GÓRSKI RUNMAGEDDON HARDCORE KOCIERZ

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-10-06
Miejsce:
Kocierz
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
2437
Wystartowało:
2295
Nie ukończyło:
30
Ukończyło:
2265
Na trasie:
22
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuP1
8km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1CHMIELORZ Józef 2005Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn1M 107:4000:00:0000:27:1802:46:14.3502:46:14.35 7:547.6
2WYPUKOŁ Jakub 2074SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn2M 307:4000:00:0000:30:4102:58:04.8502:58:04.85+00:11:508:287.1
3JACIÓW Paweł 2079WATAHAElite Mężczyzn3M 3007:4000:00:0000:32:4003:24:44.9503:24:44.95+00:38:309:446.2
4CHROST Andrzej 2030Husaria Race Team Elite Mężczyzn4M 5807:4000:00:0000:36:0303:35:45.2503:35:45.25+00:49:3010:165.8
5JARZĄBEK Dawid 2070SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn5M 7007:4000:00:0000:33:2503:37:59.1503:37:59.15+00:51:4410:225.8
6ZGUTKA Tomasz 2045Husaria Race Team Elite Masters Mężczyzn1M 8507:4000:00:0000:33:1103:40:41.4003:40:41.40+00:54:2710:305.7
7DYKIER Krzysztof 2018Dominator TeamElite Masters Mężczyzn2M 10307:4000:00:0000:37:1003:43:40.8503:43:40.85+00:57:2610:395.6
8WITKA Patryk 2002Aktywna Nowa RudaElite Mężczyzn6M 10607:4000:00:0000:33:1403:44:21.5003:44:21.50+00:58:0710:415.6
9SIURNIK Sebastian 2178Elite Mężczyzn7M 12707:4500:00:0000:32:2803:48:47.1003:48:47.10+01:02:3210:535.5
10CHODOWSKI Łukasz 2117United RunnersElite Mężczyzn8M 24307:4500:00:0000:31:1904:02:23.4004:02:23.40+01:16:0911:325.2
11JURECKI Adrian 2219Łowcy pierożkówElite Mężczyzn9M 27207:4500:00:0000:33:1804:06:09.4004:06:09.40+01:19:5511:435.1
12KACHEL Mateusz 2102Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn10M 28807:4500:00:0000:38:2404:07:22.4004:07:22.40+01:21:0811:465.1
13CHMIELEWSKI Krzysztof 2056OUTDOOR TRAININGElite Mężczyzn11M 33207:4000:00:0000:31:4804:11:54.2004:11:54.20+01:25:3911:595
14WIELEBA Adam 2065RMF4RT GladiatorsElite Masters Mężczyzn3M 51307:4000:00:0000:34:3404:24:39.8504:24:39.85+01:38:2512:364.8
15KOSIŃSKI Jakub 2200United RunnersElite Mężczyzn12M 64407:4500:00:0000:34:4604:30:27.4504:30:27.45+01:44:1312:524.7
16MALEC Bartłomiej 2147Warchlaki AdelajdyElite Mężczyzn13M 66607:4500:00:0000:33:2704:31:47.1504:31:47.15+01:45:3212:564.6
17BIELAK Tomasz 2208Elite Mężczyzn14M 68807:4500:00:0000:32:4704:32:50.3504:32:50.35+01:46:3612:594.6
18REMISZ Marcin 2098BRYGADA RRElite Mężczyzn15M 76107:4500:00:0000:37:4904:37:18.0004:37:18.00+01:51:0313:124.5
19ANUSZCZYK Mariusz 2082Elite Masters Mężczyzn4M 76307:4000:00:0000:34:3204:37:23.3004:37:23.30+01:51:0813:124.5
20KUPREWICZ Krzysztof 2048Kyokushin Węgorzewo/ 11Mazurski Pułk ArtyleriiElite Mężczyzn16M 81707:4000:00:0000:38:2004:40:34.9004:40:34.90+01:54:2013:214.5
21SOBESTJAŃSKI Przemysłąw 2179Elite Mężczyzn17M 89407:4500:00:0000:33:2604:45:00.5504:45:00.55+01:58:4613:344.4
22MIKOŚ Adam 2214United RunnersElite Mężczyzn18M 92407:4500:00:0000:39:5604:47:15.5004:47:15.50+02:01:0113:404.4
23NOWOK Michał 2104Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn19M 105607:4500:00:0000:38:3004:54:13.4504:54:13.45+02:07:5914:004.3
24WOCHNIK Marek 2010Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn20M 130907:4000:00:0000:41:4205:10:29.8505:10:29.85+02:24:1514:474.1
25BUCZYNSKI Dariusz 2159Elite Mężczyzn21M 138807:4500:00:0000:45:4305:16:17.8005:16:17.80+02:30:0315:034
26WITEK Kamil 2043Husaria Race Team Elite Mężczyzn22M 139007:4000:00:0000:36:4205:16:33.4005:16:33.40+02:30:1915:044
27KONARSKI Łukasz 2047Kontener FormyElite Mężczyzn23M 141407:4500:00:0000:43:2305:18:39.2505:18:39.25+02:32:2415:104
28BUKOWSKI Piotr 2114Human OCRElite Mężczyzn24M 141707:4500:00:0000:47:2905:18:58.6505:18:58.65+02:32:4415:114
29GONSIOR Tomasz 2163Elite Mężczyzn25M 142507:4500:00:0000:38:2505:19:37.1505:19:37.15+02:33:2215:133.9
30SUCHY Tomasz 2127Husaria Race Team Elite Mężczyzn26M 144407:4500:00:0000:40:2505:21:51.2005:21:51.20+02:35:3615:193.9
31KOBYŁECKI Tomasz 2121Husaria Race Team Elite Mężczyzn27M 144607:4500:00:0001:00:4005:22:02.4005:22:02.40+02:35:4815:203.9
32MUCHA Mateusz 2017Dirty SparrowsElite Mężczyzn28M 148407:4000:00:0000:40:2405:25:37.0005:25:37.00+02:39:2215:303.9
33CYBULSKI Paweł 2108Cybul Extreme TeamElite Mężczyzn29M 148807:4500:00:0000:44:4005:26:01.4505:26:01.45+02:39:4715:313.9
34DZIERŻANOWSKI Mateusz 2059RMF4RTElite Mężczyzn30M 150107:4000:00:0000:44:0505:28:05.7005:28:05.70+02:41:5115:373.8
35WIŚNIEWSKI Michał 2004Best BeastsElite Mężczyzn31M 152407:4000:00:0000:40:0005:30:39.9005:30:39.90+02:44:2515:443.8
36NOWAK Jakub 2063RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn32M 154407:4000:00:0000:38:3505:32:48.5505:32:48.55+02:46:3415:503.8
37KOLASIŃSKI Jakub 2016Dirty SparrowsElite Mężczyzn33M 155307:4000:00:0000:41:2305:34:26.3005:34:26.30+02:48:1115:553.8
38STRZELECKI Konrad 2095Elite Mężczyzn34M 155507:4000:00:0000:40:1305:35:08.0505:35:08.05+02:48:5315:573.8
39KIEŁBIK Marcin 2166Elite Masters Mężczyzn5M 156907:4500:00:0000:42:1105:36:54.9005:36:54.90+02:50:4016:023.7
40DOMAGAŁA Dominik 2161Elite Mężczyzn35M 157107:4500:00:0000:34:4405:37:25.2005:37:25.20+02:51:1016:043.7
41CZACHURSKI Mateusz 2155xRunnersElite Mężczyzn36M 159407:4500:00:0000:33:2505:40:11.8505:40:11.85+02:53:5716:113.7
42NIKIEL Dariusz 2206Dirty SparrowsElite Mężczyzn37M 159607:4500:00:0000:43:2505:40:53.7505:40:53.75+02:54:3916:133.7
43KRAUL Klaudiusz 2132Move Factory.Elite Mężczyzn38M 160107:4500:00:0000:46:2105:42:04.2505:42:04.25+02:55:4916:173.7
44OLEJNIK Franciszek 2040Husaria Race Team Elite Mężczyzn39M 160907:4000:00:0000:36:5105:43:13.9005:43:13.90+02:56:5916:203.7
45OLEŚNIEWICZ Szymon 2174Elite Masters Mężczyzn6M 161607:4500:00:0000:36:5105:44:49.2005:44:49.20+02:58:3416:253.7
46ŚWIATOWIEC Adrian 2142SRS RATELElite Mężczyzn40M 161807:4500:00:0000:43:4605:45:34.6505:45:34.65+02:59:2016:273.6
47ŁUCZAK Paweł 2123Husaria Race Team Elite Mężczyzn41M 162608:0000:00:0000:51:5505:47:23.5505:47:23.55+03:01:0916:323.6
48MOKWA Sebastian 2052Nie W Szczepionkę TeamElite Mężczyzn42M 163807:4000:00:0000:40:1805:48:45.7505:48:45.75+03:02:3116:363.6
49KŁOSOWSKI Karol 2120Husaria Race Team Elite Mężczyzn43M 164307:4500:00:0000:43:1905:49:14.3005:49:14.30+03:02:5916:373.6
50SURMACH Andrei 2181Elite Mężczyzn44M 164407:4500:00:0000:33:2405:49:18.3005:49:18.30+03:03:0316:383.6
51KARAŚ Adrian 2144STOMILEXElite Mężczyzn45M 165207:4500:00:0000:40:2105:50:12.8505:50:12.85+03:03:5816:403.6
52HURAS Michał 2011CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn46M 165307:4500:00:0000:32:5105:50:20.8005:50:20.80+03:04:0616:403.6
53SZYMAŃSKI Bartłomiej 2064RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn47M 165807:4000:00:0000:40:0105:51:24.0505:51:24.05+03:05:0916:443.6
54KULECZKA Jacek 2167Elite Mężczyzn48M 167507:4500:00:0000:45:5105:55:10.4005:55:10.40+03:08:5616:543.5
55KAMIŃSKI Maciej 2143STOMILEXElite Mężczyzn49M 168207:4500:00:0000:40:2405:57:18.3505:57:18.35+03:11:0417:003.5
56GAJEWSKI Cezary 2145United RunnersElite Mężczyzn50M 168407:4500:00:0000:52:1805:58:08.1505:58:08.15+03:11:5317:033.5
57DOLATA Krzysztof 2218SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn51M 168507:4500:00:0001:14:2705:59:47.2005:59:47.20+03:13:3217:073.5
58NIEDŹWIECKI Maciej 2172Elite Mężczyzn52M 169107:4500:00:0000:42:4206:01:37.1506:01:37.15+03:15:2217:133.5
59CIEŚLAK Sebastian 2160Elite Mężczyzn53M 169207:4500:00:0000:42:4006:01:38.0006:01:38.00+03:15:2317:133.5
60MAGOŃ Łukasz 2039Husaria Race Team Elite Mężczyzn54M 169307:4000:00:0000:50:1006:01:52.9506:01:52.95+03:15:3817:133.5
61PODGRUDNY Szczepan 2094Elite Mężczyzn55M 169607:4000:00:0000:41:2106:02:18.5506:02:18.55+03:16:0417:153.5
62PACYGON Tomek 2020Eden RunnersElite Mężczyzn56M 169707:4000:00:0000:43:0906:02:36.6506:02:36.65+03:16:2217:163.5
63SKRĘTY Patryk 2021Eden RunnersElite Mężczyzn57M 169907:4000:00:0000:43:0906:02:42.1006:02:42.10+03:16:2717:163.5
64TOMCZAK Artur 2096Elite Mężczyzn58M 170107:4000:00:0000:39:0106:03:15.6006:03:15.60+03:17:0117:173.5
65LORANC Paweł 2014DENISTEAMElite Masters Mężczyzn7M 170707:4000:00:0000:44:3306:06:57.0006:06:57.00+03:20:4217:283.4
66WOCHNIAK Michał 2067RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn59M 171607:4000:00:0000:55:0906:13:07.0006:13:07.00+03:26:5217:463.4
67WITKOWSKI Arkadiusz 2116Human OCRElite Mężczyzn60M 172407:4500:00:0000:43:1906:19:52.8506:19:52.85+03:33:3818:053.3
68DROP Łukasz 2150WATAHAElite Mężczyzn61M 172507:4500:00:0000:37:4406:20:18.4506:20:18.45+03:34:0418:063.3
69SZKLARSKI Przemysław 2009Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn62M 172707:4000:00:0000:40:4706:22:44.7006:22:44.70+03:36:3018:133.3
70KARCZEWSKI Piotr 2097Best BeastsElite Mężczyzn63M 172907:4500:00:0000:34:4306:25:59.3006:25:59.30+03:39:4418:223.3
71JANICKI Michał 2088Elite Mężczyzn64M 173007:4000:00:0000:38:3406:29:31.5506:29:31.55+03:43:1718:323.2
72KUMAŃSKI Arek 2168Elite Mężczyzn65M 173307:4500:00:0000:43:1306:30:36.5506:30:36.55+03:44:2218:363.2
73MAJOWSKI Michał 2103Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn66M 173507:4500:00:0000:45:1606:31:37.2006:31:37.20+03:45:2218:383.2
74MAJCHRZYK Szymon 2012CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn67M 173607:4000:00:0000:36:1206:32:51.2006:32:51.20+03:46:3618:423.2
75WIECZOREK Mateusz 2156xRunnersElite Mężczyzn68M 173707:4500:02:2400:42:2506:31:22.5506:33:47.30+03:47:3218:383.2
76DENYSIUK Marek 2149WATAHAElite Masters Mężczyzn8M 174507:4500:00:0000:37:4206:48:32.3006:48:32.30+04:02:1719:273.1
77GACH Damian 2105CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn69M 174607:4500:00:0000:33:0406:48:53.7506:48:53.75+04:02:3919:283.1
78JASKÓLSKI Piotr 2100Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn70M 174907:4500:00:0000:45:4706:53:59.4506:53:59.45+04:07:4519:423
79TROSHKIN Sergei 200139RUSTESTElite Masters Mężczyzn9M 175007:4000:00:0000:37:4406:55:12.6006:55:12.60+04:08:5819:463
80GŁOWACZ Grzegorz 2118Husaria Race Team Elite Masters Mężczyzn10M 175207:4500:00:0000:43:3607:12:08.9007:12:08.90+04:25:5420:342.9
81JARCZYK Michał 2106CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn71M 175507:4500:00:0000:37:4607:28:57.0007:28:57.00+04:42:4221:222.8
82WÓJCIK Adam 2130Husaria Race Team Elite Mężczyzn72M 175807:4500:00:0000:26:36+00:08:413:1918
83FIRLEJ Marek 2085Elite Mężczyzn73M 175907:4000:00:0000:26:59+3:2217.8
84STARZYCKI Przemysław 2027HARPAGAN BEASTElite Mężczyzn74M 176007:4000:00:0000:27:26+00:00:083:2517.5
85KORULCZYK Marcin 2077United RunnersElite Mężczyzn75M 176107:4000:00:0000:27:42+00:00:243:2717.3
86NOWAK Sebastian 2211HARPAGAN BEASTElite Mężczyzn76M 176207:4000:00:0000:28:36+00:01:183:3416.8
87ZIELIŃSKI Michał 2183Elite Mężczyzn77M 176907:4500:00:0000:43:41+00:25:465:2711
SALAMON Mateusz 2213Power ŚwiniaElite Mężczyzn07:45DNF00:27:19 DNF DNF DNF--
LEBIODA Marcin 2072SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn07:40DNF00:33:27 DNF DNF DNF--
WOŹNIAK Krzysztof 2146United RunnersElite Mężczyzn07:45DNF00:39:06 DNF DNF DNF--
Znaleziono 90 wynik(ów)