GÓRSKI RUNMAGEDDON HARDCORE KOCIERZ

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-10-06
Miejsce:
Kocierz
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
2437
Wystartowało:
2295
Nie ukończyło:
30
Ukończyło:
2265
Na trasie:
22
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuP1
8km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1LEBIODA Marcel 4055Dzikie Kocierskie BobryOpen Mężczyzn12M 1411:3000:00:0000:31:5203:16:55.3003:16:55.30 9:226.4
2TOKARCZYK Paweł 4150Open Mężczyzn28M 3211:3000:00:0000:31:4803:27:00.2003:27:00.20+00:10:049:516.1
3DOROZIŃSKI Sebastian 4104Open Mężczyzn29M 3411:3000:00:0000:38:5403:27:53.9003:27:53.90+00:10:589:536.1
4PUŚCIZNA Patryk 4139Open Mężczyzn37M 4311:3000:00:0000:38:1103:30:49.9003:30:49.90+00:13:5410:026
5STASZEK Przemysław 4145Open Masters Mężczyzn11M 9611:3000:00:0000:39:3803:42:46.0003:42:46.00+00:25:5010:365.7
6PACURA Rafał 4135Open Mężczyzn167M 20011:3000:00:0000:41:0203:58:18.3003:58:18.30+00:41:2311:205.3
7SŁOWIK Marcin 4144Open Mężczyzn172M 20711:3000:00:0000:36:0303:58:31.7503:58:31.75+00:41:3611:215.3
8GÓRA Dawid 4112Open Mężczyzn173M 20911:3000:00:0000:41:0303:58:36.8003:58:36.80+00:41:4111:215.3
9KOZAR Marcin 4122Open Masters Mężczyzn33M 24611:3000:00:0000:44:1604:03:00.4004:03:00.40+00:46:0511:345.2
10ZIĘBACZEWSKI Robert 4158Open Mężczyzn204M 24711:3000:00:0000:44:1804:03:03.1504:03:03.15+00:46:0711:345.2
11KIEPAS Marcin 4117Open Masters Mężczyzn35M 25211:3000:00:0000:36:2404:03:32.6504:03:32.65+00:46:3711:355.2
12CHWIAŁKOWSKI Łukasz 4102Open Mężczyzn210M 25611:3000:00:0000:42:3304:04:29.2504:04:29.25+00:47:3311:385.2
13PALLACH Adrian 4136Open Mężczyzn211M 25711:3000:00:0000:38:0004:04:34.1504:04:34.15+00:47:3811:385.2
14MODZELEWSKI Mateusz 4129Open Mężczyzn214M 26111:3000:00:0000:42:1804:04:43.2504:04:43.25+00:47:4711:395.1
15POLAŃSKI Grzegorz 4046Canon ITO TeamOpen Masters Mężczyzn41M 27411:3000:00:0000:40:2804:06:13.2004:06:13.20+00:49:1711:435.1
16BODZIOCH Mariusz 4045Canon ITO TeamOpen Masters Mężczyzn51M 31711:3000:00:0000:40:3404:10:43.8004:10:43.80+00:53:4811:565
17LIS Adam 4126Open Mężczyzn298M 37111:3000:00:0000:43:5304:15:24.6004:15:24.60+00:58:2912:094.9
18SZYDŁOWSKI Bartłomiej 4066Kochamy LeysaOpen Mężczyzn341M 42211:3000:00:0000:41:5904:18:30.7004:18:30.70+01:01:3512:184.9
19SZYDŁOWSKI Michał 4067Kochamy LeysaOpen Mężczyzn357M 43911:3000:00:0000:41:5704:19:38.0004:19:38.00+01:02:4212:214.9
20KURPANIK Karol 4065Kochamy LeysaOpen Mężczyzn359M 44111:3000:00:0000:41:5904:19:56.4004:19:56.40+01:03:0112:224.8
21KRAWCZYKOWSKI Kamil 4064Kochamy LeysaOpen Mężczyzn381M 46811:3000:00:0000:42:0004:21:41.6504:21:41.65+01:04:4612:274.8
22DUMAŃSKI Mateusz 4458Open Mężczyzn445M 54311:3000:00:0000:49:2804:26:22.9004:26:22.90+01:09:2712:414.7
23ASENDRYCH Konrad 4459Open Mężczyzn465M 56711:3000:00:0000:49:3104:27:28.2504:27:28.25+01:10:3212:444.7
24BUKOWSKI Marek 4100Open Mężczyzn466M 56811:3000:00:0000:44:1104:27:32.1004:27:32.10+01:10:3612:444.7
25MOSKWA Jakub 4312Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn474M 57611:3000:00:0000:40:4604:27:43.2004:27:43.20+01:10:4712:444.7
26BARAŃSKI Maciek 4096Open Mężczyzn478M 58111:3000:00:0000:42:1804:27:53.3004:27:53.30+01:10:5812:454.7
27WIŚNIEWSKI Konrad 4154Open Mężczyzn479M 58211:3000:00:0000:39:3604:27:57.5004:27:57.50+01:11:0212:454.7
28KOTOŃSKI Jan 4457Open Mężczyzn485M 58811:3000:00:0000:49:2704:28:32.6504:28:32.65+01:11:3712:474.7
29KRZYŻOWSKI Jarosław 4125Open Mężczyzn495M 60011:3000:00:0000:46:4704:28:53.9004:28:53.90+01:11:5812:484.7
30AUGUSTYNIAK Kamil 4053Dzikie Kocierskie BobryOpen Mężczyzn504M 61011:3000:00:0000:48:5704:29:18.3504:29:18.35+01:12:2312:494.7
31POTEMPA Jonasz 4057Dzikie Kocierskie BobryOpen Mężczyzn511M 61811:3000:00:0000:48:5604:29:30.3504:29:30.35+01:12:3512:504.7
32ZAMECKI Radosław 4157Open Mężczyzn527M 63411:3000:00:0000:47:3304:30:12.5004:30:12.50+01:13:1712:524.7
33DRAŃKO Piotr 4105Open Mężczyzn529M 63611:3000:00:0000:47:3204:30:12.7504:30:12.75+01:13:1712:524.7
34AUGUSTYNIAK Piotr 4054Dzikie Kocierskie BobryOpen Mężczyzn545M 65411:3000:00:0000:48:5604:30:58.2004:30:58.20+01:14:0212:544.7
35ŁĘŻNIAK Paweł 4056Dzikie Kocierskie BobryOpen Mężczyzn563M 67511:3000:00:0000:49:0304:32:08.2004:32:08.20+01:15:1212:574.6
36WOŹNICZKA Filip 4156Open Mężczyzn586M 70211:3000:00:0000:45:4904:33:47.7004:33:47.70+01:16:5213:024.6
37GORZEŃ Krzysztof 4311Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn593M 71011:3000:00:0000:40:4604:34:13.3004:34:13.30+01:17:1813:034.6
38ŚWIEGODA Karol 4147Open Masters Mężczyzn102M 71811:3000:00:0000:45:4904:34:46.5504:34:46.55+01:17:5113:054.6
39BRODA Wojciech 4099Open Masters Mężczyzn111M 77711:3000:00:0000:41:1404:38:25.6004:38:25.60+01:21:3013:154.5
40BAJDAK Adrian 4093Open Mężczyzn667M 80111:3000:00:0000:45:0204:39:57.9504:39:57.95+01:23:0213:194.5
41MSTOWSKI Karol 4131Open Mężczyzn683M 81911:3000:00:0000:46:4804:40:53.0004:40:53.00+01:23:5713:224.5
42OSIŃSKI Krzysztof 4061Harpagan Team BydgoszczOpen Mężczyzn704M 84311:3000:00:0000:41:0804:41:52.9004:41:52.90+01:24:5713:254.5
43MYŚLIWIEC Szymon 4257Open Mężczyzn712M 85211:3000:00:0000:41:0804:42:27.3504:42:27.35+01:25:3213:274.5
44MERINO Juan Francisco 4255Open Mężczyzn718M 85811:3000:00:0000:46:0904:42:58.7504:42:58.75+01:26:0313:284.5
45KOWAL Faustyna 4062HELTON TEAMOpen Kobiet128K 15411:3000:00:0000:45:5904:44:01.9004:44:01.90+01:27:0613:314.4
46RYCHLAK Krzysztof 4140Open Mężczyzn748M 89311:3000:00:0000:42:4704:44:48.3004:44:48.30+01:27:5313:334.4
47KOPALA Karol 4118Open Mężczyzn750M 89711:3000:00:0000:45:5704:45:14.0004:45:14.00+01:28:1813:344.4
48DEREK Adam 4103Open Mężczyzn752M 89911:3000:00:0000:47:1204:45:21.1004:45:21.10+01:28:2513:354.4
49BORTKIEWICZ Grzegorz 4349Open Mężczyzn753M 90111:3000:00:0000:45:3904:45:29.9004:45:29.90+01:28:3413:354.4
50DZIESZKOWSKI Łukasz 4106Open Mężczyzn755M 90311:3000:00:0000:47:0404:45:35.8004:45:35.80+01:28:4013:354.4
51BOĆKOWSKI Paweł 4097Open Mężczyzn756M 90411:3000:00:0000:47:1304:45:37.3004:45:37.30+01:28:4213:364.4
52WALASZCZYK Konrad 4153Open Mężczyzn760M 90911:3000:00:0000:47:0204:45:57.7504:45:57.75+01:29:0213:374.4
53ŚWIĘTANOWSKI Paweł 4393Open Mężczyzn767M 91811:3000:00:0000:45:3804:46:42.3504:46:42.35+01:29:4713:394.4
54FRĄCKOWIAK Kinga 4072PATUS TeamOpen Kobiet144K 17311:3000:00:0000:44:0704:47:49.8004:47:49.80+01:30:5413:424.4
55KORDEK Dawid 4073PATUS TeamOpen Mężczyzn785M 94011:3000:00:0000:44:0804:47:51.2504:47:51.25+01:30:5513:424.4
56BAJDAK Damian 4094Open Mężczyzn799M 95711:3000:00:0000:45:0104:49:12.0004:49:12.00+01:32:1613:464.4
57PODBIELSKI Krzysztof 4402CHOBUKAN BiałystokOpen Masters Mężczyzn137M 96211:3000:00:0000:45:4304:49:32.5004:49:32.50+01:32:3713:474.4
58DZIOMBEK Marcin 4107Open Mężczyzn817M 97911:3000:00:0000:46:3804:50:22.9004:50:22.90+01:33:2713:494.3
59CZARDYBON Dominik 4310Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn826M 98811:3000:00:0000:37:2004:50:33.6504:50:33.65+01:33:3813:504.3
60KOZŁOWSKI Krzysztof 4124Open Mężczyzn834M 99911:3000:00:0000:46:0504:51:38.7004:51:38.70+01:34:4313:534.3
61KOZŁOWSKA Joanna 4123Open Kobiet155K 18411:3000:00:0000:46:0504:51:39.1504:51:39.15+01:34:4313:534.3
62SZOPA Patrycja 4148Open Kobiet156K 18511:3000:00:0000:46:0604:51:40.3004:51:40.30+01:34:4513:534.3
63BANAŚ Krzysztof 4095Open Mężczyzn835M 100011:3000:00:0000:40:2504:51:50.8504:51:50.85+01:34:5513:534.3
64MAJKOWSKI Łukasz 4074PERI SPARTAN TEAMOpen Mężczyzn850M 101911:3000:00:0000:49:1004:53:07.3004:53:07.30+01:36:1213:574.3
65PIĘTKA Patryk 4076PERI SPARTAN TEAMOpen Mężczyzn857M 102811:3000:00:0000:49:1104:53:23.4004:53:23.40+01:36:2813:584.3
66GWÓŹDŹ Dawid 4113Open Mężczyzn863M 103411:3000:00:0000:46:3504:53:33.4004:53:33.40+01:36:3813:584.3
67PĘCZKOWSKI Marcin 4049Dance Team & FriendsOpen Mężczyzn870M 104211:3000:00:0000:45:4304:53:55.6004:53:55.60+01:37:0013:594.3
68OLECH Jakub 4133Open Mężczyzn875M 104811:3000:00:0000:46:0004:54:01.6004:54:01.60+01:37:0614:004.3
69PEŁECHATY Paweł 4075PERI SPARTAN TEAMOpen Mężczyzn891M 106711:3000:00:0000:49:0404:54:41.9504:54:41.95+01:37:4614:014.3
70ROZBORSKI Adrian 4078Pogoń BydłoOpen Mężczyzn935M 112011:3000:00:0000:47:5504:57:51.9004:57:51.90+01:40:5614:114.2
71FIJAŁKOWSKI Bartosz 4077Pogoń BydłoOpen Mężczyzn936M 112111:3000:00:0000:47:5404:57:53.0004:57:53.00+01:40:5714:114.2
72SIKORA Mateusz 4143Open Mężczyzn951M 114111:3000:00:0000:44:5504:59:23.7004:59:23.70+01:42:2814:154.2
73FAFIŃSKI Sebastian 4109Open Mężczyzn1002M 120211:3000:00:0000:54:4105:02:37.1505:02:37.15+01:45:4114:244.2
74ADAMSKI-HEIN Andrzej 4223Open Masters Mężczyzn184M 123511:3000:00:0000:46:2705:05:03.7505:05:03.75+01:48:0814:314.1
75NOWAK Patryk 4415Open Mężczyzn1029M 123611:3000:00:0000:45:5205:05:05.9505:05:05.95+01:48:1014:314.1
76EKIERT Andrzej 4108Open Mężczyzn1030M 123711:3000:00:0000:45:4705:05:10.1005:05:10.10+01:48:1414:314.1
77HABIB Johnny 4114Open Mężczyzn1031M 123811:3000:00:0000:45:4505:05:12.3005:05:12.30+01:48:1714:324.1
78GOLANOWSKI Mateusz 4111Open Mężczyzn1032M 123911:3000:00:0000:45:4505:05:15.5005:05:15.50+01:48:2014:324.1
79JUNKA Piotr 4116Open Masters Mężczyzn189M 127811:3000:00:0000:54:5205:08:07.4505:08:07.45+01:51:1214:404.1
80JUNKA Marta 4115Open Kobiet243K 29011:3000:00:0000:54:5305:08:30.1505:08:30.15+01:51:3414:414.1
81ADAMCZYK Paulina 4091Open Kobiet246K 29311:3000:00:0000:48:3305:09:20.6505:09:20.65+01:52:2514:434.1
82GAJDA Dawid 4110Open Mężczyzn1080M 129511:3000:00:0000:48:3305:09:21.3005:09:21.30+01:52:2614:434.1
83KASZA Kacper 4069Młode KonieOpen Mężczyzn1088M 130811:3000:00:0000:53:2605:10:26.4005:10:26.40+01:53:3114:464.1
84TURCZYNSKI Marcin 4151Open Mężczyzn1089M 131011:3000:00:0000:46:5905:10:33.6005:10:33.60+01:53:3814:474.1
85KIEŁTYKA Laura 4041Befit24team Open Kobiet248K 29511:3000:00:0000:46:3105:10:38.9505:10:38.95+01:53:4314:474.1
86GRYMEK Dagmara 4040Befit24team Open Kobiet251K 29811:3000:00:0000:46:3205:10:58.9005:10:58.90+01:54:0314:484.1
87SELECKA Teresa 4043Befit24team Open Kobiet252K 29911:3000:00:0000:46:2505:11:08.2005:11:08.20+01:54:1214:484
88KANIK Tomasz 4068Młode KonieOpen Mężczyzn1104M 132611:3000:00:0000:53:2505:12:00.1505:12:00.15+01:55:0414:514
89BALWIERZ Krystian 4039Befit24team Open Mężczyzn1105M 132711:3000:00:0000:46:3505:12:03.1505:12:03.15+01:55:0714:514
90MULLER Rafał 4042Befit24team Open Mężczyzn1107M 132911:3000:00:0000:46:3405:12:14.0005:12:14.00+01:55:1814:524
91PANFIL Justyna 4088STOP AND GOOpen Kobiet260K 31011:3000:00:0000:49:5405:13:43.4505:13:43.45+01:56:4814:564
92KOPER Mariusz 4119Open Mężczyzn1146M 137311:3000:00:0000:47:0105:15:35.4005:15:35.40+01:58:4015:014
93KRAJEWSKA Aleksandra 4087STOP AND GOOpen Masters Kobiet53K 31911:3000:00:0000:49:5205:15:45.4505:15:45.45+01:58:5015:024
94FRĄCZEK Michał 4037ARMAGEDON NO LIMITSOpen Mężczyzn1150M 137811:3000:00:0000:50:4105:15:49.7005:15:49.70+01:58:5415:024
95SZULC Sławomir 4038ARMAGEDON NO LIMITSOpen Masters Mężczyzn205M 138011:3000:00:0000:50:4205:15:51.5505:15:51.55+01:58:5615:024
96CZARNOGÓRSKI Łukasz 4086STOP AND GOOpen Mężczyzn1165M 140011:3000:00:0000:49:5605:17:26.8005:17:26.80+02:00:3115:064
97MAŁCZAK Szymon 4461OinkOinkOpen Mężczyzn1170M 140711:3000:00:0000:51:0105:18:08.9505:18:08.95+02:01:1315:084
98DUCH Wojciech 4462OinkOinkOpen Mężczyzn1171M 140811:3000:00:0000:51:0005:18:09.0005:18:09.00+02:01:1315:094
99MAŁCZAK Piotr 4071OinkOinkOpen Mężczyzn1172M 140911:3000:00:0000:51:0205:18:09.2005:18:09.20+02:01:1315:094
100MIKOŁAJCZYK Michał 4296Deloitte Adventure TeamOpen Mężczyzn1190M 143311:3000:00:0000:44:0005:19:56.4505:19:56.45+02:03:0115:143.9
101MIKOŚ Jarosław 4128Open Mężczyzn1202M 144811:3000:00:0000:46:4605:22:06.4005:22:06.40+02:05:1115:203.9
102MOTAK Tomasz 4130Open Mężczyzn1207M 145311:3000:00:0000:46:4605:22:20.0505:22:20.05+02:05:2415:203.9
103SZWUGIER Radosław 4149Open Mężczyzn1320M 159111:3000:00:0000:48:4705:39:59.6005:39:59.60+02:23:0416:113.7
104STASZEWSKI Adrian 4146Open Mężczyzn1327M 160311:3000:00:0000:55:0705:42:27.7505:42:27.75+02:25:3216:183.7
105KORCZYK Łukasz 4120Open Mężczyzn1328M 160411:3000:00:0000:55:0605:42:28.5505:42:28.55+02:25:3316:183.7
106KOSSOWSKI Wojciech 4121Open Mężczyzn1331M 160811:3000:00:0000:48:4905:43:05.9005:43:05.90+02:26:1016:203.7
107CZERNIKOWSKI Daniel 4083Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn1343M 162711:3000:00:0000:51:5905:47:33.2505:47:33.25+02:30:3716:333.6
108MATRACKA Magdalena 4084Runmageddonowe Świry Open Kobiet371K 44111:3000:00:0000:51:5905:47:35.0505:47:35.05+02:30:3916:333.6
109PLUTA Bartłomiej 4079Power StudioOpen Mężczyzn1356M 164611:3000:00:0000:51:3205:49:28.4005:49:28.40+02:32:3316:383.6
110SŁOWIŃSKI Kamil 4080Power StudioOpen Mężczyzn1358M 164811:3000:00:0000:51:2905:49:42.6505:49:42.65+02:32:4716:393.6
111POSIEWKA Jacek 4138Open Mężczyzn1360M 165011:3000:00:0000:52:1705:49:50.2505:49:50.25+02:32:5416:393.6
112KOWALCZYK Łukasz 4044BEJEOpen Mężczyzn1423M 174411:3000:00:0000:57:4606:47:02.3506:47:02.35+03:30:0719:223.1
113WOJCIECHOWSKI Damian 4155Open Mężczyzn1433M 176611:3000:00:0000:38:53+00:07:014:5112.3
DNCHUS Natalia 4048Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet11:3000:00:0002:10:12.7002:10:12.700:009.7
Znaleziono 114 wynik(ów)