Organizator : | SAA IDEAS Sp. z o. o. |
Data : | 2018-09-08 |
Miejsce : | Białka Tatrzańska |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 395 |
Wystartowało : | 348 |
Nie ukończyło : | 6 |
Ukończyło : | 342 |
Na trasie : | 6 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety Open | Mężczyźni Open | 10:00 OPEN #5 | 10:15 OPEN #6 | 10:30 OPEN #7 | 10:45 OPEN #8 | 11:00 OPEN #9 | 11:15 OPEN #10 | 11:30 OPEN #11 | 11:45 OPEN #12 | 9:00 OPEN #1 | 9:15 OPEN #2 | 9:30 OPEN #3 | 9:45 OPEN #4 | Drużynowa | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | URBAN Jarosław | 1601 | M20 | |||
2 | SZELENBAUM Mateusz | 1201 | Debeściaki | M20 | ||
3 | KULIK Sebastian | 1602 | Waleczna Trójca | M30 | ||
4 | JĄCZEK Przemysław | 1001 | Dzikusy | M30 | ||
5 | GNIADEK Łukasz | 1800 | M30 | |||
6 | HEROD Michał | 1600 | Waleczna Trójca | M20 | ||
7 | BARAN Michał | 1400 | M30 | |||
8 | DANYSZ Krystian | 1002 | Dzikusy | M40 | ||
9 | HEINRICH Łukasz | 1402 | M20 | |||
10 | KOWALCZYK Paweł | 1004 | M20 | |||
11 | SZAJDA Marcin | 1202 | Żwawe Żółwie | M30 | ||
12 | STANIK Marcin | 1005 | M40 | |||
13 | GODON Piotr | 1603 | Waleczna Trójca | M30 | ||
14 | CIERESZKO Paweł | 2100 | M20 | |||
15 | WOJTASIEWICZ Marek | 2101 | Wolontariusze Hunt Run'a | M40 | ||
16 | BORKOWSKI Sebastian | 1805 | M20 | |||
17 | SZYSZKA Przemysław | 2102 | Wolontariusze Hunt Run'a | M20 | ||
18 | SMUGA Patryk | 1204 | M20 | |||
19 | ZIELIŃSKI Tomasz | 1205 | M20 | |||
20 | JASZTAL Piotr | 1406 | Hardkorowe Dziki | M30 | ||
21 | MARIUSZ Głowacki | 1407 | Tańczące dziki | M30 | ||
22 | SMUGA Ernest | 1101 | M20 | |||
23 | SAPAŁA Krzysztof | 1009 | M30 | |||
24 | RADOMSKI Kacper | 2103 | M20 | |||
25 | PETYNKA Piotr | 1409 | M20 | |||
26 | DYNOWSKI Paweł | 1806 | Husaria Race Team | M40 | ||
27 | ŚLIWA Damian | 1410 | M20 | |||
28 | SODOWSKI Maciej | 1609 | M30 | |||
29 | ZOŃ Kamil | 1414 | Wataha | M20 | ||
30 | JAWORSKI Dominik | 1011 | M20 | |||
31 | WANAT Bartłomiej | 1610 | M20 | |||
32 | WANAT Kamil | 1611 | M20 | |||
33 | JEZIERSKI Bartosz | 1415 | M20 | |||
34 | MICHTA Kamil | 1417 | M30 | |||
35 | BOJNAROWICZ Miłosz | 1102 | M30 | |||
36 | KĄDZIOŁKA Tomasz | 1809 | Szybcy i Wściekli | M30 | ||
37 | KUSTRA Dariusz | 1418 | CTF Kielce | M30 | ||
38 | DZIAŁACH Piotr | 1419 | M20 | |||
39 | KRASEK Paweł | 1420 | M30 | |||
40 | CHMIELEWSKI Mateusz | 1810 | Szybcy i Wściekli | M20 | ||
41 | ŁĄCZNY Marcin | 1206 | M30 | |||
42 | CHUDZIK Marcin | 1814 | Aeroklub Wrocławski | M30 | ||
43 | LEJMAN Piotr | 1815 | Aeroklub Wrocławski | M30 | ||
44 | GĄGALSKI Łukasz | 1816 | M30 | |||
45 | ŚWIĘCH Rafał | 1428 | M40 | |||
46 | STASIORCZYK Marek | 1817 | Wieliszew Heron Team | M40 | ||
47 | MAZUR Kamil | 1819 | ale oso chodzi? | M30 | ||
48 | MATUŁA Paweł | 1821 | ale oso chodzi? | M20 | ||
49 | WILK Damian | 1822 | M20 | |||
50 | PIASEK Sebastian | 1823 | Ekipa Niebieskiego Stolika | M20 | ||
51 | GIZA Jarosław | 1824 | Ekipa Niebieskiego Stolika | M30 | ||
52 | HEINRICH Marek | 1431 | M20 | |||
53 | RAJFURA Łukasz | 1432 | M30 | |||
54 | USTUPSKI Maciej | 1029 | M30 | |||
55 | BIŃCZYK Mariusz | 1021 | POSTRZAŁEK TEAM | M20 | ||
56 | MAJCHER Norbert | 1433 | M30 | |||
57 | JASZTAL Michał | 1439 | Hardkorowe Dziki | M30 | ||
58 | MICHALAK Mikołaj | 1828 | M20 | |||
59 | GRUDZIEŃ Krystian | 1440 | M30 | |||
60 | DZIERŻANOWSKI Mateusz | 1022 | M20 | |||
61 | NOWICKI Paweł | 1023 | M20 | |||
62 | MARONDEL Mariusz | 1616 | M20 | |||
63 | WÓJCIK Adam | 1209 | M20 | |||
64 | PODHORECKI Piotr | 1445 | M30 | |||
65 | PULCHNY Piotr | 1447 | FOTO-BŁOTO | M30 | ||
66 | SZWEDO Łukasz | 2104 | M30 | |||
67 | JANIK Krzysztof | 1832 | Szybcy i Wściekli | M40 | ||
68 | MRÓWCZYŃSKI Adam | 1617 | Danfoss | M20 | ||
69 | ZALIWSKI Adam | 1451 | M20 | |||
70 | BEDNAREK Piotr | 1618 | Danfoss | M30 | ||
71 | ODWROT Mariusz | 1619 | M30 | |||
72 | DOMAŃSKI Maciej | 1452 | M30 | |||
73 | POCHEĆ Adam | 1210 | TADŻYCCY UJEŻDŻACZE DŻDŻOWNIC | M20 | ||
74 | SKOWROŃSKI Kamil | 1454 | M30 | |||
75 | MOĆKO Jakub | 1500 | M30 | |||
76 | ADAMCZYK Wojciech | 1027 | M20 | |||
77 | REGUŁA Marcin | 1502 | M30 | |||
78 | RZADKOSZ Łukasz | 1030 | M20 | |||
79 | DRASZAWKA Łukasz | 1032 | Power Training | M30 | ||
80 | KUJAWSKI Janusz | 1838 | M30 | |||
81 | GAJEWSKI Konrad | 1214 | M20 | |||
82 | KUCHCIAK Jakub | 2001 | M30 | |||
83 | WAGNER Mariusz | 1840 | Wagner Team | M30 | ||
84 | KOZŁOWSKI Paweł | 1841 | M40 | |||
85 | KRYSTOWSKI Dariusz | 2107 | M20 | |||
86 | BUGARA Marcin | 2002 | M30 | |||
87 | BUGARA Łukasz | 2003 | M20 | |||
88 | BUGARA Krzysztof | 2004 | M50 | |||
89 | KLEKOWSKI Michał | 1458 | M30 | |||
90 | KUCHCIAK Filip | 2005 | M20 | |||
91 | GAMŻA Adrian | 1459 | M40 | |||
92 | KUNYSZ Kacper | 1460 | M20 | |||
93 | DOBROWOLSKI Kuba | 1461 | M30 | |||
94 | OSTROWSKI Mateusz | 1462 | M20 | |||
95 | BEDNARZ Mateusz | 1463 | M20 | |||
96 | WYSOCKI Tomasz | 1464 | Wolf Slawia | M30 | ||
97 | KRĘCISZ Daniel | 1301 | M30 | |||
98 | ŁUKA Mateusz | 1033 | M20 | |||
99 | NOWAK Michał | 1466 | M20 | |||
100 | NOSZCZYK Jakub | 1468 | M20 | |||
101 | NOSZCZYK Marek | 1471 | M50 | |||
102 | URBAN Zbigniew | 1622 | M30 | |||
103 | DŁUGOSZ Marcin | 1037 | M40 | |||
104 | KRZYWODAJĆ Paweł | 1504 | SZUKAM LOSZKI | M20 | ||
105 | SZOPIAK Adrian | 1505 | SZUKAM LOSZKI | M20 | ||
106 | BISKUP Grzegorz | 1850 | Szybcy i Wściekli | M40 | ||
107 | KUBICA Arkadiusz | 1472 | Srtg Gliwice | M20 | ||
108 | PANYŁO Kacper | 1900 | M20 | |||
109 | PANYŁO Daniel | 1901 | M20 | |||
110 | GNYLA Daniel | 1852 | Aeroklub Wrocławski | M30 | ||
111 | KOSIOREK Sylwester | 1473 | M30 | |||
112 | GORTOWSKI Radosław | 1475 | M30 | |||
113 | JANIKOWSKI Adrian | 1624 | OPP Kielce | M30 | ||
114 | RZESZOT Łukasz | 1476 | M30 | |||
115 | ROGOWSKI Kamil | 1477 | M20 | |||
116 | LADDACH Robert | 1221 | M20 | |||
117 | ZOLTOWSKI Piotr | 1222 | M30 | |||
118 | PAŁAC Patrycjusz | 1856 | Szybcy i Wściekli | M30 | ||
119 | DOMINIAK Dawid | 2006 | M30 | |||
120 | DĄBROWSKI Sławomir | 1857 | Ekipa Niebieskiego Stolika | M30 | ||
121 | JAROS Marcin | 1479 | the penises vibrating | M20 | ||
122 | DONARSKI Tomasz | 1625 | Danfoss | M20 | ||
123 | CHUDY Tomasz | 1626 | Greyhounds Team | M30 | ||
124 | STASIK Jakub | 1039 | M20 | |||
125 | GUTT Jakub | 1040 | M20 | |||
126 | OSTAFIN Szymon | 1858 | BROTHERS TEAM | M20 | ||
127 | DUDA Przemek | 2007 | M30 | |||
128 | STWORA Arkadiusz | 1042 | M40 | |||
129 | LEWANDOWSKI Marek | 1223 | M30 | |||
130 | PAPUGA Bartłomiej | 1225 | M30 | |||
131 | GRZANKA Wojciech | 1226 | M30 | |||
132 | MIECH Szymon | 1043 | Husaria Race Team | M30 | ||
133 | KONIOR Marek | 1044 | Husaria Race Team | M20 | ||
134 | SZWED Rafał | 1862 | CiapSkład | M20 | ||
135 | SKONIECZNY Jarosław | 1045 | Basement Crew | M20 | ||
136 | SKONIECZNY Mariusz | 1046 | Basement Crew | M30 | ||
137 | STASIK Maciej | 1047 | M20 | |||
138 | JURASZEK Mariusz | 1864 | CiapSkład | M30 | ||
139 | WYRZYKOWSKI Arkadiusz | 2109 | M40 | |||
140 | JONECZEK Mariusz | 1866 | CiapSkład | M20 | ||
141 | BĄK Filip | 1867 | CiapSkład | M20 | ||
142 | DZIKI Radosław | 1628 | Leżajski gang pędzących dzików | M20 | ||
143 | MIŚ Adrian | 1630 | Leżajski gang pędzących dzików | M20 | ||
144 | RYNDUCH Wojciech | 1480 | M30 | |||
145 | ZYCHALSKI Konrad | 1868 | 69 Brygada Alkoholowa | M20 | ||
146 | ZYCHALSKI Karol | 1869 | 69 Brygada Alkoholowa | M20 | ||
147 | SIKORA Danielek | 1870 | Ekipa Niebieskiego Stolika | M20 | ||
148 | SZAJEWSKI Jakub | 1052 | M30 | |||
149 | GAMŻA Michał | 1483 | M20 | |||
150 | SLIWINSKI Patryk | 1871 | ! NO LIMIT TEAM ! | M30 | ||
150 | OPERSKALSKI Łukasz | 1872 | ! NO LIMIT TEAM ! | M30 | ||
152 | DZIENDZIELUK Iwan | 1632 | M20 | |||
153 | KOSTYRA Piotr | 1874 | M30 | |||
154 | PADUCH Konrad | 1053 | M30 | |||
155 | SETNICKI Konrad | 1484 | M20 | |||
156 | LEWANDOWSKI Patryk | 1056 | M20 | |||
157 | JARECKI Adam | 1633 | M20 | |||
158 | MUND Sylwester | 1227 | M20 | |||
159 | PAPUGA Mateusz | 1228 | M20 | |||
160 | BARTNIK Mateusz | 1876 | M20 | |||
161 | MUSIELAK Piotr | 1486 | M30 | |||
162 | CŁAPKA Tadeusz | 1487 | M30 | |||
163 | MACH Tomasz | 1634 | M30 | |||
164 | MACH Michał | 1635 | M20 | |||
165 | GALEA Luke | 2009 | M20 | |||
166 | MUCHA Jarosław | 1232 | M30 | |||
167 | GREŃ Wacław | 1057 | Husaria Race Team | M20 | ||
168 | CZEKAJ Mateusz | 1305 | Husaria Race Team | M20 | ||
169 | GORZELAK Marcin | 1638 | M20 | |||
170 | WŁODARSKI Piotr | 1104 | M30 | |||
171 | SIEWIOR Piotr | 1105 | M30 | |||
172 | BRECHKO Petro | 1639 | Danfoss | M20 | ||
173 | KAWA Tomasz | 1306 | M20 | |||
174 | SZYMKOWIAK Łukasz | 1488 | M20 | |||
175 | GRZYB Albert | 1640 | M20 | |||
176 | ŚNIEŻKO Przemysław | 1489 | M20 | |||
177 | BISKUP Cezary | 1880 | M30 | |||
178 | GONSIOR Tomasz | 1703 | M20 | |||
179 | HALLEK Krzysztof | 1641 | M30 | |||
180 | STĘPIEŃ Bartosz | 1642 | M20 | |||
181 | ZAPART Kacper | 1643 | M20 | |||
182 | BYRTUS Józef | 1060 | Husaria Race Team | M20 | ||
183 | JAŁOWICZOR Szymon | 1061 | Husaria Race Team | M20 | ||
184 | KOZAK Kamil | 1234 | M20 | |||
185 | POKUSA Konrad | 1235 | M20 | |||
186 | MAZIARZ Karol | 1236 | M30 | |||
187 | WŁOCH Adrian | 1237 | M20 | |||
188 | WODKA Dawid | 1644 | M20 | |||
189 | PISZCZEK Marcin | 1490 | PasiBrzuchy | M30 | ||
190 | CZAJKOWSKI Marcin | 1491 | PasiBrzuchy | M30 | ||
191 | CZAJKOWSKI Łukasz | 1492 | PasiBrzuchy | M30 | ||
192 | PĘKSA Robert | 1493 | PasiBrzuchy | M30 | ||
193 | GÓRALSKI Jarosław | 1494 | PasiBrzuchy | M30 | ||
194 | CZEKAJ Robert | 1498 | PasiBrzuchy | M40 | ||
195 | HAŁADYNA Roman | 1499 | PasiBrzuchy | M40 | ||
196 | PADEREWSKI Rafał | 2111 | PasiBrzuchy | M30 | ||
197 | KMIECIK Krzysztof | 2112 | PasiBrzuchy | M30 | ||
198 | WODZIAK Andrzej | 2113 | PasiBrzuchy | M30 | ||
199 | NOWOBILSKI Paweł | 2114 | PasiBrzuchy | M30 | ||
200 | KOZAK Paweł | 1239 | M20 | |||
201 | SAK Robert | 1645 | M40 | |||
202 | NOWOBILSKI Jan | 2117 | M50 | |||
203 | KORKOSZ Krzysztof | 2118 | M30 | |||
204 | MATYNTA Darek | 2122 | M40 | |||
205 | RZADKOSZ Tomasz | 2123 | M30 | |||
206 | LATOŃ Piotr | 2127 | M30 | |||
207 | KLIMEK Patryk | 1303 | M20 | |||
208 | DZIKI Kazimierz | 1629 | Leżajski gang pędzących dzików | M50 | ||
209 | KACA Łukasz | 1054 | M30 | |||
210 | MĘKWIŃSKI Adam | 1878 | M30 | |||
211 | KĘPIŃSKI Mikołaj | 1230 | TADŻYCCY UJEŻDŻACZE DŻDŻOWNIC | M20 | ||
212 | OŁTARZEWSKI Jarosław | 1636 | M30 | |||
213 | BURKAT Sławomir | 1496 | PasiBrzuchy | M30 | ||
214 | PIOTROWSKI Mirosław | 2129 | M30 | |||
215 | GRACA Rafał | 2132 | Bracia "G" | M40 | ||
216 | GŁODEK Jacek | 1411 | M30 | |||
217 | NIEDŹWIEDŹ Tomasz | 1016 | M30 | |||
218 | JAKUBSKI Grzegorz | 1017 | M40 | |||
219 | KOTYNIEWICZ Krzysztof | 1300 | Kulawe sarny w leginsach | M40 | ||
220 | MATYSIAK Sławomir | 1421 | Cabany | M30 | ||
221 | SOBIECH Piotr | 1018 | M40 | |||
222 | SIEROTOWICZ Bogdan | 1425 | M20 | |||
223 | SŁOMA Tomasz | 1614 | M30 | |||
224 | SKWARA Bartosz | 1034 | Wariat Team | M20 | ||
225 | ŚLIWIŃSKI Dawid | 1035 | Wariat Team | M20 | ||
226 | CHLAŚCIAK Piotr | 1847 | M30 | |||
227 | BALCEWICZ Alfred | 1848 | M20 | |||
228 | SZAŁAŚNY Paweł | 1846 | M30 | |||
229 | TUSZYŃSKI Dawid | 1844 | Dziki z Afryki | M30 | ||
230 | PALKA Tomasz | 1812 | Dziki z Afryki | M30 | ||
231 | GRZYB Radek | 1836 | M20 | |||
232 | TUCZNIO Piotr | 1827 | Dziki z Afryki | M30 | ||
233 | DROŹDZIEL Mateusz | 1701 | M20 | |||
234 | SMOLAK Adrian | 1882 | Brygada Borza | M20 | ||
235 | ŚWIDER Przemysław | 1831 | Brygada Borza | M20 | ||
236 | GŁUSZEK Mateusz | 1830 | M20 | |||
237 | ŁUKAJCZYK Kamil | 102 | M20 | |||
238 | POLAK Mateusz | 1700 | M20 |
Znaleziono 238 wynik(ów)