GÓRSKI RUNMAGEDDON HARDCORE KOCIERZ

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-10-06
Miejsce:
Kocierz
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
2437
Wystartowało:
2295
Nie ukończyło:
30
Ukończyło:
2265
Na trasie:
22
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuP1
8km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1JUSZCZAK Grzegorz 2469Open Mężczyzn4M 608:1500:00:0000:34:3703:06:58.6003:06:58.60 8:546.7
2NAGLAK Hubert 2487Open Mężczyzn6M 808:1500:00:0000:31:0803:09:35.8503:09:35.85+00:02:379:016.6
3KACZMARCZYK Mariusz 2471Open Mężczyzn19M 2208:1500:00:0000:35:5003:21:11.5003:21:11.50+00:14:129:346.3
4ŚWIĄTEK Tomasz 2401GaŃbYja TeAmOpen Mężczyzn23M 2608:1500:00:0000:33:4403:23:44.0003:23:44.00+00:16:459:426.2
5KAMIŃSKI Piotr 2474Open Mężczyzn26M 2908:1500:00:0000:35:1303:24:36.5003:24:36.50+00:17:379:446.2
6RAJEWSKI Wojciech 2491Open Mężczyzn27M 3108:1500:00:0000:32:3203:26:52.8003:26:52.80+00:19:549:516.1
7ŚWIĄTEK Rafał 2400GaŃbYja TeAmOpen Mężczyzn43M 5008:1500:00:0000:33:4403:33:09.4503:33:09.45+00:26:1010:095.9
8ŻUREK Michał 2435OCR TEAM BYDLAKIOpen Mężczyzn45M 5208:1500:00:0000:34:0003:34:50.1503:34:50.15+00:27:5110:135.9
9SZCZEPAŃSKI Grzegorz 2422Mad Runners WałbrzychOpen Mężczyzn49M 5608:1500:00:0000:41:1903:35:23.5503:35:23.55+00:28:2410:155.9
10DWOJAK Sara 2421Mad Runners WałbrzychOpen Kobiet4K 408:1500:00:0000:41:1903:35:24.9503:35:24.95+00:28:2610:155.8
11LEBIEDZIK Sławomir 2482Open Mężczyzn51M 5908:1500:00:0000:38:1303:35:50.7503:35:50.75+00:28:5210:165.8
12ŻMIJ Wojciech 2500Open Mężczyzn79M 9508:1500:00:0000:41:1403:42:20.4503:42:20.45+00:35:2110:355.7
13KOWOL Aron 2397GaŃbYja TeAmOpen Masters Mężczyzn28M 21008:1500:00:0000:40:3003:58:50.2003:58:50.20+00:51:5111:225.3
14KOENIG Krzysztof 2410Husaria Race Team Open Mężczyzn189M 22908:1500:00:0000:40:2204:01:06.2504:01:06.25+00:54:0711:285.2
15WOJAS Michał 3900Open Mężczyzn196M 23708:1500:00:0000:35:4904:01:43.7004:01:43.70+00:54:4511:305.2
16SEKUŁA Dawid 2437OCRTraining.plOpen Mężczyzn223M 27508:1500:00:0000:41:5304:06:17.2004:06:17.20+00:59:1811:435.1
17BLACHOWICZ Piotr 2425Nienażarte MisieOpen Mężczyzn224M 27608:1500:00:0000:42:3004:06:21.6004:06:21.60+00:59:2311:435.1
18KOKOWSKI Mariusz 2456Tree CrewOpen Mężczyzn242M 30108:1500:00:0000:44:2504:08:47.9504:08:47.95+01:01:4911:505.1
19DRZEWOWSKA Marlena 2455Tree CrewOpen Kobiet29K 3108:1500:00:0000:44:2504:08:50.6504:08:50.65+01:01:5211:505.1
20BUGAJ Krzysztof 2426Nienażarte MisieOpen Mężczyzn250M 31208:1500:00:0000:47:1204:10:29.3004:10:29.30+01:03:3011:555
21KUDŁA Grzegorz 2434OCR TEAM BYDLAKIOpen Masters Mężczyzn53M 32608:1500:00:0000:37:0304:11:30.3504:11:30.35+01:04:3111:585
22CHOMA Krzysztof 2459United RunnersOpen Mężczyzn267M 33408:1500:00:0000:37:5904:12:17.1004:12:17.10+01:05:1812:005
23ŚWIĄTEK Karol 2413Husaria Race Team Open Mężczyzn273M 34308:1500:00:0000:43:1704:12:56.9504:12:56.95+01:05:5812:025
24WITKOWSKI Paweł 2458UNDER ARMOUROpen Mężczyzn286M 35808:1500:00:0000:46:0504:14:00.6004:14:00.60+01:07:0212:055
25CHADUŁA Adrian 2427Nienażarte MisieOpen Mężczyzn301M 37408:1500:00:0000:47:1004:15:37.2004:15:37.20+01:08:3812:104.9
26BROŻEK Artur 2446Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn303M 37608:1500:00:0000:37:5004:15:39.5004:15:39.50+01:08:4012:104.9
27KRZYSZTOFOWICZ Korneliusz 2480Open Mężczyzn308M 38108:1500:00:0000:44:1704:16:01.0004:16:01.00+01:09:0212:114.9
28POKRANT Dariusz 2490Open Masters Mężczyzn61M 38508:1500:00:0000:40:5604:16:13.2004:16:13.20+01:09:1412:124.9
29MISSALA Mateusz 2444POWER TRAININGOpen Masters Mężczyzn71M 44708:1500:00:0000:40:3204:20:34.2004:20:34.20+01:13:3512:244.8
30PORCZYK Zbigniew 2438OJ TE CHŁOPYOpen Mężczyzn364M 44808:1500:00:0000:40:2504:20:35.3504:20:35.35+01:13:3612:244.8
31BANASIK Sylwia 4163CF Kuźnia DamianaOpen Masters Kobiet10K 6108:1500:00:0000:51:5004:24:37.9004:24:37.90+01:17:3912:364.8
32PAŁKA Bartłomiej 2489Open Mężczyzn441M 53908:1500:00:0000:46:5204:26:11.4504:26:11.45+01:19:1212:404.7
33DAKOWICZ Marek 2440OUTDOOR TRAININGOpen Masters Mężczyzn88M 56608:1500:00:0000:46:3104:27:19.1504:27:19.15+01:20:2012:434.7
34RAKOWICZ Justyna 2441OUTDOOR TRAININGOpen Kobiet56K 6908:1500:00:0000:46:3004:27:20.5004:27:20.50+01:20:2112:434.7
35KRZEMIENIEWSKI Mateusz 2393FairPlayPlusOpen Mężczyzn484M 58708:1500:00:0000:43:0204:28:29.5004:28:29.50+01:21:3012:474.7
36GAWLIK Łukasz 2407Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn90M 58908:1500:00:0000:47:4404:28:33.2504:28:33.25+01:21:3412:474.7
37MARSZAŁEK Magdalena 2403Grażynki OCR Open Masters Kobiet14K 7608:1500:00:0000:44:1504:28:39.2504:28:39.25+01:21:4012:474.7
38SKÓRA Dawid 2394FairPlayPlusOpen Mężczyzn488M 59308:1500:00:0000:43:0104:28:42.5004:28:42.50+01:21:4312:474.7
39ZWARDOŃ Marcin 2392Ex TeamOpen Mężczyzn489M 59408:1500:00:0000:44:1404:28:42.7004:28:42.70+01:21:4412:474.7
40ZMIJ Zbyszek 2501Open Mężczyzn499M 60408:1500:00:0000:44:3904:29:02.1004:29:02.10+01:22:0312:484.7
41SZWEDER Aleksander 2430Nutrend TeamOpen Mężczyzn501M 60608:1500:00:0000:47:5504:29:09.4504:29:09.45+01:22:1012:494.7
42WOJCIECH Krzysztof 2428NIEPOZORNIOpen Mężczyzn508M 61408:1500:00:0000:45:0704:29:26.7004:29:26.70+01:22:2812:494.7
43ZNAJEWSKI Grzegorz 2431Nutrend TeamOpen Mężczyzn519M 62608:1500:00:0000:47:5704:29:53.6004:29:53.60+01:22:5512:514.7
44ŁUKASZEK Katarzyna 2484Open Masters Kobiet16K 8608:1500:00:0000:48:2904:29:59.4504:29:59.45+01:23:0012:514.7
45DZIUBIŃSKI Paweł 2429Nutrend TeamOpen Mężczyzn538M 64708:1500:00:0000:47:5504:30:28.9004:30:28.90+01:23:3012:524.7
46SWIERC Magdalena 2454Spartan TeamOpen Kobiet73K 8908:1500:00:0000:48:3204:30:59.9504:30:59.95+01:24:0112:544.6
47LASOTA Jakub 2418JelenieOpen Mężczyzn555M 66508:1500:00:0000:43:1304:31:46.6504:31:46.65+01:24:4812:564.6
48JABŁONKA Bartek 2417JelenieOpen Mężczyzn556M 66608:1500:00:0000:43:1304:31:47.1504:31:47.15+01:24:4812:564.6
49MANOWSKI Adrian 2398GaŃbYja TeAmOpen Mężczyzn557M 66808:1500:00:0000:40:2404:31:47.6004:31:47.60+01:24:4912:564.6
50SZYMAŃSKI Adrian 2414Husaria Race Team Open Mężczyzn558M 66908:1500:00:0000:40:2704:31:48.5504:31:48.55+01:24:4912:564.6
51OLSZAK Agnieszka 2412Husaria Race Team Open Kobiet83K 10008:1500:00:0000:49:0004:33:22.3004:33:22.30+01:26:2313:014.6
52FRONCZAK Agata 2406Husaria Race Team Open Kobiet84K 10108:1500:00:0000:49:0004:33:22.4504:33:22.45+01:26:2313:014.6
53KOŚĆ Wojciech 2395fizjoświry auuOpen Mężczyzn583M 69808:1500:00:0000:43:0304:33:26.6504:33:26.65+01:26:2813:014.6
54GOSZCZYŃSKA Wioleta 2408Husaria Race Team Open Kobiet85K 10208:1500:00:0000:49:2104:33:28.1504:33:28.15+01:26:2913:014.6
55WITKOWSKA Anna 2457UNDER ARMOUROpen Kobiet91K 11008:1500:00:0000:49:2004:34:28.5504:34:28.55+01:27:2913:044.6
56STANISŁAWSKI Karol 2493Open Mężczyzn637M 76408:1500:00:0000:49:2904:37:34.0504:37:34.05+01:30:3513:134.5
57SZYMANEK Marcin 2496Open Mężczyzn686M 82308:1500:00:0000:46:4504:41:02.3504:41:02.35+01:34:0313:224.5
58LEGUT Pawel 3907Andrychowske Dziki!Open Mężczyzn694M 83308:1500:00:0000:54:0004:41:26.4004:41:26.40+01:34:2713:244.5
59PISZCZELAK Mateusz 2445Runaway TeamOpen Mężczyzn719M 85908:1500:00:0000:41:3904:43:02.9004:43:02.90+01:36:0413:284.5
60GRZĘDZIŃSKA Sylwia 2423Nie W Szczepionkę TeamOpen Kobiet126K 15108:1500:00:0000:52:3404:43:30.2004:43:30.20+01:36:3113:304.4
61JANIUK Mariusz 2467Open Mężczyzn729M 87108:1500:00:0000:49:0904:43:44.8004:43:44.80+01:36:4613:304.4
62DYNOWSKI Krzyszof 2463Open Masters Mężczyzn132M 93408:1500:00:0000:47:1004:47:29.7504:47:29.75+01:40:3113:414.4
63DOMIN Mirosław 2717Open Masters Mężczyzn136M 95108:1500:00:0000:45:5104:48:30.9504:48:30.95+01:41:3213:444.4
64GORECKI Lukasz 3372Open Mężczyzn797M 95508:1500:00:0000:49:0104:48:59.8004:48:59.80+01:42:0113:454.4
65JĘDRZEJEWSKI Tomasz 4433Open Mężczyzn800M 95808:1500:00:0000:53:5104:49:20.7504:49:20.75+01:42:2213:464.4
66DZIENISIUK Marek 2464Open Mężczyzn809M 96908:1500:00:0000:40:4404:50:01.2504:50:01.25+01:43:0213:484.3
67GÓRECKA Ewa 3371Open Kobiet149K 17808:1500:00:0000:48:5004:50:08.5504:50:08.55+01:43:0913:484.3
68HALECZKO Mateusz 2389DZIKIE DZIKI GORZÓW Open Mężczyzn812M 97208:1500:00:0000:53:5304:50:10.4004:50:10.40+01:43:1113:494.3
69KŁOS Sebastian 2385Czeczotka OstrołękaOpen Mężczyzn831M 99508:1500:00:0000:52:5704:51:21.2504:51:21.25+01:44:2213:524.3
70KOŁODZIEJ Andrzej 2476Open Mężczyzn841M 100708:1500:00:0000:44:3304:52:08.2504:52:08.25+01:45:0913:544.3
71POŹNIAK Aleksandra 2390DZIKIE DZIKI GORZÓW Open Kobiet158K 18808:1500:00:0000:53:5004:52:45.6004:52:45.60+01:45:4713:564.3
72WITKOWSKI Marek 2447Runmageddonowe Świry Open Masters Mężczyzn148M 102308:1500:00:0000:52:3404:53:17.4004:53:17.40+01:46:1813:574.3
73WIŚNIEWSKI Tomasz 2497Open Mężczyzn897M 107408:1500:00:0000:47:3604:54:59.6504:54:59.65+01:48:0114:024.3
74ŁUKASZEWICZ Arkadiusz 2485Open Mężczyzn898M 107508:1500:00:0000:47:3804:55:00.3504:55:00.35+01:48:0114:024.3
75GRĄZKA Tomasz 2669GreycortexOpen Masters Mężczyzn155M 108108:1500:00:0000:46:0004:55:23.4504:55:23.45+01:48:2414:034.3
76SZUSZKIEWICZ Dariusz 4425GreycortexOpen Masters Mężczyzn159M 108808:1500:00:0000:45:5804:56:01.7004:56:01.70+01:49:0314:054.3
77KOŹMIŃSKA Aleksandra 2448Skończeni OCROpen Kobiet193K 22708:1500:00:0000:52:3504:57:51.1004:57:51.10+01:50:5214:114.2
78MAJ Magdalena 2402Grażynki OCR Open Kobiet195K 22908:1500:00:0000:50:3904:58:03.5004:58:03.50+01:51:0414:114.2
79SKOTARCZYK Hanna 2404Grażynki OCR Open Masters Kobiet35K 23008:1500:00:0000:50:3904:58:03.6504:58:03.65+01:51:0514:114.2
80KRAWCZYK Karina 2449Skończeni OCROpen Kobiet196K 23308:1500:00:0000:52:3604:58:21.0504:58:21.05+01:51:2214:124.2
81SŁUPIK Tomasz 2384CrossFit Black Ground RybnikOpen Mężczyzn966M 115708:1500:00:0000:46:2405:00:11.2005:00:11.20+01:53:1214:174.2
82STYKAŁA Adrianna 2494Open Kobiet212K 24908:1500:00:0000:58:5505:00:51.6505:00:51.65+01:53:5314:194.2
83KRAS Karolina 2479Open Kobiet213K 25008:1500:00:0000:58:5305:00:53.2005:00:53.20+01:53:5414:194.2
84SAWICKI Bartosz 2391DZIKIE DZIKI GORZÓW Open Mężczyzn987M 118408:1500:00:0000:53:5105:01:18.7505:01:18.75+01:54:2014:204.2
85KLEJNOWSKI Mateusz 2453SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn1016M 121708:1500:00:0000:48:0305:03:33.3505:03:33.35+01:56:3414:274.2
86KLEJNOWSKA Katarzyna 2452SOCIOS SILESIAOpen Kobiet229K 27008:1500:00:0000:48:0805:03:34.5005:03:34.50+01:56:3514:274.2
87WESOŁOWSKI Grzegorz 2415Husaria Race Team Open Mężczyzn1046M 125608:1500:00:0000:51:5105:06:30.4505:06:30.45+01:59:3114:354.1
88KACZYŃSKI Mateusz 2409Husaria Race Team Open Mężczyzn1050M 126108:1500:00:0000:52:0005:06:39.1005:06:39.10+01:59:4014:364.1
89ROMAŃCZUK Tomasz 2442OUTDOOR TRAININGOpen Masters Mężczyzn196M 130108:1500:00:0000:46:3105:09:42.8005:09:42.80+02:02:4414:444.1
90MIZERA Robert 2383CF Kuźnia DamianaOpen Masters Mężczyzn197M 130408:1500:00:0000:54:3205:09:54.6005:09:54.60+02:02:5614:454.1
91KORZENIOWSKI Mateusz 2433OCR TEAM BYDLAKIOpen Mężczyzn1091M 131208:1500:00:0000:42:1505:10:44.9505:10:44.95+02:03:4614:474.1
92MIZERA Beata 2381CF Kuźnia DamianaOpen Masters Kobiet48K 30008:1500:00:0000:54:3405:11:10.8505:11:10.85+02:04:1214:494
93HIBNER Łukasz 2396GaŃbYja TeAmOpen Mężczyzn1096M 131808:1500:00:0000:50:3405:11:17.6505:11:17.65+02:04:1914:494
94GWARA Patryk 2465Open Mężczyzn1123M 134708:1500:00:0000:53:5605:13:56.5005:13:56.50+02:06:5714:564
95HERÓD Rafał 2432OCR TEAM BYDLAKIOpen Mężczyzn1136M 136008:1500:00:0000:42:1405:14:56.1005:14:56.10+02:07:5714:594
96CISZEWSKI Krzysztof 2461Open Mężczyzn1163M 139708:1500:00:0000:50:5305:17:00.7005:17:00.70+02:10:0215:054
97MIZERA Mateusz 2382CF Kuźnia DamianaOpen Mężczyzn1193M 143608:1500:00:0000:51:4205:20:34.2005:20:34.20+02:13:3515:153.9
98KUJAWSKA Małgorzata 2502Andrychowske Dziki!Open Masters Kobiet57K 34808:1500:00:0000:54:0805:21:59.1505:21:59.15+02:15:0015:193.9
99FORNALIK Agnieszka 2370Andrychowske Dziki!Open Kobiet292K 34908:1500:00:0000:54:0405:22:00.9005:22:00.90+02:15:0215:203.9
100SZUMIELEWICZ Kinga 2379BigYellowFoot Adventure TeamOpen Kobiet294K 35208:1500:00:0000:53:1305:22:36.4005:22:36.40+02:15:3715:213.9
101KNOT Martyna 2443Piękni i BestieOpen Kobiet295K 35308:1500:00:0000:53:1405:22:37.8505:22:37.85+02:15:3915:213.9
102ROZMYŚLAK Patrycja 2399GaŃbYja TeAmOpen Kobiet305K 36408:1500:00:0000:50:3405:24:37.9005:24:37.90+02:17:3915:273.9
103FIGURSKI Łukasz 2387DETOX TEAMOpen Mężczyzn1241M 149408:1500:00:0000:55:0205:27:11.2005:27:11.20+02:20:1215:343.9
104KACHNIARZ Maciek 2470Open Mężczyzn1263M 151808:1500:00:0000:51:5205:29:54.3005:29:54.30+02:22:5515:423.8
105KOZIOŁ Aneta 2477Open Kobiet324K 38608:1500:00:0000:51:5305:30:00.4005:30:00.40+02:23:0115:423.8
106KUROWSKI Łukasz 2439OjejqjejqOpen Mężczyzn1266M 152108:1500:00:0000:53:5005:30:11.1005:30:11.10+02:23:1215:433.8
107NADOLSKI Marcin 2486Open Mężczyzn1267M 152208:1500:00:0000:53:5705:30:21.0005:30:21.00+02:23:2215:433.8
108TOMICZEK Izabela 2375Andrychowske Dziki!Open Kobiet327K 38908:1500:00:0000:54:4005:30:37.6005:30:37.60+02:23:3915:443.8
109KOŁACZEK Natalia 2372Andrychowske Dziki!Open Kobiet328K 39008:1500:00:0000:54:4105:30:38.1005:30:38.10+02:23:3915:443.8
110KONIARZ Marcin 2373Andrychowske Dziki!Open Mężczyzn1277M 153508:1500:00:0000:54:0805:32:09.4505:32:09.45+02:25:1015:493.8
111MILCZAREK Paweł 2411Husaria Race Team Open Mężczyzn1285M 154508:1500:00:0000:51:5505:32:52.2005:32:52.20+02:25:5315:513.8
112ZARZYCKI Tobiasz 2416Husaria Race Team Open Mężczyzn1286M 154608:1500:00:0000:51:5705:32:53.4005:32:53.40+02:25:5415:513.8
113NGUYEN Mateusz 4400Andrychowske Dziki!Open Mężczyzn1294M 155708:1500:00:0000:54:0905:35:19.8505:35:19.85+02:28:2115:583.8
114KAROLIŃSKA Aleksandra 2573WATAHAOpen Kobiet346K 41508:1500:00:0000:57:3405:41:02.2505:41:02.25+02:34:0316:143.7
115MROCZEK Katarzyna 2563RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet347K 41608:1500:00:0000:57:3705:41:02.3005:41:02.30+02:34:0316:143.7
116ATTIYA Lidia 3713Sportera OCROpen Kobiet352K 42108:1500:00:0000:58:0505:41:16.5005:41:16.50+02:34:1716:153.7
117JĘDRZEJEWSKI Jacek 2468Open Masters Mężczyzn237M 162108:1500:00:0000:54:0705:45:55.9005:45:55.90+02:38:5716:283.6
118KAMIŃSKI Arkadiusz 2473Open Mężczyzn1341M 162408:1500:00:0000:59:1805:47:02.0005:47:02.00+02:40:0316:313.6
119KAMIŃSKA Maja 2472Open Kobiet366K 43608:1500:00:0000:59:1605:47:02.2005:47:02.20+02:40:0316:313.6
120LAUREN Piotr 2481Open Masters Mężczyzn238M 163208:1500:00:0000:57:2805:48:03.6005:48:03.60+02:41:0516:343.6
121DZIOMDZIORA Adam 2388DZIK KOMANDOOpen Mężczyzn1364M 165608:1500:00:0000:57:3005:50:31.3505:50:31.35+02:43:3216:413.6
122ZIĄBKA Jakub 3779Open Mężczyzn1365M 165908:1500:00:0000:57:3705:51:28.0505:51:28.05+02:44:2916:443.6
123WYPYCH Zbigniew 2707WATAHAOpen Mężczyzn1370M 166408:1500:00:0000:57:5905:52:06.7505:52:06.75+02:45:0816:463.6
124SIERAKOWSKI Patryk 2378BigYellowFoot Adventure TeamOpen Mężczyzn1416M 173108:1500:00:0000:56:1406:29:41.0006:29:41.00+03:22:4218:333.2
125CIERNIAK Agata 2460Open Masters Kobiet78K 50008:1500:00:0001:00:3806:31:57.7006:31:57.70+03:24:5918:393.2
126SOBIESZEK Cezary 2405Hardcorowe WychylylybymyOpen Masters Mężczyzn245M 174108:1500:00:0000:52:4306:39:51.7506:39:51.75+03:32:5319:023.2
127GAJEWSKA Aneta 3337Rmf4rt GladiatorsOpen Kobiet423K 50108:1500:00:0001:05:0606:43:29.0006:43:29.00+03:36:3019:123.1
128KAMIŃSKI Maciej 2424Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn1422M 174308:1500:00:0001:05:0706:43:29.6006:43:29.60+03:36:3119:123.1
129WARDZYK Jacek 4211Sportowa PatologiaOpen Mężczyzn1424M 174708:1500:00:0000:56:1606:53:22.5506:53:22.55+03:46:2319:413
130NOWOŚWIAT Arkadiusz 2488Open Mężczyzn1425M 174808:1500:00:0000:56:1506:53:23.5006:53:23.50+03:46:2419:413
Znaleziono 130 wynik(ów)