GÓRSKI RUNMAGEDDON HARDCORE KOCIERZ

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-10-06
Miejsce:
Kocierz
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
2437
Wystartowało:
2295
Nie ukończyło:
30
Ukończyło:
2265
Na trasie:
22
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeriaCzas startuP1
8km
    
1DYKIER Krzysztof 2018Dominator TeamElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:37:10
2ZWIERZCHOWSKI Łukasz 2049Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn07:4500:00:0000:41:58
3DARGACZ Dominik 2050Mad Runners WałbrzychOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:38:31
4GACH Damian 2105CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn07:4500:00:0000:33:04
5WIĘCKOWSKI Jakub 2109Drużyna JednorożcaOpen Mężczyzn07:4500:00:0000:41:13
6PŁAŻALSKI Przemysław 2125Husaria Race Team Open Mężczyzn07:4000:00:0000:36:33
7SZAFRAN Jakub 2134Piękni i BestieOpen Mężczyzn07:4500:00:0000:43:40
8BUREK Bartosz 2135PrzebiegliOpen Mężczyzn07:4500:00:0000:38:20
9DROP Łukasz 2150WATAHAElite Mężczyzn07:4500:00:0000:37:44
10POLAŃSKI Paweł 2152WATAHAOpen Mężczyzn07:4500:00:0000:37:32
11WYSOCKI Aleksander 2153WATAHAOpen Mężczyzn07:4500:00:00
12MARZEC Karolina 2190DZIKIE DZIKI GORZÓW Open Masters Kobiet07:5000:00:0000:37:19
13WOŹNIAK Joanna 2191Husaria Race Team Open Kobiet07:5000:00:0000:37:39
14NOWAK Sebastian 2211HARPAGAN BEASTElite Mężczyzn07:4000:00:0000:28:36
15BIENIECKI Jaro 2217RUNMAGEDDONOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:30:38
16JURECKI Adrian 2219Łowcy pierożkówElite Mężczyzn07:4500:00:0000:33:18
17TREBUNIA Kamil 2234Ananas SquadOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:37:03
18ZBROSZCZYK Damian 2246Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:51:13
19BYKOWSKI Wojciech 2249CF Kuźnia DamianaOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:41:43
20GAWLIKOWSKA Kinga 2250CF Kuźnia DamianaOpen Kobiet08:0000:00:0000:39:28
21GAWLIKOWSKA Renata 2251CF Kuźnia DamianaOpen Masters Kobiet08:0000:00:0000:47:07
22JUROK Bartłomiej 2252CF Kuźnia DamianaOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:48:07
23JUROK Tomasz 2253CF Kuźnia DamianaOpen Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:49:43
24SIWY Piotr 2254Crosfit LubinOpen Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:54:44
25CHOROŚ Michał 2271Husaria Race Team Open Mężczyzn08:0000:00:0000:45:09
26FILA Piotr 2272Husaria Race Team Open Mężczyzn08:0000:00:0000:50:43
27KOŁODZIEJ Tomek 2273Husaria Race Team Open Mężczyzn08:0000:00:0000:50:41
28KRÓLIKOWSKA Anna 2274Husaria Race Team Open Kobiet08:0000:00:0000:51:54
29NOWAK Anna 2275Husaria Race Team Open Kobiet08:0000:00:0000:48:27
30ROKICKI Jakub 2276Husaria Race Team Open Mężczyzn08:0000:00:0000:49:23
31WYRODA Marcin 2277Husaria Race Team Open Mężczyzn08:0000:00:0000:46:14
32GRZEGORZEWSKI Krzysztof 2296RMF4RT GladiatorsOpen Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:57:26
32RODAK Agnieszka 2297RMF4RT GladiatorsOpen Masters Kobiet08:0000:00:0000:57:25
34KOZAK Kamil 2299Rossmann Open Mężczyzn08:0000:00:0001:03:48
35KOZAK Katarzyna 2300Rossmann Open Kobiet08:0000:00:0001:03:52
36BRZEZINKA Mariusz 2301SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:41:47
37DOLATA Magdalena 2303SOCIOS SILESIAOpen Kobiet08:0000:00:0000:59:10
38GIBAS Dawid 2304SOCIOS SILESIAOpen Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:52:33
39JAŁOWICZOR Michał 2321Open Mężczyzn08:0000:00:0000:36:08
40JANDA Paulina 2322Open Kobiet08:3000:00:0001:06:42
41KOBYLARZ Barbara 2329Open Kobiet08:0000:00:0000:56:27
42KORDUBA Kamil 2330Open Mężczyzn08:0000:00:0000:50:10
43KOWALSKI Adam 2332Open Mężczyzn08:0000:00:0000:38:50
44PABIN Paweł 2342Open Mężczyzn08:0000:00:0000:38:24
45PIĄTEK Ewa 2343Open Kobiet08:0000:00:0000:49:26
46PIECZABA Patryk 2345Open Mężczyzn08:0000:00:0000:49:26
47ROBAK Sylwester 2347Open Mężczyzn08:0000:00:0000:45:01
48SAK Marcin 2348Open Mężczyzn08:0000:00:0000:41:45
49WILCZEK Marcin 2363Open Mężczyzn08:0000:00:0000:44:27
50WINKEL Szymon 2364Open Mężczyzn08:0000:00:0000:41:51
51ZAPIÓR Marcin 2366Open Mężczyzn08:0000:00:0000:40:18
52ZIELIŃSKI Maciej 2367Open Mężczyzn08:0000:00:0000:39:03
53ZIELONACKI Mikołaj 2368Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:47:31
54DZIOMDZIORA Adam 2388DZIK KOMANDOOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:57:30
55HALECZKO Mateusz 2389DZIKIE DZIKI GORZÓW Open Mężczyzn08:1500:00:0000:53:53
56POŹNIAK Aleksandra 2390DZIKIE DZIKI GORZÓW Open Kobiet08:1500:00:0000:53:50
57SAWICKI Bartosz 2391DZIKIE DZIKI GORZÓW Open Mężczyzn08:1500:00:0000:53:51
58MAJ Magdalena 2402Grażynki OCR Open Kobiet08:1500:00:0000:50:39
59MARSZAŁEK Magdalena 2403Grażynki OCR Open Masters Kobiet08:1500:00:0000:44:15
60SZYMAŃSKI Adrian 2414Husaria Race Team Open Mężczyzn08:1500:00:0000:40:27
61WESOŁOWSKI Grzegorz 2415Husaria Race Team Open Mężczyzn08:1500:00:0000:51:51
62ZARZYCKI Tobiasz 2416Husaria Race Team Open Mężczyzn08:1500:00:0000:51:57
63BLACHOWICZ Piotr 2425Nienażarte MisieOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:42:30
64BUGAJ Krzysztof 2426Nienażarte MisieOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:47:12
65CHADUŁA Adrian 2427Nienażarte MisieOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:47:10
66ROMAŃCZUK Tomasz 2442OUTDOOR TRAININGOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:46:31
67KNOT Martyna 2443Piękni i BestieOpen Kobiet08:1500:00:0000:53:14
68KOŹMIŃSKA Aleksandra 2448Skończeni OCROpen Kobiet08:1500:00:0000:52:35
69KLEJNOWSKA Katarzyna 2452SOCIOS SILESIAOpen Kobiet08:1500:00:0000:48:08
70KLEJNOWSKI Mateusz 2453SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:48:03
71SWIERC Magdalena 2454Spartan TeamOpen Kobiet08:1500:00:0000:48:32
72DOMINA Andrzej 2462Open Mężczyzn08:0000:00:0000:39:33
73DYNOWSKI Krzyszof 2463Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:47:10
74KAMIŃSKA Maja 2472Open Kobiet08:1500:00:0000:59:16
75KRAS Karolina 2479Open Kobiet08:1500:00:0000:58:53
76KRZYSZTOFOWICZ Korneliusz 2480Open Mężczyzn08:1500:00:0000:44:17
77LAUREN Piotr 2481Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:57:28
78RAJEWSKI Wojciech 2491Open Mężczyzn08:1500:00:0000:32:32
79STANISŁAWSKI Karol 2493Open Mężczyzn08:1500:00:0000:49:29
80STYKAŁA Adrianna 2494Open Kobiet08:1500:00:0000:58:55
81KUJAWSKA Małgorzata 2502Andrychowske Dziki!Open Masters Kobiet08:1500:00:0000:54:08
82SOSIŃSKA Anna 2508Bestie OCR LegionowoOpen Kobiet08:3000:00:0001:06:47
83JENDRASZEK Patryk 2514Bractwo Biegowe BGKOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:46:34
84HADRIAN Szymon 2517Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:43:44
85GŁAZ Magdalena 2535Husaria Race Team Open Kobiet08:3000:00:0000:57:56
86JANKO Kamil 2536Husaria Race Team Open Mężczyzn08:3000:00:0000:42:00
87SULKOWSKI Dominik 2537Husaria Race Team Open Mężczyzn08:3000:00:0000:47:56
88SZPAKIEWICZ Jarek 2538Husaria Race Team Open Mężczyzn08:3000:00:0000:39:45
89BIERNACKI Dominik 2553PHD RakietyOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:44:50
90MOŚCICKI Borys 2554PHD RakietyOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:51:13
91KAROLIŃSKA Aleksandra 2573WATAHAOpen Kobiet08:1500:00:0000:57:34
92BANASIAK Michał 2574Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:58:01
93BUDZISZ Rafał 2575Open Mężczyzn11:0000:00:0000:41:00
94GUT Maciej 2584Open Mężczyzn08:3000:00:0000:41:36
95HAMERSKI Sebastian 2585Open Mężczyzn08:3000:00:0000:51:22
96IWANIDIS Bartosz 2587Open Mężczyzn08:3000:00:0000:43:40
97KRAVETSKYI Anton 2598Open Mężczyzn08:4500:00:0000:49:03
98LATOSI Adrian 2599Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:44:43
99LEWANDOWSKI Mateusz 2600Open Mężczyzn08:3000:00:0000:37:44
100NOWOWIEJSKI Jakub 2610Open Mężczyzn08:3000:00:0000:48:35
101PYŻANOWSKI Mariusz 2614Open Mężczyzn08:3000:00:0000:37:48
102SŁUPIK Barbara 2622Open Masters Kobiet08:3000:00:0000:55:10
103WOŹNIAK Bernadeta 2630Open Kobiet08:3000:00:0001:00:14
104WITEK Sławomir 2631AuuuuuOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:40:36
105DANEK Maciej 2632Bite RyleOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:49:26
106STACHOWICZ Estera 2642CF Kuźnia DamianaOpen Kobiet08:4500:00:0000:51:44
107STACHOWICZ Szymon 2643CF Kuźnia DamianaOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:51:42
108CHAJEC Patrycja 2651Dirty SparrowsOpen Kobiet08:4500:00:0001:04:01
109NOWAK Maciej 2652Dirty SparrowsOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:04:01
110PISZCZOŁA Maria 2653Dirty SparrowsOpen Kobiet08:4500:00:0000:53:41
111BARAŃSKI Marcin 2670HARDCORYOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:45:35
112POPCZYŃSKI Krystian 2671HARDCORYOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:40:05
113ROSIAK Paulina 2672HARPAGAN BEASTOpen Kobiet09:0000:00:0000:48:05
114BARCIK Łukasz 2673HellraisersOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:48:28
115BOROWSKI Bartosz 2674HellraisersOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:48:27
116BOROWSKI Marek 2675HellraisersOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:48:27
117CHABASIEWICZ Wojciech 2676HordaOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:45:13
118ŚWIRSKI Tomasz 2693Not Fast But FuriousOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:01:24
119SZEWCZUK Jolanta 2694Not Fast But FuriousOpen Kobiet08:4500:00:0001:01:39
120KRUPA Lukasz 2698Power StudioOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:53:30
121ŻELAZKO Paulina 2699Power StudioOpen Kobiet08:4500:00:0000:53:28
122BEBEK Krzysztof 2700Pull Up or Shut UpOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:47:55
123KOBYDECKA Klaudia 2710WF KostrzynOpen Kobiet08:4500:00:0000:45:33
124BOREK Paulina 2716Open Kobiet08:4500:00:0000:48:59
125HOBBY Demian 2724Open Mężczyzn08:4500:00:0000:47:28
126KORZENIAK Wojciech 2729Open Mężczyzn08:4500:00:0000:46:56
127MAŁOLEPSZA Paulina 2734Open Kobiet08:4500:00:0001:01:13
128MATULKA Michał 2735Open Mężczyzn08:4500:00:0000:44:57
129MIKICIUK Natalia 2736Open Kobiet08:4500:00:0000:46:56
130NAWARA Tomasz 2737Open Mężczyzn08:4500:00:00
131PAWŁOWSKI Tomasz 2739Open Mężczyzn08:4500:00:0000:55:26
132PODSIADŁY Rafał 2740Open Mężczyzn09:4500:00:0000:38:17
133KAPUSTKA Łukasz 2754Borsuki, Anie, grzybyOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:39:49
134NAPIERAJ Katarzyna 2755Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet08:3000:00:0000:43:46
135PRZYBYSZ Paweł 2756Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:46:13
136DENDRA Beata 2757CF Kuźnia DamianaOpen Masters Kobiet09:0000:00:0000:42:33
137GRANOWSKI Dawid 2771HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:46:39
138KOZAK Wojciech 2772HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:46:52
139OCIESA Marta 2773HARPAGAN BEASTOpen Kobiet09:0000:00:0000:35:15
140RAPACZ Sebastian 2774HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:46:39
141ROSIAK Sebastian 2775HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:48:04
142GARBACKI Maciej 2789MAŁE DZIKIOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:56:29
143LEWIŃSKA Anna 2791MAŁE DZIKIOpen Kobiet09:0000:00:0000:56:01
144KANIEWSKI Artur 2792Melvit teamOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:44:01
145TŁUSTOWSKA Karolina 2803PATOFAMILIAOpen Kobiet09:0000:00:0000:55:18
146WIADEREK Monika 2804PATOFAMILIAOpen Masters Kobiet09:0000:00:0000:42:41
147WOLNA Edyta 2805PATOFAMILIAOpen Kobiet09:0000:00:0000:45:41
148JARNO Anna 2806Power StudioOpen Kobiet09:0000:00:0000:46:42
149SPILISZEWSKI Marcin 2807POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:39:45
150HELLER Szymon 2821Tata StasiaOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:35:18
151KUBIAK Edyta 2822Team ŚwiniaOpen Kobiet08:0000:00:0000:42:01
152JACKOWIAK Agnieszka 2824TFP SPORT TEAMOpen Kobiet09:0000:00:0000:41:36
153JACKOWIAK Szymon 2825TFP SPORT TEAMOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:41:37
154GÓRECKI Krzysztof 2841Open Mężczyzn09:0000:00:0000:41:04
155GRUSZKIEWICZ Przemysław 2842Open Mężczyzn09:0000:00:0000:44:58
156GRYZ Maciek 2843Open Mężczyzn09:0000:00:0000:40:30
157JASIŃSKA Patrycja 2844Open Masters Kobiet09:0000:00:0000:55:04
158KASPROWSKI Krzysztof 2845Open Mężczyzn09:0000:00:0000:53:23
159KASPROWSKI Michał 2846Open Mężczyzn09:0000:00:0000:43:33
160KOGUT Dawid 2847Open Mężczyzn09:0000:00:0000:37:03
161KSIĄŻEK Mateusz 2848Open Mężczyzn09:0000:00:0000:44:25
162SZLADEWSKI Oskar 2868Open Mężczyzn09:0000:00:0000:57:02
163TŁOKIŃSKI Krzysztof 2869Open Mężczyzn09:0000:00:0000:49:07
164WASIEWICZ Michał 2870Open Mężczyzn09:0000:00:0000:42:33
165EFENDIEV Yuriy 288339RUSOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:47:34
166GALASHEVSKII Aleksandr 288439RUSOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:47:37
167GERASIMOV Denis 288539RUSOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:47:32
168CHOMICZ Rafał 28868EOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:48:44
169ORNAT Paweł 2887APS EnergiaOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:39:12
170SUCHODOLSKI Aleksander 2888APS EnergiaOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:47:41
171ZAJĄC Wiktor 2889APS EnergiaOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:39:07
172GÓRECKI Wojciech 2890AVOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:38:40
173KOSMALA Sebastian 2909Husaria Race Team Open Mężczyzn09:1500:00:0001:08:07
174KOT Katarzyna 2910Husaria Race Team Open Kobiet09:1500:00:0001:05:34
175KOT Sebastian 2911Husaria Race Team Open Mężczyzn09:1500:00:0001:05:34
176LEISZNER Izabela 2912Husaria Race Team Open Kobiet09:0000:00:0000:57:02
177MARCZAK Jerzy 2913Husaria Race Team Open Mężczyzn09:3000:00:0000:45:58
178STANKIEWICZ Karolina 2914Husaria Race Team Open Kobiet09:1500:00:0000:44:58
179UZDOWSKI Daniel 2915Husaria Race Team Open Mężczyzn09:1500:00:0000:46:58
180MEDYGRAŁ Konrad 2936Przekręty-menty-chachmentyOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:48:49
181ŻMINKOWSKI Bartosz 2937Przekręty-menty-chachmentyOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:49:02
182ŁUKASIK Tomasz 2939Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn09:1500:00:0000:49:53
183GOŹDZIK Edward 2941SPARTAN SGX WARSAWOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:59:55
184GOŹDZIK Paweł 2942SPARTAN SGX WARSAWOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:59:40
185WOŹNA Karolina 2943SPARTAN SGX WARSAWOpen Kobiet09:1500:00:0000:59:41
186BELNIK Robert 2961Open Mężczyzn09:1500:00:0000:50:26
187BOBER Aneta 2962Open Kobiet09:1500:00:0000:59:55
188BRODZIAK Andrzej 2965Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:43:50
189BUCHTA Grzegorz 2966Open Mężczyzn09:1500:00:0000:56:44
190BUDEK Jakub 2967Open Mężczyzn09:1500:00:0000:40:18
191KOZŁOWSKI Paweł 2976Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:49:17
192KUCZKA Maciej 2977Open Mężczyzn09:1500:00:0000:50:06
193LINDE Adam 2979Open Mężczyzn09:1500:00:0000:41:33
194PODSIADŁO Bartosz 2989Open Mężczyzn09:1500:00:0000:42:42
195RUCKI Bartosz 2993Open Mężczyzn09:1500:00:0000:41:51
196SIDORCZUK Marcin 2994Open Mężczyzn09:1500:00:0000:49:41
197SUCHANEK Paweł 2995Open Mężczyzn09:1500:00:0000:41:07
198ZAWIŚLAN Dawid 3005Open Mężczyzn09:1500:00:0000:41:04
199ŻUKOWSKI Roman 3006Open Mężczyzn09:1500:00:0000:49:51
200ŻURAWSKI Michał 3007Open Mężczyzn09:1500:00:0000:44:24
201FILIPOWSKI Krzysztof 3008BROWARY HILLS TEAMOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:53:03
202DRUŻYŃSKA Olena 3009CrossFit HellWoodOpen Kobiet09:3000:00:0000:46:25
203DYMOPULOS-KUSTO Nela 3010CrossFit HellWoodOpen Kobiet09:3000:00:0000:51:28
204KOLEJ Monika 3023DZIKIE DZIKI GORZÓW Open Masters Kobiet08:3000:00:0000:50:22
205PIETRZAK Krzysztof 3024DZIKIE DZIKI GORZÓW Open Mężczyzn08:3000:00:0000:45:18
206CHOLEWA Beata 3032Husaria Race Team Open Kobiet09:3000:00:0000:54:39
207GLEGOŁA Monika 3033Husaria Race Team Open Kobiet09:3000:00:0000:59:21
208POPIOŁEK Rafał 3034Husaria Race Team Open Mężczyzn09:3000:00:0000:54:38
209KUKUCKI Michał 3035JUNIOR CCR POZNAŃOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:47:42
210DOMZAŁA Paweł 3036Kontener FormyOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:52:47
211NIKEL Martyna 3037Kontener FormyOpen Kobiet09:3000:00:0000:35:57
212STRZELCZYK Mariusz 3039Kontener FormyOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:35:58
213JAMROCH Natalia 3060SRS RATELOpen Kobiet09:3000:00:0000:52:44
214KACZAK Paulina 3061SRS RATELOpen Kobiet09:3000:00:0000:51:36
215KUKLA Marzena 3062SRS RATELOpen Kobiet09:3000:00:0000:56:48
216NOWAKOWSKI Paweł 3063SRS RATELOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:56:50
217BIELA Grzegorz 3065Toyota RunmatorOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:48:18
218BOBKO Sławomir 3066Toyota RunmatorOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:48:48
219BOBINSKA Marta 3078Open Kobiet09:1500:00:0000:50:01
220FLIEGERT Paweł 3087Open Mężczyzn09:1500:00:0000:44:53
221FLIEGERT Szymon 3088Open Mężczyzn09:1500:00:0000:44:53
222FRONCEK Kazimierz 3089Open Mężczyzn09:3000:00:0000:38:37
223GADOMSKI Dawid 3090Open Mężczyzn09:3000:00:0000:56:02
224GAJEWSKI Andrzej 3091Open Mężczyzn09:3000:00:0000:48:55
225GREŃ Szymon 3092Open Mężczyzn09:3000:00:0000:54:18
226HOMAN Grzegorz 3093Open Mężczyzn09:3000:00:0000:47:08
227LESNIAK Agnieszka 3102Open Kobiet09:1500:00:0000:49:59
228NIEMCZYK Wojciech 3115Open Mężczyzn09:3000:00:0000:48:49
229NOGAL Mariusz 3116Open Mężczyzn09:3000:00:0000:48:51
230NOGAL Sebastian 3117Open Mężczyzn09:3000:00:0000:48:52
231PAŁASZEWSKA Karolina 3118Open Kobiet09:3000:00:0000:51:31
232PAWLUS Tomasz 3119Open Mężczyzn09:1500:00:0000:41:57
233TOKARSKI Jacek 3132Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:45:38
234WALICHNOWSKI Konrad 3133Open Mężczyzn09:3000:00:0000:45:39
235PUZOŃ Aleksandra 3152Do Porzygu OCR TeamOpen Masters Kobiet09:4500:00:0000:45:45
236MAJCHERSKA Marcelina 3153FemFit5+Open Kobiet09:4500:00:0000:59:17
237MAJCHERSKI Tomasz 3154FemFit5+Open Mężczyzn09:4500:00:0000:43:36
238WIŚNIEWSKA Justyna 3155FemFit5+Open Kobiet09:4500:00:0000:58:49
239WIDZIŃSKA Agnieszka 3168Ninja LudkiOpen Kobiet09:4500:00:0000:45:41
240WIDZIŃSKI Daniel 3169Ninja LudkiOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:45:46
241WIDZIŃSKI Piotr 3170Ninja LudkiOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:47:47
242WOJCIECHOWSKI Piotr 3177RossmannOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:39:48
243ADAMCZYK Anna 3178Runmageddonowe Świry Open Kobiet09:4500:00:0000:56:09
244KOZICKI Paweł 3179Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn09:4500:00:0000:49:09
245NIEMIEC Wojciech 3189SRS RATELOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:41:46
246TOMASZ Przewięźlikowski 3198Wściekłe ChomikiOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:48:46
247ADAMCZYK Andrzej 3200Open Mężczyzn09:4500:00:0000:48:20
248FALENDER Anna 3213Open Kobiet09:4500:00:0000:52:18
249FIGUŁA Dobrochna 3214Open Kobiet09:4500:00:0000:50:11
250KARCZYŃSKI Tomasz 3221Open Mężczyzn09:4500:00:0000:43:12
251KUDRA Grażyna 3227Open Masters Kobiet09:4500:00:0000:53:01
252KUMISZCZA Teresa 3228Open Kobiet09:4500:00:0000:53:01
253NIEDZIELA Arkadiusz 3235Open Mężczyzn09:4500:00:0000:43:20
254OLEJNIK Krzysztof 3236Open Mężczyzn09:4500:00:0000:58:33
255PAŃCZYK Tomasz 3237Open Mężczyzn09:4500:00:0000:45:34
256PETRUSIEWICZ Paweł 3238Open Mężczyzn09:4500:00:0000:48:36
257SOBOLEWSKI Robert 3251Open Mężczyzn09:4500:00:0000:51:35
258TRZCINA Agata 3256Open Masters Kobiet09:4500:00:0000:51:59
259WASILUK Mateusz 3257Open Mężczyzn09:1500:00:0000:43:16
260WĄTOR Tomasz 3258Open Mężczyzn09:4500:00:0000:50:38
261WILCZEK Lukasz 3259Open Mężczyzn09:4500:00:0000:41:39
262TRZCIŃSKA Joanna 3268FemFit5+Open Kobiet09:4500:00:0000:58:50
263GŁADYŚ Przemysław 3269FUNKY GYM TEAMOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:44:37
264DUDEK Krzysztof 3270HirołSromyOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:47:43
265CHMIELOWSKA Anna 3280Husaria Race Team Open Kobiet10:0000:00:0000:58:47
266CZEKAJ Mateusz 3281Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:54:11
267DZIERŻAK Arkadiusz 3282Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:46:21
268KUŹMA Łukasz 3292Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:55:29
269MARĆ Dominika 3293Husaria Race Team Open Masters Kobiet09:4500:00:0001:01:58
270RESPONDEK Leszek 3300Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:38:04
271SAJÓR Paweł 3301Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:53:32
272ANTONCZENKO Ewa 3314KULTURA SPORTUOpen Masters Kobiet10:0000:00:0000:53:24
273KUNKA Sonia 3317KULTURA SPORTUOpen Masters Kobiet10:0000:00:0000:59:26
274MRZYGŁÓD Przemysław 3320Nasza RodzinaOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:47:59
275TARGOSZ Jacek 3321Nasza RodzinaOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:48:01
276TARGOSZ Robert 3322Nasza RodzinaOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:46:15
277TARGOSZ Sebastian 3323Nasza RodzinaOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:48:00
278KARPIŃSKI Bartłomiej 3335Ragnarok SzczecinOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:48:55
279MURYN Dawid 3336Ragnarok SzczecinOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:49:09
280GAJEWSKA Aneta 3337Rmf4rt GladiatorsOpen Kobiet08:1500:00:0001:05:06
281DĄBROWSKI Natan 3338Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn10:0000:00:0000:52:37
282EHRLICH Marta 3339Runmageddonowe Świry Open Kobiet10:0000:00:0000:52:33
283JONDA Krzysztof 3354ŚLĄSKIE PATOLKIOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:00:59
284KALISZ Piotr 3355ŚLĄSKIE PATOLKIOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:00:56
285MACHAJ Michal 3356ŚLĄSKIE PATOLKIOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:01:01
286LALEK Bartek 3364United RunnersOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:44:22
287GÓRECKA Ewa 3371Open Kobiet08:1500:00:0000:48:50
288GORECKI Lukasz 3372Open Mężczyzn08:1500:00:0000:49:01
289MLECZKO Paweł 3383Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:45:29
290MUSIAŁOWICZ Bartosz 3384Open Mężczyzn10:0000:00:0000:53:40
291NALEWAJCZYK Tomasz 3385Open Mężczyzn10:0000:00:0000:53:32
292OLCZYK Bartłomiej 3386Open Mężczyzn10:0000:00:0000:57:46
293WIETRZYCKA Ewelina 3396Open Kobiet10:0000:00:0000:51:21
294WOSIEK Bartłomiej 3398Open Mężczyzn10:0000:00:0000:47:48
295KOCON Katarzyna 3402Befit24team Open Kobiet10:1500:00:0000:50:18
296ŚWIERCZEK Anna 3409BOOT CAMP POLSKAOpen Kobiet08:4500:00:0000:48:31
297KUŚNIERSKI Andrzej 3414Crosstrening RacibórzOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:0000:50:12
298SZAFRANEK Paweł 3419Dejta nam medalOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:52:20
299GAJEWSKI Jacek 3420Dogoń Grodzisk MazowieckiOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:0000:45:51
300BEMBENEK Patrycja 3421Eko okna RunnersOpen Kobiet10:1500:00:0000:49:27
301BATURA Adrian 3437Hicron Hardcore TeamOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:41:47
302MACIEJEWSKA SIWY Ela 3446Mateo Dream TeamOpen Kobiet10:1500:00:0000:51:07
303MICHALAK Artur 3455Popraw koronę i zasuwajOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:0000:49:08
304MAGOŃ Maciej 3459SPONTAN V2Open Mężczyzn10:1500:00:0000:50:32
305STANISZEWSKA-DUDA Katarzyna 3466Tim jest TimOpen Masters Kobiet10:1500:00:0000:44:54
306WAWRZYNIAK Monika 3468WF KostrzynOpen Kobiet08:4500:00:0000:46:28
307BIELENIN Wojciech 3476Open Mężczyzn10:1500:00:0000:40:45
308GURGUL Patryk 3485Open Mężczyzn10:1500:00:0000:46:09
309KRAWCZYK Mateusz 3492Open Mężczyzn10:1500:00:0000:50:40
310MARCZYŃSKI Jacek 3498Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0000:42:32
311MISIAK Wiesław 3499Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0000:50:17
312MUSIAŁ Michał 3500Open Mężczyzn10:1500:00:0000:45:22
313OWCZAREK Krzysztof 3501Open Mężczyzn10:1500:00:0000:46:09
314PAJDA Jarek 3502Open Mężczyzn10:1500:00:0000:45:23
315PALIGA Łukasz 3503Open Mężczyzn10:1500:00:0000:37:17
316POPŁAWSKI Ireneusz 3504Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0000:39:11
317WASIAK Rafal 3522Open Mężczyzn10:1500:00:0000:50:52
318WIDUCH Ryszard 3523Open Masters Mężczyzn10:3000:00:0000:44:06
319WÓJCICKI Kamil 3524Open Mężczyzn10:1500:00:0000:47:13
320WOJTANEK Piotr 3525Open Mężczyzn10:1500:00:0000:42:01
321WOJTASZEK Anna 3526Open Kobiet09:4500:00:0001:02:06
322WOJTYNOWSKI Oskar 3527Open Mężczyzn10:3000:00:0000:52:47
323WRONA Katarzyna 3528Open Kobiet10:1500:00:0000:53:41
324ZAŁUPSKA Agata 3529Open Masters Kobiet10:1500:00:0000:50:39
325PIĄTEK Przemysław 3549Husaria Race Team Open Mężczyzn10:3000:00:0000:47:47
326DOMAGALSKI Artur 3550Latające walenie śmierciOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:0000:51:52
327DOMAGALSKI Marek 3551Latające walenie śmierciOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:51:50
328FOREMNY Adrian 3552Latające walenie śmierciOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:51:49
329LIS Tomasz 3553li-syOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:46:48
330ILOWSKA-REMBARZ Karolina 3554LOFT TEAM EXTREMEOpen Kobiet10:3000:00:0000:49:22
330KULIK Dominika 3555LOFT TEAM EXTREMEOpen Kobiet10:3000:00:0000:49:21
332ŁUCZAK Justyna 3556LoftFitness Team ExtremeOpen Kobiet10:3000:00:0000:49:21
333RADZISZEWSKI Maciej 3579Siem CityOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:39:12
334PAŁAŻY Nina 3581SOCIOS SILESIAOpen Kobiet10:3000:00:0000:45:57
335SZYROKI Henryk 3582SOCIOS SILESIAOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:0000:45:59
336ZIARKOWSKI Mirosław 3589STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:0000:44:39
337KANONIAK Krzysztof 3590SWINGERSIOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:48:03
338LEWICKI Maciej 3598TB LogisticsOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:47:54
339ZAWISTOWSKA Izabela 3599www.ikonka.com.plOpen Kobiet10:3000:00:0000:45:57
340KUKLA Marceli 3600ZPiT RZESZOWIACYOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:34:03
341BIELAS Joanna 3601Open Kobiet10:3000:00:0000:57:21
342JONECZEK Marcin 3611Open Mężczyzn10:3000:00:0000:44:42
343KORNACKA Agnieszka 3617Open Masters Kobiet10:3000:00:0000:45:55
344KOS Piotr 3618Open Mężczyzn10:3000:00:0000:37:19
345KRAJEWSKI Michał 3619Open Mężczyzn10:3000:00:0000:43:20
346KUBICKA Magdalena 3620Open Kobiet10:3000:00:0000:53:39
347ORZECH Szymon 3634Open Mężczyzn10:3000:00:0000:46:05
348PIENIĄŻEK Paweł 3638Open Masters Mężczyzn10:3000:00:0000:46:13
349REGUŁA Zbigniew 3644Open Mężczyzn10:3000:00:0000:46:00
350RUDY Przemysław 3645Open Mężczyzn10:1500:00:0000:52:23
351STOPYRA Patryk 3653Open Mężczyzn10:3000:00:0000:48:26
352TORBUS Marcin 3654Open Mężczyzn10:3000:00:0000:48:38
353TUCHOWSKI Jan 3655Open Mężczyzn10:3000:00:0000:52:45
354HINCA Natalia 3666BSB IndustryOpen Kobiet10:4500:00:0000:48:25
355KALATA Andrzej 3667BSB IndustryOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:0000:48:27
356LIHS Patryk 3668BSB IndustryOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:48:21
357RYBAKOWSKI Patryk 3669BSB IndustryOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:48:19
358SKIERKA Patryk 3670BSB IndustryOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:48:20
359GARGAS Paweł 3671CFNS TRAININGOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:43:15
360PYSZNY Mariusz 3685Fit & More RybnikOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:0000:52:04
361SKUPIEŃ Lech 3686Fit & More RybnikOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:52:25
362KOLANKO Grzegorz 3693KOCHAM SŁODKIEOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:45:34
363NABAGŁO Marcin 3694KOCHAM SŁODKIEOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:42:44
364DUDEK Konrad 3706POWER TRAININGOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:42:41
365BURAK Łukasz 3707RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:42:34
366GÓRNIAK Bartek 3708RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:42:35
367ATTIYA Lidia 3713Sportera OCROpen Kobiet08:1500:00:0000:58:05
368BIAŁAS Damian 3714STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:52:25
369MELKA Artur 3725WF KostrzynOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:47:30
370NAMYSŁOWSKA Karolina 3726WF KostrzynOpen Kobiet08:4500:00:0000:46:27
371CZECH Wojciech 3730Open Mężczyzn10:4500:00:0000:57:15
372FROWAL Maciej 3732Open Mężczyzn10:4500:00:0000:47:15
373GAŁĘZIEWSKI Marcin 3734Open Mężczyzn10:4500:00:0000:38:36
374KAWECKI Marek 3748Open Masters Mężczyzn10:4500:00:0000:45:33
375KOLASA Adam 3749Open Mężczyzn10:4500:00:0000:43:19
376KOSINSKI Michael 3751Open Mężczyzn10:4500:00:0000:36:35
377PRZEPIÓRA Przemysław 3764Open Mężczyzn10:4500:00:0000:31:25
378REJNIAK Dawid 3765Open Mężczyzn10:4500:00:0000:50:46
379SAMBOR Jakub 3766Open Mężczyzn10:4500:00:0000:50:10
380SMALERA Nikodem 3767Open Mężczyzn09:4500:00:0000:35:47
381STARBA Paweł 3768Open Mężczyzn10:4500:00:0000:39:35
382SZCZOTKA Piotr 3769Open Mężczyzn10:4500:00:0000:42:39
383SZULC Piotr 3770Open Mężczyzn10:4500:00:0000:42:34
384ZIĄBKA Jakub 3779Open Mężczyzn08:1500:00:0000:57:37
385MALEK-PODJASKI Marcin 3789Daleko Jeszcze ?!Open Mężczyzn11:0000:00:0000:37:25
386BOJAR Jarosław 3790Drużyna JednorożcaOpen Mężczyzn11:0000:00:0000:45:25
387GRZELAKOWSKA Agata 3791Drużyna JednorożcaOpen Masters Kobiet11:0000:00:0000:49:19
388JĘDRZEJCZYK Adam 3792Drużyna JednorożcaOpen Mężczyzn11:0000:00:0000:49:06
389JĘDRZEJCZYK-KOWALSKA Sylwia 3793Drużyna JednorożcaOpen Kobiet11:0000:00:0000:49:13
390MIĘSOWICZ Mirosław 3794Drużyna JednorożcaOpen Mężczyzn11:0000:00:0000:49:11
DNCCZARNECKA Magdalena 3813Oszalałam!Open Kobiet11:0000:00:0001:01:28
392MIODUSZEWSKI Michał 3814Oszalałam!Open Mężczyzn11:0000:00:0001:01:27
393SPRYSZYNSKI Grzegorz 3828Sportera OCROpen Mężczyzn09:4500:00:0000:52:06
394AUGUŚCIK Marcin 3831Open Mężczyzn11:0000:00:0000:45:26
395BARAN Marcin 3832Open Mężczyzn11:0000:00:0000:38:22
396BARANEK Jarosław 3833Open Mężczyzn11:0000:00:0000:50:31
397BUKOJEMSKI Marcin 3835Open Masters Mężczyzn11:0000:00:0000:46:04
398BURKOT Błażej 3836Open Mężczyzn11:0000:00:0000:37:38
399CHOJECKI Grzegorz 3837Open Mężczyzn11:1500:00:0000:45:54
400GRZANECKI Marcin 3846Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:35:33
401KOBIAŁKA Anita 3855Open Kobiet12:1500:00:0001:01:32
402KRAJEWSKI Jakub 3856Open Mężczyzn11:0000:00:0000:54:45
403KRAJEWSKI Przemysław 3857Open Mężczyzn11:0000:00:0000:54:44
404KULASEK Michał 3860Open Mężczyzn11:0000:00:0000:40:35
405ŁĄCKI Wojciech 3861Open Mężczyzn11:0000:00:0000:47:52
406ŁYSIEŃ Mateusz 3862Open Mężczyzn11:0000:00:0000:44:42
407SOBOLEWSKA Aleksandra 3882Open Kobiet11:1500:00:0000:45:56
408SOCHA Krzysztof 3883Open Masters Mężczyzn11:0000:00:0000:46:11
409STAWICKI Krzysztof 3884Open Masters Mężczyzn11:0000:00:0000:54:40
410STEFAŃSKA-WYLĘŻEK Sławomira 3885Open Masters Kobiet11:0000:00:0000:53:01
411STOBIECKI Tomasz 3886Open Masters Mężczyzn11:0000:00:0000:39:08
412WOJAS Michał 3900Open Mężczyzn08:1500:00:0000:35:49
413KURCZYNA- GŁUSZCZAK Magdalena 3906Aby do Mety!Open Kobiet09:0000:00:0000:51:41
414LEGUT Pawel 3907Andrychowske Dziki!Open Mężczyzn08:1500:00:0000:54:00
415PACH Katarzyna 3911CF CzęstochowaOpen Kobiet11:1500:00:0000:56:59
416SITEK Damian 3912CF CzęstochowaOpen Mężczyzn11:1500:00:0000:56:54
417WOJTASIK Babara 3913CF CzęstochowaOpen Kobiet11:1500:00:0000:56:59
418GADOMSKA Martyna 3914CIENIASY TEAMOpen Kobiet11:1500:00:0000:50:59
419BLAICKE Bartosz 3925Jaja ze staliOpen Mężczyzn11:1500:00:0000:38:20
420GRABOWY Krzysztof 3926Jaja ze staliOpen Mężczyzn11:1500:00:0000:38:17
421RÓŻYCKI Adrian 3927Jedziemy z tym koksemOpen Mężczyzn11:1500:00:0000:45:25
422RYTEL Marta 3928KaczuchnyOpen Kobiet11:1500:00:0000:53:22
423ADAMCZEWSKI Łukasz 3929LA trenerOpen Mężczyzn11:1500:00:0000:55:05
424ADAMUS Jacek 3930LA trenerOpen Mężczyzn11:1500:00:0000:55:05
425BIELICKI Wojciech 3931Lacroix Electronics TeamOpen Mężczyzn11:1500:00:0000:42:37
426DOMAGAŁA Łukasz 3932Lion Motors KatowiceOpen Mężczyzn11:1500:00:0000:44:37
427SZPYTMA Bernard 3952SkurczebykiOpen Mężczyzn11:1500:00:0000:48:39
428DĄBROWSKI Igor 3953Strach i CierpienieOpen Mężczyzn11:1500:00:0000:41:29
429KOZUBOWSKI Grzegorz 3954TBS KATOWICEOpen Mężczyzn11:1500:00:0000:53:05
430SIEMIERNIK Dariusz 3958WF KostrzynOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:45:47
431DZIADUSZYCKI Dawid 3969Open Mężczyzn11:1500:00:0000:43:48
432DZIEDZIELA Przemysław 3970Open Mężczyzn10:4500:00:0000:39:24
433GĘSTY Łukasz 3978Open Mężczyzn11:1500:00:0000:42:17
434GNIADEK Mateusz 3979Open Mężczyzn11:1500:00:0000:46:46
435JUSKOWIAK Łukasz 3986Open Mężczyzn11:1500:00:0000:52:34
436KONIECZNY Damian 3990Open Mężczyzn11:0000:00:0000:45:25
437KOWALCZYK Rafał 3991Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:47:28
438KOWALEWSKI Marek 3992Open Masters Mężczyzn11:1500:00:0000:45:22
439KRAWCZAK Kamil 3993Open Mężczyzn11:1500:00:0000:47:42
440KRAWCZAK Karol 3994Open Mężczyzn11:1500:00:0000:47:45
441MAZUR Jarosław 4005Open Mężczyzn11:1500:00:0000:43:12
442MAZUR Michalina 4006Open Kobiet11:1500:00:0000:49:38
443MICHROWSKI Sławomir 4007Open Masters Mężczyzn11:1500:00:0000:37:20
444PRZESTRZELSKI Karol 4015Open Mężczyzn11:1500:00:0000:40:21
445PYREK Marcin 4016Open Mężczyzn11:1500:00:0000:36:02
446PYZIAK Agnieszka 4017Open Kobiet11:1500:00:0000:54:16
447ROGASIK Jakub 4018Open Mężczyzn11:1500:00:0000:52:34
448SZWAJKOWSKI Przemysław 4028Open Mężczyzn11:1500:00:0000:46:29
449TOMALA Paweł 4029Open Mężczyzn11:1500:00:0000:56:43
450ZĘBACKI Marek 4035Open Mężczyzn11:1500:00:0000:55:00
451ZIEMNICKI Tomasz 4036Open Masters Mężczyzn11:1500:00:0000:43:36
452FRĄCZEK Michał 4037ARMAGEDON NO LIMITSOpen Mężczyzn11:3000:00:0000:50:41
453SZULC Sławomir 4038ARMAGEDON NO LIMITSOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:0000:50:42
DNCHUS Natalia 4048Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet11:3000:00:00
455BORYSEWICZ Wiktor 4059Hardcorowe WychylylybymyOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:50:47
456DZIERŻANOWSKA Martyna 4060Hardcorowe WychylylybymyOpen Kobiet08:0000:00:0000:50:47
457OSIŃSKI Krzysztof 4061Harpagan Team BydgoszczOpen Mężczyzn11:3000:00:0000:41:08
458KOWAL Faustyna 4062HELTON TEAMOpen Kobiet11:3000:00:0000:45:59
459SENDEK Katarzyna 4063Husaria Race Team Open Kobiet11:4500:00:0000:46:17
460WILK Diana 4070Monkeys' TeamOpen Kobiet09:4500:00:0000:50:22
461MAJKOWSKI Łukasz 4074PERI SPARTAN TEAMOpen Mężczyzn11:3000:00:0000:49:10
462FURMAŃCZUK Mateusz 4081RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:49:33
463CZERNIKOWSKI Daniel 4083Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn11:3000:00:0000:51:59
464MATRACKA Magdalena 4084Runmageddonowe Świry Open Kobiet11:3000:00:0000:51:59
465CZARNOGÓRSKI Łukasz 4086STOP AND GOOpen Mężczyzn11:3000:00:0000:49:56
466KRAJEWSKA Aleksandra 4087STOP AND GOOpen Masters Kobiet11:3000:00:0000:49:52
467GAJDA Dawid 4110Open Mężczyzn11:3000:00:0000:48:33
468GOLANOWSKI Mateusz 4111Open Mężczyzn11:3000:00:0000:45:45
469GÓRA Dawid 4112Open Mężczyzn11:3000:00:0000:41:03
470KOSSOWSKI Wojciech 4121Open Mężczyzn11:3000:00:0000:48:49
471KOZAR Marcin 4122Open Masters Mężczyzn11:3000:00:0000:44:16
472KOZŁOWSKA Joanna 4123Open Kobiet11:3000:00:0000:46:05
473KOZŁOWSKI Krzysztof 4124Open Mężczyzn11:3000:00:0000:46:05
474KRZYŻOWSKI Jarosław 4125Open Mężczyzn11:3000:00:0000:46:47
475LIS Adam 4126Open Mężczyzn11:3000:00:0000:43:53
476MIECZKOWSKA Anna 4127Open Kobiet10:1500:00:0000:45:05
477MIKOŚ Jarosław 4128Open Mężczyzn11:3000:00:0000:46:46
478SZOPA Patrycja 4148Open Kobiet11:3000:00:0000:46:06
479SZWUGIER Radosław 4149Open Mężczyzn11:3000:00:0000:48:47
480TOKARCZYK Paweł 4150Open Mężczyzn11:3000:00:0000:31:48
481VORONA Maryna 4152Open Kobiet09:3000:00:0000:42:52
482PIĄTEK Rafał 4159Befit24team Open Mężczyzn09:4500:00:0000:43:42
483OLEKSY Damian 4169HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:44:30
484BIELECKA Katarzyna 4170Husaria Race Team Open Kobiet09:1500:00:0001:08:08
485CZAPKIEWICZ Michał 4173KaczuchnyOpen Masters Mężczyzn11:1500:00:0000:53:22
486MRÓZ Sebastian 4176KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Mężczyzn11:4500:00:0000:56:45
487PIWOWARCZYK Artur 4177KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Mężczyzn11:4500:00:0000:56:48
488SKWARA Artur 4178KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Mężczyzn11:4500:00:0000:56:46
489DURAJSKI Ariel 4179LECZNICA TEAMOpen Mężczyzn11:4500:00:0000:45:19
490BEDNARZ Marcin 4185MOSKiT AndrychówOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:46:01
491SAWIŃSKI Kornel 4186MOSKiT AndrychówOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:48:22
492KUMALA Agnieszka 4190NieWidzęPrzeszkódOpen Kobiet10:1500:00:0000:50:44
493CHO Magdalena 4199RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet08:0000:00:0000:44:25
494GALAS Anna 4203RossmannOpen Kobiet09:4500:00:0000:43:37
495MŁODAWSKI Jakub 4204Różowe TygryskiOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:55:49
496BOROWY Karol 4205SietniokiOpen Mężczyzn11:4500:00:0000:49:28
497DROBNY Szymon 4206SietniokiOpen Mężczyzn11:4500:00:0000:49:27
498KUMALA Mateusz 4210SPECTOrsOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:50:51
499WARDZYK Jacek 4211Sportowa PatologiaOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:56:16
500PAŃCZYK Ariel 4221WF KostrzynOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:47:28
501ZIOŁAŃSKA Monika 4222WF KostrzynOpen Kobiet08:4500:00:0000:45:32
502FLICIŃSKI Marcin 4230Open Mężczyzn11:4500:00:0000:49:24
503FRANKOWSKI Rafał 4231Open Mężczyzn11:4500:00:0000:39:22
504GAWART Paweł 4232Open Mężczyzn11:4500:00:0000:55:43
505IWANOWSKI Kamil 4233Open Mężczyzn11:4500:00:0000:47:31
506JANISZEWSKA Katarzyna 4234Open Masters Kobiet11:4500:00:0000:53:38
507JEZIERSKI Jakub 4236Open Mężczyzn11:4500:00:0000:43:25
508MIKIELSKI Paweł 4256Open Mężczyzn09:1500:00:0000:40:39
509OBAL Anna 4258Open Kobiet11:4500:00:0000:48:14
510ODEJEWSKI Dariusz 4259Open Mężczyzn11:4500:00:0000:40:50
511PLEWIŃSKA Oliwia 4260Open Kobiet11:4500:00:0000:48:25
512PŁOCINIAK Adam.płociniak 4261Open Mężczyzn11:4500:00:0000:48:16
513PUZON Tomasz 4262Open Masters Mężczyzn11:4500:00:0000:47:29
514RAFALSKI Szymon 4263Open Mężczyzn11:4500:00:0000:37:24
515ROSIAK Radosław 4264Open Mężczyzn11:4500:00:0000:39:25
516RUCKA Alicja 4265Open Kobiet11:4500:00:0000:45:16
517RUMAK Józef 4266Open Mężczyzn10:0000:00:0000:49:17
518RYCHLICKI Bartłomiej 4285AstmatycyOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:47:36
519WOJTYSIAK Aleksandra 4286AstmatycyOpen Kobiet12:0000:00:0000:47:33
520WOJTYSIAK Dariusz 4287AstmatycyOpen Masters Mężczyzn12:0000:00:0000:47:34
521WOJTYSIAK Maciej 4288AstmatycyOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:47:37
522KRYSTA Klaudia 4289Beskid RUNNERSOpen Kobiet08:3000:00:0000:50:59
523BŁĘDOWSKI Artur 4290Błędowscy TeamOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:47:54
524BŁĘDOWSKI Michał 4291Błędowscy TeamOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:47:53
525OŻÓG Grzegorz 4292BOX88Open Mężczyzn12:0000:00:0000:42:31
526JASEK Agnieszka 4313Łysy i spółkaOpen Kobiet12:0000:00:0000:45:48
527STANEK Mateusz 4314Łysy i spółkaOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:45:45
528ADAMUS Wojciech 4315MASTERS JUDO TEAM GLIWICEOpen Masters Mężczyzn12:0000:00:0000:47:32
529BIENIEK Beata 4316MASTERS JUDO TEAM GLIWICEOpen Kobiet12:0000:00:0000:50:00
530BRODALA Agnieszka 4317MASTERS JUDO TEAM GLIWICEOpen Kobiet12:0000:00:0000:50:19
531BRODALA Maciej 4318MASTERS JUDO TEAM GLIWICEOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:50:19
532FRANIA Andrzej 4319MASTERS JUDO TEAM GLIWICEOpen Masters Mężczyzn12:0000:00:0000:47:31
533JACHNIEWICZ Remigiusz 4320MASTERS JUDO TEAM GLIWICEOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:42:30
534SZYMAŃSKI Paweł 4340Utani Gran HurOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:35:07
535GĄSIENIEC Wojciech 4341Veolia Energia ŁódźOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:42:04
536BURAS Radoslaw 4350Open Mężczyzn12:0000:00:0000:33:45
537CHLEBOWSKI Grzegorz 4351Open Mężczyzn12:0000:00:0000:43:50
538CHRAPEK Szczepan 4352Open Mężczyzn12:0000:00:0000:48:44
539COP Kacper 4353Open Mężczyzn12:0000:00:0000:38:18
540DYMIŃSKI Piotr 4354Open Mężczyzn12:0000:00:0001:01:51
541DZIEWOŃSKI Mateusz 4355Open Mężczyzn12:0000:00:0000:40:03
542GALAS Marcin 4356Open Mężczyzn12:0000:00:0000:46:04
543GALAS Michał 4357Open Mężczyzn12:0000:00:0000:46:03
544GIDELSKI Bartek 4358Open Mężczyzn12:0000:00:0000:44:10
545KWILMAN Konrad 4377Open Mężczyzn12:0000:00:0000:44:07
546ŁUKASZYŃSKI Marek 4378Open Mężczyzn12:0000:00:0000:44:09
547MACHOWSKI Arkadiusz 4379Open Mężczyzn12:0000:00:0000:45:23
548MAGALAS Paweł 4380Open Mężczyzn09:4500:00:0000:55:45
549TOBER Natalia 4395Open Kobiet09:4500:00:0000:55:48
550NGUYEN Mateusz 4400Andrychowske Dziki!Open Mężczyzn08:1500:00:0000:54:09
551MAŚLANKA Stanisław 4403Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:53:05
552NIEDBAŁA Bożena 4404Husaria Race Team Open Kobiet10:0000:00:0000:53:07
553TOMCZYK Wiktoria 4405Organic TeamOpen Kobiet09:1500:00:0000:58:49
554BRZYCHCZY Piotr 4408Open Mężczyzn12:1500:00:0000:35:57
555DAWIDOWICZ Jakub 4409Open Mężczyzn12:0000:00:0000:45:28
556MUSIAŁ Ireneusz 4423Open Mężczyzn10:1500:00:0000:39:20
557HANEVYCH Dmytro 4429Open Mężczyzn09:1500:00:0000:39:46
558OLSZAK Wioleta 4432Open Masters Kobiet09:0000:00:0000:48:10
559JĘDRZEJEWSKI Tomasz 4433Open Mężczyzn08:1500:00:0000:53:51
560POPIOŁEK Magdalena 4436Open Kobiet09:1500:00:0000:41:53
561BURDZY Magdalena 4437Open Kobiet10:4500:00:0000:47:09
562KLIMKIEWICZ Dorota 4441Open Kobiet08:3000:00:0001:00:14
563KROKOSZ Ewa 4443Husaria Race Team Open Kobiet10:0000:00:0000:48:34
564MACKIEWICZ Emilia 4444RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet08:4500:00:0000:38:39
565ZIACH Mariusz 4445Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:45:25
566KOWOL Michał 4446MAŁE DZIKIOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:56:08
567SZABAT Pawel 4447Open Mężczyzn10:4500:00:0000:53:04
568SIELSKA Dagmara 4448SOCIOS SILESIAOpen Kobiet09:1500:00:0000:49:55
569ANDRZEJCZAK Filip 4449Open Mężczyzn10:1500:00:0000:37:04
570ZARZYCKI Michał 4450Open Mężczyzn09:1500:00:0000:41:32
571REGUŁA Małgorzata 4451Open Kobiet10:3000:00:0000:46:03
572BRZOSTOWSKI Michał 4452Open Mężczyzn10:0000:00:0000:42:08
573FARON Tomasz 4453Open Mężczyzn11:0000:00:0000:43:00
574ASENDRYCH Konrad 4459Open Mężczyzn11:3000:00:0000:49:31
575KOPKOWICZ Ireneusz 4460Lewa W Góre NSOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:46:41
576MAŁCZAK Szymon 4461OinkOinkOpen Mężczyzn11:3000:00:0000:51:01
577DUCH Wojciech 4462OinkOinkOpen Mężczyzn11:3000:00:0000:51:00
578AKSAMIT Damian 4463Patosquad ELITEOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:34:46
579TROSHKIN Sergei 200139RUSTESTElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:37:44
580WITKA Patryk 2002Aktywna Nowa RudaElite Mężczyzn07:4000:00:0000:33:14
581KOZLOWSKI Radoslaw 2003Best BeastsOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:40:01
582WIŚNIEWSKI Michał 2004Best BeastsElite Mężczyzn07:4000:00:0000:40:00
583WOCHNIK Marek 2010Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0000:41:42
584MAJCHRZYK Szymon 2012CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn07:4000:00:0000:36:12
585RYGOŁ Janusz 2013CF Kuźnia DamianaOpen Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:35:54
586LORANC Paweł 2014DENISTEAMElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:44:33
587SKRĘTY Patryk 2021Eden RunnersElite Mężczyzn07:4000:00:0000:43:09
588CHŁĄD Aleksander 2022Ex TeamOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:33:16
589KOMARNICKI Tomasz 2023GRUBIORZE LOTAJOMOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:30:21
590MATUSIK Adam 2024GRUBIORZE LOTAJOMOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:29:46
591KNAPIK Zbigniew 2025HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:32:23
592CZARNECKI Jakub 2031Husaria Race Team Open Mężczyzn07:4000:00:0000:37:52
593CZUBASZEWSKI Kamil 2032Husaria Race Team Open Mężczyzn07:4500:00:0000:51:43
594FIEDOR Tomasz 2033Husaria Race Team Open Mężczyzn07:4000:00:0000:38:28
595HANUSIAK Leszek 2034Husaria Race Team Open Mężczyzn07:4000:00:0000:38:55
596OLEJNIK Franciszek 2040Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:36:51
597REJDYCH Tomasz 2041Husaria Race Team Open Mężczyzn07:4000:00:0000:34:43
598SZANIAWSKI Marcin 2042Husaria Race Team Open Mężczyzn07:4000:00:0000:38:50
599WITEK Kamil 2043Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:36:42
600CIACIEK Tomasz 2053OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:34:24
601ĶAWA Rafał 2054OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:35:21
602LIPA Piotr 2055OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:29:46
603JANICKI Kamil 2061RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:41:55
604KRAJNIAK Jarosław 2062RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:43:39
605ROSIN Mateusz 2073SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:36:01
606KALININ Jarosław 2081xRunnersOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:27:25
607ANUSZCZYK Mariusz 2082Elite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:34:32
608BORTLIK Przemyslaw 2083Open Mężczyzn07:4000:00:0000:37:15
609KUMOROWSKI Rafał 2090Open Mężczyzn07:4000:00:0000:33:13
610MĘKAL Dariusz 2091Open Mężczyzn07:4000:00:0000:42:20
611KARCZEWSKI Piotr 2097Best BeastsElite Mężczyzn07:4500:00:0000:34:43
612REMISZ Marcin 2098BRYGADA RRElite Mężczyzn07:4500:00:0000:37:49
613CIUPEK Robert 2099Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn07:4500:00:0000:41:56
614JASKÓLSKI Piotr 2100Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn07:4500:00:0000:45:47
615JASKÓLSKI Szymon 2101Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn07:4500:00:0000:45:50
616KACHEL Mateusz 2102Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn07:4500:00:0000:38:24
617MAJOWSKI Michał 2103Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn07:4500:00:0000:45:16
618NOWOK Michał 2104Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn07:4500:00:0000:38:30
619HURAS Michał 2011CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn07:4500:00:0000:32:51
620JARCZYK Michał 2106CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn07:4500:00:0000:37:46
621PINKOWICZ Maciej 2107CF Kuźnia DamianaOpen Mężczyzn07:4500:00:0000:45:05
622MATYJA Paweł 2112FUN TEAM GSKOpen Mężczyzn07:4500:00:0000:38:27
623BUKOWSKI Piotr 2114Human OCRElite Mężczyzn07:4500:00:0000:47:29
624KARCZMARCZYK Krzysztof 2115Human OCROpen Masters Mężczyzn07:4500:00:0000:42:00
625KRAWCZYK Tomasz 2122Husaria Race Team Open Mężczyzn07:4500:00:0000:26:18
626SOKOŁOWSKI Władysław 2126Husaria Race Team Open Mężczyzn07:4500:00:0000:37:13
627SUCHY Tomasz 2127Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4500:00:0000:40:25
628SZYMKOWIAK Arek 2128Husaria Race Team Open Mężczyzn07:4500:00:0000:40:19
629WOJAS Jakub 2129Husaria Race Team Open Mężczyzn07:4000:00:0000:36:53
630WÓJCIK Adam 2130Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4500:00:0000:26:36
631RAKOWSKI Mariusz 2133Move Factory.Open Mężczyzn07:4500:00:0000:39:58
632MALICKI Dawid 2136RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn07:4500:00:0000:32:52
633SZCZECH Szymon 2137RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn07:4500:00:0000:36:53
634MARUSZCZYK Marcin 2139Spartan TeamOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:41:49
635NOWAKOWSKI Karol 2140Spartan TeamOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:35:01
636SWIERC Damian 2141Spartan TeamOpen Mężczyzn07:4500:00:0000:40:18
637KAMIŃSKI Maciej 2143STOMILEXElite Mężczyzn07:4500:00:0000:40:24
638KARAŚ Adrian 2144STOMILEXElite Mężczyzn07:4500:00:0000:40:21
639CHODOWSKI Łukasz 2117United RunnersElite Mężczyzn07:4500:00:0000:31:19
640GAJEWSKI Cezary 2145United RunnersElite Mężczyzn07:4500:00:0000:52:18
641KOSIŃSKI Jakub 2200United RunnersElite Mężczyzn07:4500:00:0000:34:46
642MALEC Bartłomiej 2147Warchlaki AdelajdyElite Mężczyzn07:4500:00:0000:33:27
643CIEŚLA Krzysztof 2154WF KostrzynOpen Mężczyzn07:4500:00:0000:36:07
644KLAWCZYŃSKI Karol 2207WF KostrzynOpen Mężczyzn07:4500:00:0000:35:27
645CZACHURSKI Mateusz 2155xRunnersElite Mężczyzn07:4500:00:0000:33:25
646BARTCZAK Andrzej 2157Open Mężczyzn07:4500:00:0000:46:42
647BEDNARCZYK Mateusz 2158Open Mężczyzn07:4500:00:0000:35:49
648DOMAGAŁA Dominik 2161Elite Mężczyzn07:4500:00:0000:34:44
649GIBAS Tomasz 2162Open Mężczyzn07:4500:00:0000:38:54
650GONSIOR Tomasz 2163Elite Mężczyzn07:4500:00:0000:38:25
651JEWDOKIMOW Łukasz 2164Open Mężczyzn07:4500:00:0000:41:59
652JUŻECKI Krzysztof 2165Open Mężczyzn07:4500:00:0000:35:27
653KIEŁBIK Marcin 2166Elite Masters Mężczyzn07:4500:00:0000:42:11
654KULECZKA Jacek 2167Elite Mężczyzn07:4500:00:0000:45:51
655LEDUCHOWSKI Kuba 2170Open Mężczyzn07:4500:00:0000:44:39
656MILLAN Arkadiusz 2171Open Mężczyzn07:4500:00:0000:36:26
657NIEDŹWIECKI Maciej 2172Elite Mężczyzn07:4500:00:0000:42:42
658OLESKOWICZ Sebastian 2173Open Mężczyzn07:4500:00:0000:34:39
659OLEŚNIEWICZ Szymon 2174Elite Masters Mężczyzn07:4500:00:0000:36:51
660PASON Tomasz 2175Open Mężczyzn07:4500:00:0000:37:57
661STANISŁAWSKI Fabian 2180Open Mężczyzn07:4500:00:0000:32:51
662SURMACH Andrei 2181Elite Mężczyzn07:4500:00:0000:33:24
663ZIELIŃSKI Michał 2183Elite Mężczyzn07:4500:00:0000:43:41
664ŁUKASIK Sylwia 2184Befit24team Open Kobiet07:5000:00:0000:34:22
665PŁACZEK Anna 2185Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet07:5000:00:0000:48:20
666WYSOCKA Klaudia 2186Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet07:5000:00:0000:49:33
667KUŹNIEWSKA Angelina 2189Dirty SparrowsOpen Kobiet07:5000:00:0000:55:41
668GAŃKO Karolina 2193Nie W Szczepionkę TeamOpen Kobiet07:5000:00:0000:47:23
669JABŁOŃSKA Dorota 2194OUTDOOR TRAININGOpen Kobiet07:5000:00:0000:39:10
670SOKÓLSKA Katarzyna 2195OUTDOOR TRAININGOpen Kobiet07:5000:00:0000:39:30
671MICHNA Magdalena 2196RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet07:5000:00:0000:46:13
672PTASIŃSKA Kinga 2197RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet07:5000:00:0000:51:21
673BAGROWSKA Agata 2198United RunnersOpen Kobiet07:5000:00:0000:44:06
674GREC Klaudia 2199United RunnersOpen Kobiet07:5000:00:0000:41:37
675KOZŁOWSKA Dagmara 2201WF KostrzynOpen Kobiet07:5000:00:0000:36:26
676BAGIŃSKA Laura 2202Open Kobiet07:5000:00:0000:57:00
677SIERPIŃSKA Monika 2203Open Kobiet07:5000:00:0000:51:56
678WŁODARCZYK Bartosz 2204Open Mężczyzn07:5000:00:0000:46:29
679NADOLNY Kamil 2239boratOCROpen Mężczyzn08:0000:00:0000:42:55
680KUREK Małgorzata 2241Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet08:0000:00:0000:56:46
681MEINERT Jakub 2242Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:57:42
682OGAZA Anna 2243Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet08:0000:00:0000:56:54
683SKWAREK Magdalena 2244Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet08:0000:00:0000:57:22
684STARZYK Klaudia 2255Crossfit LubinOpen Kobiet08:0000:00:0000:54:40
685SYGNATOWICZ Kamil 2256Crossfit LubinOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:54:42
686SIEINSKI Adam 2257DKO BULLS Open Mężczyzn08:0000:00:0000:45:02
687ZIÓŁEK Dawid 2258DKO BULLSOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:45:11
688BARAN Dawid 2259Do Porzygu OCR TeamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:38:57
689KUBULUS Tomasz 2260Do Porzygu OCR TeamOpen Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:37:02
690BEDYK Maciej 2261Drużyna Pana MichałaOpen Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:38:20
691KARPIŃSKA Małgorzata 2262Drużyna Pana MichałaOpen Kobiet08:0000:00:0001:03:48
692KARPIŃSKI Łukasz 2263Drużyna Pana MichałaOpen Mężczyzn08:0000:00:0001:03:47
693TARGOWSKI Michał 2264Drużyna Pana MichałaOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:40:23
694GOLIS Dariusz 2265Ekipa z ŁodziOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:48:28
695GODLEWSKI Adam 2267Gang AnielicOpen Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:50:51
696KOWNACKA Magdalena 2268Gang AnielicOpen Masters Kobiet08:0000:00:0000:50:50
697CZAJKOWSKA Agnieszka 2269Hardcorowe WychylylybymyOpen Kobiet08:0000:00:0000:44:23
698BUŁAWA Radosław 2270Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:50:42
699ELBIN Paweł 2278I za to się płaci?Open Mężczyzn08:0000:00:0000:45:56
700DOMBKOWSKA Gabriela 2279Ja i OnaOpen Kobiet08:0000:00:0000:47:00
701DOMBKOWSKI Dawid 2280Ja i OnaOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:46:59
702MALINOWSKA Katarzyna 2284Oby nie ostatniOpen Kobiet08:0000:00:0001:02:06
703SKOWRON Wojciech 2285OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:40:27
704KOSIOREK Łukasz 2286OUTDOOR TRAININGOpen Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:40:53
705MATEJCZYK Artur 2287OUTDOOR TRAININGOpen Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:41:45
706MATEJCZYK Marcin 2288OUTDOOR TRAININGOpen Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:41:56
707ŻUKOWSKA Aniela 2289OUTDOOR TRAININGOpen Kobiet08:0000:00:0000:40:25
708BARAN Paulina 2290Piękni i BestieOpen Kobiet08:0000:00:0000:41:50
709PODLAWSKI Piotr 2291PiraciOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:54:14
710KUCHTA Anna 2292Power StudioOpen Masters Kobiet08:0000:00:0000:53:08
711ZAJĄCZKOWSKA Paulina 2293POWER TRAININGOpen Kobiet08:0000:00:0000:50:53
712SZCZECIŃSKI Łukasz 2294PZU Sport TeamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:50:48
713WITKOWSKA Magdalena 2305SOCIOS SILESIAOpen Kobiet08:0000:00:0000:58:51
714KABAJ Przemysław 2306SWD TEAMOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:38:15
715MIK Karol 2307SWD TEAMOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:38:14
716PALEŃ Kamil 2308SWD TEAMOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:38:14
717CZAJKOWSKI Marek 2309TiimBOOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:50:21
718SZYMAŃSKA Sylwia 3366United RunnersOpen Masters Kobiet08:0000:00:0000:52:22
718WIELEBA Monika 3367United RunnersOpen Kobiet08:0000:00:0000:52:20
720MOTYL Łukasz 2310VinderenOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:42:01
721POLAŃSKI Piotr 2311WATAHAOpen Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:41:34
722BIK Piotr 2312Open Mężczyzn08:0000:00:0000:46:23
723CHMIELEWSKI Józef 2313Open Mężczyzn08:0000:00:0000:45:39
724FIJAŁKOWSKI Karol 2316Open Mężczyzn08:0000:00:0000:50:23
725GRYSZTAR Jakub 2318Open Mężczyzn08:0000:00:0000:44:51
726JAŚKO Tomasz 2323Open Mężczyzn08:0000:00:0000:31:26
727JÓZEFACIUK Marcin 2324Open Mężczyzn08:0000:00:0000:40:19
728KARACZYN Bartłomiej 2325Open Mężczyzn08:0000:00:0000:48:46
729KAŹMIERCZAK Michał 2326Open Mężczyzn08:0000:00:0000:39:09
730KŁOBUCH Daniel 2327Open Mężczyzn08:0000:00:0000:52:16
731KOBYLARZ Anna 2328Open Masters Kobiet08:0000:00:0000:56:31
732KUŹNICKI Jakub 2333Open Mężczyzn08:0000:00:0000:38:13
733KWARCIAK Grzegorz 2334Open Mężczyzn08:0000:00:0000:40:52
734ŁĘPICKA Marta 2335Open Kobiet08:0000:00:0000:56:51
735ŁOPAT Łukasz 2336Open Mężczyzn08:0000:00:0000:52:17
736MACIUSZKO Wiesia 2337Open Masters Kobiet08:0000:00:0000:57:17
737MASIER Katarzyna 2338Open Kobiet08:0000:00:0000:44:38
738MAŚNICA Ludwik 2339Open Mężczyzn08:0000:00:0000:53:06
739MOŻDŻEŃ Justyna 2340Open Kobiet08:0000:00:0000:57:31
740NIEZBECKA Mariola 2341Open Kobiet08:0000:00:0000:56:45
741SEKUŁA Wojciech 2349Open Mężczyzn08:0000:00:0000:40:22
742SOLARZ Michał 2351Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:51:56
743ŚWIERCZYŃSKI Łukasz 2355Open Mężczyzn08:0000:00:0000:47:12
744SZLĘZAK Mateusz 2356Open Mężczyzn08:0000:00:0000:46:47
745TOMANA Marcin 2357Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:48:46
746TRELA Krzysztof 2358Open Mężczyzn08:0000:00:0000:41:40
747TRELA Lukasz 2359Open Mężczyzn08:0000:00:0000:41:40
748TRYBUŚ Kamil 2360Open Mężczyzn08:0000:00:0000:50:39
749WERKOWSKA Maria 2361Open Kobiet08:0000:00:0000:52:08
750FORNALIK Agnieszka 2370Andrychowske Dziki!Open Kobiet08:1500:00:0000:54:04
751KOŁACZEK Natalia 2372Andrychowske Dziki!Open Kobiet08:1500:00:0000:54:41
752KONIARZ Marcin 2373Andrychowske Dziki!Open Mężczyzn08:1500:00:0000:54:08
753TOMICZEK Izabela 2375Andrychowske Dziki!Open Kobiet08:1500:00:0000:54:40
754TYBUSZEWSKI Łukasz 2377BigYellowFoot Adventue TeamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:53:07
755SZUMIELEWICZ Kinga 2379BigYellowFoot Adventure TeamOpen Kobiet08:1500:00:0000:53:13
756DACHOWSKI Paweł 2380Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:43:44
757MIZERA Beata 2381CF Kuźnia DamianaOpen Masters Kobiet08:1500:00:0000:54:34
758MIZERA Mateusz 2382CF Kuźnia DamianaOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:51:42
759MIZERA Robert 2383CF Kuźnia DamianaOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:54:32
760SŁUPIK Tomasz 2384CrossFit Black Ground RybnikOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:46:24
761KŁOS Sebastian 2385Czeczotka OstrołękaOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:52:57
762FIGURSKI Łukasz 2387DETOX TEAMOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:55:02
763ZWARDOŃ Marcin 2392Ex TeamOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:44:14
764KRZEMIENIEWSKI Mateusz 2393FairPlayPlusOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:43:02
765SKÓRA Dawid 2394FairPlayPlusOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:43:01
766KOŚĆ Wojciech 2395fizjoświry auuOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:43:03
767HIBNER Łukasz 2396GaŃbYja TeAmOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:50:34
768KOWOL Aron 2397GaŃbYja TeAmOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:40:30
769MANOWSKI Adrian 2398GaŃbYja TeAmOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:40:24
770ROZMYŚLAK Patrycja 2399GaŃbYja TeAmOpen Kobiet08:1500:00:0000:50:34
771ŚWIĄTEK Rafał 2400GaŃbYja TeAmOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:33:44
772ŚWIĄTEK Tomasz 2401GaŃbYja TeAmOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:33:44
773SKOTARCZYK Hanna 2404Grażynki OCR Open Masters Kobiet08:1500:00:0000:50:39
774SOBIESZEK Cezary 2405Hardcorowe WychylylybymyOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:52:43
775FRONCZAK Agata 2406Husaria Race Team Open Kobiet08:1500:00:0000:49:00
776GOSZCZYŃSKA Wioleta 2408Husaria Race Team Open Kobiet08:1500:00:0000:49:21
777KACZYŃSKI Mateusz 2409Husaria Race Team Open Mężczyzn08:1500:00:0000:52:00
778KOENIG Krzysztof 2410Husaria Race Team Open Mężczyzn08:1500:00:0000:40:22
779MILCZAREK Paweł 2411Husaria Race Team Open Mężczyzn08:1500:00:0000:51:55
780OLSZAK Agnieszka 2412Husaria Race Team Open Kobiet08:1500:00:0000:49:00
781ŚWIĄTEK Karol 2413Husaria Race Team Open Mężczyzn08:1500:00:0000:43:17
782JABŁONKA Bartek 2417JelenieOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:43:13
783LASOTA Jakub 2418JelenieOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:43:13
784KAMIŃSKI Maciej 2424Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn08:1500:00:0001:05:07
785WOJCIECH Krzysztof 2428NIEPOZORNIOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:45:07
786DZIUBIŃSKI Paweł 2429Nutrend TeamOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:47:55
787SZWEDER Aleksander 2430Nutrend TeamOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:47:55
788ZNAJEWSKI Grzegorz 2431Nutrend TeamOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:47:57
789HERÓD Rafał 2432OCR TEAM BYDLAKIOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:42:14
790KORZENIOWSKI Mateusz 2433OCR TEAM BYDLAKIOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:42:15
791KUDŁA Grzegorz 2434OCR TEAM BYDLAKIOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:37:03
792ŻUREK Michał 2435OCR TEAM BYDLAKIOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:34:00
793SEKUŁA Dawid 2437OCRTraining.plOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:41:53
794PORCZYK Zbigniew 2438OJ TE CHŁOPYOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:40:25
795KUROWSKI Łukasz 2439OjejqjejqOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:53:50
796DAKOWICZ Marek 2440OUTDOOR TRAININGOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:46:31
797RAKOWICZ Justyna 2441OUTDOOR TRAININGOpen Kobiet08:1500:00:0000:46:30
798MISSALA Mateusz 2444POWER TRAININGOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:40:32
799WITKOWSKI Marek 2447Runmageddonowe Świry Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:52:34
800KRAWCZYK Karina 2449Skończeni OCROpen Kobiet08:1500:00:0000:52:36
801BARTLOMIEJCZYK Sylwia 2450SOCIOS SILESIAOpen Kobiet08:0000:00:0000:58:04
802DRZEWOWSKA Marlena 2455Tree CrewOpen Kobiet08:1500:00:0000:44:25
803KOKOWSKI Mariusz 2456Tree CrewOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:44:25
804WITKOWSKA Anna 2457UNDER ARMOUROpen Kobiet08:1500:00:0000:49:20
805WITKOWSKI Paweł 2458UNDER ARMOUROpen Mężczyzn08:1500:00:0000:46:05
806CHOMA Krzysztof 2459United RunnersOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:37:59
807CIERNIAK Agata 2460Open Masters Kobiet08:1500:00:0001:00:38
808CISZEWSKI Krzysztof 2461Open Mężczyzn08:1500:00:0000:50:53
809DZIENISIUK Marek 2464Open Mężczyzn08:1500:00:0000:40:44
810GWARA Patryk 2465Open Mężczyzn08:1500:00:0000:53:56
811JANIUK Mariusz 2467Open Mężczyzn08:1500:00:0000:49:09
812KACZMARCZYK Mariusz 2471Open Mężczyzn08:1500:00:0000:35:50
813KAMIŃSKI Arkadiusz 2473Open Mężczyzn08:1500:00:0000:59:18
814KAMIŃSKI Piotr 2474Open Mężczyzn08:1500:00:0000:35:13
815KOŁACZ Jakub 2475Open Mężczyzn08:0000:00:0000:44:27
816KOŁODZIEJ Andrzej 2476Open Mężczyzn08:1500:00:0000:44:33
817KOZIOŁ Aneta 2477Open Kobiet08:1500:00:0000:51:53
818LEBIEDZIK Sławomir 2482Open Mężczyzn08:1500:00:0000:38:13
819ŁUKASZEK Katarzyna 2484Open Masters Kobiet08:1500:00:0000:48:29
820ŁUKASZEWICZ Arkadiusz 2485Open Mężczyzn08:1500:00:0000:47:38
821NADOLSKI Marcin 2486Open Mężczyzn08:1500:00:0000:53:57
822NAGLAK Hubert 2487Open Mężczyzn08:1500:00:0000:31:08
823NOWOŚWIAT Arkadiusz 2488Open Mężczyzn08:1500:00:0000:56:15
824PAŁKA Bartłomiej 2489Open Mężczyzn08:1500:00:0000:46:52
825POKRANT Dariusz 2490Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:40:56
826SZYMANEK Marcin 2496Open Mężczyzn08:1500:00:0000:46:45
827WIŚNIEWSKI Tomasz 2497Open Mężczyzn08:1500:00:0000:47:36
828WTULICH Rafał 2499Open Mężczyzn08:0000:00:0000:35:54
829ŻMIJ Wojciech 2500Open Mężczyzn08:1500:00:0000:41:14
830ZMIJ Zbyszek 2501Open Mężczyzn08:1500:00:0000:44:39
831PIOTROWSKI Mirosław 2503Bagienny GwałcicielOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:45:41
832LENART Dariusz 2504Beskid RUNNERSOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:51:03
833PORĘBNY Dominik 2505Beskid RUNNERSOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:50:56
834BAKURA Monika 2506Bestie OCR LegionowoOpen Kobiet08:3000:00:0001:06:50
835CHUSTECKI Michał 2507Bestie OCR LegionowoOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:06:59
836SZAROW Paulina 2509Bestie OCR LegionowoOpen Kobiet08:3000:00:0001:07:37
837BIAŁOBŁOCKI Kacper 2510Biegające ChloryOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:51:44
838JANIAK Łukasz 2511Biegające ChloryOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:51:40
839KRÓL Darek 2512Biegające ChloryOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:51:43
840KSIĄŻEK Anna 2513Biegające ChloryOpen Kobiet08:3000:00:0000:51:39
841STĘPNIEWSKI Tomasz 2515Bractwo Biegowe BGKOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:46:31
842KOBIAŁKA Łukasz 2516CAPOTEAMOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:37:47
843PIETRAS Mariola 2518Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet08:3000:00:0000:43:41
844GĄGOL Marek 2519Chemical brothersOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:42:11
845KOSTYŁA Magda 2521DalekoJeszcze???Open Masters Kobiet08:3000:00:0000:51:20
846TUROWSKA Anna 2522DalekoJeszcze???Open Masters Kobiet08:3000:00:0000:51:18
847BARAN Dawid 2523Dzicy OgrodnicyOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:49:27
848BARAN Maciej 2524Dzicy OgrodnicyOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:33:34
849PIĘTA Łukasz 2525EKIPA KAROLAOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:51:42
850MARSZAŁEK Wojciech 2526Fabryka Formy BytomOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:47:07
851ROCHALSKI Kamil 2527Fabryka Formy BytomOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:47:05
852GRABEK Maciej 2528Fabryka Formy Gorzów Wlkp.Open Mężczyzn08:3000:00:0000:35:15
853POBUDKIEWICZ Maciej 2529Hardcorowe WychylylybymyOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:41:09
854GÓRAK Agnieszka 2530HARDCORYOpen Kobiet08:4500:00:0000:45:33
855BUDA Mateusz 2531Husaria Race Team Open Mężczyzn08:3000:00:0000:40:18
856FILIP Lukasz 2532Husaria Race Team Open Mężczyzn08:3000:00:0000:43:40
857GEBAUER Mariusz 2533Husaria Race Team Open Mężczyzn08:3000:00:0000:41:59
858GŁAZ Jacek 2534Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:57:54
859HARWACKI Jacek 2543NicetechOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:51:52
860OLĘDZKA Joanna 2544NicetechOpen Kobiet08:3000:00:0000:51:48
861OLĘDZKI Rafał 2545NicetechOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:51:53
862TYSZEWSKI Lukasz 2546NicetechOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:51:51
863RODAK Adam 2548OPEL AUTO POINT WARSZAWAOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:00:05
864SIEDLECKI Bartek 2549OPEL AUTO POINT WARSZAWAOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:00:05
865KUCHARSKA Sylwia 2550PACZKOŚWIRYOpen Kobiet08:3000:00:0001:06:41
866SARNECKI Łukasz 2551PACZKOŚWIRYOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:06:41
867BARANEK Maciej 2552PHD RakietyOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:51:14
868KRAJEWSKA Magdalena 2556Piękni i BestieOpen Masters Kobiet08:0000:00:0000:54:42
869PIETRZYKOWSKI Tomasz 2559Pogotowie MedicoverOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:58:04
870ZDUŃSKI Jarosław 2560Pogotowie MedicoverOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:58:03
871KAPICA Wojciech 2561POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:51:39
872RADOŁA Marcin 2562RMF 4RACING TeamOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:45:20
873MROCZEK Katarzyna 2563RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet08:1500:00:0000:57:37
874ROSA Arkadiusz 2564RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:45:22
875DWORNICZAK Tomasz 2566SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:49:04
876KUBICA Jakub 2569Strong StuffOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:49:44
877KUBICA Katarzyna 2570Strong StuffOpen Kobiet08:3000:00:0000:49:43
878KACHEL Agata 2571SzturmOpen Kobiet08:3000:00:0000:47:03
879CEMPULIK Michał 2576Open Mężczyzn08:3000:00:0000:47:23
880CHABIELSKI Marek 2577Open Mężczyzn08:4500:00:0000:41:23
881GÓRALCZYK Andrzej 2582Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:58:02
882GÓRALCZYK Łukasz 2583Open Mężczyzn08:3000:00:0000:48:39
883JĘCZMIŃSKI Adam 2588Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:51:12
884KAŁUŻA Mateusz 2589Open Mężczyzn08:3000:00:0000:51:24
885KALWARCZYK Mariusz 2590Open Mężczyzn08:3000:00:0000:51:17
886KANIA Michał 2591Open Mężczyzn08:3000:00:0001:01:15
887KARCZEWSKI Andrzej 2592Open Mężczyzn08:3000:00:0000:39:43
888KOCIEMBA Karolina 2593Open Kobiet08:3000:00:0001:01:17
889KOWALSKA Katarzyna 2595Open Kobiet08:3000:00:0000:58:03
890KOZŁOWSKA Alicja 2596Open Masters Kobiet08:3000:00:0000:54:29
891MALINOWSKI Łukasz 2602Open Mężczyzn08:3000:00:0000:38:54
892MARASEK Adam 2603Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:51:09
893MATUSZEWICZ Jakub 2605Open Mężczyzn08:3000:00:0000:53:52
894MATYSEK Marcin 2606Open Mężczyzn08:3000:00:0000:48:00
895MIECZNIK Maciej 2608Open Mężczyzn08:3000:00:0000:39:37
896MIKSA Paulina 2609Open Kobiet08:3000:00:0001:02:08
897OSTROWSKA-GÓRALCZYK Aneta 2611Open Kobiet08:3000:00:0000:48:47
898PAŁCZYŃSKI Maciej 2612Open Mężczyzn08:3000:00:0000:56:31
899RATAJCZAK Grzegorz 2615Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:48:50
900RATAJCZAK Rafał 2616Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:48:51
901ROSŁON Rafał 2617Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:45:18
902SAWALA Aneta 2618Open Masters Kobiet08:3000:00:0000:51:39
903SAWALA Eryk 2619Open Mężczyzn08:3000:00:0000:51:39
904SAWALA Sławomir 2620Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:51:40
905SIEWIOR Piotr 2621Open Mężczyzn08:3000:00:0000:42:58
906STUDZIŃSKI Mateusz 2623Open Mężczyzn08:3000:00:0000:32:15
907SZYMAŃSKI Krzysztof 2625Open Mężczyzn08:3000:00:0000:48:01
908TOMASZEWICZ Adam 2626Open Mężczyzn08:3000:00:0000:55:08
909TOMCZAK Joanna 2627Open Kobiet08:3000:00:0000:48:13
910VASYLEVSKYI Oleksii 2628Open Mężczyzn08:3000:00:0000:35:10
911GŁOWACKI Maciej 2633Bite RyleOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:49:29
912LISOWSKI Damian 2634Bite RyleOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:49:29
913GÓRNY Adrian 2635BOOT CAMP POLSKAOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:48:45
913LIGOCKA Karolina 2636BOOT CAMP POLSKAOpen Kobiet08:4500:00:0000:48:20
915NOWICKA Iwona 2637BOOT CAMP POLSKAOpen Kobiet08:4500:00:0000:48:22
916PIĘKOSZ Łukasz 2638BOOT CAMP POLSKAOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:49:00
917BOSZKO Łukasz 2639Bravehearts LegionowoOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:52:47
918FAŁATOWICZ Radosław 2640Bravehearts LegionowoOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:52:47
919PIENIAK Przemysław 2641BRYGADA RROpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:39:53
920ZAJĄC Zbigniew 2644CF Kuźnia DamianaOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:51:41
921LINDA Karol 2645CyCeOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:49:01
922MRÓZ Marcin 2649Czeczotka OstrołękaOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:45:14
923ZAŁUSKA Piotr 2650Czeczotka OstrołękaOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:45:15
924SZADZEWICZ Monika 2654Dream Team 1Open Masters Kobiet08:4500:00:0000:52:24
925ŻYLEWICZ Patrycjan 2655Dream Team 1Open Mężczyzn08:4500:00:0000:52:12
926ADAMKIEWICZ Jakub 2656Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:40:11
927BĘC Olga 2657Electrolux ŚwidnicaOpen Kobiet08:4500:00:0000:58:24
928DĄBROWSKI Piotr 2658Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:35:01
929DYKO Bartosz 2659Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:47:14
930GÓRAJEWSKI Piotr 2660Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:43:26
931KOMIDAJ Kamil 2662Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:58:21
932KWARTOWICZ Paweł 2663Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:58:21
933MELNER Piotr 2664Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:43:25
934MIROWICZ Tomasz 2665Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:47:04
935MIŚ Jarosław 2666Electrolux ŚwidnicaOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:39:44
936ŻARNA Błażej 2678HordaOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:45:35
937ANTKOWIAK Magdalena 2679Husaria Race Team Open Kobiet08:4500:00:0000:53:16
938DOBEK Marcin 2680Husaria Race Team Open Mężczyzn08:4500:00:0000:45:18
939FUCHS Bartosz 2681Husaria Race Team Open Mężczyzn08:4500:00:0000:45:18
940SIMON Adam 2682Husaria Race Team Open Mężczyzn08:4500:00:0000:46:32
941ŻYŁA Arkadiusz 2683Husaria Race Team Open Mężczyzn08:4500:00:0000:38:40
942ROCHUMSKI Paweł 2684Jesteś spoko Mierz wysokoOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:48:52
943BUDEK Weronika 2686Locha i warchlakiOpen Kobiet08:4500:00:0000:46:24
944FILAS Rafał 2687Locha i warchlakiOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:46:23
945KSIĄŻEK Sobiesław 2688Locha i warchlakiOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:46:21
946NAWROT Tomasz 2689Locha i warchlakiOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:46:25
947PIOTROWSKI Dawid 2692Not Fast But FuriousOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:01:28
948SZEWCZUK Wiesław 2695Not Fast But FuriousOpen Mężczyzn08:4500:00:0001:01:27
949ANDRJANIK Iwona 2696Poniedziałek 20Open Kobiet08:4500:00:0000:48:09
950KANAFEK Marek 2701Pull Up or Shut UpOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:52:28
951JAKUBOWSKA Sylwia 2702Ragnarok SzczecinOpen Kobiet08:4500:00:0000:49:36
952NAWROCKA Elżbieta 2703Rossmann Open Kobiet08:4500:00:0000:47:24
953RYBAK Piotr 2704Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn08:4500:00:0000:46:07
954TUREK Amanda 2705Runmageddonowe Świry Open Kobiet08:4500:00:0000:45:38
955WYPYCH Zbigniew 2707WATAHAOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:57:59
956KARCZMAR Kornelia 2708WF KostrzynOpen Kobiet08:4500:00:0000:47:23
957KEMPA Hubert 2709WF KostrzynOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:47:25
958WALENTUKIEWICZ Mateusz 2711WF KostrzynOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:45:27
959WALENTUKIEWICZ Natalia 2712WF KostrzynOpen Kobiet08:4500:00:0000:45:26
960WOZNIAK Marzena 2713WF KostrzynOpen Kobiet08:4500:00:0000:40:06
961BAJROSZEWSKA Justyna 2714Open Kobiet08:4500:00:0000:48:52
962DREWNIAK Mateusz 2718Open Mężczyzn08:4500:00:0000:39:51
963DYLĄG Rafał 2719Open Mężczyzn08:4500:00:0000:46:59
964DYLĄG Sebastian 2720Open Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:47:02
965GĘBALA Piotr 2721Open Mężczyzn08:4500:00:0000:42:48
966GORZKOWSKI Tomasz 2722Open Mężczyzn08:4500:00:0000:42:48
967GRUSZFELD Przemek 2723Open Mężczyzn08:4500:00:0000:52:33
968JASEK Łukasz 2725Open Mężczyzn08:4500:00:0000:49:50
969JOCHEMSKI Mikołaj 2726Open Mężczyzn08:4500:00:0000:52:31
970KAMIŃSKI Paweł 2727Open Mężczyzn08:4500:00:0000:46:51
971KAŹMIERCZAK Przemysław 2728Open Mężczyzn08:4500:00:0000:57:05
972KRYSA Magda 3380Open Kobiet08:4500:00:0000:52:27
973ŁABUDA Marcin 2730Open Mężczyzn08:4500:00:0000:48:57
974LENDZISZEWSKI Tomasz 2731Open Mężczyzn08:4500:00:0000:46:52
975TYTOŃ Jakub 2747Open Mężczyzn08:4500:00:0000:48:09
976WARCHULSKA Karolina 2748Open Kobiet08:4500:00:0000:52:39
977WEISS Martin 2749Open Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:47:26
978WIECZOREK Damian 2750Open Mężczyzn08:4500:00:0000:52:26
979ZAWADZKI Jakub 27518EOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:48:45
980OCHWAT Aleksandra 2752Alkoholowi mówię stanowcze.... Czemu Nie !Open Masters Kobiet09:0000:00:0000:46:07
981DENDRA Marcin 2758CF Kuźnia DamianaOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:41:33
982DYLUS Artur 2759CF Kuźnia DamianaOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:49:27
983KOROBCZUK Krzysztof 2760Deloitte Adventure TeamOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:58:42
984PRZECH Bartosz 2761Deloitte Adventure TeamOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:58:44
985KARABON Tomasz 2762Do odcinyOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:51:30
986LIWIŃSKI Andrzej 2763Droga Do UltraOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:48:32
987MATYSIAK Anna 2764Droga Do UltraOpen Masters Kobiet09:0000:00:0000:48:33
988KAMYCZEK Adam 2765DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:43:02
989BOLC Patryk 2766Dzikie Dziki OkaOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:37:23
990LASKUS Krzysztof 2769EGIS BiovitalniOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:52:19
991ŚLIWA Maria 2770EGIS BiovitalniOpen Kobiet09:0000:00:0000:52:20
992SZWEDO Artur 2776HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:42:14
993WILCZEWSKI Rafał 2777HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:35:14
994ZAPRZAŁKA Klaudia 2778HARPAGAN BEASTOpen Kobiet09:0000:00:0000:48:05
995BANACZKOWSKI Tomasz 2779Husaria Race Team Open Mężczyzn09:0000:00:0000:54:17
996CHRUŚCICKI Krzysztof 2780Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:37:33
997JAKÓBCZAK Karolina 2781Husaria Race Team Open Kobiet09:0000:00:0000:55:57
998KOTRA Aneta 2782Husaria Race Team Open Kobiet09:0000:00:0000:45:00
999STĘPIEŃ Paulina 2783Husaria Race Team Open Kobiet09:3000:00:0000:43:22
1000KOSIŃSKI Rafał 2784Inpost_2019Open Mężczyzn09:0000:00:0000:42:15
1001KUCHARUK Daniel 2785Inpost_2019Open Mężczyzn09:0000:00:0000:42:14
1002OLECH Grzegorz 2786Lemon TeamOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:41:41
1003MROCZKA Maciej 2787LesiskoOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:45:18
1004WOLNY Krzysztof 2788LesiskoOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:45:19
1005PAWŁOWSKI Michał 2793Melvit teamOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:44:03
1006KADYKAŁO Natalia 2795Nie W Szczepionkę TeamOpen Kobiet09:1500:00:0000:59:05
1007LEWANDOWSKI Przemysław 2796Nie W Szczepionkę TeamOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:39:41
1008FLIS Aleksander 2797OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:40:08
1009SZYMASZEK Tomasz 2798OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:42:09
1010KUTYŁA Marek 2799Od Zera do WeteranaOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:59:20
1011PIECHOWSKI Piotr 2800P&P TeamOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:40:29
1012PIEPRZYCKI Łukasz 2801PATOFAMILIAOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:45:40
1013SUROWANIEC Katarzyna 2802PATOFAMILIAOpen Kobiet09:0000:00:0000:55:20
1014KRYSZTOFIŃSKI Dawid 2808RMF4RT GladiatorsOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:40:00
1015BIERZA Alina 2809Runmageddonowe Świry Open Masters Kobiet09:0000:00:0000:55:11
1016KORCZAK Karolina 2810Runmageddonowe Świry Open Kobiet09:0000:00:0000:57:03
1017PACZKOWSKI Tomasz 2811Runmageddonowe Świry Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:59:07
1018TARAS Michał 2812Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn09:0000:00:0000:42:06
1019BOJAKOWSKI Krzysztof 2814Sex aferaOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:45:18
1020PRZYBYSZ Katarzyna 2817StaminaBOXOpen Kobiet09:0000:00:0000:57:07
1021URBAŃSKI Michał 2818Straszne LujeOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:55:06
1022URBAŃSKI Tomasz 2819Straszne LujeOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:55:06
1023CZAPLA Mariola 2820Studio GTS KATOWICEOpen Kobiet08:0000:00:0000:57:19
1024MŁYNARCZAK Jakub 2827TFP SPORT TEAMOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:41:32
1025ZABŁOTNY Kamil 2828TFP SPORT TEAMOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:41:29
1026AUGUSTYNIAK Kamil 2829Warchlaki AdelajdyOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:44:05
1027BANACZKOWSKA Marta 2830Wilk TrenujeOpen Kobiet09:0000:00:0000:54:09
1028GŁADYSZ Marcin 2831Wilk TrenujeOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:54:11
1029PRZECH-FUS Agnieszka 2832WW teamOpen Masters Kobiet09:0000:00:0000:58:48
1030ANDRUSHENKA Andrei 2833Open Mężczyzn09:0000:00:0000:37:40
1031BARTKOWIAK Artur 2834Open Mężczyzn09:0000:00:0000:42:06
1032BISTRAM Krzysztof 2835Open Mężczyzn09:0000:00:0000:43:30
1033BULIŃSKA Justyna 2836Open Masters Kobiet09:0000:00:0000:42:23
1034GIERMEK Michał 2840Open Mężczyzn09:0000:00:0000:45:52
1035KULIGOWSKA Agata 2849Open Masters Kobiet09:0000:00:0000:56:16
1036KULIGOWSKA Małgorzata 2850Open Masters Kobiet09:0000:00:0000:43:05
1037KUŚMIEREK Tomasz 2852Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:53:20
1038KWATER Jan 2853Open Mężczyzn09:0000:00:0000:55:22
1039LEŚNIAK Jakub 2854Open Mężczyzn09:0000:00:0000:51:35
1040NIEMYJSKI Jarosław 2855Open Mężczyzn09:0000:00:0000:52:24
1041OZIEMSKI Arkadiusz 2856Open Mężczyzn09:0000:00:0000:41:04
1042PAŁKA Adam 2857Open Mężczyzn09:0000:00:0000:34:49
1043PASTERNAK Anna 2858Open Kobiet09:0000:00:0000:55:04
1044PIOTROWSKI Artur 2859Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:45:49
1045PIOTROWSKI Paweł 2860Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:46:27
1046PONTUS Piotr 2861Open Mężczyzn09:0000:00:0000:42:21
1047SIEMION Artur 2862Open Mężczyzn09:0000:00:0000:40:38
1048SLUPECKI Radek 2863Open Mężczyzn09:0000:00:0000:40:31
1049ŚWIDER Ewa 2866Open Masters Kobiet09:0000:00:0000:55:11
1050WERKOWSKI Marek 2871Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:46:07
1051WÓDCZAK Waldemar 2872Open Mężczyzn09:0000:00:0000:39:47
1052WÓJTOWICZ Patryk 2873Open Mężczyzn09:0000:00:0000:39:40
1053WOŹNIAK Adrian 2874Open Mężczyzn09:0000:00:0000:54:11
1054ZARĘBA Aneta 2876Open Kobiet09:0000:00:0000:45:48
1055ZIELIŃSKI Dominik 2879Open Mężczyzn09:0000:00:0000:55:03
1056ŻWIRECKI Łukasz 2880Open Mężczyzn09:0000:00:0000:59:23
1057BARANCHUK Alexander 288139RUSOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:47:33
1058BOGDANOV Andrei 288239RUSOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:47:38
1059MAGNUSZEWSKA Izabela 2891Carbon OCR Racing TeamOpen Masters Kobiet08:3000:00:0000:48:31
1060WALIGÓRA Agata 2892Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet08:3000:00:0000:48:37
1061SIEDLIKOWSKI Krzysztof 2893CF Kuźnia DamianaOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:58:08
1062URBANIAK Mateusz 2894Dirty SparrowsOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:47:25
1063WUJCZAK Łukasz 2895Dirty SparrowsOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:47:18
1064DEONIZIAK Marta 2896EGIS BiovitalniOpen Kobiet09:0000:00:0000:52:19
1065BARJASZ Agnieszka 2897EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Kobiet09:1500:00:0000:49:06
1066MACURA Marek 2898EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:49:03
1067PORĘBSKA Sara 2899EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Kobiet09:1500:00:0000:49:07
1068SCHUBERT Tomasz 2900EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:49:07
1069PODSIADŁO Anna 2901Frauen Power!Open Kobiet09:1500:00:0000:58:35
1070TOMASZUK Piotr 2902Frauen Power!Open Mężczyzn09:1500:00:0000:59:06
1071JABŁOŃSKI Tomasz 2904Green Goblins GocławOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:57:10
1072WOŹNICA Kamil 2905Green Goblins GocławOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:55:55
1073KACZMAREK Jacek 2906GRUBIORZE LOTAJOMOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:38:39
1074KITA Daniel 2907HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:50:44
1075ANTOS Dominik 2908Husaria Race Team Open Mężczyzn08:3000:00:0000:51:15
1076TEKIELA Przemysław 2916KRATOS TRZEBNICAOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:53:17
1077GÓRNICZ Marcin 2917KuracjuszeOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:50:06
1078MACHYNIA Kamil 2918KuracjuszeOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:50:06
1079PRUŚ Maciej 2919KuracjuszeOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:50:11
1080FOKS Grzegorz 2920MITMAROpen Mężczyzn09:1500:00:0000:49:33
1081GRODECKI Sławomir 2921MITMAROpen Mężczyzn09:1500:00:0000:49:37
1082KOZŁOWSKI Mateusz 2922MITMAROpen Mężczyzn09:1500:00:0000:49:26
1083KUCIŃSKI Krzysztof 2923MITMAROpen Mężczyzn09:1500:00:0000:49:38
1084ZYGMUNT Rafał 2924MITMAROpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:49:37
1085JANKOWIAK Katarzyna 2925Organic FitnessOpen Kobiet09:1500:00:0000:41:34
1086MITKA Piotr 2929Organic TeamOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:58:49
1087OCHOWIAK Klaudia 2930Organic TeamOpen Kobiet09:1500:00:0000:57:59
1088POHLAND Paweł 2931Organic TeamOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:41:34
1089SZYMCZAK Krzysztof 2932Organic TeamOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:57:59
1090BEDNARSKI Rafał 2933PARTACZEOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:41:44
1091KAŁUŻA Robert 2934PARTACZEOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:41:45
1092MECH Puotr 2935Przekręty-menty-chachmentyOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:48:52
1093DMOWSKI Łukasz 2944Spartanskie swiryOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:37:14
1094GARNCZAREK Grzegorz 2945Spartanskie swiryOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:37:58
1095GARNCZAREK Katarzyna 2946Spartanskie swiryOpen Kobiet09:1500:00:0000:37:50
1096JAROSZ Adam 2947Spartanskie swiryOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:45:33
1097JAROSZ Agnieszka 2948Spartanskie swiryOpen Kobiet09:1500:00:0000:45:37
1098LAMPARSKI Paweł 2949Spartanskie swiryOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:45:34
1099LEZIAK Adam 2950Spartanskie swiryOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:45:32
1100MICHALEC Marta 2951Spartanskie swiryOpen Kobiet09:1500:00:0000:37:14
1101WOŚ Marta 2957SWD ForMMA GymOpen Kobiet09:1500:00:0000:42:42
1102OGORZELEC Katarzyna 2958TABREWOpen Kobiet09:1500:00:0000:52:13
1103SIMONI-KRAMARZ Alicja 2959TABREWOpen Masters Kobiet09:1500:00:0000:52:15
1104CELKA Sebastian 2968Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:49:48
1105DOMINEK Grzegorz 2969Open Mężczyzn09:1500:00:0000:38:40
1106GLEGOŁA Aleksander 2970Open Mężczyzn09:1500:00:0000:44:18
1107GRUBA Andrzej 2971Open Mężczyzn09:1500:00:0000:40:16
1108KAPITAN Grzegorz 2972Open Mężczyzn09:1500:00:0000:40:49
1109KOŁTUN Agnieszka 2973Open Kobiet09:1500:00:0000:47:20
1110KOWALSKI Piotr 2974Open Mężczyzn09:0000:00:0000:46:46
1111KOZŁOWSKI Grzegorz 2975Open Mężczyzn09:1500:00:0000:49:18
1112MATUSZAK Marcin 2980Open Mężczyzn09:1500:00:0000:50:09
1113MICHEL Mateusz 2981Open Mężczyzn09:1500:00:0000:44:20
1114MIECZYKOWSKI Krzysztof 2982Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:39:58
1115MODRAKOWSKI Piotr 2983Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:49:09
1116NEMECZEK Krzysztof 2984Open Mężczyzn09:1500:00:0000:50:27
1117NOWICKA Małgorzata 2985Open Masters Kobiet09:4500:00:0000:56:25
1118OLESIŃSKI Maciej 2986Open Mężczyzn09:1500:00:0000:47:52
1119PIELESZ Małgorzata 2987Open Kobiet09:1500:00:0000:56:45
1120PIETRUSZKA Aneta 2988Open Kobiet09:1500:00:0000:47:08
1121POSTAWA Kamil 2990Open Mężczyzn09:1500:00:0000:44:20
1122POTONIEC Adrian 2991Open Mężczyzn09:1500:00:0000:41:06
1123TOMASIAK Klementyna 2998Open Kobiet09:1500:00:0000:39:11
1124WALENDZIK Anna 2999Open Kobiet09:4500:00:0000:57:08
1125WĄSOWSKI Tomek 3000Open Mężczyzn09:1500:00:0000:51:50
1126WŁOCZEWSKA Joanna 3001Open Masters Kobiet09:1500:00:0000:51:53
1127KARBOWNIK Piotr 3013CrossFit HellWoodOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:46:17
1128LAKSA Agnieszka 3014CrossFit HellWoodOpen Kobiet09:3000:00:0000:51:26
1129MATEJA Paweł 3016CrossFit HellWoodOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:51:30
1130MICHALIK Natalia 3017CrossFit HellWoodOpen Kobiet09:3000:00:0000:50:24
1131NOWAKOWSKA-TRZASKA Joanna 3018CrossFit HellWoodOpen Masters Kobiet09:3000:00:0000:46:19
1132STROJNA Brygida 3020CrossFit HellWoodOpen Kobiet09:3000:00:0000:46:17
1133SZMYT Paweł 3021CrossFit HellWoodOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:46:17
1134TRZASKA Grzegorz 3022CrossFit HellWoodOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:46:26
1135KOPYDŁOWSKI Szymon 3025Hardcorowe WychylylybymyOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:41:42
1136CZAJKA Piotr 3026HELL(a)S GUNNERSOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:53:33
1137KUSZNIERUK Agnieszka 3027HELL(a)S GUNNERSOpen Kobiet09:3000:00:0000:53:15
1138PARUSZEWSKI Michał 3028HELL(a)S GUNNERSOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:53:17
1139SZCZĘSNY Tomasz 3029HELL(a)S GUNNERSOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:53:14
1140ZEGRODNIK Leszek 3030HELL(a)S GUNNERSOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:53:16
1141KRUPIŃSKI Daniel 3031HOJNIE OBDARZENIOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:37:05
1142ARCISZEWSKA Magda 3040Kontener Formy/ LPP TeamOpen Kobiet09:3000:00:0000:52:42
1143KALISZEWSKI Dawid 3043M@NKEY TEAMOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:47:20
1144MRÓZ Bartłomiej 3044M@NKEY TEAMOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:47:20
1145BURY Łukasz 3045MOSKiT AndrychówOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:48:35
1146KUŹMA Kamil 3046MOSKiT AndrychówOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:50:45
1147KACZOR Beata 3047OCR TEAM DĘBICAOpen Masters Kobiet09:3000:00:0000:56:47
1148MACZUGA Dawid 3048OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:36:10
1149SOBCZYK Ligia 3049PACZKOŚWIRYOpen Kobiet08:3000:00:0001:06:39
1150LUBISZEWSKA Karolina 3050Positive Freaks TeamOpen Kobiet09:3000:00:0000:45:17
1151FIOŁNA Robert 3051RookiesOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:53:53
1152KIELAR Aleksandra 3052RookiesOpen Kobiet09:3000:00:0000:53:51
1153ŁĄCKA Agata 3053RookiesOpen Kobiet09:3000:00:0000:53:50
1154LUKAS Małgorzata 3054RookiesOpen Kobiet09:3000:00:0000:48:52
1155CEBULAK Bartłomiej 3057SRS RATELOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:51:39
1156CZUBA Przemysław 3058SRS RATELOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:51:40
1157JABŁKOWSKI Paweł 3059SRS RATELOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:56:49
1158JASIŃSKI Marcin 3067Toyota RunmatorOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:48:32
1159KOCZUR Agnieszka 3068Toyota RunmatorOpen Kobiet09:3000:00:0000:48:35
1160MIKOŁAJEK Robert 3069Toyota RunmatorOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:48:46
1161TELĄŻKA Kacper 3070Toyota RunmatorOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:48:19
1162WŁODARCZYK Maciej 3071Toyota RunmatorOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:48:20
1163DREKO Anna 3072TURBOTEAMOpen Kobiet09:3000:00:0000:42:34
1164DREKO Krzysztof 3073TURBOTEAMOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:42:20
1165FLOREK Katarzyna 3074TURBOTEAMOpen Kobiet09:3000:00:0000:42:26
1166BOĆKO Jakub 3075Wściekłe BobryOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:46:28
1167ANTKOWIAK Krzysztof 3076Open Mężczyzn09:3000:00:0000:48:15
1168BIEŃKOWSKI Jacek 3077Open Mężczyzn09:3000:00:0000:49:03
1169CHARA Piotr 3080Open Mężczyzn09:3000:00:0000:54:18
1170DĄBROWSKA Natalia 3083Open Kobiet09:3000:00:0000:46:28
1171DAŃCZURA Rafał 3084Open Mężczyzn09:3000:00:0000:48:59
1172DUKAT Sandra 3085Open Kobiet09:3000:00:0000:47:59
1173DZIEDZICKI Przemysław 3086Open Mężczyzn09:3000:00:0000:40:57
1174HYLLA Jan 3094Open Mężczyzn09:3000:00:0000:47:56
1175KACZMARCZYK Krzysztof 3097Open Mężczyzn09:3000:00:0000:54:53
1176KAŁUŻA Wojciech 3099Open Mężczyzn09:3000:00:0000:48:06
1177KISZNIEWSKI Aleksander 3100Open Mężczyzn09:3000:00:0000:44:25
1178ŁUSZCZAK Anna 3105Open Kobiet09:3000:00:0000:49:24
1179MAREK Patryk 3106Open Mężczyzn09:3000:00:0000:48:51
1180MARZEC Marek 3107Open Mężczyzn09:3000:00:0000:42:41
1181MATKOWSKA Martyna 3108Open Kobiet09:3000:00:0000:47:28
1182MENDRELA Adrian 3109Open Mężczyzn09:3000:00:0000:36:57
1183MILCZARSKI Przemysław 3110Open Mężczyzn09:3000:00:0000:48:24
1184MIŚTA Bartłomiej 3111Open Mężczyzn09:3000:00:0000:50:11
1185MORA Karol 3112Open Mężczyzn09:3000:00:0000:47:06
1186MORAWSKI Bartosz 3113Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:47:57
1187PIERZCHAŁA Sebastian 3120Open Mężczyzn09:3000:00:0000:40:00
1188RATAJSKI Przemek 3121Open Mężczyzn11:1500:00:0000:45:57
1189RYBARSKI Przemysław 3122Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:46:24
1190SANIAK Przemysław 3123Open Mężczyzn09:3000:00:0000:45:37
1191SAWICKA - WERS Urszula 3124Open Kobiet09:3000:00:0000:51:34
1192SKOCZEK Cyprian 3125Open Mężczyzn09:3000:00:0000:54:36
1193SZELĄG Sebastian 3128Open Mężczyzn09:3000:00:0000:44:10
1194SZTULPA Bogumiła 3129Open Masters Kobiet09:3000:00:0000:48:58
1195TĘCZA Arkadiusz 3130Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:37:04
1196WAŚ Łukasz 3134Open Mężczyzn09:3000:00:0000:40:36
1197WASILEWSKI Piotr 3135Open Mężczyzn09:1500:00:0000:45:51
1198WICHEREK Mateusz 3136Open Mężczyzn09:3000:00:0000:46:22
1199WOJCIECHOWSKI Bartosz 3137Open Mężczyzn10:0000:00:0000:53:39
1200ZACHARA Katarzyna 3138Open Kobiet09:3000:00:0000:49:25
1201HUPA Adam 3139100 twarzy grzybiarzyOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:57:43
1202MAJKOWSKI Mateusz 3140100 twarzy grzybiarzyOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:57:42
1203PETLAK Piotr 31412KOCHROpen Mężczyzn09:4500:00:0000:58:07
1204CZYŻEWSKI Bartłomiej 3142AROOOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:46:20
1205HILLAR Hanna 3143AvenGokuOpen Kobiet09:4500:00:0001:01:49
1206NEUMANN Przemysław 3144AvenGokuOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:01:50
1207GÓRA Darek 3151Do Porzygu OCR TeamOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:45:48
1208REMES Natalia 3156Go Aptiv!Open Kobiet09:4500:00:0000:52:56
1209DĄBROWSKI Tomasz 3157Husaria Race Team Open Mężczyzn09:4500:00:0000:35:33
1210GÓRKA Marcin 3158Husaria Race Team Open Mężczyzn09:4500:00:0000:37:47
1211JUSKOWIAK Sebastian 3159Husaria Race Team Open Mężczyzn09:4500:00:0000:56:09
1212MARĆ Anna 3160Husaria Race Team Open Kobiet09:4500:00:0001:01:59
1213WYGAŚ Mateusz 3161Husaria Race Team Open Mężczyzn09:4500:00:0000:52:56
1214GORA Gabriela 3162MikudatomiOpen Kobiet09:4500:00:0000:42:40
1215SOCHA Sylwia 2282Monkey's TeamOpen Kobiet09:4500:00:0000:50:22
1216PODOLAK Rafał 2283Monkeys' TeamOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:49:30
1217GANCZAREK Paweł 3163My tu przez pomyłkęOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0001:05:24
1218KOSTĘPSKA Dominika 3164My tu przez pomyłkęOpen Kobiet09:4500:00:0001:05:25
1219ZMYŚLONY-PLEŚNIAK Magdalena 3165My tu przez pomyłkęOpen Kobiet09:4500:00:0001:07:49
1220JAKUBOWSKA Edyta 3166Ninja LudkiOpen Masters Kobiet09:4500:00:0000:45:45
1221NOS Magdalena 3174OUTDOOR TRAININGOpen Kobiet08:4500:00:0000:48:54
1222BARCEWICZ Adam 3175P O T Ę Ż N Y OtwurOpen Mężczyzn09:4500:00:0001:02:05
1223DUCH Dawid 3176PwC SDC Runners TeamOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:43:19
1224RYŃ-SOBALA Renata 2298RMF4RT GladiatorsOpen Masters Kobiet09:4500:00:0000:49:29
1225LIPIŃSKI Michał 3180Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn09:4500:00:0001:02:16
1226PAWLAK Rafał 3181Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn09:4500:00:0000:48:38
1227SZOŁA Szymon 3182Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn09:4500:00:0000:49:11
1228WIT Krystian 3183Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn09:4500:00:0000:49:08
1229CHROBOK Michał 3184RunPatolaOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:36:21
1230PACHOLCZYK Marta 3185SporteraOpen Kobiet09:1500:00:0000:52:08
1231GARCIA Dan 3186Sportera OCROpen Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:52:06
1232PACHOLCZYK Jarosław 3187Sportera OCROpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:52:07
1233SZAŁKUCKA Karolina 3188Sportera OCROpen Kobiet09:4500:00:0000:52:04
1234PAZDYKA Michał 3190SRS RATELOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:56:50
1235SERAFIN Urszula 3191SRS RATELOpen Kobiet09:3000:00:0000:56:48
1236SZTORC Albert 3192SRS RATELOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:47:20
1237SZABAT Adrianna 3193WATAHAOpen Kobiet09:4500:00:0000:47:19
1238STRĄK Tomek 3194Wiedźmiński cech kaczkiOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:51:59
1239KAWULKA Robert 3195Wściekłe ChomikiOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:48:32
1240KOSEK Przemysław 3196Wściekłe ChomikiOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:48:28
1241PALIBOREK Monika 3197Wściekłe ChomikiOpen Kobiet09:4500:00:0000:48:31
1242ADAMOWICZ Marcin 3201Open Mężczyzn09:1500:00:0000:43:15
1243ALEKSANDROV Denys 3202Open Mężczyzn09:4500:00:0000:43:14
1244BŁOŃSKI Maciej 3203Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:42:44
1245BUREK Marek 3204Open Mężczyzn09:4500:00:0000:53:52
1246CHOJECKI Piotr 3205Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:45:21
1247CHOŁOMEK Krzysztof 3206Open Mężczyzn09:4500:00:0000:49:57
1248CIERCZEK Rafał 3207Open Mężczyzn09:4500:00:0000:39:50
1249CZERWONIEC Andrzej 3209Open Mężczyzn09:4500:00:0000:47:18
1250DĘBEK Marcin 3210Open Mężczyzn09:4500:00:0000:45:20
1251DROZD Michał 3211Open Mężczyzn09:4500:00:0000:45:42
1252DYMEK Piotr 3212Open Mężczyzn09:4500:00:0000:58:07
1253FILIPOWICZ Natalia 3215Open Kobiet10:0000:00:0000:55:31
1254KAZIMIR Marcin 3222Open Mężczyzn09:4500:00:0000:43:17
1255KĘDZIERSKI Bartosz 3223Open Mężczyzn09:4500:00:0000:50:10
1256KOPER Dawid 3224Open Mężczyzn09:4500:00:0000:52:00
1257KOZAK Wojciech 3225Open Mężczyzn09:4500:00:0000:46:05
1258LEGIEŃ Jakub 3229Open Mężczyzn09:4500:00:0000:42:37
1259LIPIEC Aleksandra 3230Open Kobiet09:4500:00:0000:50:34
1260MAJ Patryk 3231Open Mężczyzn09:4500:00:0000:45:38
1261MROZIŃSKI Zbigniew 3232Open Mężczyzn09:4500:00:0000:39:48
1262MYŚLIWIEC Kacper 3234Open Mężczyzn09:4500:00:0000:38:15
1263NOWICKA Karolina 2738Open Kobiet09:4500:00:0000:49:07
1264PIETRASZ Krzysztof 3239Open Mężczyzn09:4500:00:0000:36:17
1265PŁAZA Piotr 3240Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:41:54
1266PODSIADŁY Mariusz 3241Open Mężczyzn09:4500:00:0000:38:18
1267REGULSKA Ewa 3244Open Kobiet10:0000:00:0000:55:31
1268SIUDMAK Karina 3247Open Kobiet09:4500:00:0000:50:35
1269SKOWROŃSKA Maja 3248Open Kobiet09:4500:00:0000:46:53
1270SKOWROŃSKI Mateusz 3249Open Mężczyzn09:4500:00:0000:51:35
1271SOBALA Jakub 3250Open Mężczyzn09:4500:00:0000:58:35
1272SZTURO Marcin 3253Open Mężczyzn09:4500:00:0000:48:37
1273SZURMIEJ Karolina 3254Open Kobiet09:4500:00:0000:47:19
1274TKACZENKO Artur 3255Open Mężczyzn09:4500:00:0000:38:20
1275WITLIB Michał 3260Open Mężczyzn09:4500:00:0000:43:47
1276WYSOCKA Edyta 3263Open Kobiet09:3000:00:0000:52:49
1277PIETRZAK Paulina 3264Bądź fit razem ze mnąOpen Kobiet10:0000:00:0000:55:28
1278PTAK Ireneusz 3265Bądź fit razem ze mnąOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:54:54
1279FRANASZEK Tomasz 3147Bobry wojnyOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:52:40
1280JACKOWSKI Dawid 3266EXTREMALNE DZIKI PIŁAOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:55:30
1281MALINOWSKI Przemysław 3267EXTREMALNE DZIKI PIŁAOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:54:54
1282JAWOROWSKA Magdalena 3271HirołSromyOpen Kobiet10:0000:00:0000:47:47
1283ŚWIĘCZKOWSKA Marzanna 3272HirołSromyOpen Masters Kobiet10:0000:00:0000:47:47
1284PULCHNY Łukasz 3273HOJNIE OBDARZENIOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:46:26
1285BINDUGA Piotr 3274Hold my beer!Open Mężczyzn10:0000:00:0000:48:47
1286KUBIN Marcin 3275Hold my beer!Open Mężczyzn10:0000:00:0000:48:50
1287BARAN Konrad 3276Human OCROpen Mężczyzn10:0000:00:0000:44:40
1288DZIERŻAK Elżbieta 3283Husaria Race Team Open Masters Kobiet10:0000:00:0000:46:01
1289GANCARZ Małgorzata 3284Husaria Race Team Open Masters Kobiet10:0000:00:0000:55:43
1290GIERSZ Andrzej 3285Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:41:57
1291JANCZEWSKI Marcin 3286Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:42:55
1292JÓZEFCZYK Piotr 3287Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:49:37
1293KRAWCZYK Joanna 3288Husaria Race Team Open Kobiet08:3000:00:0000:49:02
1294KRUPA Wojciech 3289Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:48:41
1295KRYSZTOFIAK Damian 3290Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:42:56
1296KUTA Dominika 3291Husaria Race Team Open Kobiet10:0000:00:0000:45:27
1297MASTEJ Jakub 3294Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:43:13
1298PAWELEC Aleksandra 3295Husaria Race Team Open Kobiet10:0000:00:0000:43:24
1299PAWUK Marzena 3296Husaria Race Team Open Masters Kobiet10:0000:00:0000:55:32
1300RAJ Tomasz 3298Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:49:37
1301REDEK Damian 3299Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:44:40
1302WRÓBLEWSKI Łukasz 3309K.ZIELIŃSKI TEAMOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:47:47
1303STRANSPICH Anna 3310KopalniakiOpen Kobiet10:0000:00:0000:57:20
1304STRANSPICH Łukasz 3311KopalniakiOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:57:21
1305WOŹNICA Małgorzata 3312KopalniakiOpen Kobiet10:0000:00:0000:57:21
1306REJDYCH Katarzyna 3313KRABOpen Kobiet10:0000:00:0000:58:35
1307IGNACIUK Jacek 3315KULTURA SPORTUOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:53:19
1308KUNKA Magdalena 3316KULTURA SPORTUOpen Kobiet10:0000:00:0000:59:23
1309MIKULA Daria 3318KULTURA SPORTUOpen Kobiet10:0000:00:0000:53:22
1310SZERSZEŃ Adam 3319KULTURA SPORTUOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:59:24
1311BUJEK Adrian 3324NEVER GIVE UPOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:51:14
1312SKWARA Dariusz 3325OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:35:43
1313JANKOWSKA Becia 3326OOH MagazineOpen Masters Kobiet09:4500:00:0001:01:59
1314NOWICKI Adam 3327OUTDOOR TRAININGOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:35:06
1315BUGAJSKA Magdalena 3328PustakiOpen Kobiet10:0000:00:0000:53:41
1316STANEK Małgorzata 3332PustakiOpen Kobiet10:0000:00:0000:53:42
1317BIENIAS Emilia 3333Ragnarok SzczecinOpen Kobiet10:0000:00:0000:49:14
1318CZAJKOWSKI Dawid 3334Ragnarok SzczecinOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:49:14
1319EHRLICH Przemysław 3340Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn10:0000:00:0000:52:41
1320JEWUŁA Klaudia 3341Runmageddonowe Świry Open Kobiet10:0000:00:0000:56:37
1321MOSKAL Ruben 3342Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn10:0000:00:0000:52:34
1322PIRZAŃSKI Tomasz 3343Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn10:0000:00:0000:56:19
1323POŚNIK Karolina 3344Runmageddonowe Świry Open Kobiet10:0000:00:0000:56:18
1324RABE Michał 3345Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn10:0000:00:0000:52:42
1325KALKOWSKI Dariusz 3346Rżöllĕ SquadOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:44:11
1326LISTWOŃ Karol 3347Rżöllĕ SquadOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:44:32
1327PIĄTEK Bartosz 3348Rżöllĕ SquadOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:44:09
1328GIETKO Piotr 3349sękiOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:45:53
1329SĘK Dariusz 3350sękiOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:46:09
1330GARBACZ Joanna 3351ŚLĄSKIE PATOLKIOpen Kobiet10:0000:00:0001:01:03
1331MICHNA Łukasz 3358Stomil TrainingOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:47:10
1332WOLCZYNSKI Seweryn 3359Stomil TrainingOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:46:31
1333SZYBKA Tomasz 3360SzybcyOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:51:55
1334SZYBKA Wojciech 3361SzybcyOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:51:54
1335GUCAJMA Izabela 3362Tzw. PrzyjacieleOpen Kobiet10:0000:00:0000:51:27
1336KALISZ Karolina 3363Tzw. PrzyjacieleOpen Kobiet10:0000:00:0000:51:29
1337BAŁUCKA Gabriela 3368Open Kobiet10:0000:00:0001:07:03
1338DAWIDZIAK Arkadiusz 3369Open Mężczyzn10:0000:00:0000:40:35
1339DAWIDZIAK Wojciech 3370Open Mężczyzn10:0000:00:0000:40:35
1340HEREDA Tomasz 3374Open Mężczyzn10:0000:00:0000:46:39
1341JAKUBOWSKA Anna 3218Open Kobiet10:0000:00:0000:52:36
1342JANKOWSKI Paweł 3375Open Mężczyzn10:0000:00:0000:55:21
1343JANUSZKIEWICZ Andrzej 3376Open Mężczyzn10:0000:00:0000:46:29
1344JAWORSKI Łukasz 3377Open Mężczyzn10:0000:00:0000:41:51
1345PUCHAŁA Kamil 3387Open Mężczyzn10:0000:00:0000:58:28
1346PYSZNY Patryk 3388Open Mężczyzn10:3000:00:0000:46:35
1347ROKOSZ Kamil 3389Open Mężczyzn10:0000:00:0001:07:02
1348SKROCKA Monika 3390Open Kobiet10:0000:00:0000:51:21
1349STROŃSKI Marcin 3391Open Mężczyzn10:0000:00:0000:36:14
1350SUCHOSZEK Sylwia 3392Open Kobiet10:0000:00:0000:43:41
1351SZMIT Krzysztof 3393Open Mężczyzn10:0000:00:0000:57:46
1352TOMECZKO Angelika 3394Open Masters Kobiet10:0000:00:0001:03:54
1353WATAŁA Marcin 3395Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:41:53
1354WOJCIECHOWSKA Paulina 3397Open Kobiet10:0000:00:0000:43:09
1355WOŹNIAK Przemysław 3399Open Mężczyzn10:0000:00:0000:43:41
1356ZIELIŃSKI Andrzej 3400Open Mężczyzn10:0000:00:0000:55:23
1357ŻUREK Marcin 3401Open Mężczyzn10:0000:00:0000:58:27
1358KRÓLIKOWSKI Przemysław 3403Befit24team Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0000:38:47
1359KRUPIŃSKI Tomasz 3404Befit24team Open Mężczyzn10:1500:00:0000:50:04
1360MACHLOWSKI Mateusz 3405Befit24team Open Mężczyzn10:1500:00:0000:50:09
1361NATKANIEC Karolina 3406Befit24team Open Kobiet10:1500:00:0000:50:05
1362GENDERA Mateusz 3407boiskomobilne.plOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:50:16
1363KIEŁPIŃSKI Michał 3408boiskomobilne.plOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:50:17
1364HOLEWA Grzegorz 3410CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Mężczyzn10:1500:00:0000:52:48
1365KILARSKA Barbara 3411CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Kobiet10:1500:00:0000:52:49
1366STEFAŃSKI Mikołaj 3412CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Mężczyzn10:1500:00:0000:40:41
1367ZUGAJ Marek 3413CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0000:40:29
1368MUSZYŃSKI Grzegorz 3415DANFOSSOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:46:29
1369SZYMAŃSKI Damian 3416DANFOSSOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:46:31
1370SALWEROWICZ - SKOCZYLAS Ewa 3417Dejta nam medalOpen Kobiet10:1500:00:0000:52:27
1371SKOCZYLAS Kamil 3418Dejta nam medalOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:52:19
1372MACURA-TARGOSZ Sylwia 3427eXtreme TeamOpen Kobiet10:1500:00:0000:49:30
1373TARGOSZ Wojciech 3428eXtreme TeamOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:49:29
1374BOROWIEC Miłosz 3429Fabryka Formy BytomOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:45:04
1375SZWAN Patryk 3430Fabryka Formy BytomOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:45:03
1376KAŁUŻA Aleksandra 3431FemFit5+Open Kobiet09:4500:00:0000:59:22
1377JANOSZ Rafał 3432FUNKY GYM TEAMOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:40:33
1378KOCZUR Cyprian 3433FUNKY GYM TEAMOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:38:42
1379MOSKAŁA Łukasz 3434FUNKY GYM TEAMOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:42:43
1380NOWAK Joanna 3435FUNKY GYM TEAMOpen Kobiet10:1500:00:0000:42:43
1381NOWAK Rafal 3436FUNKY GYM TEAMOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:40:30
1382FILIPIAK Krzysztof 3438Hicron Hardcore TeamOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:41:49
1383MARCINEK Marta 3439Husaria Race Team Open Kobiet10:1500:00:0000:46:14
1384PAWLIK Krystian 3440Lewa W Góre NSOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:46:40
1385JAKUBIAK Paweł 3441Liski ChytruskiOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:45:18
1386SIWY Artur 3448Mateo Dream TeamOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:51:08
1387WIŚNIEWSKI Łukasz 3449Mateo Dream TeamOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:58:15
1388DOBOSZ Agnieszka 3450OCR TEAM DĘBICAOpen Kobiet09:4500:00:0001:02:07
1389GĄSIOR Monika 3451OCR TEAM DĘBICAOpen Kobiet09:4500:00:0001:02:07
1390DŁUŻNIEWSKI Adrian 3452PolitetrafluoroetylenOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:52:34
1391DREWIENKOWSKA Kaja 3453PolitetrafluoroetylenOpen Kobiet10:1500:00:0000:52:31
1392GBUREK Patryk 3454PolitetrafluoroetylenOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:52:32
1393KAWĘCKI Artur 3456Popraw koronę i zasuwaj !Open Mężczyzn10:1500:00:0000:49:09
1394ŁUKASIK Zuzanna 3457Prawie lekarzeOpen Kobiet10:1500:00:0000:40:42
1395KALICZAK Tomasz 3458SKT TIGEROpen Masters Mężczyzn10:1500:00:0000:39:16
1396MARZEC Tomasz 2955SPECTOrsOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:50:41
1397SAPIŃSKI Kamil 2956SPECTOrsOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:50:44
1398WOJNAR Artur 3460SPONTAN V2Open Mężczyzn10:1500:00:0000:50:31
1399STASZCZYK Bartłomiej 3470X-Team TarnówOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:49:44
1400KRAJEWSKI Tomasz 3472Za rok w elicieOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:45:50
1401ANTONIEWICZ Agnieszka 3474Open Kobiet10:1500:00:0000:49:55
1402BAJZERT Filip 3475Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0000:36:25
1403BÓL Hubert 2963Open Mężczyzn10:1500:00:0000:50:53
1404BÓL Jakub 2964Open Mężczyzn10:1500:00:0000:51:00
1405BUKOWIEC Rafał 3477Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0000:42:28
1406DAROSZEWSKI Adam 3478Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0000:50:23
1407DENDURA Jędrzej 3479Open Mężczyzn10:1500:00:0000:42:14
1408DUCH Paweł 3481Open Mężczyzn10:1500:00:0000:49:54
1409DYMACZ Krzysztof 3482Open Mężczyzn10:1500:00:0000:49:21
1410FORMAS Łukasz 3483Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0000:39:18
1411KSIĄŻEK Miłosz 3493Open Mężczyzn10:1500:00:0000:40:44
1412KWOCZAŁA Łukasz 3494Open Mężczyzn10:1500:00:0000:51:16
1413ŁONIEWSKI Jakub 3495Open Mężczyzn10:1500:00:0000:50:39
1414ŁUKAWSKI Mariusz 3496Open Mężczyzn10:1500:00:0000:34:59
1415MAKSYMOWICZ Jacek 3497Open Mężczyzn10:1500:00:0000:54:04
1416PULIKOWSKI Maciej 3505Open Mężczyzn10:1500:00:0000:50:42
1417RUBINKOWSKI Krzysztof 3506Open Mężczyzn10:1500:00:0000:40:23
1418RUDUCHA Piotr 3507Open Mężczyzn10:1500:00:0000:38:51
1419SADOWSKI Mateusz 3508Open Mężczyzn10:1500:00:0000:42:30
1420SAK Rafał 3509Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0000:50:39
1421SAWICKI Kacper 3510Open Mężczyzn10:1500:00:0000:47:15
1422SEWERYN Tomasz 3511Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0000:49:10
1423SOŁEK Tomasz 3513Open Mężczyzn10:1500:00:0000:49:11
1424STRZEBIŃCZYK Kinga 3514Open Kobiet10:1500:00:0000:51:17
1425ŚWIĘCH Michał 3515Open Mężczyzn10:1500:00:0000:54:07
1426SZYMAŃSKI Piotr 3519Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0000:42:34
1427SZYMULA Marcin 3520Open Mężczyzn10:1500:00:0000:45:36
1428JAGIELSKI Andrzej 3531Biały_MiśOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:47:43
1429KOBLUK Jakub 3532Biały_MiśOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:47:50
1430PIECEWICZ Marek 3533Biały_MiśOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:47:49
1431PINOCY Szymon 3534Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:49:49
1432GÓRKA Magdalena 3535CFNS TRAININGOpen Kobiet10:3000:00:0000:47:50
1433KOTLARZ Dawid 3536CFNS TRAININGOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:39:33
1434STERNAL Eliza 3537CFNS TRAININGOpen Kobiet10:3000:00:0000:47:52
1435BEREDA-SALCZAK Stella 3538Dziad i BabaOpen Kobiet10:3000:00:0000:53:18
1436SALCZAK-BEREDA Grzegorz 3539Dziad i BabaOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:53:20
1437KLABISZ Agnieszka 3540EKZOpen Kobiet10:3000:00:0000:48:32
1438KLABISZ Lukasz 3541EKZOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:48:27
1439KRUGLAK Anna 3542EMEL Athletic TeamOpen Masters Kobiet10:1500:00:0000:59:12
1440LICHT Michał 3543EMEL Athletic TeamOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:52:41
1441SZOPIŃSKA Katarzyna 3544EMEL Athletic TeamOpen Kobiet10:1500:00:0000:58:52
1442HUBA Agnieszka 3545FemFit5+Open Kobiet09:4500:00:0000:58:53
1443SPRADA Jakub 3546Herobox ŚwiecieOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:44:15
1444CZYŻEWSKI Jakub 3547Husaria Race Team Open Mężczyzn10:3000:00:0000:41:31
1445JAKUBIK Anna 3548Husaria Race Team Open Kobiet10:1500:00:0000:59:23
1446BRYSZEWSKI Mariusz 3557MAXIMUS SMTOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:55:46
1447TOMASZOWSKI Sławomir 3558MAXIMUS SMTOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:55:49
1448ZEIDLER Aleksander 3559Miraz Race TeamOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:0000:47:30
1449ORDON Paweł 3560Nie widzę przeszkódOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:0000:50:59
1450AKSAMIT Paweł 3561NieWidzęPrzeszkódOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:50:54
1451PARTYKA Magdalena 3562NieWidzęPrzeszkódOpen Kobiet10:3000:00:0000:50:30
1452PAWELA Bartosz 3563NieWidzęPrzeszkódOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:50:57
1453RADNY Michał 3564NieWidzęPrzeszkódOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:50:22
1454CZUBAŁA Olga 3567POWER TRAININGOpen Kobiet10:3000:00:0000:44:24
1455SIERADZKI Grzegorz 3568POWER TRAININGOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:0000:44:23
1456CZERECH Łukasz 3569RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:48:39
1457KLUGE Wiktoria 3570Różowe TygryskiOpen Kobiet10:3000:00:0000:55:48
1458KAMIŃSKI Mikołaj 3571Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn10:3000:00:0000:48:26
1459SZYMKOWIAK Paweł 3573Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn10:3000:00:0000:47:45
1460JAGIELSKI Michał 3574Rycerze HardcoruOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:49:15
1461JAGIELSKI Paweł 3575Rycerze HardcoruOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:49:12
1462WINSZCZYK Przemysław 3576Rycerze HardcoruOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:49:14
1463PIOTROWSKI Robert 3578Siem CityOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:0000:39:11
1464MOŁDRZYK Kinga 3580SOCIOS SILESIAOpen Kobiet10:3000:00:0000:45:55
1465FILUSZ Dawid 3583STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:42:25
1466GANCZORZ Dawid 3584STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:42:42
1467MUSIOLIK Mateusz 3585STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:46:26
1468PIEŁA Szymon 3586STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:43:28
1469PAŚ Klaudia 3591SWINGERSIOpen Kobiet10:3000:00:0000:48:23
1470PIETRUSZKA Artur 3592SWINGERSIOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:48:28
1471ŻURAWSKA Marlena 3595SWINGERSIOpen Kobiet10:3000:00:0000:48:25
1472ŻURAWSKI Bartosz 3596SWINGERSIOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:48:25
1473DEMSKI Arkadiusz 3597TB LogisticsOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:47:55
1474BIERNAT Robert 3602Open Mężczyzn10:3000:00:0000:46:37
1475FLEJTUCH Tobiasz 3603Open Mężczyzn10:3000:00:0000:53:23
1476GROCHOT Magdalena 3604Open Kobiet10:3000:00:0000:43:31
1477HAJDUK Krzysztof 3605Open Mężczyzn10:3000:00:0000:53:47
1478HAŁAS Rafał 3606Open Mężczyzn10:3000:00:0000:44:44
1479HORBACZEWSKA Magdalena 3607Open Kobiet09:4500:00:0001:00:06
1480IGNACZAK Tomasz 3608Open Masters Mężczyzn10:3000:00:0000:38:43
1481JAŁTUSZYK Ewelina 3609Open Kobiet10:3000:00:0000:53:39
1482JANUŚ Maciej 3610Open Mężczyzn10:3000:00:0000:57:21
1483JÓŹWIK Grzegorz 3612Open Mężczyzn10:3000:00:0000:33:50
1484KACZMARSKI Piotr 3613Open Mężczyzn10:3000:00:0000:53:40
1485KACZWIŃSKI Paweł 3614Open Masters Mężczyzn10:3000:00:0000:34:46
1486LISIAK Adam 3623Open Mężczyzn10:3000:00:0000:44:45
1487MACIEJEWICZ Dawid 3624Open Mężczyzn10:3000:00:0000:38:47
1488MAGALA Bartosz 3625Open Mężczyzn10:3000:00:0000:43:20
1489MENDYKA Mariusz 3628Open Mężczyzn10:3000:00:0000:41:31
1490MICHNOWICZ Tomasz 3629Open Mężczyzn10:3000:00:0000:40:04
1491MIKLER Bartłomiej 3630Open Mężczyzn10:3000:00:0000:39:54
1492MURAT Jan 3631Open Mężczyzn10:3000:00:0000:48:51
1493MURAT Krzysztof 3632Open Mężczyzn10:3000:00:0000:48:52
1494ORŁOWSKI Maciej 3633Open Mężczyzn10:3000:00:0000:33:59
1495PĘCZEK Adrian 3635Open Mężczyzn10:3000:00:0000:56:26
1496PENAR Piotr 3636Open Mężczyzn10:3000:00:0000:50:51
1497PIĄTEK Łukasz 3637Open Mężczyzn10:3000:00:0000:48:43
1498PIEŚNIEWSKA Anna 3639Open Kobiet10:3000:00:0000:46:38
1499SIARA Krzysztof 3648Open Mężczyzn10:3000:00:0000:57:20
1500SIARA Magdalena 3649Open Kobiet10:3000:00:0000:57:18
1501ŚLĄSKI Bartosz 3651Open Mężczyzn10:3000:00:0000:47:31
1502WYSOCKI Paweł 3657Open Mężczyzn10:3000:00:0000:52:45
1503ZAJKOWSKI Piotr 3658Open Mężczyzn10:1500:00:0000:59:00
1504ZUCHMAŃSKI Grzegorz 3659Open Masters Mężczyzn10:3000:00:0000:40:36
1505ZUCHMAŃSKI Przemysław 3660Open Mężczyzn10:3000:00:0000:40:35
1506MELICH Tomasz 3661A.Berger PolskaOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:37:44
1507BIELICH Adrian 3662Alko Team RybnikOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:43:21
1508BUCZAK Łukasz 3663Alko Team RybnikOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:43:17
1509SARAPATA Szymon 3664BoruciarzeOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:49:36
1510DĄBROWSKI Bogusław 3665BSB IndustryOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:48:24
1511BOLEŃ Michał 3673Dziki z plastelinyOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:40:35
1512KRYSZCZAK Paulina 3676EMEL Athletic TeamOpen Kobiet10:4500:00:0000:52:39
1513KUPRYJAŃCZYK Marcin 3677EMEL Athletic TeamOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:52:42
1514MILEWSKI Piotr 3678EMEL Athletic TeamOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:0000:52:35
1515PIOTROWSKI Rafał 3679EMEL Athletic TeamOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:52:45
1516PODLASIŃSKI Marcin 3680FAJERFAJTERZYOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:40:20
1517WYLEGAŁA Łukasz 3681FAJERFAJTERZYOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:40:20
1518MOKSIK Agnieszka 3682Fit & More RybnikOpen Masters Kobiet10:4500:00:0000:59:07
1519MOKSIK Jan 3683Fit & More RybnikOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:0000:59:07
1520PIOTROWSKI Adam 3684Fit & More RybnikOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:52:24
1521TOMAN Karolina 3687Fit & More RybnikOpen Kobiet10:4500:00:0000:52:04
1522WAŁASZEK Paweł 3688HELTON TEAMOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:38:37
1523MYSZCZYSZYN Paweł 3689Klub Sportowy DragonOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:54:47
1524TYLMAN Barbara 3690Klub Sportowy DragonOpen Kobiet10:4500:00:0000:54:50
1525WILCZYŃSKA Milena 3691Klub Sportowy DragonOpen Masters Kobiet10:4500:00:0000:54:55
1526OSOWSKI Krzysztof 3696KOCHAM SŁODKIEOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:45:17
1527SKOCZEK Anna 3697KOCHAM SŁODKIEOpen Kobiet10:4500:00:0000:42:45
1528CHRAPKIEWICZ Agnieszka 3698Kocierz TeamOpen Kobiet10:4500:00:0000:43:04
1529PAPUGA Kamil 3701Kocierz TeamOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:43:01
1530KUKUCZKA Sebastian 3702Leniwe WielbłądyOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:48:46
1531PISAREK Przemysław 3703Leniwe WielbłądyOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:48:47
1532ZARYCZNY Mateusz 3704Lewa W Góre NSOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:36:59
1533NAGAS Pawel 3705Lubię Burpees’yOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:0000:40:43
1534JAROSZEK Julia 3709Runmageddonowe Świry Open Kobiet10:4500:00:0000:49:14
1535WIECZOREK Mateusz 3710Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn10:4500:00:0000:49:16
1536GAWLOWSKA Sara 3711Salceson TeamOpen Kobiet10:4500:00:0000:47:03
1537KOŻUCH Piotr 3712Salceson TeamOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:47:02
1538KAFLOWSKI Artur 3720Utani Gran HurOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:49:21
1539KAFLOWSKI Rafał 3721Utani Gran HurOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:50:56
1540ŁACIAK Dawid 3722Utani Gran HurOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:44:22
1541PAPROCKA Karolina 3723Utani Gran HurOpen Kobiet10:4500:00:0000:49:04
1542PODMAGÓRSKI Krzysztof 3724Utani Gran HurOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:49:03
1543ADAMUS Mateusz 3727Open Mężczyzn10:4500:00:0000:42:38
1544BOŻEK Marlena 3728Open Kobiet10:4500:00:0000:56:42
1545BURLIŃSKI Andrzej 3729Open Mężczyzn10:4500:00:0000:50:09
1546GAŁĘZIEWSKI Mateusz 3735Open Mężczyzn10:4500:00:0000:38:36
1547GMIŃSKA Natalia 3736Open Kobiet10:4500:00:0000:50:08
1548GOLIŃSKI Łukasz 3737Open Mężczyzn10:4500:00:00
1549GONSIOR Krzysztof 3738Open Mężczyzn10:4500:00:0000:39:28
1550KABALA Mariusz 3744Open Mężczyzn10:4500:00:0000:51:06
1551KABAŁA Michał 3745Open Mężczyzn10:4500:00:0000:51:06
1552KALEMBA Mateusz 3746Open Mężczyzn10:4500:00:0000:36:07
1553KAŚKIEWICZ Grzegorz 3747Open Mężczyzn10:4500:00:0000:44:42
1554KOZIEŁ Wojciech 3752Open Mężczyzn10:4500:00:0000:43:00
1555KUZIAK Aleksandra 3753Open Kobiet10:4500:00:0000:57:16
1556KWIATKOWSKI Tomasz 4440Open Masters Mężczyzn10:4500:00:0000:40:22
1557ŁUKASIK Piotr 3754Open Mężczyzn10:4500:00:0000:56:44
1558MACIEJEWSKI Łukasz 3755Open Mężczyzn10:4500:00:0000:50:16
1559MURSZEWSKI Maciej 3756Open Mężczyzn10:4500:00:0000:40:31
1560NOWAK Damian 3757Open Mężczyzn10:4500:00:0000:42:38
1561OLCZAK Paweł 3758Open Mężczyzn11:0000:00:0000:40:15
1562PARAFINIUK Michał 3759Open Mężczyzn10:4500:00:0000:38:39
1563PIASECKI Jakub 3760Open Mężczyzn10:4500:00:0000:42:42
1564PIETRZAK Wojciech 3761Open Mężczyzn10:4500:00:0000:40:55
1565URYCH Adam 3773Open Mężczyzn10:4500:00:0000:40:47
1566WIANKOWSKI Dawid 3775Open Mężczyzn10:4500:00:0000:42:41
1567WIERZBICKI Adam 3776Open Mężczyzn10:4500:00:0000:39:32
1568WOLNIAK Sylwester 3777Open Masters Mężczyzn10:4500:00:0000:49:30
1569WOLNY Daniel 3778Open Mężczyzn10:4500:00:0000:43:18
1570ZUBOWICZ Łukasz 3780Open Mężczyzn10:4500:00:0000:45:09
1571JUREK Kacper 3781ARTEMIS TEAM MIELECOpen Mężczyzn11:0000:00:0000:44:21
1572MIERZYŃSKI Grzegorz 3782ARTEMIS TEAM MIELECOpen Mężczyzn11:0000:00:0000:45:49
1573ANDRZEJEWSKI Kamil 3783Beye KohaneOpen Mężczyzn11:0000:00:0000:44:05
1574GAŁĄZKA Bartłomiej 3784Beye KohaneOpen Mężczyzn11:0000:00:0000:44:02
1575RONOWICZ Paweł 3785Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn11:0000:00:0000:45:03
1576KLIMKIEWICZ Konrad 3788Daleko Jeszcze ?!Open Mężczyzn11:0000:00:0000:37:26
1577PAPIERNIAK Anna 3795Drużyna JednorożcaOpen Kobiet11:0000:00:0000:49:09
1578URBAŃSKI Mikołaj 3796Drużyna JednorożcaOpen Mężczyzn11:0000:00:0000:49:00
1579OGRODOWICZ Jacek 3797Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn11:0000:00:0000:54:11
1580BORCZ Fabian 3798Klub Biegacza RTV EURO AGDOpen Mężczyzn11:0000:00:0000:42:49
1581NOWAK Marcin 3799Klub Biegacza RTV EURO AGDOpen Mężczyzn11:0000:00:0000:42:50
1582ZADROŻNY Krzysztof 3800Klub Biegacza RTV EURO AGDOpen Mężczyzn11:0000:00:0000:38:06
1583JANOWICZ Małgorzata 3801KRA KarlinoOpen Kobiet11:0000:00:0000:54:27
1584JURKIEW Katarzyna 3802KRA KarlinoOpen Kobiet11:0000:00:0000:55:42
1585JURKIEW Sebastian 3803KRA KarlinoOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:0000:55:44
1586MAJEWSKA Dorota 3804KRA KarlinoOpen Masters Kobiet11:0000:00:0000:54:23
1587POLSKA Agnieszka 3805KRA KarlinoOpen Kobiet11:0000:00:0000:54:30
1588SEMENOWICZ Piotr 3806KRA KarlinoOpen Mężczyzn11:0000:00:0000:52:00
1589SZATKOWSKA Agnieszka 3807KRA KarlinoOpen Masters Kobiet11:0000:00:0000:54:30
1590ZIELIŃSKI Michał 3810KRA KarlinoOpen Mężczyzn11:0000:00:0000:52:01
1591MACIEJEWSKI Filip 3817RAJSPORT ACTIVEOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:0000:43:26
1592MACIEJEWSKI Łukasz 3818RAJSPORT ACTIVEOpen Mężczyzn11:0000:00:0000:43:26
1593KULCZAK Paweł 3819RMF4RT GladiatorsOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:0000:44:12
1594KICIŃSKI Piotr 3820ROZPIERDALATO*ZY2000Open Mężczyzn11:0000:00:0000:53:31
1595KOKOT Mateusz 3821ROZPIERDALATO*ZY2000Open Mężczyzn11:0000:00:0000:53:33
1596BUKOWSKI Adam 3822RunGastroRunOpen Mężczyzn11:0000:00:0000:45:32
1597DROZD Grzegorz 3823RunGastroRunOpen Mężczyzn11:0000:00:0000:45:34
1598JAROSZYŃSKA Joanna 3824RunGastroRunOpen Kobiet11:0000:00:0000:45:34
1599JAROSZYŃSKI Tomasz 3825RunGastroRunOpen Mężczyzn11:0000:00:0000:45:31
1600PILAWSKI Piotr 3826Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn11:0000:00:0000:57:00
1601JAS Mariusz 3827SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:51:43
1602CIEPŁY Daniel 3839Open Mężczyzn11:0000:00:0000:50:06
1603CYPRIAN Dominik 3840Open Masters Mężczyzn11:0000:00:0000:41:17
1604CZERWIŃSKI Mirosław 3841Open Masters Mężczyzn11:0000:00:0000:48:34
1605DANOWSKI Dawid 3842Open Mężczyzn11:0000:00:0000:37:29
1606DOBOSZ Kamil 3843Open Mężczyzn11:0000:00:0000:42:52
1607GÓRSKI Adam 3845Open Mężczyzn11:0000:00:0000:36:49
1608HUPTYŚ Grzegorz 3847Open Mężczyzn11:0000:00:0000:49:47
1609IZDEBSKI Marcin 3848Open Mężczyzn11:0000:00:0000:37:42
1610JANCEWICZ Rafał 3849Open Mężczyzn11:0000:00:0000:42:36
1611JARZĘBSKI Piotr 3850Open Mężczyzn11:0000:00:0000:44:04
1612JASZCZYK Andrzej 3851Open Mężczyzn11:0000:00:0000:39:50
1613JUREWICZ Andrzej 3854Open Mężczyzn11:0000:00:0000:37:38
1614MATLASZEK Radek 3865Open Mężczyzn11:0000:00:0000:38:43
1615MATŁOKA Bartłomiej 3866Open Mężczyzn11:0000:00:0000:46:15
1616MYNAREK Daniel 3867Open Mężczyzn11:0000:00:0000:47:55
1617ORZESZEK Eneasz 3868Open Mężczyzn11:0000:00:0000:40:24
1618OWCZARZAK Karolina 3869Open Kobiet11:0000:00:0000:40:24
1619PAWŁOWSKI Krzysztof 3870Open Mężczyzn11:0000:00:0000:45:27
1620PIONTEK Krzysztof 3871Open Masters Mężczyzn11:0000:00:0000:25:14
1621PLUTA Karol 3872Open Mężczyzn11:0000:00:0000:54:40
1622RYBARKIEWICZ Mateusz 3873Open Mężczyzn11:0000:00:0000:39:10
1623SABATOWSKI Krzysztof 3875Open Mężczyzn11:0000:00:0000:44:53
1624SAWCZAK Piotr 3876Open Mężczyzn11:0000:00:0000:44:54
1625SIECZKOWSKI Łukasz 3877Open Mężczyzn11:0000:00:0000:49:52
1626SKOKOWSKA Anna 3878Open Kobiet11:0000:00:0000:45:26
1627SMEKTAŁA Adam 3881Open Mężczyzn11:1500:00:0000:35:32
1628STOLARSKI Rafał 3887Open Mężczyzn11:0000:00:0000:32:49
1629SUKNIEWICZ Marzena 3888Open Kobiet11:0000:00:0000:38:27
1630SZCZEPANEK Paweł 3889Open Mężczyzn11:0000:00:0000:46:24
1631SZCZEPAŃSKI Jarek 3890Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:54:55
1632TRZASKALIK Ireneusz 3892Open Masters Mężczyzn11:0000:00:0000:47:54
1633TURKIEWICZ Jarosław 3893Open Mężczyzn11:0000:00:0000:50:05
1634WAGSTYL Mirela 3894Open Kobiet11:0000:00:0000:50:05
1635WARDZAŁA Jakub 3895Open Mężczyzn11:0000:00:0000:46:29
1636WĄTOR Piotr 3896Open Mężczyzn11:0000:00:0000:44:42
1637WILCZYŃSKI Artur 3897Op