GÓRSKI RUNMAGEDDON HARDCORE KOCIERZ

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-10-06
Miejsce:
Kocierz
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
2437
Wystartowało:
2295
Nie ukończyło:
30
Ukończyło:
2265
Na trasie:
22
Pełne wyniki dla 8km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeriaCzas startuP1
8km
    
1PIONTEK Krzysztof 3871Open Masters Mężczyzn11:0000:00:0000:25:14
2KRAWCZYK Tomasz 2122Husaria Race Team Open Mężczyzn07:4500:00:0000:26:18
3WÓJCIK Adam 2130Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4500:00:0000:26:36
4FIRLEJ Marek 2085Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:26:59
5CHMIELORZ Józef 2005Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0000:27:18
SALAMON Mateusz 2213Power ŚwiniaElite Mężczyzn07:45DNF00:27:19 DNF
7ORAWCZAK Kamil 2015DENISTEAMOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:27:24
8KALININ Jarosław 2081xRunnersOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:27:25
9STARZYCKI Przemysław 2027HARPAGAN BEASTElite Mężczyzn07:4000:00:0000:27:26
10KORULCZYK Marcin 2077United RunnersElite Mężczyzn07:4000:00:0000:27:42
11NOWAK Sebastian 2211HARPAGAN BEASTElite Mężczyzn07:4000:00:0000:28:36
12PIĄTEK Mariusz 2176Open Mężczyzn07:4500:00:0000:29:33
JANUSZYK Iwona 2205Open Kobiet07:50DNF00:29:35 DNF
14MATUSIK Adam 2024GRUBIORZE LOTAJOMOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:29:46
15LIPA Piotr 2055OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:29:46
16FLISIKOWSKI Tomek 3973Open Mężczyzn11:1500:00:0000:29:49
17KIĘPISTY Patryk 2051Move Factory.Open Mężczyzn07:4500:00:0000:29:53
18POCZĄTKO Łukasz 3762Open Mężczyzn10:4500:00:0000:30:07
19DOBRZYNIECKI Tomasz 2315Open Masters Mężczyzn11:0000:00:0000:30:17
20KOMARNICKI Tomasz 2023GRUBIORZE LOTAJOMOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:30:21
21BIENIECKI Jaro 2217RUNMAGEDDONOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:30:38
22WYPUKOŁ Jakub 2074SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn07:4000:00:0000:30:41
23KURCEWICZ Paweł 3997Open Mężczyzn11:1500:00:0000:30:51
24PEREGRYM Tobiasz 4012Open Mężczyzn11:1500:00:0000:30:52
25GUCIK Piotr 4168Eko-Okna Runners Open Mężczyzn11:4500:00:0000:30:53
26NAGLAK Hubert 2487Open Mężczyzn08:1500:00:0000:31:08
27JAREMCZUK Michał 3985Open Mężczyzn11:1500:00:0000:31:18
28CHODOWSKI Łukasz 2117United RunnersElite Mężczyzn07:4500:00:0000:31:19
29PRZEPIÓRA Przemysław 3764Open Mężczyzn10:4500:00:0000:31:25
30JAŚKO Tomasz 2323Open Mężczyzn08:0000:00:0000:31:26
31GAWLAK Damian 2567Spectrum teamOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:31:39
32TOKARCZYK Paweł 4150Open Mężczyzn11:3000:00:0000:31:48
33CHMIELEWSKI Krzysztof 2056OUTDOOR TRAININGElite Mężczyzn07:4000:00:0000:31:48
34KORNILUK Tomasz 2057OUTDOOR TRAININGOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:31:50
35LEBIODA Marcel 4055Dzikie Kocierskie BobryOpen Mężczyzn11:3000:00:0000:31:52
36STUDZIŃSKI Mateusz 2623Open Mężczyzn08:3000:00:0000:32:15
37STRÓŻAK Tomasz 4273Open Mężczyzn11:4500:00:0000:32:21
38KNAPIK Zbigniew 2025HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:32:23
39MIZIOŁEK Patryk 2093Open Mężczyzn07:4000:00:0000:32:26
40ZAJĄCZKOWSKI Paweł 2058POWER TRAININGOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:32:28
41SIURNIK Sebastian 2178Elite Mężczyzn07:4500:00:0000:32:28
42RAJEWSKI Wojciech 2491Open Mężczyzn08:1500:00:0000:32:32
43JACIÓW Paweł 2079WATAHAElite Mężczyzn07:4000:00:0000:32:40
44CZECHOWSKI Piotr 2131Lubię Burpees’yOpen Masters Mężczyzn07:4500:00:0000:32:46
45BIELAK Tomasz 2208Elite Mężczyzn07:4500:00:0000:32:47
46STOLARSKI Rafał 3887Open Mężczyzn11:0000:00:0000:32:49
47HURAS Michał 2011CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn07:4500:00:0000:32:51
48STANISŁAWSKI Fabian 2180Open Mężczyzn07:4500:00:0000:32:51
49MALICKI Dawid 2136RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn07:4500:00:0000:32:52
50GACH Damian 2105CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn07:4500:00:0000:33:04
51ZGUTKA Tomasz 2045Husaria Race Team Elite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:33:11
52KUMOROWSKI Rafał 2090Open Mężczyzn07:4000:00:0000:33:13
53WITKA Patryk 2002Aktywna Nowa RudaElite Mężczyzn07:4000:00:0000:33:14
54CHŁĄD Aleksander 2022Ex TeamOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:33:16
55JURECKI Adrian 2219Łowcy pierożkówElite Mężczyzn07:4500:00:0000:33:18
56SURMACH Andrei 2181Elite Mężczyzn07:4500:00:0000:33:24
57CZACHURSKI Mateusz 2155xRunnersElite Mężczyzn07:4500:00:0000:33:25
58JARZĄBEK Dawid 2070SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn07:4000:00:0000:33:25
59SOBESTJAŃSKI Przemysłąw 2179Elite Mężczyzn07:4500:00:0000:33:26
60MALEC Bartłomiej 2147Warchlaki AdelajdyElite Mężczyzn07:4500:00:0000:33:27
LEBIODA Marcin 2072SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn07:40DNF00:33:27 DNF
62BARAN Maciej 2524Dzicy OgrodnicyOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:33:34
63ŚWIĄTEK Rafał 2400GaŃbYja TeAmOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:33:44
64ŚWIĄTEK Tomasz 2401GaŃbYja TeAmOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:33:44
65BURAS Radoslaw 4350Open Mężczyzn12:0000:00:0000:33:45
66JEZIONEK Daniel 4364Open Mężczyzn12:0000:00:0000:33:46
67JÓŹWIK Grzegorz 3612Open Mężczyzn10:3000:00:0000:33:50
68ORŁOWSKI Maciej 3633Open Mężczyzn10:3000:00:0000:33:59
69ŻUREK Michał 2435OCR TEAM BYDLAKIOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:34:00
70CHMIELARCZYK Jarosław 4227Open Mężczyzn10:3000:00:0000:34:00
71KUKLA Marceli 3600ZPiT RZESZOWIACYOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:34:03
72ŁUKASIK Sylwia 2184Befit24team Open Kobiet07:5000:00:0000:34:22
73BYRTUS Józef 2029Husaria Race Team Open Mężczyzn07:4000:00:0000:34:23
74CIACIEK Tomasz 2053OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:34:24
75PIŁAT Michał 2177Open Masters Mężczyzn07:4500:00:0000:34:31
76ANUSZCZYK Mariusz 2082Elite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:34:32
77WIELEBA Adam 2065RMF4RT GladiatorsElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:34:34
78JUSZCZAK Grzegorz 2469Open Mężczyzn08:1500:00:0000:34:37
79ANTCZAK Borys 2148WATAHAOpen Mężczyzn07:4500:00:0000:34:37
80OLESKOWICZ Sebastian 2173Open Mężczyzn07:4500:00:0000:34:39
81REJDYCH Tomasz 2041Husaria Race Team Open Mężczyzn07:4000:00:0000:34:43
82KARCZEWSKI Piotr 2097Best BeastsElite Mężczyzn07:4500:00:0000:34:43
83DOMAGAŁA Dominik 2161Elite Mężczyzn07:4500:00:0000:34:44
84AKSAMIT Damian 4463Patosquad ELITEOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:34:46
85KOSIŃSKI Jakub 2200United RunnersElite Mężczyzn07:4500:00:0000:34:46
86KACZWIŃSKI Paweł 3614Open Masters Mężczyzn10:3000:00:0000:34:46
87PAŁKA Adam 2857Open Mężczyzn09:0000:00:0000:34:49
88ŁUKAWSKI Mariusz 3496Open Mężczyzn10:1500:00:0000:34:59
89NOWAKOWSKI Karol 2140Spartan TeamOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:35:01
90DĄBROWSKI Piotr 2658Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:35:01
91BOLANOWSKI Maciej 4098Open Mężczyzn11:1500:00:0000:35:01
92KONKOL Dominik 4369Open Mężczyzn12:0000:00:0000:35:04
93NOWICKI Adam 3327OUTDOOR TRAININGOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:35:06
94SZYMAŃSKI Paweł 4340Utani Gran HurOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:35:07
95WIŚNIEWSKI Arkadiusz 4293CrossFit HellWoodOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:35:09
96VASYLEVSKYI Oleksii 2628Open Mężczyzn08:3000:00:0000:35:10
97OGRABEK Kamil 4387Open Mężczyzn12:0000:00:0000:35:10
98KAMIŃSKI Piotr 2474Open Mężczyzn08:1500:00:0000:35:13
99PIESIURA Krzysztof 2816SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:35:13
100WILCZEWSKI Rafał 2777HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:35:14
101OCIESA Marta 2773HARPAGAN BEASTOpen Kobiet09:0000:00:0000:35:15
102GRABEK Maciej 2528Fabryka Formy Gorzów Wlkp.Open Mężczyzn08:3000:00:0000:35:15
103HELLER Szymon 2821Tata StasiaOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:35:18
104ĶAWA Rafał 2054OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:35:21
GOŁĘBIOWSKI Tomasz 2007Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn07:40DNF00:35:21 DNF
106MARKOWSKI Fabian 4003Open Mężczyzn11:1500:00:0000:35:24
107KLAWCZYŃSKI Karol 2207WF KostrzynOpen Mężczyzn07:4500:00:0000:35:27
108JUŻECKI Krzysztof 2165Open Mężczyzn07:4500:00:0000:35:27
109JUSZKIEWICZ Dominik 3987Open Mężczyzn11:1500:00:0000:35:31
110SMEKTAŁA Adam 3881Open Mężczyzn11:1500:00:0000:35:32
111GRZANECKI Marcin 3846Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:35:33
112DĄBROWSKI Tomasz 3157Husaria Race Team Open Mężczyzn09:4500:00:0000:35:33
113SKWARA Dariusz 3325OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:35:43
114SMALERA Nikodem 3767Open Mężczyzn09:4500:00:0000:35:47
115WOJAS Michał 3900Open Mężczyzn08:1500:00:0000:35:49
116BEDNARCZYK Mateusz 2158Open Mężczyzn07:4500:00:0000:35:49
117KACZMARCZYK Mariusz 2471Open Mężczyzn08:1500:00:0000:35:50
118RYGOŁ Janusz 2013CF Kuźnia DamianaOpen Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:35:54
119WTULICH Rafał 2499Open Mężczyzn08:0000:00:0000:35:54
120NIKEL Martyna 3037Kontener FormyOpen Kobiet09:3000:00:0000:35:57
121BRZYCHCZY Piotr 4408Open Mężczyzn12:1500:00:0000:35:57
121WIĘSEK Mateusz 4419Open Mężczyzn12:1500:00:0000:35:57
123STRZELCZYK Mariusz 3039Kontener FormyOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:35:58
124ROSIN Mateusz 2073SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:36:01
125PYREK Marcin 4016Open Mężczyzn11:1500:00:0000:36:02
126SŁOWIK Marcin 4144Open Mężczyzn11:3000:00:0000:36:03
127CHROST Andrzej 2030Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:36:03
128CHUDAŃSKI Hubert 2076SP PSP BYDGOSZCZOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:36:03
129CIEŚLA Krzysztof 2154WF KostrzynOpen Mężczyzn07:4500:00:0000:36:07
130KALEMBA Mateusz 3746Open Mężczyzn10:4500:00:0000:36:07
131JAŁOWICZOR Michał 2321Open Mężczyzn08:0000:00:0000:36:08
132MACZUGA Dawid 3048OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:36:10
133STEINKE Adam 2352Open Mężczyzn08:0000:00:0000:36:10
134ZOCŁOŃSKI Łukasz 2075SOCIOS SILESIAOpen Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:36:11
135MAJCHRZYK Szymon 2012CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn07:4000:00:0000:36:12
136STROŃSKI Marcin 3391Open Mężczyzn10:0000:00:0000:36:14
137PIETRASZ Krzysztof 3239Open Mężczyzn09:4500:00:0000:36:17
138CHROBOK Michał 3184RunPatolaOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:36:21
139SAWICKI Gabor 3246Open Mężczyzn09:4500:00:0000:36:22
140PODREZ Emil 3763Open Mężczyzn10:4500:00:0000:36:22
141KIEPAS Marcin 4117Open Masters Mężczyzn11:3000:00:0000:36:24
142BAJZERT Filip 3475Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0000:36:25
143MILLAN Arkadiusz 2171Open Mężczyzn07:4500:00:0000:36:26
144KOZŁOWSKA Dagmara 2201WF KostrzynOpen Kobiet07:5000:00:0000:36:26
145KOZAK Arkadiusz 4373Open Mężczyzn12:0000:00:0000:36:31
146PŁAŻALSKI Przemysław 2125Husaria Race Team Open Mężczyzn07:4000:00:0000:36:33
147KOSINSKI Michael 3751Open Mężczyzn10:4500:00:0000:36:35
148WITEK Kamil 2043Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:36:42
149KĘSIK Michał 2037Husaria Race Team Open Mężczyzn07:4000:00:0000:36:43
150GÓRSKI Adam 3845Open Mężczyzn11:0000:00:0000:36:49
151OLEJNIK Franciszek 2040Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:36:51
152OLEŚNIEWICZ Szymon 2174Elite Masters Mężczyzn07:4500:00:0000:36:51
153SZYLIŃSKI Marek 3771Open Masters Mężczyzn10:4500:00:0000:36:52
154WOJAS Jakub 2129Husaria Race Team Open Mężczyzn07:4000:00:0000:36:53
155SZCZECH Szymon 2137RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn07:4500:00:0000:36:53
156WIELOWSKI Marek 4033Open Mężczyzn11:1500:00:0000:36:55
157MENDRELA Adrian 3109Open Mężczyzn09:3000:00:0000:36:57
158ZARYCZNY Mateusz 3704Lewa W Góre NSOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:36:59
159FRANCZAK Robert 3975Open Mężczyzn11:1500:00:0000:37:01
160KUBULUS Tomasz 2260Do Porzygu OCR TeamOpen Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:37:02
161GNIECKI Krystian 3980Open Mężczyzn11:1500:00:0000:37:02
162TREBUNIA Kamil 2234Ananas SquadOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:37:03
163KOGUT Dawid 2847Open Mężczyzn09:0000:00:0000:37:03
164KUDŁA Grzegorz 2434OCR TEAM BYDLAKIOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:37:03
165ANDRZEJCZAK Filip 4449Open Mężczyzn10:1500:00:0000:37:04
166TĘCZA Arkadiusz 3130Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:37:04
167BYTNAR Łukasz 2232Ananas SquadOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:37:04
168KRUPIŃSKI Daniel 3031HOJNIE OBDARZENIOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:37:05
169FRYDRYCH Bartłomiej 2233Ananas SquadOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:37:05
170PIETRUSZKA Grzegorz 4389Open Mężczyzn12:0000:00:0000:37:08
171HUNIA Bartłomiej 4327Patosquad ELITEOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:37:09
172DYKIER Krzysztof 2018Dominator TeamElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:37:10
173KIĆ Tomasz 4368Open Mężczyzn12:0000:00:0000:37:12
174DZICZEK Daniel 2767Dzikie Dziki OkaOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:37:12
175SOKOŁOWSKI Władysław 2126Husaria Race Team Open Mężczyzn07:4500:00:0000:37:13
176DMOWSKI Łukasz 2944Spartanskie swiryOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:37:14
177MICHALEC Marta 2951Spartanskie swiryOpen Kobiet09:1500:00:0000:37:14
178BORTLIK Przemyslaw 2083Open Mężczyzn07:4000:00:0000:37:15
179PALIGA Łukasz 3503Open Mężczyzn10:1500:00:0000:37:17
180MARZEC Karolina 2190DZIKIE DZIKI GORZÓW Open Masters Kobiet07:5000:00:0000:37:19
181KOS Piotr 3618Open Mężczyzn10:3000:00:0000:37:19
182MICHROWSKI Sławomir 4007Open Masters Mężczyzn11:1500:00:0000:37:20
183CZARDYBON Dominik 4310Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn11:3000:00:0000:37:20
184KLIMEK Maciej 3616Open Mężczyzn10:3000:00:0000:37:21
185BOLC Patryk 2766Dzikie Dziki OkaOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:37:23
186RAFALSKI Szymon 4263Open Mężczyzn11:4500:00:0000:37:24
187MALEK-PODJASKI Marcin 3789Daleko Jeszcze ?!Open Mężczyzn11:0000:00:0000:37:25
188ŚCIERSKI Kamil 4268Open Mężczyzn11:4500:00:0000:37:25
189ŚCIERSKI Przemysław 4269Open Mężczyzn11:4500:00:0000:37:25
190KLIMKIEWICZ Konrad 3788Daleko Jeszcze ?!Open Mężczyzn11:0000:00:0000:37:26
191DANOWSKI Dawid 3842Open Mężczyzn11:0000:00:0000:37:29
192WIŚNIEWSKI Rafał 3898Open Mężczyzn11:0000:00:0000:37:29
193POLAŃSKI Paweł 2152WATAHAOpen Mężczyzn07:4500:00:0000:37:32
194CHRUŚCICKI Krzysztof 2780Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:37:33
195BURKOT Błażej 3836Open Mężczyzn11:0000:00:0000:37:38
196JUREWICZ Andrzej 3854Open Mężczyzn11:0000:00:0000:37:38
197WOŹNIAK Joanna 2191Husaria Race Team Open Kobiet07:5000:00:0000:37:39
198APOLINARSKI Adrian 3830Open Mężczyzn11:0000:00:0000:37:39
199ANDRUSHENKA Andrei 2833Open Mężczyzn09:0000:00:0000:37:40
200IZDEBSKI Marcin 3848Open Mężczyzn11:0000:00:0000:37:42
201DENYSIUK Marek 2149WATAHAElite Masters Mężczyzn07:4500:00:0000:37:42
202DROP Łukasz 2150WATAHAElite Mężczyzn07:4500:00:0000:37:44
203LEWANDOWSKI Mateusz 2600Open Mężczyzn08:3000:00:0000:37:44
204TROSHKIN Sergei 200139RUSTESTElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:37:44
205MELICH Tomasz 3661A.Berger PolskaOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:37:44
206WYSOCKI Mateusz 3903Open Mężczyzn11:0000:00:0000:37:44
207JARCZYK Michał 2106CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn07:4500:00:0000:37:46
208KOBIAŁKA Łukasz 2516CAPOTEAMOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:37:47
209GÓRKA Marcin 3158Husaria Race Team Open Mężczyzn09:4500:00:0000:37:47
210GIEMZA Michał 2086Open Mężczyzn07:4000:00:0000:37:47
211PYŻANOWSKI Mariusz 2614Open Mężczyzn08:3000:00:0000:37:48
212REMISZ Marcin 2098BRYGADA RRElite Mężczyzn07:4500:00:0000:37:49
213GARNCZAREK Katarzyna 2946Spartanskie swiryOpen Kobiet09:1500:00:0000:37:50
214BROŻEK Artur 2446Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn08:1500:00:0000:37:50
215CZARNECKI Jakub 2031Husaria Race Team Open Mężczyzn07:4000:00:0000:37:52
216PYZALSKI Wojciech 2026HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:37:53
217PASON Tomasz 2175Open Mężczyzn07:4500:00:0000:37:57
218RZOŃCA Michał 2078United RunnersOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:37:57
219GARNCZAREK Grzegorz 2945Spartanskie swiryOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:37:58
220JAKUBOWSKI Michał 2087Open Mężczyzn07:4000:00:0000:37:58
221CHOMA Krzysztof 2459United RunnersOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:37:59
222PALLACH Adrian 4136Open Mężczyzn11:3000:00:0000:38:00
223RESPONDEK Leszek 3300Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:38:04
224WIŚNIEWSKI Sylwester 3899Open Mężczyzn11:0000:00:0000:38:04
225ZADROŻNY Krzysztof 3800Klub Biegacza RTV EURO AGDOpen Mężczyzn11:0000:00:0000:38:06
226PUŚCIZNA Patryk 4139Open Mężczyzn11:3000:00:0000:38:11
227KHROMETS Gennadii 4242Open Mężczyzn12:0000:00:0000:38:11
228KUŹNICKI Jakub 2333Open Mężczyzn08:0000:00:0000:38:13
229LEBIEDZIK Sławomir 2482Open Mężczyzn08:1500:00:0000:38:13
230MIK Karol 2307SWD TEAMOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:38:14
231PALEŃ Kamil 2308SWD TEAMOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:38:14
232KABAJ Przemysław 2306SWD TEAMOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:38:15
233MYŚLIWIEC Kacper 3234Open Mężczyzn09:4500:00:0000:38:15
234PODSIADŁY Rafał 2740Open Mężczyzn09:4500:00:0000:38:17
235GRABOWY Krzysztof 3926Jaja ze staliOpen Mężczyzn11:1500:00:0000:38:17
236COP Kacper 4353Open Mężczyzn12:0000:00:0000:38:18
237PODSIADŁY Mariusz 3241Open Mężczyzn09:4500:00:0000:38:18
238SITARSKI Marcin 4391Open Mężczyzn12:0000:00:0000:38:19
239BUREK Bartosz 2135PrzebiegliOpen Mężczyzn07:4500:00:0000:38:20
240BLAICKE Bartosz 3925Jaja ze staliOpen Mężczyzn11:1500:00:0000:38:20
241BEDYK Maciej 2261Drużyna Pana MichałaOpen Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:38:20
242TKACZENKO Artur 3255Open Mężczyzn09:4500:00:0000:38:20
243LESZCZYŃSKI Karol 4000Open Masters Mężczyzn11:1500:00:0000:38:20
244KUPREWICZ Krzysztof 2048Kyokushin Węgorzewo/ 11Mazurski Pułk ArtyleriiElite Mężczyzn07:4000:00:0000:38:20
245BARAN Marcin 3832Open Mężczyzn11:0000:00:0000:38:22
246PABIN Paweł 2342Open Mężczyzn08:0000:00:0000:38:24
247KACHEL Mateusz 2102Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn07:4500:00:0000:38:24
248PAWEŁEK Denis 4388Open Mężczyzn12:0000:00:0000:38:24
249GONSIOR Tomasz 2163Elite Mężczyzn07:4500:00:0000:38:25
250MOCZKO Sebastian 4383Open Masters Mężczyzn12:0000:00:0000:38:25
251MATYJA Paweł 2112FUN TEAM GSKOpen Mężczyzn07:4500:00:0000:38:27
252SUKNIEWICZ Marzena 3888Open Kobiet11:0000:00:0000:38:27
253FIEDOR Tomasz 2033Husaria Race Team Open Mężczyzn07:4000:00:0000:38:28
254NOWOK Michał 2104Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn07:4500:00:0000:38:30
255KOZIOŁ Szczepan 4374Open Mężczyzn12:0000:00:0000:38:30
256DARGACZ Dominik 2050Mad Runners WałbrzychOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:38:31
257GRZYWNOWICZ Mateusz 4361Open Mężczyzn12:0000:00:0000:38:31
258JAGLARZ Mieszko 3743Open Mężczyzn10:4500:00:0000:38:31
259JANICKI Michał 2088Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:38:34
260NOWAK Jakub 2063RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn07:4000:00:0000:38:35
261GAŁĘZIEWSKI Marcin 3734Open Mężczyzn10:4500:00:0000:38:36
262GAŁĘZIEWSKI Mateusz 3735Open Mężczyzn10:4500:00:0000:38:36
263FRONCEK Kazimierz 3089Open Mężczyzn09:3000:00:0000:38:37
264WAŁASZEK Paweł 3688HELTON TEAMOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:38:37
265MACKIEWICZ Emilia 4444RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet08:4500:00:0000:38:39
266KACZMAREK Jacek 2906GRUBIORZE LOTAJOMOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:38:39
267PARAFINIUK Michał 3759Open Mężczyzn10:4500:00:0000:38:39
268GÓRECKI Wojciech 2890AVOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:38:40
269ŻYŁA Arkadiusz 2683Husaria Race Team Open Mężczyzn08:4500:00:0000:38:40
270DOMINEK Grzegorz 2969Open Mężczyzn09:1500:00:0000:38:40
271JAROSZEWSKI Maciej 3486Open Mężczyzn10:1500:00:0000:38:40
272KOCZUR Cyprian 3433FUNKY GYM TEAMOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:38:42
273IGNACZAK Tomasz 3608Open Masters Mężczyzn10:3000:00:0000:38:43
274MATLASZEK Radek 3865Open Mężczyzn11:0000:00:0000:38:43
275KRÓLIKOWSKI Przemysław 3403Befit24team Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0000:38:47
276MACIEJEWICZ Dawid 3624Open Mężczyzn10:3000:00:0000:38:47
277KOWALSKI Adam 2332Open Mężczyzn08:0000:00:0000:38:50
278SZANIAWSKI Marcin 2042Husaria Race Team Open Mężczyzn07:4000:00:0000:38:50
279RUDUCHA Piotr 3507Open Mężczyzn10:1500:00:0000:38:51
280KĘDZIORA Bogumił 2036Husaria Race Team Open Mężczyzn07:4000:00:0000:38:52
281GIBAS Dawid 2212Open Mężczyzn07:4500:00:0000:38:53
282WOJCIECHOWSKI Damian 4155Open Mężczyzn11:3000:00:0000:38:53
283GIBAS Tomasz 2162Open Mężczyzn07:4500:00:0000:38:54
284MALINOWSKI Łukasz 2602Open Mężczyzn08:3000:00:0000:38:54
285DOROZIŃSKI Sebastian 4104Open Mężczyzn11:3000:00:0000:38:54
286HANUSIAK Leszek 2034Husaria Race Team Open Mężczyzn07:4000:00:0000:38:55
287BARAN Dawid 2259Do Porzygu OCR TeamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:38:57
288PIETRZAK Tomek 2068Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn07:4000:00:0000:38:59
289TOMCZAK Artur 2096Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:39:01
290ZIELIŃSKI Maciej 2367Open Mężczyzn08:0000:00:0000:39:03
291KORZUS Paweł 2542Lubię Burpees’yOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:39:06
WOŹNIAK Krzysztof 2146United RunnersElite Mężczyzn07:45DNF00:39:06 DNF
293ZAJĄC Wiktor 2889APS EnergiaOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:39:07
294STOBIECKI Tomasz 3886Open Masters Mężczyzn11:0000:00:0000:39:08
295KAŹMIERCZAK Michał 2326Open Mężczyzn08:0000:00:0000:39:09
296OZGA Marcin 2124Husaria Race Team Open Mężczyzn07:4500:00:0000:39:09
297JABŁOŃSKA Dorota 2194OUTDOOR TRAININGOpen Kobiet07:5000:00:0000:39:10
298RYBARKIEWICZ Mateusz 3873Open Mężczyzn11:0000:00:0000:39:10
299POPŁAWSKI Ireneusz 3504Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0000:39:11
300TOMASIAK Klementyna 2998Open Kobiet09:1500:00:0000:39:11
301PIOTROWSKI Robert 3578Siem CityOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:0000:39:11
302ORNAT Paweł 2887APS EnergiaOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:39:12
303RADZISZEWSKI Maciej 3579Siem CityOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:39:12
304KALICZAK Tomasz 3458SKT TIGEROpen Masters Mężczyzn10:1500:00:0000:39:16
305FORMAS Łukasz 3483Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0000:39:18
306KOWALSKI Kamil 2008Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:39:18
307MUSIAŁ Ireneusz 4423Open Mężczyzn10:1500:00:0000:39:20
308ŚMIELAK Maksymilian 4271Open Mężczyzn11:4500:00:0000:39:21
309FRANKOWSKI Rafał 4231Open Mężczyzn11:4500:00:0000:39:22
310DZIEDZIELA Przemysław 3970Open Mężczyzn10:4500:00:0000:39:24
311RESEMAN Kacper 4212Studio Fit-PandaOpen Mężczyzn11:4500:00:0000:39:24
312ROSIAK Radosław 4264Open Mężczyzn11:4500:00:0000:39:25
313SOBOTA Kamil 4468Open Mężczyzn12:1500:02:1000:39:26
314GAWLIKOWSKA Kinga 2250CF Kuźnia DamianaOpen Kobiet08:0000:00:0000:39:28
315GONSIOR Krzysztof 3738Open Mężczyzn10:4500:00:0000:39:28
316PIOTROWSKI Sławomir 4137Open Mężczyzn10:3000:00:0000:39:29
317SOKÓLSKA Katarzyna 2195OUTDOOR TRAININGOpen Kobiet07:5000:00:0000:39:30
318AKERMAN Błażej 4092Open Mężczyzn10:3000:00:0000:39:31
319WIERZBICKI Adam 3776Open Mężczyzn10:4500:00:0000:39:32
320ŚMIEJKA Seweryn 4024Open Mężczyzn11:1500:00:0000:39:32
321DOMINA Andrzej 2462Open Mężczyzn08:0000:00:0000:39:33
322KOTLARZ Dawid 3536CFNS TRAININGOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:39:33
323POLAŃSKI Franciszek 4013Open Mężczyzn11:1500:00:0000:39:33
324KRUPNIK Wojciech 2089Open Mężczyzn07:4000:00:0000:39:33
325WOLAŃSKI Michał 4399Open Mężczyzn11:1500:00:0000:39:34
326STARBA Paweł 3768Open Mężczyzn10:4500:00:0000:39:35
327WIŚNIEWSKI Konrad 4154Open Mężczyzn11:3000:00:0000:39:36
328MIECZNIK Maciej 2608Open Mężczyzn08:3000:00:0000:39:37
329STASZEK Przemysław 4145Open Masters Mężczyzn11:3000:00:0000:39:38
330WÓJTOWICZ Patryk 2873Open Mężczyzn09:0000:00:0000:39:40
331MACIASZEK Grzegorz 2733Open Mężczyzn08:4500:00:0000:39:40
332LEWANDOWSKI Przemysław 2796Nie W Szczepionkę TeamOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:39:41
333KARCZEWSKI Andrzej 2592Open Mężczyzn08:3000:00:0000:39:43
334MIŚ Jarosław 2666Electrolux ŚwidnicaOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:39:44
335SZPAKIEWICZ Jarek 2538Husaria Race Team Open Mężczyzn08:3000:00:0000:39:45
336SPILISZEWSKI Marcin 2807POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:39:45
337HANEVYCH Dmytro 4429Open Mężczyzn09:1500:00:0000:39:46
338WÓDCZAK Waldemar 2872Open Mężczyzn09:0000:00:0000:39:47
339WOJCIECHOWSKI Piotr 3177RossmannOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:39:48
340MROZIŃSKI Zbigniew 3232Open Mężczyzn09:4500:00:0000:39:48
341KAPUSTKA Łukasz 2754Borsuki, Anie, grzybyOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:39:49
342CIERCZEK Rafał 3207Open Mężczyzn09:4500:00:0000:39:50
343JASZCZYK Andrzej 3851Open Mężczyzn11:0000:00:0000:39:50
344DREWNIAK Mateusz 2718Open Mężczyzn08:4500:00:0000:39:51
345PIENIAK Przemysław 2641BRYGADA RROpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:39:53
346MIKLER Bartłomiej 3630Open Mężczyzn10:3000:00:0000:39:54
347MIKOŚ Adam 2214United RunnersElite Mężczyzn07:4500:00:0000:39:56
348RAKOWSKI Mariusz 2133Move Factory.Open Mężczyzn07:4500:00:0000:39:58
349MIECZYKOWSKI Krzysztof 2982Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:39:58
350RUTKOWSKI Kacper 4019Open Mężczyzn11:1500:00:0000:39:58
351SMAK Daniel 2046I NEVER TURN BACKOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:39:59
352WIŚNIEWSKI Michał 2004Best BeastsElite Mężczyzn07:4000:00:0000:40:00
353KRYSZTOFIŃSKI Dawid 2808RMF4RT GladiatorsOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:40:00
354PIERZCHAŁA Sebastian 3120Open Mężczyzn09:3000:00:0000:40:00
355DOBROWOLSKI Kamil 4162Bestie OCR LegionowoOpen Mężczyzn11:4500:00:0000:40:00
356KOZLOWSKI Radoslaw 2003Best BeastsOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:40:01
357SZYMAŃSKI Bartłomiej 2064RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn07:4000:00:0000:40:01
358DZIEWOŃSKI Mateusz 4355Open Mężczyzn12:0000:00:0000:40:03
359MICHNOWICZ Tomasz 3629Open Mężczyzn10:3000:00:0000:40:04
360POPCZYŃSKI Krystian 2671HARDCORYOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:40:05
361ŁUCHNIAK Kuba 2038Husaria Race Team Open Mężczyzn07:4000:00:0000:40:05
362WOZNIAK Marzena 2713WF KostrzynOpen Kobiet08:4500:00:0000:40:06
363BIAŁEK Marcin 4347Open Mężczyzn12:0000:00:0000:40:07
364FLIS Aleksander 2797OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:40:08
365ADAMKIEWICZ Jakub 2656Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:40:11
366BAŁDYGA Daniel 2069SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:40:11
367STRZELECKI Konrad 2095Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:40:13
368OLCZAK Paweł 3758Open Mężczyzn11:0000:00:0000:40:15
369GRUBA Andrzej 2971Open Mężczyzn09:1500:00:0000:40:16
370BARSKI Michał 4294deaf poznańOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:40:16
371BARSKI Paweł 4295deaf poznańOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:40:16
372ZAPIÓR Marcin 2366Open Mężczyzn08:0000:00:0000:40:18
373BUDEK Jakub 2967Open Mężczyzn09:1500:00:0000:40:18
374SWIERC Damian 2141Spartan TeamOpen Mężczyzn07:4500:00:0000:40:18
375BUDA Mateusz 2531Husaria Race Team Open Mężczyzn08:3000:00:0000:40:18
376FROSZTĘGA Daniel 3976Open Mężczyzn11:1500:00:0000:40:18
377MOSZYŃSKI Sebastian 4008Open Mężczyzn11:1500:00:0000:40:18
378MOKWA Sebastian 2052Nie W Szczepionkę TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0000:40:18
379SZYMKOWIAK Arek 2128Husaria Race Team Open Mężczyzn07:4500:00:0000:40:19
380JÓZEFACIUK Marcin 2324Open Mężczyzn08:0000:00:0000:40:19
381PODLASIŃSKI Marcin 3680FAJERFAJTERZYOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:40:20
382WYLEGAŁA Łukasz 3681FAJERFAJTERZYOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:40:20
383JANKOWIAK Piotr 2119Husaria Race Team Open Mężczyzn07:4500:00:0000:40:20
384PRZESTRZELSKI Karol 4015Open Mężczyzn11:1500:00:0000:40:21
385KARAŚ Adrian 2144STOMILEXElite Mężczyzn07:4500:00:0000:40:21
386GRUDNIEWSKI Kamil 4430Open Mężczyzn11:4500:00:0000:40:21
387SEKUŁA Wojciech 2349Open Mężczyzn08:0000:00:0000:40:22
388KOENIG Krzysztof 2410Husaria Race Team Open Mężczyzn08:1500:00:0000:40:22
389KWIATKOWSKI Tomasz 4440Open Masters Mężczyzn10:4500:00:0000:40:22
390TARGOWSKI Michał 2264Drużyna Pana MichałaOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:40:23
391RUBINKOWSKI Krzysztof 3506Open Mężczyzn10:1500:00:0000:40:23
392KRÓL Przemysław 3469X-Team TarnówOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:40:23
393KAMIŃSKI Maciej 2143STOMILEXElite Mężczyzn07:4500:00:0000:40:24
394MANOWSKI Adrian 2398GaŃbYja TeAmOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:40:24
395ORZESZEK Eneasz 3868Open Mężczyzn11:0000:00:0000:40:24
396OWCZARZAK Karolina 3869Open Kobiet11:0000:00:0000:40:24
397MUCHA Mateusz 2017Dirty SparrowsElite Mężczyzn07:4000:00:0000:40:24
398SUCHY Tomasz 2127Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4500:00:0000:40:25
399ŻUKOWSKA Aniela 2289OUTDOOR TRAININGOpen Kobiet08:0000:00:0000:40:25
400PORCZYK Zbigniew 2438OJ TE CHŁOPYOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:40:25
401BANAŚ Krzysztof 4095Open Mężczyzn11:3000:00:0000:40:25
402SZYMAŃSKI Adrian 2414Husaria Race Team Open Mężczyzn08:1500:00:0000:40:27
403SKOWRON Wojciech 2285OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:40:27
404POLAŃSKI Grzegorz 4046Canon ITO TeamOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:0000:40:28
405PIECHOWSKI Piotr 2800P&P TeamOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:40:29
406ZUGAJ Marek 3413CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0000:40:29
407ŚLESICKI Konstanty 4021Open Mężczyzn11:1500:00:0000:40:29
408GRYZ Maciek 2843Open Mężczyzn09:0000:00:0000:40:30
409KOWOL Aron 2397GaŃbYja TeAmOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:40:30
410NOWAK Rafal 3436FUNKY GYM TEAMOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:40:30
411MAKOWSKI Marcin 4254Open Mężczyzn11:4500:00:0000:40:30
412SLUPECKI Radek 2863Open Mężczyzn09:0000:00:0000:40:31
413MURSZEWSKI Maciej 3756Open Mężczyzn10:4500:00:0000:40:31
414MISSALA Mateusz 2444POWER TRAININGOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:40:32
415JANOSZ Rafał 3432FUNKY GYM TEAMOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:40:33
416BODZIOCH Mariusz 4045Canon ITO TeamOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:0000:40:34
417MACIĄGA Przemysław 3674Dziki z plastelinyOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:40:34
418KULASEK Michał 3860Open Mężczyzn11:0000:00:0000:40:35
419DAWIDZIAK Arkadiusz 3369Open Mężczyzn10:0000:00:0000:40:35
420DAWIDZIAK Wojciech 3370Open Mężczyzn10:0000:00:0000:40:35
421ZUCHMAŃSKI Przemysław 3660Open Mężczyzn10:3000:00:0000:40:35
422BOLEŃ Michał 3673Dziki z plastelinyOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:40:35
423WITEK Sławomir 2631AuuuuuOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:40:36
424WAŚ Łukasz 3134Open Mężczyzn09:3000:00:0000:40:36
425ZUCHMAŃSKI Grzegorz 3659Open Masters Mężczyzn10:3000:00:0000:40:36
426KULIK Dariusz 3173OUTDOOR TRAININGOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:40:37
427SIEMION Artur 2862Open Mężczyzn09:0000:00:0000:40:38
428MIKIELSKI Paweł 4256Open Mężczyzn09:1500:00:0000:40:39
429STEFAŃSKI Mikołaj 3412CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Mężczyzn10:1500:00:0000:40:41
430ŁUKASIK Zuzanna 3457Prawie lekarzeOpen Kobiet10:1500:00:0000:40:42
431NAGAS Pawel 3705Lubię Burpees’yOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:0000:40:43
432DZIENISIUK Marek 2464Open Mężczyzn08:1500:00:0000:40:44
433KSIĄŻEK Miłosz 3493Open Mężczyzn10:1500:00:0000:40:44
434BIELENIN Wojciech 3476Open Mężczyzn10:1500:00:0000:40:45
435SUŁKOWSKI Mateusz 2996Open Mężczyzn09:1500:00:0000:40:45
436JEZIORSKI Marcin 4237Open Mężczyzn11:4500:00:0000:40:46
437GORZEŃ Krzysztof 4311Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn11:3000:00:0000:40:46
438MOSKWA Jakub 4312Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn11:3000:00:0000:40:46
439URYCH Adam 3773Open Mężczyzn10:4500:00:0000:40:47
440SZKLARSKI Przemysław 2009Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0000:40:47
441IMIOŁCZYK Tomasz 4174KogutOpen Masters Mężczyzn11:4500:00:0000:40:48
442KAPITAN Grzegorz 2972Open Mężczyzn09:1500:00:0000:40:49
443MAJCHERCZYK Łukasz 4307KRYMARŁUKOpen Masters Mężczyzn12:0000:00:0000:40:49
444ODEJEWSKI Dariusz 4259Open Mężczyzn11:4500:00:0000:40:50
445WŁODARCZYK Krystian 4398Open Mężczyzn12:0000:00:0000:40:50
446JOPA Maciej 2281KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:40:50
447IMIOŁEK Arkadiusz 3741Open Masters Mężczyzn10:4500:00:0000:40:50
448KOSTUCHA Damian 4372Open Mężczyzn12:0000:00:0000:40:51
449KWARCIAK Grzegorz 2334Open Mężczyzn08:0000:00:0000:40:52
450SZULTKA Tomasz 4275Open Mężczyzn11:4500:00:0000:40:52
451KOSIOREK Łukasz 2286OUTDOOR TRAININGOpen Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:40:53
452PIETRZAK Wojciech 3761Open Mężczyzn10:4500:00:0000:40:55
453POKRANT Dariusz 2490Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:40:56
454KOCIOK Wioleta 4243Open Kobiet11:4500:00:0000:40:56
455DZIEDZICKI Przemysław 3086Open Mężczyzn09:3000:00:0000:40:57
456PROKOP Piotr 4220To nie ToOpen Mężczyzn11:4500:00:0000:40:58
457BUDZISZ Rafał 2575Open Mężczyzn11:0000:00:0000:41:00
458BAŃCER Tomasz 3566PEMESOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:41:02
459PACURA Rafał 4135Open Mężczyzn11:3000:00:0000:41:02
460GÓRA Dawid 4112Open Mężczyzn11:3000:00:0000:41:03
461GÓRECKI Krzysztof 2841Open Mężczyzn09:0000:00:0000:41:04
462ZAWIŚLAN Dawid 3005Open Mężczyzn09:1500:00:0000:41:04
463OZIEMSKI Arkadiusz 2856Open Mężczyzn09:0000:00:0000:41:04
464STOLARSKI Kamil 3303Husaria Race Team Open Mężczyzn10:3000:00:0000:41:04
465POTONIEC Adrian 2991Open Mężczyzn09:1500:00:0000:41:06
466SUCHANEK Paweł 2995Open Mężczyzn09:1500:00:0000:41:07
467PRZYBYLSKI Maciej 3642Open Mężczyzn10:3000:00:0000:41:07
468OSIŃSKI Krzysztof 4061Harpagan Team BydgoszczOpen Mężczyzn11:3000:00:0000:41:08
469MYŚLIWIEC Szymon 4257Open Mężczyzn11:3000:00:0000:41:08
470POBUDKIEWICZ Maciej 2529Hardcorowe WychylylybymyOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:41:09
471WIĘCKOWSKI Jakub 2109Drużyna JednorożcaOpen Mężczyzn07:4500:00:0000:41:13
472ŻMIJ Wojciech 2500Open Mężczyzn08:1500:00:0000:41:14
473BRODA Wojciech 4099Open Masters Mężczyzn11:3000:00:0000:41:14
474SZCZEPANIK Michał 2743Open Mężczyzn08:4500:00:0000:41:15
475CYPRIAN Dominik 3840Open Masters Mężczyzn11:0000:00:0000:41:17
476WOJCIECHOWSKI Adam 3261Open Mężczyzn09:4500:00:0000:41:17
477DWOJAK Sara 2421Mad Runners WałbrzychOpen Kobiet08:1500:00:0000:41:19
478SZCZEPAŃSKI Grzegorz 2422Mad Runners WałbrzychOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:41:19
479PODGRUDNY Szczepan 2094Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:41:21
480CHABIELSKI Marek 2577Open Mężczyzn08:4500:00:0000:41:23
481KOLASIŃSKI Jakub 2016Dirty SparrowsElite Mężczyzn07:4000:00:0000:41:23
482DĄBROWSKI Igor 3953Strach i CierpienieOpen Mężczyzn11:1500:00:0000:41:29
483ZABŁOTNY Kamil 2828TFP SPORT TEAMOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:41:29
484CZYŻEWSKI Jakub 3547Husaria Race Team Open Mężczyzn10:3000:00:0000:41:31
485MENDYKA Mariusz 3628Open Mężczyzn10:3000:00:0000:41:31
486ZARZYCKI Michał 4450Open Mężczyzn09:1500:00:0000:41:32
487MŁYNARCZAK Jakub 2827TFP SPORT TEAMOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:41:32
488LINDE Adam 2979Open Mężczyzn09:1500:00:0000:41:33
489DENDRA Marcin 2758CF Kuźnia DamianaOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:41:33
490KRÓLAK Margarita 4467Husaria Race Team Open Kobiet12:1500:00:0300:41:33
491POLAŃSKI Piotr 2311WATAHAOpen Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:41:34
492JANKOWIAK Katarzyna 2925Organic FitnessOpen Kobiet09:1500:00:0000:41:34
493POHLAND Paweł 2931Organic TeamOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:41:34
494RYCHARSKI Damian 2235Andrychowske Dziki!Open Mężczyzn08:0000:00:0000:41:34
495GUT Maciej 2584Open Mężczyzn08:3000:00:0000:41:36
496JACKOWIAK Agnieszka 2824TFP SPORT TEAMOpen Kobiet09:0000:00:0000:41:36
497MODELSKI Piotr 4414Open Mężczyzn12:1500:00:0000:41:36
498JACKOWIAK Szymon 2825TFP SPORT TEAMOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:41:37
499GREC Klaudia 2199United RunnersOpen Kobiet07:5000:00:0000:41:37
500GÓRALCZYK Marek 4217To nie ToOpen Mężczyzn11:4500:00:0000:41:38
501WILCZEK Lukasz 3259Open Mężczyzn09:4500:00:0000:41:39
502PISZCZELAK Mateusz 2445Runaway TeamOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:41:39
503TRELA Krzysztof 2358Open Mężczyzn08:0000:00:0000:41:40
504TRELA Lukasz 2359Open Mężczyzn08:0000:00:0000:41:40
505OLECH Grzegorz 2786Lemon TeamOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:41:41
506WOCHNIK Marek 2010Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0000:41:42
507KOPYDŁOWSKI Szymon 3025Hardcorowe WychylylybymyOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:41:42
508BYKOWSKI Wojciech 2249CF Kuźnia DamianaOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:41:43
509BEDNARSKI Rafał 2933PARTACZEOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:41:44
510SAK Marcin 2348Open Mężczyzn08:0000:00:0000:41:45
511MATEJCZYK Artur 2287OUTDOOR TRAININGOpen Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:41:45
512KAŁUŻA Robert 2934PARTACZEOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:41:45
513NIEMIEC Wojciech 3189SRS RATELOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:41:46
514BRZEZINKA Mariusz 2301SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:41:47
515BATURA Adrian 3437Hicron Hardcore TeamOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:41:47
516MARUSZCZYK Marcin 2139Spartan TeamOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:41:49
517FILIPIAK Krzysztof 3438Hicron Hardcore TeamOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:41:49
518BARAN Paulina 2290Piękni i BestieOpen Kobiet08:0000:00:0000:41:50
519WINKEL Szymon 2364Open Mężczyzn08:0000:00:0000:41:51
520RUCKI Bartosz 2993Open Mężczyzn09:1500:00:0000:41:51
521JAWORSKI Łukasz 3377Open Mężczyzn10:0000:00:0000:41:51
522ŻUBEREK Paweł 3307Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:41:51
523POPIOŁEK Magdalena 4436Open Kobiet09:1500:00:0000:41:53
524SEKUŁA Dawid 2437OCRTraining.plOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:41:53
525WATAŁA Marcin 3395Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:41:53
526PŁAZA Piotr 3240Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:41:54
527JANICKI Kamil 2061RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:41:55
528CIUPEK Robert 2099Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn07:4500:00:0000:41:56
529MATEJCZYK Marcin 2288OUTDOOR TRAININGOpen Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:41:56
530PAWLUS Tomasz 3119Open Mężczyzn09:1500:00:0000:41:57
531GIERSZ Andrzej 3285Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:41:57
532SZYDŁOWSKI Michał 4067Kochamy LeysaOpen Mężczyzn11:3000:00:0000:41:57
533ZWIERZCHOWSKI Łukasz 2049Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn07:4500:00:0000:41:58
534JEWDOKIMOW Łukasz 2164Open Mężczyzn07:4500:00:0000:41:59
535GEBAUER Mariusz 2533Husaria Race Team Open Mężczyzn08:3000:00:0000:41:59
536KURPANIK Karol 4065Kochamy LeysaOpen Mężczyzn11:3000:00:0000:41:59
537SZYDŁOWSKI Bartłomiej 4066Kochamy LeysaOpen Mężczyzn11:3000:00:0000:41:59
538KAŁUŻA Łukasz 4365Open Mężczyzn12:0000:00:0000:41:59
539JANKO Kamil 2536Husaria Race Team Open Mężczyzn08:3000:00:0000:42:00
540KARCZMARCZYK Krzysztof 2115Human OCROpen Masters Mężczyzn07:4500:00:0000:42:00
541BARAN Mirosław 3961Open Masters Mężczyzn11:1500:00:0000:42:00
542KRAWCZYKOWSKI Kamil 4064Kochamy LeysaOpen Mężczyzn11:3000:00:0000:42:00
543KUBIAK Edyta 2822Team ŚwiniaOpen Kobiet08:0000:00:0000:42:01
544WOJTANEK Piotr 3525Open Mężczyzn10:1500:00:0000:42:01
545MOTYL Łukasz 2310VinderenOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:42:01
546ŚLIWA Wojtek 4022Open Mężczyzn11:1500:00:0000:42:01
547KUBERA Piotr 4376Open Masters Mężczyzn12:0000:00:0000:42:01
548BEŃKOWSKI Aleksander 2238BLUE DOLPHIN TEAMOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:42:03
549GĄSIENIEC Wojciech 4341Veolia Energia ŁódźOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:42:04
550TARAS Michał 2812Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn09:0000:00:0000:42:06
551BARTKOWIAK Artur 2834Open Mężczyzn09:0000:00:0000:42:06
552BRZOSTOWSKI Michał 4452Open Mężczyzn10:0000:00:0000:42:08
553SZYMASZEK Tomasz 2798OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:42:09
554BISKUPSKI Karol 3964Open Mężczyzn11:0000:00:0000:42:09
555KIEŁBIK Marcin 2166Elite Masters Mężczyzn07:4500:00:0000:42:11
556GĄGOL Marek 2519Chemical brothersOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:42:11
557WOJARSKI Grzegorz 4034Open Mężczyzn11:0000:00:0000:42:12
558HERÓD Rafał 2432OCR TEAM BYDLAKIOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:42:14
559SZWEDO Artur 2776HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:42:14
560KUCHARUK Daniel 2785Inpost_2019Open Mężczyzn09:0000:00:0000:42:14
561DENDURA Jędrzej 3479Open Mężczyzn10:1500:00:0000:42:14
562KORZENIOWSKI Mateusz 2433OCR TEAM BYDLAKIOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:42:15
563KOSIŃSKI Rafał 2784Inpost_2019Open Mężczyzn09:0000:00:0000:42:15
564GĘSTY Łukasz 3978Open Mężczyzn11:1500:00:0000:42:17
565STANCLIK Grzegorz 2864Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:42:17
566BARAŃSKI Maciek 4096Open Mężczyzn11:3000:00:0000:42:18
567MODZELEWSKI Mateusz 4129Open Mężczyzn11:3000:00:0000:42:18
568ŁOPUCH Robert 4297DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn12:0000:00:0000:42:19
569MĘKAL Tomasz 2092Open Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:42:19
570MĘKAL Dariusz 2091Open Mężczyzn07:4000:00:0000:42:20
571DREKO Krzysztof 3073TURBOTEAMOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:42:20
572PONTUS Piotr 2861Open Mężczyzn09:0000:00:0000:42:21
573BULIŃSKA Justyna 2836Open Masters Kobiet09:0000:00:0000:42:23
574FILUSZ Dawid 3583STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:42:25
575WIECZOREK Mateusz 2156xRunnersElite Mężczyzn07:4500:02:2400:42:25
576FLOREK Katarzyna 3074TURBOTEAMOpen Kobiet09:3000:00:0000:42:26
577BUKOWIEC Rafał 3477Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0000:42:28
578BADOWSKI Mateusz 3960Open Mężczyzn11:1500:00:0000:42:28
579BUCHOWSKI Andrzej 3965Open Masters Mężczyzn11:1500:00:0000:42:28
580BLACHOWICZ Piotr 2425Nienażarte MisieOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:42:30
581JACHNIEWICZ Remigiusz 4320MASTERS JUDO TEAM GLIWICEOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:42:30
582SADOWSKI Mateusz 3508Open Mężczyzn10:1500:00:0000:42:30
583MAŃCZYŃSKI Marcin 4382Open Masters Mężczyzn12:0000:00:0000:42:30
584OŻÓG Grzegorz 4292BOX88Open Mężczyzn12:0000:00:0000:42:31
585MURZYNIEC Adam 3233Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:42:31
586MARCZYŃSKI Jacek 3498Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0000:42:32
587DENDRA Beata 2757CF Kuźnia DamianaOpen Masters Kobiet09:0000:00:0000:42:33
588WASIEWICZ Michał 2870Open Mężczyzn09:0000:00:0000:42:33
589CHWIAŁKOWSKI Łukasz 4102Open Mężczyzn11:3000:00:0000:42:33
590BURAK Łukasz 3707RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:42:34
591SZULC Piotr 3770Open Mężczyzn10:4500:00:0000:42:34
592DREKO Anna 3072TURBOTEAMOpen Kobiet09:3000:00:0000:42:34
593SZYMAŃSKI Piotr 3519Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0000:42:34
594GÓRNIAK Bartek 3708RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:42:35
595JANCEWICZ Rafał 3849Open Mężczyzn11:0000:00:0000:42:36
596WIELOGÓRSKI Karol 4032Open Mężczyzn11:1500:00:0000:42:36
597BIELICKI Wojciech 3931Lacroix Electronics TeamOpen Mężczyzn11:1500:00:0000:42:37
598LEGIEŃ Jakub 3229Open Mężczyzn09:4500:00:0000:42:37
599SURDEL Aleksandra 4439Open Masters Kobiet10:4500:00:0000:42:37
600ADAMUS Mateusz 3727Open Mężczyzn10:4500:00:0000:42:38
601NOWAK Damian 3757Open Mężczyzn10:4500:00:0000:42:38
602SZCZOTKA Piotr 3769Open Mężczyzn10:4500:00:0000:42:39
603GORA Gabriela 3162MikudatomiOpen Kobiet09:4500:00:0000:42:40
604CIEŚLAK Sebastian 2160Elite Mężczyzn07:4500:00:0000:42:40
605WIADEREK Monika 2804PATOFAMILIAOpen Masters Kobiet09:0000:00:0000:42:41
606DUDEK Konrad 3706POWER TRAININGOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:42:41
607MARZEC Marek 3107Open Mężczyzn09:3000:00:0000:42:41
608WIANKOWSKI Dawid 3775Open Mężczyzn10:4500:00:0000:42:41
609BERNAT Dorian 4346Open Mężczyzn12:0000:00:0000:42:41
610STEMPLEWSKI Łukasz 3126Open Mężczyzn09:3000:00:0000:42:41
611PODSIADŁO Bartosz 2989Open Mężczyzn09:1500:00:0000:42:42
612NIEDŹWIECKI Maciej 2172Elite Mężczyzn07:4500:00:0000:42:42
613WOŚ Marta 2957SWD ForMMA GymOpen Kobiet09:1500:00:0000:42:42
614GANCZORZ Dawid 3584STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:42:42
615PIASECKI Jakub 3760Open Mężczyzn10:4500:00:0000:42:42
616MOSKAŁA Łukasz 3434FUNKY GYM TEAMOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:42:43
617NOWAK Joanna 3435FUNKY GYM TEAMOpen Kobiet10:1500:00:0000:42:43
618JACIW Krzysztof 4363Open Mężczyzn12:0000:00:0000:42:43
619STELMASZCZUK Mateusz 4392Open Mężczyzn12:0000:00:0000:42:43
620NABAGŁO Marcin 3694KOCHAM SŁODKIEOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:42:44
621BŁOŃSKI Maciej 3203Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:42:44
622SKOCZEK Anna 3697KOCHAM SŁODKIEOpen Kobiet10:4500:00:0000:42:45
623RYCHLAK Krzysztof 4140Open Mężczyzn11:3000:00:0000:42:47
624GĘBALA Piotr 2721Open Mężczyzn08:4500:00:0000:42:48
625GORZKOWSKI Tomasz 2722Open Mężczyzn08:4500:00:0000:42:48
626WÓJCIK Mateusz 4420Open Mężczyzn12:1500:00:0000:42:48
627BORCZ Fabian 3798Klub Biegacza RTV EURO AGDOpen Mężczyzn11:0000:00:0000:42:49
628ZDERSKA Aneta 2878Open Masters Kobiet09:0000:00:0000:42:49
629NOWAK Marcin 3799Klub Biegacza RTV EURO AGDOpen Mężczyzn11:0000:00:0000:42:50
630VORONA Maryna 4152Open Kobiet09:3000:00:0000:42:52
631DOBOSZ Kamil 3843Open Mężczyzn11:0000:00:0000:42:52
632DUKIEWICZ Dariusz 2084Open Mężczyzn07:4000:00:0000:42:53
633TETKOWSKI Michał 4455Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:42:54
634NADOLNY Kamil 2239boratOCROpen Mężczyzn08:0000:00:0000:42:55
635JANCZEWSKI Marcin 3286Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:42:55
636KRYSZTOFIAK Damian 3290Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:42:56
637SŁABY Aleksandra 4418Open Kobiet12:1500:00:0000:42:56
638SIEWIOR Piotr 2621Open Mężczyzn08:3000:00:0000:42:58
639FARON Tomasz 4453Open Mężczyzn11:0000:00:0000:43:00
640KOZIEŁ Wojciech 3752Open Mężczyzn10:4500:00:0000:43:00
641SKÓRA Dawid 2394FairPlayPlusOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:43:01
642PAPUGA Kamil 3701Kocierz TeamOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:43:01
643KYSIAK Kamil 2169Open Mężczyzn07:4000:00:0000:43:01
644KRZEMIENIEWSKI Mateusz 2393FairPlayPlusOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:43:02
645KAMYCZEK Adam 2765DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:43:02
646KOŚĆ Wojciech 2395fizjoświry auuOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:43:03
647HELLER Ernest 4412Open Mężczyzn12:1500:00:0000:43:03
648CHRAPKIEWICZ Agnieszka 3698Kocierz TeamOpen Kobiet10:4500:00:0000:43:04
649KULIGOWSKA Małgorzata 2850Open Masters Kobiet09:0000:00:0000:43:05
650SKRĘTY Patryk 2021Eden RunnersElite Mężczyzn07:4000:00:0000:43:09
651WOJCIECHOWSKA Paulina 3397Open Kobiet10:0000:00:0000:43:09
652PACYGON Tomek 2020Eden RunnersElite Mężczyzn07:4000:00:0000:43:09
653SZYBIAK Paweł 2565Runmageddonowe Świry Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:43:10
654KARCZYŃSKI Tomasz 3221Open Mężczyzn09:4500:00:0000:43:12
655MAZUR Jarosław 4005Open Mężczyzn11:1500:00:0000:43:12
656JABŁONKA Bartek 2417JelenieOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:43:13
657LASOTA Jakub 2418JelenieOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:43:13
658MASTEJ Jakub 3294Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:43:13
659KUMAŃSKI Arek 2168Elite Mężczyzn07:4500:00:0000:43:13
660ALEKSANDROV Denys 3202Open Mężczyzn09:4500:00:0000:43:14
661ZAWILIŃSKI Mateusz 3306Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:43:14
662GARGAS Paweł 3671CFNS TRAININGOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:43:15
663ADAMOWICZ Marcin 3201Open Mężczyzn09:1500:00:0000:43:15
664WASILUK Mateusz 3257Open Mężczyzn09:1500:00:0000:43:16
665OGÓREK Sebastian 3672CFNS TRAININGOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:43:16
666ŚWIĄTEK Karol 2413Husaria Race Team Open Mężczyzn08:1500:00:0000:43:17
667KAZIMIR Marcin 3222Open Mężczyzn09:4500:00:0000:43:17
668BUCZAK Łukasz 3663Alko Team RybnikOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:43:17
669ZAJĄC Paweł 2520CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Mężczyzn08:3000:00:0000:43:17
670WOLNY Daniel 3778Open Mężczyzn10:4500:00:0000:43:18
671KOLASA Adam 3749Open Mężczyzn10:4500:00:0000:43:19
672DUCH Dawid 3176PwC SDC Runners TeamOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:43:19
673WITKOWSKI Arkadiusz 2116Human OCRElite Mężczyzn07:4500:00:0000:43:19
674KŁOSOWSKI Karol 2120Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4500:00:0000:43:19
675SOBKIEWICZ Michał 2668Enax Run4FunOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:43:19
676NIEDZIELA Arkadiusz 3235Open Mężczyzn09:4500:00:0000:43:20
677KRAJEWSKI Michał 3619Open Mężczyzn10:3000:00:0000:43:20
678MAGALA Bartosz 3625Open Mężczyzn10:3000:00:0000:43:20
679BIELICH Adrian 3662Alko Team RybnikOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:43:21
680WYSZCZELSKA Ewelina 4197REEBOK RUN CREWOpen Kobiet11:4500:00:0000:43:21
681STĘPIEŃ Paulina 2783Husaria Race Team Open Kobiet09:3000:00:0000:43:22
682TOMASZEWSKI Adrian 4396Open Mężczyzn12:0000:00:0000:43:22
683WYDRA Mariusz 4421Open Masters Mężczyzn12:1500:00:0000:43:22
684WYDRA Przemysław 4422Open Mężczyzn12:1500:00:0000:43:23
685KONARSKI Łukasz 2047Kontener FormyElite Mężczyzn07:4500:00:0000:43:23
686KOCZNUR Michał 3379Open Mężczyzn10:0000:00:0000:43:23
687PAWELEC Aleksandra 3295Husaria Race Team Open Kobiet10:0000:00:0000:43:24
688JEZIERSKI Jakub 4236Open Mężczyzn11:4500:00:0000:43:25
689MELNER Piotr 2664Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:43:25
690NIKIEL Dariusz 2206Dirty SparrowsElite Mężczyzn07:4500:00:0000:43:25
691GÓRAJEWSKI Piotr 2660Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:43:26
692MACIEJEWSKI Filip 3817RAJSPORT ACTIVEOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:0000:43:26
693MACIEJEWSKI Łukasz 3818RAJSPORT ACTIVEOpen Mężczyzn11:0000:00:0000:43:26
694DERYŁO Mateusz 2210SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn07:4500:00:0000:43:26
695PIEŁA Szymon 3586STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:43:28
696FIJAK Karolina 3922Grażynki OCR Open Kobiet11:0000:00:0000:43:29
697BISTRAM Krzysztof 2835Open Mężczyzn09:0000:00:0000:43:30
698DZIUBA Andrzej 3972Open Mężczyzn11:0000:00:0000:43:30
699PARFIAN Karol 4466Open Mężczyzn12:1500:00:0000:43:30
700GROCHOT Magdalena 3604Open Kobiet10:3000:00:0000:43:31
701STANIKOWSKI Mariusz 4026Open Mężczyzn11:1500:00:0000:43:31
702WIELGOSZ Tomasz 4031Open Mężczyzn11:0000:00:0000:43:32
703GAŁUSZKA Justyna 4082ROSSMANN Pozytywnie ZakręceniOpen Kobiet09:4500:00:0000:43:32
704LEKSTON Bartłomiej 3622Open Mężczyzn10:3000:00:0000:43:32
705KASPROWSKI Michał 2846Open Mężczyzn09:0000:00:0000:43:33
706MAJCHERSKI Tomasz 3154FemFit5+Open Mężczyzn09:4500:00:0000:43:36
707ZIEMNICKI Tomasz 4036Open Masters Mężczyzn11:1500:00:0000:43:36
708GŁOWACZ Grzegorz 2118Husaria Race Team Elite Masters Mężczyzn07:4500:00:0000:43:36
709GALAS Anna 4203RossmannOpen Kobiet09:4500:00:0000:43:37
710KRAJNIAK Jarosław 2062RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:43:39
711SZAFRAN Jakub 2134Piękni i BestieOpen Mężczyzn07:4500:00:0000:43:40
712IWANIDIS Bartosz 2587Open Mężczyzn08:3000:00:0000:43:40
713FILIP Lukasz 2532Husaria Race Team Open Mężczyzn08:3000:00:0000:43:40
714KAZUBEK Michał 3615Open Mężczyzn10:3000:00:0000:43:40
715ZIELIŃSKI Michał 2183Elite Mężczyzn07:4500:00:0000:43:41
716PIETRAS Mariola 2518Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet08:3000:00:0000:43:41
717SUCHOSZEK Sylwia 3392Open Kobiet10:0000:00:0000:43:41
718WOŹNIAK Przemysław 3399Open Mężczyzn10:0000:00:0000:43:41
719PIĄTEK Rafał 4159Befit24team Open Mężczyzn09:4500:00:0000:43:42
720HADRIAN Szymon 2517Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:43:44
721DACHOWSKI Paweł 2380Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:43:44
722NAPIERAJ Katarzyna 2755Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet08:3000:00:0000:43:46
723ŚWIATOWIEC Adrian 2142SRS RATELElite Mężczyzn07:4500:00:0000:43:46
724WITLIB Michał 3260Open Mężczyzn09:4500:00:0000:43:47
725DZIADUSZYCKI Dawid 3969Open Mężczyzn11:1500:00:0000:43:48
726KAŚNIEWSKI Łukasz 3989Open Mężczyzn11:1500:00:0000:43:48
727KRYSTOŃ Łukasz 4406Piotrkowskie DzikiOpen Mężczyzn12:1500:17:5200:43:49
728BRODZIAK Andrzej 2965Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:43:50
729CHLEBOWSKI Grzegorz 4351Open Mężczyzn12:0000:00:0000:43:50
730LIS Adam 4126Open Mężczyzn11:3000:00:0000:43:53
731KAWA Łukasz 4367Open Mężczyzn12:0000:00:0000:43:54
732FIJAK Remigiusz 3919Dirty SparrowsOpen Mężczyzn11:0000:00:0000:43:59
733BEDNARCZYK Piotr 4345Open Masters Mężczyzn12:0000:00:0000:43:59
734ŻOŁNIEREK Wojciech 4442Dirty SparrowsOpen Mężczyzn11:1500:00:0000:44:00
735MIKOŁAJCZYK Michał 4296Deloitte Adventure TeamOpen Mężczyzn11:3000:00:0000:44:00
736KANIEWSKI Artur 2792Melvit teamOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:44:01
737GAŁĄZKA Bartłomiej 3784Beye KohaneOpen Mężczyzn11:0000:00:0000:44:02
738SZCZERBAL Joanna 3920Dirty SparrowsOpen Kobiet11:1500:00:0000:44:02
739PAWŁOWSKI Michał 2793Melvit teamOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:44:03
740JARZĘBSKI Piotr 3850Open Mężczyzn11:0000:00:0000:44:04
741AUGUSTYNIAK Kamil 2829Warchlaki AdelajdyOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:44:05
742ANDRZEJEWSKI Kamil 3783Beye KohaneOpen Mężczyzn11:0000:00:0000:44:05
743DZIERŻANOWSKI Mateusz 2059RMF4RTElite Mężczyzn07:4000:00:0000:44:05
744WIDUCH Ryszard 3523Open Masters Mężczyzn10:3000:00:0000:44:06
745BAGROWSKA Agata 2198United RunnersOpen Kobiet07:5000:00:0000:44:06
746KWILMAN Konrad 4377Open Mężczyzn12:0000:00:0000:44:07
747FRĄCKOWIAK Kinga 4072PATUS TeamOpen Kobiet11:3000:00:0000:44:07
748INDYK Kamil 2035Husaria Race Team Open Mężczyzn07:4000:00:0000:44:07
749KORDEK Dawid 4073PATUS TeamOpen Mężczyzn11:3000:00:0000:44:08
750ŁUKASZYŃSKI Marek 4378Open Mężczyzn12:0000:00:0000:44:09
751PIĄTEK Bartosz 3348Rżöllĕ SquadOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:44:09
752GIDELSKI Bartek 4358Open Mężczyzn12:0000:00:0000:44:10
753SZELĄG Sebastian 3128Open Mężczyzn09:3000:00:0000:44:10
754KALKOWSKI Dariusz 3346Rżöllĕ SquadOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:44:11
755BUKOWSKI Marek 4100Open Mężczyzn11:3000:00:0000:44:11
756KULCZAK Paweł 3819RMF4RT GladiatorsOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:0000:44:12
757ŁANOCHA Michał 2080X-Team TarnówOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:44:13
758ZWARDOŃ Marcin 2392Ex TeamOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:44:14
759MARSZAŁEK Magdalena 2403Grażynki OCR Open Masters Kobiet08:1500:00:0000:44:15
760SPRADA Jakub 3546Herobox ŚwiecieOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:44:15
761KRZYSTYNIAK Grzegorz 3995Open Mężczyzn11:1500:00:0000:44:15
762KOZAR Marcin 4122Open Masters Mężczyzn11:3000:00:0000:44:16
763ŚMIERZYŃSKI Maciej 4181LOS CADETESOpen Mężczyzn11:4500:00:0000:44:16
764WOŹNIAK Kuba 4182LOS CADETESOpen Mężczyzn11:4500:00:0000:44:16
765LIS Krzysztof 4252Open Mężczyzn10:3000:00:0000:44:16
766KRZYSZTOFOWICZ Korneliusz 2480Open Mężczyzn08:1500:00:0000:44:17
767GLEGOŁA Aleksander 2970Open Mężczyzn09:1500:00:0000:44:18
768ZIĘBACZEWSKI Robert 4158Open Mężczyzn11:3000:00:0000:44:18
769ŁAPSA Krzysztof 3999Open Mężczyzn11:1500:00:0000:44:18
770MICHEL Mateusz 2981Open Mężczyzn09:1500:00:0000:44:20
771POSTAWA Kamil 2990Open Mężczyzn09:1500:00:0000:44:20
772JUREK Kacper 3781ARTEMIS TEAM MIELECOpen Mężczyzn11:0000:00:0000:44:21
773LALEK Bartek 3364United RunnersOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:44:22
774ŁACIAK Dawid 3722Utani Gran HurOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:44:22
775CZAJKOWSKA Agnieszka 2269Hardcorowe WychylylybymyOpen Kobiet08:0000:00:0000:44:23
776SIERADZKI Grzegorz 3568POWER TRAININGOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:0000:44:23
777ŻURAWSKI Michał 3007Open Mężczyzn09:1500:00:0000:44:24
778CZUBAŁA Olga 3567POWER TRAININGOpen Kobiet10:3000:00:0000:44:24
779SOBOLEWSKI Radosław 4025Open Mężczyzn11:1500:00:0000:44:24
780KSIĄŻEK Mateusz 2848Open Mężczyzn09:0000:00:0000:44:25
781CHO Magdalena 4199RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet08:0000:00:0000:44:25
782DRZEWOWSKA Marlena 2455Tree CrewOpen Kobiet08:1500:00:0000:44:25
783KOKOWSKI Mariusz 2456Tree CrewOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:44:25
784KISZNIEWSKI Aleksander 3100Open Mężczyzn09:3000:00:0000:44:25
785SERKIS Małgorzata 4142Open Masters Kobiet10:4500:00:0000:44:26
786GRABOWSKI Kamil 4359Open Mężczyzn12:0000:00:0000:44:26
787SZWED Maciek 4394Open Mężczyzn11:4500:00:0000:44:26
788WILCZEK Marcin 2363Open Mężczyzn08:0000:00:0000:44:27
789KOŁACZ Jakub 2475Open Mężczyzn08:0000:00:0000:44:27
790SZYMULA Grzegorz 3772Open Mężczyzn10:4500:00:0000:44:27
791PTAK Kacper 3943PCHORYOpen Mężczyzn11:1500:00:0000:44:28
792ZAWADZKI Jakub 3944PCHORYOpen Mężczyzn11:1500:00:0000:44:28
793PAWŁOWSKI Dawid 3942PCHORYOpen Mężczyzn11:1500:00:0000:44:29
794OLEKSY Damian 4169HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:44:30
795MŁODECKI Piotr 4413Open Mężczyzn12:1500:00:0000:44:30
796LISTWOŃ Karol 3347Rżöllĕ SquadOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:44:32
797LORANC Paweł 2014DENISTEAMElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:44:33
798KOŁODZIEJ Andrzej 2476Open Mężczyzn08:1500:00:0000:44:33
799PAMUŁA Bartłomiej 3933Lion Motors KatowiceOpen Mężczyzn11:1500:00:0000:44:35
800NOWAKOWSKI Marcin 4051Dirty SparrowsOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:44:36
801GŁADYŚ Przemysław 3269FUNKY GYM TEAMOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:44:37
802DOMAGAŁA Łukasz 3932Lion Motors KatowiceOpen Mężczyzn11:1500:00:0000:44:37
803KOZŁOWSKA Malwina 4050Dirty SparrowsOpen Kobiet10:3000:00:0000:44:37
804MASIER Katarzyna 2338Open Kobiet08:0000:00:0000:44:38
805ZIARKOWSKI Mirosław 3589STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:0000:44:39
806LEDUCHOWSKI Kuba 2170Open Mężczyzn07:4500:00:0000:44:39
807ZMIJ Zbyszek 2501Open Mężczyzn08:1500:00:0000:44:39
808BARAN Konrad 3276Human OCROpen Mężczyzn10:0000:00:0000:44:40
809REDEK Damian 3299Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:44:40
810CYBULSKI Paweł 2108Cybul Extreme TeamElite Mężczyzn07:4500:00:0000:44:40
811JONECZEK Marcin 3611Open Mężczyzn10:3000:00:0000:44:42
812ŁYSIEŃ Mateusz 3862Open Mężczyzn11:0000:00:0000:44:42
813KAŚKIEWICZ Grzegorz 3747Open Mężczyzn10:4500:00:0000:44:42
814WĄTOR Piotr 3896Open Mężczyzn11:0000:00:0000:44:42
815CZARNIK Marek 4208Spartańska DziczOpen Mężczyzn11:4500:00:0000:44:42
816PAWLAK Adam 4416Open Mężczyzn12:1500:00:0000:44:42
817CUDO Szymon 2837Open Mężczyzn09:0000:00:0000:44:42
818LATOSI Adrian 2599Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:44:43
819SARAD Krzysztof 4209Spartańska DziczOpen Mężczyzn11:4500:00:0000:44:43
820HAŁAS Rafał 3606Open Mężczyzn10:3000:00:0000:44:44
821LISIAK Adam 3623Open Mężczyzn10:3000:00:0000:44:45
822MANOILO Volodymyr 4434PHD RakietyOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:44:48
823BIERNACKI Dominik 2553PHD RakietyOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:44:50
824ŻACZKO Paweł 2555PHD RakietyOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:44:50
825GRYSZTAR Jakub 2318Open Mężczyzn08:0000:00:0000:44:51
826JURKIEWICZ Krzysztof 3946Rekreacyjne WspinanieOpen Mężczyzn11:1500:00:0000:44:51
827FISUN Oleksandr 3216Open Mężczyzn09:4500:00:0000:44:52
828FLIEGERT Paweł 3087Open Mężczyzn09:1500:00:0000:44:53
829FLIEGERT Szymon 3088Open Mężczyzn09:1500:00:0000:44:53
830SABATOWSKI Krzysztof 3875Open Mężczyzn11:0000:00:0000:44:53
831MICINIAK Marta 3947Rekreacyjne WspinanieOpen Kobiet11:1500:00:0000:44:53
832STANISZEWSKA-DUDA Katarzyna 3466Tim jest TimOpen Masters Kobiet10:1500:00:0000:44:54
833SAWCZAK Piotr 3876Open Mężczyzn11:0000:00:0000:44:54
834HOŁUBOWSKI Marek 3945Rekreacyjne WspinanieOpen Mężczyzn11:1500:00:0000:44:54
835SZYMAŃSKI Kacper 4161BEJEOpen Mężczyzn11:4500:00:0000:44:54
836NOWAK Katarzyna 3464Tim jest TimOpen Kobiet10:1500:00:0000:44:54
837NOWAK Marcin 3465Tim jest TimOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:44:54
838SIKORA Mateusz 4143Open Mężczyzn11:3000:00:0000:44:55
839NAPORA Piotr 4160BEJEOpen Mężczyzn11:4500:00:0000:44:55
840ZIELINSKA Anna 4305Krasnale z Dolnośląskich BorówOpen Kobiet12:0000:00:0000:44:56
841ZIELIŃSKI Andrzej 4306Krasnale z Dolnośląskich BorówOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:44:56
842MATULKA Michał 2735Open Mężczyzn08:4500:00:0000:44:57
843WYDRZYCKI Michał 3901Open Mężczyzn11:0000:00:0000:44:57
844GRUSZKIEWICZ Przemysław 2842Open Mężczyzn09:0000:00:0000:44:58
845STANKIEWICZ Karolina 2914Husaria Race Team Open Kobiet09:1500:00:0000:44:58
846IWANOWSKI Tomasz 4218To nie ToOpen Mężczyzn11:4500:00:0000:44:59
847KOTRA Aneta 2782Husaria Race Team Open Kobiet09:0000:00:0000:45:00
848MATYJASEK Mateusz 4219To nie ToOpen Mężczyzn11:4500:00:0000:45:00
849ROBAK Sylwester 2347Open Mężczyzn08:0000:00:0000:45:01
850BAJDAK Damian 4094Open Mężczyzn11:3000:00:0000:45:01
851KOŁODZIEJ Agata 4244Open Kobiet11:4500:00:0000:45:01
852SIEINSKI Adam 2257DKO BULLS Open Mężczyzn08:0000:00:0000:45:02
853BAJDAK Adrian 4093Open Mężczyzn11:3000:00:0000:45:02
854PIERZGALSKI Piotr 4167Decathlon PłockOpen Mężczyzn11:4500:00:0000:45:02
855SZWAN Patryk 3430Fabryka Formy BytomOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:45:03
856RONOWICZ Paweł 3785Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn11:0000:00:0000:45:03
857BOROWIEC Miłosz 3429Fabryka Formy BytomOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:45:04
858MIECZKOWSKA Anna 4127Open Kobiet10:1500:00:0000:45:05
859PINKOWICZ Maciej 2107CF Kuźnia DamianaOpen Mężczyzn07:4500:00:0000:45:05
860KASIŃSKA Małgorzata 3988Open Kobiet11:1500:00:0000:45:05
861WOJCIECH Krzysztof 2428NIEPOZORNIOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:45:07
862KASIŃSKI Łukasz 3940OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Masters Mężczyzn11:1500:00:0000:45:07
863CHOROŚ Michał 2271Husaria Race Team Open Mężczyzn08:0000:00:0000:45:09
864ZUBOWICZ Łukasz 3780Open Mężczyzn10:4500:00:0000:45:09
865ZIÓŁEK Dawid 2258DKO BULLSOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:45:11
866OSOWSKI Karol 3695KOCHAM SŁODKIEOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:45:12
867CHABASIEWICZ Wojciech 2676HordaOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:45:13
868WEJMAN Mariusz 4304KOPEĆ TEAMOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:45:13
869MRÓZ Marcin 2649Czeczotka OstrołękaOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:45:14
870MODRZEJEWSKI Mateusz 4303KOPEĆ TEAMOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:45:14
871ZAŁUSKA Piotr 2650Czeczotka OstrołękaOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:45:15
872RUCKA Alicja 4265Open Kobiet11:4500:00:0000:45:16
873MAJOWSKI Michał 2103Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn07:4500:00:0000:45:16
874WOŁYNIEC Piotr 3262Open Mężczyzn09:4500:00:0000:45:16
875LUBISZEWSKA Karolina 3050Positive Freaks TeamOpen Kobiet09:3000:00:0000:45:17
876OSOWSKI Krzysztof 3696KOCHAM SŁODKIEOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:45:17
877SZYLKIN Wojciech 4180LECZNICA TEAMOpen Mężczyzn11:4500:00:0000:45:17
878DUNAT Robert 4326Patosquad ELITEOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:45:17
879ŁYPIK Jakub 2732Open Mężczyzn08:4500:00:0000:45:17
880PIETRZAK Krzysztof 3024DZIKIE DZIKI GORZÓW Open Mężczyzn08:3000:00:0000:45:18
881ROSŁON Rafał 2617Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:45:18
882DOBEK Marcin 2680Husaria Race Team Open Mężczyzn08:4500:00:0000:45:18
883FUCHS Bartosz 2681Husaria Race Team Open Mężczyzn08:4500:00:0000:45:18
884MROCZKA Maciej 2787LesiskoOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:45:18
885BOJAKOWSKI Krzysztof 2814Sex aferaOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:45:18
886JAKUBIAK Paweł 3441Liski ChytruskiOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:45:18
887OPOKA Radek 4329Patosquad ELITEOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:45:18
888DURAJSKI Ariel 4179LECZNICA TEAMOpen Mężczyzn11:4500:00:0000:45:19
889WOLNY Krzysztof 2788LesiskoOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:45:19
890RADOŁA Marcin 2562RMF 4RACING TeamOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:45:20
891DĘBEK Marcin 3210Open Mężczyzn09:4500:00:0000:45:20
892NIEDZIAŁKOWSKI Bartłomiej 3442Liski ChytruskiOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:45:20
893WIERBIL Dominik 2362Open Mężczyzn08:0000:00:0000:45:20
894CHOJECKI Piotr 3205Open Masters Mężczyzn09:4500:00:0000:45:21
895CZERWIŃSKI Wojciech 4325Patosquad ELITEOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:45:21
896MUSIAŁ Michał 3500Open Mężczyzn10:1500:00:0000:45:22
897KOWALEWSKI Marek 3992Open Masters Mężczyzn11:1500:00:0000:45:22
898ROSA Arkadiusz 2564RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:45:22
899PAJDA Jarek 3502Open Mężczyzn10:1500:00:0000:45:23
900MACHOWSKI Arkadiusz 4379Open Mężczyzn12:0000:00:0000:45:23
901BOJAR Jarosław 3790Drużyna JednorożcaOpen Mężczyzn11:0000:00:0000:45:25
902RÓŻYCKI Adrian 3927Jedziemy z tym koksemOpen Mężczyzn11:1500:00:0000:45:25
903KONIECZNY Damian 3990Open Mężczyzn11:0000:00:0000:45:25
904ZIACH Mariusz 4445Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:45:25
905AUGUŚCIK Marcin 3831Open Mężczyzn11:0000:00:0000:45:26
906WALENTUKIEWICZ Natalia 2712WF KostrzynOpen Kobiet08:4500:00:0000:45:26
907SKOKOWSKA Anna 3878Open Kobiet11:0000:00:0000:45:26
908WALENTUKIEWICZ Mateusz 2711WF KostrzynOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:45:27
909KUTA Dominika 3291Husaria Race Team Open Kobiet10:0000:00:0000:45:27
910PAWŁOWSKI Krzysztof 3870Open Mężczyzn11:0000:00:0000:45:27
911KRZYŻAK Tomasz 3996Open Mężczyzn11:1500:00:0000:45:27
912DAWIDOWICZ Jakub 4409Open Mężczyzn12:0000:00:0000:45:28
913AL-THABET Jafar 3467WATAHAOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:45:28
914MLECZKO Paweł 3383Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:45:29
915JAROSZYŃSKI Tomasz 3825RunGastroRunOpen Mężczyzn11:0000:00:0000:45:31
916ZIOŁAŃSKA Monika 4222WF KostrzynOpen Kobiet08:4500:00:0000:45:32
917LEZIAK Adam 2950Spartanskie swiryOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:45:32
918BUKOWSKI Adam 3822RunGastroRunOpen Mężczyzn11:0000:00:0000:45:32
919KOBYDECKA Klaudia 2710WF KostrzynOpen Kobiet08:4500:00:0000:45:33
920KAWECKI Marek 3748Open Masters Mężczyzn10:4500:00:0000:45:33
921GÓRAK Agnieszka 2530HARDCORYOpen Kobiet08:4500:00:0000:45:33
922JAROSZ Adam 2947Spartanskie swiryOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:45:33
923KIEŁBASA Grzegorz 3488Open Mężczyzn10:1500:00:0000:45:33
924PAŃCZYK Tomasz 3237Open Mężczyzn09:4500:00:0000:45:34
925KOLANKO Grzegorz 3693KOCHAM SŁODKIEOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:45:34
926LAMPARSKI Paweł 2949Spartanskie swiryOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:45:34
927DROZD Grzegorz 3823RunGastroRunOpen Mężczyzn11:0000:00:0000:45:34
928JAROSZYŃSKA Joanna 3824RunGastroRunOpen Kobiet11:0000:00:0000:45:34
929BARAŃSKI Marcin 2670HARDCORYOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:45:35
930ŻARNA Błażej 2678HordaOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:45:35
931SZYMULA Marcin 3520Open Mężczyzn10:1500:00:0000:45:36
932JAROSZ Agnieszka 2948Spartanskie swiryOpen Kobiet09:1500:00:0000:45:37
933SANIAK Przemysław 3123Open Mężczyzn09:3000:00:0000:45:37
934KARWOWSKI Piotr 4328Patosquad ELITEOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:45:37
935KOWALIK Krzysztof 3101Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:45:37
936TOKARSKI Jacek 3132Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:45:38
937TUREK Amanda 2705Runmageddonowe Świry Open Kobiet08:4500:00:0000:45:38
938MAJ Patryk 3231Open Mężczyzn09:4500:00:0000:45:38
939ŚWIĘTANOWSKI Paweł 4393Open Mężczyzn11:3000:00:0000:45:38
940WALICHNOWSKI Konrad 3133Open Mężczyzn09:3000:00:0000:45:39
941CHMIELEWSKI Józef 2313Open Mężczyzn08:0000:00:0000:45:39
942BORTKIEWICZ Grzegorz 4349Open Mężczyzn11:3000:00:0000:45:39
943PIEPRZYCKI Łukasz 2801PATOFAMILIAOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:45:40
944BORYCZKA Szymon 2557Po Woli do celuOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:45:40
945WOLNA Edyta 2805PATOFAMILIAOpen Kobiet09:0000:00:0000:45:41
946WIDZIŃSKA Agnieszka 3168Ninja LudkiOpen Kobiet09:4500:00:0000:45:41
947PIOTROWSKI Mirosław 2503Bagienny GwałcicielOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:45:41
948DROZD Michał 3211Open Mężczyzn09:4500:00:0000:45:42
949PĘCZKOWSKI Marcin 4049Dance Team & FriendsOpen Mężczyzn11:3000:00:0000:45:43
950PODBIELSKI Krzysztof 4402CHOBUKAN BiałystokOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:0000:45:43
951BUCZYNSKI Dariusz 2159Elite Mężczyzn07:4500:00:0000:45:43
952PUZOŃ Aleksandra 3152Do Porzygu OCR TeamOpen Masters Kobiet09:4500:00:0000:45:45
953GOLANOWSKI Mateusz 4111Open Mężczyzn11:3000:00:0000:45:45
954STANEK Mateusz 4314Łysy i spółkaOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:45:45
955JAKUBOWSKA Edyta 3166Ninja LudkiOpen Masters Kobiet09:4500:00:0000:45:45
956HABIB Johnny 4114Open Mężczyzn11:3000:00:0000:45:45
957SZCZAP Bartosz 2997Open Mężczyzn09:1500:00:0000:45:45
958WIDZIŃSKI Daniel 3169Ninja LudkiOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:45:46
959SIEMIERNIK Dariusz 3958WF KostrzynOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:45:47
960JASKÓLSKI Piotr 2100Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn07:4500:00:0000:45:47
961EKIERT Andrzej 4108Open Mężczyzn11:3000:00:0000:45:47
962JASEK Agnieszka 4313Łysy i spółkaOpen Kobiet12:0000:00:0000:45:48
963ZARĘBA Aneta 2876Open Kobiet09:0000:00:0000:45:48
964GÓRA Darek 3151Do Porzygu OCR TeamOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:45:48
965PIOTROWSKI Artur 2859Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:45:49
966MIERZYŃSKI Grzegorz 3782ARTEMIS TEAM MIELECOpen Mężczyzn11:0000:00:0000:45:49
967ŚWIEGODA Karol 4147Open Masters Mężczyzn11:3000:00:0000:45:49
968WOŹNICZKA Filip 4156Open Mężczyzn11:3000:00:0000:45:49
969MEISSNER Jan 2607Open Mężczyzn08:3000:00:0000:45:49
970JASKÓLSKI Szymon 2101Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn07:4500:00:0000:45:50
971KRAJEWSKI Tomasz 3472Za rok w elicieOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:45:50
972GAJEWSKI Krzysztof 3463The Gentleman'sOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:0000:45:50
973GAJEWSKI Jacek 3420Dogoń Grodzisk MazowieckiOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:0000:45:51
974KULECZKA Jacek 2167Elite Mężczyzn07:4500:00:0000:45:51
975WASILEWSKI Piotr 3135Open Mężczyzn09:1500:00:0000:45:51
976DOMIN Mirosław 2717Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:45:51
977GIERMEK Michał 2840Open Mężczyzn09:0000:00:0000:45:52
978SŁODOWSKA Paulina 4330Patosquad ELITEOpen Kobiet12:0000:00:0000:45:52
979NOWAK Patryk 4415Open Mężczyzn11:3000:00:0000:45:52
980GIETKO Piotr 3349sękiOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:45:53
981CHOJECKI Grzegorz 3837Open Mężczyzn11:1500:00:0000:45:54
982RYNIEC Dariusz 3647Open Masters Mężczyzn10:3000:00:0000:45:54
983ZARĘBA Kamil 2877Open Mężczyzn09:0000:00:0000:45:54
984KORNACKA Agnieszka 3617Open Masters Kobiet10:3000:00:0000:45:55
985MOŁDRZYK Kinga 3580SOCIOS SILESIAOpen Kobiet10:3000:00:0000:45:55
986SOBOLEWSKA Aleksandra 3882Open Kobiet11:1500:00:0000:45:56
987ELBIN Paweł 2278I za to się płaci?Open Mężczyzn08:0000:00:0000:45:56
988SZLASKI Kacper 3518Open Mężczyzn10:1500:00:0000:45:56
989PAŁAŻY Nina 3581SOCIOS SILESIAOpen Kobiet10:3000:00:0000:45:57
990ZAWISTOWSKA Izabela 3599www.ikonka.com.plOpen Kobiet10:3000:00:0000:45:57
991RATAJSKI Przemek 3121Open Mężczyzn11:1500:00:0000:45:57
992KOPALA Karol 4118Open Mężczyzn11:3000:00:0000:45:57
993ŁUKASIK Hubert 3104Open Mężczyzn09:3000:00:0000:45:57
994MARCZAK Jerzy 2913Husaria Race Team Open Mężczyzn09:3000:00:0000:45:58
995SZUSZKIEWICZ Dariusz 4425GreycortexOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:45:58
996PLEWKA Daniel 3641Open Mężczyzn10:3000:00:0000:45:58
997SZYROKI Henryk 3582SOCIOS SILESIAOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:0000:45:59
998KOWAL Faustyna 4062HELTON TEAMOpen Kobiet11:3000:00:0000:45:59
999CYMERYS Michał 4454Open Mężczyzn09:3000:00:0000:45:59
1000REGUŁA Zbigniew 3644Open Mężczyzn10:3000:00:0000:46:00
1001OLECH Jakub 4133Open Mężczyzn11:3000:00:0000:46:00
1002MAJDAN-ADAMSKA Agnieszka 2215Husaria Race Team Open Kobiet07:5000:00:0000:46:00
1003GRĄZKA Tomasz 2669GreycortexOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:46:00
1004BEDNARZ Marcin 4185MOSKiT AndrychówOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:46:01
1005DZIERŻAK Elżbieta 3283Husaria Race Team Open Masters Kobiet10:0000:00:0000:46:01
1006PANDZICH Kamil 3908Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:46:01
1007JEDNORÓG Mateusz 3219Open Mężczyzn09:4500:00:0000:46:02
1008GALAS Michał 4357Open Mężczyzn12:0000:00:0000:46:03
1009REGUŁA Małgorzata 4451Open Kobiet10:3000:00:0000:46:03
1010BUKOJEMSKI Marcin 3835Open Masters Mężczyzn11:0000:00:0000:46:04
1011GALAS Marcin 4356Open Mężczyzn12:0000:00:0000:46:04
1012KOŚCIUK Kamil 4246Open Mężczyzn11:4500:00:0000:46:04
1013ORZECH Szymon 3634Open Mężczyzn10:3000:00:0000:46:05
1014KOZŁOWSKA Joanna 4123Open Kobiet11:3000:00:0000:46:05
1015KOZŁOWSKI Krzysztof 4124Open Mężczyzn11:3000:00:0000:46:05
1016WITKOWSKI Paweł 2458UNDER ARMOUROpen Mężczyzn08:1500:00:0000:46:05
1017KOZAK Wojciech 3225Open Mężczyzn09:4500:00:0000:46:05
1018HAJDAS Marcin 4362Open Mężczyzn12:0000:00:0000:46:05
1019SZOPA Patrycja 4148Open Kobiet11:3000:00:0000:46:06
1020ŻUKOWSKI Władimir 3905Open Mężczyzn09:0000:00:0000:46:06
1021RYBAK Piotr 2704Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn08:4500:00:0000:46:07
1022OCHWAT Aleksandra 2752Alkoholowi mówię stanowcze.... Czemu Nie !Open Masters Kobiet09:0000:00:0000:46:07
1023WERKOWSKI Marek 2871Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:46:07
1024GURGUL Patryk 3485Open Mężczyzn10:1500:00:0000:46:09
1025OWCZAREK Krzysztof 3501Open Mężczyzn10:1500:00:0000:46:09
1026SĘK Dariusz 3350sękiOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:46:09
1027MERINO Juan Francisco 4255Open Mężczyzn11:3000:00:0000:46:09
1028MICHALIK Dawid 2677HordaOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:46:10
1029SOCHA Krzysztof 3883Open Masters Mężczyzn11:0000:00:0000:46:11
1030PRZYBYSZ Paweł 2756Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:46:13
1031PIENIĄŻEK Paweł 3638Open Masters Mężczyzn10:3000:00:0000:46:13
1032MICHNA Magdalena 2196RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet07:5000:00:0000:46:13
1033WYRODA Marcin 2277Husaria Race Team Open Mężczyzn08:0000:00:0000:46:14
1034MARCINEK Marta 3439Husaria Race Team Open Kobiet10:1500:00:0000:46:14
1035TARGOSZ Robert 3322Nasza RodzinaOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:46:15
1036MATŁOKA Bartłomiej 3866Open Mężczyzn11:0000:00:0000:46:15
1037SKWARA Anna 3879Open Kobiet11:0000:00:0000:46:15
1038JANICKA Joanna 3012CrossFit HellWoodOpen Kobiet09:3000:00:0000:46:15
1039SENDEK Katarzyna 4063Husaria Race Team Open Kobiet11:4500:00:0000:46:17
1040KARBOWNIK Piotr 3013CrossFit HellWoodOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:46:17
1041STROJNA Brygida 3020CrossFit HellWoodOpen Kobiet09:3000:00:0000:46:17
1042SZMYT Paweł 3021CrossFit HellWoodOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:46:17
1043WILCZYŃSKI Artur 3897Open Masters Mężczyzn11:0000:00:0000:46:17
1044BŁĄKAŁA Damian 4198RMF 4RACING TeamOpen Mężczyzn11:4500:00:0000:46:17
1045NOWAKOWSKA-TRZASKA Joanna 3018CrossFit HellWoodOpen Masters Kobiet09:3000:00:0000:46:19
1046CZYŻEWSKI Bartłomiej 3142AROOOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:46:20
1047DZIERŻAK Arkadiusz 3282Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:46:21
1048KSIĄŻEK Sobiesław 2688Locha i warchlakiOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:46:21
1049KRAUL Klaudiusz 2132Move Factory.Elite Mężczyzn07:4500:00:0000:46:21
1050CZARNECKI Marcin 2838Open Mężczyzn09:0000:00:0000:46:21
1051WICHEREK Mateusz 3136Open Mężczyzn09:3000:00:0000:46:22
1052BIK Piotr 2312Open Mężczyzn08:0000:00:0000:46:23
1053FILAS Rafał 2687Locha i warchlakiOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:46:23
1054SŁUPIK Tomasz 2384CrossFit Black Ground RybnikOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:46:24
1055BUDEK Weronika 2686Locha i warchlakiOpen Kobiet08:4500:00:0000:46:24
1056RYBARSKI Przemysław 3122Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:46:24
1057SZCZEPANEK Paweł 3889Open Mężczyzn11:0000:00:0000:46:24
1058DRUŻYŃSKA Olena 3009CrossFit HellWoodOpen Kobiet09:3000:00:0000:46:25
1059NAWROT Tomasz 2689Locha i warchlakiOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:46:25
1060SELECKA Teresa 4043Befit24team Open Kobiet11:3000:00:0000:46:25
RZONSIK Katarzyna 3588STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Masters Kobiet10:30DNF00:46:25 DNF
1062TRZASKA Grzegorz 3022CrossFit HellWoodOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:46:26
1063PULCHNY Łukasz 3273HOJNIE OBDARZENIOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:46:26
1064MUSIOLIK Mateusz 3585STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:46:26
1065MAREK Krzysztof 4002Open Mężczyzn09:0000:00:0000:46:26
1066NAMYSŁOWSKA Karolina 3726WF KostrzynOpen Kobiet08:4500:00:0000:46:27
1067PIOTROWSKI Paweł 2860Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0000:46:27
1068ADAMSKI-HEIN Andrzej 4223Open Masters Mężczyzn11:3000:00:0000:46:27
1069WAWRZYNIAK Monika 3468WF KostrzynOpen Kobiet08:4500:00:0000:46:28
1070BOĆKO Jakub 3075Wściekłe BobryOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:46:28
1071DĄBROWSKA Natalia 3083Open Kobiet09:3000:00:0000:46:28
1072LEWANDOWSKI Robert 3381Open Mężczyzn10:0000:00:0000:46:28
1073SZWAJKOWSKI Przemysław 4028Open Mężczyzn11:1500:00:0000:46:29
1074WŁODARCZYK Bartosz 2204Open Mężczyzn07:5000:00:0000:46:29
1075JANUSZKIEWICZ Andrzej 3376Open Mężczyzn10:0000:00:0000:46:29
1076MUSZYŃSKI Grzegorz 3415DANFOSSOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:46:29
1077WARDZAŁA Jakub 3895Open Mężczyzn11:0000:00:0000:46:29
1078RAKOWICZ Justyna 2441OUTDOOR TRAININGOpen Kobiet08:1500:00:0000:46:30
1079ROMAŃCZUK Tomasz 2442OUTDOOR TRAININGOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:46:31
1080DAKOWICZ Marek 2440OUTDOOR TRAININGOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:46:31
1081STĘPNIEWSKI Tomasz 2515Bractwo Biegowe BGKOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:46:31
1082WOLCZYNSKI Seweryn 3359Stomil TrainingOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:46:31
1083SZYMAŃSKI Damian 3416DANFOSSOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:46:31
1084KIEŁTYKA Laura 4041Befit24team Open Kobiet11:3000:00:0000:46:31
1085SIMON Adam 2682Husaria Race Team Open Mężczyzn08:4500:00:0000:46:32
1086GRYMEK Dagmara 4040Befit24team Open Kobiet11:3000:00:0000:46:32
1087WIECZOREK Mariusz 4456Open Masters Mężczyzn10:3000:00:0000:46:32
1088JENDRASZEK Patryk 2514Bractwo Biegowe BGKOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:46:34
1089MULLER Rafał 4042Befit24team Open Mężczyzn11:3000:00:0000:46:34
1090PYSZNY Patryk 3388Open Mężczyzn10:3000:00:0000:46:35
1091SIERUGA Michał 4020Open Mężczyzn11:1500:00:0000:46:35
1092BALWIERZ Krystian 4039Befit24team Open Mężczyzn11:3000:00:0000:46:35
1093GWÓŹDŹ Dawid 4113Open Mężczyzn11:3000:00:0000:46:35
1094BARANOWSKI Leszek 4225Open Mężczyzn08:3000:00:0000:46:35
1095ŚLUSARCZYK Bartłomiej 3934LKS Tęcza TenczynekOpen Mężczyzn11:1500:00:0000:46:36
1096CHMIELAK Radosław 3966Open Masters Mężczyzn11:1500:00:0000:46:36
1097KANICKI Piotr 4366Open Masters Mężczyzn12:0000:00:0000:46:36
1098BIERNAT Robert 3602Open Mężczyzn10:3000:00:0000:46:37
1099PIEŚNIEWSKA Anna 3639Open Kobiet10:3000:00:0000:46:38
1100DZIOMBEK Marcin 4107Open Mężczyzn11:3000:00:0000:46:38
1101GRANOWSKI Dawid 2771HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:46:39
1102RAPACZ Sebastian 2774HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:46:39
1103HEREDA Tomasz 3374Open Mężczyzn10:0000:00:0000:46:39
1104PAWLIK Krystian 3440Lewa W Góre NSOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:46:40
1105KOPKOWICZ Ireneusz 4460Lewa W Góre NSOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:46:41
1106JARNO Anna 2806Power StudioOpen Kobiet09:0000:00:0000:46:42
1107BARTCZAK Andrzej 2157Open Mężczyzn07:4500:00:0000:46:42
1108SZYMANEK Marcin 2496Open Mężczyzn08:1500:00:0000:46:45
1109GNIADEK Mateusz 3979Open Mężczyzn11:1500:00:0000:46:46
1110MIKOŚ Jarosław 4128Open Mężczyzn11:3000:00:0000:46:46
1111KOWALSKI Piotr 2974Open Mężczyzn09:0000:00:0000:46:46
1112MOTAK Tomasz 4130Open Mężczyzn11:3000:00:0000:46:46
1113KRZYŻOWSKI Jarosław 4125Open Mężczyzn11:3000:00:0000:46:47
1114SZLĘZAK Mateusz 2356Open Mężczyzn08:0000:00:0000:46:47
1115LIS Tomasz 3553li-syOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:46:48
1116MSTOWSKI Karol 4131Open Mężczyzn11:3000:00:0000:46:48
1117LIBERADZKA Elżbieta 4001Open Kobiet11:1500:00:0000:46:50
1118PACHUCY Grzegorz 4009Open Mężczyzn11:1500:00:0000:46:50
1119PIOTROWSKI Marek 3640Open Mężczyzn10:3000:00:0000:46:50
1120KAMIŃSKI Paweł 2727Open Mężczyzn08:4500:00:0000:46:51
1121KOZAK Wojciech 2772HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:46:52
1122PAŁKA Bartłomiej 2489Open Mężczyzn08:1500:00:0000:46:52
1123LENDZISZEWSKI Tomasz 2731Open Mężczyzn08:4500:00:0000:46:52
1124SKOWROŃSKA Maja 3248Open Kobiet09:4500:00:0000:46:53
1125DULIAN Anna 3957W Kręgu FormyOpen Kobiet11:1500:00:0000:46:54
1126SZCZUBEŁEK Tomasz 2744Open Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:46:54
1127KUROWSKA Edyta 3998Open Kobiet11:1500:00:0000:46:55
1128KORZENIAK Wojciech 2729Open Mężczyzn08:4500:00:0000:46:56
1129MIKICIUK Natalia 2736Open Kobiet08:4500:00:0000:46:56
1130DOBOSZ Monika 3923HARPAGAN BEASTOpen Kobiet11:1500:00:0000:46:56
1131UZDOWSKI Daniel 2915Husaria Race Team Open Mężczyzn09:1500:00:0000:46:58
1132DOMBKOWSKI Dawid 2280Ja i OnaOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:46:59
1133DYLĄG Rafał 2719Open Mężczyzn08:4500:00:0000:46:59
1134TURCZYNSKI Marcin 4151Open Mężczyzn11:3000:00:0000:46:59
1135DOMBKOWSKA Gabriela 2279Ja i OnaOpen Kobiet08:0000:00:0000:47:00
1136KOPER Mariusz 4119Open Mężczyzn11:3000:00:0000:47:01
1137DYLĄG Sebastian 2720Open Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:47:02
1138KOŻUCH Piotr 3712Salceson TeamOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:47:02
1139WALASZCZYK Konrad 4153Open Mężczyzn11:3000:00:0000:47:02
1140KACHEL Agata 2571SzturmOpen Kobiet08:3000:00:0000:47:03
1141GAWLOWSKA Sara 3711Salceson TeamOpen Kobiet10:4500:00:0000:47:03
1142MIROWICZ Tomasz 2665Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:47:04
1143DZIESZKOWSKI Łukasz 4106Open Mężczyzn11:3000:00:0000:47:04
1144ROCHALSKI Kamil 2527Fabryka Formy BytomOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:47:05
1145MORA Karol 3112Open Mężczyzn09:3000:00:0000:47:06
1146GAWLIKOWSKA Renata 2251CF Kuźnia DamianaOpen Masters Kobiet08:0000:00:0000:47:07
1147MARSZAŁEK Wojciech 2526Fabryka Formy BytomOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:47:07
1148HOMAN Grzegorz 3093Open Mężczyzn09:3000:00:0000:47:08
1149PIETRUSZKA Aneta 2988Open Kobiet09:1500:00:0000:47:08
1150BURDZY Magdalena 4437Open Kobiet10:4500:00:0000:47:09
1151CHADUŁA Adrian 2427Nienażarte MisieOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:47:10
1152DYNOWSKI Krzyszof 2463Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:47:10
1153MICHNA Łukasz 3358Stomil TrainingOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:47:10
1154SZTYCH Krystian 4438Open Masters Mężczyzn10:4500:00:0000:47:10
1155BUGAJ Krzysztof 2426Nienażarte MisieOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:47:12
1156ŚWIERCZYŃSKI Łukasz 2355Open Mężczyzn08:0000:00:0000:47:12
1157DEREK Adam 4103Open Mężczyzn11:3000:00:0000:47:12
1158WÓJCICKI Kamil 3524Open Mężczyzn10:1500:00:0000:47:13
1159BOĆKOWSKI Paweł 4097Open Mężczyzn11:3000:00:0000:47:13
1160DYKO Bartosz 2659Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:47:14
1161FROWAL Maciej 3732Open Mężczyzn10:4500:00:0000:47:15
1162SAWICKI Kacper 3510Open Mężczyzn10:1500:00:0000:47:15
1163GĄCEŻEWICZ Piotr 3357Stomil TrainingOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:47:17
1164WUJCZAK Łukasz 2895Dirty SparrowsOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:47:18
1165CZERWONIEC Andrzej 3209Open Mężczyzn09:4500:00:0000:47:18
1166BATKIEWICZ Maciej 4344Open Mężczyzn12:0000:00:0000:47:18
1167SZABAT Adrianna 3193WATAHAOpen Kobiet09:4500:00:0000:47:19
1168SZURMIEJ Karolina 3254Open Kobiet09:4500:00:0000:47:19
1169KOŁTUN Agnieszka 2973Open Kobiet09:1500:00:0000:47:20
1170KALISZEWSKI Dawid 3043M@NKEY TEAMOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:47:20
1171MRÓZ Bartłomiej 3044M@NKEY TEAMOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:47:20
1172SZTORC Albert 3192SRS RATELOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:47:20
1173GAŃKO Karolina 2193Nie W Szczepionkę TeamOpen Kobiet07:5000:00:0000:47:23
1174CEMPULIK Michał 2576Open Mężczyzn08:3000:00:0000:47:23
1175KARCZMAR Kornelia 2708WF KostrzynOpen Kobiet08:4500:00:0000:47:23
1176NAWROCKA Elżbieta 2703Rossmann Open Kobiet08:4500:00:0000:47:24
1177LASOK Łukasz 4251Open Mężczyzn11:4500:00:0000:47:24
1178KEMPA Hubert 2709WF KostrzynOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:47:25
1179URBANIAK Mateusz 2894Dirty SparrowsOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:47:25
1180WEISS Martin 2749Open Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:47:26
1181HOBBY Demian 2724Open Mężczyzn08:4500:00:0000:47:28
1182KOWALCZYK Rafał 3991Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:47:28
1183PAŃCZYK Ariel 4221WF KostrzynOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:47:28
1184MATKOWSKA Martyna 3108Open Kobiet09:3000:00:0000:47:28
1185PUZON Tomasz 4262Open Masters Mężczyzn11:4500:00:0000:47:29
1186BUKOWSKI Piotr 2114Human OCRElite Mężczyzn07:4500:00:0000:47:29
1187MELKA Artur 3725WF KostrzynOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:47:30
1188ZEIDLER Aleksander 3559Miraz Race TeamOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:0000:47:30
1189JANKOWSKI Patryk 4195PijokiOpen Mężczyzn11:4500:00:0000:47:30
1190NAWROT Rafał 4196PijokiOpen Mężczyzn11:4500:00:0000:47:30
1191ZOGŁOWEK Jarosław 4322MASTERS JUDO TEAM GLIWICEOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:47:30
1192ZIELONACKI Mikołaj 2368Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:47:31
1193IWANOWSKI Kamil 4233Open Mężczyzn11:4500:00:0000:47:31
1194FRANIA Andrzej 4319MASTERS JUDO TEAM GLIWICEOpen Masters Mężczyzn12:0000:00:0000:47:31
1195ŚLĄSKI Bartosz 3651Open Mężczyzn10:3000:00:0000:47:31
1196GERASIMOV Denis 288539RUSOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:47:32
1197ADAMUS Wojciech 4315MASTERS JUDO TEAM GLIWICEOpen Masters Mężczyzn12:0000:00:0000:47:32
1198DRAŃKO Piotr 4105Open Mężczyzn11:3000:00:0000:47:32
1199WOJTYSIAK Aleksandra 4286AstmatycyOpen Kobiet12:0000:00:0000:47:33
1200BARANCHUK Alexander 288139RUSOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:47:33
1201ZAMECKI Radosław 4157Open Mężczyzn11:3000:00:0000:47:33
1202EFENDIEV Yuriy 288339RUSOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:47:34
1203WOJTYSIAK Dariusz 4287AstmatycyOpen Masters Mężczyzn12:0000:00:0000:47:34
1204JARCZYŃSKI Maciej 4284AstmatycyOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:47:35
1205RYCHLICKI Bartłomiej 4285AstmatycyOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:47:36
1206WIŚNIEWSKI Tomasz 2497Open Mężczyzn08:1500:00:0000:47:36
1207DEJA Grzegorz 4282AstmatycyOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:47:36
1208GALASHEVSKII Aleksandr 288439RUSOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:47:37
1209WOJTYSIAK Maciej 4288AstmatycyOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:47:37
1210DEJA Kacper 4283AstmatycyOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:47:37
1211ŁUKASZEWICZ Arkadiusz 2485Open Mężczyzn08:1500:00:0000:47:38
1212BOGDANOV Andrei 288239RUSOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:47:38
1213KUKUŁ Michał 3621Open Mężczyzn10:3000:00:0000:47:38
1214SUCHODOLSKI Aleksander 2888APS EnergiaOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:47:41
1215JANAS Rafał 3167Ninja LudkiOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:47:41
1216KUKUCKI Michał 3035JUNIOR CCR POZNAŃOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:47:42
1217KRAWCZAK Kamil 3993Open Mężczyzn11:1500:00:0000:47:42
1218DUDEK Krzysztof 3270HirołSromyOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:47:43
1219JAGIELSKI Andrzej 3531Biały_MiśOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:47:43
1220BORAK Mirek 2715Open Mężczyzn08:4500:00:0000:47:43
1221GÓRSKI Radosław 3981Open Mężczyzn11:1500:00:0000:47:44
1222GAWLIK Łukasz 2407Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn08:1500:00:0000:47:44
1223KRAWCZAK Karol 3994Open Mężczyzn11:1500:00:0000:47:45
1224SZYMKOWIAK Paweł 3573Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn10:3000:00:0000:47:45
1225WAWRZYNIECKI Daniel 4030Open Mężczyzn11:1500:00:0000:47:45
1226DZIEŁO Łukasz 3971Open Mężczyzn11:1500:00:0000:47:46
1227WIDZIŃSKI Piotr 3170Ninja LudkiOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:47:47
1228PIĄTEK Przemysław 3549Husaria Race Team Open Mężczyzn10:3000:00:0000:47:47
1229JAWOROWSKA Magdalena 3271HirołSromyOpen Kobiet10:0000:00:0000:47:47
1230ŚWIĘCZKOWSKA Marzanna 3272HirołSromyOpen Masters Kobiet10:0000:00:0000:47:47
1231WRÓBLEWSKI Łukasz 3309K.ZIELIŃSKI TEAMOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:47:47
1232WOSIEK Bartłomiej 3398Open Mężczyzn10:0000:00:0000:47:48
1233PIECEWICZ Marek 3533Biały_MiśOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:47:49
1234KOBLUK Jakub 3532Biały_MiśOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:47:50
1235GÓRKA Magdalena 3535CFNS TRAININGOpen Kobiet10:3000:00:0000:47:50
1236ŁĄCKI Wojciech 3861Open Mężczyzn11:0000:00:0000:47:52
1237OLESIŃSKI Maciej 2986Open Mężczyzn09:1500:00:0000:47:52
1238STERNAL Eliza 3537CFNS TRAININGOpen Kobiet10:3000:00:0000:47:52
1239BŁĘDOWSKI Michał 4291Błędowscy TeamOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:47:53
1240SIBIGA Mateusz 4215TECH SterownikiOpen Mężczyzn11:4500:00:0000:47:53
1241KOSIBA Mateusz 4334SmokasynyOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:47:53
1242LEWICKI Maciej 3598TB LogisticsOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:47:54
1243BŁĘDOWSKI Artur 4290Błędowscy TeamOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:47:54
1244TRZASKALIK Ireneusz 3892Open Masters Mężczyzn11:0000:00:0000:47:54
1245FIJAŁKOWSKI Bartosz 4077Pogoń BydłoOpen Mężczyzn11:3000:00:0000:47:54
1246TALAR Jarosław 4216TECH SterownikiOpen Mężczyzn11:4500:00:0000:47:54
1247SZKLARZ Krzysztof 4336SmokasynyOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:47:54
1248LIPOWSKA Julita 4214TECH SterownikiOpen Kobiet11:4500:00:0000:47:54
1249BEBEK Krzysztof 2700Pull Up or Shut UpOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:47:55
1250DZIUBIŃSKI Paweł 2429Nutrend TeamOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:47:55
1251SZWEDER Aleksander 2430Nutrend TeamOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:47:55
1252DEMSKI Arkadiusz 3597TB LogisticsOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:47:55
1253MYNAREK Daniel 3867Open Mężczyzn11:0000:00:0000:47:55
1254ROZBORSKI Adrian 4078Pogoń BydłoOpen Mężczyzn11:3000:00:0000:47:55
1255BILLIK Marek 4213TECH SterownikiOpen Masters Mężczyzn11:4500:00:0000:47:55
1256SULKOWSKI Dominik 2537Husaria Race Team Open Mężczyzn08:3000:00:0000:47:56
1257HYLLA Jan 3094Open Mężczyzn09:3000:00:0000:47:56
1258ZNAJEWSKI Grzegorz 2431Nutrend TeamOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:47:57
1259MORAWSKI Bartosz 3113Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:47:57
1260MRZYGŁÓD Przemysław 3320Nasza RodzinaOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:47:59
1261DUKAT Sandra 3085Open Kobiet09:3000:00:0000:47:59
1262TARGOSZ Sebastian 3323Nasza RodzinaOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:48:00
1263MATYSEK Marcin 2606Open Mężczyzn08:3000:00:0000:48:00
1264TARGOSZ Jacek 3321Nasza RodzinaOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:48:01
1265SZYMAŃSKI Krzysztof 2625Open Mężczyzn08:3000:00:0000:48:01
1266ROCHEWICZ Daniel 2815Sklep Basenowy PoolPool.plOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:48:02
1267BIEGAŃSKA Joanna 2248CF Kuźnia DamianaOpen Kobiet08:0000:00:0000:48:02
1268KLEJNOWSKI Mateusz 2453SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:48:03
1269KANONIAK Krzysztof 3590SWINGERSIOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:48:03
1270ROSIAK Sebastian 2775HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:48:04
1271WALERCZAK Teresa 4188NIEUSTRASZONE MORSYOpen Masters Kobiet11:4500:00:0000:48:04
1272ROSIAK Paulina 2672HARPAGAN BEASTOpen Kobiet09:0000:00:0000:48:05
1273ZAPRZAŁKA Klaudia 2778HARPAGAN BEASTOpen Kobiet09:0000:00:0000:48:05
1274SPYRA Jacek 4165CF Kuźnia DamianaOpen Mężczyzn11:4500:00:0000:48:05
1275KAŁUŻA Wojciech 3099Open Mężczyzn09:3000:00:0000:48:06
1276BĄKOWSKA Monika 4201RookiesOpen Kobiet11:4500:00:0000:48:06
1277BĄKOWSKI Rafał 4202RookiesOpen Mężczyzn11:4500:00:0000:48:06
1278JUROK Bartłomiej 2252CF Kuźnia DamianaOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:48:07
1279ZAGRODNIK Piotr 4189NIEUSTRASZONE MORSYOpen Masters Mężczyzn11:4500:00:0000:48:07
1280CZAPLICKI Piotr 3081Open Mężczyzn09:3000:00:0000:48:07
1281KLEJNOWSKA Katarzyna 2452SOCIOS SILESIAOpen Kobiet08:1500:00:0000:48:08
1282FIEDOROW Tomasz 4187NIEUSTRASZONE MORSYOpen Masters Mężczyzn11:4500:00:0000:48:08
1283ANDRJANIK Iwona 2696Poniedziałek 20Open Kobiet08:4500:00:0000:48:09
1284TYTOŃ Jakub 2747Open Mężczyzn08:4500:00:0000:48:09
1285OLSZAK Wioleta 4432Open Masters Kobiet09:0000:00:0000:48:10
1286GRZEŚKÓW Tomasz 4183Lower Silesia TeamOpen Mężczyzn11:4500:00:0000:48:10
1287POKORA Tomasz 2741Open Mężczyzn08:4500:00:0000:48:10
1288OSTROUCH Sebastian 4184Lower Silesia TeamOpen Masters Mężczyzn11:4500:00:0000:48:12
1289FISZER Daniel 4207Silesia Lower TeamOpen Mężczyzn11:4500:00:0000:48:12
1290TOMCZAK Joanna 2627Open Kobiet08:3000:00:0000:48:13
1291SZPUREK Sylwia 2624Open Kobiet08:3000:00:0000:48:13
1292LIPIŃSKI Michał 3103Open Mężczyzn09:3000:00:0000:48:13
1293OBAL Anna 4258Open Kobiet11:4500:00:0000:48:14
1294ANTKOWIAK Krzysztof 3076Open Mężczyzn09:3000:00:0000:48:15
1295PŁOCINIAK Adam.płociniak 4261Open Mężczyzn11:4500:00:0000:48:16
1296KONOWALUK Mateusz 4245Open Mężczyzn11:4500:00:0000:48:16
1297BIELA Grzegorz 3065Toyota RunmatorOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:48:18
1298KALBRON Aleksander 4238Open Mężczyzn11:4500:00:0000:48:18
1299RYBAKOWSKI Patryk 3669BSB IndustryOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:48:19
1300TELĄŻKA Kacper 3070Toyota RunmatorOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:48:19
1301SALWICZEK Adrian 4164CF Kuźnia DamianaOpen Masters Mężczyzn11:4500:00:0000:48:19
1302KAPUŚCIARZ Jakub 4333SmokasynyOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:48:19
1303ADAMCZYK Andrzej 3200Open Mężczyzn09:4500:00:0000:48:20
1304SKIERKA Patryk 3670BSB IndustryOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:48:20
1305PŁACZEK Anna 2185Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet07:5000:00:0000:48:20
1306LIGOCKA Karolina 2636BOOT CAMP POLSKAOpen Kobiet08:4500:00:0000:48:20
1307WŁODARCZYK Maciej 3071Toyota RunmatorOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:48:20
1308STOPIAK Rafał 4335SmokasynyOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:48:20
1309LIHS Patryk 3668BSB IndustryOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:48:21
1310SAWIŃSKI Kornel 4186MOSKiT AndrychówOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:48:22
1311NOWICKA Iwona 2637BOOT CAMP POLSKAOpen Kobiet08:4500:00:0000:48:22
1312PAŚ Klaudia 3591SWINGERSIOpen Kobiet10:3000:00:0000:48:23
1313STACHURA Wojciech 3593SWINGERSIOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:48:23
1314MILCZARSKI Przemysław 3110Open Mężczyzn09:3000:00:0000:48:24
1315DĄBROWSKI Bogusław 3665BSB IndustryOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:48:24
1316HINCA Natalia 3666BSB IndustryOpen Kobiet10:4500:00:0000:48:25
1317PLEWIŃSKA Oliwia 4260Open Kobiet11:4500:00:0000:48:25
1318ŻURAWSKA Marlena 3595SWINGERSIOpen Kobiet10:3000:00:0000:48:25
1319ŻURAWSKI Bartosz 3596SWINGERSIOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:48:25
1320KALINOWSKA Małgirzata 4239Open Masters Kobiet11:4500:00:0000:48:25
1321STOPYRA Patryk 3653Open Mężczyzn10:3000:00:0000:48:26
1322KAMIŃSKI Mikołaj 3571Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn10:3000:00:0000:48:26
1323RYCKO Marcin 3646Open Mężczyzn10:3000:00:0000:48:26
1324NOWAK Anna 2275Husaria Race Team Open Kobiet08:0000:00:0000:48:27
1325BOROWSKI Bartosz 2674HellraisersOpen Masters Mężczyzn08:4500:00:0000:48:27
1326BOROWSKI Marek 2675HellraisersOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:48:27
1327KALATA Andrzej 3667BSB IndustryOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:0000:48:27
1328KLABISZ Lukasz 3541EKZOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:48:27
1329BARCIK Łukasz 2673HellraisersOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:48:28
1330GOLIS Dariusz 2265Ekipa z ŁodziOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:48:28
1331KOSEK Przemysław 3196Wściekłe ChomikiOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:48:28
1332PIETRUSZKA Artur 3592SWINGERSIOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:48:28
1333ŁUKASZEK Katarzyna 2484Open Masters Kobiet08:1500:00:0000:48:29
1334ŚWIERCZEK Anna 3409BOOT CAMP POLSKAOpen Kobiet08:4500:00:0000:48:31
1335MAGNUSZEWSKA Izabela 2891Carbon OCR Racing TeamOpen Masters Kobiet08:3000:00:0000:48:31
1336PALIBOREK Monika 3197Wściekłe ChomikiOpen Kobiet09:4500:00:0000:48:31
1337SWIERC Magdalena 2454Spartan TeamOpen Kobiet08:1500:00:0000:48:32
1338LIWIŃSKI Andrzej 2763Droga Do UltraOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:48:32
1339JASIŃSKI Marcin 3067Toyota RunmatorOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:48:32
1340KAWULKA Robert 3195Wściekłe ChomikiOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:48:32
1341KLABISZ Agnieszka 3540EKZOpen Kobiet10:3000:00:0000:48:32
1342GAJDA Dawid 4110Open Mężczyzn11:3000:00:0000:48:33
1343MATYSIAK Anna 2764Droga Do UltraOpen Masters Kobiet09:0000:00:0000:48:33
1344ADAMCZYK Paulina 4091Open Kobiet11:3000:00:0000:48:33
1345WYSKOCKI Paweł 3594SWINGERSIOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:48:33
1346KROKOSZ Ewa 4443Husaria Race Team Open Kobiet10:0000:00:0000:48:34
1347CZERWIŃSKI Mirosław 3841Open Masters Mężczyzn11:0000:00:0000:48:34
1348JASZCZYNSKI Łukasz 3951SkurczebykiOpen Mężczyzn11:1500:00:0000:48:34
1349GRYCZ Piotr 3217Open Mężczyzn09:4500:00:0000:48:34
1350GEMBAL Marek 2839Open Mężczyzn09:0000:00:0000:48:34
1351NOWOWIEJSKI Jakub 2610Open Mężczyzn08:3000:00:0000:48:35
1352BURY Łukasz 3045MOSKiT AndrychówOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:48:35
1353KOCZUR Agnieszka 3068Toyota RunmatorOpen Kobiet09:3000:00:0000:48:35
1354PETRUSIEWICZ Paweł 3238Open Mężczyzn09:4500:00:0000:48:36
1355WALIGÓRA Agata 2892Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet08:3000:00:0000:48:37
1356SZTURO Marcin 3253Open Mężczyzn09:4500:00:0000:48:37
1357BĘTLEWSKI Adam 4171J.K.N.W.Open Mężczyzn11:4500:00:0000:48:37
1358TORBUS Marcin 3654Open Mężczyzn10:3000:00:0000:48:38
1359PAWLAK Rafał 3181Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn09:4500:00:0000:48:38
1360SZPYTMA Bernard 3952SkurczebykiOpen Mężczyzn11:1500:00:0000:48:39
1361GÓRALCZYK Łukasz 2583Open Mężczyzn08:3000:00:0000:48:39
1362CZERECH Łukasz 3569RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:48:39
1363KRUPA Wojciech 3289Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:48:41
1364PIĄTEK Łukasz 3637Open Mężczyzn10:3000:00:0000:48:43
1365MARCZAK Piotr 2647CyCeOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:48:43
1366MAŚLANIK Dawid 2648CyCeOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:48:43
1367CHOMICZ Rafał 28868EOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:48:44
1368CHRAPEK Szczepan 4352Open Mężczyzn12:0000:00:0000:48:44
1369GÓRNY Adrian 2635BOOT CAMP POLSKAOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:48:45
1370ZAWADZKI Jakub 27518EOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:48:45
1371CIEŚLAR Paweł 4332SmokasynyOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:48:45
1372TOMASZ Przewięźlikowski 3198Wściekłe ChomikiOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:48:46
1373KARACZYN Bartłomiej 2325Open Mężczyzn08:0000:00:0000:48:46
1374TOMANA Marcin 2357Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:48:46
1375MIKOŁAJEK Robert 3069Toyota RunmatorOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:48:46
1376KUKUCZKA Sebastian 3702Leniwe WielbłądyOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:48:46
1377RZYTKI Łukasz 3918Crosstrening RacibórzOpen Mężczyzn11:1500:00:0000:48:46
1378SZWUGIER Radosław 4149Open Mężczyzn11:3000:00:0000:48:47
1379OSTROWSKA-GÓRALCZYK Aneta 2611Open Kobiet08:3000:00:0000:48:47
1380BINDUGA Piotr 3274Hold my beer!Open Mężczyzn10:0000:00:0000:48:47
1381PISAREK Przemysław 3703Leniwe WielbłądyOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:48:47
1382BOBKO Sławomir 3066Toyota RunmatorOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:48:48
1383MEDYGRAŁ Konrad 2936Przekręty-menty-chachmentyOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:48:49
1384NIEMCZYK Wojciech 3115Open Mężczyzn09:3000:00:0000:48:49
1385KOSSOWSKI Wojciech 4121Open Mężczyzn11:3000:00:0000:48:49
1386MAŁYSA Michał 4381Open Mężczyzn12:0000:00:0000:48:49
1387GÓRECKA Ewa 3371Open Kobiet08:1500:00:0000:48:50
1388RATAJCZAK Grzegorz 2615Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:48:50
1389KUBIN Marcin 3275Hold my beer!Open Mężczyzn10:0000:00:0000:48:50
1390KREMER Piotr 3917Crosstrening RacibórzOpen Mężczyzn11:1500:00:0000:48:50
1391KOWALSKI Mateusz 4302Husaria Race Team Open Mężczyzn12:0000:00:0000:48:50
1392SOBKOWIAK Patryk 2667Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:48:50
1393NOGAL Mariusz 3116Open Mężczyzn09:3000:00:0000:48:51
1394RATAJCZAK Rafał 2616Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0000:48:51
1395MAREK Patryk 3106Open Mężczyzn09:3000:00:0000:48:51
1396MURAT Jan 3631Open Mężczyzn10:3000:00:0000:48:51
1397NOGAL Sebastian 3117Open Mężczyzn09:3000:00:0000:48:52
1398ROCHUMSKI Paweł 2684Jesteś spoko Mierz wysokoOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:48:52
1399BAJROSZEWSKA Justyna 2714Open Kobiet08:4500:00:0000:48:52
1400MECH Puotr 2935Przekręty-menty-chachmentyOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:48:52
1401LUKAS Małgorzata 3054RookiesOpen Kobiet09:3000:00:0000:48:52
1402MURAT Krzysztof 3632Open Mężczyzn10:3000:00:0000:48:52
1403WALCZAK Klemens 3304Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:48:52
1404ALBRECHT Sławek 4301Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn12:0000:00:0000:48:53
1405NOS Magdalena 3174OUTDOOR TRAININGOpen Kobiet08:4500:00:0000:48:54
1406GAJEWSKI Andrzej 3091Open Mężczyzn09:3000:00:0000:48:55
1407KARPIŃSKI Bartłomiej 3335Ragnarok SzczecinOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:48:55
1408POTEMPA Jonasz 4057Dzikie Kocierskie BobryOpen Mężczyzn11:3000:00:0000:48:56
1409AUGUSTYNIAK Piotr 4054Dzikie Kocierskie BobryOpen Mężczyzn11:3000:00:0000:48:56
1410SITKO Krystyna 2953Spartanskie swiryOpen Kobiet09:1500:00:0000:48:56
1411ŁABUDA Marcin 2730Open Mężczyzn08:4500:00:0000:48:57
1412MAZUR Barabra 3936Naładowani GMOOpen Kobiet11:1500:00:0000:48:57
1413AUGUSTYNIAK Kamil 4053Dzikie Kocierskie BobryOpen Mężczyzn11:3000:00:0000:48:57
1414WOJTAL Marta 2954Spartanskie swiryOpen Kobiet09:1500:00:0000:48:57
1415SZTULPA Bogumiła 3129Open Masters Kobiet09:3000:00:0000:48:58
1416ŻYŹNIEWSKI Bartosz 3937Naładowani GMOOpen Mężczyzn11:1500:00:0000:48:58
1417SERSISKO Dagmara 2952Spartanskie swiryOpen Kobiet09:1500:00:0000:48:58
1418BOREK Paulina 2716Open Kobiet08:4500:00:0000:48:59
1419DAŃCZURA Rafał 3084Open Mężczyzn09:3000:00:0000:48:59
1420FRONCZAK Agata 2406Husaria Race Team Open Kobiet08:1500:00:0000:49:00
1421OLSZAK Agnieszka 2412Husaria Race Team Open Kobiet08:1500:00:0000:49:00
1422PIĘKOSZ Łukasz 2638BOOT CAMP POLSKAOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:49:00
1423URBAŃSKI Mikołaj 3796Drużyna JednorożcaOpen Mężczyzn11:0000:00:0000:49:00
1424MRULA Marek 3461STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:0000:49:00
1425GORECKI Lukasz 3372Open Mężczyzn08:1500:00:0000:49:01
1426LINDA Karol 2645CyCeOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:49:01
1427MATEJKO Wojciech 3935Naładowani GMOOpen Mężczyzn11:1500:00:0000:49:01
1428KOZAK Paweł 3490Open Mężczyzn10:1500:00:0000:49:01
1429ŻMINKOWSKI Bartosz 2937Przekręty-menty-chachmentyOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:49:02
1430KRAWCZYK Joanna 3288Husaria Race Team Open Kobiet08:3000:00:0000:49:02
1431KRAVETSKYI Anton 2598Open Mężczyzn08:4500:00:0000:49:03
1432MACURA Marek 2898EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:49:03
1433BIEŃKOWSKI Jacek 3077Open Mężczyzn09:3000:00:0000:49:03
1434PODMAGÓRSKI Krzysztof 3724Utani Gran HurOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:49:03
1435ŁĘŻNIAK Paweł 4056Dzikie Kocierskie BobryOpen Mężczyzn11:3000:00:0000:49:03
1436DWORNICZAK Tomasz 2566SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:49:04
1437PAPROCKA Karolina 3723Utani Gran HurOpen Kobiet10:4500:00:0000:49:04
1438PEŁECHATY Paweł 4075PERI SPARTAN TEAMOpen Mężczyzn11:3000:00:0000:49:04
1439SHABLEI Volodymyr 4417Open Mężczyzn08:4500:00:0000:49:04
1440JĘDRZEJCZYK Adam 3792Drużyna JednorożcaOpen Mężczyzn11:0000:00:0000:49:06
1441BARJASZ Agnieszka 2897EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Kobiet09:1500:00:0000:49:06
1442TŁOKIŃSKI Krzysztof 2869Open Mężczyzn09:0000:00:0000:49:07
1443PORĘBSKA Sara 2899EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Kobiet09:1500:00:0000:49:07
1444SCHUBERT Tomasz 2900EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:49:07
1445NOWICKA Karolina 2738Open Kobiet09:4500:00:0000:49:07
1446DĄBROWSKI Grzegorz 4228Open Mężczyzn11:4500:00:0000:49:07
1447JACHOWSKI Andrzej 3011CrossFit HellWoodOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0000:49:07
1448MICHALAK Artur 3455Popraw koronę i zasuwajOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:0000:49:08
1449WIT Krystian 3183Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn09:4500:00:0000:49:08
1450KOZICKI Paweł 3179Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn09:4500:00:0000:49:09
1451MURYN Dawid 3336Ragnarok SzczecinOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:49:09
1452JANIUK Mariusz 2467Open Mężczyzn08:1500:00:0000:49:09
1453MODRAKOWSKI Piotr 2983Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:49:09
1454KAWĘCKI Artur 3456Popraw koronę i zasuwaj !Open Mężczyzn10:1500:00:0000:49:09
1455PAPIERNIAK Anna 3795Drużyna JednorożcaOpen Kobiet11:0000:00:0000:49:09
1456WRĄBEL Szymon 4277Open Mężczyzn11:4500:00:0000:49:09
1457MAJKOWSKI Łukasz 4074PERI SPARTAN TEAMOpen Mężczyzn11:3000:00:0000:49:10
1458SEWERYN Tomasz 3511Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0000:49:10
1459MIĘSOWICZ Mirosław 3794Drużyna JednorożcaOpen Mężczyzn11:0000:00:0000:49:11
1460SZOŁA Szymon 3182Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn09:4500:00:0000:49:11
1461SOŁEK Tomasz 3513Open Mężczyzn10:1500:00:0000:49:11
1462PIĘTKA Patryk 4076PERI SPARTAN TEAMOpen Mężczyzn11:3000:00:0000:49:11
1463KUŹNIK Paweł 4250Open Mężczyzn11:4500:00:0000:49:11
1464JAGIELSKI Paweł 3575Rycerze HardcoruOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:49:12
1465BOŻEK Dominika 4226Open Kobiet11:4500:00:0000:49:12
1466JĘDRZEJCZYK-KOWALSKA Sylwia 3793Drużyna JednorożcaOpen Kobiet11:0000:00:0000:49:13
1467PTAK Magda 4200RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet08:0000:00:0000:49:13
1468ZASADA Bartosz 4278Open Mężczyzn11:4500:00:0000:49:13
1469BIENIAS Emilia 3333Ragnarok SzczecinOpen Kobiet10:0000:00:0000:49:14
1470CZAJKOWSKI Dawid 3334Ragnarok SzczecinOpen Mężczyzn10:0000:00:0000:49:14
1471WINSZCZYK Przemysław 3576Rycerze HardcoruOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:49:14
1472JAROSZEK Julia 3709Runmageddonowe Świry Open Kobiet10:4500:00:0000:49:14
1473JAGIELSKI Michał 3574Rycerze HardcoruOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:49:15
1474WIECZOREK Mateusz 3710Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn10:4500:00:0000:49:16
1475REKSYN Malgorzata 4166CrossEliteOpen Masters Kobiet11:0000:00:0000:49:16
1476KOZŁOWSKI Paweł 2976Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:49:17
1477RUMAK Józef 4266Open Mężczyzn10:0000:00:0000:49:17
1478KOZŁOWSKI Grzegorz 2975Open Mężczyzn09:1500:00:0000:49:18
1479GRZELAKOWSKA Agata 3791Drużyna JednorożcaOpen Masters Kobiet11:0000:00:0000:49:19
1480WITKOWSKA Anna 2457UNDER ARMOUROpen Kobiet08:1500:00:0000:49:20
1481KOCIK Piotr 3489Open Mężczyzn10:1500:00:0000:49:20
1482KULIK Dominika 3555LOFT TEAM EXTREMEOpen Kobiet10:3000:00:0000:49:21
1483ŁUCZAK Justyna 3556LoftFitness Team ExtremeOpen Kobiet10:3000:00:0000:49:21
1484GOSZCZYŃSKA Wioleta 2408Husaria Race Team Open Kobiet08:1500:00:0000:49:21
1485DYMACZ Krzysztof 3482Open Mężczyzn10:1500:00:0000:49:21
1486KAFLOWSKI Artur 3720Utani Gran HurOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:49:21
1487ILOWSKA-REMBARZ Karolina 3554LOFT TEAM EXTREMEOpen Kobiet10:3000:00:0000:49:22
1488JEWUŁA Piotr 3487Open Mężczyzn10:1500:00:0000:49:22
1489ROKICKI Jakub 2276Husaria Race Team Open Mężczyzn08:0000:00:0000:49:23
1490SARMAK Ireneusz 3423Eko-Okna RunnersOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:49:23
1491FLICIŃSKI Marcin 4230Open Mężczyzn11:4500:00:0000:49:24
1492ŁUSZCZAK Anna 3105Open Kobiet09:3000:00:0000:49:24
1493STATKIEWICZ Jakub 4172J.K.N.W.Open Mężczyzn11:4500:00:0000:49:24
1494ZACHARA Katarzyna 3138Open Kobiet09:3000:00:0000:49:25
1495PIĄTEK Ewa 2343Open Kobiet08:0000:00:0000:49:26
1496PIECZABA Patryk 2345Open Mężczyzn08:0000:00:0000:49:26
1497DANEK Maciej 2632Bite RyleOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:49:26
1498KOZŁOWSKI Mateusz 2922MITMAROpen Mężczyzn09:1500:00:0000:49:26
1499BEMBENEK Patrycja 3421Eko okna RunnersOpen Kobiet10:1500:00:0000:49:27
1500DROBNY Szymon 4206SietniokiOpen Mężczyzn11:4500:00:0000:49:27
1501BARAN Dawid 2523Dzicy OgrodnicyOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:49:27
1502DYLUS Artur 2759CF Kuźnia DamianaOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:49:27
1503KOTOŃSKI Jan 4457Open Mężczyzn11:3000:00:0000:49:27
1504BOROWY Karol 4205SietniokiOpen Mężczyzn11:4500:00:0000:49:28
1505DUMAŃSKI Mateusz 4458Open Mężczyzn11:3000:00:0000:49:28
1506STANISŁAWSKI Karol 2493Open Mężczyzn08:1500:00:0000:49:29
1507GŁOWACKI Maciej 2633Bite RyleOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:49:29
1508LISOWSKI Damian 2634Bite RyleOpen Mężczyzn08:4500:00:0000:49:29
1509RYŃ-SOBALA Renata 2298RMF4RT GladiatorsOpen Masters Kobiet09:4500:00:0000:49:29
1510TARGOSZ Wojciech 3428eXtreme TeamOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:49:29
1511PORĘBSKA Dorota 4192No chyba TyOpen Masters Kobiet11:4500:00:0000:49:29
1512KULWAS Krzysztof 4249Open Mężczyzn11:4500:00:0000:49:29
1513HUBISZ Tomasz 3740Open Masters Mężczyzn10:4500:00:0000:49:29
1514PODOLAK Rafał 2283Monkeys' TeamOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:49:30
1515MACURA-TARGOSZ Sylwia 3427eXtreme TeamOpen Kobiet10:1500:00:0000:49:30
1516WOLNIAK Sylwester 3777Open Masters Mężczyzn10:4500:00:0000:49:30
1517MROŻEK Michał 4191No chyba TyOpen Mężczyzn11:4500:00:0000:49:30
1518FRĄCKIEWICZ Tomasz 4323Najebane KsiężniczkiOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:49:30
1519ASENDRYCH Konrad 4459Open Mężczyzn11:3000:00:0000:49:31
1520WROŃSKI Tomek 4194No chyba TyOpen Mężczyzn11:4500:00:0000:49:31
1521FURMAŃCZUK Mateusz 4081RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn09:4500:00:0000:49:33
1522WYSOCKA Klaudia 2186Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet07:5000:00:0000:49:33
1523FOKS Grzegorz 2920MITMAROpen Mężczyzn09:1500:00:0000:49:33
1524ŚWIAT Krzysztof 4193No chyba TyOpen Masters Mężczyzn11:4500:00:0000:49:34
1525BUNIKOWSKA Emilia 3279Husaria Race Team Open Kobiet10:0000:00:0000:49:34
1526LICHODZIEJEWSKI Mariusz 4324Najebane KsiężniczkiOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:49:35
1527JAKUBOWSKA Sylwia 2702Ragnarok SzczecinOpen Kobiet08:4500:00:0000:49:36
1528SARAPATA Szymon 3664BoruciarzeOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:49:36
1529GRODECKI Sławomir 2921MITMAROpen Mężczyzn09:1500:00:0000:49:37
1530ZYGMUNT Rafał 2924MITMAROpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:49:37
1531JÓZEFCZYK Piotr 3287Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:0000:49:37
1532RAJ Tomasz 3298Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0000:49:37
1533RACHWAŁ Marcin 2992Open Mężczyzn09:1500:00:0000:49:37
1534MAZUR Michalina 4006Open Kobiet11:1500:00:0000:49:38
1535KUCIŃSKI Krzysztof 2923MITMAROpen Mężczyzn09:1500:00:0000:49:38
1536SIDORCZUK Marcin 2994Open Mężczyzn09:1500:00:0000:49:41
1537JUROK Tomasz 2253CF Kuźnia DamianaOpen Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:49:43
1538KUBICA Katarzyna 2570Strong StuffOpen Kobiet08:3000:00:0000:49:43
1539KUBICA Jakub 2569Strong StuffOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:49:44
1540STASZCZYK Bartłomiej 3470X-Team TarnówOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:49:44
1541HUPTYŚ Grzegorz 3847Open Mężczyzn11:0000:00:0000:49:47
1542CELKA Sebastian 2968Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0000:49:48
1543PINOCY Szymon 3534Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:49:49
1544JASEK Łukasz 2725Open Mężczyzn08:4500:00:0000:49:50
1545ŻUKOWSKI Roman 3006Open Mężczyzn09:1500:00:0000:49:51
1546KRAJEWSKA Aleksandra 4087STOP AND GOOpen Masters Kobiet11:3000:00:0000:49:52
1547SIECZKOWSKI Łukasz 3877Open Mężczyzn11:0000:00:0000:49:52
1548ŁUKASIK Tomasz 2939Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn09:1500:00:0000:49:53
1549DUCH Paweł 3481Open Mężczyzn10:1500:00:0000:49:54
1550PANFIL Justyna 4088STOP AND GOOpen Kobiet11:3000:00:0000:49:54
1551CYBULSKI Michał 3786CrossFit CzechówOpen Mężczyzn11:4500:00:0000:49:54
1552SIELSKA Dagmara 4448SOCIOS SILESIAOpen Kobiet09:1500:00:0000:49:55
1553ANTONIEWICZ Agnieszka 3474Open Kobiet10:1500:00:0000:49:55
1554CZARNOGÓRSKI Łukasz 4086STOP AND GOOpen Mężczyzn11:3000:00:0000:49:56
1555NOWAK Łukasz 3572Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn10:3000:00:0000:49:56
1556CHOŁOMEK Krzysztof 3206Open Mężczyzn09:4500:00:0000:49:57
1557MATERNA Wojciech 4343Zlot Miłośników Pełnego KieliszkaOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:49:57
1558LESNIAK Agnieszka 3102Open Kobiet09:1500:00:0000:49:59
1559MAŁYS Mateusz 4342Zlot Miłośników Pełnego KieliszkaOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:49:59
1560BIENIEK Beata 4316MASTERS JUDO TEAM GLIWICEOpen Kobiet12:0000:00:0000:50:00
1561PIRÓG Paweł 4465Zlot Miłośników Pełnego KieliszkaOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:50:00
1562BOBINSKA Marta 3078Open Kobiet09:1500:00:0000:50:01
1563CICHECKI Jarek 2539KarasianieOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:50:01
1564KRUPIŃSKI Tomasz 3404Befit24team Open Mężczyzn10:1500:00:0000:50:04
1565NATKANIEC Karolina 3406Befit24team Open Kobiet10:1500:00:0000:50:05
1566TURKIEWICZ Jarosław 3893Open Mężczyzn11:0000:00:0000:50:05
1567WAGSTYL Mirela 3894Open Kobiet11:0000:00:0000:50:05
1568JAGODZIŃSKI Adrian 2540KarasianieOpen Mężczyzn08:3000:00:0000:50:05
1569KUCZKA Maciej 2977Open Mężczyzn09:1500:00:0000:50:06
1570GÓRNICZ Marcin 2917KuracjuszeOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:50:06
1571MACHYNIA Kamil 2918KuracjuszeOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:50:06
1572CIEPŁY Daniel 3839Open Mężczyzn11:0000:00:0000:50:06
1573GMIŃSKA Natalia 3736Open Kobiet10:4500:00:0000:50:08
1574MATUSZAK Marcin 2980Open Mężczyzn09:1500:00:0000:50:09
1575MACHLOWSKI Mateusz 3405Befit24team Open Mężczyzn10:1500:00:0000:50:09
1576BURLIŃSKI Andrzej 3729Open Mężczyzn10:4500:00:0000:50:09
1577KORDUBA Kamil 2330Open Mężczyzn08:0000:00:0000:50:10
1578SAMBOR Jakub 3766Open Mężczyzn10:4500:00:0000:50:10
1579KĘDZIERSKI Bartosz 3223Open Mężczyzn09:4500:00:0000:50:10
1580MAGOŃ Łukasz 2039Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:4000:00:0000:50:10
1581SZCZEPANOWSKI Bogusław 3517Open Mężczyzn10:1500:00:0000:50:10
1582FIGUŁA Dobrochna 3214Open Kobiet09:4500:00:0000:50:11
1583PRUŚ Maciej 2919KuracjuszeOpen Mężczyzn09:1500:00:0000:50:11
1584MIŚTA Bartłomiej 3111Open Mężczyzn09:3000:00:0000:50:11
1585KUŚNIERSKI Andrzej 3414Crosstrening RacibórzOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:0000:50:12
1586GENDERA Mateusz 3407boiskomobilne.plOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:50:16
1587MACIEJEWSKI Łukasz 3755Open Mężczyzn10:4500:00:0000:50:16
1588MISIAK Wiesław 3499Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0000:50:17
1589KIEŁPIŃSKI Michał 3408boiskomobilne.plOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:50:17
1590KOWALSKI Włodzimierz 4321MASTERS JUDO TEAM GLIWICEOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:50:17
1591KOCON Katarzyna 3402Befit24team Open Kobiet10:1500:00:0000:50:18
1592BRODALA Agnieszka 4317MASTERS JUDO TEAM GLIWICEOpen Kobiet12:0000:00:0000:50:19
1593BRODALA Maciej 4318MASTERS JUDO TEAM GLIWICEOpen Mężczyzn12:0000:00:0000:50:19
1594CZAJKOWSKI Marek 2309TiimBOOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:50:21
1595PISAREK Szymon 4390Open Mężczyzn12:0000:00:0000:50:21
1596GORCZEWSKI Maciej 3718Utani Gran HurOpen Mężczyzn10:4500:00:0000:50:21
1597KOLEJ Monika 3023DZIKIE DZIKI GORZÓW Open Masters Kobiet08:3000:00:0000:50:22
1598WILK Diana 4070Monkeys' TeamOpen Kobiet09:4500:00:0000:50:22
1598SOCHA Sylwia 2282Monkey's TeamOpen Kobiet09:4500:00:0000:50:22
1600RADNY Michał 3564NieWidzęPrzeszkódOpen Mężczyzn10:3000:00:0000:50:22
1601GĄGOLA Damian 4299Górki TeamOpen Masters Mężczyzn12:0000:00:0000:50:22
1602FIJAŁKOWSKI Karol 2316Open Mężczyzn08:0000:00:0000:50:23
1603DAROSZEWSKI Adam 3478Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0000:50:23
1604MICHALIK Natalia 3017CrossFit HellWoodOpen Kobiet09:3000:00:0000:50:24
1605BELNIK Robert 2961Open Mężczyzn09:1500:00:0000:50:26
1606NEMECZEK Krzysztof 2984Open Mężczyzn09:1500:00:0000:50:27
1607TRZOP Mariusz 2746Open Mężczyzn08:4500:00:0000:50:28
1608PARTYKA Magdalena 3562NieWidzęPrzeszkódOpen Kobiet10:3000:00:0000:50:30
1609BARANEK Jarosław 3833Open Mężczyzn11:0000:00:0000:50:31
1610WOJNAR Artur 3460SPONTAN V2Open Mężczyzn10:1500:00:0000:50:31
1611MAGOŃ Maciej 3459SPONTAN V2Open Mężczyzn10:1500:00:0000:50:32
1612HIBNER Łukasz 2396GaŃbYja TeAmOpen Mężczyzn08:1500:00:0000:50:34
1613ROZMYŚLAK Patrycja 2399GaŃbYja TeAmOpen Kobiet08:1500:00:0000:50:34
1614LIPIEC Aleksandra 3230Open Kobiet09:4500:00:0000:50:34
1615SIUDMAK Karina 3247Open Kobiet09:4500:00:0000:50:35
1616KASPERCZYK Damian 3443Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:50:37
1617WĄTOR Tomasz 3258Open Mężczyzn09:4500:00:0000:50:38
1618MAJ Magdalena 2402Grażynki OCR Open Kobiet08:1500:00:0000:50:39
1619ZAŁUPSKA Agata 3529Open Masters Kobiet10:1500:00:0000:50:39
1620TRYBUŚ Kamil 2360Open Mężczyzn08:0000:00:0000:50:39
1621SKOTARCZYK Hanna 2404Grażynki OCR Open Masters Kobiet08:1500:00:0000:50:39
1622ŁONIEWSKI Jakub 3495Open Mężczyzn10:1500:00:0000:50:39
1623SAK Rafał 3509Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0000:50:39
1624KRAWCZYK Mateusz 3492Open Mężczyzn10:1500:00:0000:50:40
1625KOŁODZIEJ Tomek 2273Husaria Race Team Open Mężczyzn08:0000:00:0000:50:41
1626FRĄCZEK Michał 4037ARMAGEDON NO LIMITSOpen Mężczyzn11:3000:00:0000:50:41
1627MARZEC Tomasz 2955SPECTOrsOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:50:41
1628SZULC Sławomir 4038ARMAGEDON NO LIMITSOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:0000:50:42
1629BUŁAWA Radosław 2270Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:50:42
1630PULIKOWSKI Maciej 3505Open Mężczyzn10:1500:00:0000:50:42
1631FILA Piotr 2272Husaria Race Team Open Mężczyzn08:0000:00:0000:50:43
1632KUMALA Agnieszka 4190NieWidzęPrzeszkódOpen Kobiet10:1500:00:0000:50:44
1633KITA Daniel 2907HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn09:0000:00:0000:50:44
1634SAPIŃSKI Kamil 2956SPECTOrsOpen Mężczyzn10:1500:00:0000:50:44
1635KUŹMA Kamil 3046MOSKiT AndrychówOpen Mężczyzn09:3000:00:0000:50:45
1636REJNIAK Dawid 3765Open Mężczyzn10:4500:00:0000:50:46
1637BORYSEWICZ Wiktor 4059Hardcorowe WychylylybymyOpen Mężczyzn08:0000:00:0000:50:47
1638DZIERŻANOWSKA Martyna 4060Hardcorowe WychylylybymyOpen Kobiet08:0000:00:0000:50:47
1639SZCZECIŃSKI Łukasz <