Organizator : | SAA IDEAS Sp. z o. o. |
Data : | 2018-09-08 |
Miejsce : | Białka Tatrzańska |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 395 |
Wystartowało : | 348 |
Nie ukończyło : | 6 |
Ukończyło : | 342 |
Na trasie : | 6 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety Open | Mężczyźni Open | 10:00 OPEN #5 | 10:15 OPEN #6 | 10:30 OPEN #7 | 10:45 OPEN #8 | 11:00 OPEN #9 | 11:15 OPEN #10 | 11:30 OPEN #11 | 11:45 OPEN #12 | 9:00 OPEN #1 | 9:15 OPEN #2 | 9:30 OPEN #3 | 9:45 OPEN #4 | Drużynowa | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BARAN Michał | 1400 | M30 | |||
2 | WOJCIESZAK Katarzyna | 1401 | K40 | |||
3 | HEINRICH Łukasz | 1402 | M20 | |||
4 | JASZTAL Emilia | 1404 | Hardkorowe Dziki | K30 | ||
5 | RYBNIK Sylwia | 1405 | Tańczące dziki | K20 | ||
6 | JASZTAL Piotr | 1406 | Hardkorowe Dziki | M30 | ||
7 | MARIUSZ Głowacki | 1407 | Tańczące dziki | M30 | ||
8 | SOKOŁOWSKA Anna | 1408 | Hardkorowe Dziki | K40 | ||
9 | PETYNKA Piotr | 1409 | M20 | |||
10 | ŚLIWA Damian | 1410 | M20 | |||
11 | LIS Justyna | 1412 | K20 | |||
12 | MALIK Justyna | 1413 | Wataha | K20 | ||
13 | ZOŃ Kamil | 1414 | Wataha | M20 | ||
14 | JEZIERSKI Bartosz | 1415 | M20 | |||
15 | ŻUKOWSKA Ewa | 1416 | Hardkorowe Dziki | K40 | ||
16 | MICHTA Kamil | 1417 | M30 | |||
17 | KUSTRA Dariusz | 1418 | CTF Kielce | M30 | ||
18 | DZIAŁACH Piotr | 1419 | M20 | |||
19 | KRASEK Paweł | 1420 | M30 | |||
20 | ŚWIĘCH Rafał | 1428 | M40 | |||
21 | PETYNKA Renata | 1429 | K20 | |||
22 | RAJFURA Iwona | 1430 | K30 | |||
23 | HEINRICH Marek | 1431 | M20 | |||
24 | RAJFURA Łukasz | 1432 | M30 | |||
25 | MAJCHER Norbert | 1433 | M30 | |||
26 | DUDEK Sylwia | 1826 | JUVERUN | K40 | ||
27 | SOWIŃSKA Marzena | 1435 | K30 | |||
28 | JASZTAL Michał | 1439 | Hardkorowe Dziki | M30 | ||
29 | GRUDZIEŃ Krystian | 1440 | M30 | |||
30 | CZECH-ROGALSKA Agnieszka | 1442 | Wolf Slawia | K30 | ||
31 | CZYŻYŃSKA Dagmara | 1443 | K20 | |||
32 | MAJEWSKA Joanna | 1444 | K30 | |||
33 | PODHORECKI Piotr | 1445 | M30 | |||
34 | ZABŁOCKA Katarzyna | 1446 | K20 | |||
35 | PULCHNY Piotr | 1447 | FOTO-BŁOTO | M30 | ||
36 | BOGUCKA Aleksandra | 1448 | FOTO-BŁOTO | K30 | ||
37 | KOZAK Paulina | 1449 | K20 | |||
38 | ZALIWSKI Adam | 1451 | M20 | |||
39 | DOMAŃSKI Maciej | 1452 | M30 | |||
40 | MARTOWICZ Maria | 1834 | JUVERUN | K30 | ||
41 | WALCZAK-CIUŁA Anna | 1453 | K30 | |||
42 | SKOWROŃSKI Kamil | 1454 | M30 | |||
43 | ŚWIĘCH Olga | 1025 | CF Sandał :) | K30 | ||
44 | PILARSKA Anna | 1026 | CF Sandał :) | K30 | ||
45 | KIESZ-MISZTAL Dominika | 1455 | K30 | |||
46 | CZUBA Anna | 1835 | JUVERUN | K40 | ||
47 | JURZAK Aleksandra | 1456 | Bad Company | K20 | ||
48 | DOMAŃSKA Karolina | 1457 | K20 | |||
49 | KLEKOWSKI Michał | 1458 | M30 | |||
50 | GAMŻA Adrian | 1459 | M40 | |||
51 | KUNYSZ Kacper | 1460 | M20 | |||
52 | DOBROWOLSKI Kuba | 1461 | M30 | |||
53 | OSTROWSKI Mateusz | 1462 | M20 | |||
54 | BEDNARZ Mateusz | 1463 | M20 | |||
55 | WYSOCKI Tomasz | 1464 | Wolf Slawia | M30 | ||
56 | KRĘCISZ Daniel | 1301 | M30 | |||
57 | NOWAK Michał | 1466 | M20 | |||
58 | NOSZCZYK Jakub | 1468 | M20 | |||
59 | NOSZCZYK Paula | 1469 | K20 | |||
60 | NOSZCZYK Izabela | 1470 | K50 | |||
61 | NOSZCZYK Marek | 1471 | M50 | |||
62 | LUDWIN Barbara | 1507 | K30 | |||
63 | KUBICA Arkadiusz | 1472 | Srtg Gliwice | M20 | ||
64 | KOSIOREK Sylwester | 1473 | M30 | |||
65 | WOJDAT Monika | 1474 | K30 | |||
66 | GORTOWSKI Radosław | 1475 | M30 | |||
67 | ZAPAŁA Aldona | 1302 | Huciary :) | K30 | ||
68 | RZESZOT Łukasz | 1476 | M30 | |||
69 | ROGOWSKI Kamil | 1477 | M20 | |||
70 | ZAŁUCKA Agnieszka | 1478 | K30 | |||
71 | JAROS Marcin | 1479 | the penises vibrating | M20 | ||
72 | RYNDUCH Wojciech | 1480 | M30 | |||
73 | RYNDUCH Marta | 1481 | K30 | |||
74 | WIĄCKOWSKA Olga | 1482 | K20 | |||
75 | GAMŻA Michał | 1483 | M20 | |||
76 | SETNICKI Konrad | 1484 | M20 | |||
76 | MAŁYSZ Katarzyna | 1485 | K20 | |||
78 | KOZERA Joanna | 1304 | Huciary :) | K30 | ||
79 | MUSIELAK Piotr | 1486 | M30 | |||
80 | CŁAPKA Tadeusz | 1487 | M30 | |||
81 | KAWA Tomasz | 1306 | M20 | |||
82 | SZYMKOWIAK Łukasz | 1488 | M20 | |||
83 | ŚNIEŻKO Przemysław | 1489 | M20 | |||
84 | SIEK Patrycja | 1238 | K20 | |||
85 | PISZCZEK Marcin | 1490 | PasiBrzuchy | M30 | ||
86 | CZAJKOWSKI Marcin | 1491 | PasiBrzuchy | M30 | ||
87 | CZAJKOWSKI Łukasz | 1492 | PasiBrzuchy | M30 | ||
88 | PĘKSA Robert | 1493 | PasiBrzuchy | M30 | ||
89 | GÓRALSKI Jarosław | 1494 | PasiBrzuchy | M30 | ||
90 | CZEKAJ Joanna | 1497 | PasiBrzuchy | K30 | ||
91 | CZEKAJ Robert | 1498 | PasiBrzuchy | M40 | ||
92 | HAŁADYNA Roman | 1499 | PasiBrzuchy | M40 | ||
93 | PADEREWSKI Rafał | 2111 | PasiBrzuchy | M30 | ||
94 | KMIECIK Krzysztof | 2112 | PasiBrzuchy | M30 | ||
95 | WODZIAK Andrzej | 2113 | PasiBrzuchy | M30 | ||
96 | NOWOBILSKI Paweł | 2114 | PasiBrzuchy | M30 | ||
97 | ŁACNIAK Anna | 2115 | K30 | |||
98 | NOWOBILSKI Jan | 2117 | M50 | |||
99 | KORKOSZ Krzysztof | 2118 | M30 | |||
100 | MATYNTA Darek | 2122 | M40 | |||
101 | RZADKOSZ Tomasz | 2123 | M30 | |||
102 | LATOŃ Piotr | 2127 | M30 | |||
103 | SAMAREK Aleksandra | 2124 | K30 | |||
104 | JĘDRYKA Anna | 1424 | Cabany | K20 | ||
105 | BURKAT Kinga | 1495 | PasiBrzuchy | K30 | ||
106 | KLIMEK Patryk | 1303 | M20 | |||
107 | BURKAT Sławomir | 1496 | PasiBrzuchy | M30 | ||
108 | - - | 2128 | ||||
109 | - - | 2130 | ||||
110 | GŁODEK Jacek | 1411 | M30 | |||
111 | KOTYNIEWICZ Krzysztof | 1300 | Kulawe sarny w leginsach | M40 | ||
112 | MATYSIAK Sławomir | 1421 | Cabany | M30 | ||
113 | KOTYNIEWICZ Brygida | 1423 | Kulawe sarny w leginsach | K40 | ||
114 | SIEROTOWICZ Bogdan | 1425 | M20 |
Znaleziono 114 wynik(ów)