GÓRSKI RUNMAGEDDON HARDCORE KOCIERZ

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-10-06
Miejsce:
Kocierz
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
2437
Wystartowało:
2295
Nie ukończyło:
30
Ukończyło:
2265
Na trasie:
22
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuP1
8km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1DOBRZYNIECKI Tomasz 2315Open Masters Mężczyzn1M 1611:0000:00:0000:30:1703:18:00.4503:18:00.45 9:256.4
2STOBIECKI Tomasz 3886Open Masters Mężczyzn9M 8811:0000:00:0000:39:0803:41:21.3503:41:21.35+00:23:2010:325.7
3STOLARSKI Rafał 3887Open Mężczyzn78M 9411:0000:00:0000:32:4903:42:18.8003:42:18.80+00:24:1810:355.7
4MATLASZEK Radek 3865Open Mężczyzn84M 10111:0000:00:0000:38:4303:43:37.7503:43:37.75+00:25:3710:385.6
5MALEK-PODJASKI Marcin 3789Daleko Jeszcze ?!Open Mężczyzn99M 11911:0000:00:0000:37:2503:46:55.2003:46:55.20+00:28:5410:485.6
6KLIMKIEWICZ Konrad 3788Daleko Jeszcze ?!Open Mężczyzn100M 12011:0000:00:0000:37:2603:46:58.4003:46:58.40+00:28:5710:485.6
7JARZĘBSKI Piotr 3850Open Mężczyzn117M 14111:0000:00:0000:44:0403:49:41.4003:49:41.40+00:31:4010:565.5
8IZDEBSKI Marcin 3848Open Mężczyzn126M 15311:0000:00:0000:37:4203:50:33.0503:50:33.05+00:32:3210:585.5
9DANOWSKI Dawid 3842Open Mężczyzn139M 16711:0000:00:0000:37:2903:53:02.2003:53:02.20+00:35:0111:055.4
10APOLINARSKI Adrian 3830Open Mężczyzn148M 17811:0000:00:0000:37:3903:55:22.4503:55:22.45+00:37:2211:125.4
11OLCZAK Paweł 3758Open Mężczyzn149M 17911:0000:00:0000:40:1503:55:46.1503:55:46.15+00:37:4511:135.3
12WYSOCKI Mateusz 3903Open Mężczyzn158M 19011:0000:00:0000:37:4403:57:10.4003:57:10.40+00:39:0911:175.3
13JASZCZYK Andrzej 3851Open Mężczyzn188M 22811:0000:00:0000:39:5004:01:05.3504:01:05.35+00:43:0411:285.2
14OWCZARZAK Karolina 3869Open Kobiet22K 2311:0000:00:0000:40:2404:01:11.1504:01:11.15+00:43:1011:295.2
15BARAN Marcin 3832Open Mężczyzn190M 23011:0000:00:0000:38:2204:01:12.2504:01:12.25+00:43:1111:295.2
16JUREWICZ Andrzej 3854Open Mężczyzn193M 23411:0000:00:0000:37:3804:01:19.0004:01:19.00+00:43:1811:295.2
17JANCEWICZ Rafał 3849Open Mężczyzn198M 23911:0000:00:0000:42:3604:01:55.3504:01:55.35+00:43:5411:315.2
18BURKOT Błażej 3836Open Mężczyzn209M 25511:0000:00:0000:37:3804:04:15.0504:04:15.05+00:46:1411:375.2
19KULCZAK Paweł 3819RMF4RT GladiatorsOpen Masters Mężczyzn38M 26411:0000:00:0000:44:1204:05:03.5504:05:03.55+00:47:0311:405.1
20MAJEWSKA Dorota 3804KRA KarlinoOpen Masters Kobiet2K 2811:0000:00:0000:54:2304:06:33.2504:06:33.25+00:48:3211:445.1
21DOBOSZ Kamil 3843Open Mężczyzn226M 27811:0000:00:0000:42:5204:06:37.6504:06:37.65+00:48:3711:445.1
22SZCZEPANEK Paweł 3889Open Mężczyzn241M 29911:0000:00:0000:46:2404:08:32.9004:08:32.90+00:50:3211:505.1
23WIŚNIEWSKI Rafał 3898Open Mężczyzn245M 30411:0000:00:0000:37:2904:09:00.4004:09:00.40+00:50:5911:515.1
24FIJAK Karolina 3922Grażynki OCR Open Kobiet31K 3311:0000:00:0000:43:2904:10:53.1504:10:53.15+00:52:5211:565
25GÓRSKI Adam 3845Open Mężczyzn255M 31811:0000:00:0000:36:4904:10:55.0504:10:55.05+00:52:5411:565
26RYBARKIEWICZ Mateusz 3873Open Mężczyzn263M 32911:0000:00:0000:39:1004:11:41.5004:11:41.50+00:53:4111:595
27WIŚNIEWSKI Sylwester 3899Open Mężczyzn276M 34711:0000:00:0000:38:0404:13:09.4504:13:09.45+00:55:0912:035
28TRZASKALIK Ireneusz 3892Open Masters Mężczyzn60M 36611:0000:00:0000:47:5404:15:01.1004:15:01.10+00:57:0012:084.9
29PAPIERNIAK Anna 3795Drużyna JednorożcaOpen Kobiet38K 4011:0000:00:0000:49:0904:15:07.7004:15:07.70+00:57:0712:084.9
30MIĘSOWICZ Mirosław 3794Drużyna JednorożcaOpen Mężczyzn295M 36811:0000:00:0000:49:1104:15:09.9004:15:09.90+00:57:0912:094.9
31URBAŃSKI Mikołaj 3796Drużyna JednorożcaOpen Mężczyzn296M 36911:0000:00:0000:49:0004:15:16.9004:15:16.90+00:57:1612:094.9
32ORZESZEK Eneasz 3868Open Mężczyzn304M 37711:0000:00:0000:40:2404:15:39.6004:15:39.60+00:57:3912:104.9
33DZIUBA Andrzej 3972Open Mężczyzn315M 39111:0000:00:0000:43:3004:16:33.0004:16:33.00+00:58:3212:134.9
34WIELGOSZ Tomasz 4031Open Mężczyzn316M 39211:0000:00:0000:43:3204:16:33.3504:16:33.35+00:58:3212:134.9
35SABATOWSKI Krzysztof 3875Open Mężczyzn318M 39411:0000:00:0000:44:5304:16:44.5504:16:44.55+00:58:4412:134.9
36BUDZISZ Rafał 2575Open Mężczyzn323M 39911:0000:00:0000:41:0004:16:57.0004:16:57.00+00:58:5612:144.9
37CZERWIŃSKI Mirosław 3841Open Masters Mężczyzn65M 40211:0000:00:0000:48:3404:17:20.0004:17:20.00+00:59:1912:154.9
38SAWCZAK Piotr 3876Open Mężczyzn330M 41011:0000:00:0000:44:5404:17:42.7004:17:42.70+00:59:4212:164.9
39SUKNIEWICZ Marzena 3888Open Kobiet43K 4511:0000:00:0000:38:2704:17:50.0504:17:50.05+00:59:4912:164.9
40ZADROŻNY Krzysztof 3800Klub Biegacza RTV EURO AGDOpen Mężczyzn351M 43311:0000:00:0000:38:0604:19:12.3504:19:12.35+01:01:1112:204.9
41PIONTEK Krzysztof 3871Open Masters Mężczyzn82M 50511:0000:00:0000:25:1404:23:53.8004:23:53.80+01:05:5312:334.8
42JAROSZYŃSKI Tomasz 3825RunGastroRunOpen Mężczyzn470M 57211:0000:00:0000:45:3104:27:36.7004:27:36.70+01:09:3612:444.7
43WYDRZYCKI Michał 3901Open Mężczyzn471M 57311:0000:00:0000:44:5704:27:39.6504:27:39.65+01:09:3912:444.7
44HUPTYŚ Grzegorz 3847Open Mężczyzn500M 60511:0000:00:0000:49:4704:29:03.6004:29:03.60+01:11:0312:484.7
45ŁYSIEŃ Mateusz 3862Open Mężczyzn503M 60911:0000:00:0000:44:4204:29:16.2504:29:16.25+01:11:1512:494.7
46WĄTOR Piotr 3896Open Mężczyzn505M 61111:0000:00:0000:44:4204:29:18.4004:29:18.40+01:11:1712:494.7
47JAROSZYŃSKA Joanna 3824RunGastroRunOpen Kobiet76K 9211:0000:00:0000:45:3404:31:33.4004:31:33.40+01:13:3212:554.6
48REKSYN Malgorzata 4166CrossEliteOpen Masters Kobiet17K 9311:0000:00:0000:49:1604:31:34.7004:31:34.70+01:13:3412:554.6
49CYPRIAN Dominik 3840Open Masters Mężczyzn97M 67711:0000:00:0000:41:1704:32:14.0004:32:14.00+01:14:1312:574.6
50KULASEK Michał 3860Open Mężczyzn568M 68111:0000:00:0000:40:3504:32:33.3004:32:33.30+01:14:3212:584.6
51FIJAK Remigiusz 3919Dirty SparrowsOpen Mężczyzn574M 68711:0000:00:0000:43:5904:32:50.2504:32:50.25+01:14:4912:594.6
52AUGUŚCIK Marcin 3831Open Mężczyzn575M 68911:0000:00:0000:45:2604:32:51.5504:32:51.55+01:14:5112:594.6
53SOCHA Krzysztof 3883Open Masters Mężczyzn103M 72011:0000:00:0000:46:1104:35:01.4004:35:01.40+01:17:0013:054.6
54WILCZYŃSKI Artur 3897Open Masters Mężczyzn104M 72211:0000:00:0000:46:1704:35:08.9504:35:08.95+01:17:0813:064.6
55SIECZKOWSKI Łukasz 3877Open Mężczyzn608M 72911:0000:00:0000:49:5204:35:48.0504:35:48.05+01:17:4713:084.6
56GAŁĄZKA Bartłomiej 3784Beye KohaneOpen Mężczyzn612M 73311:0000:00:0000:44:0204:36:03.2504:36:03.25+01:18:0213:084.6
57ANDRZEJEWSKI Kamil 3783Beye KohaneOpen Mężczyzn613M 73411:0000:00:0000:44:0504:36:03.4004:36:03.40+01:18:0213:084.6
58JĘDRZEJCZYK-KOWALSKA Sylwia 3793Drużyna JednorożcaOpen Kobiet100K 12011:0000:00:0000:49:1304:36:25.2004:36:25.20+01:18:2413:094.6
59SKWARA Anna 3879Open Kobiet108K 12911:0000:00:0000:46:1504:38:11.5004:38:11.50+01:20:1113:144.5
60MATŁOKA Bartłomiej 3866Open Mężczyzn645M 77411:0000:00:0000:46:1504:38:11.7004:38:11.70+01:20:1113:144.5
61BISKUPSKI Karol 3964Open Mężczyzn650M 78011:0000:00:0000:42:0904:38:37.6004:38:37.60+01:20:3713:164.5
62WOJARSKI Grzegorz 4034Open Mężczyzn651M 78111:0000:00:0000:42:1204:38:40.9004:38:40.90+01:20:4013:164.5
63BARANEK Jarosław 3833Open Mężczyzn669M 80311:0000:00:0000:50:3104:40:05.3504:40:05.35+01:22:0413:204.5
64BUKOWSKI Adam 3822RunGastroRunOpen Mężczyzn733M 87611:0000:00:0000:45:3204:44:10.6004:44:10.60+01:26:1013:314.4
65DROZD Grzegorz 3823RunGastroRunOpen Mężczyzn747M 89211:0000:00:0000:45:3404:44:48.2004:44:48.20+01:26:4713:334.4
66FARON Tomasz 4453Open Mężczyzn773M 92511:0000:00:0000:43:0004:47:16.9004:47:16.90+01:29:1613:404.4
67MIERZYŃSKI Grzegorz 3782ARTEMIS TEAM MIELECOpen Mężczyzn789M 94411:0000:00:0000:45:4904:48:07.3504:48:07.35+01:30:0613:434.4
68JUREK Kacper 3781ARTEMIS TEAM MIELECOpen Mężczyzn790M 94511:0000:00:0000:44:2104:48:12.1004:48:12.10+01:30:1113:434.4
69BUKOJEMSKI Marcin 3835Open Masters Mężczyzn134M 94711:0000:00:0000:46:0404:48:18.8504:48:18.85+01:30:1813:434.4
70ŁĄCKI Wojciech 3861Open Mężczyzn824M 98611:0000:00:0000:47:5204:50:30.5504:50:30.55+01:32:3013:504.3
71MYNAREK Daniel 3867Open Mężczyzn825M 98711:0000:00:0000:47:5504:50:32.5004:50:32.50+01:32:3213:504.3
72SKOKOWSKA Anna 3878Open Kobiet154K 18311:0000:00:0000:45:2604:51:35.5504:51:35.55+01:33:3513:534.3
73POLSKA Agnieszka 3805KRA KarlinoOpen Kobiet169K 20011:0000:00:0000:54:3004:54:17.5004:54:17.50+01:36:1714:004.3
74MACIEJEWSKI Łukasz 3818RAJSPORT ACTIVEOpen Mężczyzn884M 106011:0000:00:0000:43:2604:54:24.2504:54:24.25+01:36:2314:014.3
75JANOWICZ Małgorzata 3801KRA KarlinoOpen Kobiet172K 20311:0000:00:0000:54:2704:54:26.2504:54:26.25+01:36:2514:014.3
76SZATKOWSKI Tomasz 3809KRA KarlinoOpen Mężczyzn894M 107011:0000:00:0000:54:1804:54:54.0004:54:54.00+01:36:5314:024.3
77WARDZAŁA Jakub 3895Open Mężczyzn941M 112711:0000:00:0000:46:2904:58:20.3004:58:20.30+01:40:1914:124.2
78RONOWICZ Paweł 3785Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn961M 115111:0000:00:0000:45:0304:59:58.7504:59:58.75+01:41:5814:174.2
79STEFAŃSKA-WYLĘŻEK Sławomira 3885Open Masters Kobiet40K 25811:0000:00:0000:53:0105:02:37.0505:02:37.05+01:44:3614:244.2
80WYLĘŻEK Mateusz 3902Open Mężczyzn1004M 120411:0000:00:0000:52:5105:02:54.1005:02:54.10+01:44:5314:254.2
81MACIEJEWSKI Filip 3817RAJSPORT ACTIVEOpen Masters Mężczyzn179M 122311:0000:00:0000:43:2605:04:03.6505:04:03.65+01:46:0314:284.1
82KONIECZNY Damian 3990Open Mężczyzn1027M 123211:0000:00:0000:45:2505:04:54.1505:04:54.15+01:46:5314:314.1
83SZATKOWSKA Agnieszka 3807KRA KarlinoOpen Masters Kobiet44K 27811:0000:00:0000:54:3005:06:35.9005:06:35.90+01:48:3514:354.1
84SZATKOWSKI Mieczyslaw 3808KRA KarlinoOpen Masters Mężczyzn188M 126011:0000:00:0000:54:2105:06:37.1505:06:37.15+01:48:3614:364.1
85BOJAR Jarosław 3790Drużyna JednorożcaOpen Mężczyzn1064M 127511:0000:00:0000:45:2505:08:04.3005:08:04.30+01:50:0314:404.1
86MIODUSZEWSKI Michał 3814Oszalałam!Open Mężczyzn1143M 136811:0000:00:0001:01:2705:15:31.4505:15:31.45+01:57:3115:014
87CIEPŁY Daniel 3839Open Mężczyzn1153M 138311:0000:00:0000:50:0605:15:59.1505:15:59.15+01:57:5815:024
88WAGSTYL Mirela 3894Open Kobiet268K 32111:0000:00:0000:50:0505:15:59.3005:15:59.30+01:57:5815:024
89OGRODOWICZ Jacek 3797Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn211M 140311:0000:00:0000:54:1105:17:44.3505:17:44.35+01:59:4315:074
90GRZELAKOWSKA Agata 3791Drużyna JednorożcaOpen Masters Kobiet56K 32911:0000:00:0000:49:1905:17:49.7005:17:49.70+01:59:4915:084
91JĘDRZEJCZYK Adam 3792Drużyna JednorożcaOpen Mężczyzn1176M 141311:0000:00:0000:49:0605:18:36.0005:18:36.00+02:00:3515:104
92PAWŁOWSKI Krzysztof 3870Open Mężczyzn1183M 142311:0000:00:0000:45:2705:19:28.8505:19:28.85+02:01:2815:123.9
93ZIELIŃSKI Michał 3810KRA KarlinoOpen Mężczyzn1184M 142411:0000:00:0000:52:0105:19:29.7005:19:29.70+02:01:2915:123.9
94SEMENOWICZ Piotr 3806KRA KarlinoOpen Mężczyzn1187M 143011:0000:00:0000:52:0005:19:51.1005:19:51.10+02:01:5015:133.9
95BORCZ Fabian 3798Klub Biegacza RTV EURO AGDOpen Mężczyzn1196M 143911:0000:00:0000:42:4905:21:00.4005:21:00.40+02:02:5915:173.9
96TURKIEWICZ Jarosław 3893Open Mężczyzn1197M 144011:0000:00:0000:50:0505:21:08.0005:21:08.00+02:03:0715:173.9
97CHUDERSKA Marta 3838Open Kobiet291K 34711:0000:00:0000:54:5405:21:54.5005:21:54.50+02:03:5415:193.9
98STAWICKI Krzysztof 3884Open Masters Mężczyzn215M 144711:0000:00:0000:54:4005:22:02.8505:22:02.85+02:04:0215:203.9
99NOWAK Marcin 3799Klub Biegacza RTV EURO AGDOpen Mężczyzn1234M 148311:0000:00:0000:42:5005:25:15.9005:25:15.90+02:07:1515:293.9
100JURKIEW Katarzyna 3802KRA KarlinoOpen Kobiet349K 41811:0000:00:0000:55:4205:41:04.6005:41:04.60+02:23:0416:143.7
101JURKIEW Sebastian 3803KRA KarlinoOpen Masters Mężczyzn233M 159911:0000:00:0000:55:4405:41:05.2505:41:05.25+02:23:0416:143.7
102KICIŃSKI Piotr 3820ROZPIERDALATO*ZY2000Open Mężczyzn1345M 162911:0000:00:0000:53:3105:47:39.3005:47:39.30+02:29:3816:333.6
103KOKOT Mateusz 3821ROZPIERDALATO*ZY2000Open Mężczyzn1346M 163011:0000:00:0000:53:3305:47:39.8005:47:39.80+02:29:3916:333.6
104PLUTA Karol 3872Open Mężczyzn1355M 164511:0000:00:0000:54:4005:49:19.3505:49:19.35+02:31:1816:383.6
105ZIEMBA Sylwia 3904Open Kobiet405K 48011:0000:00:0000:58:1506:06:56.5006:06:56.50+02:48:5617:283.4
106SARNOWSKI Artur 4141Open Mężczyzn1402M 170811:0000:00:0000:58:1406:06:57.5006:06:57.50+02:48:5717:283.4
107PILAWSKI Piotr 3826Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn1427M 175411:0000:00:0000:57:0007:26:37.7507:26:37.75+04:08:3721:162.8
108KRAJEWSKI Przemysław 3857Open Mężczyzn1439M 177311:0000:00:0000:54:44+00:24:276:508.8
109KRAJEWSKI Jakub 3856Open Mężczyzn1440M 177411:0000:00:0000:54:45+00:24:286:508.8
DNCCZARNECKA Magdalena 3813Oszalałam!Open Kobiet11:0000:00:0001:01:2801:56:12.1501:56:12.150:0010.8
Znaleziono 110 wynik(ów)