Organizator : | Polski Związek Triathlonu, MUKS Piętnastka Bydgoszcz |
Data : | 2021-03-20 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 167 |
Wystartowało : | 155 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 155 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
liczby okrążeń,
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Kategoria | Dystans | 0.333km | 0.667km | 1km | 1.333km | 1.667km | 2km | 2.333km | 2.666km | 3km | 3.333km | 3.666km | 4km | 4.333km | 4.666km | 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HALA Anna | 127 | UKS LUSOWO | K9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:37 | 00:02:10 | |||||||||||||
2 | STOCHMAL Patrycja | 131 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | K9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:35 | 00:02:05 | |||||||||||||
3 | RUDNICKI Maksymilian | 132 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:43 | 00:02:20 | |||||||||||||
4 | GÓRSKI Michał | 133 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:33 | 00:01:45 | |||||||||||||
5 | SMOCZYK Wiktor | 15 | UKS LUSOWO | M7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:00:41 | ||||||||||||||
6 | AMELIA Huć | 152 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | K9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:33 | 00:02:06 | |||||||||||||
7 | GÓRNIAK Jakub | 153 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:35 | 00:01:56 | |||||||||||||
8 | MATEUSZ Nitek | 154 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:36 | 00:02:19 | |||||||||||||
9 | SIESZCHUŁA Patryk | 50 | KONKRET GNIEZNO | M9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:32 | 00:01:49 | |||||||||||||
10 | KAROLEWSKA Weronika | 53 | OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU | K9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:33 | 00:01:52 | |||||||||||||
11 | ORLICKA Zofia | 57 | UKS LUSOWO | K7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:00:40 | ||||||||||||||
12 | KASZTELAN Franciszek | 64 | KTS IRONMAN | M9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:39 | 00:02:06 | |||||||||||||
13 | GRAJEWSKA Aleksandra | 72 | KTS IRONMAN | K7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:00:45 | ||||||||||||||
14 | SZKLIŃSKA Kinga | 73 | KTS IRONMAN | K7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:01:00 | ||||||||||||||
15 | HALA Olga | 128 | UKS LUSOWO | K9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:32 | 00:01:53 | |||||||||||||
16 | KUREK Aleksandra | 71 | KTS IRONMAN | K7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:00:52 | ||||||||||||||
17 | FERCHMIN Aleksandra | 29 | KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:06 | 00:02:22 | 00:03:34 | 00:04:49 | 00:06:01 | 00:07:11 | |||||||||
18 | KAROLEWSKA Julia | 161 | WMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU | K9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:31 | 00:01:50 | |||||||||||||
19 | MROZEK Filip | 162 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:31 | 00:01:46 | |||||||||||||
20 | GEBHARDT Piotr | 163 | FUNDACJA GEBHARDT SPORT/ TRÓJMIEJSKA AKADEMIA TRIATHLONU | M7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:00:40 | ||||||||||||||
21 | KUREK Vanessa | 68 | KTS IRONMAN | K9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:40 | 00:02:21 | |||||||||||||
22 | SIEJAKOWSKIA Aleksandra | 70 | KTS IRONMAN | K7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:00:54 | ||||||||||||||
23 | SALIŃSKA Dominika | 74 | KTS IRONMAN | K7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:00:48 | ||||||||||||||
24 | KISIELNICKI Aleksander | 75 | KTS IRONMAN | M9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:36 | 00:02:04 | |||||||||||||
25 | CZYŻEWSKI Wojtuś | 76 | M7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:01:01 | |||||||||||||||
26 | SIESZCHUŁA Oliwia | 78 | KONKRET GNIEZNO | K7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:00:43 | ||||||||||||||
27 | RUMIEJOWSKA Aleksandra | 38 | MLUKS TRIATHLON KOŁO | K9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:30 | 00:01:47 | |||||||||||||
28 | MIKOŁAJEWSKA Maja | 44 | BARBELLGARAGE TRIATHLON TEAM | K7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:00:42 | ||||||||||||||
29 | CIELĄTKOWSKA Oliwia | 66 | KTS IRONMAN | K9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:40 | 00:02:02 | |||||||||||||
30 | SZYLBERG Anna | 104 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:07 | 00:02:25 | 00:03:46 | 00:05:12 | 00:06:34 | 00:07:52 | |||||||||
31 | FILUT Zuzanna | 1 | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:08 | 00:02:24 | 00:03:43 | 00:05:07 | 00:06:31 | 00:07:50 | ||||||||||
32 | ŁASTOWIECKA Karolina | 105 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:06 | 00:02:24 | 00:03:46 | 00:05:11 | 00:06:34 | 00:07:51 | |||||||||
33 | ŻEBEREK Martyna | 106 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:14 | 00:02:41 | 00:04:13 | 00:05:43 | 00:07:17 | 00:08:36 | |||||||||
34 | JANICKI Nataniel | 123 | MKS MEDY GIŻYCKO | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:18 | 00:02:58 | 00:04:30 | ||||||||||||
35 | KOPICZKO Maksymilian | 124 | MKS MEDYK GIŻYCKO | M18 | Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat) | 00:01:05 | 00:02:13 | 00:03:22 | 00:04:29 | 00:05:37 | 00:06:46 | 00:07:53 | 00:09:00 | 00:10:07 | 00:11:14 | 00:12:22 | 00:13:31 | 00:14:39 | 00:15:45 | 00:16:47 |
36 | KOZŁOWSKI Artur | 13 | GST GNIEZNO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:00 | 00:02:05 | 00:03:12 | 00:04:19 | 00:05:26 | 00:06:25 | |||||||||
37 | KOWALCZYK Sebastian | 137 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:09 | 00:02:25 | 00:03:45 | 00:05:02 | 00:06:23 | 00:07:39 | |||||||||
38 | ZALEWSKI Jakub | 157 | SSP ORKA IŁAWA | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:09 | 00:02:25 | 00:03:45 | 00:05:00 | 00:06:16 | 00:07:28 | |||||||||
39 | WIATROWSKI Emil | 159 | SSP ORKA IŁAWA | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:03 | 00:02:20 | 00:03:33 | ||||||||||||
40 | PUROL Julia | 17 | GST | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:21 | 00:03:01 | 00:04:48 | 00:06:41 | 00:08:34 | 00:10:15 | |||||||||
41 | TOMASZEWSKA Klaudia | 18 | GST GNIEZNO | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:08 | 00:02:23 | 00:03:40 | 00:04:58 | 00:06:17 | 00:07:30 | |||||||||
42 | MRÓZ Dominik | 23 | K.S. CKS-ORKA SZCZECIN | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:03 | 00:02:12 | 00:03:22 | 00:04:35 | 00:05:51 | 00:07:07 | |||||||||
43 | MIKOŁAJCZAK Malwina | 28 | KU AZS UAM POZNAN | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:10 | 00:02:29 | 00:03:50 | 00:05:11 | 00:06:34 | 00:07:53 | |||||||||
44 | JANICKA Paula | 30 | KU AZS UAM TRIATHLON POZNAN | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:05 | 00:02:20 | 00:03:33 | 00:04:48 | 00:06:02 | 00:07:12 | |||||||||
45 | KISIELNICKI Filip | 63 | KTS IRONMAN | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:14 | 00:02:37 | 00:03:55 | ||||||||||||
46 | FOLTYNIEWICZ Hanna | 85 | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:05 | 00:02:21 | 00:03:35 | 00:04:50 | 00:06:02 | 00:07:13 | ||||||||||
47 | WIELGUS Nadia | 88 | MLUKS TRIATHLON KOŁO | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:05 | 00:02:22 | 00:03:41 | 00:05:08 | 00:06:37 | 00:08:05 | |||||||||
48 | DYBOWSKI Bogumił | 92 | UKS LUSOWO | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:05 | 00:02:22 | 00:03:36 | ||||||||||||
49 | SZYMAŃCZAK Kajetan | 149 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:17 | 00:02:50 | 00:04:15 | ||||||||||||
50 | SĘDŁAK Alicja | 155 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:07 | 00:02:26 | 00:03:48 | 00:05:12 | 00:06:37 | 00:07:50 | |||||||||
51 | GAJDA Kuba | 86 | MLUKS TRIATHLON KOLO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:51 | 00:01:50 | 00:02:53 | 00:03:56 | 00:04:59 | 00:05:59 | |||||||||
52 | KOWALCZYK Igor | 164 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:18 | 00:02:51 | 00:04:22 | ||||||||||||
53 | SIKORSKA Weronika | 90 | MLUKS TRIATHLON KOŁO | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:25 | 00:03:02 | 00:04:37 | 00:06:21 | 00:08:04 | 00:09:40 | |||||||||
54 | DUDEK Maria | 108 | UKS LUSOWO | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:07 | 00:02:25 | 00:03:44 | 00:05:05 | 00:06:28 | 00:07:45 | |||||||||
55 | SIKORA Julia | 11 | KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:09 | 00:02:25 | 00:03:44 | 00:05:08 | 00:06:37 | 00:08:01 | |||||||||
56 | OTTENBURGER Maksymilian | 20 | GST GNIEZNO | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:15 | 00:02:39 | 00:04:00 | ||||||||||||
57 | MOMOT Ewelina | 8 | GST GNIEZNO | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:21 | 00:02:57 | 00:04:41 | 00:06:27 | 00:08:14 | 00:09:52 | |||||||||
58 | KACA Emilka | 81 | UKS TRS SUSZ | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:10 | 00:02:30 | 00:03:49 | 00:05:11 | 00:06:36 | 00:07:41 | |||||||||
59 | ZASADA Wiktor | 141 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:56 | 00:02:00 | 00:03:10 | 00:04:20 | 00:05:28 | 00:06:32 | |||||||||
60 | CZYŻEWSKI Antoś | 77 | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:02:17 | 00:04:52 | 00:07:33 | |||||||||||||
61 | GÓRSKA Wiktoria | 16 | GST GNIEZNO | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:21 | 00:03:01 | 00:04:49 | 00:06:41 | 00:08:34 | 00:10:11 | |||||||||
62 | BERNAT Oskar | 32 | KU AZS UAM POZNAŃ | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:03 | 00:02:11 | 00:03:22 | 00:04:33 | 00:05:43 | 00:06:52 | |||||||||
63 | WALCZAK Jakub | 33 | AZS UAM POZNAŃ | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:08 | 00:02:23 | 00:03:37 | 00:04:55 | 00:06:12 | 00:07:23 | |||||||||
64 | JANICKI Karol | 34 | KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | M18 | Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat) | 00:01:06 | 00:02:14 | 00:03:23 | 00:04:30 | 00:05:38 | 00:06:47 | 00:07:55 | 00:09:03 | 00:10:11 | 00:11:20 | 00:12:28 | 00:13:38 | 00:14:48 | 00:15:55 | 00:16:57 |
65 | JOŃCZYK Patryk | 37 | SWIM TRI RZESZÓW | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:06 | 00:02:18 | 00:03:29 | 00:04:39 | 00:05:52 | 00:07:02 | |||||||||
66 | SOWIŃSKA Natasza | 58 | UKS LUSOWO | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:19 | 00:02:54 | 00:04:37 | 00:06:22 | 00:08:06 | 00:09:38 | |||||||||
67 | BARON Julia | 6 | KRS "TRIATHLON" DĄBROWA GÓRNICZA | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:12 | 00:02:33 | 00:03:54 | 00:05:20 | 00:06:46 | 00:08:12 | |||||||||
68 | SIEJAKOWSKI Jan | 60 | KTS IRONMAN | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:19 | 00:02:45 | 00:04:05 | ||||||||||||
69 | WAWER Karolina | 103 | KS BARAKUFA MIŃSK MAZOWIECKI | K18 | Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat) | 00:01:30 | 00:03:08 | 00:04:49 | 00:06:32 | 00:08:17 | 00:10:07 | 00:11:58 | 00:13:52 | 00:15:47 | 00:17:47 | 00:19:45 | 00:21:45 | 00:23:44 | 00:25:39 | 00:27:14 |
70 | MAJORCZYK Bartosz | 10 | GST GNIEZNO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:56 | 00:01:54 | 00:02:58 | 00:04:01 | 00:05:06 | 00:06:07 | |||||||||
71 | JASKÓLSKI Wojciech | 109 | UKS LUSOWO | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:07 | 00:02:20 | 00:03:34 | 00:04:52 | 00:06:08 | 00:07:21 | |||||||||
72 | PISANKO Franciszek | 110 | UKS LUSOWO | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:11 | 00:02:37 | 00:04:06 | 00:05:35 | 00:07:04 | 00:08:30 | |||||||||
73 | KUŹMA Julian | 112 | UKS LUSOWO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:03 | 00:02:10 | 00:03:21 | 00:04:33 | 00:05:41 | 00:06:44 | |||||||||
74 | PISANKO Michał | 113 | UKS LUSOWO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:00 | 00:02:07 | 00:03:19 | 00:04:32 | 00:05:43 | 00:06:48 | |||||||||
75 | MAZURKIEWICZ Maciej | 114 | UKS LUSOWO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:07 | 00:02:18 | 00:03:33 | 00:04:50 | 00:06:06 | 00:07:13 | |||||||||
76 | TACIAK Natalia | 117 | UKS LUSOWO | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:17 | 00:03:01 | 00:04:49 | 00:06:32 | 00:08:21 | 00:09:54 | |||||||||
77 | FOJUTOWSKI Filip | 130 | MKS SP 63 | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:14 | 00:02:40 | 00:04:07 | 00:05:36 | 00:07:01 | 00:08:14 | |||||||||
78 | KAŁOWSKA Emilia | 135 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:14 | 00:02:37 | 00:04:07 | 00:05:43 | 00:07:20 | 00:08:52 | |||||||||
79 | KIJEWSKI Tobiasz | 136 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:13 | 00:02:48 | 00:04:29 | 00:06:11 | 00:07:50 | 00:09:14 | |||||||||
80 | SOBIERALSKI Wojciech | 147 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:27 | 00:03:20 | 00:05:11 | ||||||||||||
81 | BURZA Magdalena | 156 | SSP ORKA IŁAWA | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:19 | 00:02:54 | 00:04:20 | 00:05:57 | 00:07:32 | 00:09:00 | |||||||||
82 | WIATROWSKI Marcel | 158 | SSP ORKA IŁAWA | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:08 | 00:02:25 | 00:03:43 | 00:05:01 | 00:06:16 | 00:07:30 | |||||||||
83 | ZALEWSKI Bartosz | 160 | ORKA IŁAWA | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:01 | 00:02:13 | 00:03:23 | ||||||||||||
84 | GLAPA Filip | 31 | KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:55 | 00:01:56 | 00:02:59 | 00:04:03 | 00:05:07 | 00:06:12 | |||||||||
85 | NERĆ Patrycja | 83 | MKP SZCZECINEK | K18 | Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat) | 00:01:29 | 00:02:56 | 00:04:24 | 00:05:52 | 00:07:22 | 00:08:50 | 00:10:19 | 00:11:50 | 00:13:23 | 00:14:54 | 00:16:27 | 00:18:00 | 00:19:33 | 00:21:05 | 00:22:32 |
86 | SZCZESIAK Gabriel | 87 | MLUKS TRIATHLON KOŁO | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:04 | 00:02:16 | 00:03:28 | 00:04:42 | 00:05:56 | 00:07:07 | |||||||||
87 | KOWALSKI Mikołaj | 89 | MLUKS TRIATHLON KOŁO | M18 | Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat) | 00:01:05 | 00:02:14 | 00:03:23 | 00:04:32 | 00:05:46 | 00:07:02 | 00:08:16 | 00:09:32 | 00:10:48 | 00:12:03 | 00:13:21 | 00:14:39 | 00:15:57 | 00:17:13 | 00:18:26 |
88 | GLEBA Jonasz | 9 | GST | M18 | Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat) | 00:01:04 | 00:02:13 | 00:03:22 | 00:04:29 | 00:05:38 | 00:06:47 | 00:07:55 | 00:09:02 | 00:10:10 | 00:11:18 | 00:12:29 | 00:13:37 | 00:14:47 | 00:15:55 | 00:16:57 |
89 | KOPYCIŃSKI Wojciech | 94 | MTKP DELFIN TORUŃ | M18 | Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat) | 00:01:05 | 00:02:14 | 00:03:22 | 00:04:29 | 00:05:37 | 00:06:45 | 00:07:54 | 00:09:01 | 00:10:11 | 00:11:20 | 00:12:35 | 00:13:51 | 00:15:07 | 00:16:23 | 00:17:39 |
90 | ZWARA Julia | 95 | TRI TALENT TEAM GDAŃSK | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:10 | 00:02:31 | 00:04:02 | 00:05:35 | 00:07:07 | 00:08:37 | |||||||||
91 | LEŚNY Franciszek | 5 | GST GNIEZNO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:57 | 00:02:00 | 00:03:07 | 00:04:16 | 00:05:23 | 00:06:23 | |||||||||
92 | RÓŻAŃSKI Malkolm | 55 | GNIEŹNIEŃSKIE STOWARZYSZENIE TRIATHLONU | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:04 | 00:02:16 | 00:03:28 | 00:04:50 | 00:06:16 | 00:07:39 | |||||||||
93 | BARTKOWSKI Wojciech | 167 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:16 | 00:02:44 | 00:04:02 | ||||||||||||
94 | HERMELIN Maksymilian | 168 | MKS SP 63 | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:24 | 00:02:59 | 00:04:28 | ||||||||||||
95 | DĄBROWSKI Michał | 7 | GST GNIEZNO | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:17 | 00:02:46 | 00:04:11 | ||||||||||||
96 | GAWRON Miłosz | 82 | KS REKINY OSIELSKO | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:24 | 00:03:10 | 00:04:48 | ||||||||||||
97 | TROJAN Karol | 142 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:06 | 00:02:18 | 00:03:34 | 00:04:48 | 00:06:05 | 00:07:14 | |||||||||
98 | DZIĘCIELSKI Jan | 99 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:05 | 00:02:17 | 00:03:27 | 00:04:38 | 00:05:55 | 00:07:11 | |||||||||
99 | PASIK Martyna | 139 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:13 | 00:02:36 | 00:04:05 | 00:05:37 | 00:07:10 | 00:08:40 | |||||||||
100 | ROSIN Zofia | 14 | - | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:10 | 00:02:25 | 00:03:42 | 00:04:59 | 00:06:16 | 00:07:27 | |||||||||
101 | WALICKA Martyna | 140 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:18 | 00:02:54 | 00:04:29 | 00:06:07 | 00:07:44 | 00:09:19 | |||||||||
102 | ZAWADZKI Mikołaj | 138 | MUKS PIĘTNASTKA | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:03 | 00:02:17 | 00:03:28 | 00:04:43 | 00:06:03 | 00:07:17 | |||||||||
103 | PAWLAK Wojciech | 35 | KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | M18 | Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat) | 00:01:10 | 00:02:23 | 00:03:36 | 00:04:51 | 00:06:07 | 00:07:23 | 00:08:41 | 00:10:01 | 00:11:21 | 00:12:41 | 00:14:01 | 00:15:23 | 00:16:44 | 00:18:08 | 00:19:26 |
104 | SOIŃSKI Dominik | 36 | KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | M18 | Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat) | 00:01:08 | 00:02:18 | 00:03:31 | 00:04:44 | 00:05:58 | 00:07:12 | 00:08:28 | 00:09:44 | 00:11:01 | 00:12:19 | 00:13:37 | 00:14:55 | 00:16:11 | 00:17:26 | 00:18:36 |
105 | ŁAGOWNIK Marta | 39 | UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK | K20 | Młodzieżowcy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (młodzieżowcy 20-23 lata) | 00:01:06 | 00:02:14 | 00:03:22 | 00:04:29 | 00:05:37 | 00:06:46 | 00:07:54 | 00:09:02 | 00:10:11 | 00:11:20 | 00:12:27 | 00:13:38 | 00:14:48 | 00:15:56 | 00:17:03 |
106 | HORBACZEWSKI Grzegorz | 41 | UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:06 | 00:02:16 | 00:03:24 | 00:04:35 | 00:05:44 | 00:06:51 | |||||||||
107 | BĄK Oscar | 42 | UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:11 | 00:02:27 | 00:03:48 | 00:05:11 | 00:06:37 | 00:07:55 | |||||||||
108 | TOMCZYK Jan | 48 | UKS TRS SUSZ | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:16 | 00:02:45 | 00:04:15 | 00:05:44 | 00:07:12 | 00:08:39 | |||||||||
109 | POREMSKI Bartosz | 59 | GST GNIEZNO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:04 | 00:02:11 | 00:03:23 | 00:04:34 | 00:05:42 | 00:06:48 | |||||||||
110 | JEDOWSKI Jakub | 61 | KTS IRONMAN | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:24 | 00:03:00 | 00:04:34 | ||||||||||||
111 | JUCHNIEWICZ Maja | 119 | MKS MEDYK GIŻYCKO | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:25 | 00:03:02 | 00:04:44 | 00:06:33 | 00:08:19 | 00:09:52 | |||||||||
112 | LUBIŃSKI Kamil | 134 | GDYŃSKI DYWIZJON OKRĘTÓW BOJOWYCH | M AG18 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:13 | 00:02:26 | 00:03:38 | 00:04:50 | 00:06:02 | 00:07:14 | 00:08:26 | 00:09:38 | 00:10:51 | 00:12:04 | 00:13:19 | 00:14:35 | 00:15:51 | 00:17:08 | 00:18:17 |
113 | PARTYKA Rafał | 46 | M AG40 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:09 | 00:02:23 | 00:03:36 | 00:04:50 | 00:06:05 | 00:07:23 | 00:08:41 | 00:10:00 | 00:11:18 | 00:12:36 | 00:13:56 | 00:15:15 | 00:16:33 | 00:17:51 | 00:19:04 | |
114 | JAHNZ Karolina | 54 | GO2TRI | K AG18 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:14 | 00:02:32 | 00:03:53 | 00:05:14 | 00:06:36 | 00:07:58 | 00:09:22 | 00:10:44 | 00:12:07 | 00:13:30 | 00:14:53 | 00:16:15 | 00:17:38 | 00:18:59 | 00:20:19 |
115 | FOLTYNIEWICZ Maria | 84 | MKP SZCZECINEK | K AG18 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:15 | 00:02:36 | 00:03:58 | 00:05:21 | 00:06:41 | 00:08:04 | 00:09:25 | 00:10:50 | 00:12:12 | 00:13:36 | 00:15:01 | 00:16:25 | 00:17:47 | 00:19:09 | 00:20:24 |
116 | BELCZEWSKA Monika | 40 | UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK | K AG18 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:16 | 00:02:38 | 00:04:00 | 00:05:25 | 00:06:49 | 00:08:14 | 00:09:37 | 00:11:01 | 00:12:27 | 00:13:52 | 00:15:17 | 00:16:41 | 00:18:08 | 00:19:34 | 00:20:55 |
117 | PAWŁOWSKA Marta | 2 | K AG18 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:19 | 00:02:50 | 00:04:30 | 00:06:10 | 00:07:53 | 00:09:37 | 00:11:21 | 00:13:06 | 00:14:52 | 00:16:39 | 00:18:30 | 00:20:18 | 00:22:05 | 00:23:53 | 00:25:32 | |
118 | PAŹDZIOCH Kacper | 100 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:02 | 00:02:09 | 00:03:20 | 00:04:31 | 00:05:41 | 00:06:44 | |||||||||
119 | ROJEK Przemysław | 101 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:01 | 00:02:11 | 00:03:25 | 00:04:38 | 00:05:52 | 00:07:02 | |||||||||
120 | PIÓRO Mateusz | 102 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:13 | 00:02:38 | 00:04:06 | 00:05:35 | 00:07:05 | 00:08:27 | |||||||||
121 | ŁUCZKA Jan | 111 | UKS LUSOWO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:08 | 00:02:21 | 00:03:35 | 00:04:52 | 00:06:08 | 00:07:16 | |||||||||
122 | GURANOWSKI Wojciech | 115 | UKS LUSOWO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:02 | 00:02:10 | 00:03:22 | 00:04:35 | 00:05:51 | 00:07:00 | |||||||||
123 | STOPA Joanna | 116 | UKS LUSOWO | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:10 | 00:02:35 | 00:04:06 | 00:05:37 | 00:07:10 | 00:08:36 | |||||||||
124 | KUCHOWICZ Mateusz | 12 | UAM TRIATHLON POZNAŃ | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:07 | 00:02:29 | 00:03:46 | ||||||||||||
125 | GRITZNER Marianna | 121 | MKS MEDYK GIŻYCKO | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:23 | 00:03:00 | 00:04:42 | 00:06:32 | 00:08:19 | 00:09:51 | |||||||||
126 | GRITZNER Mikołaj | 122 | MKS MEDYK GIŻYCKO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:06 | 00:02:17 | 00:03:33 | 00:04:51 | 00:06:08 | 00:07:22 | |||||||||
127 | TURLIŃSKI Jędrzej | 125 | MKS MEDYK GIŻYCKO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:05 | 00:02:16 | 00:03:31 | 00:04:49 | 00:06:08 | 00:07:17 | |||||||||
128 | FOJUTOWSKI Jan | 129 | MKS SP 63 | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:11 | 00:02:30 | 00:03:55 | 00:05:23 | 00:06:53 | 00:08:25 | |||||||||
129 | ROSTKOWSKI Macper | 143 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:06 | 00:02:21 | 00:03:36 | 00:04:54 | 00:06:16 | 00:07:34 | |||||||||
130 | MICHALSKI Maksymilian | 145 | ŁAPA JAGUARA | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:14 | 00:02:47 | 00:04:12 | ||||||||||||
131 | KLESSA Kacper | 148 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:27 | 00:03:13 | 00:04:48 | ||||||||||||
132 | OTTENBURGER Jeremiasz | 21 | GST GNIEZNO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:02 | 00:02:12 | 00:03:22 | 00:04:36 | 00:05:48 | 00:06:57 | |||||||||
133 | ŻACZEK Gabriel | 107 | KLUB SPORTOWY BARAKUDA | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:04 | 00:02:20 | 00:03:47 | ||||||||||||
134 | SZYMCZAK Adam | 118 | UKS LUSOWO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:08 | 00:02:21 | 00:03:37 | 00:04:55 | 00:06:14 | 00:07:28 | |||||||||
135 | ŁOŚ Kacper | 62 | KTS IRONMAN | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:21 | 00:02:48 | 00:04:11 | ||||||||||||
136 | NOGAJ Jacek | 25 | M AG50 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:26 | 00:02:58 | 00:04:30 | 00:06:04 | 00:07:35 | 00:09:05 | 00:10:32 | 00:12:03 | 00:13:32 | 00:15:01 | 00:16:30 | 00:17:59 | 00:19:28 | 00:20:56 | 00:22:25 | |
137 | DYBOWSKI Bartosz | 93 | M AG40 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:29 | 00:03:03 | 00:04:37 | 00:06:09 | 00:07:40 | 00:09:10 | 00:10:41 | 00:12:13 | 00:13:42 | 00:15:13 | 00:16:44 | 00:18:16 | 00:19:49 | 00:21:23 | 00:22:50 | |
138 | MICHALSKI Michał | 144 | ŁAPA JAGUARA | M AG40 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:32 | 00:03:12 | 00:04:50 | 00:06:29 | 00:08:06 | 00:09:46 | 00:11:21 | 00:12:56 | 00:14:31 | 00:16:03 | 00:17:35 | 00:19:08 | 00:20:41 | 00:22:10 | 00:23:39 |
139 | MALTCEV Sergei | 26 | M AG50 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:31 | 00:03:09 | 00:04:45 | 00:06:20 | 00:07:55 | 00:09:29 | 00:11:01 | 00:12:38 | 00:14:16 | 00:15:53 | 00:17:27 | 00:19:02 | 00:20:40 | 00:22:17 | 00:23:49 | |
140 | KOCZOROWSKA Kamila | 3 | K AG18 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:49 | 00:03:51 | 00:05:57 | 00:08:03 | 00:10:11 | 00:12:18 | 00:14:28 | 00:16:33 | 00:18:43 | 00:20:55 | 00:23:04 | 00:25:13 | 00:27:20 | 00:29:19 | 00:31:04 | |
141 | RAŹNIEWSKI Konrad | 126 | WMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:12 | 00:02:24 | 00:03:36 | 00:04:52 | 00:06:04 | 00:07:10 | |||||||||
142 | MALTSEV Artem | 27 | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:10 | 00:02:23 | 00:03:38 | 00:04:57 | 00:06:16 | 00:07:35 | ||||||||||
143 | GRITZNER Milena | 120 | MKS MEDYK GIŻYCKO | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:20 | 00:02:33 | 00:04:40 | ||||||||||||
144 | PROCZEK Zofia | 98 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:09 | 00:02:27 | 00:03:43 | ||||||||||||
145 | SALIŃSKA Natalia | 69 | KTS IRONMAN | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:17 | 00:02:46 | 00:04:06 | ||||||||||||
146 | DAMAZYN Emilia | 150 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:19 | 00:03:14 | 00:05:00 | ||||||||||||
147 | KOPER Julia | 24 | KU AZS UAM THRIATLON POZNAŃ | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:12 | 00:02:34 | 00:03:52 | ||||||||||||
148 | GURDZIOŁEK Alicja | 51 | UKS LUSOWO | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:05 | 00:02:20 | 00:03:29 | ||||||||||||
149 | GLAPA Martyna | 52 | KU AZS UAM POZNAŃ | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:13 | 00:02:35 | 00:03:54 | ||||||||||||
150 | KASZTELAN Łucja | 65 | KTS IRONMAN | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:22 | 00:02:57 | 00:04:22 | ||||||||||||
151 | KWIATKOWSKA Rozalia | 91 | MUKS PIĘTNASTKA | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:09 | 00:02:31 | 00:03:46 | ||||||||||||
152 | DANIELEWICZ Emilia | 166 | KONKRET GNIEZNO | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:26 | 00:03:08 | 00:04:45 | ||||||||||||
153 | KLEKOWSKA Iga | 67 | KTS IRONMAN | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:23 | 00:03:17 | 00:05:01 | ||||||||||||
154 | DUSZYŃSKA Anna | 47 | KONKRET | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:24 | 00:03:08 | 00:04:44 | ||||||||||||
155 | TOMCZYK Hanna | 49 | UKS TRS SUSZ | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:17 | 00:02:49 | 00:04:08 |
Znaleziono 155 wynik(ów)