Organizator : | SAA IDEAS Sp. z o. o. |
Data : | 2018-06-30 |
Miejsce : | Białka Tatrzańska |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 1947 |
Wystartowało : | 1564 |
Nie ukończyło : | 50 |
Ukończyło : | 1514 |
Na trasie : | 50 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety Open | Mężczyźni Open | Klasyfikacja OCR - kobiety | Klasyfikacja służb mundurowych - kobiety | Klasyfikacja OCR - mężczyźni | Klasyfikacja służb mundurowych - mężczyźni | 09:00 ELITE Mężczyźni | 09:10 ELITE Kobiety | 09:30 OPEN #1 | 09:45 OPEN #2 | 10:00 OPEN #3 | 10:15 OPEN #4 | 10:30 OPEN #5 | 10:45 OPEN #6 | 11:00 OPEN #7 | 11:15 OPEN #8 | 11:30 OPEN #9 | 11:45 OPEN #10 | 12:00 OPEN #11 | 12:15 OPEN #12 | 12:30 OPEN #13 | 12:45 OPEN #14 | 13:00 OPEN #15 | 13:15 OPEN #16 | 13:30 OPEN #17 | 13:45 OPEN #18 | 14:00 OPEN #19 | ELITE Kobiety | ELITE Mężczyzni | Drużynowa | Masters Kobiety | Masters Męźczyźni
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Point_1 6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOTAS-LISEK Marzena | 1764 | Kobry | KIELCE | Kobiety Open | 02:35:08 | |
2 | PAPIERZ Michał | 1765 | Kobry | CHRZANÓW | Mężczyźni Open | 02:35:55 | |
3 | STACHOW Mateusz | 1773 | Mężczyźni Open | 01:17:04 | |||
4 | KUJAWA Katarzyna | 1776 | GDYNIA | Kobiety Open | 01:55:04 | ||
5 | MICHALAK Mikołaj | 1195 | KOŁO | Mężczyźni Open | 02:12:22 | ||
6 | SZCZYGLEWSKA Anna | 1196 | KOŁO | Kobiety Open | 02:12:15 | ||
7 | POPŁAWSKA Daria | 1197 | KOŁO | Kobiety Open | 02:24:01 | ||
8 | KUJAWSKI Janusz | 1198 | KOŁO | Mężczyźni Open | 02:12:15 | ||
9 | ZACHARIASZ Aurelia | 1390 | BRUDNE TRAMPKI | WARSZAWA | Kobiety Open | 02:07:58 | |
10 | MARCINIAK Dariusz | 1806 | GEBERIT TEAM | KOŁO | Mężczyźni Open | 01:21:01 | |
11 | MADEJ Konrad | 1807 | GEBERIT TEAM | KOŁO | Mężczyźni Open | 02:29:08 | |
12 | ZALAS Magdalena | 1815 | GEBERIT TEAM | KONIN | Kobiety Open | 02:29:11 | |
13 | LUDWICZAK Mateusz | 1816 | GEBERIT TEAM | KOŁO | Mężczyźni Open | 02:20:11 | |
14 | BALION Magdalena | 1825 | Kobiety Open | 02:11:50 | |||
15 | KORZENIEWSKI Bartosz | 1828 | Mężczyźni Open | 01:47:07 | |||
16 | ZACHARIASZ Agnieszka | 1831 | Kobiety Open | 01:55:20 | |||
17 | CZERNIEJEWSKA Żaneta | 1833 | KOŁO | Kobiety Open | 02:12:15 | ||
18 | SZYMEL Jacek | 1834 | Mężczyźni Open | 01:10:52 | |||
19 | MACHULIK Kamil | 1835 | CZERWIONKA | Mężczyźni Open | 02:18:39 | ||
20 | KUŹNIK Aleksandra | 1836 | jadymy DurŚ | ORNONTOWICE | Kobiety Open | 02:18:40 | |
21 | SMORZ Roman | 1837 | Mężczyźni Open | 02:31:15 | |||
22 | SKOWRON Damian | 1838 | Husaria Race Team | Mężczyźni Open | 01:39:12 | ||
23 | KLOC Sabina | 1839 | Husaria Race Team | Kobiety Open | 01:39:12 | ||
24 | MULARZ Patryk | 1840 | Husaria Race Team | LASZKI | Mężczyźni Open | 01:29:43 | |
25 | BARTCZAK Michał | 1843 | WARSZAWA | Mężczyźni Open | 02:17:00 | ||
26 | BARTCZAK Mateusz | 1844 | Mężczyźni Open | 02:17:06 | |||
27 | RUSINEK Paweł | 1849 | Husaria Race Team | BOGUCHWAŁA | Mężczyźni Open | 01:04:30 | |
28 | LIS Michał | 1852 | Mężczyźni Open | 01:11:21 | |||
29 | JAMRUSZKA Kamila | 1642 | Kobiety Open | 02:28:00 | |||
30 | ZACHARIASZ Łukasz | 1391 | BRUDNE TRAMPKI | MIĘDZYRZEC PODLASKI | Mężczyźni Open | 02:07:53 | |
31 | PITUŁA Jarosław | 1427 | WARSZAWA | Mężczyźni Open | 01:52:08 | ||
32 | SKOWROŃ Jakub | 1684 | OZAROW | Mężczyźni Open | 02:06:19 | ||
33 | SADŁO Łukasz | 1752 | KAZIMIERZA WIELKA | Mężczyźni Open | 01:25:17 | ||
34 | CHMURCZYK Mateusz | 1755 | jadymy DurŚ | ORNONTOWICE | Mężczyźni Open | 01:57:29 | |
35 | DZIEWOŃSKI Mateusz | 1757 | KRAKÓW | Mężczyźni Open | 01:25:34 | ||
36 | MARCINIAK Daniel | 1758 | KLONOWIEC STARY | Mężczyźni Open | 01:46:30 | ||
37 | JAWORSKI Dominik | 1759 | Mężczyźni Open | 01:22:50 | |||
38 | STĘPIEŃ Marcin | 1760 | KAZIMIERZA WIELKA | Mężczyźni Open | 01:57:32 | ||
39 | JANIK Krzysztof | 1762 | PRZYSTAJŃ | Mężczyźni Open | 01:40:26 | ||
40 | DĄBROWSKI Maciej | 1763 | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | Mężczyźni Open | 01:31:55 | ||
41 | WICHER Bartosz | 1766 | Kobry | CHRZANÓW | Mężczyźni Open | 02:36:01 | |
42 | LISEK Bartłomiej | 1767 | Kobry | KIELCE | Mężczyźni Open | 02:36:05 | |
43 | WIERZBICKA Ewelina | 1768 | Kobiety Open | 01:55:56 | |||
44 | MICHNIEWSKI Michał | 1769 | KIELCE | Mężczyźni Open | 01:55:43 | ||
45 | BŁASZCZAK Maciej | 1770 | RZESZÓW | Mężczyźni Open | 01:24:00 | ||
46 | BARAN Jacek | 1771 | RZESZÓW | Mężczyźni Open | 01:33:01 | ||
47 | GAJEWSKI Jacek | 1772 | GLIWICE | Mężczyźni Open | 01:55:08 | ||
48 | CHEŁMIŃSKA Joanna | 1779 | PŁOŃSK | Kobiety Open | 02:23:16 | ||
49 | FRANKOWSKI Patryk | 1780 | PŁOŃSK | Mężczyźni Open | 02:23:44 | ||
50 | CZYŻYK Justyna | 1781 | WARSZAWA | Kobiety Open | 02:23:14 | ||
51 | GRABIAS Karolina | 1782 | KRAKÓW | Kobiety Open | 02:35:42 | ||
52 | RYBARSKI Bartłomiej | 1783 | KRAKÓW | Mężczyźni Open | |||
53 | GĄSIOROWSKI Karol | 1784 | Toruńskie pierniczki | TORUŃ | Mężczyźni Open | 01:46:20 | |
54 | MAKOWSKA Maria | 1785 | Toruńskie pierniczki | Kobiety Open | 01:46:18 | ||
55 | ZBOROWSKI Leszek | 1788 | ŁÓDŹ | Mężczyźni Open | 01:31:48 | ||
56 | WUCZKO Dariusz | 1793 | PIŁATKA | Mężczyźni Open | 01:28:24 | ||
57 | KRZANIK Ignacy | 1794 | TENCZYNEK | Mężczyźni Open | 01:28:22 | ||
58 | MIGACZ Mateusz | 1798 | NOWY SĄCZ | Mężczyźni Open | 01:27:15 | ||
59 | ADAMCZYK Wojciech | 1799 | ORNONTOWICE | Mężczyźni Open | 01:22:36 | ||
60 | KAMIŃSKI Marcin | 1800 | PŁOCK | Mężczyźni Open | 02:25:42 | ||
61 | ROMANOWSKI Radosław | 1801 | PŁOCK | Mężczyźni Open | 02:24:49 | ||
62 | CYBULSKA Elżbieta | 1802 | GEBERIT TEAM | KOŁO | Kobiety Open | 02:29:52 | |
63 | KUZIEMSKI Patryk | 1803 | Brygada AA | WROCŁAW | Mężczyźni Open | 01:45:58 | |
64 | KLAHS Dawid | 1804 | Brygada AA | Mężczyźni Open | 01:34:02 | ||
65 | OKULSKI Waldemar | 1808 | GEBERIT TEAM | KOŁO | Mężczyźni Open | 02:29:17 | |
66 | PĘKACZ Krystian | 1809 | GEBERIT TEAM | KOŁO | Mężczyźni Open | 02:27:00 | |
67 | SARNIAK Jarosław | 1810 | GEBERIT TEAM | KOŁO | Mężczyźni Open | 01:11:17 | |
68 | WOJTASZEK Małgorzata | 1811 | GEBERIT TEAM | KOŁO | Kobiety Open | 02:29:16 | |
69 | JASKÓLSKI Marek | 1847 | Mężczyźni Open | 02:16:59 | |||
70 | BOJAN Gabriela | 1848 | Husaria Race Team | Kobiety Open | 01:12:20 | ||
71 | MARCINIAK Michał | 2601 | Mężczyźni Open | 02:27:54 | |||
72 | PILARSKI Szymon | 2760 | Mężczyźni Open | 02:23:57 | |||
73 | MATERA Rafał | 2853 | WARSZAWA | Mężczyźni Open | 02:20:17 | ||
74 | GÓRNIAK Tomasz | 1813 | GEBERIT TEAM | KOŁO | Mężczyźni Open | 01:11:26 | |
75 | KOWALSKI Marcin | 1814 | GEBERIT TEAM | KOŁO | Mężczyźni Open | 02:25:39 | |
76 | SUBOCZ Nina | 1817 | GEBERIT TEAM | BISZTYNEK | Kobiety Open | 02:20:21 | |
77 | PIEKARSKA Renata | 1818 | GEBERIT TEAM | KOŁO | Kobiety Open | 02:29:52 | |
78 | KOWALSKA Ewa | 1819 | GEBERIT TEAM | WARSZAWA | Kobiety Open | 02:29:15 | |
79 | SYPNIEWSKI Szymon | 1821 | GEBERIT TEAM | KONIN | Mężczyźni Open | 02:29:24 |
Znaleziono 79 wynik(ów)