Organizator : | Burmistrz Miasta Ustka;Morpol Sp. z o.o.;OSIR Ustka;Lekkoatletyczny Klub Sportowy „JANTAR”;Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe „USTKA”;Miejski Klub Sportowy „JANTAR” Ustka |
Data : | 2019-06-08 |
Miejsce : | Ustka |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 126 |
Wystartowało : | 103 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 103 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CYPRYCH Katarzyna | 72 | BATALION OCHRONY BAZY REDZIKOWO | SŁUPSK | K30-39 | |
2 | KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna | 28 | USB USTKA | USTKA | K40-49 | |
3 | LANGNER-KAPCZYŃSKA Edyta | 29 | BEST BEASTS | SŁUPSK | K30-39 | |
4 | SKOCZYŃSKA Renata | 100 | USB USTKA | USTKA | K30-39 | |
5 | LEMAŃSKA Katarzyna | 31 | USB USTKA | USTKA | K16-29 | |
6 | MUDŹ Anna | 34 | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ | USTKA | K16-29 | |
7 | PADY Liliana | 126 | BOB | DUNINOWO | K16-29 | |
8 | RUTECKA Sylwia | 115 | TUPOT USTKA | USTKA | K30-39 | |
9 | KAMIŃSKA Monika | 78 | SŁUPSK | K30-39 | ||
10 | ZALIŃSKA Aneta | 62 | USB USTKA | USTKA | K30-39 | |
11 | ĆWIGOŃ Kinga | 6 | USB USTKA | USTKA | K30-39 | |
12 | ZIELIŃSKA Danuta | 113 | USB USTKA | USTKA | K30-39 | |
13 | KRZYŻANEK Marta | 27 | MOCZYMORDY TEAM | GARDNA WIELKA | K40-49 | |
14 | RZĄDKOWSKA Maria | 121 | USTKA | K40-49 | ||
15 | PELA Hanna | 40 | USB USTKA | WODNICA | K40-49 | |
16 | RATAJCZYK Monika | 97 | KLUB BIEGACZA MOWI | SŁUPSK | K30-39 | |
17 | KOZA Joanna | 81 | USB USTKA | USTKA | K30-39 | |
18 | STOLARCZUK Paulina | 106 | USTKA | K40-49 | ||
19 | ZARZYCKA Izabela | 63 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | K40-49 | |
20 | LEWANDOWSKA Maria | 84 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | K30-39 | |
21 | GOŁGOWSKA Małgorzata | 11 | USB USTKA | USTKA | K40-49 | |
22 | SZAŁANKIEWICZ Magdalena | 107 | USB USTKA | SŁUPSK | K30-39 | |
23 | OLSZAK Beata | 94 | USB USTKA | USTKA | K40-49 | |
24 | BRODACKA Katarzyna | 69 | SŁUPSK | K16-29 | ||
25 | SZOŁTYSIK Agnieszka | 122 | USTKA | K30-39 | ||
26 | STODOŁA Monika | 50 | USB USTKA | USTKA | K40-49 | |
27 | MORDAL Eliza | 88 | USB USTKA | USTKA | K40-49 | |
28 | ŻELAZEK Katarzyna | 114 | USB USTKA | USTKA | K40-49 | |
29 | MARCZAK Małgorzata | 86 | ŻELKOWO | K50-59 | ||
30 | ZWOLIŃSKA Agnieszka | 64 | USTKA | USTKA | K40-49 | |
31 | KOWALCZYK Justyna | 1 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | K30-39 | |
32 | SIECIŃSKA Emilia | 99 | USB USTKA | USTKA | K30-39 |
Znaleziono 32 wynik(ów)