Organizator : | Fundacja Rozwoju Sportu i Promocji Obronności “MURAWA” |
Data : | 2022-02-12 |
Miejsce : | Nowy Targ |
Dystans : | 10.5 km |
Zgłoszonych : | 160 |
Wystartowało : | 124 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 123 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Masters Kobiet | Masters Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MAGOCSY Helena | 562 | KRAKÓW | Masters Kobiet | 00:00:00 | ||
2 | MAJERSKI Michał | 564 | KRAKÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | ||
3 | KOŁODZIEJCZYK Grzegorz | 625 | GRUPA BIEGOWA NDI/JURA TEAM | PRZEGINIA | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | |
4 | DOROSZUK Mariusz | 2000 | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | |||
4 | KLIMEK Martyna | 2001 | Senior Kobiet | 00:00:00 | |||
6 | BYRA Antoni | 2002 | Masters Mężczyzn | 00:00:00 | |||
6 | HAREWICZ Monika | 2003 | Senior Kobiet | 00:00:00 | |||
6 | WÓJCIK Mariola | 2004 | Senior Kobiet | 00:00:00 | |||
9 | STELMACH Marianna | 2005 | Senior Kobiet | 00:00:00 | |||
9 | ŁUBIK Dominika | 2006 | Senior Kobiet | 00:00:00 | |||
11 | LEPIARZ Sylwester | 557 | WAŚNIÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:01 | ||
12 | BULANDA Dawid | 503 | NOWY TARG | Masters Mężczyzn | 00:00:02 | ||
13 | DULAK Katarzyna | 520 | GORĄCY POTOK TEAM | JAZOWSKO | Senior Kobiet | 00:00:02 | |
14 | IŚTOK Sebastian | 534 | PIEKIELNIK RUNNING TEAM | PIEKIELNIK | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | |
15 | JARZĄBEK Robert | 536 | CREADIS | SKOMIELNA BIAŁA | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | |
16 | SZUMLAŃSKI Marcin | 609 | GORĄCY POTOK TEAM | TARNÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:02 | |
17 | ŚCIEŻKA Michał | 610 | NOWY TARG | Masters Mężczyzn | 00:00:02 | ||
18 | ŻÓŁTEK Grzegorz | 624 | TC ORZEŁ SPYTKOWICE | SPYTKOWICE | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | |
19 | MIŚKIEWICZ Mariusz | 1059 | MNICH | Masters Mężczyzn | 00:00:02 | ||
20 | . . | 1074 | 00:00:02 | ||||
21 | GUZIAK Irena | 531 | OBIDOWA GŁUSZEC | CZARNY DUNAJEC | Weteran Kobiet | 00:00:03 | |
22 | BOLECHOWSKA Dominika | 546 | ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAM | RABKA ZDRÓJ | Masters Kobiet | 00:00:03 | |
23 | MAŚLANKA Ewa | 570 | NOWY TARG | Masters Kobiet | 00:00:03 | ||
24 | MROŻEK Katarzyna | 578 | NOWY TARG | Senior Kobiet | 00:00:03 | ||
25 | OLEKSAK Adam | 585 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:03 | ||
26 | PACHUT Maksymilian | 586 | MY ENDURANCE COACHING TEAM | SŁOPNICE | Senior Mężczyzn | 00:00:03 | |
27 | PAŁKA Tomasz | 638 | KB PARANTELA | LIMANOWA | Masters Mężczyzn | 00:00:03 | |
28 | GACEK Alicja | 1044 | Kobiety | 00:00:03 | |||
29 | KLONOWICZ Stanisław | 1037 | HUNTERS OCR TEAM | TARNÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:04 | |
30 | CIĘŻKI Paweł | 510 | KOBIETA MNIE ZMUSIŁA | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:04 | |
31 | KRZYŻANOWSKI Mikołaj | 549 | LUDŹMIERZ | Masters Mężczyzn | 00:00:04 | ||
32 | PIĘKOŚ Monika | 589 | HUNTERS OCR TEAM | TARNÓW | Masters Kobiet | 00:00:04 | |
33 | RAJSKI Rafal | 596 | WARTKIE KIYRPCE | NOWY TARG | Masters Mężczyzn | 00:00:04 | |
34 | WAKSMUNDZKA Kinga | 613 | WAKSMUND | Senior Kobiet | 00:00:04 | ||
35 | ZIELIŃSKA Kinga | 620 | GDANSK | Senior Kobiet | 00:00:04 | ||
36 | HĘDRZAK Mirosław | 1048 | NOWY TARG | Senior Mężczyzn | 00:00:04 | ||
37 | KLONOWICZ Patrycja | 1036 | HUNTERS OCR TEAM | TARNÓW | Senior Kobiet | 00:00:05 | |
38 | CHROBAK Agnieszka | 509 | MYENDURANCETEAM | OCHOTNICA DOLNA | Senior Kobiet | 00:00:05 | |
39 | CZERWIEC Jola | 516 | SKOMIELNA BIAŁA | Masters Kobiet | 00:00:05 | ||
40 | KRAS Patrycja | 547 | HUNTERS OCR TEAM | TARNÓW | Senior Kobiet | 00:00:05 | |
41 | WINDAK Aneta | 615 | WIELICZKA | Masters Kobiet | 00:00:05 | ||
42 | WÓJCIAK Piotr | 619 | OCHOTNICA DOLNA | Senior Mężczyzn | 00:00:05 | ||
43 | ŻUCHOWSKI Daniel | 632 | THE BEZ TEAM POLSKA | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:05 | |
44 | SZYMASZEK Adam | 640 | KRAKÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:05 | ||
45 | CIOŁKOSZ Radosław | 511 | AMATORSKA GRUPA BIEGOWĄ BIEGUNKA | LIBIĄŻ | Masters Mężczyzn | 00:00:06 | |
46 | LEJA Michał | 556 | NOWY TARG | Senior Mężczyzn | 00:00:06 | ||
47 | PORADA Ewa | 592 | KRAKÓW | Masters Kobiet | 00:00:06 | ||
48 | RAMUS-BŁACHUTA Katarzyna | 597 | RABA WYŻNA | Masters Kobiet | 00:00:06 | ||
49 | SAK Rafał | 599 | AMATORSKA GRUPA BIEGOWA BIEGUNKA | LIBIĄŻ | Masters Mężczyzn | 00:00:06 | |
50 | WRÓBLEWSKA Paulina | 635 | BEFIT24TEAM | KRAKÓW | Masters Kobiet | 00:00:06 | |
51 | SZCZĘŚNIAK Janusz | 636 | BEFIT24TEAM | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:06 | |
52 | WÓJCIK Marcin | 1064 | LUBLIN | Masters Mężczyzn | 00:00:06 | ||
53 | JANCZARSKA-BERGEL Katarzyna | 535 | MPK RUNNERS | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:00:07 | |
54 | LAŃDA Maciej | 555 | BIAŁY DUNAJEC | Senior Mężczyzn | 00:00:07 | ||
55 | ŁOPUCH Robert | 561 | ŁABOWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:07 | ||
56 | MRUGACZ Anna | 579 | NOWY TARG | Masters Kobiet | 00:00:07 | ||
57 | NOWACKA Martyna | 581 | WŁOCŁAWEK | Senior Kobiet | 00:00:07 | ||
58 | BACHLEDA Aleksander | 630 | ZAKOPAME | Senior Mężczyzn | 00:00:07 | ||
59 | KUBIESA Jakub | 634 | CARBON SILESIE TEAM | GOSZYCE | Masters Mężczyzn | 00:00:07 | |
60 | CHAIEB Sebastian | 506 | LEMON TEAM | CHOLERZYN | Masters Mężczyzn | 00:00:08 | |
61 | CZAJKA Sylwia | 513 | TREKKING TEAM OSTROWIEC | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | Masters Kobiet | 00:00:08 | |
62 | GŁÓW Edyta | 529 | DYNADYNA TEAM | WARSZAWA | Senior Kobiet | 00:00:08 | |
63 | JETHON Patryk | 537 | GWIEZDNI RYCERZE | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:08 | |
64 | MAJCHERCZAK Katarzyna | 563 | DYNADYNA TEAM | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:00:08 | |
65 | FALECKI Piotr | 626 | NOWY TARG | Senior Mężczyzn | 00:00:08 | ||
66 | FOLWARSKI Zbigniew | 627 | NAPRAWA | Masters Mężczyzn | 00:00:08 | ||
67 | KOWALSKA Dorota | 639 | KB PARANTELA | LIMANOWA | Masters Kobiet | 00:00:08 | |
68 | CZAJKA Tomasz | 514 | TREKKING TEAM OSTROWIEC | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | Masters Mężczyzn | 00:00:09 | |
69 | DĄBROWSKI Łukasz | 517 | TREKKING TEAM OSTROWIEC | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | Masters Mężczyzn | 00:00:09 | |
70 | JEŻAK Rafał | 538 | OSP RADOM | RADOM | Masters Mężczyzn | 00:00:09 | |
71 | KOŁODZIEJ Tomasz | 544 | TYCHY | Masters Mężczyzn | 00:00:09 | ||
72 | WOJTAL Marta | 617 | PUREE FIRE TEAM | BYTOM | Masters Kobiet | 00:00:09 | |
73 | PAPROCKA Urszula | 631 | NOWA HUTA TEAM | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:00:09 | |
74 | KULAK-OKÓLSKA Nina | 553 | KAY-MAX | KRAKÓW | Masters Kobiet | 00:00:10 | |
75 | LUKASIK Katarzyna | 558 | KRAKÓW | Masters Kobiet | 00:00:10 | ||
76 | MEISNER Jakub | 575 | CISCO CLIMBING | KRAKÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:10 | |
77 | PILCH Małgorzata | 591 | WIELICZKA | Masters Kobiet | 00:00:10 | ||
78 | PRZYDATEK Iwona | 593 | TREKKING TEAM OSTROWIEC | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | Masters Kobiet | 00:00:10 | |
79 | PRZYDATEK Tomasz | 594 | TREKKING TEAM OSTROWIEC | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | Masters Mężczyzn | 00:00:10 | |
80 | PABIAŃCZYK Małgorzata | 628 | KRAKÓW | Masters Kobiet | 00:00:10 | ||
81 | PAŁKA Ewa | 637 | KB PARANTELA | LIMANOWA | Masters Kobiet | 00:00:10 | |
82 | JUDASZ Leszek | 539 | OBIDOWA | Senior Mężczyzn | 00:00:11 | ||
83 | KASPRZYK Marta | 542 | KRAKÓW | Masters Kobiet | 00:00:11 | ||
84 | KOMOROWSKI Mirosław | 545 | RZESZOWSKI SQAD | JASIONKA | Masters Mężczyzn | 00:00:11 | |
85 | MATRACKI Sebastian | 571 | SIE BIEGA | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | Masters Mężczyzn | 00:00:11 | |
86 | OKÓLSKA Aneta | 584 | KAY-MAX | KRAKÓW | Masters Kobiet | 00:00:11 | |
87 | TYLIBA Ireneusz | 629 | X-TEAM | PRZEGINIA | Masters Mężczyzn | 00:00:11 | |
88 | STELMACH Paulina | 633 | BRWINÓW | Senior Kobiet | 00:00:11 | ||
89 | KSIĄŻEK-BARCIK Ewa | 550 | RABKA-ZDRÓJ | Masters Kobiet | 00:00:12 | ||
90 | ŁAPA Julia | 559 | AKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAM | PSZCZYNA | Senior Kobiet | 00:00:12 | |
91 | MALSKI Tomasz | 566 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:12 | ||
92 | SZELĄG Iwona | 608 | GLIWICE | Senior Kobiet | 00:00:12 | ||
93 | CZECH Halina | 515 | JODŁOWNIK | Weteran Kobiet | 00:00:13 | ||
94 | DZIMIRA Sławomir | 522 | BROWAR POGÓRZA | RZESZÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:13 | |
95 | KALEMBA Tomasz | 541 | WIELICZKA | Senior Mężczyzn | 00:00:13 | ||
96 | MARZIANO Dorota | 568 | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:00:13 | ||
97 | STĘPIEŃ Patrycja | 604 | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:00:13 | ||
98 | KUŹMIŃSKA Marta | 623 | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:00:13 | ||
99 | CHAIEB Natalia | 507 | CHOLERZYN | Masters Kobiet | 00:00:14 | ||
100 | DUDA Tomasz | 519 | DZIKI OWOC | RZESZÓW | Masters Mężczyzn | 00:00:14 | |
101 | MRZYGŁÓD Krzysztof | 580 | BARCICE | Senior Mężczyzn | 00:00:14 | ||
102 | GARLEJ Mariusz | 525 | KRAKOW | Masters Mężczyzn | 00:00:15 | ||
103 | HADAM Jan | 532 | NIEPOŁOMICE | Senior Mężczyzn | 00:00:15 | ||
104 | ŻÓŁTEK Przemysław | 621 | KLIKUSZOWA | Senior Mężczyzn | 00:00:15 | ||
105 | PUKALAK Jan | 595 | LEMON TEAM | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:16 | |
106 | TKOCZ Ewelina | 612 | RUDA ŚLĄSKA | Masters Kobiet | 00:00:17 | ||
107 | DZIAŁACH Adam | 521 | DISCO RUNNERS | RUDA ŚLĄSKA | Masters Mężczyzn | 00:00:19 | |
108 | KUKLA Katarzyna | 552 | KRAKÓW | Masters Kobiet | 00:01:23 | ||
109 | KUKLA Grzegorz | 551 | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:01:24 | ||
110 | BŁASZKIEWICZ Dorota | 502 | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:06:29 | ||
111 | MATUSIAK Grzegorz | 572 | WROCŁAW | Masters Mężczyzn | 00:06:33 | ||
112 | MATUSIAK-OLECH Izabela | 573 | LEMON TEAM | KRAKÓW | Masters Kobiet | 00:06:35 | |
113 | FALKIEWICZ Arkadiusz | 524 | NIGHT RUNNERS | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:10:43 | |
114 | TARADAJ Paulina | 611 | LACHO TEAM | KRAKÓW | Masters Kobiet | 00:10:46 | |
115 | WIĘCŁAW Agnieszka | 614 | UNLIMITED SPORT 2.0 | KRAKÓW | Masters Kobiet | 00:12:55 | |
Przekroczony limit czasu: 03:00:00 | |||||||
116 | GIGOŃ Patryk | 527 | MAKÓW PODHALAŃSKI | Senior Mężczyzn | 00:13:53 | ||
117 | MAZUR Maciej | 574 | WOODWARD RUNNERS | WIELICZKA | Masters Mężczyzn | 00:20:42 | |
118 | WOJAS Julia | 616 | WOODWARD RUNNERS | GDÓW | Senior Kobiet | 00:20:44 | |
119 | STAŃDO Joanna | 601 | KRAKÓW | Masters Kobiet | 00:44:44 | ||
120 | INGLOT Magdalena | 533 | WARSZAWA | Masters Kobiet | 00:44:54 | ||
121 | ZAJĄC Anna | 1030 | WADOWICE | Masters Kobiet | 00:45:01 | ||
122 | PIETROŃ Monika | 1031 | LEMON TEAM | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:45:28 | |
123 | TROJAN Anna | 1032 | BEFIT24TEAM | KRAKÓW | Weteran Kobiet | 00:45:33 | |
Niesklasyfikowani | |||||||
CYGAN Magda | 512 | CZECHÓWKA | Senior Kobiet | DNF |
Znaleziono 124 wynik(ów)