Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-10-06 |
Miejsce : | Kocierz |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 2437 |
Wystartowało : | 2295 |
Nie ukończyło : | 30 |
Ukończyło : | 2265 |
Na trasie : | 22 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 13:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:45 | 07:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | P1 8km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ROSIAK Paulina | 2672 | HARPAGAN BEAST | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:48:05 | ||
2 | CHABASIEWICZ Wojciech | 2676 | Horda | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:45:13 | ||
3 | KAPUSTKA Łukasz | 2754 | Borsuki, Anie, grzyby | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:39:49 | ||
4 | DENDRA Beata | 2757 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:42:33 | ||
5 | GRANOWSKI Dawid | 2771 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:39 | ||
6 | KOZAK Wojciech | 2772 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:52 | ||
7 | OCIESA Marta | 2773 | HARPAGAN BEAST | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:35:15 | ||
8 | RAPACZ Sebastian | 2774 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:39 | ||
9 | ROSIAK Sebastian | 2775 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:48:04 | ||
10 | GARBACKI Maciej | 2789 | MAŁE DZIKI | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:56:29 | ||
11 | LEWIŃSKA Anna | 2791 | MAŁE DZIKI | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:56:01 | ||
12 | KANIEWSKI Artur | 2792 | Melvit team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:01 | ||
13 | TŁUSTOWSKA Karolina | 2803 | PATOFAMILIA | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:18 | ||
14 | WIADEREK Monika | 2804 | PATOFAMILIA | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:42:41 | ||
15 | WOLNA Edyta | 2805 | PATOFAMILIA | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:45:41 | ||
16 | JARNO Anna | 2806 | Power Studio | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:42 | ||
17 | SPILISZEWSKI Marcin | 2807 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:39:45 | ||
18 | HELLER Szymon | 2821 | Tata Stasia | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:35:18 | ||
19 | JACKOWIAK Agnieszka | 2824 | TFP SPORT TEAM | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:41:36 | ||
20 | JACKOWIAK Szymon | 2825 | TFP SPORT TEAM | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:41:37 | ||
21 | GÓRECKI Krzysztof | 2841 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:41:04 | |||
22 | GRUSZKIEWICZ Przemysław | 2842 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:58 | |||
23 | GRYZ Maciek | 2843 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:40:30 | |||
24 | JASIŃSKA Patrycja | 2844 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:04 | |||
25 | KASPROWSKI Krzysztof | 2845 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:53:23 | |||
26 | KASPROWSKI Michał | 2846 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:43:33 | |||
27 | KOGUT Dawid | 2847 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:37:03 | |||
28 | KSIĄŻEK Mateusz | 2848 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:25 | |||
29 | SZLADEWSKI Oskar | 2868 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:57:02 | |||
30 | TŁOKIŃSKI Krzysztof | 2869 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:49:07 | |||
31 | WASIEWICZ Michał | 2870 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:42:33 | |||
32 | CHOMICZ Rafał | 2886 | 8E | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:48:44 | ||
33 | LEISZNER Izabela | 2912 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:57:02 | ||
34 | GRZANECKI Marcin | 3846 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:35:33 | |||
35 | KURCZYNA- GŁUSZCZAK Magdalena | 3906 | Aby do Mety! | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:51:41 | ||
36 | OLEKSY Damian | 4169 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:30 | ||
37 | OLSZAK Wioleta | 4432 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:48:10 | |||
38 | KOWOL Michał | 4446 | MAŁE DZIKI | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:56:08 | ||
39 | ŻARNA Błażej | 2678 | Horda | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:45:35 | ||
40 | ZAWADZKI Jakub | 2751 | 8E | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:48:45 | ||
41 | OCHWAT Aleksandra | 2752 | Alkoholowi mówię stanowcze.... Czemu Nie ! | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:07 | ||
42 | DENDRA Marcin | 2758 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:41:33 | ||
43 | DYLUS Artur | 2759 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:49:27 | ||
44 | KOROBCZUK Krzysztof | 2760 | Deloitte Adventure Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:58:42 | ||
45 | PRZECH Bartosz | 2761 | Deloitte Adventure Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:58:44 | ||
46 | KARABON Tomasz | 2762 | Do odciny | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:51:30 | ||
47 | LIWIŃSKI Andrzej | 2763 | Droga Do Ultra | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:48:32 | ||
48 | MATYSIAK Anna | 2764 | Droga Do Ultra | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:48:33 | ||
49 | KAMYCZEK Adam | 2765 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:43:02 | ||
50 | BOLC Patryk | 2766 | Dzikie Dziki Oka | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:37:23 | ||
51 | LASKUS Krzysztof | 2769 | EGIS Biovitalni | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:52:19 | ||
52 | ŚLIWA Maria | 2770 | EGIS Biovitalni | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:52:20 | ||
53 | SZWEDO Artur | 2776 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:42:14 | ||
54 | WILCZEWSKI Rafał | 2777 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:35:14 | ||
55 | ZAPRZAŁKA Klaudia | 2778 | HARPAGAN BEAST | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:48:05 | ||
56 | BANACZKOWSKI Tomasz | 2779 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:54:17 | ||
57 | CHRUŚCICKI Krzysztof | 2780 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:37:33 | ||
58 | JAKÓBCZAK Karolina | 2781 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:57 | ||
59 | KOTRA Aneta | 2782 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:45:00 | ||
60 | KOSIŃSKI Rafał | 2784 | Inpost_2019 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:42:15 | ||
61 | KUCHARUK Daniel | 2785 | Inpost_2019 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:42:14 | ||
62 | OLECH Grzegorz | 2786 | Lemon Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:41:41 | ||
63 | MROCZKA Maciej | 2787 | Lesisko | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:45:18 | ||
64 | WOLNY Krzysztof | 2788 | Lesisko | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:45:19 | ||
65 | PAWŁOWSKI Michał | 2793 | Melvit team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:03 | ||
66 | LEWANDOWSKI Przemysław | 2796 | Nie W Szczepionkę Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:39:41 | ||
67 | FLIS Aleksander | 2797 | OCR TEAM DĘBICA | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:40:08 | ||
68 | KUTYŁA Marek | 2799 | Od Zera do Weterana | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:59:20 | ||
69 | PIECHOWSKI Piotr | 2800 | P&P Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:40:29 | ||
70 | PIEPRZYCKI Łukasz | 2801 | PATOFAMILIA | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:45:40 | ||
71 | SUROWANIEC Katarzyna | 2802 | PATOFAMILIA | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:20 | ||
72 | KRYSZTOFIŃSKI Dawid | 2808 | RMF4RT Gladiators | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:40:00 | ||
73 | BIERZA Alina | 2809 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:11 | ||
74 | KORCZAK Karolina | 2810 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:57:03 | ||
75 | PACZKOWSKI Tomasz | 2811 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:59:07 | ||
76 | TARAS Michał | 2812 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:42:06 | ||
77 | BOJAKOWSKI Krzysztof | 2814 | Sex afera | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:45:18 | ||
78 | PRZYBYSZ Katarzyna | 2817 | StaminaBOX | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:57:07 | ||
79 | URBAŃSKI Michał | 2818 | Straszne Luje | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:06 | ||
80 | URBAŃSKI Tomasz | 2819 | Straszne Luje | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:06 | ||
81 | MŁYNARCZAK Jakub | 2827 | TFP SPORT TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:41:32 | ||
82 | ZABŁOTNY Kamil | 2828 | TFP SPORT TEAM | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:41:29 | ||
83 | AUGUSTYNIAK Kamil | 2829 | Warchlaki Adelajdy | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:05 | ||
84 | BANACZKOWSKA Marta | 2830 | Wilk Trenuje | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:54:09 | ||
85 | GŁADYSZ Marcin | 2831 | Wilk Trenuje | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:54:11 | ||
86 | PRZECH-FUS Agnieszka | 2832 | WW team | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:58:48 | ||
87 | ANDRUSHENKA Andrei | 2833 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:37:40 | |||
88 | BARTKOWIAK Artur | 2834 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:42:06 | |||
89 | BISTRAM Krzysztof | 2835 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:43:30 | |||
90 | BULIŃSKA Justyna | 2836 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:42:23 | |||
91 | GIERMEK Michał | 2840 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:45:52 | |||
92 | KULIGOWSKA Agata | 2849 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:56:16 | |||
93 | KULIGOWSKA Małgorzata | 2850 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:43:05 | |||
94 | KUŚMIEREK Tomasz | 2852 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:53:20 | |||
95 | KWATER Jan | 2853 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:22 | |||
96 | LEŚNIAK Jakub | 2854 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:51:35 | |||
97 | NIEMYJSKI Jarosław | 2855 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:52:24 | |||
98 | OZIEMSKI Arkadiusz | 2856 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:41:04 | |||
99 | PAŁKA Adam | 2857 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:34:49 | |||
100 | PASTERNAK Anna | 2858 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:04 | |||
101 | PIOTROWSKI Artur | 2859 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:45:49 | |||
102 | PIOTROWSKI Paweł | 2860 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:27 | |||
103 | PONTUS Piotr | 2861 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:42:21 | |||
104 | SIEMION Artur | 2862 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:40:38 | |||
105 | SLUPECKI Radek | 2863 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:40:31 | |||
106 | ŚWIDER Ewa | 2866 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:11 | |||
107 | WÓDCZAK Waldemar | 2872 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:39:47 | |||
108 | WÓJTOWICZ Patryk | 2873 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:39:40 | |||
109 | WOŹNIAK Adrian | 2874 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:54:11 | |||
110 | ZARĘBA Aneta | 2876 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:45:48 | |||
111 | ZIELIŃSKI Dominik | 2879 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:03 | |||
112 | ŻWIRECKI Łukasz | 2880 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:59:23 | |||
113 | DEONIZIAK Marta | 2896 | EGIS Biovitalni | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:52:19 | ||
114 | KITA Daniel | 2907 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:50:44 | ||
115 | KOWALSKI Piotr | 2974 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:46 | |||
116 | MAREK Krzysztof | 4002 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:26 | |||
117 | DZICZEK Daniel | 2767 | Dzikie Dziki Oka | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:37:12 | ||
118 | FULEK Marcin | 2768 | EGIS Biovitalni | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:52:23 | ||
119 | ROCHEWICZ Daniel | 2815 | Sklep Basenowy PoolPool.pl | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:48:02 | ||
120 | PIESIURA Krzysztof | 2816 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:35:13 | ||
121 | KOZAKOWSKA Anna | 3491 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:56:23 | |||
122 | ŻUKOWSKI Władimir | 3905 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:06 | |||
123 | MICHALIK Dawid | 2677 | Horda | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:10 | ||
124 | CUDO Szymon | 2837 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:42 | |||
125 | CZARNECKI Marcin | 2838 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:21 | |||
126 | GEMBAL Marek | 2839 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:48:34 | |||
127 | STANCLIK Grzegorz | 2864 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:42:17 | |||
128 | ZARĘBA Kamil | 2877 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:45:54 | |||
129 | ZDERSKA Aneta | 2878 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:42:49 |
Znaleziono 129 wynik(ów)