Organizator : | IST Software Sp. z o.o., B4SPORT, BIEGIGORSKIE.PL |
Data : | 2020-11-19 |
Miejsce : | Polska |
Dystans : | 440 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 53 |
Wystartowało : | 46 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 46 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Ukończyli wyzwanie | K-OPEN | M-OPEN | Klasyfikacja drużynowa | Klasyfikacja miast | K - JUNIOR | M - JUNIOR | K - SENIOR 1 | M - SENIOR 1 | K - SENIOR 2 | M - SENIOR 2 | K - MASTERS | M - MASTERS | K - WETERAN 1 | M - WETERAN 1 | K - WETERAN 2 | M - WETERAN 2
Klasyfikacja po poszczególnych dniach:
Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13 | Dzień 14 | Dzień 15 | Dzień 16 | Dzień 17 | Dzień 18 | Dzień 19 | Dzień 20 | Dzień 21 | Dzień 22 | Dzień 23 | Dzień 24 | Dzień 25 | Dzień 26 | Dzień 27 | Dzień 28 | Dzień 29 | Dzień 30
Klasyfikacja wg
pokonanego dystansu,
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Dni rywaliazacji | Czas netto | Czas brutto | Dyst. km | Okr. | Różn. | Tempo min/km | Tempo km/h | Podbiegi % |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŻWIRUK Karol | 17 | SZYBKIE KOPYTO ULTRA | WARSZAWA | M - MASTERS | 3 | M 4 | 15 | 08:20:21 | 339:52:55 | 440,0 | 440000 | 0,000 | 1:08 | 52.8 (100%) | 0,36 | |
2 | GONCIARZ Andrzej | 40 | LGOTA | M - WETERAN 2 | 1 | M 6 | 20 | 02:55:06 | 340:43:53 | 335,8 | 440000 | -104,207 | 0:31 | 115.1 (218.0%) | 0,12 | ||
3 | HIBNER Jacek | 4 | ŁÓDŹ | M - MASTERS | 9 | M 19 | 30 | 00:15:29 | 326:46:14 | 300,8 | 306109 | -139,214 | 0:03 | 1165.6 (2,207.6%) | 0,01 | ||
4 | PERCZYŃSKI Piotr | 46 | CZARNY DUNAJEC | M - SENIOR 2 | 2 | M 5 | 19 | 03:02:43 | 314:43:38 | 299,9 | 440000 | -140,062 | 0:36 | 98.5 (186.6%) | 0,08 | ||
5 | CHOJNA Zygmunt | 5 | SOCIOS SILESIA | PIEKARY ŚLĄSKIE | M - WETERAN 1 | 1 | M 7 | 21 | 03:24:47 | 346:13:25 | 294,4 | 440000 | -145,562 | 0:41 | 86.3 (163.4%) | 0,10 | |
6 | GAWENDA Krzysztof | 27 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | LUBLINIEC | M - MASTERS | 5 | M 11 | 27 | 02:18:38 | 341:07:45 | 272,3 | 440000 | -167,679 | 0:30 | 117.9 (223.3%) | 0,01 | |
7 | KORDZIŃSKI Kazimierz | 2 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | LUBLINIEC | M - WETERAN 2 | 2 | M 10 | 27 | 05:57:35 | 341:50:14 | 258,4 | 440000 | -181,590 | 1:23 | 43.4 (82.2%) | 0,61 | |
8 | PYRKOSZ Damian | 29 | RZESZÓW | M - MASTERS | 4 | M 9 | 27 | 01:38:38 | 337:21:52 | 255,8 | 440000 | -184,202 | 0:23 | 155.6 (294.7%) | 0,08 | ||
9 | FURMAN Paweł | 44 | HURAGAN LIGOTA | KATOWICE | M - SENIOR 2 | 3 | M 8 | 25 | 01:30:45 | 336:41:43 | 252,8 | 440000 | -187,204 | 0:21 | 167.1 (316.5%) | 0,02 | |
10 | ZĄBCZYŃSKI Dominik | 1 | BIEGIGORSKIE.PL | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M - MASTERS | 6 | M 13 | 29 | 02:07:32 | 337:32:38 | 225,7 | 440000 | -214,270 | 0:33 | 106.2 (201.1%) | 0,14 | |
11 | KUBISZ Dorota | 22 | WKB META LUBLINIEC | LUBLINIEC | K - MASTERS | 1 | K 2 | 27 | 01:42:18 | 337:17:02 | 216,0 | 440000 | -224,000 | 0:28 | 126.7 (240.0%) | 0,08 | |
12 | SZWED Krzysztof | 12 | BIEGIGORSKIE.PL | LUBLINIEC | M - WETERAN 1 | 2 | M 12 | 29 | 02:06:10 | 336:41:30 | 205,2 | 440000 | -234,760 | 0:36 | 97.6 (184.8%) | 0,12 | |
13 | NICPOŃ Sebastian | 34 | JELENIA GÓRA | M - SENIOR 1 | 1 | M 16 | 30 | 01:02:41 | 345:34:55 | 204,6 | 407613 | -235,415 | 0:18 | 195.8 (370.8%) | 0,04 | ||
14 | SWOBODA Leszek | 7 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | LUBLINIEC | M - MASTERS | 8 | M 17 | 30 | 05:57:35 | 341:50:19 | 187,1 | 361540 | -252,910 | 1:54 | 31.4 (59.5%) | 0,84 | |
15 | JANIEC Robert | 35 | RATOWNIK GÓRNICZY | CZELADŹ | M - MASTERS | 7 | M 14 | 29 | 03:26:58 | 338:25:41 | 181,5 | 440000 | -258,460 | 1:08 | 52.6 (99.6%) | 0,24 | |
16 | ZIMNY Tomasz | 15 | SZCZECIN | M - WETERAN 2 | 3 | M 15 | 30 | 01:24:51 | 298:11:34 | 180,5 | 440000 | -259,530 | 0:28 | 127.6 (241.7%) | 0,11 | ||
17 | MATECKI Tomasz | 24 | BIELSKO-BIAŁA | M - MASTERS | 11 | M 23 | 30 | 03:44:47 | 207:09:12 | 167,4 | 201690 | -272,650 | 1:20 | 44.7 (84.7%) | 0,69 | ||
18 | SKOKOWSKI Jacek | 18 | SZCZECIN | M - WETERAN 1 | 3 | M 18 | 30 | 01:11:44 | 345:38:28 | 157,9 | 310448 | -282,150 | 0:27 | 132 (250.0%) | 0,02 | ||
19 | BOCZULA Krzysztof | 53 | WKB PIAST WROCŁAW | WROCŁAW | M - WETERAN 1 | 4 | M 27 | 21 | 01:39:10 | 313:14:12 | 130,8 | 163832 | -309,236 | 0:45 | 79.1 (149.8%) | 0,13 | |
20 | BOBEL Artur | 37 | GRUPA BIEGOWA KS BROCHÓW | WROCŁAW | M - SENIOR 2 | 4 | M 20 | 30 | 00:55:21 | 340:57:17 | 122,0 | 252416 | -318,036 | 0:27 | 132.2 (250.4%) | 0,22 | |
21 | LANGE Szymon | 19 | ŚREM | M - MASTERS | 17 | M 31 | 30 | 01:35:01 | 288:55:13 | 114,9 | 114904 | -325,096 | 0:49 | 72.6 (137.5%) | 0,03 | ||
22 | LANGE Hanna | 20 | ZÓŁWICE W BIEGU | ŚREM | K - MASTERS | 4 | K 5 | 30 | 01:35:01 | 288:55:13 | 114,9 | 114904 | -325,096 | 0:49 | 72.6 (137.5%) | 0,03 | |
23 | GÓRNA Aldona | 21 | ZÓŁWICE W BIEGU | ŚREM | K - MASTERS | 3 | K 4 | 30 | 01:35:01 | 288:55:13 | 114,9 | 114904 | -325,096 | 0:49 | 72.6 (137.5%) | 0,03 | |
24 | MAJKRZAKA Mariusz | 26 | MOCNI POMOCNI | SUCHA BESKIDZKA | M - MASTERS | 18 | M 32 | 30 | 00:59:20 | 287:47:14 | 113,2 | 113244 | -326,756 | 0:31 | 114.5 (216.9%) | 0,06 | |
Poniżej dystansu minimalnego: 110,0 km | |||||||||||||||||
25 | KACZMARCZYK Sebastian | 3 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | LUBLINIEC | M - SENIOR 2 | 5 | M 21 | 30 | 00:42:25 | 339:59:39 | 106,2 | 207176 | -333,801 | 0:23 | 150.2 (284.5%) | 0,03 | |
26 | OSIAL Mariusz | 38 | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | PŁOŃSK | M - MASTERS | 13 | M 25 | 30 | 02:40:01 | 336:12:07 | 102,1 | 180943 | -337,861 | 1:33 | 38.3 (72.5%) | 0,40 | |
27 | RADOŻYCKI Radek | 32 | SZCZECIN | M - MASTERS | 10 | M 22 | 30 | 00:16:43 | 338:09:31 | 100,7 | 205300 | -339,258 | 0:09 | 361.6 (684.8%) | 0,05 | ||
28 | POKORNY Tomasz | 42 | WROCLAW | M - MASTERS | 12 | M 24 | 30 | 00:52:37 | 324:27:12 | 100,7 | 189556 | -339,263 | 0:31 | 114.9 (217.6%) | 0,00 | ||
29 | RUBINOWSKI Jarek | 31 | STARGARD | M - MASTERS | 14 | M 28 | 30 | 01:38:40 | 315:22:44 | 97,4 | 158004 | -342,640 | 1:00 | 59.2 (112.1%) | 0,19 | ||
30 | FILIPKOWSKI Grzegorz | 23 | KATOWICE | M - SENIOR 2 | 6 | M 26 | 30 | 01:54:23 | 267:03:58 | 79,2 | 176360 | -360,850 | 1:26 | 41.5 (78.6%) | 0,22 | ||
31 | SAKWA Marcin | 8 | ROZBIEGANA LIGOTA | KATOWICE | M - SENIOR 2 | 7 | M 34 | 30 | 00:58:44 | 327:46:27 | 65,6 | 110745 | -374,445 | 0:53 | 67 (126.9%) | 0,09 | |
32 | WOJACZEK Ania | 30 | GDANSK | K - MASTERS | 2 | K 3 | 30 | 01:04:20 | 304:24:31 | 61,4 | 137061 | -378,620 | 1:02 | 57.2 (108.3%) | 0,27 | ||
33 | WIECZOREK Krzysztof | 47 | TOMASZÓW MAZ. | M - MASTERS | 16 | M 30 | 30 | 01:33:59 | 337:36:29 | 57,4 | 120871 | -382,636 | 1:38 | 36.6 (69.3%) | 0,12 | ||
34 | KAWAŁKO Ryszard | 33 | WOLNY RYŚ 8* | LEGNICA | M - WETERAN 1 | 5 | M 33 | 30 | 01:09:37 | 320:36:06 | 55,6 | 111928 | -384,376 | 1:15 | 47.9 (90.7%) | 0,07 | |
35 | ALBINIAK Marcin | 16 | DRUŻYNA CYKORA | LUBLIN | M - MASTERS | 15 | M 29 | 30 | 01:00:00 | 333:32:21 | 40,1 | 123584 | -399,859 | 1:29 | 40.1 (75.9%) | 0,59 | |
36 | MAŁKIEWICZ Dariusz | 10 | ROZBIEGANA LIGOTA | KATOWICE | M - MASTERS | 19 | M 35 | 30 | 01:25:50 | 117:23:15 | 38,4 | 110573 | -401,613 | 2:14 | 26.8 (50.8%) | 0,29 | |
Niesklasyfikowani | |||||||||||||||||
DNC | WŁODARCZYK Michał | 39 | EVERRUN | ŁÓDŹ | M - MASTERS | 30 | 01:51:08 | 309:59:17 | 142,9 | 260860 | -297,146 | 0:46 | 77.1 (146.0%) | 0,38 | |||
DNC | RZEŹNICKI Sławomir | 13 | KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKI | BRZEZINY | M - MASTERS | 30 | 0 | 312:27:11 | 135,8 | 225208 | -304,215 | 0:00 | (0.0%) | 0,00 | |||
DNC | SZCZEPANIAK Mateusz | 51 | WKS OLEŚNICZANKA | TWARDOGÓRA | M - SENIOR 1 | 30 | 01:14:45 | 217:36:15 | 93,7 | 100690 | -346,300 | 0:47 | 75.2 (142.4%) | 0,19 | |||
DNC | BIŃKOWSKI Jarosław | 43 | BIAŁA PODLASKA | M - MASTERS | 30 | 01:44:41 | 241:17:26 | 65,7 | 107958 | -374,255 | 1:35 | 37.7 (71.4%) | 0,05 | ||||
DNC | PLUTA Sebastian | 11 | DZIKIE MUSTANGI | BRZEŹNICA | M - MASTERS | 30 | 01:35:52 | 01:35:52 | 15,8 | 15808 | -424,192 | 6:03 | 9.9 (18.8%) | 0,09 |
Znaleziono 41 wynik(ów)