Organizator : | SAA IDEAS Sp. z o. o. |
Data : | 2018-06-30 |
Miejsce : | Białka Tatrzańska |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 1947 |
Wystartowało : | 1564 |
Nie ukończyło : | 50 |
Ukończyło : | 1514 |
Na trasie : | 50 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety Open | Mężczyźni Open | Klasyfikacja OCR - kobiety | Klasyfikacja służb mundurowych - kobiety | Klasyfikacja OCR - mężczyźni | Klasyfikacja służb mundurowych - mężczyźni | 09:00 ELITE Mężczyźni | 09:10 ELITE Kobiety | 09:30 OPEN #1 | 09:45 OPEN #2 | 10:00 OPEN #3 | 10:15 OPEN #4 | 10:30 OPEN #5 | 10:45 OPEN #6 | 11:00 OPEN #7 | 11:15 OPEN #8 | 11:30 OPEN #9 | 11:45 OPEN #10 | 12:00 OPEN #11 | 12:15 OPEN #12 | 12:30 OPEN #13 | 12:45 OPEN #14 | 13:00 OPEN #15 | 13:15 OPEN #16 | 13:30 OPEN #17 | 13:45 OPEN #18 | 14:00 OPEN #19 | ELITE Kobiety | ELITE Mężczyzni | Drużynowa | Masters Kobiety | Masters Męźczyźni
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Point_1 6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MADEJ Damian | 1232 | WIELICZKA | Mężczyźni Open | 01:38:28 | ||
2 | RUMIŃSKI Piotr | 1234 | WIELICZKA | Mężczyźni Open | 01:23:07 | ||
3 | STRÓŻ Rafał | 1318 | RADOM | Mężczyźni Open | 01:54:04 | ||
4 | KĘSKA Magdalena | 1319 | RADOM | Kobiety Open | 01:53:51 | ||
5 | DADEJ Paweł | 1039 | WOLA DĘBIŃSKA | Mężczyźni Open | 01:38:01 | ||
6 | RUSINOWSKA Anna | 1237 | ZWOLEŃ | Kobiety Open | 01:45:54 | ||
7 | KAŁKOWSKA Karolina | 1321 | Dziady OCR | POZNAŃ | Kobiety Open | 01:56:59 | |
8 | JAGIEŁŁO-CZERWONKA Anna | 1322 | LUBLIN | Kobiety Open | 01:37:38 | ||
9 | ANYŻEWSKA Izabela | 1325 | OCR Team Włocławek | WŁOCŁAWEK | Kobiety Open | 02:01:04 | |
10 | WYCIECHOWSKI Norbert | 1326 | OCR Team Włocławek | WŁOCŁAWEK | Mężczyźni Open | 02:23:14 | |
11 | CZECHOWSKI Rafał | 1332 | KOPRZYWNICA | Mężczyźni Open | 02:24:24 | ||
12 | KONARSKI Łukasz | 1285 | KONTENER FORMY | RUMIA | Mężczyźni Open | 01:28:33 | |
13 | CIELEMĘCKI Piotr | 1085 | Team CFS & CFŁ | SIEDLCE | Mężczyźni Open | 01:57:48 | |
14 | SOBIESZUK Mateusz | 1334 | MCP Runners | MC-P STACJA | Mężczyźni Open | 01:29:11 | |
15 | MICHALSKI Radosław | 1335 | MCP Runners | MIĘDZYRZEC PODLASKI | Mężczyźni Open | 01:38:08 | |
16 | BOŁBA Krystian | 1336 | MCP Runners | MIĘDZYRZEC PODLASKI | Mężczyźni Open | 01:28:20 | |
17 | KULESZA Piotr | 1337 | Na browar trzeba zasłużyć | WARSZAWA | Mężczyźni Open | 02:09:43 | |
18 | ŁAGOSZ Olga | 1338 | Na browar trzeba zasłużyć | KRAKÓW | Kobiety Open | 02:10:00 | |
19 | KRZYŻANOWSKA Angelika | 1306 | OCR Team Włocławek | WŁOCŁAWEK | Kobiety Open | 02:02:37 | |
20 | NIKEL Martyna | 1341 | KONTENER FORMY | RUMIA | Kobiety Open | 01:37:30 | |
21 | FRAMSKI Tomasz | 1342 | POZNAŃ | Mężczyźni Open | 01:44:16 | ||
22 | ZARZYCKI Marek | 1346 | Fc Melanż | ŁOWISKO | Mężczyźni Open | 01:48:12 | |
23 | SZLACHCIAK Daniel | 1351 | DĘBOGÓRA | Mężczyźni Open | 01:30:53 | ||
24 | ORYSZCZAK Bartłomiej | 1352 | TOMASZÓW LUBELSKI | Mężczyźni Open | 01:25:12 | ||
25 | BODZĘTA Dorota | 1353 | Kobiety Open | 01:51:46 | |||
26 | ZAJĄC Agnieszka | 1354 | KRZESZOWICE | Kobiety Open | 01:51:47 | ||
27 | PTASZYNSKI Jaroslaw | 1364 | OCR Team Włocławek | WŁOCŁAWEK | Mężczyźni Open | 02:32:38 | |
28 | WOJTUNIK Michał | 1365 | DĄBROWA GÓRNICZA | Mężczyźni Open | 01:40:13 | ||
29 | ZAJĄCZKOWSKA Marika | 1369 | OCR Team Włocławek | WŁOCŁAWEK | Kobiety Open | 02:02:28 | |
30 | RYBIŃSKA Anna | 1370 | LUBLIN | Kobiety Open | 01:54:06 | ||
31 | WIŚNIEWSKA Joanna | 1371 | BOLECHOWO OSIEDLE | Kobiety Open | 02:00:00 | ||
32 | JAGIEŁKA Marcin | 1372 | POZNAŃ | Mężczyźni Open | 02:00:07 | ||
33 | WILCZYŃSKA Agnieszka | 1374 | OCR Team Włocławek | WŁOCŁAWEK | Kobiety Open | 02:01:14 | |
34 | RYNIEC Tomasz | 1375 | OCR Team Włocławek | WŁOCŁAWEK | Mężczyźni Open | 02:02:34 | |
35 | PLATA Piotr | 1377 | STARY SĄCZ | Mężczyźni Open | 01:44:18 | ||
36 | PENDA Maciej | 1380 | SIEDLCE | Mężczyźni Open | |||
37 | BONDARUK Tomasz | 1381 | Na browar trzeba zasłużyć | WARSZAWA | Mężczyźni Open | 02:12:06 | |
38 | BONDARUK Julia | 1382 | Na browar trzeba zasłużyć | WARSZAWA | Kobiety Open | 02:12:07 | |
39 | KOŚMICKI Piotr | 1199 | Szalone Nutrie | WARSZAWA | Mężczyźni Open | 01:38:02 | |
40 | MĄDRY Tomasz | 1200 | Szalone Nutrie | Mężczyźni Open | 01:37:40 | ||
41 | BORYS Joanna | 1383 | Na browar trzeba zasłużyć | WARSZAWA | Kobiety Open | 02:09:41 | |
42 | SERAFIN Anna | 1384 | Kobiety Open | 02:44:37 | |||
43 | JANCZY Rafał | 1385 | TARNOBRZEG | Mężczyźni Open | 02:44:12 | ||
44 | ZNÓJ Małgosia | 1386 | BRZEZINY | Kobiety Open | 02:08:17 | ||
45 | LIPKA Daniel | 1387 | Crossfit Siedlce | SIEDLCE | Mężczyźni Open | 02:02:40 | |
46 | SOBIESZUK Łukasz9 | 1388 | MCP Runners | WARSZAWA | Mężczyźni Open | 01:28:22 | |
47 | NADOLSKA Agnieszka | 1389 | OCR Team Włocławek | WŁOCŁAWEK | Kobiety Open | 02:02:16 | |
48 | KASIŃSKI Łukasz | 1393 | OCR Team Włocławek | WLOCLAWEK | Mężczyźni Open | 02:02:11 | |
49 | WALASZCZYK Martyna | 1394 | WARSZAWA | Kobiety Open | 02:23:41 | ||
50 | PODGÓRSKI Piotr | 1395 | LUBLIN | Mężczyźni Open | 02:23:42 | ||
51 | KOŻUSZEK Magdalena | 1396 | OCR Team Włocławek | WŁOCŁAWEK | Kobiety Open | 02:23:12 | |
52 | KĘDZIORA Monika | 1397 | Crossfit Siedlce | SIEDLCE | Kobiety Open | 02:14:29 | |
53 | MAZUR Edyta | 1404 | WROCŁAW | Kobiety Open | 02:00:07 | ||
54 | MATYSIAK Sławomir | 1408 | CABANY | CHRZANÓW | Mężczyźni Open | 03:07:12 | |
55 | ROMAŃSKI Łukasz | 1409 | CABANY | CHRZANÓW | Mężczyźni Open | 03:07:14 | |
56 | JURCZAK Edyta | 1412 | Crossfit Siedlce | SIEDLCE | Kobiety Open | 02:14:26 | |
57 | OBŁOZA Adam | 1413 | Crossfit Siedlce | SIEDLCE | Mężczyźni Open | 01:51:08 | |
58 | CZAPIŃSKI Bartosz | 1414 | Crossfit Siedlce | SIEDLCE | Mężczyźni Open | 01:57:50 | |
59 | STRANKOWSKA Katarzyna | 1415 | WĘGRÓW | Kobiety Open | 01:42:59 | ||
60 | FRELIK Edyta | 1416 | OTWOCK | Kobiety Open | 02:31:35 | ||
61 | SPADLIŃSKI Michał | 1417 | Mężczyźni Open | 01:37:29 | |||
62 | CZERWIK Robert | 1418 | Mężczyźni Open | 01:40:11 | |||
63 | KRYŃSKI Rafał | 1419 | Crossfit Siedlce | SIEDLCE | Mężczyźni Open | 01:40:27 | |
64 | CZAJKOWSKA Agnieszka | 1832 | Hardcorowe Wychylylybymy | Kobiety Open | 01:30:56 | ||
65 | SMELKOWSKI Marcin | 1422 | Mężczyźni Open | 01:49:12 | |||
66 | SAROSIEK Mateusz | 1423 | Mężczyźni Open | 01:41:08 | |||
67 | UZDOWSKA Marta | 2441 | OCR Team Włocławek | Kobiety Open | 02:02:32 | ||
68 | KRUPIŃSKI Paweł | 1317 | WARSZAWA | Mężczyźni Open | 01:49:13 | ||
69 | WILCZYŃSKI Dariusz | 2860 | OCR Team Włocławek | WŁOCŁAWEK | Mężczyźni Open | 02:02:41 | |
70 | SZYMBORSKA Milena | 1323 | OCR Team Włocławek | WŁOCŁAWEK | Kobiety Open | 02:02:18 | |
71 | HANKE Magdalena | 1327 | OCR Team Włocławek | WŁOCŁAWEK | Kobiety Open | 01:44:28 | |
72 | MOZGOWIEC Karolina | 1328 | Kobiety Open | 02:08:30 | |||
73 | ROLBIECKA Marta | 1329 | Kobiety Open | 02:08:25 | |||
74 | TOŚ Mateusz | 1331 | KATOWICE | Mężczyźni Open | 02:24:25 | ||
75 | MUCHA Robert | 1349 | Bestieocr Legionowo | Mężczyźni Open | 02:04:10 | ||
76 | CHUDZICKI Lukasz | 1350 | Mężczyźni Open | 01:33:01 | |||
77 | STĘPNIAK Mariusz | 1357 | GŁOWNO | Mężczyźni Open | 01:32:59 | ||
78 | KARWEL Ewelina | 1358 | KONTENER FORMY | GDAŃSK | Kobiety Open | 01:37:31 | |
79 | MOLEDA Krzysztof | 1359 | KIELCE | Mężczyźni Open | 01:44:30 | ||
80 | ŁĄCZNY Marcin | 1360 | LUBLIN | Mężczyźni Open | 01:30:02 | ||
81 | WALEWICZ Piotr | 1361 | OCR Team Włocławek | WŁOCŁAWEK | Mężczyźni Open | 02:23:20 | |
82 | BIELA Sebastian | 1401 | WADOWICE | Mężczyźni Open | 01:43:29 | ||
83 | BIELA Marek | 1402 | WADOWICE | Mężczyźni Open | 02:15:12 | ||
84 | OLEWNIK Adam | 1403 | WROCŁAW | Mężczyźni Open | 01:37:00 | ||
85 | KOWALEWSKI Mariusz | 1421 | WARSZAWA | Mężczyźni Open | 01:36:59 | ||
86 | SZLÓSARCZYK Krzysztof | 1566 | MYŚLENICE | Mężczyźni Open | 01:40:04 | ||
87 | OSIK Paulina | 2345 | Crossfit Siedlce | Kobiety Open | 01:57:43 | ||
88 | CZARNOCKA Joanna | 2429 | Kobiety Open | 02:14:33 | |||
89 | URBAŃSKA Wioletta | 2501 | Kobiety Open | 02:23:15 | |||
90 | MALINOWSKI Jacek | 2750 | OCR Team Włocławek | PŁOCK | Mężczyźni Open | 02:01:05 | |
91 | ŁAPINSKI Marcin | 2848 | Power Training | WARSZAWA | Mężczyźni Open | 01:34:41 | |
92 | KIEŻEL Martyna | 1411 | Husaria Race Team | WARSZAWA | Kobiety Open | 01:54:13 | |
93 | WOŁNA Katarzyna | 2346 | OCR Team Włocławek | WŁOCŁAWEK | Kobiety Open | 02:01:15 | |
94 | ZELJAS-JONKISZ Paulina | 2542 | Kobiety Open | 02:08:21 | |||
95 | PACIEJEWSKA Anna | 2758 | Power Training | Kobiety Open | 01:34:26 |
Znaleziono 95 wynik(ów)