9
100STANGEL Michał 2648GLIWICEM-40100M 31600:00:3200:30:1801:01:5901:04:04.4001:04:36.80+00:24:156:069,8
101WERKOWSKI Marek 2569KATOWICEM-40101M 32500:00:4100:29:0501:02:3101:04:51.5001:05:32.90+00:25:036:109,7
102PRZYGOCKI Robert 2418GLIWICEM-40102M 33400:00:3400:29:5001:03:2601:05:55.3001:06:29.75+00:26:066:169,6
103KOPEĆ Marek 2673GLIWICEM-40103M 34200:01:2300:30:0801:04:0301:06:15.7001:07:39.15+00:26:276:189,5
104HOLIK Marek 2160CHRUSZCZOBRÓDM-40104M 34700:01:5300:29:4301:03:5001:06:37.5001:08:31.00+00:26:496:209,5
105GILLNER Rafał 2124GLIWICEM-40105M 35300:02:0100:32:0401:05:1801:07:50.4501:09:51.55+00:28:026:279,3
106SOWA Ireneusz 2487Sowa TeamOPOLEM-40106M 35400:01:4200:32:1901:05:3001:08:20.9001:10:03.45+00:28:326:309,2
107TOKARZ Dominik 2547ENERGY OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMM-40107M 34800:00:1900:32:3601:06:2001:08:38.3501:08:57.85+00:28:496:329,2
108MIGDAŁ Grzegorz 2325GLIWICEM-40108M 35800:01:5800:32:0901:06:1401:08:50.1001:10:48.20+00:29:016:339,2
109OSIŃSKI Krzysztof 2369DTiQ PolandGLIWICEM-40109M 35700:01:4300:32:4301:06:2801:08:56.6001:10:40.05+00:29:086:349,1
110BRODIUK Norbert 70Night Runners GliwiceGLIWICEM-40110M 36000:00:5800:31:5801:08:2801:10:52.2501:11:50.90+00:31:036:448,9
111JASTO Sławomir 2176KNURÓWM-40111M 36100:01:0200:33:5901:08:4801:11:15.5501:12:18.30+00:31:276:478,8
112KOCHANEK Jarosław 2215MOMO TEAMGLIWICEM-40112M 37500:02:0300:37:2901:12:4101:15:27.0001:17:30.95+00:35:387:118,3
113SZENDZIELORZ Marek 2518GLIWICEM-40113M 37000:00:3500:34:5301:13:0801:15:48.2501:16:23.60+00:35:597:138,3
114STELMASZCZUK Damian 2496GLIWICEM-40114M 38000:00:1100:40:0701:25:2801:28:23.2001:28:34.90+00:48:348:257,1
115DOMAN Łukasz 2079Socios SilesiaRUDA ŚLĄSKAM-40115M 38600:00:43   
Znaleziono 115 wynik(ów)