Organizator : | Burmistrz Miasta Ustka;Morpol Sp. z o.o.;OSIR Ustka;Lekkoatletyczny Klub Sportowy „JANTAR”;Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe „USTKA”;Miejski Klub Sportowy „JANTAR” Ustka |
Data : | 2019-06-08 |
Miejsce : | Ustka |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 126 |
Wystartowało : | 103 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 103 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DRWAL Piotr | 9 | USB USTKA | USTKA | M40-49 | |
2 | BURZYŃSKI Aleksander | 116 | TADMOT HURTOWNIA MOTORYZACYJNA | SŁUPSK | M40-49 | |
3 | DUDA Grzegorz | 10 | BEST BEASTS | BUKÓWKA | M40-49 | |
4 | WEGNER Przemysław | 110 | KLUB BIEGACZA MOWI | USTKA | M40-49 | |
5 | RYBA Paweł | 45 | GRABNO | M40-49 | ||
6 | KAMIENIECKI Rafał | 20 | TUPOT USTKA | USTKA | M40-49 | |
7 | OLESZEK Jerzy | 93 | SZKOŁA PODOFICERSKA MW | GRABNO | M40-49 | |
8 | MIKICIUK Piotr | 87 | USTKA | M40-49 | ||
9 | TOMCZAK Dominik | 54 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | |
10 | OLEKSIUK Andrzej | 92 | SŁUPSK | M40-49 | ||
11 | JAROS Adam | 75 | SŁUPSK | M40-49 | ||
12 | SMOLIŃSKI Krzysztof | 103 | SMOLIŃSCY TEAM | GŁOBINO | M40-49 | |
13 | ŻYSZKIEWICZ Piotr | 65 | USB USTKA | USTKA | M40-49 | |
14 | WIATRZYK Krzysztof | 58 | DARŁOWO | DARŁOWO | M40-49 | |
15 | SPYCHALSKI Artur | 49 | GARDNA WIELKA | M40-49 | ||
16 | PUDELSKI Robert | 96 | WŁYNKÓWKO | WŁYNKÓWKO | M40-49 | |
17 | ORŁOWSKI Edward | 38 | SŁUPSK | M40-49 | ||
18 | ZDUNEK Krzysztof | 112 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M40-49 | |
19 | NURKOWSKI Marcin | 90 | USTKA | M40-49 | ||
20 | TOMCZAK Sebastian | 117 | USTKA | USTKA | M40-49 | |
21 | ANDRZEJCZAK Sławomir | 66 | GRZESŁAW USTKA | LĘDOWO-OSIEDLE | M40-49 | |
22 | KOT Daniel | 80 | KOT TEAM | SŁUPSK | M40-49 | |
23 | ZARĘBSKI Maciej | 118 | APTEKA CENTRUM LEKÓW | USTKA | M40-49 | |
24 | PRZYMORSKI Waldemar | 42 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M40-49 | |
25 | KRYGIER Ireneusz | 83 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M40-49 | |
26 | BURDA Sebastian | 4 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | SŁUPSK | M40-49 | |
27 | KAMIŃSKI_ Marcin | 21 | MOCZYMORDY TEAM | SMOŁDZINO | M40-49 |
Znaleziono 27 wynik(ów)