GÓRSKI RUNMAGEDDON HARDCORE KOCIERZ

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-10-06
Miejsce:
Kocierz
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
2437
Wystartowało:
2295
Nie ukończyło:
30
Ukończyło:
2265
Na trasie:
22
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuP1
8km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1JAŚKO Tomasz 2323Open Mężczyzn10M 1208:0000:00:0000:31:2603:15:24.5503:15:24.55 9:186.4
2WTULICH Rafał 2499Open Mężczyzn21M 2408:0000:00:0000:35:5403:22:22.4003:22:22.40+00:06:579:386.2
3TREBUNIA Kamil 2234Ananas SquadOpen Mężczyzn34M 3908:0000:00:0000:37:0303:29:24.0003:29:24.00+00:13:599:586
4STEINKE Adam 2352Open Mężczyzn73M 8708:0000:00:0000:36:1003:41:20.8503:41:20.85+00:25:5610:325.7
5DOMINA Andrzej 2462Open Mężczyzn93M 11308:0000:00:0000:39:3303:44:54.8003:44:54.80+00:29:3010:425.6
6KUBIAK Edyta 2822Team ŚwiniaOpen Kobiet9K 908:0000:00:0000:42:0103:46:29.6503:46:29.65+00:31:0510:475.6
7KOWALSKI Adam 2332Open Mężczyzn102M 12208:0000:00:0000:38:5003:47:40.7503:47:40.75+00:32:1610:505.5
8MATEJCZYK Artur 2287OUTDOOR TRAININGOpen Masters Mężczyzn13M 12308:0000:00:0000:41:4503:47:50.6003:47:50.60+00:32:2610:505.5
9MATEJCZYK Marcin 2288OUTDOOR TRAININGOpen Masters Mężczyzn14M 12408:0000:00:0000:41:5603:47:58.3003:47:58.30+00:32:3310:515.5
10SZYMASZEK Tomasz 2798OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn103M 12508:0000:00:0000:42:0903:48:22.5003:48:22.50+00:32:5710:525.5
11FRYDRYCH Bartłomiej 2233Ananas SquadOpen Mężczyzn105M 12808:0000:00:0000:37:0503:48:51.2503:48:51.25+00:33:2610:535.5
12PABIN Paweł 2342Open Mężczyzn115M 13908:0000:00:0000:38:2403:49:36.3503:49:36.35+00:34:1110:565.5
13BYTNAR Łukasz 2232Ananas SquadOpen Mężczyzn118M 14208:0000:00:0000:37:0403:49:43.7503:49:43.75+00:34:1910:565.5
14KWARCIAK Grzegorz 2334Open Mężczyzn122M 14708:0000:00:0000:40:5203:49:58.7003:49:58.70+00:34:3410:575.5
15KOSIOREK Łukasz 2286OUTDOOR TRAININGOpen Masters Mężczyzn18M 15208:0000:00:0000:40:5303:50:31.0503:50:31.05+00:35:0610:585.5
16GAWLIKOWSKA Kinga 2250CF Kuźnia DamianaOpen Kobiet12K 1208:0000:00:0000:39:2803:50:32.8503:50:32.85+00:35:0810:585.5
17ZAPIÓR Marcin 2366Open Mężczyzn127M 15408:0000:00:0000:40:1803:50:53.8003:50:53.80+00:35:2910:595.5
18BYKOWSKI Wojciech 2249CF Kuźnia DamianaOpen Mężczyzn128M 15508:0000:00:0000:41:4303:51:24.9003:51:24.90+00:36:0011:015.4
19JOPA Maciej 2281KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Mężczyzn130M 15708:0000:00:0000:40:5003:51:40.0003:51:40.00+00:36:1511:015.4
20JAŁOWICZOR Michał 2321Open Mężczyzn133M 16108:0000:00:0000:36:0803:51:59.4503:51:59.45+00:36:3411:025.4
21MASIER Katarzyna 2338Open Kobiet13K 1308:0000:00:0000:44:3803:52:22.1003:52:22.10+00:36:5711:035.4
22ŻUKOWSKA Aniela 2289OUTDOOR TRAININGOpen Kobiet14K 1408:0000:00:0000:40:2503:52:59.3503:52:59.35+00:37:3411:055.4
23JÓZEFACIUK Marcin 2324Open Mężczyzn143M 17208:0000:00:0000:40:1903:53:38.4003:53:38.40+00:38:1311:075.4
24STEINKE Damian 2353Open Mężczyzn145M 17408:0000:00:0003:54:37.8003:54:37.80+00:39:1311:105.4
25BEŃKOWSKI Aleksander 2238BLUE DOLPHIN TEAMOpen Mężczyzn212M 25808:0000:00:0000:42:0304:04:37.2504:04:37.25+00:49:1211:385.2
26MOTYL Łukasz 2310VinderenOpen Mężczyzn213M 25908:0000:00:0000:42:0104:04:40.0004:04:40.00+00:49:1511:395.1
27NADOLNY Kamil 2239boratOCROpen Mężczyzn229M 28108:0000:00:0000:42:5504:06:53.7004:06:53.70+00:51:2911:455.1
28KARACZYN Bartłomiej 2325Open Mężczyzn236M 29108:0000:00:0000:48:4604:07:34.9504:07:34.95+00:52:1011:475.1
29KUBULUS Tomasz 2260Do Porzygu OCR TeamOpen Masters Mężczyzn44M 29208:0000:00:0000:37:0204:07:55.1004:07:55.10+00:52:3011:485.1
30POLAŃSKI Piotr 2311WATAHAOpen Masters Mężczyzn48M 30508:0000:00:0000:41:3404:09:07.3004:09:07.30+00:53:4211:515.1
31SEKUŁA Wojciech 2349Open Mężczyzn246M 30608:0000:00:0000:40:2204:09:13.4504:09:13.45+00:53:4811:525.1
32BIK Piotr 2312Open Mężczyzn290M 36208:0000:00:0000:46:2304:14:17.5504:14:17.55+00:58:5312:065
33CHMIELEWSKI Józef 2313Open Mężczyzn319M 39508:0000:00:0000:45:3904:16:47.4004:16:47.40+01:01:2212:134.9
34ELBIN Paweł 2278I za to się płaci?Open Mężczyzn335M 41608:0000:00:0000:45:5604:18:13.2504:18:13.25+01:02:4812:174.9
35BARAN Paulina 2290Piękni i BestieOpen Kobiet45K 4808:0000:00:0000:41:5004:19:19.3004:19:19.30+01:03:5412:204.9
36SIWY Piotr 2254Crosfit LubinOpen Masters Mężczyzn70M 44208:0000:00:0000:54:4404:20:04.5504:20:04.55+01:04:4012:234.8
37SAK Marcin 2348Open Mężczyzn361M 44408:0000:00:0000:41:4504:20:08.7504:20:08.75+01:04:4412:234.8
38KABAJ Przemysław 2306SWD TEAMOpen Mężczyzn370M 45608:0000:00:0000:38:1504:20:55.8504:20:55.85+01:05:3112:254.8
39MIK Karol 2307SWD TEAMOpen Mężczyzn378M 46508:0000:00:0000:38:1404:21:32.9504:21:32.95+01:06:0812:274.8
40KAŹMIERCZAK Michał 2326Open Mężczyzn385M 47308:0000:00:0000:39:0904:21:45.1004:21:45.10+01:06:2012:274.8
41TOMANA Marcin 2357Open Masters Mężczyzn76M 47608:0000:00:0000:48:4604:21:57.4504:21:57.45+01:06:3212:284.8
42TRELA Lukasz 2359Open Mężczyzn388M 47708:0000:00:0000:41:4004:21:59.9004:21:59.90+01:06:3512:284.8
43TRELA Krzysztof 2358Open Mężczyzn390M 47908:0000:00:0000:41:4004:22:01.4004:22:01.40+01:06:3612:284.8
44TARGOWSKI Michał 2264Drużyna Pana MichałaOpen Mężczyzn410M 50308:0000:00:0000:40:2304:23:40.4504:23:40.45+01:08:1512:334.8
45BEDYK Maciej 2261Drużyna Pana MichałaOpen Masters Mężczyzn81M 50408:0000:00:0000:38:2004:23:52.8004:23:52.80+01:08:2812:334.8
46WINKEL Szymon 2364Open Mężczyzn411M 50608:0000:00:0000:41:5104:23:56.1504:23:56.15+01:08:3112:344.8
47GAWLIKOWSKA Renata 2251CF Kuźnia DamianaOpen Masters Kobiet9K 6008:0000:00:0000:47:0704:24:25.3504:24:25.35+01:09:0012:354.8
48ZIELIŃSKI Maciej 2367Open Mężczyzn434M 53208:0000:00:0000:39:0304:25:53.0504:25:53.05+01:10:2812:394.7
49DOMBKOWSKI Dawid 2280Ja i OnaOpen Mężczyzn457M 55808:0000:00:0000:46:5904:26:55.6504:26:55.65+01:11:3112:424.7
50DOMBKOWSKA Gabriela 2279Ja i OnaOpen Kobiet54K 6608:0000:00:0000:47:0004:26:56.6504:26:56.65+01:11:3212:424.7
51WERKOWSKI Marek 2871Open Masters Mężczyzn89M 57908:0000:00:0000:46:0704:27:47.7004:27:47.70+01:12:2312:454.7
52CZAJKOWSKA Agnieszka 2269Hardcorowe WychylylybymyOpen Kobiet62K 7508:0000:00:0000:44:2304:28:37.8504:28:37.85+01:13:1312:474.7
53BRZEZINKA Mariusz 2301SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn526M 63308:0000:00:0000:41:4704:30:10.4004:30:10.40+01:14:4512:514.7
54SZCZECIŃSKI Łukasz 2294PZU Sport TeamOpen Mężczyzn528M 63508:0000:00:0000:50:4804:30:12.7004:30:12.70+01:14:4812:524.7
55GOLIS Dariusz 2265Ekipa z ŁodziOpen Mężczyzn565M 67808:0000:00:0000:48:2804:32:22.6504:32:22.65+01:16:5812:584.6
56SKOWRON Wojciech 2285OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn566M 67908:0000:00:0000:40:2704:32:25.4004:32:25.40+01:17:0012:584.6
57RYCHARSKI Damian 2235Andrychowske Dziki!Open Mężczyzn589M 70608:0000:00:0000:41:3404:34:05.3004:34:05.30+01:18:4013:034.6
58WIERBIL Dominik 2362Open Mężczyzn601M 72108:0000:00:0000:45:2004:35:02.3004:35:02.30+01:19:3713:054.6
59FILIPOWICZ Bartosz 2231#nielubiebiegacOpen Mężczyzn616M 73708:0000:00:0000:50:4804:36:08.8004:36:08.80+01:20:4413:084.6
60KOWNACKA Magdalena 2268Gang AnielicOpen Masters Kobiet21K 12108:0000:00:0000:50:5004:36:25.3004:36:25.30+01:21:0013:094.6
61ŚWIERCZYŃSKI Łukasz 2355Open Mężczyzn632M 75608:0000:00:0000:47:1204:36:59.8004:36:59.80+01:21:3513:114.5
62CHOROŚ Michał 2271Husaria Race Team Open Mężczyzn633M 75708:0000:00:0000:45:0904:37:03.7004:37:03.70+01:21:3913:114.5
63GODLEWSKI Adam 2267Gang AnielicOpen Masters Mężczyzn110M 76808:0000:00:0000:50:5104:37:57.2004:37:57.20+01:22:3213:144.5
64ZIELONACKI Mikołaj 2368Open Masters Mężczyzn116M 81608:0000:00:0000:47:3104:40:32.8504:40:32.85+01:25:0813:214.5
65KUŹNICKI Jakub 2333Open Mężczyzn685M 82208:0000:00:0000:38:1304:40:59.4004:40:59.40+01:25:3413:224.5
66ROBAK Sylwester 2347Open Mężczyzn727M 86808:0000:00:0000:45:0104:43:22.0004:43:22.00+01:27:5713:294.4
67TRYBUŚ Kamil 2360Open Mężczyzn751M 89808:0000:00:0000:50:3904:45:16.6504:45:16.65+01:29:5213:354.4
68PRZYBYSZ Paweł 2756Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn759M 90808:0000:00:0000:46:1304:45:49.9504:45:49.95+01:30:2513:364.4
69ZIÓŁEK Dawid 2258DKO BULLSOpen Mężczyzn794M 95208:0000:00:0000:45:1104:48:36.9004:48:36.90+01:33:1213:444.4
70PODLAWSKI Piotr 2291PiraciOpen Mężczyzn796M 95408:0000:00:0000:54:1404:48:53.9504:48:53.95+01:33:2913:454.4
71WERKOWSKA Maria 2361Open Kobiet145K 17408:0000:00:0000:52:0804:48:54.4004:48:54.40+01:33:2913:454.4
72BARAN Dawid 2259Do Porzygu OCR TeamOpen Mężczyzn804M 96408:0000:00:0000:38:5704:49:51.2504:49:51.25+01:34:2613:484.3
73SIEINSKI Adam 2257DKO BULLS Open Mężczyzn808M 96808:0000:00:0000:45:0204:50:00.2004:50:00.20+01:34:3513:484.3
74SZLĘZAK Mateusz 2356Open Mężczyzn811M 97108:0000:00:0000:46:4704:50:08.5004:50:08.50+01:34:4313:484.3
75GIBAS Dawid 2304SOCIOS SILESIAOpen Masters Mężczyzn140M 97608:0000:00:0000:52:3304:50:20.2504:50:20.25+01:34:5513:494.3
76ZBROSZCZYK Damian 2246Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn828M 99008:0000:00:0000:51:1304:50:56.1004:50:56.10+01:35:3113:514.3
77SYGNATOWICZ Kamil 2256Crossfit LubinOpen Mężczyzn837M 100208:0000:00:0000:54:4204:52:00.5004:52:00.50+01:36:3513:544.3
78KORDUBA Kamil 2330Open Mężczyzn839M 100408:0000:00:0000:50:1004:52:01.5504:52:01.55+01:36:3713:544.3
79STARZYK Klaudia 2255Crossfit LubinOpen Kobiet157K 18608:0000:00:0000:54:4004:52:02.1504:52:02.15+01:36:3713:544.3
80KUCHTA Anna 2292Power StudioOpen Masters Kobiet33K 20508:0000:00:0000:53:0804:55:03.6504:55:03.65+01:39:3914:034.3
81PIECZABA Patryk 2345Open Mężczyzn952M 114208:0000:00:0000:49:2604:59:24.0004:59:24.00+01:43:5914:154.2
82MAŚNICA Ludwik 2339Open Mężczyzn954M 114408:0000:00:0000:53:0604:59:26.7004:59:26.70+01:44:0214:154.2
83PIĄTEK Ewa 2343Open Kobiet203K 24008:0000:00:0000:49:2604:59:33.8004:59:33.80+01:44:0914:154.2
84WILCZEK Marcin 2363Open Mężczyzn960M 115008:0000:00:0000:44:2704:59:53.5004:59:53.50+01:44:2814:164.2
85KOŁACZ Jakub 2475Open Mężczyzn965M 115608:0000:00:0000:44:2705:00:09.6005:00:09.60+01:44:4514:174.2
86KOBYLARZ Anna 2328Open Masters Kobiet39K 25608:0000:00:0000:56:3105:02:29.8005:02:29.80+01:47:0514:244.2
87KOBYLARZ Barbara 2329Open Kobiet218K 25708:0000:00:0000:56:2705:02:30.0505:02:30.05+01:47:0514:244.2
88NOWAK Anna 2275Husaria Race Team Open Kobiet219K 25908:0000:00:0000:48:2705:02:43.5505:02:43.55+01:47:1914:244.2
89PTAK Magda 4200RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet230K 27108:0000:00:0000:49:1305:03:52.3505:03:52.35+01:48:2714:284.1
90NIEZBECKA Mariola 2341Open Kobiet231K 27208:0000:00:0000:56:4505:03:54.7005:03:54.70+01:48:3014:284.1
91BUŁAWA Radosław 2270Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn186M 124108:0000:00:0000:50:4205:05:39.9005:05:39.90+01:50:1514:334.1
92KOŁODZIEJ Tomek 2273Husaria Race Team Open Mężczyzn1033M 124208:0000:00:0000:50:4105:05:41.2005:05:41.20+01:50:1614:334.1
93FILA Piotr 2272Husaria Race Team Open Mężczyzn1034M 124308:0000:00:0000:50:4305:05:42.2005:05:42.20+01:50:1714:334.1
94GRYSZTAR Jakub 2318Open Mężczyzn1040M 124908:0000:00:0000:44:5105:06:04.1005:06:04.10+01:50:3914:344.1
95WYRODA Marcin 2277Husaria Race Team Open Mężczyzn1047M 125708:0000:00:0000:46:1405:06:31.0005:06:31.00+01:51:0614:354.1
96BIEGAŃSKA Joanna 2248CF Kuźnia DamianaOpen Kobiet239K 28408:0000:00:0000:48:0205:07:09.7505:07:09.75+01:51:4514:374.1
97JUROK Bartłomiej 2252CF Kuźnia DamianaOpen Mężczyzn1065M 127608:0000:00:0000:48:0705:08:05.0505:08:05.05+01:52:4014:404.1
98KUREK Małgorzata 2241Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet244K 29108:0000:00:0000:56:4605:09:03.5505:09:03.55+01:53:3914:434.1
99OGAZA Anna 2243Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet245K 29208:0000:00:0000:56:5405:09:03.6505:09:03.65+01:53:3914:434.1
100PANDZICH Kamil 3908Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn1076M 129008:0000:00:0000:46:0105:09:08.5505:09:08.55+01:53:4414:434.1
101JUROK Tomasz 2253CF Kuźnia DamianaOpen Masters Mężczyzn192M 129208:0000:00:0000:49:4305:09:19.4005:09:19.40+01:53:5414:434.1
102ŁĘPICKA Marta 2335Open Kobiet254K 30308:0000:00:0000:56:5105:11:53.5005:11:53.50+01:56:2814:514
103ZAJĄCZKOWSKA Paulina 2293POWER TRAININGOpen Kobiet266K 31808:0000:00:0000:50:5305:15:34.9505:15:34.95+02:00:1015:014
104LIBERADZKI Marcin 2236Athletic ApolloOpen Masters Mężczyzn210M 140208:0000:00:0000:51:3105:17:38.9505:17:38.95+02:02:1415:074
105SOLARZ Michał 2351Open Masters Mężczyzn213M 142808:0000:00:0000:51:5605:19:49.6005:19:49.60+02:04:2515:133.9
106KŁOBUCH Daniel 2327Open Mężczyzn1188M 143108:0000:00:0000:52:1605:19:52.7505:19:52.75+02:04:2815:133.9
107FAJST Marcin 2247CelonOpen Mężczyzn1205M 145108:0000:00:0000:52:2005:22:18.6005:22:18.60+02:06:5415:203.9
108KRAJEWSKA Magdalena 2556Piękni i BestieOpen Masters Kobiet59K 35408:0000:00:0000:54:4205:22:42.3005:22:42.30+02:07:1715:223.9
109ŁOPAT Łukasz 2336Open Mężczyzn1213M 145908:0000:00:0000:52:1705:23:08.6505:23:08.65+02:07:4415:233.9
110SZYMAŃSKA Sylwia 3366United RunnersOpen Masters Kobiet60K 37008:0000:00:0000:52:2205:26:01.7505:26:01.75+02:10:3715:313.9
110WIELEBA Monika 3367United RunnersOpen Kobiet311K 37008:0000:00:0000:52:2005:26:01.7505:26:01.75+02:10:3715:313.9
112CIEŚLA Andrzej 2314Open Mężczyzn1246M 149908:0000:00:0000:57:3005:27:47.7005:27:47.70+02:12:2315:363.8
113MOŻDŻEŃ Justyna 2340Open Kobiet316K 37808:0000:00:0000:57:3105:27:48.1505:27:48.15+02:12:2315:363.8
114CZAJKOWSKI Marek 2309TiimBOOpen Mężczyzn1248M 150208:0000:00:0000:50:2105:28:06.4005:28:06.40+02:12:4115:373.8
115FIJAŁKOWSKI Karol 2316Open Mężczyzn1251M 150508:0000:00:0000:50:2305:28:19.5005:28:19.50+02:12:5415:383.8
116ROKICKI Jakub 2276Husaria Race Team Open Mężczyzn1301M 156608:0000:00:0000:49:2305:36:35.3005:36:35.30+02:21:1016:013.7
117CHO Magdalena 4199RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet337K 40108:0000:00:0000:44:2505:37:44.5505:37:44.55+02:22:2016:043.7
118LALEK Bartek 3364United RunnersOpen Mężczyzn1313M 158208:0000:00:0000:44:2205:39:19.4005:39:19.40+02:23:5416:093.7
119GRZEGORZEWSKI Krzysztof 2296RMF4RT GladiatorsOpen Masters Mężczyzn230M 158508:0000:00:0000:57:2605:39:34.3505:39:34.35+02:24:0916:103.7
119RODAK Agnieszka 2297RMF4RT GladiatorsOpen Masters Kobiet67K 40608:0000:00:0000:57:2505:39:34.3505:39:34.35+02:24:0916:103.7
121BARTLOMIEJCZYK Sylwia 2450SOCIOS SILESIAOpen Kobiet350K 41908:0000:00:0000:58:0405:41:05.6005:41:05.60+02:25:4116:143.7
122WITKOWSKA Magdalena 2305SOCIOS SILESIAOpen Kobiet351K 42008:0000:00:0000:58:5105:41:07.1005:41:07.10+02:25:4216:143.7
123CZAPLA Mariola 2820Studio GTS KATOWICEOpen Kobiet353K 42208:0000:00:0000:57:1905:41:36.5505:41:36.55+02:26:1216:163.7
124MACIUSZKO Wiesia 2337Open Masters Kobiet70K 42708:0000:00:0000:57:1705:43:37.4005:43:37.40+02:28:1216:213.7
125DOLATA Magdalena 2303SOCIOS SILESIAOpen Kobiet361K 43108:0000:00:0000:59:1005:44:00.3505:44:00.35+02:28:3516:223.7
126SKWAREK Tomasz 2245Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn1340M 162308:0000:00:0000:57:2105:46:57.1505:46:57.15+02:31:3216:313.6
127SKWAREK Magdalena 2244Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet365K 43508:0000:00:0000:57:2205:46:57.6005:46:57.60+02:31:3316:313.6
128DZIERŻANOWSKA Martyna 4060Hardcorowe WychylylybymyOpen Kobiet370K 44008:0000:00:0000:50:4705:47:13.7005:47:13.70+02:31:4916:323.6
129ŁUCZAK Paweł 2123Husaria Race Team Elite Mężczyzn41M 162608:0000:00:0000:51:5505:47:23.5505:47:23.55+02:31:5916:323.6
130BORYSEWICZ Wiktor 4059Hardcorowe WychylylybymyOpen Mężczyzn1353M 164108:0000:00:0000:50:4705:49:03.8005:49:03.80+02:33:3916:373.6
131KRÓLIKOWSKA Anna 2274Husaria Race Team Open Kobiet381K 45208:0000:00:0000:51:5405:49:35.1005:49:35.10+02:34:1016:383.6
132JACHNA-SAWICKA Katarzyna 4052Drużyna Pana MichałaOpen Masters Kobiet72K 45908:0000:00:0001:03:4805:51:40.6005:51:40.60+02:36:1616:443.6
133TYBUSZEWSKI Łukasz 2377BigYellowFoot Adventue TeamOpen Mężczyzn1380M 167408:0000:00:0000:53:0705:54:40.6005:54:40.60+02:39:1616:533.6
134MALINOWSKA Katarzyna 2284Oby nie ostatniOpen Kobiet392K 46508:0000:00:0001:02:0605:55:31.7505:55:31.75+02:40:0716:553.5
135MEINERT Jakub 2242Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn1388M 168608:0000:00:0000:57:4205:59:54.4005:59:54.40+02:44:2917:083.5
136KOZAK Katarzyna 2300Rossmann Open Kobiet402K 47708:0000:00:0001:03:5206:01:53.7506:01:53.75+02:46:2917:133.5
137KOZAK Kamil 2299Rossmann Open Mężczyzn1393M 169408:0000:00:0001:03:4806:01:58.4506:01:58.45+02:46:3317:143.5
138CICHOCKI Bartłomiej 2266FFBytomOpen Mężczyzn1394M 169508:0000:00:0000:57:2206:02:13.0006:02:13.00+02:46:4817:143.5
139KARPIŃSKA Małgorzata 2262Drużyna Pana MichałaOpen Kobiet406K 48108:0000:00:0001:03:4806:07:11.9006:07:11.90+02:51:4717:293.4
140KARPIŃSKI Łukasz 2263Drużyna Pana MichałaOpen Mężczyzn1407M 171508:0000:00:0001:03:4706:11:58.2006:11:58.20+02:56:3317:423.4
141PALEŃ Kamil 2308SWD TEAMOpen Mężczyzn1431M 176408:0000:00:0000:38:14+00:06:484:4612.6
Znaleziono 141 wynik(ów)