Organizator : | Ministerstwo Sportu i Turystyki Republiki Białorusi |
Data : | 2018-04-21 |
Miejsce : | Минск |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 180 |
Wystartowało : | 149 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 149 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Female | Male | Ж-Инвалиды(A) | Ж-Инвалиды(B) | M-Инвалиды(A) | M-Инвалиды(B) | Ж-Дети | M-Дети | Ж-Юниоры | M-Юниоры | Ж18-29 | M18-29 | Ж30-39 | M30-39 | Ж30-34-P.EUR. | M30-34-P.EUR. | Ж35-39-P.EUR. | M35-39-P.EUR. | Ж40-44 | M40-44 | Ж45-49 | M45-49 | Ж50-54 | M50-54 | Ж55-59 | M55-59 | Ж60-64 | M60-64 | Ж65-69 | M65-69 | Ж70+ | M70+ | Ж70-74-P.EUR. | M70-74-P.EUR. | Ж75-79-P.EUR. | M75-79-P.EUR. | Ж80+-P.EUR. | M80+-P.EUR.
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GERSTENBERGER Viktor | 103 | RUNNING e.V. Pfalzgrafenweiler | PFALZGRAFENWEILER | M65-69 | 00:00:00 | |
2 | HAŁAS Marcin | 105 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M30-34-P.EUR. | 00:00:00 | ||
3 | JACHIMOWICZ Mirosław | 107 | Nordic Walking Poland/ Luki Team siedlce | WIERZBNO | M55-59 | 00:00:00 | |
4 | NIECHWIEJCZYK Piotr | 112 | NWPL / UNIA MIAST | ŚWIĘTOCHŁOWICE | M40-44 | 00:00:00 | |
5 | OLUWAGBEMI Melvin | 114 | Paris / France | PARIS | M18-29 | 00:00:00 | |
6 | TRATTNIG Manfred | 123 | Bleiburger Walker | BLEIBURG | M50-54 | 00:00:00 | |
7 | TSVIGUN Eduard | 125 | МОСКВА | M40-44 | 00:00:00 | ||
8 | WARDACH Jan | 126 | AGROS Zamośćf | ZAMOŚĆ | M70-74-P.EUR. | 00:00:00 | |
9 | WITCZUK Łukasz | 127 | NWPL \Luki Team Siedlce | SIEDLCE | M30-39 | 00:00:00 | |
10 | WOJTOWICZ Tomasz | 128 | WIDACZ K. KROSNA | M18-29 | 00:00:00 | ||
11 | WOŁOSZKA Artur | 129 | NordicWalkingPoland/ Luki Team Siedlce | JAMIELNIK-KOLONIA | M18-29 | 00:00:00 | |
12 | АЗИЗБЕКЯН Сергей | 130 | Крокi | МИНСК | M65-69 | 00:00:00 | |
13 | АРЕН Сергей | 133 | ГРОДНО | M60-64 | 00:00:00 | ||
14 | БОБРИК Алексей | 138 | Hordic-start Прогресс-Вертелишки | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | M30-34-P.EUR. | 00:00:00 | |
15 | ВОЛЧОК Роман | 143 | Сокол | ВОЛКОВЫСК | M45-49 | 00:00:00 | |
16 | ГЕРМАКОВСКИЙ Глеб | 144 | гродненское областное кадетское училище | ГРОДНО | M-Юниоры | 00:00:00 | |
17 | ГРИГОРЬЕВ Андрей | 146 | ЛЮДИНОВО | M45-49 | 00:00:00 | ||
18 | ГРОМОВ Евгений | 149 | Шаг за шагом | ЧЕРЕПОВЕЦ | M70-74-P.EUR. | 00:00:00 | |
19 | ЗАПОТЫЛОК Александр | 160 | Локомотив | БАРАНОВИЧИ | M18-29 | 00:00:00 | |
20 | ДЕНИСОВ Вячеслав | 152 | НОВОГРУДОК | M45-49 | 00:00:00 | ||
21 | ЛИС Артем | 153 | гродненское областное кадетское училище | ГРОДНО | M-Юниоры | 00:00:00 | |
22 | ЕРЕМЕЙЧИК Сергей | 155 | Локомотив | БАРАНОВИЧИ | M18-29 | 00:00:00 | |
23 | ЗАЙЦЕВ Виктор | 158 | Минсвязи | МИНСК | M40-44 | 00:00:00 | |
24 | КАШКЕВИЧ Владимир | 166 | Hordic-start Прогресс-Вертелишки | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | M30-34-P.EUR. | 00:00:00 | |
25 | ПЕШКО Александр | 172 | ГРОДНО | M-Инвалиды(A) | 00:00:00 | ||
26 | МИНИАХМЕТОВ Виктор | 179 | гродненское областное кадетское училище | ГРОДНО | M18-29 | 00:00:00 | |
27 | МИТРАХОВИЧ Дмитрий | 180 | МИНСК | M40-44 | 00:00:00 | ||
28 | ОБИДИЕНТОВ Сергей | 183 | Звезда | МАРЬИНА ГОРКА | M65-69 | 00:00:00 | |
29 | ПИЦКО Максим | 189 | гродненское областное кадетское училище | ГРОДНО | M-Юниоры | 00:00:00 | |
30 | СЕРГИЕНКО Геннадий | 194 | ПСДТУ РУП'ГродноЭнерго' | ГРОДНО | M60-64 | 00:00:00 | |
31 | СТЕПУРА Илья | 198 | Hordic-start Прогресс-Вертелишки | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | M18-29 | 00:00:00 | |
32 | СТЕПУРА Николай | 199 | Hordic-start Прогресс-Вертелишки | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | M50-54 | 00:00:00 | |
33 | ВНУЧКО Артем | 202 | гродненское областное кадетское училище | ГРОДНО | M-Юниоры | 00:00:00 | |
34 | ХАРКО Павел | 204 | Локомотив | БАРАНОВИЧИ | M-Дети | 00:00:00 | |
35 | ЯНКОВСКИЙ Владимир | 215 | Локомотив | БАРАНОВИЧИ | M45-49 | 00:00:00 | |
36 | ХАРКО Кирилл | 208 | Локомотив | БАРАНОВИЧИ | M40-44 | 00:00:00 | |
37 | ЧУПРЕТА Юрий | 211 | Сокол | ВОЛКОВЫСК | M40-44 | 00:00:00 | |
38 | ШАБАНОВИЧ Александр | 212 | СШ №7 г.Новогрудка | НОВОГРУДОК | M55-59 | 00:00:00 | |
39 | WOJTASINSKI Daniel | 223 | Viking Nordic Team Częstochowa | CZĘSTOCHOWA | M40-44 | 00:00:00 | |
40 | КУЗЬМА Тимур | 231 | Сокол | ЛИДА | M-Дети | 00:00:00 | |
41 | ХРАМЧЕНКО Тимофей | 254 | Крокі | МИНСК | M-Юниоры | 00:00:00 | |
42 | ХРАМЧЕНКО Валерий | 253 | Крокi | МИНСК | M50-54 | 00:00:00 | |
43 | WETOSZKA Piotr | 269 | TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA | BIAŁA PODLASKA | M30-34-P.EUR. | 00:00:00 | |
44 | PATEJCZUK Wlodzimir | 262 | Сокол | БРЕСТ | M30-34-P.EUR. | 00:00:00 | |
45 | ДОЛБАК Денис | 257 | Nordic Brest | БРЕСТ | M-Дети | 00:00:00 | |
46 | GOLODUCHIN Ruslan | 264 | Сокол | БРЕСТ | M18-29 | 00:00:00 | |
47 | KOROTKIEVICH Ivan | 266 | Сокол | БРЕСТ | M-Дети | 00:00:00 | |
48 | NAWROTEK Roman | 276 | M65-69 | 00:00:00 | |||
49 | MARCZAK Krzysztof | 110 | NWPL/NW Bełchatów | BEŁCHATÓW | M60-64 | 00:00:00 | |
50 | DELĄG Jakub | 102 | Nordic Walking Poland/ Luki Team siedlce | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | M18-29 | 00:00:00 | |
51 | АНДРЕЙ Аусюкавичус | 131 | Hordic-start Прогресс-Вертелишки | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | M40-44 | 00:00:00 | |
52 | ЗАЯЦ Константин | 162 | Локомотив | БАРАНОВИЧИ | M18-29 | 00:00:00 | |
53 | МИНИАХМЕТОВ Рамил | 178 | гродненское областное кадетское училище | ГРОДНО | M50-54 | 00:00:00 | |
54 | СУХАНОВ Александр | 267 | ГРОДНО | M-Юниоры | 00:00:00 | ||
55 | SAJEWICZ Aleksiej | 275 | МИНСК | M30-39 | 00:00:00 | ||
56 | ДАНИЛОВИЧ Александр | 150 | ГРОДНО | M60-64 | 00:00:00 | ||
57 | ДЕНИСЕВИЧ Гордей | 151 | СШ №7 города Новогрудка | НОВОГРУДОК | M-Юниоры | 00:00:00 | |
58 | KUZICH Ihar | 240 | Nordic Brest | BREST | M40-44 | 00:00:00 | |
Niesklasyfikowani | |||||||
ТЫПОНЕНКО Алексей | 271 | ГРОДНО | M-Инвалиды(A) | DNF |
Znaleziono 59 wynik(ów)