Organizator : | Burmistrz Miasta Ustka;Morpol Sp. z o.o.;OSIR Ustka;Lekkoatletyczny Klub Sportowy „JANTAR”;Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe „USTKA”;Miejski Klub Sportowy „JANTAR” Ustka |
Data : | 2019-08-24 |
Miejsce : | Ustka |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 144 |
Wystartowało : | 112 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 112 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Laps 5km | Czas netto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RUDNIK Krzysztof | 112 | KRĘPA SŁUPSKA | M30-39 | 1 | M 1 | 00:16:50 | 00:33:47.56 | 3:22 | 17.8 (100%) | |||
2 | WILMONT Krzysztof | 59 | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ | SŁUPSK | M30-39 | 2 | M 7 | 00:19:02 | 00:38:36.51 | +00:04:48 (12.5%) | 3:51 | 15.5 (87.1%) | |
3 | KOZA Kamil | 91 | USB USTKA | USTKA | M30-39 | 3 | M 8 | 00:19:02 | 00:38:44.98 | +00:04:57 (12.8%) | 3:52 | 15.5 (87.1%) | |
4 | JEZIERSKI Łukasz | 19 | USTKA | M30-39 | 4 | M 9 | 00:18:57 | 00:38:49.42 | +00:05:01 (13.0%) | 3:52 | 15.5 (87.1%) | ||
5 | CHOLEWIŃSKI Artur | 74 | DECATHLON POWER | SŁUPSK | M30-39 | 5 | M 10 | 00:19:08 | 00:39:20.35 | +00:05:32 (14.1%) | 3:56 | 15.3 (86.0%) | |
6 | GOSTKOWSKI Łukasz | 80 | KB GOCH BYTÓW | BYTÓW | M30-39 | 6 | M 11 | 00:19:05 | 00:39:22.79 | +00:05:35 (14.2%) | 3:56 | 15.2 (85.4%) | |
7 | GRAFF Norbert | 15 | SZCZENURZE POMORSKA 27 | M30-39 | 7 | M 12 | 00:19:05 | 00:39:34.16 | +00:05:46 (14.6%) | 3:57 | 15.2 (85.4%) | ||
8 | LASKA Grzegorz | 30 | USTKA | M30-39 | 8 | M 13 | 00:19:25 | 00:40:13.31 | +00:06:25 (16.0%) | 4:01 | 14.9 (83.7%) | ||
9 | RYGIELSKI Arkadiusz | 46 | KLUB BIEGACZA MOWI | SŁAWNO | M30-39 | 9 | M 15 | 00:19:25 | 00:40:43.93 | +00:06:56 (17.0%) | 4:04 | 14.7 (82.6%) | |
10 | SZCZERBATY Paweł | 118 | SŁUPSK | M30-39 | 10 | M 19 | 00:20:01 | 00:41:09.67 | +00:07:22 (17.9%) | 4:06 | 14.6 (82.0%) | ||
11 | PAKUŁA Mateusz | 107 | SŁUPSK | M30-39 | 11 | M 24 | 00:20:59 | 00:42:45.86 | +00:08:58 (21.0%) | 4:16 | 14 (78.7%) | ||
12 | OKOŁOTOWICZ Sebastian | 142 | SŁUPSK | M30-39 | 12 | M 25 | 00:20:32 | 00:42:47.55 | +00:08:59 (21.0%) | 4:16 | 14 (78.7%) | ||
13 | MOROŃ Jarosław | 45 | USB USTKA | WODNICA | M30-39 | 13 | M 27 | 00:22:26 | 00:43:40.89 | +00:09:53 (22.6%) | 4:22 | 13.7 (77.0%) | |
14 | SKOMOROWSKI Michał | 47 | USTKA | USTKA | M30-39 | 14 | M 34 | 00:22:08 | 00:44:31.70 | +00:10:44 (24.1%) | 4:27 | 13.5 (75.8%) | |
15 | SŁOMIŃSKI Kamil | 114 | USTKA | M30-39 | 15 | M 38 | 00:22:50 | 00:45:56.84 | +00:12:09 (26.5%) | 4:35 | 13.1 (73.6%) | ||
16 | IWANOWSKI Michał | 84 | USTKA | M30-39 | 16 | M 45 | 00:23:08 | 00:48:05.96 | +00:14:18 (29.7%) | 4:48 | 12.5 (70.2%) | ||
17 | DADACZ Rafał | 7 | USTKA | M30-39 | 17 | M 48 | 00:23:05 | 00:48:48.44 | +00:15:00 (30.8%) | 4:52 | 12.3 (69.1%) | ||
18 | KOSIEDOWSKI Sebastian | 90 | USTKA | M30-39 | 18 | M 49 | 00:24:13 | 00:49:46.23 | +00:15:58 (32.1%) | 4:58 | 12.1 (68.0%) | ||
19 | KUBLIK Filip | 97 | WROCŁAW | M30-39 | 19 | M 61 | 00:24:53 | 00:51:47.16 | +00:17:59 (34.7%) | 5:10 | 11.6 (65.2%) | ||
20 | GONTEK Łukasz | 12 | VWBATORY | SŁUPSK | M30-39 | 20 | M 66 | 00:24:40 | 00:52:21.57 | +00:18:34 (35.5%) | 5:14 | 11.5 (64.6%) | |
21 | BODO Rafał | 67 | ZOZKOSZ KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 21 | M 67 | 00:25:55 | 00:52:30.95 | +00:18:43 (35.7%) | 5:15 | 11.4 (64.0%) | |
22 | BACH Paweł | 2 | SŁUPSK | M30-39 | 22 | M 69 | 00:26:05 | 00:53:20.26 | +00:19:32 (36.6%) | 5:20 | 11.3 (63.5%) | ||
23 | PODLAK Piotr | 41 | USTKA | M30-39 | 23 | M 72 | 00:25:17 | 00:53:43.99 | +00:19:56 (37.1%) | 5:22 | 11.2 (62.9%) | ||
24 | JUSIEWICZ Tomasz | 85 | USTKA | M30-39 | 24 | M 76 | 00:28:05 | 00:56:33.55 | +00:22:45 (40.3%) | 5:39 | 10.6 (59.6%) | ||
25 | LEWANDOWSKI Adam | 143 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M30-39 | 25 | M 81 | 00:28:54 | 01:04:25.60 | +00:30:38 (47.5%) | 6:26 | 9.3 (52.2%) |
Znaleziono 25 wynik(ów)