Organizator : | Burmistrz Miasta Ustka;Morpol Sp. z o.o.;OSIR Ustka;Lekkoatletyczny Klub Sportowy „JANTAR”;Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe „USTKA”;Miejski Klub Sportowy „JANTAR” Ustka |
Data : | 2019-09-28 |
Miejsce : | Ustka |
Dystans : | 60 km |
Zgłoszonych : | 251 |
Wystartowało : | 226 |
Nie ukończyło : | 190 |
Ukończyło : | 36 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Etap1 | Etap2 | Etap3 | Etap4 | Etap5 | Etap6 | Suma punktów |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PELA Hanna | 6152 | USB | WODNICA | K40-49 | 1 | K 1 | 66 | 71 | 50 | 63 | 56 | 38 | 344 | |
2 | SIECIŃSKA Emilia | 6177 | USB USTKA | USTKA | K30-39 | 1 | K 2 | 64 | 62 | 63 | 66 | 54 | 74 | 383 | |
3 | ĆWIGOŃ Kinga | 6028 | USB USTKA | USTKA | K30-39 | 2 | K 3 | 63 | 84 | 62 | 65 | 51 | 73 | 398 | |
4 | ZALIŃSKA Aneta | 6228 | USB | USTKA | K30-39 | 3 | K 4 | 74 | 85 | 57 | 67 | 52 | 72 | 407 | |
5 | LEWANDOWSKA Maria | 6109 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | K30-39 | 4 | K 5 | 86 | 82 | 79 | 109 | 82 | 56 | 494 | |
6 | KOZA Joanna | 6093 | USB USTKA | USTKA | K30-39 | 5 | K 6 | 93 | 86 | 73 | 89 | 89 | 68 | 498 | |
7 | ZARZYCKA Izabela | 6230 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | K40-49 | 2 | K 7 | 97 | 89 | 78 | 108 | 85 | 61 | 518 | |
8 | KOWALCZYK Justyna | 6091 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | K30-39 | 6 | K 8 | 120 | 114 | 101 | 126 | 111 | 65 | 637 | |
Niesklasyfikowani | |||||||||||||||
TEREFENKO Joanna | 6205 | LKS JANTAR USTKA | USTKA | K16-29 | 17 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
GOC Małgorzata | 6043 | SMOŁDZIŃSKI LAS | K30-39 | 42 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
PARDEJ Liliana | 6150 | BATALION OCHRONY BAZY REDZIKOWO | DUNINOWO | K16-29 | 47 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
HANUSZEWICZ Karolina | 6054 | GWIAZDY | SŁUPSK | K30-39 | 68 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
DYRMO Anna | 6036 | BRAK | WŁYNKÓWKO | K30-39 | 99 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
ŻYŁKA Milena | 6240 | WPK SŁOŃ TEAM | USTKA | K30-39 | 104 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella | 6129 | DECATHLON POWER SŁUPSK | SŁUPSK | K40-49 | 110 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
GRABOWSKA Kinga | 6049 | ORANGE POLSKA | SŁUPSK | K30-39 | 112 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
MROZIK Joanna | 6131 | SŁUPSK | K30-39 | 105 DNF | 91 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
IWAN-KUCIA Lena | 6056 | USTKA | K30-39 | 116 DNF | 112 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
SMOLIŃSKA Edyta | 6184 | SMOLIŃSCY TEAM | GŁOBINO | K30-39 | 0 DNF | 115 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
PADY Liliana | 6148 | BOB | DUNINOWO | K16-29 | 0 DNF | 0 DNF | 47 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
KAMIŃSKA Monika | 6070 | SŁUPSK | K30-39 | 71 DNF | 72 DNF | 56 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
RZĄDKOWSKA Maria | 6174 | USTKA | K40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 72 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
OLSZAK Beata | 6144 | USB USTKA | USTKA | K40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 89 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
BRODACKA Katarzyna | 6011 | SŁUPSK | K16-29 | 101 DNF | 98 DNF | 90 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
SZOŁTYSIK Agnieszka | 6203 | USTKA | K30-39 | 90 DNF | 0 DNF | 91 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
WYBRANIEC Karolina | 6225 | SŁUPSK | K30-39 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 53 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
RUTECKA Sylwia | 6169 | TUPOT USTKA | USTKA | K30-39 | 78 DNF | 88 DNF | 54 DNF | 68 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
CHEVRIER Elisabeth | 6019 | GDAŃSK | K30-39 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 69 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
RATAJCZAK Monika | 6165 | MOWI | SŁUPSK | K30-39 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 85 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
MALINOWSKA-KUDZIA Izabela | 6116 | WROCŁAW | K40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 102 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
KOMAR Agnieszka | 6084 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | K30-39 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 112 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
PROTASEWICZ Renata | 6159 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | K30-39 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 116 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
BUDZYŃSKA Elżbieta | 6013 | SŁUPSK | K50-59 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 118 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
SYCHLA Monika | 6197 | VACU ACTIV GYM | ŁOSINO | K30-39 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 125 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
DAMPS Julita | 6030 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K30-39 | 122 DNF | 117 DNF | 0 DNF | 128 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
SULL Aga | 6196 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | WODNICA | K40-49 | 115 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 129 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna | 6103 | USB USTKA | USTKA | K40-49 | 26 DNF | 23 DNF | 22 DNF | 30 DNF | 27 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
LEMAŃSKA Katarzyna | 6107 | USB USTKA | USTKA | K16-29 | 57 DNF | 47 DNF | 39 DNF | 0 DNF | 55 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
ZIELIŃSKA Danuta | 6235 | USB USTKA | USTKA | K30-39 | 56 DNF | 0 DNF | 68 DNF | 75 DNF | 67 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
KONKEL Joanna | 6086 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWSKO | K50-59 | 91 DNF | 101 DNF | 0 DNF | 99 DNF | 92 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
LESNER-MĄCZYŃSKA Monika | 6108 | USB USTKA | USTKA | K30-39 | 113 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 93 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
WOJTCZAK Marta | 6221 | WROCŁAW | K16-29 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 102 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
KRASUCKA Izabela | 6096 | SŁUPSK | K30-39 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 103 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
MORDAL Eliza | 6127 | USB USTKA | USTKA | K40-49 | 0 DNF | 110 DNF | 94 DNF | 0 DNF | 107 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
ZWOLIŃSKA Agnieszka | 6236 | USTKA | USTKA | K40-49 | 119 DNF | 113 DNF | 98 DNF | 124 DNF | 108 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
CYPRYCH Katarzyna | 6022 | LKS FENIX SŁUPSK | SŁUPSK | K30-39 | 24 DNF | 0 DNF | 18 DNF | 0 DNF | 15 DNF | 15 DNF | DNF | ||||
MUDŹ Anna | 6132 | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ | USTKA | K16-29 | 36 DNF | 0 DNF | 42 DNF | 39 DNF | 35 DNF | 27 DNF | DNF | ||||
SKOCZYŃSKA Renata | 6179 | USB USTKA | USTKA | K30-39 | 0 DNF | 41 DNF | 34 DNF | 0 DNF | 44 DNF | 30 DNF | DNF | ||||
KRZYŻANEK Marta | 6100 | MOCZYMORDY TEAM | GARDNA WIELKA | K40-49 | 61 DNF | 65 DNF | 53 DNF | 83 DNF | 0 DNF | 36 DNF | DNF | ||||
DADACZ Malwina | 6244 | WPK SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | K30-39 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 39 DNF | DNF | ||||
TRUSIAK Agnieszka | 6210 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K40-49 | 83 DNF | 70 DNF | 0 DNF | 74 DNF | 64 DNF | 43 DNF | DNF | ||||
ZDUNEK Katarzyna | 6233 | SŁUPSK | K40-49 | 0 DNF | 99 DNF | 0 DNF | 101 DNF | 86 DNF | 48 DNF | DNF | |||||
STODOŁA Monika | 6191 | USB | USTKA | K40-49 | 88 DNF | 76 DNF | 66 DNF | 0 DNF | 79 DNF | 49 DNF | DNF | ||||
STOLARCZUK Paulina | 6192 | USTKA | K40-49 | 0 DNF | 97 DNF | 76 DNF | 90 DNF | 74 DNF | 51 DNF | DNF | |||||
ŁUBKOWSKA Magdalena | 6112 | SŁUPSK | K40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 62 DNF | DNF | |||||
SZAŁANKIEWICZ Magdalena | 6198 | USB -USTKA | SŁUPSK | K30-39 | 0 DNF | 0 DNF | 87 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 71 DNF | DNF | ||||
OSTROWSKA Katarzyna | 6147 | USTKA | K30-39 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 120 DNF | 96 DNF | 77 DNF | DNF | |||||
MARCZAK Małgorzata | 6117 | - | ŻELKOWO | K50-59 | 121 DNF | 111 DNF | 99 DNF | 0 DNF | 98 DNF | 80 DNF | DNF | ||||
LANGNER-KAPCZYŃSKA Edyta | 6105 | BEST BEASTS | SŁUPSK | K30-39 | 27 DNF | 63 DNF | 30 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 81 DNF | DNF | ||||
ŻELAZEK Katarzyna | 6237 | USB | USTKA | K40-49 | 118 DNF | 0 DNF | 93 DNF | 123 DNF | 109 DNF | 82 DNF | DNF | ||||
GOŁGOWSKA Małgorzata | 6044 | USB | USTKA | K40-49 | 96 DNF | 0 DNF | 81 DNF | 115 DNF | 0 DNF | 83 DNF | DNF | ||||
MICHALAK-MAŁECKA Anna | 6123 | VACU ACTIV GYM | KOBYLNICA | K40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 117 DNF | 0 DNF | 87 DNF | DNF |
Znaleziono 62 wynik(ów)