Organizator : | Organic Barbara Sułowska |
Data : | 2017-07-01 |
Miejsce : | Bałtów |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 1627 |
Wystartowało : | 1280 |
Nie ukończyło : | 24 |
Ukończyło : | 1256 |
Na trasie : | 24 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Mężczyźni Open | Klasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - kobiety | Klasyfikacja studentów - kobiety | Klasyfikacja służb mundurowych - kobiety | Klasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - mężczyźni | Klasyfikacja studentów - mężczyźni | Klasyfikacja służb mundurowych - mężczyźni | #10OPEN | #1OPEN | #2OPEN | #3OPEN | #4OPEN | #5OPEN | #6OPEN | #7OPEN | #8OPEN | #9OPEN | ELITE Kobiety | Kobiety Open | ELITE Mężczyzni | Drużynowa | Masters
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Drużyna | Zawodnicy klasyfikowani | Czas | Czas łączny |
---|---|---|---|---|
1 | HUSARIA RACE TEAM | Michał Jagieło Mateusz Pudło Tobiasz Czach Marcin Kur Tomasz Drożdż | 01:32:33.90 01:42:48.35 01:48:29.90 01:49:32.40 01:52:17.00 | 08:45:39.000 |
2 | POWER TRAINING | Maciej Sukiennik Daniel Piskała Jakub Kociołowicz Wojciech Cała Marek Wnuczek | 01:39:56.95 01:46:40.10 01:46:41.65 01:51:46.65 01:52:12.05 | 08:57:15.000 |
3 | V-MAX ŁAWKI | Rafał Chybowski Rafał Kondracki Paweł Michalak Michał Gzara Monika Osińska | 01:44:01.95 01:47:19.35 01:49:14.00 02:04:20.95 02:04:21.10 | 09:29:15.000 |
4 | TRENER24H.COM.PL | Grzegorz Morawski Mariusz Morgaś Paweł Kamiński Damian Pasieka Patrycja Łach | 01:50:33.70 01:58:34.70 02:01:46.35 02:05:49.30 02:06:25.25 | 10:03:07.000 |
5 | BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ | Krzysztof Salamon Maciej Pruś GRZEGORZ KOSMALA Piotr Słowiński Wioletta Kierczyńska | 01:59:24.20 01:59:24.95 02:01:10.40 02:05:13.10 02:12:19.40 | 10:17:30.000 |
6 | KLUB SPORTOWY HAJIME | Karol Zięba Damian Marciniec Krzystof Mazur Mateusz Kisiel Norbert Kołacz | 01:37:57.20 01:38:02.30 02:05:30.80 02:19:30.15 02:36:34.65 | 10:17:33.000 |
7 | BRAVEHEARTS LEGIONOWO | Artur Szostak Kamila Krawczyk Sebastian Krawczyk Łukasz Musiński Maciej Opozda | 01:58:54.80 02:01:58.65 02:02:01.35 02:10:28.85 02:14:37.40 | 10:27:58.000 |
8 | FC MELANŻ | Adrian Pyś Mateusz Mączka Kamil Pastuszak Dariusz Wijas Michał Rutyna | 01:55:03.55 02:03:21.95 02:07:45.55 02:17:54.30 02:24:27.05 | 10:48:30.000 |
9 | RED LION CLUB | Wiktor Waszczuk Beata Chruściel Marta Chilicka Joanna Wąsowicz Paweł Jakubowicz | 01:43:49.45 02:09:47.85 02:16:07.50 02:23:44.60 02:30:12.15 | 11:03:39.000 |
10 | SPPP RADOM | Łukasz Michałowski Norbert Ciechanowski Marcin Ługowski Krzysztof Mikołajczyk Mariola Florczyk | 01:57:47.30 02:03:30.75 02:24:53.90 02:28:03.60 02:57:14.35 | 11:51:27.000 |
11 | LECĘ BO CHCĘ... | Robert Kaczmarzyk Jakub Kaczmarzyk Aleksandra Fornalska Paweł Cyga Sandra Kanicka | 02:15:21.65 02:16:07.30 02:32:13.35 02:32:14.45 02:38:51.60 | 12:14:46.000 |
12 | WW TEAM | Piotr Sawa Krzysztof Majcher Marek Litwinek Izabela Zieńkowska Krzysztof Pylak | 01:47:20.45 01:51:56.05 02:35:34.70 03:00:50.65 03:00:56.40 | 12:16:36.000 |
13 | STALOWE DZIKI | Marcin Hołobut Adam Pilecki Tomasz Pistor Marcin Sadej Mariusz Kobyliński | 02:23:15.40 02:23:30.40 02:23:54.10 02:31:43.90 02:39:03.75 | 12:21:25.000 |
14 | CROSSFIT KIELCE | Łukasz Cudziło Martyna Skucińska Ewelina Maciąg Mariola Domańska Marcel Biernacki | 01:42:28.60 02:27:40.60 02:48:52.50 02:48:52.65 02:51:06.10 | 12:38:58.000 |
15 | CROSSFIT SIEDLCE | Arkadiusz Saczewski Lukasz Kukla Bartosz Chomiuk Bartosz Stańczuk Sylwester Piwko | 02:06:39.10 02:19:56.15 02:35:10.35 02:46:10.40 02:56:32.40 | 12:44:27.000 |
16 | DRUŻYNA NA BAŁTÓW 2017 | Andrzej Susabowski Piotr Popow Joanna Susabowska Przemek Wojtachnio Ryszard Mikusek | 01:58:47.20 02:13:15.40 02:15:05.40 03:10:31.85 03:12:08.20 | 12:49:46.000 |
17 | MODLIN TEAMDREAM | Maciek Bartecki Sebastian Nowak Eugeniusz Zaorski Tomasz Śpiewak Rafał Bartosiński | 01:57:50.00 02:28:46.90 02:49:49.25 02:49:49.65 02:49:51.15 | 12:56:05.000 |
18 | CKB TARNOBRZEG | Mateusz Lesiczka Rafał Janczy Piotr Placha Katarzyna Jugo Dariusz Pająk | 02:15:40.45 02:37:09.45 02:40:56.40 02:44:29.80 02:45:55.65 | 13:04:09.000 |
19 | KAWALERSKI KRZYŚKA | Tomasz Słoma Wojciech Ciosk Piotr Latkowski Krzysztof Władyszewski Zbigniew Słoma | 02:28:09.75 02:28:11.20 02:29:53.00 02:46:33.95 02:59:34.00 | 13:12:20.000 |
20 | EKIPA HARREGO | Tomasz Sitek Aleksandra Potera Dorota Cichosz Marcin Stankiewicz Kamil Potera | 01:57:12.95 02:14:00.50 02:51:35.90 03:07:00.75 03:21:48.15 | 13:31:35.000 |
21 | BOZONY HIGGSA | Jacek Ludwiczak Patrycja Oleksik Marcin Łukasiewicz Wiktor Gowin Monika Krzemińska | 02:01:06.45 02:53:59.20 02:54:00.15 02:54:00.45 02:54:00.65 | 13:37:05.000 |
22 | PROGRES SADEK | Andrzej Sroka Daniel Zaborski Anna Pietras Karol Pietras Weronika Żak | 02:21:55.05 02:23:32.45 02:57:52.65 02:57:52.65 03:04:41.70 | 13:45:52.000 |
23 | LIONS ESTATE | Bartomiej Annusewicz Miron Strojecki Tomasz Krzemirski Daniel Tarka Patryk Staniszewski | 02:10:37.15 02:10:38.45 02:10:39.05 02:51:30.35 04:26:36.45 | 13:50:00.000 |
24 | SKARPARK | Łukasz Hawryło Anna Jagiełło-Czerwonka Łukasz Jędrzejewski Marcin Walczak Kasia Kurenko | 02:14:30.95 02:21:36.65 02:48:49.15 03:05:56.35 03:32:01.35 | 14:02:52.000 |
25 | DRINK TEAM | zenon olszak Izabela Pajek Piotr Kozieł Mariusz Cak Roman Walewander | 02:08:50.65 02:39:34.40 02:39:34.60 03:21:06.45 03:21:08.65 | 14:10:12.000 |
26 | HURAGANY | Michał Stępniak Kamil Wojanowski Leszek Tarka ALEKSANDRA FIETKO Kamil Szydło | 02:44:39.10 02:44:39.20 02:44:39.35 02:59:57.60 02:59:58.00 | 14:13:52.000 |
27 | JAK ŻÓŁWIE W GALOPIE | Łukasz Binko Rafał Kruk Marcin Szewczyk Daniel Łyciuk Artur Nowicki | 02:23:07.90 02:23:08.45 02:41:30.90 03:08:38.35 03:37:30.85 | 14:13:53.000 |
28 | NATURAL FORCE WORKOUT | Tomasz Nalewajk Wiktor Kurpiński Joanna Kuzioła Magdalena Wołowicz Cezary Wygoda | 02:23:34.10 02:40:31.85 03:03:40.85 03:03:41.20 03:03:41.40 | 14:15:07.000 |
29 | ODDAJMISIE | Andrzej Tabaka Paweł Wrzos Natalia Wrzos Katarzyna Partyka Sebastian Partyka | 02:19:31.95 02:45:37.60 03:04:26.50 03:04:27.05 03:04:28.65 | 14:18:29.000 |
30 | JADYMA | Piotr Kulesza Konrad Mialik Robert Rysz Daniel Wiśniewski Piotr Gorajski | 02:27:56.00 02:44:09.10 02:51:34.95 02:54:18.20 03:28:31.60 | 14:26:28.000 |
31 | KONIUCHY | Marcin Michalski Robert Łopuch Ewelina Pakulska Agnieszka Włodarczyk Mateusz Błaszczak | 02:06:44.55 02:14:11.50 03:01:11.50 03:32:20.15 03:32:21.40 | 14:26:47.000 |
32 | LENIWE BUŁY | Adam Wojciuk Jagoda Dudek-Wójcik Rafał Wrzochol Grzegorz Wójcik Magdalena Reszka | 02:20:51.95 02:48:52.90 02:58:56.20 03:02:49.55 03:15:30.55 | 14:26:58.000 |
33 | CSWIS LEŻAJSK | Piotr Malec Grzegorz Dmitrowski Adam Dziki Dziki Dorota Tabin-Dziki Kazimierz Dziki | 02:18:29.45 02:43:31.95 02:56:23.20 02:56:25.20 03:32:44.30 | 14:27:32.000 |
34 | TKO BAND | Mateusz Guzek Bartosz Wiśniewski Dariusz Jodłowski Mateusz Szwagiel Arek Oprzański | 02:18:01.30 02:20:23.75 02:49:16.65 03:35:22.15 03:35:22.40 | 14:38:24.000 |
35 | RUDA TEAM | WOJCIEC MADEJ Jan Jastrzębski Tomasz Gonciarz Maszka Kijak Rafał Jeżak | 02:21:09.30 02:44:09.50 02:44:53.00 03:24:41.45 03:33:17.40 | 14:48:09.000 |
36 | KUDLATY4 | Piotr Gołojuch Paweł Zontek Irmina Sikora Sylwia Wojtowicz-Sander Julia Kuca | 02:46:03.80 02:56:28.80 02:56:29.15 02:56:29.80 03:16:05.85 | 14:51:34.000 |
37 | ANIOŁKI GIANNIEGO | Artur Olbromski Anastasiia Kolesnikova Radoslaw Rzadca Bartek Kaluga Andriy Sushinsky | 02:42:50.55 03:00:26.75 03:01:13.85 03:04:03.80 03:07:29.35 | 14:56:01.000 |
38 | ZWOLEŃ BIEGA | Arkadiusz Baran KATARZYNA GRZESZCZYK MICHAŁ SKAWIŃSKI JULITA BUKALSKA PATRYCJA SANDOMIERSKA | 02:38:49.85 03:06:30.35 03:06:30.70 03:06:30.90 03:06:31.00 | 15:04:50.000 |
39 | LENIWE KOCURY | Emilia Szczęsna Maksymilian Szczęsny Andrzej Szyk Przemysław Galas Joanna Ćwik | 02:10:54.15 02:11:48.75 03:10:26.35 03:51:06.95 03:51:07.90 | 15:15:21.000 |
40 | POZDRO Z BIEŻNI | Bartosz Golarz Bogdan Wełna Arkadiusz Kwater Kamil Wełna Krzysztof Wełna | 02:46:57.25 02:58:27.10 03:06:44.85 03:08:01.90 03:19:09.20 | 15:19:18.000 |
41 | PAPRYKARZE | Janusz Bińkowski Paweł Władyka Maciej Marks Maciej Pietrzak Rafał Wołoszun | 03:04:06.45 03:04:07.00 03:04:17.20 03:05:40.50 03:14:03.30 | 15:32:13.000 |
42 | BRUDNE TRAMPKI | Łukasz Zachariasz Aurelia Zachariasz Agnieszka Zachariasz Marika Klimczak Milena Zachariasz | 03:01:42.10 03:01:42.25 03:07:32.20 03:13:54.70 03:13:55.50 | 15:38:45.000 |
43 | BYDLAKI | Marcin Korzeniowski Piotr Kabała Adrian Opozda Michał Nawrocki Stanisław Opara | 02:46:31.10 03:07:44.75 03:07:46.75 03:21:43.40 03:21:44.55 | 15:45:28.000 |
44 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Magdalena Hanke Monika Dymińska tomasz anyzewski Milena Szymborska Izabela anyzewska | 02:59:32.75 02:59:38.95 03:19:46.80 03:19:48.45 03:19:49.30 | 15:58:33.000 |
45 | BPAT | Michał Kubicki Aleksander Ściborski Dariusz Bojanowicz Dominik Tanous Krzysztof Chojnowski | 02:45:51.65 02:51:54.95 03:11:39.80 03:34:45.20 03:34:45.90 | 15:58:54.000 |
46 | TEAM ŁUKÓW | Aneta Osial Michał Ahmad Karol Czajka Monika Wasak Bartosz Grabowski | 03:10:33.35 03:11:01.55 03:14:48.20 03:18:17.70 03:18:18.40 | 16:12:57.000 |
47 | FORFUN LUBLIN | Patryk Bednarski Dariusz Jurkowski Grzegorz Prażmo Katarzyna Oleksak Sylwia Nizioł | 03:14:16.70 03:14:16.85 03:14:17.50 03:16:02.80 03:16:04.30 | 16:14:55.000 |
48 | CSWISLEŻAJSK | Artur Majder Zbigniew Sagan Tomasz Mirek Tomek Baj Paulina Sagan | 02:05:04.40 02:43:02.10 02:56:23.45 04:16:16.55 04:16:16.95 | 16:17:01.000 |
49 | REPREZENTACJA NARODOWA SAN ESCOBAR | Mariusz Siejka Karol Karolak Monika Karolak Szymon Bereda Mateusz Bereda | 01:57:16.25 03:35:57.70 03:35:57.85 03:35:58.30 03:35:59.25 | 16:21:07.000 |
50 | CHODŹ NA POLE TEAM | Jakub Pawlik Edyta Fruba Radek Kania Dawid Woliński Adam Woźniak | 03:13:27.80 03:13:28.15 03:17:48.25 03:17:48.25 03:25:20.10 | 16:27:51.000 |
51 | ZAŁOGA ORZEŁA 7 | Marcin Żak Olga Zgódka Anna Jórasz-Żak Maciej Jórasz Katarzyna Krzysztoszek | 03:14:02.30 03:14:02.55 03:14:03.10 03:23:28.65 03:23:29.45 | 16:29:04.000 |
52 | POWERADE TEAM | Filip Stanoszek Gosia Raczyńska Dominik Ochojski Agnieszka Stanoszek Sabina Ochojska | 02:47:29.60 03:29:14.20 03:29:14.20 03:29:14.60 03:29:14.90 | 16:44:25.000 |
53 | PO SECIE NA MECIE | Justyna Niemczyk katarzyna zaremba Damian Brociek DAMIAN WAWRZYNIAK Łukasz Dąbrowski | 02:47:20.70 02:47:28.10 03:46:45.20 03:46:48.20 03:46:52.70 | 16:55:13.000 |
54 | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | Jakub Ziętek Katarzyna Korpus-Mielczarska Grzegorz Maciążek Marek Olszewski ELWIRA Katanowska | 03:23:13.45 03:23:13.90 03:23:14.15 03:23:14.35 03:23:14.35 | 16:56:08.000 |
55 | KABANOSY | Marcin Zbylut Agnieszka Bacia Krzysztof Kopeć Karol Leszczyński Marcin Narewski | 03:21:50.05 03:22:05.30 03:23:28.95 03:23:37.35 03:40:11.50 | 17:11:11.000 |
56 | 5 SÓW RUN TEAM PIŃCZÓW | Paulina Klasińska Rafał Sobolewski Piotr Mikuśkiewicz Piotr Jędrocha Dariusz Fijałkowski | 03:02:55.75 03:33:17.80 03:33:19.25 03:33:19.55 03:33:20.55 | 17:16:10.000 |
57 | BIEGNĘ, ALE DOKĄD? "BAD" | Andrzej Oszmiana Dawid Stanek Remigiusz Różalski Dorota Różalska Karolina Stanek | 03:07:06.65 03:33:17.75 03:33:18.40 03:33:18.90 03:33:20.50 | 17:20:19.000 |
58 | DZIKA EKIPA | Jacek Słomka Krzysztof Zagraba Agnieszka Stompaj Katarzyna Zagraba Marek Sadura | 03:27:49.75 03:27:51.65 03:28:47.60 03:28:50.70 03:28:54.25 | 17:22:11.000 |
59 | SAME CZUBKI | Jacek Borkowski Jakub Borkowski Marcin Iwanowski Adrian Frankiewicz Żaneta Frankiewicz | 03:02:41.20 03:02:42.20 03:17:57.80 04:03:28.35 04:03:29.20 | 17:30:17.000 |
60 | RUN FOREST,RUN | Daniel Niciejewski Agata Pilarska Marcin Niciejewski Mariusz Jakś Justyna Szymczak | 03:37:20.10 03:37:20.70 03:37:21.15 03:39:42.65 03:39:44.20 | 18:11:27.000 |
61 | CROSSFIT BYDGOSZCZ | Alicja Bilon-Molenda Michał Studziński Monika Ciechacka Katarzyna Paszkowska Igor Łyczka | 03:24:55.75 03:48:06.85 03:48:07.95 03:48:07.95 03:48:09.00 | 18:37:24.000 |
62 | PADŁ NA RYJ TEAM | Pawel Pawlikowski Dariusz Józefowicz Dorota Mleczko Robert Gruchała MARTA TARGOŃSKA | 04:00:02.45 04:00:03.15 04:00:03.15 04:00:03.50 04:00:03.65 | 20:00:14.000 |
63 | BANGBANG TEAM | Izabela Ksyta Karolina Moćko Szymon Wilczyński Jakub Moćko Jan Moćko | 04:37:00.75 04:37:01.70 04:37:02.00 04:37:04.25 04:37:05.25 | 23:05:12.000 |
Znaleziono 63 wynik(ów)