GRIVEL ULTRA BABIA VIRTUAL CHALLENGE - PODBIEGI

Organizator:
Fundacja Kozica
Data:
2020-06-13
Miejsce:
Polska
Dystans:
100 km
Zgłoszonych:
66
Wystartowało:
51
Nie ukończyło:
51
Ukończyło:
0
Na trasie:
51
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni

Klasyfikacja wg sumy przewyższeń, czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
PodbiegiRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1FIDELUS Jacek 11BRZESKOMężczyźni1M 109:54:10.00009:54:106008012:074,9
2MIROSŁAW Ernest 32KRAKÓWMężczyźni2M 209:59:40.00009:59:405367-64113:594,3
3KOBIERSKI Piotr 19WARSZAWAMężczyźni3M 310:00:00.00010:00:004756-125215:183,9
4PASIK Tomek 37WOLSZTYNMężczyźni4M 409:41:00.00009:41:004430-15789:036,6
5RUMIAN Jakub 43KRAKÓWMężczyźni5M 509:11:04.00009:11:044383-162515:343,9
6MASIAREK Maciej 28PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMężczyźni6M 609:59:11.00009:59:114113-18958:426,9
7URBAŃCZYK Karol 51GLIWICEMężczyźni7M 707:09:21.00007:09:213970-203813:464,4
8WÓJCIK Adam 55CHOCZNIAMężczyźni8M 809:56:53.00009:56:533963-204518:183,3
9KANSY Sebastian 14KATOWICEMężczyźni9M 908:34:30.00008:34:303813-21959:316,3
10KORPALSKI Tomasz 21GDANSKMężczyźni10M 1007:11:26.00007:11:263688-232014:034,3
11KĄCKI Tomasz 16PRZENOSZAMężczyźni11M 1107:07:02.00007:07:023597-24119:236,4
12DĄBROWICZ Jakub 5KOMORNIKIMężczyźni12M 1210:00:00.00010:00:003521-24878:317,0
13MIREK Grzegorz 61KRAKÓWMężczyźni13M 1310:00:00.00010:00:003471-253713:034,6
14GUZIK Robert 13WIĘCKOWICEMężczyźni14M 1409:59:54.00009:59:543135-287316:043,7
15GIERADA Mateusz 12GLIWICEMężczyźni15M 1508:16:10.00008:16:103071-293717:393,4
16WYRODEK Jakub 56NOWA RUDAMężczyźni16M 1606:34:35.00006:34:352980-302817:103,5
17MALEK Grzegorz 27KIELCEMężczyźni17M 1709:36:18.00009:36:182836-317216:273,6
18RYPUŁA Jacek 46BOJSZOWYMężczyźni18M 1809:40:48.00009:40:482804-320417:443,4
19KOPCEWICZ Tomasz 20STAWIGUDAMężczyźni19M 1909:14:07.00009:14:072748-32608:037,4
20DWORNICKI Kamil 7WROCŁAWMężczyźni20M 2010:00:00.00010:00:002592-341612:164,9
21KOZŁOWSKI Kamil 23SKAWINAMężczyźni21M 2106:59:01.00006:59:012524-34849:306,3
22CIOCZEK Konrad 4WROCŁAWMężczyźni22M 2208:17:19.00008:17:192454-355420:382,9
23KLONOWSKI Kamil 18MIKOŁÓWMężczyźni23M 2309:19:08.00009:19:082411-35978:027,5
24DWORNIK Maciek 8KRAKÓWMężczyźni24M 2407:22:50.00007:22:501867-414111:035,4
25BRODEK Andrzej 2GLIWICEMężczyźni25M 2507:49:24.00007:49:241746-42629:596,0
26KIJANKA Artur 17ZIELONKIMężczyźni26M 2609:59:59.00009:59:591561-44476:279,3
27MAZUREK Dariusz 30STALOWA WOLAMężczyźni27M 2709:49:04.00009:49:041276-473210:465,6
28POGOCKI Piotr 39KNURÓWMężczyźni28M 2809:59:24.00009:59:241221-478716:333,6
29MIERNIK Kamil 31TYCHYMężczyźni29M 2903:31:01.00003:31:011201-480717:263,4
30ANTOŃCZYK Krzysztof 1HECZNAROWICEMężczyźni30M 3003:58:45.00003:58:451102-490610:505,5
31FURTACZ Marek 65PIŁAMężczyźni31M 3109:58:09.00009:58:09215-579312:264,8
32SŁOWIK Radosław 48ŻELECHÓWMężczyźni32M 3203:14:52.00003:14:5252-59565:4310,5
Niesklasyfikowani
DNCCHILEWICZ Dariusz 62LIPOWOMężczyźni09:59:57.00009:59:57-57210:008,2
Znaleziono 33 wynik(ów)