GÓRSKI RUNMAGEDDON HARDCORE KOCIERZ

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-10-06
Miejsce:
Kocierz
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
2437
Wystartowało:
2295
Nie ukończyło:
30
Ukończyło:
2265
Na trasie:
22
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuP1
8km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1KRAWCZYK Tomasz 2122Husaria Race Team Open Mężczyzn15M 1807:4500:00:0000:26:1803:19:07.2503:19:07.25 9:286.3
2PIĄTEK Mariusz 2176Open Mężczyzn40M 4607:4500:00:0000:29:3303:31:32.5003:31:32.50+00:12:2510:046
3KIĘPISTY Patryk 2051Move Factory.Open Mężczyzn41M 4807:4500:00:0000:29:5303:32:46.4503:32:46.45+00:13:3910:075.9
4OLESKOWICZ Sebastian 2173Open Mężczyzn58M 6807:4500:00:0000:34:3903:36:58.0003:36:58.00+00:17:5010:195.8
5SIURNIK Sebastian 2178Elite Mężczyzn7M 12707:4500:00:0000:32:2803:48:47.1003:48:47.10+00:29:3910:535.5
6SZCZECH Szymon 2137RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn200M 24107:4500:00:0000:36:5304:02:00.4504:02:00.45+00:42:5311:315.2
7CHODOWSKI Łukasz 2117United RunnersElite Mężczyzn8M 24307:4500:00:0000:31:1904:02:23.4004:02:23.40+00:43:1611:325.2
8MATYJA Paweł 2112FUN TEAM GSKOpen Mężczyzn208M 25307:4500:00:0000:38:2704:03:56.7004:03:56.70+00:44:4911:365.2
9BEDNARCZYK Mateusz 2158Open Mężczyzn219M 26707:4500:00:0000:35:4904:05:10.8004:05:10.80+00:46:0311:405.1
10JURECKI Adrian 2219Łowcy pierożkówElite Mężczyzn9M 27207:4500:00:0000:33:1804:06:09.4004:06:09.40+00:47:0211:435.1
11KACHEL Mateusz 2102Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn10M 28807:4500:00:0000:38:2404:07:22.4004:07:22.40+00:48:1511:465.1
12ZWIERZCHOWSKI Łukasz 2049Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn235M 28907:4500:00:0000:41:5804:07:27.2004:07:27.20+00:48:1911:475.1
13CIUPEK Robert 2099Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn237M 29307:4500:00:0000:41:5604:08:04.3504:08:04.35+00:48:5711:485.1
14JEWDOKIMOW Łukasz 2164Open Mężczyzn239M 29607:4500:00:0000:41:5904:08:19.0504:08:19.05+00:49:1111:495.1
15GIBAS Dawid 2212Open Mężczyzn247M 30707:4500:00:0000:38:5304:09:13.6004:09:13.60+00:50:0611:525.1
16GIBAS Tomasz 2162Open Mężczyzn248M 30807:4500:00:0000:38:5404:09:21.4504:09:21.45+00:50:1411:525.1
17MALICKI Dawid 2136RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn363M 44607:4500:00:0000:32:5204:20:21.5504:20:21.55+01:01:1412:234.8
18STANISŁAWSKI Fabian 2180Open Mężczyzn368M 45307:4500:00:0000:32:5104:20:47.1504:20:47.15+01:01:3912:254.8
19ANTCZAK Borys 2148WATAHAOpen Mężczyzn376M 46307:4500:00:0000:34:3704:21:31.1004:21:31.10+01:02:2312:274.8
20PIŁAT Michał 2177Open Masters Mężczyzn79M 48407:4500:00:0000:34:3104:22:16.5004:22:16.50+01:03:0912:294.8
21PASON Tomasz 2175Open Mężczyzn433M 53007:4500:00:0000:37:5704:25:41.6004:25:41.60+01:06:3412:394.7
22MILLAN Arkadiusz 2171Open Mężczyzn497M 60207:4500:00:0000:36:2604:28:58.5504:28:58.55+01:09:5112:484.7
23KOSIŃSKI Jakub 2200United RunnersElite Mężczyzn12M 64407:4500:00:0000:34:4604:30:27.4504:30:27.45+01:11:2012:524.7
24MALEC Bartłomiej 2147Warchlaki AdelajdyElite Mężczyzn13M 66607:4500:00:0000:33:2704:31:47.1504:31:47.15+01:12:3912:564.6
25BUREK Bartosz 2135PrzebiegliOpen Mężczyzn573M 68607:4500:00:0000:38:2004:32:48.0004:32:48.00+01:13:4012:594.6
26BIELAK Tomasz 2208Elite Mężczyzn14M 68807:4500:00:0000:32:4704:32:50.3504:32:50.35+01:13:4312:594.6
27SOKOŁOWSKI Władysław 2126Husaria Race Team Open Mężczyzn603M 72407:4500:00:0000:37:1304:35:29.2004:35:29.20+01:16:2113:074.6
28REMISZ Marcin 2098BRYGADA RRElite Mężczyzn15M 76107:4500:00:0000:37:4904:37:18.0004:37:18.00+01:18:1013:124.5
29OZGA Marcin 2124Husaria Race Team Open Mężczyzn741M 88407:4500:00:0000:39:0904:44:36.9004:44:36.90+01:25:2913:334.4
30SOBESTJAŃSKI Przemysłąw 2179Elite Mężczyzn17M 89407:4500:00:0000:33:2604:45:00.5504:45:00.55+01:25:5313:344.4
31MIKOŚ Adam 2214United RunnersElite Mężczyzn18M 92407:4500:00:0000:39:5604:47:15.5004:47:15.50+01:28:0813:404.4
32SWIERC Damian 2141Spartan TeamOpen Mężczyzn807M 96707:4500:00:0000:40:1804:49:53.0004:49:53.00+01:30:4513:484.3
33BARTCZAK Andrzej 2157Open Mężczyzn813M 97307:4500:00:0000:46:4204:50:15.1004:50:15.10+01:31:0713:494.3
34RAKOWSKI Mariusz 2133Move Factory.Open Mężczyzn822M 98407:4500:00:0000:39:5804:50:27.1004:50:27.10+01:31:1913:494.3
35KARCZMARCZYK Krzysztof 2115Human OCROpen Masters Mężczyzn142M 99407:4500:00:0000:42:0004:51:13.8504:51:13.85+01:32:0613:524.3
36JANKOWIAK Piotr 2119Husaria Race Team Open Mężczyzn865M 103707:4500:00:0000:40:2004:53:43.0004:53:43.00+01:34:3513:594.3
37NOWOK Michał 2104Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn19M 105607:4500:00:0000:38:3004:54:13.4504:54:13.45+01:35:0614:004.3
38MALEC Tomasz 2216Warchlaki AdelajdyOpen Mężczyzn899M 107607:4500:00:0004:55:07.2504:55:07.25+01:36:0014:034.3
39WYSOCKI Aleksander 2153WATAHAOpen Mężczyzn910M 109307:4500:00:0004:56:32.3004:56:32.30+01:37:2514:074.2
40LEDUCHOWSKI Kuba 2170Open Mężczyzn925M 111007:4500:00:0000:44:3904:57:18.7504:57:18.75+01:38:1114:094.2
41CZECHOWSKI Piotr 2131Lubię Burpees’yOpen Masters Mężczyzn163M 112607:4500:00:0000:32:4604:58:06.5004:58:06.50+01:38:5914:114.2
42POLAŃSKI Paweł 2152WATAHAOpen Mężczyzn958M 114807:4500:00:0000:37:3204:59:46.8004:59:46.80+01:40:3914:164.2
43SZYMKOWIAK Arek 2128Husaria Race Team Open Mężczyzn986M 118307:4500:00:0000:40:1905:01:15.8505:01:15.85+01:42:0814:204.2
44KLAWCZYŃSKI Karol 2207WF KostrzynOpen Mężczyzn1025M 122907:4500:00:0000:35:2705:04:31.6005:04:31.60+01:45:2414:304.1
45JUŻECKI Krzysztof 2165Open Mężczyzn1120M 134407:4500:00:0000:35:2705:13:43.2005:13:43.20+01:54:3514:564
46CIEŚLA Krzysztof 2154WF KostrzynOpen Mężczyzn1124M 134807:4500:00:0000:36:0705:13:58.2505:13:58.25+01:54:5114:574
47DERYŁO Mateusz 2210SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn1152M 138207:4500:00:0000:43:2605:15:58.7505:15:58.75+01:56:5115:024
48BUCZYNSKI Dariusz 2159Elite Mężczyzn21M 138807:4500:00:0000:45:4305:16:17.8005:16:17.80+01:57:1015:034
49KONARSKI Łukasz 2047Kontener FormyElite Mężczyzn23M 141407:4500:00:0000:43:2305:18:39.2505:18:39.25+01:59:3215:104
50BUKOWSKI Piotr 2114Human OCRElite Mężczyzn24M 141707:4500:00:0000:47:2905:18:58.6505:18:58.65+01:59:5115:114
51GONSIOR Tomasz 2163Elite Mężczyzn25M 142507:4500:00:0000:38:2505:19:37.1505:19:37.15+02:00:2915:133.9
52SUCHY Tomasz 2127Husaria Race Team Elite Mężczyzn26M 144407:4500:00:0000:40:2505:21:51.2005:21:51.20+02:02:4315:193.9
53KOBYŁECKI Tomasz 2121Husaria Race Team Elite Mężczyzn27M 144607:4500:00:0001:00:4005:22:02.4005:22:02.40+02:02:5515:203.9
54CYBULSKI Paweł 2108Cybul Extreme TeamElite Mężczyzn29M 148807:4500:00:0000:44:4005:26:01.4505:26:01.45+02:06:5415:313.9
55JASKÓLSKI Szymon 2101Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn1257M 151107:4500:00:0000:45:5005:28:41.1005:28:41.10+02:09:3315:393.8
56KIEŁBIK Marcin 2166Elite Masters Mężczyzn5M 156907:4500:00:0000:42:1105:36:54.9005:36:54.90+02:17:4716:023.7
57DOMAGAŁA Dominik 2161Elite Mężczyzn35M 157107:4500:00:0000:34:4405:37:25.2005:37:25.20+02:18:1716:043.7
58CZACHURSKI Mateusz 2155xRunnersElite Mężczyzn36M 159407:4500:00:0000:33:2505:40:11.8505:40:11.85+02:21:0416:113.7
59NIKIEL Dariusz 2206Dirty SparrowsElite Mężczyzn37M 159607:4500:00:0000:43:2505:40:53.7505:40:53.75+02:21:4616:133.7
60KRAUL Klaudiusz 2132Move Factory.Elite Mężczyzn38M 160107:4500:00:0000:46:2105:42:04.2505:42:04.25+02:22:5716:173.7
61OLEŚNIEWICZ Szymon 2174Elite Masters Mężczyzn6M 161607:4500:00:0000:36:5105:44:49.2005:44:49.20+02:25:4116:253.7
62ŚWIATOWIEC Adrian 2142SRS RATELElite Mężczyzn40M 161807:4500:00:0000:43:4605:45:34.6505:45:34.65+02:26:2716:273.6
63KŁOSOWSKI Karol 2120Husaria Race Team Elite Mężczyzn43M 164307:4500:00:0000:43:1905:49:14.3005:49:14.30+02:30:0716:373.6
64SURMACH Andrei 2181Elite Mężczyzn44M 164407:4500:00:0000:33:2405:49:18.3005:49:18.30+02:30:1116:383.6
65KARAŚ Adrian 2144STOMILEXElite Mężczyzn45M 165207:4500:00:0000:40:2105:50:12.8505:50:12.85+02:31:0516:403.6
66HURAS Michał 2011CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn46M 165307:4500:00:0000:32:5105:50:20.8005:50:20.80+02:31:1316:403.6
67CZUBASZEWSKI Kamil 2032Husaria Race Team Open Mężczyzn1373M 166707:4500:00:0000:51:4305:52:50.5505:52:50.55+02:33:4316:483.6
68KULECZKA Jacek 2167Elite Mężczyzn48M 167507:4500:00:0000:45:5105:55:10.4005:55:10.40+02:36:0316:543.5
69KAMIŃSKI Maciej 2143STOMILEXElite Mężczyzn49M 168207:4500:00:0000:40:2405:57:18.3505:57:18.35+02:38:1117:003.5
70GAJEWSKI Cezary 2145United RunnersElite Mężczyzn50M 168407:4500:00:0000:52:1805:58:08.1505:58:08.15+02:39:0017:033.5
71DOLATA Krzysztof 2218SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn51M 168507:4500:00:0001:14:2705:59:47.2005:59:47.20+02:40:3917:073.5
72NIEDŹWIECKI Maciej 2172Elite Mężczyzn52M 169107:4500:00:0000:42:4206:01:37.1506:01:37.15+02:42:2917:133.5
73CIEŚLAK Sebastian 2160Elite Mężczyzn53M 169207:4500:00:0000:42:4006:01:38.0006:01:38.00+02:42:3017:133.5
74WITKOWSKI Arkadiusz 2116Human OCRElite Mężczyzn60M 172407:4500:00:0000:43:1906:19:52.8506:19:52.85+03:00:4518:053.3
75DROP Łukasz 2150WATAHAElite Mężczyzn61M 172507:4500:00:0000:37:4406:20:18.4506:20:18.45+03:01:1118:063.3
76KARCZEWSKI Piotr 2097Best BeastsElite Mężczyzn63M 172907:4500:00:0000:34:4306:25:59.3006:25:59.30+03:06:5218:223.3
77KUMAŃSKI Arek 2168Elite Mężczyzn65M 173307:4500:00:0000:43:1306:30:36.5506:30:36.55+03:11:2918:363.2
78MAJOWSKI Michał 2103Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn66M 173507:4500:00:0000:45:1606:31:37.2006:31:37.20+03:12:2918:383.2
79WIECZOREK Mateusz 2156xRunnersElite Mężczyzn68M 173707:4500:02:2400:42:2506:31:22.5506:33:47.30+03:14:4018:383.2
80DENYSIUK Marek 2149WATAHAElite Masters Mężczyzn8M 174507:4500:00:0000:37:4206:48:32.3006:48:32.30+03:29:2519:273.1
81GACH Damian 2105CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn69M 174607:4500:00:0000:33:0406:48:53.7506:48:53.75+03:29:4619:283.1
82JASKÓLSKI Piotr 2100Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn70M 174907:4500:00:0000:45:4706:53:59.4506:53:59.45+03:34:5219:423
83WIĘCKOWSKI Jakub 2109Drużyna JednorożcaOpen Mężczyzn1426M 175107:4500:00:0000:41:1307:09:11.4007:09:11.40+03:50:0420:262.9
84GŁOWACZ Grzegorz 2118Husaria Race Team Elite Masters Mężczyzn10M 175207:4500:00:0000:43:3607:12:08.9007:12:08.90+03:53:0120:342.9
85JARCZYK Michał 2106CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn71M 175507:4500:00:0000:37:4607:28:57.0007:28:57.00+04:09:4921:222.8
86SZAFRAN Jakub 2134Piękni i BestieOpen Mężczyzn1428M 175607:4500:00:0000:43:4007:40:00.2507:40:00.25+04:20:5321:542.7
87PINKOWICZ Maciej 2107CF Kuźnia DamianaOpen Mężczyzn1429M 175707:4500:00:0000:45:0508:28:04.5008:28:04.50+05:08:5724:112.5
88WÓJCIK Adam 2130Husaria Race Team Elite Mężczyzn72M 175807:4500:00:0000:26:36+00:00:183:1918
89ZIELIŃSKI Michał 2183Elite Mężczyzn77M 176907:4500:00:0000:43:41+00:17:235:2711
SALAMON Mateusz 2213Power ŚwiniaElite Mężczyzn07:45DNF00:27:19 DNF DNF DNF--
WOŹNIAK Krzysztof 2146United RunnersElite Mężczyzn07:45DNF00:39:06 DNF DNF DNF--
Znaleziono 91 wynik(ów)