Organizator : | Burmistrz Miasta Ustka;Morpol Sp. z o.o.;OSIR Ustka;Lekkoatletyczny Klub Sportowy „JANTAR”;Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe „USTKA”;Miejski Klub Sportowy „JANTAR” Ustka |
Data : | 2019-08-24 |
Miejsce : | Ustka |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 144 |
Wystartowało : | 112 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 112 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Laps 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RUDNIK Krzysztof | 112 | KRĘPA SŁUPSKA | M30-39 | 00:16:50 | ||
2 | BURZYŃSKI Aleksander | 72 | ŚCIGAJ KRZYCHA TEAM | SŁUPSK | M40-49 | 00:17:04 | |
3 | OLECH Adam | 138 | MONAR | DĘBNICA KASZUBSKA | M16-29 | 00:18:03 | |
4 | DUDA Grzegorz | 10 | BEST BEASTS | BUKÓWKA | M40-49 | 00:18:05 | |
5 | CZERWIŃSKI Maciej | 77 | BALTIC SEALS | SŁUPSK | M16-29 | 00:19:01 | |
6 | WEGNER Przemysław | 124 | MOWI TEAM | USTKA | M40-49 | 00:19:02 | |
7 | WILMONT Krzysztof | 59 | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ | SŁUPSK | M30-39 | 00:19:02 | |
8 | KOZA Kamil | 91 | USB USTKA | USTKA | M30-39 | 00:19:02 | |
9 | JEZIERSKI Łukasz | 19 | USTKA | M30-39 | 00:18:57 | ||
10 | CHOLEWIŃSKI Artur | 74 | DECATHLON POWER | SŁUPSK | M30-39 | 00:19:08 | |
11 | GOSTKOWSKI Łukasz | 80 | KB GOCH BYTÓW | BYTÓW | M30-39 | 00:19:05 | |
12 | GRAFF Norbert | 15 | SZCZENURZE POMORSKA 27 | M30-39 | 00:19:05 | ||
13 | LASKA Grzegorz | 30 | USTKA | M30-39 | 00:19:25 | ||
14 | KAMIENIECKI Rafał | 20 | TUPOT USTKA | USTKA | M40-49 | 00:20:14 | |
15 | CYPRYCH Katarzyna | 75 | LKS FENIX SŁUPSK | SŁUPSK | K30-39 | 00:20:14 | |
16 | RYGIELSKI Arkadiusz | 46 | KLUB BIEGACZA MOWI | SŁAWNO | M30-39 | 00:19:25 | |
17 | NAGÓREK Krzysztof | 35 | TUPOT USTKA | SŁUPSK | M60-69 | 00:20:11 | |
18 | CENDER Szymon | 73 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M16-29 | 00:19:45 | |
19 | ŻYLICZ Paweł | 133 | USB USTKA | SŁUPSK | M16-29 | 00:20:15 | |
20 | SZCZERBATY Paweł | 118 | SŁUPSK | M30-39 | 00:20:01 | ||
21 | OLEKSIUK Przemysław | 104 | GRYFINO | M16-29 | 00:20:17 | ||
22 | GUZIK Piotr | 82 | USB USTKA | SŁUPSK | M16-29 | 00:20:26 | |
23 | DĘGA Ryszard | 79 | TUPOT USTKA | USTKA | M60-69 | 00:20:26 | |
24 | OLESZEK Jerzy | 105 | SZKOŁA PODOFICERSKA MW | GRABNO | M40-49 | 00:20:58 | |
25 | PAKUŁA Mateusz | 107 | SŁUPSK | M30-39 | 00:20:59 | ||
26 | OKOŁOTOWICZ Sebastian | 142 | SŁUPSK | M30-39 | 00:20:32 | ||
27 | PAWLIK Krystian | 39 | USTKA | M16-29 | 00:20:24 | ||
28 | MOROŃ Jarosław | 45 | USB USTKA | WODNICA | M30-39 | 00:22:26 | |
29 | WRZACHOL Piotr | 126 | USTKA | M16-29 | 00:22:05 | ||
30 | GAWEŁ Zbigniew | 135 | POMERIDERS SŁUPSK | SŁUPSK | M60-69 | 00:21:30 | |
31 | DASZKIEWICZ Emil | 78 | USTKA | M16-29 | 00:22:06 | ||
32 | ŻYSZKIEWICZ Piotr | 65 | USB USTKA | USTKA | M40-49 | 00:22:28 | |
33 | MUDŹ Anna | 34 | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ | USTKA | K16-29 | 00:21:51 | |
34 | KOCZOROWSKI Paweł | 25 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M40-49 | 00:22:29 | |
35 | SKOMOROWSKI Michał | 47 | USTKA | USTKA | M30-39 | 00:22:08 | |
36 | OLEKSIUK Andrzej | 103 | SŁUPSK | M40-49 | 00:22:29 | ||
37 | PUDELSKI Krzysztof | 44 | ZIMOWISKA | M16-29 | 00:22:28 | ||
38 | SŁOMIŃSKI Kamil | 114 | USTKA | M30-39 | 00:22:50 | ||
39 | SPYCHALSKI Artur | 49 | GARDNA WIELKA | M40-49 | 00:23:10 | ||
40 | KONOPKA Sebastian | 132 | WROCŁAW | M40-49 | 00:22:51 | ||
41 | NADOLNY Piotr | 139 | USB USTKA | GRABNO | M40-49 | 00:22:29 | |
42 | SKOCZYŃSKA Renata | 140 | USB USTKA | USTKA | K30-39 | 00:22:42 | |
43 | GUSMANN Zbigniew | 81 | SŁUPSK | M60-69 | 00:23:13 | ||
44 | TOMCZAK Dominik | 54 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | 00:22:53 | |
45 | SZMIGIERO Arkadiusz | 119 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | SŁUPSK | M40-49 | 00:23:32 | |
46 | IWANOWSKI Michał | 84 | USTKA | M30-39 | 00:23:08 | ||
47 | NIWIŃSKI Grzegorz | 36 | TUPOT USTKA | USTKA | M60-69 | 00:24:02 | |
48 | ORŁOWSKI Edward | 38 | SŁUPSK | M40-49 | 00:24:12 | ||
49 | PELA Hanna | 40 | USB USTKA | WODNICA | K40-49 | 00:23:42 | |
50 | DADACZ Rafał | 7 | USTKA | M30-39 | 00:23:05 | ||
51 | ZALIŃSKA Aneta | 62 | USB USTKA | USTKA | K30-39 | 00:23:50 | |
52 | KOSIEDOWSKI Sebastian | 90 | USTKA | M30-39 | 00:24:13 | ||
53 | MIKICIUK Piotr | 134 | USTKA | M40-49 | 00:24:13 | ||
54 | BERENT Robert | 66 | USTKA | M50-59 | 00:24:36 | ||
55 | URGACZ Mirosław | 123 | CIESZYN | M40-49 | 00:24:05 | ||
56 | SZOPA Maciej | 120 | WROCŁAW | M16-29 | 00:24:12 | ||
57 | TRUSIAK Agnieszka | 122 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K40-49 | 00:24:55 | |
58 | ZAGRODZKI Ireneusz | 136 | TUPOT USTKA | USTKA | M60-69 | 00:24:55 | |
59 | ZIELIŃSKA Danuta | 130 | USB USTKA | USTKA | K30-39 | 00:25:13 | |
60 | KARGUL Jacek | 88 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | 00:24:59 | |
61 | TOMCZAK Sebastian | 55 | USTKA | USTKA | M40-49 | 00:23:53 | |
62 | BARSZCZEWSKI Sebastian | 137 | BŁĘKITNY PATROL WWF | MIELENKO | M40-49 | 00:24:46 | |
63 | SKORLIŃSKI Krzysztof | 113 | ECHO ZIEMI KOSTRZYŃSKIEJ. | KOSTRZYN | M40-49 | 00:24:08 | |
64 | LEMAŃSKA Katarzyna | 31 | USB USTKA | USTKA | K16-29 | 00:23:43 | |
65 | KUBLIK Filip | 97 | WROCŁAW | M30-39 | 00:24:53 | ||
66 | ĆWIGOŃ Kinga | 6 | USB USTKA | USTKA | K30-39 | 00:23:51 | |
67 | SIECIŃSKA Emilia | 11 | USB USTKA | USTKA | K30-39 | 00:23:52 | |
68 | STOLARCZUK Paulina | 117 | USTKA | K40-49 | 00:25:55 | ||
69 | HAUPA Wojciech | 16 | USB USTKA | USTKA | M40-49 | 00:24:56 | |
70 | GRABOWICZ Jurek | 13 | TUPOT USTKA | USTKA | M70+ | 00:25:23 | |
71 | GONTEK Łukasz | 12 | VWBATORY | SŁUPSK | M30-39 | 00:24:40 | |
72 | BODO Rafał | 67 | ZOZKOSZ KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:25:55 | |
73 | SMOLIŃSKI Krzysztof | 115 | SMOLIŃSCY TEAM | GŁOBINO | M40-49 | 00:24:56 | |
74 | LEWANDOWSKA Maria | 144 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | K30-39 | 00:26:09 | |
75 | BACH Paweł | 2 | SŁUPSK | M30-39 | 00:26:05 | ||
76 | KOZIMOR Mariusz | 93 | USTKA | M40-49 | 00:26:23 | ||
77 | ZARZYCKA Izabela | 63 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | K40-49 | 00:26:06 | |
78 | ZDUNEK Katarzyna | 127 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | SŁUPSK | K40-49 | 00:25:44 | |
79 | TÓRZ Andrzej | 121 | USTKA | USTKA | M60-69 | 00:26:11 | |
80 | PODLAK Piotr | 41 | USTKA | M30-39 | 00:25:17 | ||
81 | KOZA Joanna | 92 | USB USTKA | USTKA | K30-39 | 00:26:10 | |
82 | NURKOWSKI Marcin | 101 | USB USTKA | USTKA | M40-49 | 00:26:10 | |
83 | POKORNY Edward | 110 | TUPOT USTKA | USTKA | M70+ | 00:26:48 | |
84 | LESNER-MĄCZYŃSKA Monika | 32 | USB USTKA | USTKA | K30-39 | 00:26:57 | |
85 | STANIASZEK Bogusław | 116 | TUPOT USTKA | GŁOBINO | M60-69 | 00:29:11 | |
86 | OSTROWSKA Katarzyna | 106 | USTKA | K30-39 | 00:28:13 | ||
87 | KRYGIER Ireneusz | 96 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M40-49 | 00:28:10 | |
88 | MARCZAK Małgorzata | 98 | ŻELKOWO | K50-59 | 00:27:30 | ||
89 | TURCZYN Grzegorz | 56 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | 00:29:17 | |
90 | KRASUCKA Izabela | 94 | SŁUPSK | K30-39 | 00:30:37 | ||
91 | OLECHNOWICZ Zbigniew | 102 | TUPOT USTKA | SŁUPSK | M70+ | 00:25:22 | |
92 | JUSIEWICZ Tomasz | 85 | USTKA | M30-39 | 00:28:05 | ||
93 | WOJTCZAK Marta | 125 | WROCŁAW | K16-29 | 00:28:20 | ||
94 | KROTOWSKI Grzegorz | 95 | TUPOT USTKA | USTKA | M50-59 | 00:23:25 | |
95 | ZDUNEK Krzysztof | 128 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M40-49 | 00:24:39 | |
96 | PRZYMORSKI Waldemar | 42 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M40-49 | 00:29:18 | |
97 | KOCEJKO Marek | 24 | USB USTKA | USTKA | M60-69 | 00:26:47 | |
98 | KONKEL Joanna | 26 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWSKO | K50-59 | 00:26:58 | |
99 | JABŁONOWSKI Marian | 18 | TUPOT USTKA | USTKA | M60-69 | 00:28:59 | |
100 | CZECH Roman | 76 | KB GOCH BYTÓW | SŁUPSK | M70+ | 00:32:07 | |
101 | MORDAL Eliza | 100 | USB USTKA | USTKA | K40-49 | 00:32:06 | |
102 | ŻELAZEK Katarzyna | 131 | USB USTKA | USTKA | K40-49 | 00:32:05 | |
103 | ZWOLIŃSKA Agnieszka | 64 | USTKA | USTKA | K40-49 | 00:32:06 | |
104 | KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna | 28 | USB USTKA | USTKA | K40-49 | 00:21:06 | |
105 | STODOŁA Monika | 50 | USB USTKA | USTKA | K40-49 | 00:25:55 | |
106 | WŁAŚNIAK Łukasz | 60 | LUBUCZEWO | M16-29 | 00:25:14 | ||
107 | LEWANDOWSKI Adam | 143 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M30-39 | 00:28:54 | |
108 | KOWALCZYK Justyna | 1 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | K30-39 | 00:32:31 | |
109 | BURDA Sebastian | 4 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | SŁUPSK | M40-49 | 00:32:31 | |
110 | KABACIŃSKI Bronisław | 86 | TUPOT USTKA | USTKA | M70+ | 00:32:37 | |
111 | MĘCZYŃSKI Piotr | 141 | 6 BPD | ŁĘCZYCA | M50-59 | 00:26:05 | |
112 | KAMIŃSKI_ Marcin | 21 | MOCZYMORDY TEAM | SMOŁDZINO | M40-49 | 00:22:06 |
Znaleziono 112 wynik(ów)