GÓRSKI RUNMAGEDDON HARDCORE KOCIERZ

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-10-06
Miejsce:
Kocierz
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
2437
Wystartowało:
2295
Nie ukończyło:
30
Ukończyło:
2265
Na trasie:
22
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuP1
8km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1ZUGAJ Marek 3413CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Masters Mężczyzn3M 4010:1500:00:0000:40:2903:30:10.4503:30:10.45 10:006
2ŁUKAWSKI Mariusz 3496Open Mężczyzn36M 4210:1500:00:0000:34:5903:30:24.7003:30:24.70+00:00:1410:016
3PALIGA Łukasz 3503Open Mężczyzn65M 7610:1500:00:0000:37:1703:39:43.6003:39:43.60+00:09:3310:275.7
4ANDRZEJCZAK Filip 4449Open Mężczyzn71M 8410:1500:00:0000:37:0403:40:30.8003:40:30.80+00:10:2010:305.7
5JAROSZEWSKI Maciej 3486Open Mężczyzn81M 9810:1500:00:0000:38:4003:43:20.7003:43:20.70+00:13:1010:385.6
6MUSIAŁ Ireneusz 4423Open Mężczyzn85M 10210:1500:00:0000:39:2003:43:39.2503:43:39.25+00:13:2810:395.6
7BAJZERT Filip 3475Open Masters Mężczyzn21M 17510:1500:00:0000:36:2503:54:38.6003:54:38.60+00:24:2811:105.4
8NOWAK Katarzyna 3464Tim jest TimOpen Kobiet17K 1710:1500:00:0000:44:5403:55:21.8503:55:21.85+00:25:1111:125.4
9STANISZEWSKA-DUDA Katarzyna 3466Tim jest TimOpen Masters Kobiet1K 1810:1500:00:0000:44:5403:55:22.3503:55:22.35+00:25:1111:125.4
10BIELENIN Wojciech 3476Open Mężczyzn150M 18110:1500:00:0000:40:4503:55:51.9503:55:51.95+00:25:4111:135.3
11NOWAK Marcin 3465Tim jest TimOpen Mężczyzn157M 18910:1500:00:0000:44:5403:56:41.5503:56:41.55+00:26:3111:165.3
12POPŁAWSKI Ireneusz 3504Open Masters Mężczyzn24M 19310:1500:00:0000:39:1103:57:33.1003:57:33.10+00:27:2211:185.3
13KRÓLIKOWSKI Przemysław 3403Befit24team Open Masters Mężczyzn26M 20610:1500:00:0000:38:4703:58:28.4003:58:28.40+00:28:1711:215.3
14SZYMAŃSKI Piotr 3519Open Masters Mężczyzn29M 21810:1500:00:0000:42:3403:59:47.7003:59:47.70+00:29:3711:255.3
15MARCZYŃSKI Jacek 3498Open Masters Mężczyzn30M 21910:1500:00:0000:42:3203:59:48.1503:59:48.15+00:29:3711:255.3
16SZLASKI Kacper 3518Open Mężczyzn194M 23510:1500:00:0000:45:5604:01:30.2004:01:30.20+00:31:1911:305.2
17BUKOWIEC Rafał 3477Open Masters Mężczyzn36M 25410:1500:00:0000:42:2804:03:58.1004:03:58.10+00:33:4711:375.2
18KALICZAK Tomasz 3458SKT TIGEROpen Masters Mężczyzn37M 26010:1500:00:0000:39:1604:04:41.9004:04:41.90+00:34:3111:395.1
19MRULA Marek 3461STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Masters Mężczyzn39M 26810:1500:00:0000:49:0004:05:19.3504:05:19.35+00:35:0811:405.1
20STEFAŃSKI Mikołaj 3412CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Mężczyzn221M 27010:1500:00:0000:40:4104:06:08.8504:06:08.85+00:35:5811:435.1
21FORMAS Łukasz 3483Open Masters Mężczyzn42M 28310:1500:00:0000:39:1804:06:57.5004:06:57.50+00:36:4711:455.1
22RUDUCHA Piotr 3507Open Mężczyzn238M 29410:1500:00:0000:38:5104:08:10.7004:08:10.70+00:38:0011:495.1
23MIECZKOWSKA Anna 4127Open Kobiet27K 2910:1500:00:0000:45:0504:08:13.6004:08:13.60+00:38:0311:495.1
24NOWAK Joanna 3435FUNKY GYM TEAMOpen Kobiet28K 3010:1500:00:0000:42:4304:08:47.2004:08:47.20+00:38:3611:505.1
25BATURA Adrian 3437Hicron Hardcore TeamOpen Mężczyzn243M 30210:1500:00:0000:41:4704:08:50.8004:08:50.80+00:38:4011:505.1
26FILIPIAK Krzysztof 3438Hicron Hardcore TeamOpen Mężczyzn244M 30310:1500:00:0000:41:4904:08:51.3504:08:51.35+00:38:4011:515.1
27MUSIAŁ Michał 3500Open Mężczyzn251M 31310:1500:00:0000:45:2204:10:32.0504:10:32.05+00:40:2111:555
28JANOSZ Rafał 3432FUNKY GYM TEAMOpen Mężczyzn256M 32010:1500:00:0000:40:3304:11:12.1004:11:12.10+00:41:0111:575
29NOWAK Rafal 3436FUNKY GYM TEAMOpen Mężczyzn257M 32110:1500:00:0000:40:3004:11:14.0504:11:14.05+00:41:0311:575
30KOCZUR Cyprian 3433FUNKY GYM TEAMOpen Mężczyzn258M 32210:1500:00:0000:38:4204:11:14.5004:11:14.50+00:41:0411:575
31MOSKAŁA Łukasz 3434FUNKY GYM TEAMOpen Mężczyzn259M 32310:1500:00:0000:42:4304:11:14.9004:11:14.90+00:41:0411:575
32KRAJEWSKI Tomasz 3472Za rok w elicieOpen Mężczyzn262M 32710:1500:00:0000:45:5004:11:36.0004:11:36.00+00:41:2511:585
33GAJEWSKI Jacek 3420Dogoń Grodzisk MazowieckiOpen Masters Mężczyzn55M 33510:1500:00:0000:45:5104:12:18.1504:12:18.15+00:42:0712:005
34PAJDA Jarek 3502Open Mężczyzn271M 34110:1500:00:0000:45:2304:12:42.2004:12:42.20+00:42:3112:025
35GAJEWSKI Krzysztof 3463The Gentleman'sOpen Masters Mężczyzn59M 35010:1500:00:0000:45:5004:13:26.7004:13:26.70+00:43:1612:045
36STAWOWY Sebastian 3426EXTASYOpen Mężczyzn337M 41810:1500:00:0000:52:3604:18:17.3504:18:17.35+00:48:0612:174.9
37STAWOWY Michał 3425EXTASYOpen Mężczyzn391M 48210:1500:00:0000:52:4004:22:08.1004:22:08.10+00:51:5712:284.8
38ŁUKASIK Zuzanna 3457Prawie lekarzeOpen Kobiet50K 5710:1500:00:0000:40:4204:22:29.6504:22:29.65+00:52:1912:294.8
39KOCIK Piotr 3489Open Mężczyzn404M 49710:1500:00:0000:49:2004:22:59.8504:22:59.85+00:52:4912:314.8
40KSIĄŻEK Miłosz 3493Open Mężczyzn418M 51410:1500:00:0000:40:4404:24:40.2504:24:40.25+00:54:2912:364.8
41MACURA-TARGOSZ Sylwia 3427eXtreme TeamOpen Kobiet66K 8010:1500:00:0000:49:3004:29:15.3504:29:15.35+00:59:0412:494.7
42KIEŁBASA Grzegorz 3488Open Mężczyzn507M 61310:1500:00:0000:45:3304:29:24.7004:29:24.70+00:59:1412:494.7
43FILIPIAK Iwona 4058EXTASYOpen Kobiet68K 8310:1500:00:0000:52:3904:29:35.9504:29:35.95+00:59:2512:504.7
44STAWOWY Magdalena 3424EXTASYOpen Kobiet69K 8410:1500:00:0000:52:4004:29:41.5004:29:41.50+00:59:3112:504.7
45DUDEK Konrad 3706POWER TRAININGOpen Mężczyzn539M 64810:1500:00:0000:42:4104:30:39.3004:30:39.30+01:00:2812:534.7
46TARGOSZ Wojciech 3428eXtreme TeamOpen Mężczyzn540M 64910:1500:00:0000:49:2904:30:39.6004:30:39.60+01:00:2912:534.7
47GURGUL Patryk 3485Open Mężczyzn544M 65310:1500:00:0000:46:0904:30:53.2504:30:53.25+01:00:4212:534.7
48RUBINKOWSKI Krzysztof 3506Open Mężczyzn560M 67210:1500:00:0000:40:2304:32:03.5504:32:03.55+01:01:5312:574.6
49OWCZAREK Krzysztof 3501Open Mężczyzn561M 67310:1500:00:0000:46:0904:32:05.5004:32:05.50+01:01:5512:574.6
50KRÓL Przemysław 3469X-Team TarnówOpen Mężczyzn562M 67410:1500:00:0000:40:2304:32:05.8004:32:05.80+01:01:5512:574.6
51SZYMAŃSKI Damian 3416DANFOSSOpen Mężczyzn571M 68410:1500:00:0000:46:3104:32:40.4504:32:40.45+01:02:3012:594.6
52MUSZYŃSKI Grzegorz 3415DANFOSSOpen Mężczyzn572M 68510:1500:00:0000:46:2904:32:40.9004:32:40.90+01:02:3012:594.6
53SZCZEPANOWSKI Bogusław 3517Open Mężczyzn605M 72610:1500:00:0000:50:1004:35:37.7004:35:37.70+01:05:2713:074.6
54WÓJCICKI Kamil 3524Open Mężczyzn611M 73210:1500:00:0000:47:1304:36:01.1004:36:01.10+01:05:5013:084.6
55SAWICKI Kacper 3510Open Mężczyzn614M 73510:1500:00:0000:47:1504:36:07.3504:36:07.35+01:05:5613:084.6
56WOJTANEK Piotr 3525Open Mężczyzn671M 80510:1500:00:0000:42:0104:40:09.5004:40:09.50+01:09:5913:204.5
57DENDURA Jędrzej 3479Open Mężczyzn672M 80610:1500:00:0000:42:1404:40:10.3504:40:10.35+01:09:5913:204.5
58STASZCZYK Bartłomiej 3470X-Team TarnówOpen Mężczyzn700M 83910:1500:00:0000:49:4404:41:47.5004:41:47.50+01:11:3713:254.5
59DYMACZ Krzysztof 3482Open Mężczyzn705M 84410:1500:00:0000:49:2104:41:53.4004:41:53.40+01:11:4213:254.5
60JEWUŁA Piotr 3487Open Mężczyzn706M 84510:1500:00:0000:49:2204:41:54.9004:41:54.90+01:11:4413:254.5
61WOJNAR Artur 3460SPONTAN V2Open Mężczyzn708M 84710:1500:00:0000:50:3104:41:59.7504:41:59.75+01:11:4913:254.5
62MAGOŃ Maciej 3459SPONTAN V2Open Mężczyzn709M 84810:1500:00:0000:50:3204:41:59.8504:41:59.85+01:11:4913:254.5
63HOLEWA Grzegorz 3410CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Mężczyzn723M 86410:1500:00:0000:52:4804:43:12.0004:43:12.00+01:13:0113:294.4
64KILARSKA Barbara 3411CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Kobiet124K 14910:1500:00:0000:52:4904:43:12.1004:43:12.10+01:13:0113:294.4
65SZWAN Patryk 3430Fabryka Formy BytomOpen Mężczyzn740M 88310:1500:00:0000:45:0304:44:36.4004:44:36.40+01:14:2513:334.4
66BOROWIEC Miłosz 3429Fabryka Formy BytomOpen Mężczyzn744M 88710:1500:00:0000:45:0404:44:38.0504:44:38.05+01:14:2713:334.4
67BEMBENEK Patrycja 3421Eko okna RunnersOpen Kobiet140K 16810:1500:00:0000:49:2704:47:38.8004:47:38.80+01:17:2813:414.4
68SARMAK Ireneusz 3423Eko-Okna RunnersOpen Mężczyzn783M 93810:1500:00:0000:49:2304:47:39.1004:47:39.10+01:17:2813:414.4
69PAWLIK Krystian 3440Lewa W Góre NSOpen Mężczyzn786M 94110:1500:00:0000:46:4004:47:55.1004:47:55.10+01:17:4413:424.4
70KOPKOWICZ Ireneusz 4460Lewa W Góre NSOpen Mężczyzn787M 94210:1500:00:0000:46:4104:48:00.9504:48:00.95+01:17:5013:424.4
71SAPIŃSKI Kamil 2956SPECTOrsOpen Mężczyzn846M 101410:1500:00:0000:50:4404:52:37.1504:52:37.15+01:22:2613:564.3
72MARZEC Tomasz 2955SPECTOrsOpen Mężczyzn847M 101510:1500:00:0000:50:4104:52:37.5504:52:37.55+01:22:2713:564.3
73MARCINEK Marta 3439Husaria Race Team Open Kobiet159K 18910:1500:00:0000:46:1404:52:56.4004:52:56.40+01:22:4513:564.3
74BÓL Hubert 2963Open Mężczyzn888M 106410:1500:00:0000:50:5304:54:37.5504:54:37.55+01:24:2714:014.3
75KUMALA Mateusz 4210SPECTOrsOpen Mężczyzn889M 106510:1500:00:0000:50:5104:54:39.9504:54:39.95+01:24:2914:014.3
76WASIAK Rafal 3522Open Mężczyzn890M 106610:1500:00:0000:50:5204:54:41.1004:54:41.10+01:24:3014:014.3
77KUMALA Agnieszka 4190NieWidzęPrzeszkódOpen Kobiet173K 20610:1500:00:0000:50:4404:55:12.3504:55:12.35+01:25:0114:034.3
78OPYRCHAŁ Mariusz 4134Open Mężczyzn909M 109110:1500:00:0000:52:4204:56:13.2004:56:13.20+01:26:0214:064.3
79SZYMULA Marcin 3520Open Mężczyzn942M 112810:1500:00:0000:45:3604:58:24.1004:58:24.10+01:28:1314:124.2
80KIEŁPIŃSKI Michał 3408boiskomobilne.plOpen Mężczyzn955M 114510:1500:00:0000:50:1704:59:33.8504:59:33.85+01:29:2314:154.2
81WRONA Katarzyna 3528Open Kobiet205K 24210:1500:00:0000:53:4104:59:56.0004:59:56.00+01:29:4514:164.2
82ANTONIEWICZ Agnieszka 3474Open Kobiet206K 24310:1500:00:0000:49:5504:59:57.9004:59:57.90+01:29:4714:174.2
83DUCH Paweł 3481Open Mężczyzn962M 115210:1500:00:0000:49:5404:59:59.9004:59:59.90+01:29:4914:174.2
84GENDERA Mateusz 3407boiskomobilne.plOpen Mężczyzn984M 118110:1500:00:0000:50:1605:01:07.0505:01:07.05+01:30:5614:204.2
85KUŚNIERSKI Andrzej 3414Crosstrening RacibórzOpen Masters Mężczyzn177M 119510:1500:00:0000:50:1205:02:18.1505:02:18.15+01:32:0714:234.2
86SOŁEK Tomasz 3513Open Mężczyzn1005M 120510:1500:00:0000:49:1105:02:57.9505:02:57.95+01:32:4714:254.2
87SEWERYN Tomasz 3511Open Masters Mężczyzn178M 120610:1500:00:0000:49:1005:03:01.2005:03:01.20+01:32:5014:254.2
88KASPERCZYK Damian 3443Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn1006M 120710:1500:00:0000:50:3705:03:04.9005:03:04.90+01:32:5414:254.2
89SADOWSKI Mateusz 3508Open Mężczyzn1074M 128810:1500:00:0000:42:3005:09:02.0005:09:02.00+01:38:5114:424.1
90STRZEBIŃCZYK Kinga 3514Open Kobiet247K 29410:1500:00:0000:51:1705:09:20.8505:09:20.85+01:39:1014:434.1
91KWOCZAŁA Łukasz 3494Open Mężczyzn1078M 129310:1500:00:0000:51:1605:09:21.1505:09:21.15+01:39:1014:434.1
92DAROSZEWSKI Adam 3478Open Masters Mężczyzn194M 129810:1500:00:0000:50:2305:09:25.0005:09:25.00+01:39:1414:444.1
93AL-THABET Jafar 3467WATAHAOpen Mężczyzn1085M 130510:1500:00:0000:45:2805:10:07.9505:10:07.95+01:39:5714:464.1
94SIWY Artur 3448Mateo Dream TeamOpen Mężczyzn1131M 135510:1500:00:0000:51:0805:14:30.8505:14:30.85+01:44:2014:584
95MACIEJEWSKA SIWY Ela 3446Mateo Dream TeamOpen Kobiet265K 31610:1500:00:0000:51:0705:15:34.2005:15:34.20+01:45:2315:014
96MARKER-DZIUBOSZ Agnieszka 3447Mateo Dream TeamOpen Masters Kobiet52K 31710:1500:00:0000:51:2705:15:34.3005:15:34.30+01:45:2315:014
97MACHLOWSKI Mateusz 3405Befit24team Open Mężczyzn1147M 137410:1500:00:0000:50:0905:15:42.7505:15:42.75+01:45:3215:024
98PULIKOWSKI Maciej 3505Open Mężczyzn1156M 138710:1500:00:0000:50:4205:16:16.3005:16:16.30+01:46:0515:034
99NATKANIEC Karolina 3406Befit24team Open Kobiet269K 32210:1500:00:0000:50:0505:16:30.5505:16:30.55+01:46:2015:044
100ŁONIEWSKI Jakub 3495Open Mężczyzn1164M 139810:1500:00:0000:50:3905:17:02.9005:17:02.90+01:46:5215:054
101ZAŁUPSKA Agata 3529Open Masters Kobiet55K 32710:1500:00:0000:50:3905:17:12.5005:17:12.50+01:47:0215:064
102SAK Rafał 3509Open Masters Mężczyzn209M 139910:1500:00:0000:50:3905:17:14.8505:17:14.85+01:47:0415:064
103BÓL Jakub 2964Open Mężczyzn1173M 141010:1500:00:0000:51:0005:18:24.3505:18:24.35+01:48:1315:094
104KOZAK Paweł 3490Open Mężczyzn1175M 141210:1500:00:0000:49:0105:18:25.3505:18:25.35+01:48:1415:094
105MICHALAK Artur 3455Popraw koronę i zasuwajOpen Masters Mężczyzn214M 142910:1500:00:0000:49:0805:19:50.7005:19:50.70+01:49:4015:133.9
106KAWĘCKI Artur 3456Popraw koronę i zasuwaj !Open Mężczyzn1189M 143210:1500:00:0000:49:0905:19:54.2505:19:54.25+01:49:4315:143.9
107KRAWCZYK Mateusz 3492Open Mężczyzn1216M 146210:1500:00:0000:50:4005:23:25.3005:23:25.30+01:53:1415:243.9
108MISIAK Wiesław 3499Open Masters Mężczyzn217M 146510:1500:00:0000:50:1705:23:38.8005:23:38.80+01:53:2815:243.9
109KOCON Katarzyna 3402Befit24team Open Kobiet301K 36010:1500:00:0000:50:1805:23:39.3505:23:39.35+01:53:2815:243.9
110KRUPIŃSKI Tomasz 3404Befit24team Open Mężczyzn1218M 146610:1500:00:0000:50:0405:23:39.9005:23:39.90+01:53:2915:243.9
111MAKSYMOWICZ Jacek 3497Open Mężczyzn1220M 146810:1500:00:0000:54:0405:23:43.7505:23:43.75+01:53:3315:243.9
112ŚWIĘCH Michał 3515Open Mężczyzn1221M 146910:1500:00:0000:54:0705:23:47.7005:23:47.70+01:53:3715:253.9
113ŚWIĘCH Rafał 3516Open Masters Mężczyzn218M 147410:1500:00:0000:54:0405:24:14.1005:24:14.10+01:54:0315:263.9
114KMERA Rafał 3462Team ŚwiniaOpen Masters Mężczyzn224M 153710:1500:00:0000:53:1105:32:10.2005:32:10.20+02:01:5915:493.8
115KRUGLAK Anna 3542EMEL Athletic TeamOpen Masters Kobiet69K 41410:1500:00:0000:59:1205:41:01.3005:41:01.30+02:10:5016:143.7
116SZOPIŃSKA Katarzyna 3544EMEL Athletic TeamOpen Kobiet348K 41710:1500:00:0000:58:5205:41:02.7505:41:02.75+02:10:5216:143.7
117GBUREK Patryk 3454PolitetrafluoroetylenOpen Mężczyzn1332M 161010:1500:00:0000:52:3205:43:28.8505:43:28.85+02:13:1816:213.7
118DREWIENKOWSKA Kaja 3453PolitetrafluoroetylenOpen Kobiet360K 43010:1500:00:0000:52:3105:43:47.1005:43:47.10+02:13:3616:223.7
119DŁUŻNIEWSKI Adrian 3452PolitetrafluoroetylenOpen Mężczyzn1333M 161110:1500:00:0000:52:3405:43:47.5005:43:47.50+02:13:3716:223.7
120JAKUBIK Anna 3548Husaria Race Team Open Kobiet367K 43710:1500:00:0000:59:2305:47:03.5005:47:03.50+02:16:5316:313.6
121WIŚNIEWSKI Łukasz 3449Mateo Dream TeamOpen Mężczyzn1348M 163410:1500:00:0000:58:1505:48:08.9505:48:08.95+02:17:5816:343.6
122CICHY Maria 3444Mateo Dream TeamOpen Kobiet379K 45010:1500:00:0000:53:3805:48:25.9005:48:25.90+02:18:1516:353.6
123ZAJKOWSKI Piotr 3658Open Mężczyzn1363M 165510:1500:00:0000:59:0005:50:26.2005:50:26.20+02:20:1516:413.6
124CICHY Mirosław 3445Mateo Dream TeamOpen Mężczyzn1386M 168110:1500:00:0000:58:1505:56:53.9505:56:53.95+02:26:4316:593.5
125SALWEROWICZ - SKOCZYLAS Ewa 3417Dejta nam medalOpen Kobiet403K 47810:1500:00:0000:52:2706:03:56.0006:03:56.00+02:33:4517:193.5
126SZAFRANEK Paweł 3419Dejta nam medalOpen Mężczyzn1399M 170410:1500:00:0000:52:2006:04:57.2506:04:57.25+02:34:4617:223.5
127RUDY Przemysław 3645Open Mężczyzn1403M 170910:1500:00:0000:52:2306:07:21.8006:07:21.80+02:37:1117:293.4
128SKOCZYLAS Kamil 3418Dejta nam medalOpen Mężczyzn1405M 171310:1500:00:0000:52:1906:10:19.3006:10:19.30+02:40:0817:383.4
129JAKUBIAK Paweł 3441Liski ChytruskiOpen Mężczyzn1436M 177010:1500:00:0000:45:18+00:04:495:3910.6
130NIEDZIAŁKOWSKI Bartłomiej 3442Liski ChytruskiOpen Mężczyzn1437M 177110:1500:00:0000:45:20+00:04:515:4010.6
Znaleziono 130 wynik(ów)