Organizator : | Burmistrz Miasta Ustka;Morpol Sp. z o.o.;OSIR Ustka;Lekkoatletyczny Klub Sportowy „JANTAR”;Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe „USTKA”;Miejski Klub Sportowy „JANTAR” Ustka |
Data : | 2019-05-11 |
Miejsce : | Ustka |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 140 |
Wystartowało : | 120 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 118 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas netto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DRWAL Piotr | 8 | USB USTKA | USTKA | M40-49 | 1 | M 1 | 00:32:43.80 | 3:16 | 18.3 (100%) | ||
2 | RUDNIK Krzysztof | 111 | KRĘPA SŁUPSKA | M30-39 | 1 | M 2 | 00:34:31.40 | +00:01:47 (5.2%) | 3:27 | 17.4 (95.1%) | ||
3 | BURZYŃSKI Aleksander | 69 | TADMOT HURTOWNIA MOTORYZACYJNA | SŁUPSK | M40-49 | 2 | M 3 | 00:34:54.70 | +00:02:10 (6.2%) | 3:29 | 17.2 (94.0%) | |
4 | DUDA Grzegorz | 9 | BEST BEASTS | BUKÓWKA | M40-49 | 3 | M 4 | 00:36:38.10 | +00:03:54 (10.7%) | 3:39 | 16.4 (89.6%) | |
5 | CZERWIŃSKI Maciej | 72 | BALTIC SEALS | SŁUPSK | M16-29 | 1 | M 5 | 00:37:35.05 | +00:04:51 (12.9%) | 3:45 | 16 (87.4%) | |
6 | CENDER Szymon | 116 | WPK SŁOŃ TEAM | USTKA | M30-39 | 2 | M 6 | 00:37:38.05 | +00:04:54 (13.0%) | 3:45 | 15.9 (86.9%) | |
7 | WEGNER Przemysław | 127 | MOWI | USTKA | M40-49 | 4 | M 7 | 00:37:52.65 | +00:05:08 (13.6%) | 3:47 | 15.8 (86.3%) | |
8 | CHOLEWIŃSKI Artur | 70 | DECATHLON POWER | SŁUPSK | M30-39 | 3 | M 8 | 00:38:00.25 | +00:05:16 (13.9%) | 3:48 | 15.8 (86.3%) | |
9 | JEZIERSKI Łukasz | 18 | USTKA | M30-39 | 4 | M 9 | 00:38:03.75 | +00:05:19 (14.0%) | 3:48 | 15.8 (86.3%) | ||
10 | KAMIENIECKI Rafał | 19 | TUPOT-USTKA | USTKA | M40-49 | 5 | M 10 | 00:38:06.50 | +00:05:22 (14.1%) | 3:48 | 15.7 (85.8%) | |
11 | LASKA Grzegorz | 29 | USTKA | M30-39 | 5 | M 11 | 00:38:11.55 | +00:05:27 (14.3%) | 3:49 | 15.7 (85.8%) | ||
12 | CEJKO Dawid | 140 | BALTIC SEALS | SŁUPSK | M16-29 | 2 | M 12 | 00:38:19.95 | +00:05:36 (14.6%) | 3:49 | 15.7 (85.8%) | |
13 | KOZA Kamil | 90 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH USTKA | USTKA | M30-39 | 6 | M 13 | 00:38:46.55 | +00:06:02 (15.6%) | 3:52 | 15.5 (84.7%) | |
14 | KAWKA Adrian | 21 | SŁUPSK | M30-39 | 7 | M 14 | 00:39:41.75 | +00:06:57 (17.5%) | 3:58 | 15.1 (82.5%) | ||
15 | JAKUBCZAK Marcin | 141 | BYDLINO | M40-49 | 6 | M 15 | 00:39:52.10 | +00:07:08 (17.9%) | 3:59 | 15.1 (82.5%) | ||
16 | NAGÓREK Krzysztof | 34 | TUPOT USTKA | SŁUPSK | M60-69 | 1 | M 16 | 00:39:56.00 | +00:07:12 (18.0%) | 3:59 | 15 (82.0%) | |
17 | GRAFF Norbert | 14 | SZCZENURZE POMORSKA 27 | M30-39 | 8 | M 17 | 00:40:10.90 | +00:07:27 (18.5%) | 4:01 | 14.9 (81.4%) | ||
18 | OLEKSIUK Przemysław | 105 | OLEKSIUKOWIE / SIG DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SZCZECIN | SŁUPSK | M16-29 | 3 | M 18 | 00:40:48.25 | +00:08:04 (19.8%) | 4:04 | 14.7 (80.3%) | |
19 | RYBA Paweł | 44 | GRABNO | M40-49 | 7 | M 19 | 00:41:47.40 | +00:09:03 (21.7%) | 4:10 | 14.4 (78.7%) | ||
20 | OLESZEK Jerzy | 107 | SZKOŁA PODOFICERSKA MW | GRABNO | M40-49 | 8 | M 20 | 00:41:49.20 | +00:09:05 (21.7%) | 4:10 | 14.3 (78.1%) | |
21 | WŁAŚNIAK Łukasz | 59 | LUBUCZEWO | M16-29 | 4 | M 21 | 00:42:24.60 | +00:09:40 (22.8%) | 4:14 | 14.2 (77.6%) | ||
22 | RYGIELSKI Arkadiusz | 45 | KLUB BIEGACZA MOWI | SŁAWNO | M30-39 | 9 | M 22 | 00:42:41.90 | +00:09:58 (23.3%) | 4:16 | 14.1 (77.0%) | |
23 | DĘGA Ryszard | 73 | TUPOT USTKA | USTKA | M60-69 | 2 | M 23 | 00:42:57.85 | +00:10:14 (23.8%) | 4:17 | 14 (76.5%) | |
24 | SKUMIAŁ Oskar | 115 | USB USTKA | USTKA | M30-39 | 10 | M 24 | 00:43:22.65 | +00:10:38 (24.5%) | 4:20 | 13.8 (75.4%) | |
25 | SKOMOROWSKI Michał | 46 | USTKA | USTKA | M30-39 | 11 | M 25 | 00:43:26.65 | +00:10:42 (24.7%) | 4:20 | 13.8 (75.4%) | |
26 | WILMONT Krzysztof | 58 | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ | SŁUPSK | M30-39 | 12 | M 26 | 00:43:29.75 | +00:10:45 (24.8%) | 4:20 | 13.8 (75.4%) | |
27 | SULL Kacper | 50 | SŁUPSK | M16-29 | 5 | M 27 | 00:43:42.25 | +00:10:58 (25.1%) | 4:22 | 13.7 (74.9%) | ||
28 | KONIECZNY Piotr | 86 | USB USTKA | INOWROCŁAW | M40-49 | 9 | M 28 | 00:43:57.85 | +00:11:14 (25.6%) | 4:23 | 13.7 (74.9%) | |
29 | OLEKSIUK Andrzej | 106 | OLEKSIUKI | SŁUPSK | M40-49 | 10 | M 29 | 00:44:04.30 | +00:11:20 (25.7%) | 4:24 | 13.6 (74.3%) | |
30 | NADOLNY Piotr | 139 | USB USTKA | GRABNO | M40-49 | 11 | M 30 | 00:44:12.85 | +00:11:29 (26.0%) | 4:25 | 13.6 (74.3%) | |
31 | KAMIŃSKI_ Marcin | 20 | MOCZYMORDY TEAM | SMOŁDZINO | M40-49 | 12 | M 31 | 00:44:18.50 | +00:11:34 (26.1%) | 4:25 | 13.5 (73.8%) | |
32 | BASIŃSKI Paweł | 2 | USB USTKA | USTKA | M30-39 | 13 | M 32 | 00:44:20.50 | +00:11:36 (26.2%) | 4:26 | 13.5 (73.8%) | |
33 | DYŚKO Wojciech | 75 | AKTYWNA FABRYKA | SŁUPSK | M30-39 | 14 | M 33 | 00:44:30.95 | +00:11:47 (26.5%) | 4:27 | 13.5 (73.8%) | |
34 | KOSIEDOWSKI Sebastian | 87 | USTKA | M30-39 | 15 | M 34 | 00:44:50.20 | +00:12:06 (27.0%) | 4:29 | 13.4 (73.2%) | ||
35 | FABICH Adrian | 142 | USB USTKA | USTKA | M30-39 | 16 | M 35 | 00:44:50.50 | +00:12:06 (27.0%) | 4:29 | 13.4 (73.2%) | |
36 | MIKICIUK Piotr | 97 | USTKA | M40-49 | 13 | M 36 | 00:44:50.80 | +00:12:07 (27.0%) | 4:29 | 13.4 (73.2%) | ||
37 | GUZIK Piotr | 143 | SŁUPSK | M16-29 | 6 | M 37 | 00:45:06.30 | +00:12:22 (27.4%) | 4:30 | 13.3 (72.7%) | ||
38 | ŻELAZEK Kamil | 133 | USTKA | M30-39 | 17 | M 38 | 00:45:09.75 | +00:12:25 (27.5%) | 4:30 | 13.3 (72.7%) | ||
39 | ŻYSZKIEWICZ Piotr | 64 | USB USTKA | USTKA | M40-49 | 14 | M 39 | 00:45:09.95 | +00:12:26 (27.5%) | 4:30 | 13.3 (72.7%) | |
40 | SITNIK Mikołaj | 135 | USTKA | M16-29 | 7 | M 40 | 00:45:25.25 | +00:12:41 (27.9%) | 4:32 | 13.2 (72.1%) | ||
41 | KARAŚ Radosław | 4 | SŁUPSK | M30-39 | 18 | M 41 | 00:45:28.15 | +00:12:44 (28.0%) | 4:32 | 13.2 (72.1%) | ||
42 | IWANOWSKI Michał | 77 | USTKA | M30-39 | 19 | M 42 | 00:45:28.65 | +00:12:44 (28.0%) | 4:32 | 13.2 (72.1%) | ||
43 | FEDOROWICZ Michał | 76 | 37 DR OP | SOCHACZEW | M40-49 | 15 | M 43 | 00:45:44.55 | +00:13:00 (28.4%) | 4:34 | 13.1 (71.6%) | |
44 | WIATRZYK Krzysztof | 57 | DARŁOWO | DARŁOWO | M40-49 | 16 | M 44 | 00:45:49.55 | +00:13:05 (28.6%) | 4:34 | 13.1 (71.6%) | |
45 | SŁOMIŃSKI Kamil | 117 | USTKA | M30-39 | 20 | M 45 | 00:46:04.65 | +00:13:20 (29.0%) | 4:36 | 13 (71.0%) | ||
46 | TOMCZAK Dominik | 53 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | 17 | M 46 | 00:46:20.00 | +00:13:36 (29.4%) | 4:38 | 12.9 (70.5%) | |
47 | SOBOLEWSKI Tomasz | 47 | STRZELINO | M40-49 | 18 | M 47 | 00:46:29.00 | +00:13:45 (29.6%) | 4:38 | 12.9 (70.5%) | ||
48 | JAROS Adam | 79 | SŁUPSK | M40-49 | 19 | M 48 | 00:46:32.45 | +00:13:48 (29.7%) | 4:39 | 12.9 (70.5%) | ||
49 | PODLAK Piotr | 40 | USTKA | M30-39 | 21 | M 49 | 00:46:33.85 | +00:13:50 (29.7%) | 4:39 | 12.9 (70.5%) | ||
50 | TOMCZAK Sebastian | 54 | USTKA | USTKA | M40-49 | 20 | M 50 | 00:46:50.90 | +00:14:07 (30.1%) | 4:41 | 12.8 (69.9%) | |
51 | DADACZ Rafał | 6 | USTKA | M30-39 | 22 | M 51 | 00:46:53.25 | +00:14:09 (30.2%) | 4:41 | 12.8 (69.9%) | ||
52 | NIWIŃSKI Grzegorz | 35 | KB TUPOT USTKA | USTKA | M60-69 | 3 | M 52 | 00:47:21.40 | +00:14:37 (30.9%) | 4:44 | 12.7 (69.4%) | |
53 | PUDELSKI Krzysztof | 43 | ZIMOWISKA | M16-29 | 8 | M 53 | 00:47:36.10 | +00:14:52 (31.2%) | 4:45 | 12.6 (68.9%) | ||
54 | ROBAK Grzegorz | 110 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M30-39 | 23 | M 54 | 00:47:37.25 | +00:14:53 (31.3%) | 4:45 | 12.6 (68.9%) | |
55 | SPYCHALSKI Artur | 48 | GARDNA WIELKA | M40-49 | 21 | M 55 | 00:47:37.55 | +00:14:53 (31.3%) | 4:45 | 12.6 (68.9%) | ||
56 | BODO Rafał | 67 | KOSZALIN | M30-39 | 24 | M 56 | 00:48:01.30 | +00:15:17 (31.8%) | 4:48 | 12.5 (68.3%) | ||
57 | SAPIJASZKA Stanisław | 114 | USTKA | M60-69 | 4 | M 57 | 00:48:07.80 | +00:15:24 (32.0%) | 4:48 | 12.5 (68.3%) | ||
58 | OLECHNOWICZ Zbigniew | 104 | TUPOT USTKA | SŁUPSK | M70+ | 1 | M 58 | 00:48:23.90 | +00:15:40 (32.4%) | 4:50 | 12.4 (67.8%) | |
59 | KOCEJKO Marek | 23 | USB USTKA | USTKA | M60-69 | 5 | M 59 | 00:48:34.55 | +00:15:50 (32.6%) | 4:51 | 12.4 (67.8%) | |
60 | PUDELSKI Józef | 42 | USTKA | USTKA | M30-39 | 25 | M 60 | 00:48:39.00 | +00:15:55 (32.7%) | 4:51 | 12.3 (67.2%) | |
61 | PUDELSKI Robert | 109 | WŁYNKÓWKO | WŁYNKÓWKO | M40-49 | 22 | M 61 | 00:48:39.50 | +00:15:55 (32.7%) | 4:51 | 12.3 (67.2%) | |
62 | ZDUNEK Krzysztof | 130 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M40-49 | 23 | M 62 | 00:49:13.35 | +00:16:29 (33.5%) | 4:55 | 12.2 (66.7%) | |
63 | BERENT Robert | 66 | TUPOT USTKA | USTKA | M50-59 | 1 | M 63 | 00:49:19.00 | +00:16:35 (33.6%) | 4:55 | 12.2 (66.7%) | |
64 | PAWLIK Krystian | 38 | USTKA | M16-29 | 9 | M 64 | 00:49:51.30 | +00:17:07 (34.3%) | 4:59 | 12 (65.6%) | ||
65 | STANIASZEK Bogusław | 120 | TUPOT USTKA | GŁOBINO | M60-69 | 6 | M 65 | 00:49:57.05 | +00:17:13 (34.5%) | 4:59 | 12 (65.6%) | |
66 | ORŁOWSKI Edward | 37 | SŁUPSK | M40-49 | 24 | M 66 | 00:49:57.50 | +00:17:13 (34.5%) | 4:59 | 12 (65.6%) | ||
67 | ZAGRODZKI Ireneusz | 129 | KB TUPOT USTKA | USTKA | M60-69 | 7 | M 67 | 00:50:22.65 | +00:17:38 (35.0%) | 5:02 | 11.9 (65.0%) | |
68 | GONTEK Łukasz | 11 | VWBATORY | SŁUPSK | M30-39 | 26 | M 68 | 00:50:27.80 | +00:17:44 (35.1%) | 5:02 | 11.9 (65.0%) | |
69 | TRUSIAK Miłosz | 126 | SUBVENTUM TEAM | SŁUPSK | M40-49 | 25 | M 69 | 00:50:30.95 | +00:17:47 (35.2%) | 5:03 | 11.9 (65.0%) | |
70 | BACH Paweł | 1 | SŁUPSK | M30-39 | 27 | M 70 | 00:50:34.15 | +00:17:50 (35.3%) | 5:03 | 11.9 (65.0%) | ||
71 | LEWANDOWSKI Adam | 94 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M30-39 | 28 | M 71 | 00:50:37.10 | +00:17:53 (35.3%) | 5:03 | 11.9 (65.0%) | |
72 | ZARĘBSKI Maciej | 134 | USTKA | M40-49 | 26 | M 72 | 00:50:48.15 | +00:18:04 (35.6%) | 5:04 | 11.8 (64.5%) | ||
73 | KOZIMOR Mariusz | 91 | USTKA | M40-49 | 27 | M 73 | 00:51:45.35 | +00:19:01 (36.8%) | 5:10 | 11.6 (63.4%) | ||
74 | PRZYMORSKI Waldemar | 41 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M40-49 | 28 | M 74 | 00:52:08.10 | +00:19:24 (37.2%) | 5:12 | 11.5 (62.8%) | |
75 | GRABOWICZ Jurek | 12 | TUPOT USTKA | USTKA | M70+ | 2 | M 75 | 00:52:16.55 | +00:19:32 (37.4%) | 5:13 | 11.5 (62.8%) | |
76 | KAMIŃSKI Marcin | 83 | SŁUPSK | M30-39 | 29 | M 76 | 00:52:27.75 | +00:19:43 (37.6%) | 5:14 | 11.4 (62.3%) | ||
77 | ANDRZEJCZAK Sławomir | 65 | GRZESŁAW USTKA | LĘDOWO-OSIEDLE | M40-49 | 29 | M 77 | 00:52:34.20 | +00:19:50 (37.7%) | 5:15 | 11.4 (62.3%) | |
78 | TÓRZ Andrzej | 124 | USTKA | USTKA | M60-69 | 8 | M 78 | 00:52:49.95 | +00:20:06 (38.0%) | 5:16 | 11.4 (62.3%) | |
79 | NURKOWSKI Marcin | 101 | USB USTKA | USTKA | M40-49 | 30 | M 79 | 00:52:55.45 | +00:20:11 (38.2%) | 5:17 | 11.3 (61.7%) | |
80 | KOT Daniel | 88 | KOT TEAM | SŁUPSK | M40-49 | 31 | M 80 | 00:53:38.05 | +00:20:54 (39.0%) | 5:21 | 11.2 (61.2%) | |
81 | CZECH Roman | 71 | GOCH BYTÓW | SŁUPSK | M70+ | 3 | M 81 | 00:53:57.70 | +00:21:13 (39.3%) | 5:23 | 11.1 (60.7%) | |
82 | WOŹNIAK Grzegorz | 128 | IGMAR WPK SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M50-59 | 2 | M 82 | 00:54:07.55 | +00:21:23 (39.5%) | 5:24 | 11.1 (60.7%) | |
83 | TURCZYN Grzegorz | 55 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | 32 | M 83 | 00:54:18.15 | +00:21:34 (39.7%) | 5:25 | 11 (60.1%) | |
84 | BURDA Sebastian | 3 | WPK SŁOŃ TEAM | SŁUPSK | M40-49 | 33 | M 84 | 00:54:18.35 | +00:21:34 (39.7%) | 5:25 | 11 (60.1%) | |
85 | SZCZASIUK Mariusz | 52 | USTKA | M40-49 | 34 | M 85 | 00:55:09.50 | +00:22:25 (40.7%) | 5:30 | 10.9 (59.6%) | ||
86 | KRYGIER Ireneusz | 92 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M40-49 | 35 | M 86 | 00:56:40.60 | +00:23:56 (42.3%) | 5:40 | 10.6 (57.9%) | |
87 | JUSIEWICZ Tomasz | 80 | USTKA | M30-39 | 30 | M 87 | 00:57:37.85 | +00:24:54 (43.2%) | 5:45 | 10.4 (56.8%) | ||
88 | JABŁONOWSKI Marian | 17 | TUPOT USTKA | USTKA | M60-69 | 9 | M 88 | 00:57:37.95 | +00:24:54 (43.2%) | 5:45 | 10.4 (56.8%) | |
89 | SMOLIŃSKI Krzysztof | 119 | SMOLIŃSCY TEAM | GŁOBINO | M40-49 | 36 | M 89 | 01:03:29.15 | +00:30:45 (48.4%) | 6:20 | 9.5 (51.9%) | |
90 | KABACIŃSKI Bronisław | 81 | TUPOT USTKA | USTKA | M70+ | 4 | M 90 | 01:13:45.00 | +00:41:01 (55.6%) | 7:22 | 8.1 (44.3%) | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||||
PIĄTKOWSKI Michał | 108 | CZARNI SŁUPSK | SŁUPSK | M16-29 | DNF | - | - (0.0%) |
Znaleziono 91 wynik(ów)