GÓRSKI RUNMAGEDDON HARDCORE KOCIERZ

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-10-06
Miejsce:
Kocierz
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
2437
Wystartowało:
2295
Nie ukończyło:
30
Ukończyło:
2265
Na trasie:
22
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniCzasCzas łączny
1SPARTANSKIE SWIRYMarta Michalec
Łukasz Dmowski
katarzyna Garnczarek
grzegorz garnczarek
Adam Jarosz
03:24:23.80
03:24:24.20
03:39:13.70
03:39:13.80
04:23:05.50
18:30:18.000
2ELECTROLUX ŚWIDNICAPiotr Dąbrowski
Jakub Adamkiewicz
Piotr Górajewski
Jarosław Miś
Piotr Melner
03:21:04.10
03:39:54.00
03:52:54.05
03:53:37.65
03:59:26.80
18:46:55.000
3HUSARIA RACE TEAMTomasz Krawczyk
Arkadiusz Żyła
Michał Kęsik
jarek szpakiewicz
Agnieszka Majdan-Adamska
03:19:07.25
03:40:16.40
03:55:15.05
03:58:02.40
04:00:49.05
18:53:29.000
4HARPAGAN BEASTMarta Ociesa
Artur Szwedo
Rafał Wilczewski
Zbigniew Knapik
Sebastian Rapacz
03:34:56.65
03:34:59.00
03:36:14.40
03:50:22.25
04:19:37.70
18:56:08.000
5OCR TEAM DĘBICAPiotr Lipa
Rafał Ķawa
Tomasz Szymaszek
Aleksander Flis
Dawid Maczuga
03:33:01.20
03:43:22.70
03:48:22.50
03:57:33.40
03:59:53.10
19:02:11.000
6OUTDOOR TRAININGArtur Matejczyk
Marcin Matejczyk
Adam Nowicki
Łukasz Kosiorek
Aniela Żukowska
03:47:50.60
03:47:58.30
03:49:46.35
03:50:31.05
03:52:59.35
19:09:04.000
7GAŃBYJA TEAMTomasz Świątek
Rafał Świątek
aron kowol
Adrian Manowski
Łukasz Hibner
03:23:44.00
03:33:09.45
03:58:50.20
04:31:47.60
05:11:17.65
20:38:47.000
8POWER TRAININGPaweł Zajączkowski
Marcin Spiliszewski
Mateusz Missala
Olga Czubała
Konrad Dudek
03:35:54.90
03:49:55.95
04:20:34.20
04:28:39.40
04:30:39.30
20:45:41.000
9CF KUŹNIA DAMIANAKinga Gawlikowska
Wojciech Bykowski
Beata Dendra
Marcin Dendra
Renata Gawlikowska
03:50:32.85
03:51:24.90
04:21:55.15
04:22:05.80
04:24:25.35
20:50:21.000
10FUNKY GYM TEAMJoanna Nowak
Rafał Janosz
Rafal Nowak
Cyprian Koczur
Łukasz Moskała
04:08:47.20
04:11:12.10
04:11:14.05
04:11:14.50
04:11:14.90
20:53:41.000
11PATOSQUAD ELITEDamian Aksamit
Bartłomiej Hunia
Wojciech Czerwiński
Radek Opoka
Robert Dunat
03:44:25.55
03:57:45.95
04:27:08.40
04:27:43.60
04:27:57.70
21:04:58.000
12CROSS HEROES - OGIEŃ!Marek Zugaj
Mikołaj Stefański
Paweł Zając
Grzegorz Holewa
Barbara Kilarska
03:30:10.45
04:06:08.85
04:07:05.40
04:43:12.00
04:43:12.10
21:09:47.000
13DZIKIE KOCIERSKIE BOBRYMarcel Lebioda
Kamil Augustyniak
Jonasz Potempa
Piotr Augustyniak
Paweł Łężniak
03:16:55.30
04:29:18.35
04:29:30.35
04:30:58.20
04:32:08.20
21:18:49.000
14CARBON OCR RACING TEAMMariola Pietras
Robert Ciupek
Katarzyna Napieraj
Anna Płaczek
Klaudia Wysocka
04:02:01.75
04:08:04.35
04:08:58.40
04:29:23.40
04:35:20.65
21:23:46.000
15CROSSFIT HELLWOODArkadiusz Wiśniewski
Brygida Strojna
Joanna Janicka
Olena Drużyńska
Paweł Szmyt
03:39:07.10
04:00:24.70
04:33:56.05
04:33:57.85
04:37:51.05
21:25:15.000
16RUNMAGEDDONOWE ŚWIRYMichał Taras
Artur Brożek
Amanda Turek
Paweł Kozicki
Krystian Wit
03:58:17.35
04:15:39.50
04:21:10.45
04:25:20.05
04:26:08.10
21:26:34.000
17STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKDawid Filusz
Marek Mrula
Dawid Ganczorz
Szymon Pieła
MIROSŁAW ZIARKOWSKI
04:03:16.00
04:05:19.35
04:12:09.70
04:25:33.20
04:47:35.80
21:33:52.000
18WF KOSTRZYNMarzena Wozniak
Dariusz Siemiernik
Dagmara Kozłowska
Natalia Walentukiewicz
Monika Ziołańska
03:41:55.00
04:12:21.10
04:31:21.00
04:36:28.80
04:36:29.20
21:38:34.000
19RMF4RT GLADIATORSAneta Gajewska
Dawid Krysztofiński
Łukasz Burak
BARTEK GÓRNIAK
EMILIA MACKIEWICZ
06:43:29.00
03:27:33.90
03:58:19.90
03:58:22.50
03:58:24.55
22:06:07.000
20NINJA LUDKIDaniel Widziński
Agnieszka Widzińska
edyta jakubowska
Rafał Janas
Piotr Widziński
03:59:41.60
04:19:02.05
04:19:08.85
04:29:39.70
05:06:29.20
22:13:59.000
21SOCIOS SILESIAŁukasz Zocłoński
Henryk Szyroki
Mariusz Brzezinka
Krzysztof Piesiura
NINA PAŁAŻY
04:08:43.00
04:25:49.50
04:30:10.40
04:32:53.90
04:39:31.05
22:17:06.000
22DRUŻYNA JEDNOROŻCAAnna Papierniak
Mirosław Mięsowicz
Mikołaj Urbański
Sylwia Jędrzejczyk-Kowalska
Jarosław Bojar
04:15:07.70
04:15:09.90
04:15:16.90
04:36:25.20
05:08:04.30
22:30:01.000
23MITMARMateusz Kozłowski
Grzegorz Foks
Sławomir Grodecki
Krzysztof Kuciński
Rafał Zygmunt
04:22:40.85
04:26:18.00
04:26:25.05
04:31:32.10
04:46:35.35
22:33:30.000
24SMOKASYNYJakub Kapuściarz
Rafał Stopiak
Mateusz Kosiba
Krzysztof Szklarz
Paweł Cieślar
04:12:27.35
04:14:47.55
04:24:26.40
04:24:41.25
05:24:03.60
22:40:24.000
25TOYOTA RUNMATORAgnieszka Koczur
Marcin Jasiński
Sławomir Bobko
Maciej Włodarczyk
Grzegorz Biela
03:08:17.90
04:53:37.40
04:53:43.35
04:54:18.10
04:54:36.50
22:44:31.000
26DIRTY SPARROWSWojciech Żołnierek
Joanna Szczerbal
Remigiusz Fijak
Mateusz Urbaniak
Łukasz Wujczak
04:31:17.85
04:32:37.20
04:32:50.25
04:36:40.40
04:36:42.10
22:50:06.000
27ŁOWCY PIEROŻKÓWŁukasz zwierzchowski
Jakub Moskwa
Krzysztof Gorzeń
Dominik Czardybon
Damian Kasperczyk
04:07:27.20
04:27:43.20
04:34:13.30
04:50:33.65
05:03:04.90
23:03:00.000
28ROSSMANNPiotr Wojciechowski
Anna Galas
Janusz Kukla
Elżbieta Nawrocka
Sebastian Ambroziak
04:26:49.60
04:27:12.80
04:25:03.20
04:45:09.55
05:06:29.40
23:10:42.000
2939RUSAleksandr Galashevskii
Yuriy Efendiev
Alexander Baranchuk
Andrei Bogdanov
Denis Gerasimov
04:38:56.40
04:39:16.35
04:39:58.45
04:40:28.30
04:41:51.35
23:20:29.000
30KOCHAM SŁODKIEAnna Skoczek
Marcin Nabagło
Karol Osowski
Grzegorz Kolanko
Krzysztof Osowski
04:16:07.25
04:25:11.30
04:53:42.05
04:54:09.10
04:56:33.05
23:25:42.000
31BEFIT24TEAMPrzemysław Królikowski
Rafał Piątek
Sylwia Łukasik
Laura Kiełtyka
Dagmara Grymek
03:58:28.40
04:27:10.65
04:40:02.10
05:10:38.95
05:10:58.90
23:27:16.000
32MASTERS JUDO TEAM GLIWICERemigiusz Jachniewicz
Andrzej Frania
Wojciech Adamus
Jarosław Zogłowek
Agnieszka Brodala
04:10:38.80
04:41:21.35
04:42:02.10
04:42:27.60
05:10:53.60
23:27:21.000
33CFNS TRAININGDawid Kotlarz
Magdalena Górka
Eliza Sternal
Sebastian Ogórek
Paweł Gargas
04:27:08.70
04:31:00.40
04:35:27.50
04:57:54.80
04:58:32.20
23:30:01.000
34WATAHAPiotr Polański
Borys Antczak
Aleksander Wysocki
Paweł Polański
Adrianna Szabat
04:09:07.30
04:21:31.10
04:56:32.30
04:59:46.80
05:03:15.95
23:30:11.000
35RAGNAROK SZCZECINDawid Muryn
Emilia Bienias
Bartłomiej Karpiński
Dawid Czajkowski
Sylwia Jakubowska
04:39:55.20
04:39:58.05
04:41:51.50
04:46:46.40
04:55:21.80
23:43:51.000
36BOOT CAMP POLSKAAdrian Górny
Karolina LIGOCKA
Iwona Nowicka
Łukasz Piękosz
Anna Świerczek
04:40:20.25
04:40:20.25
04:44:11.65
04:48:19.55
04:53:18.70
23:46:28.000
37ROOKIESMałgorzata Lukas
Rafał Bąkowski
Monika Bąkowska
Agata Łącka
Aleksandra Kielar
04:29:53.20
04:40:30.70
04:40:43.10
04:59:40.35
05:00:05.40
23:50:51.000
38KRA KARLINODorota Majewska
Agnieszka Polska
Małgorzata Janowicz
Tomasz Szatkowski
Agnieszka Szatkowska
04:06:33.25
04:54:17.50
04:54:26.25
04:54:54.00
05:06:35.90
23:56:45.000
39DZIKIE DZIKI GORZÓWMONIKA KOLEJ
Mateusz Haleczko
Krzysztof Pietrzak
Aleksandra Poźniak
Bartosz Sawicki
04:22:32.35
04:50:10.40
04:50:27.35
04:52:45.60
05:01:18.75
23:57:12.000
40SWINGERSIKrzysztof Kanoniak
Paweł Wyskocki
Wojciech Stachura
Marlena Żurawska
Bartosz Żurawski
04:40:26.50
04:46:48.20
04:47:22.10
04:57:39.20
04:58:01.60
24:10:16.000
41PHD RAKIETYDominik Biernacki
Volodymyr Manoilo
Paweł Żaczko
Borys Mościcki
Maciej Baranek
04:06:49.65
04:39:47.35
04:49:21.10
05:24:56.40
05:24:56.45
24:25:49.000
42SRS RATELWojciech Niemiec
Kinga Petela
Paulina Kaczak
Urszula Serafin
Paweł Nowakowski
04:24:47.95
04:56:59.90
04:57:01.00
04:57:01.00
05:10:44.05
24:26:32.000
43ASTMATYCYMaciej Jarczyński
Aleksandra Wojtysiak
Dariusz Wojtysiak
Grzegorz Deja
Maciej Wojtysiak
04:53:55.10
04:53:55.20
04:53:56.10
04:53:57.10
04:53:57.50
24:29:40.000
44NIEWIDZĘPRZESZKÓDPaweł Aksamit
Magdalena Partyka
Michał Radny
Agnieszka Kumala
Bartosz Pawela
04:53:15.20
04:53:16.90
04:53:19.50
04:55:12.35
05:07:08.80
24:42:10.000
45BSB INDUSTRYBogusław Dąbrowski
Natalia Hinca
Patryk Skierka
Patryk Rybakowski
Patryk Lihs
04:53:08.90
04:53:13.20
05:02:28.50
05:02:28.60
05:02:29.00
24:53:46.000
46PATOFAMILIAMonika Wiaderek
Edyta Wolna
Łukasz Pieprzycki
Karolina Tłustowska
Katarzyna Surowaniec
04:21:00.35
04:33:18.30
04:40:06.50
05:43:00.20
05:43:37.45
25:01:01.000
47UTANI GRAN HURPaweł Szymański
Maciej Gorczewski
Karolina Paprocka
Artur Kaflowski
Rafał Kaflowski
03:40:14.85
05:12:42.15
05:22:51.20
05:22:51.95
05:22:53.40
25:01:31.000
48KULTURA SPORTUJacek Ignaciuk
Daria Mikula
ewa antonczenko
Adam Szerszeń
Magdalena Kunka
04:21:42.30
04:22:01.65
04:46:39.45
05:48:08.40
05:48:10.05
25:06:40.000
49HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYSzymon Kopydłowski
Agnieszka Czajkowska
Maciej Pobudkiewicz
Martyna Dzierżanowska
Wiktor Borysewicz
04:02:46.05
04:28:37.85
05:00:51.25
05:47:13.70
05:49:03.80
25:08:30.000
50FEMFIT5+Tomasz Majcherski
Justyna Wiśniewska
Marcelina Majcherska
Agnieszka Huba
Aleksandra Kałuża
04:39:04.70
04:50:13.30
05:19:35.70
05:19:36.05
05:19:37.15
25:28:05.000
51ANDRYCHOWSKE DZIKI!Damian Rycharski
Pawel Legut
Małgorzata Kujawska
Agnieszka Fornalik
Izabela Tomiczek
04:34:05.30
04:41:26.40
05:21:59.15
05:22:00.90
05:30:37.60
25:30:07.000
52UNITED RUNNERSKrzysztof Choma
Michał Rzońca
Monika Wieleba
Sylwia Szymańska
Bartek Lalek
04:12:17.10
04:47:29.70
05:26:01.75
05:26:01.75
05:39:19.40
25:31:07.000
53HELL(A)S GUNNERSTomasz Szczęsny
Michał Paruszewski
Leszek Zegrodnik
Agnieszka Kusznieruk
Piotr Czajka
05:15:31.30
05:15:31.40
05:15:31.65
05:15:32.10
05:15:32.60
26:17:37.000
54FIT & MORE RYBNIKLech Skupień
Karolina Toman
ADAM Piotrowski
Mariusz Pyszny
Agnieszka Moksik
04:48:53.80
04:58:41.00
05:29:35.95
05:29:36.85
05:39:58.25
26:26:43.000
55ORGANIC TEAMPaweł Pohland
Klaudia Ochowiak
Michał Mańkowski
Wiktoria Tomczyk
Dominika Kachel
04:33:51.30
05:29:04.80
05:29:27.25
05:29:51.65
05:29:52.00
26:32:05.000
56POWER STUDIOAnna Jarno
ANNA KUCHTA
Lukasz Krupa
Paulina Żelazko
Bartłomiej Pluta
04:50:46.05
04:55:03.65
05:35:17.85
05:36:46.75
05:49:28.40
26:47:20.000
57DRUŻYNA PANA MICHAŁAMichał Targowski
Maciej Bedyk
Katarzyna Jachna-Sawicka
Małgorzata Karpińska
Łukasz Karpiński
04:23:40.45
04:23:52.80
05:51:40.60
06:07:11.90
06:11:58.20
26:58:21.000
58SPORTERA OCRDan Garcia
Karolina Szałkucka
Grzegorz Spryszynski
Jarosław Pacholczyk
Lidia Attiya
05:12:16.80
05:12:17.05
05:22:54.65
05:35:22.15
05:41:16.50
27:04:05.000
59KRÓLEWNY I ŁOWCYMaciej Jopa
Artur Skwara
Artur Piwowarczyk
Sebastian Mróz
Katarzyna Mróz
03:51:40.00
05:45:55.75
05:48:56.60
05:50:21.20
05:50:23.05
27:07:15.000
60NIE W SZCZEPIONKĘ TEAMPrzemysław Lewandowski
Sylwia Grzędzińska
Natalia Kadykało
Karolina Gańko
Maciej Kamiński
04:34:21.20
04:43:30.20
05:03:13.50
06:07:56.90
06:43:29.60
27:12:29.000
61MATEO DREAM TEAMArtur Siwy
Ela Maciejewska Siwy
Agnieszka Marker-Dziubosz
Łukasz Wiśniewski
Maria Cichy
05:14:30.85
05:15:34.20
05:15:34.30
05:48:08.95
05:48:25.90
27:22:11.000
62EMEL ATHLETIC TEAMPaulina Kryszczak
Michał Licht
Piotr Milewski
Rafał Piotrowski
Marcin Kupryjańczyk
05:28:12.65
05:28:12.70
05:33:26.10
05:33:37.60
05:38:39.95
27:42:06.000
63PUSTAKIMagdalena Bugajska
Tobiasz Józefowski
Radosław Pocheć
Małgorzata Stanek
Łukasz Mikoś
05:39:38.75
05:39:38.75
05:39:38.90
05:39:39.20
05:39:39.55
28:18:12.000
64ŚLĄSKIE PATOLKIIzabela Jonda
Krzysztof Jonda
Joanna Garbacz
Piotr Kalisz
Michal Machaj
05:40:05.40
05:40:06.00
05:56:10.85
05:56:11.45
05:56:12.30
29:08:44.000
65BESTIE OCR LEGIONOWOKamil Dobrowolski
Monika Bakura
Anna Sosińska
Michał Chustecki
Paulina Szarow
03:56:01.80
06:16:36.80
06:17:58.45
06:18:23.05
06:20:54.50
29:09:52.000
Znaleziono 65 wynik(ów)