Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-10-22
Miejsce : Gliwice
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 545
Wystartowało : 479
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 478
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.3km | 6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Niepełnosprawni | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-18 | M-18 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu10_km
4.3km
15_km
6km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1FORMICKI Rafał 2461CKS Budowlani CzęstochowaZAWIERCIEM-201M 100:00:0100:13:5700:19:3400:37:11.1500:37:12.65 3:4316,1
2JARCO Dominik 2234ALPIN SPORT TEAMPIETRZYKOWICEM-202M 200:00:0000:14:0800:20:0100:03:3300:37:13.0500:37:13.95+00:00:013:2217,8
3ROSIŃSKI Artur 2354parkrun KatowiceRUDA ŚLĄSKAM-203M 300:00:0000:15:1900:20:5800:03:3300:37:18.3500:37:19.25+00:00:073:2217,8
4WOJDYŁA Mateusz 2313GMINA Strzelce OpolskieKALINOWICEM-301M 400:00:0200:14:2500:20:2200:03:3300:37:30.3000:37:32.90+00:00:193:2317,7
5WINKLER Tomasz 2470MARKLOWICEM-302M 500:00:0000:15:1800:20:5800:03:3300:37:44.1500:37:45.10+00:00:333:2517,5
6SLADEK Dominik 2205NiezrzeszonyZABRZEM-204M 600:00:0100:15:2500:21:4800:38:16.1000:38:17.35+00:01:043:4915,7
7PSTRAŚ Leszek 2085parkrun KatowiceKATOWICEM-303M 700:00:0000:16:0000:22:2000:38:23.9000:38:23.90+00:01:123:5015,6
8WYSOCKI Mariusz 2352Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM-401M 800:00:0800:16:1800:22:3800:38:28.5000:38:36.85+00:01:173:5015,6
9BUJNOWSKI Artur 2044Sokół / Endurance KnurówKNURÓWM-304M 900:00:0200:15:5800:22:2100:38:53.1000:38:55.75+00:01:413:5315,4
10CZERWIŃSKI Michał 2540SBD Energetyk RybnikRYBNIKM-305M 1000:00:0100:15:5500:22:2700:38:57.0500:38:58.90+00:01:453:5315,4
11JUCHA Przemysław 2524Antontem M-306M 1100:00:0300:16:5500:23:3900:39:49.8500:39:52.90+00:02:383:5815,1
12KAUF Damian 2446ZABRZEM-307M 1200:00:0400:16:1600:22:5700:39:57.0500:40:01.05+00:02:453:5915,0
13BŁASZCZYK Dominik 2401Night RunnersKALETYM-205M 1300:00:0200:16:3800:23:1300:40:10.0500:40:12.50+00:02:584:0114,9
14OCHMAN Paweł 2431Future Processing Running TeamGLIWICEM-308M 1400:00:0400:16:5900:23:4000:40:15.0500:40:19.05+00:03:034:0114,9
15PRZEŹDZIAK Zygmunt 2323Kronospan Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEM-402M 1500:00:0400:16:5100:23:3400:40:21.8500:40:26.45+00:03:104:0214,9
16PIOTROWSKI Łukasz 2210RUDA ŚLĄSKAM-309M 1600:00:0100:16:2900:23:1600:40:38.5500:40:40.05+00:03:274:0314,8
17WISZYŃSKI Damian 2357CHORZÓWM-3010M 1700:00:0200:16:5700:23:4600:40:41.3500:40:44.15+00:03:304:0414,7
18LAMPARSKI Łukasz 2063GÓRKI WIELKIEM-206M 1800:00:0100:16:4300:23:3800:40:59.9500:41:01.70+00:03:484:0614,6
19RAJWA Marcin 2375RADLINM-207M 1900:00:0300:16:0900:23:0900:41:06.3000:41:09.40+00:03:554:0614,6
20CIECIAK Grzegorz 2480Megwat Running TeamŻORYM-403M 2000:00:0800:17:0400:23:5200:41:07.1500:41:15.80+00:03:564:0614,6
21SZABELSKI Krzysztof 2397Future Processing Running TeamGLIWICEM-3011M 2100:00:0600:16:4700:23:4100:41:26.6500:41:32.85+00:04:154:0814,5
21GRAMATYKA Jan 2399Future Processing Running TeamGLIWICEM-3012M 2200:00:0500:16:4800:23:4200:41:27.0500:41:32.85+00:04:154:0814,5
23WISZNIEWSKI Dariusz 2382AntonTeamKĘDZIERZYN-KOŹLEM-404M 2300:00:0300:16:5500:23:5500:42:02.1500:42:05.50+00:04:514:1214,3
24MAJ Witold 2475Oldboys TruskolasyWRĘCZYCA WIELKAM-501M 2400:00:1600:17:0300:24:0400:42:04.1500:42:20.85+00:04:534:1214,3
25ALKER Andrzej 2087GLIWICEM-208M 2500:00:0300:17:3100:24:4300:42:57.4500:43:00.75+00:05:464:1714,0
26WASZTYL Grzegorz 2520KATOWICEM-405M 2600:00:0900:17:2800:24:3700:42:57.2500:43:07.15+00:05:464:1714,0
27NIKIEL Marcin 2054ZABRZEM-3013M 2700:00:0300:17:2600:24:3800:43:06.4500:43:10.30+00:05:554:1813,9
28ZDEBEL Dariusz 2160Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM-406M 2800:00:0700:18:0400:25:1400:43:11.9000:43:19.40+00:06:004:1913,9
29MAJEWSKI Andrzej 2303Kronospan Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEM-3014M 2900:00:0700:18:0200:25:2000:43:29.5000:43:37.30+00:06:184:2113,8
30KUCHTA Mirosław 2212REMAGUMKATOWICEM-502M 3000:00:0400:18:0000:25:2300:44:08.4000:44:12.40+00:06:574:2413,6
31ROSIKOŃ Tomasz 2269GLIWICEM-3015M 3100:00:0800:18:0100:25:1800:44:07.0000:44:15.05+00:06:554:2413,6
32GŁOWA Dariusz 2243ZABRZEM-407M 3200:00:0600:18:2800:25:5100:44:15.4500:44:21.55+00:07:044:2513,6
33BOMBELKA Daniel 2376Kronospan Strzelce OpolskieJEMIELNICAM-209M 3300:00:0700:18:4900:26:0900:44:15.2000:44:22.55+00:07:044:2513,6
34BIENIECKI Marek 2539OTK RzeźnikGLIWICEM-181M 3400:00:0800:18:1200:25:3300:44:30.8000:44:39.30+00:07:194:2713,5
35NOWAK Mateusz 2050GLIWICEM-2010M 3500:00:0200:17:5800:25:3900:44:41.4000:44:43.75+00:07:304:2813,4
36BRZOSKA Piotr 2363Biegnę bo mi Marcin kazałPANIÓWKIM-3018M 3600:00:0300:18:2400:25:5200:44:47.1000:44:50.40+00:07:354:2813,4
37KRAUSE Szymon 2155TARNOWSKIE GÓRYM-3019M 3700:00:0300:18:2400:26:0100:44:52.0500:44:55.25+00:07:404:2913,4
38JAKUBIAK Dawid 2084Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemRYBNIKM-3017M 3800:00:1800:18:4300:26:2100:44:42.8500:45:01.05+00:07:314:2813,4
39HALMAN Tomasz 2371GLIWICEM-3016M 3900:00:2500:18:1100:25:4200:44:37.5500:45:03.15+00:07:264:2713,4
40BABIUCH Karol 2321ŁANY WIELKIEM-3021M 4000:00:1700:18:3300:25:5900:45:13.7500:45:31.70+00:08:024:3113,3
41MRÓZEK Tomasz 2265GLIWICEM-3022M 4100:00:2200:19:1300:26:3900:45:22.4000:45:44.70+00:08:114:3213,2
42JURGA Adam 2384KS OlkuszOLKUSZM-3023M 4200:00:0700:18:2200:26:0500:45:37.3000:45:45.10+00:08:264:3313,1
43LNIANY Beniamin 2039pobiega(L)nianyRUDA ŚLĄSKAM-408M 4300:00:0600:18:4200:26:2500:45:45.4000:45:52.05+00:08:344:3413,1
44PACANA Patryk 2043Drużyna Świętego MarcinaTARNOWSKIE GÓRYM-2013M 4400:00:1300:18:5900:26:2100:45:42.0000:45:55.30+00:08:304:3413,1
45CZERNIK Jakub 2396elzab active teamPIEKARY ŚLĄSKIEM-2014M 4500:00:1600:18:2600:26:0500:45:52.9500:46:09.30+00:08:414:3513,1
46SMOTER Wojciech 2507SBRT GliwiceGLIWICEM-4010M 4600:00:0300:18:4600:26:3100:46:09.3000:46:13.00+00:08:584:3713,0
47DONIGIEWICZ Mariusz 2315GLIWICEM-3020M 4700:01:0300:19:1400:26:3600:45:09.8000:46:13.55+00:07:584:3113,3
48CZYŻYKOWSKI Marcin 2307SW RunnersŚWIĘTOCHŁOWICEM-409M 4800:00:2400:18:5600:26:2800:45:56.0000:46:20.95+00:08:444:3513,1
49BUGAJCZYK Piotr 2069Progress BytomBYTOMM-3025M 4900:00:0400:18:3900:26:2400:46:24.4000:46:28.55+00:09:134:3812,9
50KŁACZEK Grzegorz 2428WieszowaWIESZOWAM-503M 5000:00:0700:19:0900:26:5100:46:23.1000:46:30.50+00:09:114:3812,9
51WICHARY Marcin 2056ista biegAmyKALETYM-3026M 5100:00:1100:19:1800:27:0100:46:33.2000:46:44.75+00:09:224:3912,9
52DACZYŃSKI Michał 2103vegerunnersGLIWICEM-4011M 5200:00:1800:19:2000:27:0100:46:36.3500:46:55.10+00:09:254:3912,9
53SZABRA Dawid 2204-CHORZÓWM-2011M 5300:01:4700:18:3500:26:0700:45:19.1500:47:06.90+00:08:084:3113,2
54KOWALSKI Tomasz 2443GLIWICEM-3028M 5400:00:0900:18:4400:26:5000:46:59.5000:47:08.85+00:09:484:4112,8
55WARZYŃSKI Wojciech 2484GLIWICEM-3030M 5500:00:0700:19:2300:27:2200:47:09.2500:47:16.60+00:09:584:4212,7
56GOŁYŚ Grzegorz 2503CertumUSTROŃ M-2012M 5600:01:4200:19:1400:26:3700:45:37.8500:47:20.10+00:08:264:3313,1
57WATOŁA Marek 2017M&MPYSKOWICEM-3031M 5700:00:1100:19:3100:27:2800:47:13.8500:47:24.85+00:10:024:4312,7
58HORA Grzegorz 2115RUDA ŚLĄSKAM-3024M 5800:01:0800:20:0300:27:2400:46:17.3000:47:26.05+00:09:064:3713,0
59BICZYSKI Paweł 2023PSYCHONAUCIKNURÓWM-3029M 5900:00:2500:19:1500:26:5900:47:08.4000:47:33.50+00:09:574:4212,7
60KIERAT Paweł 2053GLIWICEM-3032M 6000:00:1400:18:2700:26:1700:47:21.4500:47:35.45+00:10:104:4412,7
61MAZUR Witold 2296ProPointGLIWICEM-2015M 6100:00:3500:20:2100:28:1000:47:01.3000:47:36.90+00:09:504:4212,8
62LATACZ Tomasz 2235BYTOMM-4012M 6200:00:2400:19:2800:27:1600:47:14.3000:47:39.10+00:10:034:4312,7
63KOCIEMBA Patryk 2020GLIWICEM-3027M 6300:00:4400:19:3500:27:2100:46:58.4500:47:43.05+00:09:474:4112,8
64WOJTAS Paweł 23463940SANOKM-2017M 6400:00:1000:19:2300:27:2700:47:35.0500:47:45.40+00:10:234:4512,6
65STULIK Paweł 2130KNURÓWM-3033M 6500:00:2800:19:5900:27:4300:47:22.9500:47:51.60+00:10:114:4412,7
66SUPETA Andrzej 2519JAWORZNOM-3034M 6600:00:2900:19:4800:27:1800:47:25.2000:47:55.00+00:10:144:4412,6
67JANOSZ Sławek 2186GLIWICEM-3035M 6700:00:2800:19:5000:27:3600:47:33.3500:48:02.15+00:10:224:4512,6
68MARCZAK Paweł 2066GLIWICEM-3036M 6800:00:2300:19:3400:27:3700:47:43.9500:48:07.05+00:10:324:4612,6
69ZAKRZOWSKI Krzysztof 2467Tenneco Automotive Eastern EuropeRUDA ŚLĄSKAM-2018M 6900:00:3600:19:2800:27:3100:47:41.1000:48:17.50+00:10:294:4612,6
70CHOLEWA Grzegorz 2215PYSKOWICEM-3038M 7000:00:0500:19:5300:27:5500:48:27.5000:48:33.10+00:11:164:5012,4
71SIERADZKI Adam 2292ProPointKATOWICEM-2019M 7100:00:3100:20:0700:27:5700:48:03.0500:48:34.45+00:10:514:4812,5
72SKIBA Adam 2536KNURÓWM-4014M 7200:00:2300:20:0300:28:0400:48:11.8500:48:35.80+00:11:004:4912,4
72ŚWITALSKI Adam 2421CHORZÓWM-2016M 7300:01:1300:21:1200:28:5000:47:21.9500:48:35.80+00:10:104:4412,7
74SZKLARZ Sebastian 2047GLIWICEM-3037M 7400:00:2600:20:1600:28:1500:48:27.3000:48:53.60+00:11:164:5012,4
75SITARSKI Mateusz 2233GLIWICEM-2021M 7500:00:3900:20:3200:28:2400:48:15.2000:48:54.95+00:11:044:4912,4
76PACANA Krzysztof 2114TARNOWSKIE GÓRYM-2020M 7600:00:4900:19:3200:27:3400:48:06.2500:48:56.05+00:10:554:4812,5
77PUPIELK Kamil 2550TARNOWSKIE GÓRY M-182M 7700:00:1300:19:0000:27:1200:48:45.2000:48:58.45+00:11:344:5212,3
78HODOR Robert 2176BYTOMM-4013M 7800:01:0200:19:5900:27:5800:47:57.5000:49:00.05+00:10:464:4712,5
79JAŁOWIEC Ryszard 2304KS OlkuszOLKUSZM-601M 7900:00:0800:20:0800:28:1900:49:06.8000:49:15.05+00:11:554:5412,2
80MACHAŁA Marek 2332LUCKY LOSERSGLINICAM-4016M 8000:00:1100:19:3900:27:4500:49:06.9500:49:18.40+00:11:554:5412,2
81LITWINCZUK Gabriel 2383KLUCZEM-3040M 8100:00:3300:19:5100:27:5800:48:50.2500:49:23.75+00:11:394:5312,3
82ZDON Paweł 2407KĘDZIERZYN-KOŹLEM-3039M 8200:00:4700:21:0100:28:5700:48:44.2000:49:31.90+00:11:334:5212,3
83BURZAWA Jarosław 2300GRÓDKÓWM-4017M 8300:00:2800:20:1300:28:3000:49:16.0500:49:44.70+00:12:044:5512,2
84CYBULSKI Paweł 2295ProPointTYCHYM-2024M 8400:00:3400:20:1200:28:2600:49:11.3500:49:46.10+00:12:004:5512,2
85SMOLARCZYK Dominik 2362młode wilkiGLIWICEM-4018M 8500:00:2500:20:2400:28:3500:49:21.7500:49:47.55+00:12:104:5612,2
85KOWAL Dariusz 2460GLIWICEM-4015M 8600:01:2200:21:1400:28:5100:48:25.3500:49:47.55+00:11:144:5012,4
87WESTER Mieczyslaw 2278GLIWICEM-4019M 8700:00:2100:20:2300:28:4100:49:33.7000:49:55.10+00:12:224:5712,1
88SZWARCZYŃSKI Michał 2013GLIWICEM-3046M 8800:00:0900:19:4000:27:5900:49:58.5000:50:08.35+00:12:474:5912,0
89SZULC Sebastian 2012GLIWICEM-2026M 8900:00:2300:20:1700:28:3600:49:51.0000:50:14.40+00:12:394:5912,0
90STRONCZYŃSKI Andrzej 2309Night Runners GliwiceRUDA KOZIELSKAM-2022M 9000:01:1000:21:1000:29:0500:49:04.6500:50:15.15+00:11:534:5412,2
91DYLONG Piotr 2165GLIWICEM-504M 9100:01:0900:20:1800:28:3500:49:12.3000:50:22.15+00:12:014:5512,2
92KASPRZYK Marcin 2216KNURÓWM-3044M 9200:00:4700:20:2000:28:3200:49:36.5000:50:24.30+00:12:254:5712,1
93JANIK Sergiusz 2370ZAWIERCIEM-2025M 9300:01:0100:20:4100:28:4600:49:26.5000:50:27.65+00:12:154:5612,1
94PRZYGODZKI Damian 2172JAZZYWROCŁAWM-2027M 9400:00:1900:21:3100:29:5000:50:09.3500:50:28.40+00:12:585:0012,0
95SZCZERZEK Zbigniew 2257ZABRZEM-602M 9500:00:0000:50:34.0000:50:34.00+00:13:225:0311,9
96WYCIŚLIK Marcin 2081HirschvogelGLIWICEM-3041M 9600:01:3700:20:2200:28:2400:48:59.3000:50:36.35+00:11:484:5312,2
97DROSDZOL Piotr 2348Zdychom ale lecaCHORZÓWM-2023M 9700:01:3400:21:3200:29:3800:49:06.7000:50:41.00+00:11:554:5412,2
98ZIELIŃSKI Sebastian 2271ZABRZEM-3043M 9800:01:2600:20:0700:28:2400:49:16.6000:50:43.15+00:12:054:5512,2
99PRONCZUK Marcin 2036Etisoft Running TeamGLIWICEM-3048M 9900:00:2200:20:2600:29:2900:50:25.5000:50:48.15+00:13:145:0211,9
100ŻEROMSKI Stefan 2218JASNAGLIWICEM-505M 10000:00:1200:21:3900:29:5600:50:40.0500:50:52.65+00:13:285:0411,8
101SETNIK Robert 2500GLIWICEM-4020M 10100:00:0500:19:3200:28:2400:50:48.1500:50:53.15+00:13:375:0411,8
102SKUBAŁA Janusz 2329Lucky LosersCHWOSTEKM-3050M 10200:00:1000:20:3600:29:1300:50:45.7000:50:56.50+00:13:345:0411,8
103KUKURBA Mikołaj 2360OmnisquareGLIWICEM-3042M 10300:01:5500:20:3100:28:4200:49:01.9000:50:57.25+00:11:504:5412,2
104SOKOŁOWSKI Łukasz 2299GLIWICEM-3049M 10400:00:1700:20:5400:29:1900:50:40.5000:50:57.50+00:13:295:0411,8
105DUBIEL Leszek 2121GLIWICEM-3047M 10500:00:5900:20:0700:28:3000:50:05.4000:51:05.15+00:12:545:0012,0
106WĄS Szymon 2483M-2028M 10600:00:4300:21:0900:29:1900:50:27.2500:51:10.25+00:13:165:0211,9
107MACH Marcin 2200GLIWICEM-4022M 10700:00:0600:20:5800:29:2800:51:08.1000:51:15.05+00:13:565:0611,7
108JANOWSKI Piotr 2367GLIWICEM-506M 10800:00:1100:21:0500:29:3900:51:11.6500:51:22.90+00:14:005:0711,7
109YOSHIDA Daisuke 2335TAKENAKAGLIWICEM-3045M 10900:01:3400:21:2200:29:1100:49:57.3000:51:32.25+00:12:464:5912,0
110GABRYŚ Seba 2516Night Runner GliwiceGLIWICEM-4023M 11000:00:1200:20:5700:29:3300:51:24.6000:51:37.15+00:14:135:0811,7
111SKORUPSKI Paweł 2195GLIWICEM-3051M 11100:00:4400:20:5200:29:2700:51:05.5000:51:49.90+00:13:545:0611,7
112JUROWICZ Mariusz 2416KATOWICEM-2029M 11200:00:4500:20:5800:29:1400:51:05.2000:51:50.30+00:13:545:0611,7
113HAJOK Marek 2173GLIWICEM-4021M 11300:00:4400:20:5300:29:2800:51:07.0500:51:51.20+00:13:555:0611,7
114GARNCARZ Jakub 2140DĄBROWA GÓRNICZAM-3055M 11400:00:0600:21:3100:30:1400:52:05.3000:52:12.00+00:14:545:1211,5
115MISIUREK Ernest 2175SRH 73pp KatowiceBEDZINM-4025M 11500:00:1100:20:3600:29:3500:52:08.9500:52:20.55+00:14:575:1211,5
116SOKOŁOWSKI Mateusz 2277GLIWICEM-2033M 11600:00:1700:22:0000:30:3600:52:15.8000:52:32.80+00:15:045:1311,5
117ANTONIAK Mateusz 2422KLUCZEM-2030M 11700:01:0400:21:0600:29:2500:51:30.0500:52:34.55+00:14:185:0911,7
118GOŁĘBIOWSKI Marek 2456GLIWICEM-3053M 11800:01:1900:21:0100:29:3900:51:15.7000:52:34.75+00:14:045:0711,7
119STARCZAŁA Piotr 2481Megawat Running TeamKSIĄŻENICEM-4024M 11900:00:3700:21:2600:29:5400:52:04.7000:52:41.70+00:14:535:1211,5
120GŁÓWKA Piotr 2387GLIWICEM-3054M 12000:00:5400:20:5900:29:3000:51:48.4000:52:42.45+00:14:375:1011,6
121OGONOWSKI Edwawrd 2305Żółwik OpoleOPOLEM-603M 12100:01:1600:21:4200:30:1200:51:31.0000:52:47.05+00:14:195:0911,6
122SZWAJKOSZ Szczepan 2282GLIWICEM-3057M 12200:00:3100:20:5400:29:3900:52:16.4500:52:47.65+00:15:055:1311,5
123SUBIK Tomasz 2150GLIWICEM-3059M 12300:00:2400:22:0700:30:4400:52:26.9000:52:51.10+00:15:155:1411,4
124WOJTYŁA Tymoteusz 2052JAZZYPSZCZYNAM-2031M 12400:01:0000:21:5800:30:2900:51:51.1000:52:51.60+00:14:395:1111,6
125KACZMARZYK Arkadiusz 2272GLIWICEM-3060M 12500:00:2900:22:1300:30:5400:52:30.4000:52:59.55+00:15:195:1511,4
126ORŁOWSKI Kamil 2533ZABRZEM-2032M 12600:01:0200:21:2100:29:4500:51:58.2500:53:00.30+00:14:475:1111,5
127BIENIEK Dawid 2246KNURÓWM-2034M 12700:00:2100:22:0300:30:4500:52:43.9500:53:05.65+00:15:325:1611,4
128MERMON Artur 2230GLIWICEM-508M 12800:00:0800:21:4800:30:3400:53:08.1000:53:16.85+00:15:565:1811,3
129WYLEŻOŁ Piotr 2454RUN DMCKĘDZIERZYN-KOŹLEM-3052M 12900:02:1600:21:2200:29:5400:51:07.2500:53:24.00+00:13:565:0611,7
130ZARUDZKI Łukasz 2353Nothing to fearGLIWICEM-4027M 13000:01:0300:21:5200:30:3500:52:23.3500:53:26.45+00:15:125:1411,5
131PAWLINA Piotr 2029GLIWICEM-4028M 13100:01:1200:21:5200:30:2900:52:33.5000:53:46.20+00:15:225:1511,4
132JAWORSKI Jakub 2369GLIWICEM-2035M 13200:00:5900:22:0400:30:5300:52:52.3000:53:52.25+00:15:415:1711,3
133WIĘCKOWSKI-GAWRON Mateusz 2412KATOWICEM-2036M 13300:01:0000:22:0200:30:5300:52:52.4000:53:52.50+00:15:415:1711,3
134WILK Krzysztof 2380KATOWICEM-4026M 13400:01:4700:21:1200:29:3500:52:09.8500:53:57.10+00:14:585:1311,5
135GRYCMAN Michał 2496CZYŻOWICEM-2037M 13500:00:3200:21:5000:30:4900:53:28.0500:54:00.20+00:16:165:2011,2
136MIKA Szymon 2372KATOWICEM-3067M 13600:00:3600:22:4000:31:2600:53:23.6500:54:00.30+00:16:125:2011,2
137RENKIEL Tomasz 2492GLIWICEM-4031M 13700:00:2400:22:3300:31:5300:53:47.1500:54:11.50+00:16:365:2211,2
138JANIK Janusz 2491GLIWICEM-4032M 13800:00:2400:22:3200:31:5300:53:47.5500:54:11.90+00:16:365:2211,2
139JUREKO Maciej 2021GLIWICEM-3056M 13900:01:5900:22:2600:30:5900:52:16.1500:54:15.30+00:15:055:1311,5
140ZIELIŃSKI Marek 2457GLIWICEM-3070M 14000:00:5100:22:3600:31:1800:53:27.6000:54:19.30+00:16:165:2011,2
141SKWARA Michał 2136HirschvogelZABRZEM-3061M 14100:01:3300:21:3200:30:2700:52:48.9000:54:22.70+00:15:375:1611,4
142ŚLUSARSKI Leszek 2266BĘDZINM-4033M 14200:00:2600:21:2400:30:2200:53:57.6000:54:24.15+00:16:465:2311,1
143CAPUTA Michal 2227GLIWICEM-3069M 14300:00:5800:23:2200:31:5400:53:27.3500:54:25.65+00:16:165:2011,2
144KACZMARSKI Marcin 2398KaczmarskiSPORTSOSNOWIECM-3073M 14400:00:1700:22:0500:31:1500:54:12.3000:54:29.30+00:17:015:2511,1
145SEREDYNSKI Roman 2544PanteraM-4029M 14500:01:5800:23:0800:31:4100:52:36.5000:54:34.75+00:15:255:1511,4
146PIERNIKARCZYK Robert 2445PRZEZCHLEBIEM-3066M 14600:01:2200:23:0700:31:3800:53:16.4500:54:38.50+00:16:055:1911,3
147KOWOL Marcin 2194GLWICEM-4034M 14700:00:3000:23:0100:31:5900:54:09.5500:54:40.40+00:16:585:2511,1
148ORZAŻEWSKI Marek 2263Opel Active TeamBYTOMM-3071M 14800:00:4300:22:3100:31:3300:53:59.8500:54:43.45+00:16:485:2411,1
149ŁUCZAK Marek 2455GLIWICEM-3068M 14900:01:1900:23:4800:32:3800:53:24.4500:54:44.25+00:16:135:2011,2
150BOBEŁ Krzysztof 2442S.A.S. SilesiaŚWIĘTOSZOWICEM-3072M 15000:00:3900:22:5500:31:4800:54:05.2000:54:44.65+00:16:545:2411,1
151ZAKRZOWSKI Wojciech 2241ŁAZISKA GÓRNEM-3062M 15100:01:4900:23:1000:31:5300:52:58.1500:54:47.45+00:15:475:1711,3
152BACHMAN Robert 2522M-3074M 15200:00:1600:22:0400:31:1300:54:31.2500:54:48.05+00:17:205:2711,0
153ZHYKHARAU Vasili 2255GLIWICEM-3058M 15300:02:2600:22:0500:30:4900:52:21.9500:54:48.20+00:15:105:1411,5
154GIERADA Ryszard 2356Night Runners GliwiceGLIWICEM-507M 15400:01:5300:22:0200:30:3700:52:57.5500:54:51.10+00:15:465:1711,3
155RUTKOWSKI Łukasz 2437GLIWICEM-2039M 15500:01:0000:22:2900:31:2300:53:59.1000:54:59.20+00:16:475:2311,1
156KOBUSIŃSKI Jurek 2389PKO Silesia Running TeamZABRZEM-5010M 15600:01:3000:22:0000:30:5700:53:32.6500:55:03.50+00:16:215:2111,2
157WLAŹLAK Wiesław 2135GLIWICEM-509M 15700:01:3600:22:3000:31:1500:53:28.4000:55:04.45+00:16:175:2011,2
158HAJDA Adam 2308MIASTECZKO ŚLĄSKIEM-4035M 15800:00:3800:22:3000:31:3700:54:28.6500:55:07.25+00:17:175:2611,0
159KŁODA Marcin 2468Tenneco Automotive Eastern EuropeZABRZEM-3063M 15900:02:0000:21:0400:29:4900:53:08.0000:55:08.15+00:15:565:1811,3
160SIATA Sebastian 2466Tenneco AutomotiveEastern EuropeTRZEBINIAM-3064M 16000:02:0000:21:0300:29:4900:53:08.1500:55:08.50+00:15:575:1811,3
161CISZEWSKI Krzysztof 2418SOŚNICOWICEM-3077M 16100:00:1700:22:5700:32:0800:54:51.8000:55:09.55+00:17:405:2910,9
162OKOŃ Zdzisław 2108KNURÓWM-604M 16200:01:0500:22:2300:31:2100:54:05.1000:55:10.40+00:16:535:2411,1
163JURASZEK Tomasz 2240TYCHYM-4030M 16300:01:4900:23:1000:31:5400:53:23.8000:55:13.35+00:16:125:2011,2
164JANICKI Krzysztof 2403JASTRZĘBIE-ZDRÓJM-4037M 16400:00:3600:22:2800:31:2200:54:46.8000:55:23.25+00:17:355:2811,0
165TRYBUS Michał 2232GLIWICEM-2041M 16500:01:0100:23:0200:31:5900:54:23.7000:55:24.85+00:17:125:2611,0
166SOCZAWA Wojciech 2459BYTOMM-3065M 16600:02:1400:23:5000:32:4200:53:12.1000:55:26.60+00:16:005:1911,3
167MUCHARSKI Jacek 2306ProPointCHORZOWM-2044M 16700:00:3200:22:3400:31:2200:54:54.9000:55:27.15+00:17:435:2910,9
168KOZŁOWSKI Mariusz 2281OPOLEM-4036M 16800:00:4400:23:1900:32:1800:54:43.7500:55:28.15+00:17:325:2811,0
169SIMKA Łukasz 2100Promilki41-500M-3075M 16900:00:5500:23:1900:32:1900:54:33.5000:55:28.60+00:17:225:2711,0
170HEINCE Łukasz 2290ProPointRUDA ŚLĄSKAM-2045M 17000:00:3500:24:2100:32:4700:55:02.3500:55:37.65+00:17:515:3010,9
171MATSUDA Takura 2327TAKENAKAGLIWICEM-3079M 17100:00:1500:22:5800:32:0300:55:37.3500:55:52.60+00:18:265:3310,8
172ZIELIŃSKI Kamil 2551RUPA ŚLĄSKAM-2038M 17200:02:1600:22:1700:31:0100:53:38.8000:55:55.40+00:16:275:2111,2
173PALUS Piotr 2231GLIWICE SOŚNICAM-3083M 17300:00:0400:22:4100:31:4600:55:52.2500:55:56.90+00:18:415:3510,7
174DYBAŁA Adam 2406GLIWICEM-2043M 17400:01:0300:22:1200:31:2400:54:53.7500:55:57.65+00:17:425:2910,9
175OSHIMBE Masaaki 2328TAKENAKAGLIWICEM-4038M 17500:00:1800:23:0300:32:1500:55:40.3500:55:59.10+00:18:295:3410,8
176KOZŁOWSKI Andrzej Jerzy 2238ZABRZEM-5011M 17600:01:1600:22:0000:31:1000:54:44.8500:56:01.45+00:17:335:2811,0
177JEŻEWSKI Adam 2201Etisoft Running TeamGLIWICEM-3082M 17700:00:2200:23:0600:32:3200:55:50.9000:56:13.45+00:18:395:3510,7
178DOMBEK Paweł 2171ista biegAmyPOZNOWICEM-2040M 17800:02:0200:22:5500:31:4500:54:15.6500:56:18.30+00:17:045:2511,1
179SIRKO Zbigniew 2048GLIWICEM-5012M 17900:01:0200:22:4400:31:5600:55:15.9500:56:18.40+00:18:045:3110,9
180HAJDUKIEWICZ Michał 2502CertumGLIWICEM-2046M 18000:00:0500:21:5900:31:5200:56:18.1500:56:23.50+00:19:075:3710,7
181WIĘCŁAW Grzegorz 2531GLIWICEM-3086M 18100:00:1900:24:3900:33:5400:56:08.4000:56:27.85+00:18:575:3610,7
182TROSKO Adam 2027GLIWICEM-3076M 18200:02:0000:21:4300:30:4200:54:40.3500:56:41.15+00:17:295:2811,0
183MICHALSKI Robert 2014Hetman Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-3088M 18300:00:1900:24:0500:33:2300:56:22.6000:56:42.15+00:19:115:3810,6
184GARBACZ Damian 2374FP Running TeamSOŚNICOWICEM-3089M 18400:00:1700:22:5700:32:0800:56:28.2000:56:45.80+00:19:175:3810,6
185LESZKIEWICZ Krzysztof 2517Elzab Active TeamKNURÓWM-3078M 18500:01:4600:23:1900:32:3100:55:04.3000:56:50.40+00:17:535:3010,9
186ZIELONKA Dawid 2239RUDA ŚLĄSKAM-2047M 18600:00:2700:24:0000:33:2900:56:23.2500:56:50.50+00:19:125:3810,6
187BAUC Bartłomiej 2083KATOWICEM-3085M 18700:00:5200:22:5900:32:1600:55:59.6000:56:52.45+00:18:485:3610,7
188MIERZEJEWSKI Jacek 2199AMATORRUDYM-4039M 18800:01:2000:23:2500:32:3600:55:47.0000:57:07.95+00:18:355:3410,8
189STANISZ Michał 2068GLIWICEM-3087M 18900:00:5200:23:2500:32:3500:56:16.5000:57:09.35+00:19:055:3710,7
190SAMOL Grzegorz 2046GLIWICEM-5013M 19000:01:0500:23:0600:32:2300:56:03.7500:57:09.65+00:18:525:3610,7
191KOWALIK Tomasz 2320CZĘSTOCHOWAM-3090M 19100:00:2600:23:3900:32:4800:56:46.0500:57:12.30+00:19:345:4010,6
192JAWOREK Dariusz 2538OTK RzeźnikM-4041M 19200:00:5600:23:1300:32:3000:56:17.6000:57:14.55+00:19:065:3710,7
193SADŁEK Robert 2221ŻERNICAM-3081M 19300:01:3800:22:2500:31:3900:55:44.2500:57:22.60+00:18:335:3410,8
194KOWALSKI Krzysztof 2016GLIWICEM-2042M 19400:03:0000:22:0700:31:1800:54:32.3000:57:33.25+00:17:215:2711,0
195SZOT Wojciech 2000WORD KATOWICEGLIWICEM-3084M 19500:01:3600:23:2500:32:4000:55:57.3000:57:33.65+00:18:465:3510,7
196MALINOWSKI Łukasz 2358GLIWICEM-4040M 19600:01:5500:23:0800:32:2200:55:49.6000:57:44.85+00:18:385:3410,7
197MILISZKIEWICZ Adam 2189GLIWICEM-3094M 19700:00:2100:23:2300:32:5500:57:24.6500:57:46.05+00:20:135:4410,4
198JASIŃSKI Tomasz 2410GLIWICEM-4042M 19800:01:2100:23:0300:32:3300:56:34.9000:57:56.75+00:19:235:3910,6
199DMOCHOWSKI Artur 2441BYTOMM-3080M 19900:02:2200:23:5300:32:5200:55:38.4000:58:00.45+00:18:275:3310,8
200BORYCKA Józef 2198TARNOWSKIE GÓRYM-605M 20000:01:3300:23:3900:33:0100:56:52.8000:58:26.10+00:19:415:4110,5
201PAWLAS Seweryn 2532M-3091M 20100:01:3100:24:1400:33:3500:57:02.2500:58:34.15+00:19:515:4210,5
202MOCHNACZ Patryk 2402JASTRZĘBIE-ZDRÓJM-3098M 20200:00:3600:22:2900:32:1400:58:03.5000:58:40.15+00:20:525:4810,3
203ORYSZCZAK Łukasz 2366GLIWICEM-3093M 20300:01:1800:23:4400:33:1300:57:24.2000:58:42.80+00:20:135:4410,5
204STALMACH Leszek 2361WKB META LubliniecLUBLINIECM-5014M 20400:01:5000:23:0300:32:4000:56:54.4500:58:45.05+00:19:435:4110,5
205GÓRA Marek 2159TARNOWSKIE GÓRYM-5017M 20500:00:1000:23:3000:33:2500:58:35.9000:58:45.95+00:21:245:5110,2
206ZABRZEWSKI Adam 2388GLIWICEM-3097M 20600:00:5100:22:4500:32:2700:57:57.7000:58:49.35+00:20:465:4710,4
207BRYLIŃSKI Ryszard 2294niezrzeszonyZABRZEM-5015M 20700:01:4200:23:5400:33:1200:57:09.9000:58:52.40+00:19:585:4310,5
208KRAJEWSKI Adam 2471Oasis sport TeamGLIWICEM-3095M 20800:01:2800:22:5200:32:1900:57:24.7500:58:53.05+00:20:135:4410,4
209MYŚLAK Mariusz 2527M-4046M 20900:00:1600:23:4200:33:3700:58:37.6500:58:54.45+00:21:265:5110,2
210TURCZYN Mateusz 2143HirschvogelGLIWICEM-2050M 21000:01:3400:24:2600:33:4500:57:21.5000:58:55.80+00:20:105:4410,5
211WIAZANIA Marek 2364GLIWICEM-4043M 21100:02:2100:24:1800:33:5200:56:39.4500:59:00.70+00:19:285:3910,6
212MICEK Maciej 2062GLIWICEM-2048M 21200:02:1000:24:1000:33:2600:56:50.8500:59:00.95+00:19:395:4110,6
213JANOSZEK Robert 2178ista biegAmyPOGÓRZEM-2049M 21300:02:0500:23:0400:32:3900:57:07.0000:59:12.20+00:19:555:4210,5
214GIERADA Mateusz 2355Night Runners GliwiceGLIWICEM-2053M 21400:00:1400:29:0500:37:5900:59:19.1000:59:33.95+00:22:075:5510,1
215PANENKA Maciej 2015FIS-SST TEAMNIEBOROWICEM-4044M 21500:02:1100:24:1900:33:4900:57:25.4000:59:37.25+00:20:145:4410,4
216NIEMIEC Sławek 2207INTERGRAFIK POLANDGLIWICEM-3092M 21600:02:2600:23:1300:32:3500:57:18.7000:59:45.45+00:20:075:4310,5
216KLEMCZAK Szymon 2478Aquasense.plGLIWICEM-183M 21700:00:5400:24:4300:34:5400:58:51.3000:59:45.45+00:21:405:5310,2
218GRZESICZEK Piotr 2267HireRight Running TeamKATOWICEM-2051M 21800:01:4000:24:0000:33:3500:58:15.6500:59:56.60+00:21:045:4910,3
219KOSIAK Maciej 2359GLIWICEM-4045M 21900:01:5400:24:3000:33:5500:58:02.7000:59:57.20+00:20:515:4810,3
220ZAREMBA Tadeusz 2024GLIWICEM-606M 22000:01:2900:24:3900:34:2500:58:31.2501:00:01.15+00:21:205:5110,3
221OLIMSKI Fabian 2226Sokół KnurówKNURÓWM-4048M 22100:00:4100:24:4000:34:4300:59:26.0501:00:07.80+00:22:145:5610,1
222SKRABA Krzysztof 2511Szczygłowice AmatorKNURÓWM-30101M 22200:00:4100:24:3900:34:4200:59:26.8501:00:08.15+00:22:155:5610,1
223PROCEK Marcin 2145GLIWICEM-4047M 22300:01:2600:23:0600:32:4800:58:47.3501:00:14.05+00:21:365:5210,2
224MARCZYK Dariusz 2393GLIWICEM-3096M 22400:02:1900:24:2200:33:5400:57:56.6501:00:15.90+00:20:455:4710,4
225JASIKOWSKI Łukasz 2429KoniuchyGLIWICEM-2052M 22500:01:5000:24:3800:34:0900:58:26.5501:00:16.75+00:21:155:5010,3
226KOMANDER Marcin 2319GLIWICEM-5016M 22600:02:0800:23:4100:33:1900:58:27.2501:00:36.05+00:21:165:5010,3
227KRZOS Piotr 2439ZABRZEM-3099M 22700:02:2200:24:2200:33:4900:58:20.0001:00:42.20+00:21:085:5010,3
228PAWLETA Michał 2112Night Runners GliwiceGLIWICEM-4050M 22800:00:3500:25:4500:35:3501:00:07.9001:00:43.75+00:22:566:0010,0
229URBAN Dariusz 2005GLIWICEM-4053M 22900:00:0600:24:0800:34:3101:00:40.4001:00:47.10+00:23:296:049,9
230MATYSIEWICZ Piotr 2079Inter Projekt SAZABRZEM-30100M 23000:02:2400:24:4400:34:2200:58:25.0501:00:49.05+00:21:135:5010,3
231HOLETZKE Krzysztof 2158PYSKOWICEM-30102M 23100:01:1800:24:5900:34:5000:59:38.2501:00:56.60+00:22:275:5710,1
232MIŚKIEWICZ Andrzej 2342ZAWIERCIEM-5019M 23200:01:0100:24:2900:34:4301:00:04.8001:01:06.25+00:22:536:0010,0
233RAPCIA Rafał 2153ZAWIERCIEM-30107M 23300:00:3500:25:2300:35:0501:00:39.7001:01:15.45+00:23:286:049,9
234GWIOŹDZIK Sławek 2350ATOKATOWICEM-5018M 23400:01:3300:25:1400:35:1000:59:48.8501:01:22.65+00:22:375:5810,0
235PAŚNIK Jacek 2523ŁÓDŹM-2057M 23500:00:3700:24:3000:34:2401:00:49.5501:01:27.35+00:23:386:059,9
236KIJANKA Damian 2082HirschvogelGLIWICEM-2054M 23600:01:3200:24:5000:34:5500:59:55.8001:01:28.55+00:22:445:5910,0
237FOREMSKI Paweł 2126BetaniaGLIWICEM-30104M 23700:01:4300:24:5200:35:0801:00:06.1001:01:49.40+00:22:546:0010,0
238ZEIDLER Aleksander 2289ZABRZEM-4054M 23800:00:2500:25:4500:35:5601:01:25.9001:01:51.25+00:24:146:089,8
239LEŚNIAK Marcin 2368Sekcja Biegowa FamiliaBIERUŃM-30103M 23900:02:0500:25:3400:35:0101:00:01.5501:02:06.85+00:22:506:0010,0
240KOCJAN Lukasz 2217EZUNIVERSEDĄBROWA GÓRNICZAM-4049M 24000:02:1800:25:1600:35:2700:59:52.2501:02:11.00+00:22:415:5910,0
241BEDNORZ Roman 2433Napędzani procentemKOZŁÓWM-30105M 24100:01:5100:25:0300:35:0401:00:19.6501:02:11.55+00:23:086:029,9
242DRZEJA Zbigniew 2506GLIWICEM-4051M 24200:01:5800:25:0700:35:0301:00:14.8001:02:13.20+00:23:036:0110,0
243GROBORZ Grzegorz 2059ZABRZEM-4052M 24300:01:4700:25:1700:35:1901:00:28.2001:02:15.35+00:23:176:029,9
244MACIĄGA Marcin 2458PIEKARY ŚLĄSKIEM-2055M 24400:02:2000:25:1600:34:5300:59:59.6501:02:19.65+00:22:485:5910,0
245KARWAT Jarek 2196EZUNIVERSERYBNIKM-30106M 24500:02:1000:25:2400:35:3501:00:20.2001:02:30.85+00:23:096:029,9
246PACZKOWSKI Jacek 2220ZABRZEM-4055M 24600:01:1500:24:4700:35:0301:01:28.1001:02:43.20+00:24:166:089,8
247SALAMON Dawid 2259Filipowe Kilometry Walczymy z AutyzmemCZERWIONKA-LESZCZYNYM-30109M 24700:01:3500:24:4600:34:3401:01:08.6501:02:44.55+00:23:576:069,8
248DROZD Krzysztof 2113GLIWICEM-2058M 24800:01:2500:24:5500:34:5401:01:22.2001:02:48.10+00:24:116:089,8
249GIBAS Wojciech 2270HireRight Running TeamKATOWICEM-30110M 24900:01:3400:25:5300:36:0101:01:22.4501:02:56.45+00:24:116:089,8
250RATKA Dawid 2109WYRYM-2059M 25000:01:2800:25:1900:35:2401:01:29.4001:02:57.45+00:24:186:089,8
251MORMUL Witold 2061super fajny klubWROCŁAWM-2056M 25100:02:4100:24:4500:34:5401:00:18.5001:03:00.25+00:23:076:019,9
252MARKOWICZ Piotr 2485GLIWICEM-30108M 25200:02:1900:25:4400:35:4101:00:55.2001:03:14.75+00:23:446:059,8
253WAYDOWICZ Przemysław 2139PKO Silesia Running TeamTARNOWSKIE GÓRYM-30111M 25300:01:3000:24:5200:35:0901:01:54.0001:03:24.85+00:24:426:119,7
254BATORYNA Aleksander 2548BĘDZINM-30117M 25400:00:0200:38:4400:45:4001:03:53.1501:03:55.15+00:26:426:239,4
255JACH Wojciech 2179TARNOWSKIE GÓRYM-4056M 25500:01:5200:25:4300:36:3301:02:35.7501:04:28.20+00:25:246:159,6
256JACHYMIAK Damian 2385BUKOWNOM-30115M 25600:01:0400:26:0300:36:3001:03:23.9001:04:28.35+00:26:126:209,5
257WITAŁA Rafał 2025GLIWICEM-30112M 25700:02:0100:26:0700:36:4701:02:34.8001:04:35.85+00:25:236:159,6
258ZAJDEL Dariusz 2093ZAWADZKIEM-5020M 25800:01:5700:27:0200:37:0901:02:38.5001:04:35.95+00:25:276:159,6
259KOTOWSKI Piotr 2426GLIWICEM-4058M 25900:01:2800:25:5100:36:2801:03:26.3501:04:55.30+00:26:156:209,5
260BOROWIAK Mateusz 2286Sekcja Biegowa FamiliaGLIWICEM-30113M 26000:02:2300:26:2800:37:0401:02:34.9001:04:58.30+00:25:236:159,6
261GĄSIOREK Łukasz 2288Sekcja Biegowa FamiliaGLIWICEM-2060M 26100:02:2100:26:3000:37:0601:02:36.7501:04:58.45+00:25:256:159,6
262ŻELEZNY Tomasz 2249GLIWICEM-30114M 26200:01:5200:26:4600:37:1501:03:06.6501:04:59.05+00:25:556:189,5
263GILEWSKI Franciszek 2509Biegam z sercemGLIWICEM-701M 26300:01:5300:25:3800:36:2301:03:07.8001:05:00.95+00:25:566:189,5
264DUDEK Mateusz 2394FLUOR SA.RYBNIKM-2061M 26400:01:5400:27:2000:38:4601:03:13.4001:05:07.95+00:26:026:199,5
265NIEMIEC Rafał 2261INTERGRAFIK PolskaZABRZEM-4057M 26500:02:2700:24:4600:35:3701:03:05.2501:05:32.45+00:25:546:189,5
266MACIEJCZYK Marcin 2244FAMILIAGLIWICEM-30116M 26600:02:0400:25:3600:36:1501:03:43.3001:05:47.80+00:26:326:229,4
267BOJEŚ Marcin 2310EZUNIVERSEBIELSKO-BIAŁAM-2062M 26700:02:1600:27:0300:37:5301:04:00.3501:06:16.35+00:26:496:249,4
268PŁACHTA Marek 2076Inter Projekt SARUDA ŚLĄSKAM-4060M 26800:00:5300:26:0200:37:0101:05:33.1001:06:26.25+00:28:216:339,2
269WÓJCIK Rafał 2331Sekcja biegowa FamiliaZABRZEM-30118M 26900:02:2500:25:1800:35:5401:04:02.7001:06:27.85+00:26:516:249,4
270KUBICA Michał 2479GLIWICEM-2063M 27000:01:3000:28:1500:39:1801:05:10.3001:06:40.50+00:27:596:319,2
271ŚWIDER Tomasz 2222BytomBYTOMM-4059M 27100:01:4300:28:2600:40:2401:05:15.9001:06:59.20+00:28:046:319,2
272JUROWICZ Damian 2447KATOWICEM-2064M 27200:01:2800:26:4200:37:4301:05:33.7001:07:01.70+00:28:226:339,2
273PORADA Tomasz 2312RUDA ŚLĄSKAM-30119M 27300:01:5600:27:1800:38:0401:05:10.7501:07:06.95+00:27:596:319,2
274BRODIUK Norbert 2001Sbrt ,Night Runners GliwiceGLIWICEM-4062M 27400:00:3600:26:5400:38:0101:06:41.3001:07:17.85+00:29:306:409,0
275SMUDA Grzegorz 2110AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-30120M 27500:01:4900:27:2300:38:1001:05:29.3501:07:18.45+00:28:186:329,2
276MALEC Marek 2391GLIWICEM-2065M 27600:01:3300:25:3800:37:0701:05:51.8501:07:25.50+00:28:406:359,1
277STACHOWIAK Janusz 2169TARNOWSKIE GÓRYM-607M 27700:01:4000:26:2400:37:2401:05:56.6501:07:36.80+00:28:456:359,1
278SOWA Ireneusz 2098Sowa Team OpoleOPOLEM-4061M 27800:01:2500:26:3000:37:4301:06:27.9001:07:53.20+00:29:166:389,0
279STEPEL Grzegorz 2214GLIWICEM-4063M 27900:00:5000:26:5500:38:3301:07:17.4501:08:07.50+00:30:066:438,9
280KLIKS Kazimierz 2071ZABRZEM-5021M 28000:02:1200:27:3000:38:4001:07:17.7001:09:30.35+00:30:066:438,9
281STRUG Mariusz 2482GLIWICEM-4064M 28100:02:1700:27:3200:38:5601:07:56.8001:10:14.60+00:30:456:478,8
282CIESLAK Pawel 2438GLIWICEM-30121M 28200:01:5300:28:2300:39:5501:08:58.6501:10:52.50+00:31:476:538,7
283MALISZEWSKI Jakub 2379Napędzani procentemGLIWICEM-30122M 28300:01:5500:29:1200:40:4301:09:22.7001:11:18.05+00:32:116:568,6
284MALISZEWSKI Bogusław 2381Napędzani procentemGLIWICEM-608M 28400:01:5400:29:1300:40:4401:09:23.5501:11:18.20+00:32:126:568,6
285LEWICKI Krzysztof 97Night Runners GliwiceGLIWICEM-30123M 28500:01:0300:28:2400:40:0101:10:19.4001:11:22.95+00:33:087:018,5
286GĄTEK Gerard 2549CZĘSTOCHOWAM-702M 28600:01:5000:28:3700:40:2101:10:58.7501:12:48.75+00:33:477:058,5
287PYREK Marek 2314TOROS DE ESPANALARYSZÓWM-30125M 28700:00:5600:29:2900:41:4001:12:04.1501:13:00.20+00:34:537:128,3
288NOWIŃSKI Kamil 2284Sekcja Biegowa FamiliaGLIWICEM-30124M 28800:02:2400:31:3300:44:5101:11:24.2501:13:48.25+00:34:137:088,4
289TISZBIEREK Henryk 2117Night Runners GliwiceBARGŁÓWKAM-4065M 28900:01:4200:29:0400:41:1101:12:13.8001:13:55.95+00:35:027:138,3
290PRUCHNIK Sławek 2051JAZZYGLIWICEM-2066M 29000:00:5900:29:1600:42:5701:13:49.4001:14:48.45+00:36:387:228,1
291JURETKO Adam 2535CHORZÓWM-4066M 29100:01:3700:29:3300:41:5601:13:24.6001:15:02.10+00:36:137:208,2
292KUT Krzysztof 2031GLIWICEM-30126M 29200:01:0200:30:0100:42:3201:14:00.6501:15:02.70+00:36:497:248,1
293UEMURA Yoshihiko 2334TAKENAKAGLIWICEM-5022M 29300:00:1800:31:1200:43:3301:16:01.4001:16:19.95+00:38:507:367,9
294KAMIŃSKI Wojciech 2477InterProjektGLIWICEM-2067M 29400:02:2500:30:0500:42:1201:14:15.2001:16:40.55+00:37:047:258,1
295KOSTRO Rafał 2285Sekcja Biegowa FamiliaGLIWICEM-30127M 29500:02:2200:31:3500:44:5301:15:34.2001:17:56.50+00:38:237:337,9
296CUDZIK Waldemar 2463CZĘSTOCHOWAM-5023M 29600:01:2800:52:1101:16:35.7001:18:03.95+00:39:247:397,8
297KULIG Maciej 2504CertumM-30128M 29700:00:0600:31:3100:45:1301:21:17.7501:21:23.75+00:44:068:077,4
298DOLIŃSKI Daniel 2414UNISONO / FIS-SST TEAMBYTOMM-2068M 29800:02:1800:31:3500:45:4301:20:05.9001:22:24.70+00:42:548:007,5
299SKUPIEŃ Piotr 2526GLIWICEM-4067M 29900:00:3700:53:5101:03:3701:30:19.0501:30:56.55+00:53:079:016,6
300WIERCIŃSKI Łukasz 2473GLIWICEM-609M 30000:00:0500:57:5101:43:58.2001:44:03.45+01:06:4710:235,8
301OLEJNIK Marcin 2302PropointGOŁUSZOWICEM-2069M 30100:00:3500:48:2601:14:5201:52:26.4501:53:01.80+01:15:1511:145,3
Niesklasyfikowani
STASIERSKI Maciej 2279KATOWICEM-30DNF00:42:53 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 302 wynik(ów)