Organizator : | Ministerstwo Sportu i Turystyki Republiki Białorusi |
Data : | 2018-04-21 |
Miejsce : | Минск |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 180 |
Wystartowało : | 149 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 149 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Female | Male | Ж-Инвалиды(A) | Ж-Инвалиды(B) | M-Инвалиды(A) | M-Инвалиды(B) | Ж-Дети | M-Дети | Ж-Юниоры | M-Юниоры | Ж18-29 | M18-29 | Ж30-39 | M30-39 | Ж30-34-P.EUR. | M30-34-P.EUR. | Ж35-39-P.EUR. | M35-39-P.EUR. | Ж40-44 | M40-44 | Ж45-49 | M45-49 | Ж50-54 | M50-54 | Ж55-59 | M55-59 | Ж60-64 | M60-64 | Ж65-69 | M65-69 | Ж70+ | M70+ | Ж70-74-P.EUR. | M70-74-P.EUR. | Ж75-79-P.EUR. | M75-79-P.EUR. | Ж80+-P.EUR. | M80+-P.EUR.
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CHRAPEK Urszula | 101 | KS Rudzica | RUDZICA | Ж30-34-P.EUR. | 00:00:00 | |
2 | GORSKAYA Аnna | 104 | ScandiVita | МОСКВА | Ж40-44 | 00:00:00 | |
3 | JACHIMOWICZ Renata | 106 | Nordic Walking Poland/ Luki Team siedlce | WIERZBNO | Ж50-54 | 00:00:00 | |
4 | JERNEJ Anna Maria | 108 | Bleiburger Walker | SANKT KANZIAN | Ж55-59 | 00:00:00 | |
5 | PASIŃSKA - SKOWRON Sylwia | 115 | Pruszyński Nordic Walking | SZCZODRKOWICE | Ж40-44 | 00:00:00 | |
6 | RAUCH Sonja | 116 | Bleiburger Walker | WERNDORF | Ж55-59 | 00:00:00 | |
7 | SOBAŃSKA Grażyna | 118 | DRUŻBICE | Ж60-64 | 00:00:00 | ||
8 | БЕРИНЧИК Светлана | 135 | Nordic Brest | БЕРЕЗА | Ж55-59 | 00:00:00 | |
9 | TRATTNIG Claudia | 124 | Bleiburger Walker | BLEIBURG | Ж45-49 | 00:00:00 | |
10 | STARZYŃSKA Anna | 119 | NWPL/Luki Team | WĄGROWIEC | Ж30-34-P.EUR. | 00:00:00 | |
11 | TOKARAVA Iryna | 122 | МИНСК | Ж40-44 | 00:00:00 | ||
12 | БЕРИНЧИК Вероника | 136 | гимназия г. Белоозерск | БЕЛООЗЕРСК | Ж-Дети | 00:00:00 | |
13 | БИЧ Регина | 137 | гродненское областное кадетское училище | ГРОДНО | Ж65-69 | 00:00:00 | |
14 | БУЗУН Татьяна | 139 | Hordic-start Прогресс-Вертелишки | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | Ж40-44 | 00:00:00 | |
15 | ВАСИЛЬЕВА Татьяна | 140 | ЯХРОМА | Ж65-69 | 00:00:00 | ||
16 | ВОЕВОДОВА Ирина | 141 | Заславль | ЗАСЛАВЛЬ | Ж55-59 | 00:00:00 | |
17 | ВОЙТЕХОВСКАЯ Наталия | 142 | Сокол | ВОЛКОВЫСК | Ж40-44 | 00:00:00 | |
18 | БЛИЗНЕЦ Клавдия | 147 | Звезда | МАРЬИНА ГОРКА | Ж65-69 | 00:00:00 | |
19 | ГРИЩУК Ирина | 148 | БЕЛООЗЕРСК | Ж55-59 | 00:00:00 | ||
20 | ЗАКЕРВАШЕВИЧ Елена | 159 | ФСК 'Урожай' | МИНСКИЙ РАЙОН | Ж60-64 | 00:00:00 | |
21 | ЕЛЕНА Гонарович | 154 | Звезда | МАРЬИНА ГОРКА | Ж45-49 | 00:00:00 | |
22 | ЗАВЬЯЛОВА Марина | 157 | self | МОСКВА | Ж55-59 | 00:00:00 | |
23 | ЗАХВАТКИНА Валентина | 161 | Scavdivita | ЭЛЕКТРОСТАЛЬ | Ж60-64 | 00:00:00 | |
24 | КЛЮЧЕНКО Инга | 167 | Локомотив | БАРАНОВИЧИ | Ж40-44 | 00:00:00 | |
25 | КОВАЛЬ Зоя | 168 | СХ Кроki | МИНСК | Ж65-69 | 00:00:00 | |
26 | КОЛЕСОВА Светлана | 169 | Шаг за шагом | ЧЕРЕПОВЕЦ | Ж75-79-P.EUR. | 00:00:00 | |
27 | ЗЕЛЕНСКАЯ Ирина | 163 | Локомотив | БАРАНОВИЧИ | Ж18-29 | 00:00:00 | |
28 | ЗЕНЧИК Оксана | 164 | Управление образования | МИНСК | Ж40-44 | 00:00:00 | |
29 | БИТНАЯ Татьяна | 165 | гродненское областное кадетское училище | ГРОДНО | Ж-Юниоры | 00:00:00 | |
30 | КУРЛОВИЧ Юлия | 171 | Локомотив | БАРАНОВИЧИ | Ж18-29 | 00:00:00 | |
31 | ЛЕСЬКО Ирина | 173 | гродненское областное кадетское училище | ГРОДНО | Ж55-59 | 00:00:00 | |
32 | МАРКУЛИС Татьяна | 176 | Hordic-start Прогресс-Вертелишки | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | Ж30-34-P.EUR. | 00:00:00 | |
33 | МЕРКУШЕВА Ольга | 177 | Виктория | МАРЬИНА ГОРКС | Ж55-59 | 00:00:00 | |
34 | НОВОКШОНОВА Ольга | 182 | СОЛИГОРСК | Ж45-49 | 00:00:00 | ||
35 | ПАНКРАТОВА Оксана | 187 | МИНСК | Ж30-34-P.EUR. | 00:00:00 | ||
35 | ПАНКРАТОВА Настя | 188 | МИНСК | Ж30-34-P.EUR. | 00:00:00 | ||
37 | САПЕШКО Елена | 192 | Локомотив | БАРАНОВИЧИ | Ж55-59 | 00:00:00 | |
38 | САФЬЯНОВА Алеся | 193 | Звезда | МАРЬИНА ГОРКА | Ж30-34-P.EUR. | 00:00:00 | |
39 | ПОПОВЦЕВА Анна | 190 | ЯХРОМА | Ж30-39 | 00:00:00 | ||
40 | ЛАРЬКОВА Анастасия | 191 | Локомотив | БАРАНОВИЧИ | Ж18-29 | 00:00:00 | |
41 | СМУРАГА Константина | 196 | Hordic-start Прогресс-Вертелишки | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | Ж60-64 | 00:00:00 | |
42 | СТАСЬКО Татьяна | 197 | NordikMinsk | МИНСК | Ж40-44 | 00:00:00 | |
43 | ХАРИТОНЮК Анастасия | 206 | Hordic-start Прогресс-Вертелишки | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | Ж-Дети | 00:00:00 | |
44 | ХАРКО Анна | 207 | Локомотив | БАРАНОВИЧИ | Ж40-44 | 00:00:00 | |
45 | ХАРИТОНЮК Людмила | 205 | Hordic-start Прогресс-Вертелишки | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | Ж45-49 | 00:00:00 | |
46 | ТАРАС Алена | 200 | Hordic-start Прогресс-Вертелишки | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | Ж18-29 | 00:00:00 | |
47 | ЯКИМЦОВА Наталья | 214 | Виктория | МАРЬИНА ГОРКА | Ж60-64 | 00:00:00 | |
48 | ЧУМАК Татьяна | 209 | Звезда | МАРЬИНА ГОРКА | Ж18-29 | 00:00:00 | |
49 | ЧУМАК Анна | 210 | Звезда | МАРЬИНА ГОРКА | Ж40-44 | 00:00:00 | |
50 | ШУСТОВА Наташа | 213 | Крокі | МИНСК | Ж60-64 | 00:00:00 | |
51 | ГАВРИЛОВА Наталья | 217 | Крокi | МИНСК | Ж55-59 | 00:00:00 | |
52 | ВОЛОДЬКО Наталья | 218 | Крокi | МИНСК | Ж60-64 | 00:00:00 | |
53 | МАЛКОВА Валентина | 219 | Шаг за шагом | ЧЕРЕПОВЕЦ | Ж60-64 | 00:00:00 | |
54 | КОЛЕСНИК Ольга | 220 | Крокi | МИНСК | Ж45-49 | 00:00:00 | |
55 | ОКЛАДНИКОВА Кристина | 227 | Сокол | ЛИДА | Ж60-64 | 00:00:00 | |
56 | ПИУТА Вероника | 228 | Сокол | ЛИДА | Ж30-34-P.EUR. | 00:00:00 | |
57 | ПИУТА Виолетта | 229 | Сокол | ЛИДА | Ж-Дети | 00:00:00 | |
58 | БОНДАРЬ Глафира | 225 | Крокі | МИНСК | Ж70-74-P.EUR. | 00:00:00 | |
59 | УРБАНОВИЧ Анна | 226 | Сокол | ЛИДА | Ж70-74-P.EUR. | 00:00:00 | |
60 | ДЛЮБАРСКАЯ Людмила | 241 | Брестский областной лицей | БРЕСТ | Ж-Юниоры | 00:00:00 | |
61 | ЛЕБЕДЕВА Ирина | 233 | Сокол | ЛИДА | Ж40-44 | 00:00:00 | |
62 | ШОСТАК Татьяна | 236 | Сокол | ЛИДА | Ж30-39 | 00:00:00 | |
63 | ШОСТАК Ульяна | 237 | Сокол | ЛИДА | Ж-Дети | 00:00:00 | |
64 | ЛИСОВА Вера | 245 | Крокi | МИНСК | Ж60-64 | 00:00:00 | |
65 | ДЯГИЛЕВА Мария | 242 | Брестский областной лицей | БРЕСТ | Ж-Юниоры | 00:00:00 | |
66 | УТРАТА Ксения | 244 | Брестский областной лицей | БРЕСТ | Ж-Юниоры | 00:00:00 | |
67 | ЛУКИНА Людмила | 250 | Крокі | МИНСК | Ж60-64 | 00:00:00 | |
68 | ХРАМЧЕНКО Катерина | 255 | Крокі | МИНСК | Ж-Дети | 00:00:00 | |
69 | СУХАНОВА Ольга | 252 | МИНСК | Ж50-54 | 00:00:00 | ||
70 | ДОЛБАК Марина | 259 | Nordic Brest | БРЕСТ | Ж45-49 | 00:00:00 | |
71 | SIRACZ Elena | 261 | Сокол | БРЕСТ | Ж50-54 | 00:00:00 | |
72 | РОВДА Мария | 268 | Крокі | МИНСК | Ж-Юниоры | 00:00:00 | |
73 | MANDZIUK Marta | 270 | TKKF | Ж40-44 | 00:00:00 | ||
74 | MOESIENKO Elena | 263 | Сокол | БРЕСТ | Ж18-29 | 00:00:00 | |
75 | GLUCHVSKAJA Irina | 265 | Сокол | БРЕСТ | Ж40-44 | 00:00:00 | |
76 | PODPRIADOWA Arina | 277 | MIŃSK | Ж18-29 | 00:00:00 | ||
77 | UWAROWA Alesja | 281 | MIŃSK | Ж18-29 | 00:00:00 | ||
78 | KATSCHNIG Adelheid | 109 | Bleiburger Walker | KLAGENFURT | Ж65-69 | 00:00:00 | |
79 | ЖУКОВСКАЯ Агнесса | 156 | гродненское областное кадетское училище | ГРОДНО | Ж-Юниоры | 00:00:00 | |
80 | МАРКЕВИЧ Галина | 175 | Hordic-start Прогресс-Вертелишки | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | Ж50-54 | 00:00:00 | |
81 | ПАНАСЕВИЧ Валентина | 186 | гродненское областное кадетское училище | ГРОДНО | Ж-Юниоры | 00:00:00 | |
82 | СИТКЕВИЧ Елена | 195 | Hordic-start Прогресс-Вертелишки | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | Ж50-54 | 00:00:00 | |
83 | ТОЛСТЮК Светлана | 203 | Звезда | МАРЬИНА ГОРКА | Ж55-59 | 00:00:00 | |
84 | MARONDEL Katarzyna | 222 | Silesia Nordic Team | BYTOM | Ж30-34-P.EUR. | 00:00:00 | |
85 | ЯСКЕВИЧ Виктория | 273 | гродненское областное кадетское училище | ГРОДНО | Ж-Дети | 00:00:00 | |
86 | PASIKOWSKA Mariola | 224 | Viking Nordic Team Częstochowa/Positive Energy | ZARKI | Ж30-34-P.EUR. | 00:00:00 | |
87 | ПОЛУЯН Мария | 234 | Сокол | ЛИДА | Ж-Юниоры | 00:00:00 | |
88 | ПАВЛЮКЕВИЧ Елена | 185 | Hordic-start Прогресс-Вертелишки | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | Ж80+-P.EUR. | 00:00:00 | |
89 | КУНДЕЛЬСКАЯ Юлия | 170 | ГОКУ | ГРОДНО | Ж18-29 | 00:00:00 |
Znaleziono 89 wynik(ów)