Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-10-26
Miejsce : Gliwice
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 713
Wystartowało : 625
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 620
Na trasie : 5
Pełne wyniki dla 10km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 10km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu5_15_km
5km
20_km
10km
    
1WYSOCKI Mariusz 2600Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM-4000:00:0200:19:0000:38:21
2KACZOR Marceli 2190MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWM-4000:00:0400:19:2100:39:07
3POLACZEK Alexander 2654SMOLNICAM-4000:00:0300:19:3600:40:23
4WIERNEK Tomek 2571LC'sKATOWICEM-4000:00:0500:19:4900:40:23
5BLUS Marcin 2026ZABRZEM-4000:00:0300:19:5000:41:12
6CIECIAK Grzegorz 2059Megawat Running TeamŻORYM-4000:00:0800:20:5300:41:45
7CZAJA Jarosław 2065Future Processing Running TeamBYTOMM-4000:00:0800:20:5300:42:13
8BIEDROŃ Dariusz 2019PANIÓWKIM-4000:00:0700:20:5300:42:34
9SKOWRON Marcin 2466BYTOMM-4000:00:0800:20:5800:42:49
10DONIGIEWICZ Mariusz 2080GLIWICEM-4000:00:1800:21:4300:43:20
11BĄBSKI Szymon 2012Wymiatacze UjsołyUJSOŁYM-4000:00:0600:21:1200:43:47
12BORYCZKO Bartłomiej 2030Barre Station FitnessGLIWICEM-4000:00:1100:20:4500:43:59
13CZABAŃSKI Rafał 2064RUNHOGS TychyGLIWICEM-4000:00:2500:22:1200:44:13
14JACHYM Arkadiusz 2165Silesia sociosGLIWICEM-4000:00:0500:21:3900:44:53
15MICHAŁUSZEK Sebastian 2317BIEG - UNKAGLIWICEM-4000:00:0400:22:2500:45:19
16SOBOLEWSKI Maciej 2664ZABRZEM-4000:00:0900:22:1400:45:20
17WOJAKOWSKI Krzysztof 2585K&K RUNGLIWICEM-4000:00:0300:21:2200:45:40
18OCZKO Dominik 2353KATOWICEM-4000:00:0500:22:4100:45:47
19GANSZCZYK Rafał 2116Opel Active TeamGLIWICEM-4000:00:0900:22:4400:45:54
20DREWUSZEWSKI Maciej 20834MPŁAWNIOWICEM-4000:00:0800:22:2700:46:39
21JASIK Grzegorz 2175SRTG GliwiceGLIWICEM-4000:00:1700:23:2000:46:50
22SZYMAŃSKI Piotr 2534BYTOMM-4000:00:0900:22:4100:46:51
23STALMACH Damian 2490Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM-4000:00:1600:23:0900:46:52
24SZEREMETA Maciej 2519ZABRZEM-4000:00:5800:23:4400:47:11
25OLEJNICZAK Tomasz 2635BYTOMM-4000:00:4500:24:1000:47:35
26LEMPART Tomasz 2272GLIWICEM-4000:00:1100:22:2400:47:49
27ULFIK Bartłomiej 2555GLIWICEM-4000:00:0600:22:4900:47:56
28BIAŁAS Andrzej 2691BYTOMM-4000:00:0500:22:4500:48:01
29TURAK Rafał 2554KATOWICEM-4000:00:3100:23:2900:48:04
30BIAŁAS Robert 2641ZABRZEM-4000:00:5600:24:0100:48:06
31HODOR Robert 2159BYTOMM-4000:00:2700:23:4100:48:07
32TIAHNYBOK Paweł 2545Decathlon&PrzyjacieleKALETYM-4000:00:1400:23:1300:48:12
33JÓZEFOWICZ Piotr 2183DZIAŁDOWOM-4000:00:3000:23:1700:48:21
34WILMA Krzysztof 2575GLIWICEM-4000:00:2300:23:4000:48:24
35GĘBCZYŃSKI Paweł 2120GLIWICEM-4000:00:3800:23:4700:48:25
36SOCZAWA Wojciech 2484ZABRZEM-4000:00:3500:24:1000:48:30
37ROMIK Artur 2435GLIWICEM-4000:01:4200:24:1300:49:04
38STRZELECKI Daniel 2503MIKOŁÓWM-4000:01:2500:24:3900:49:39
39PAWLINA Piotr 2387GLIWICEM-4000:00:0000:25:3100:49:42
40WATOŁA Marek 2566M&MPYSKOWICEM-4000:00:0700:23:0100:49:43
41KRZYK Jarosław 2250TYCHYM-4000:00:2300:24:4600:49:54
42BORCZ Tomasz 2028DĄBROWA GÓRNICZAM-4000:00:0500:23:1800:49:55
43PACAN Tomasz 2373BYTOMM-4000:00:3400:24:0400:49:57
44MACH Marcin 2297GLIWICEM-4000:00:1200:24:0400:50:01
45LASKOWSKI Sebastian 3129Kata GuromaGLIWICEM-4000:01:5300:25:2700:50:21
46SŁODKIEWICZ Grzegorz 2475GLIWICEM-4000:00:1300:24:3400:50:46
47PIONTEK Piotr 2399Megawat Running TeamKNURÓWM-4000:01:1900:25:3100:50:52
48IGNACZAK Robert 2650GLIWICEM-4000:01:1800:25:2000:50:56
49DWORNICZAK Szymon 2093Chahary ze StaregoCHORZÓWM-4000:01:3200:26:5200:50:56
50UNIEJEWSKI Tomasz 2556KATOWICEM-4000:00:4800:25:0900:51:00
51STROJEK Piotr 2499BYTOMM-4000:01:1100:25:2100:51:06
52STAWARCZYK Krystian 2646OPEL ACTIVE TEAMRYBNIKM-4000:01:4700:26:2700:51:06
53MUSIOŁ Krzysztof 2333Politechnika Śląska Sport Wspiera(MY) NaukowoNIEBOROWICEM-4000:00:1700:24:5800:51:54
54BANIAK Przemyslaw 2006ZAWIERCIEM-4000:00:2900:25:3800:52:07
55SANOCKI Jacek 2453Drużyna JasnejZABRZEM-4000:01:2700:26:0000:52:07
56GOŹDZIŃSKI Wojciech 2131GLIWICEM-4000:00:2000:24:3800:52:10
57TOMCZAK Rafał 2550Zabiegani NauczycieleMIKOŁÓWM-4000:00:2800:25:3900:52:14
58PACAN Krzysztof 2372BYTOMM-4000:00:4400:25:2200:52:36
59DWORACZEK Grzegorz 2092Tridivision Triathlon TeamBYTOMM-4000:00:4900:26:2400:52:56
60TROSKO Adam 2552LIGOTA ŁABĘDZKAM-4000:01:0900:24:3900:52:59
61DYMEK Dariusz 2094KNURÓWM-4000:00:0800:26:0700:53:09
62ZIEMBA Grzegorz 2620ZABRZEM-4000:01:5400:26:5900:53:31
63KOWALCZYK Grzegorz 2230GLIWICEM-4000:00:1600:25:1900:53:32
64CHĘCIŃSKI Tomasz 2050GLIWICEM-4000:00:3300:25:4400:53:34
65SZYMAŃSKI Piotr 2535ZABRZEM-4000:01:3200:27:0100:53:48
66MATULICZ Damian 2313GLIWICEM-4000:00:2000:25:2500:53:59
67JAROŃ Grzegorz 2174BYTOMM-4000:01:1100:26:5200:53:59
68PAWLETA Michał 2383BPRTGLIWICEM-4000:01:1400:27:0000:54:01
69KOZŁOWSKI Mariusz 2243KB ODRA OPOLEOPOLEM-4000:00:5200:27:2200:54:12
70MAŃKA Adam 2307GLIWICEM-4000:01:2000:28:0400:54:46
71SUPERNAK Marcin 2507GLIWICEM-4000:01:4800:27:2500:54:54
72MAGURNO Franco 2677GLIWICEM-4000:00:4400:26:4900:54:57
73CHOLEWA Grzegorz 2054PYSKOWICEM-4000:00:1200:26:5400:55:09
74KRÓLIK Arkadiusz 2246MARO Team Jastrzębie-ŻoryJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-4000:00:3000:27:3200:56:02
75ZDANOWICZ Michał 2614GLIWICEM-4000:00:1300:26:0200:56:09
76OSTROWSKI Ziemowit 2371Politechnika Śląska Sport Wspiera(MY) NaukowoSMOLNICAM-4000:01:2200:28:0800:56:19
77SKULSKI Tomasz 2469Lila LogistikGLIWICEM-4000:00:3700:26:5300:56:23
78CHOJKOWSKI Michał 2051MYSŁOWICEM-4000:00:5700:27:3300:56:40
79OLEARCZUK Grzegorz 2359MAKOWCZYCEM-4000:01:5800:27:3100:57:07
80ŚWIDER Tomasz 2540LARMO TEAMBYTOMM-4000:02:0500:28:5200:57:35
81ZALESKI Arkadiusz 2608GLIWICEM-4000:01:2900:27:0700:57:38
82SZCZEGÓLSKI Jarosław 2511ZBROSŁAWICEM-4000:02:0300:28:5900:57:40
83STARCZAŁA Piotr 2494Megawat Running TeamKSIĄŻENICEM-4000:01:1900:28:2700:57:41
84PIERZCHAŁA Jacek 2394SOSNOWIECM-4000:00:4100:29:0100:57:57
85KOTOWSKI Piotr 2658GLIWICEM-4000:01:1500:28:3500:58:25
86PACZKOWSKI Jacek 2375ZABRZEM-4000:01:2200:28:4100:58:25
87KORDECKI Bartosz 2225KATOWICEM-4000:01:5000:28:4400:58:30
88FORYCIARZ Robert 2107KNURÓWM-4000:01:4200:29:4000:58:50
89TATUŚ Sebastian 2544CHORZÓWM-4000:01:1200:29:0200:58:53
90WEJNER Marcin 2568GLIWICEM-4000:01:5400:28:4900:59:01
91ŁADA Mirek 2293GLIWICEM-4000:01:5900:29:0200:59:07
92ZDZIEBKO Artur 2615GLIWICEM-4000:01:4100:29:2100:59:15
93FRANIA Andrzej 2109Judo Team Masters GliwiceGLIWICEM-4000:01:5200:29:5600:59:16
94PIÓRKOWSKI Tomasz 2402GLIWICEM-4000:00:4500:28:4200:59:17
95LESZKOVEN Piotr 2274FLUORGLIWICEM-4000:01:2300:30:1500:59:39
96ROJEK Michał 2433Wkurw_teamGLIWICEM-4000:01:0000:29:2900:59:44
97GRADZIŃSKI Artur 2138FLUORGLIWICEM-4000:01:4400:29:5700:59:55
98MALINOWSKI Przemysław 2305RYBNIKM-4000:00:2700:29:2800:59:58
99NIEMIEC Rafał 2338Intergrafik PolskaZABRZEM-4000:01:2100:30:0501:01:31
100STANGEL Michał 2648GLIWICEM-4000:00:3200:30:1801:01:59
101WERKOWSKI Marek 2569KATOWICEM-4000:00:4100:29:0501:02:31
102PRZYGOCKI Robert 2418GLIWICEM-4000:00:3400:29:5001:03:26
103HOLIK Marek 2160CHRUSZCZOBRÓDM-4000:01:5300:29:4301:03:50
104KOPEĆ Marek 2673GLIWICEM-4000:01:2300:30:0801:04:03
105GILLNER Rafał 2124GLIWICEM-4000:02:0100:32:0401:05:18
106SOWA Ireneusz 2487Sowa TeamOPOLEM-4000:01:4200:32:1901:05:30
107MIGDAŁ Grzegorz 2325GLIWICEM-4000:01:5800:32:0901:06:14
108TOKARZ Dominik 2547ENERGY OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMM-4000:00:1900:32:3601:06:20
109OSIŃSKI Krzysztof 2369DTiQ PolandGLIWICEM-4000:01:4300:32:4301:06:28
110BRODIUK Norbert 70Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:5800:31:5801:08:28
111JASTO Sławomir 2176KNURÓWM-4000:01:0200:33:5901:08:48
112KOCHANEK Jarosław 2215MOMO TEAMGLIWICEM-4000:02:0300:37:2901:12:41
113SZENDZIELORZ Marek 2518GLIWICEM-4000:00:3500:34:5301:13:08
114STELMASZCZUK Damian 2496GLIWICEM-4000:00:1100:40:0701:25:28
115DOMAN Łukasz 2079Socios SilesiaRUDA ŚLĄSKAM-4000:00:43
Znaleziono 115 wynik(ów)