Organizator : | Polski Związek Triathlonu, MUKS Piętnastka Bydgoszcz |
Data : | 2021-03-20 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 167 |
Wystartowało : | 155 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 155 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
liczby okrążeń,
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Kategoria | Dystans | 0.333km |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | RUMIEJOWSKA Aleksandra | 38 | MLUKS TRIATHLON KOŁO | K9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:30 |
2 | KAROLEWSKA Julia | 161 | WMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU | K9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:31 |
3 | MROZEK Filip | 162 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:31 |
4 | SIESZCHUŁA Patryk | 50 | KONKRET GNIEZNO | M9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:32 |
5 | HALA Olga | 128 | UKS LUSOWO | K9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:32 |
6 | GÓRSKI Michał | 133 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:33 |
7 | AMELIA Huć | 152 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | K9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:33 |
8 | KAROLEWSKA Weronika | 53 | OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU | K9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:33 |
9 | STOCHMAL Patrycja | 131 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | K9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:35 |
10 | GÓRNIAK Jakub | 153 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:35 |
11 | MATEUSZ Nitek | 154 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:36 |
12 | KISIELNICKI Aleksander | 75 | KTS IRONMAN | M9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:36 |
13 | HALA Anna | 127 | UKS LUSOWO | K9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:37 |
14 | KASZTELAN Franciszek | 64 | KTS IRONMAN | M9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:39 |
15 | ORLICKA Zofia | 57 | UKS LUSOWO | K7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:00:40 |
16 | GEBHARDT Piotr | 163 | FUNDACJA GEBHARDT SPORT/ TRÓJMIEJSKA AKADEMIA TRIATHLONU | M7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:00:40 |
17 | KUREK Vanessa | 68 | KTS IRONMAN | K9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:40 |
18 | CIELĄTKOWSKA Oliwia | 66 | KTS IRONMAN | K9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:40 |
19 | SMOCZYK Wiktor | 15 | UKS LUSOWO | M7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:00:41 |
20 | MIKOŁAJEWSKA Maja | 44 | BARBELLGARAGE TRIATHLON TEAM | K7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:00:42 |
21 | RUDNICKI Maksymilian | 132 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:43 |
22 | SIESZCHUŁA Oliwia | 78 | KONKRET GNIEZNO | K7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:00:43 |
23 | GRAJEWSKA Aleksandra | 72 | KTS IRONMAN | K7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:00:45 |
24 | SALIŃSKA Dominika | 74 | KTS IRONMAN | K7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:00:48 |
25 | GAJDA Kuba | 86 | MLUKS TRIATHLON KOLO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:51 |
26 | KUREK Aleksandra | 71 | KTS IRONMAN | K7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:00:52 |
27 | SIEJAKOWSKIA Aleksandra | 70 | KTS IRONMAN | K7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:00:54 |
28 | GLAPA Filip | 31 | KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:55 |
29 | ZASADA Wiktor | 141 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:56 |
30 | MAJORCZYK Bartosz | 10 | GST GNIEZNO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:56 |
31 | LEŚNY Franciszek | 5 | GST GNIEZNO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:57 |
32 | SZKLIŃSKA Kinga | 73 | KTS IRONMAN | K7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:01:00 |
33 | KOZŁOWSKI Artur | 13 | GST GNIEZNO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:00 |
34 | PISANKO Michał | 113 | UKS LUSOWO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:00 |
35 | CZYŻEWSKI Wojtuś | 76 | M7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:01:01 | |
36 | ZALEWSKI Bartosz | 160 | ORKA IŁAWA | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:01 |
37 | ROJEK Przemysław | 101 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:01 |
38 | PAŹDZIOCH Kacper | 100 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:02 |
39 | GURANOWSKI Wojciech | 115 | UKS LUSOWO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:02 |
40 | OTTENBURGER Jeremiasz | 21 | GST GNIEZNO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:02 |
41 | WIATROWSKI Emil | 159 | SSP ORKA IŁAWA | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:03 |
42 | MRÓZ Dominik | 23 | K.S. CKS-ORKA SZCZECIN | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:03 |
43 | BERNAT Oskar | 32 | KU AZS UAM POZNAŃ | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:03 |
44 | KUŹMA Julian | 112 | UKS LUSOWO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:03 |
45 | ZAWADZKI Mikołaj | 138 | MUKS PIĘTNASTKA | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:03 |
46 | SZCZESIAK Gabriel | 87 | MLUKS TRIATHLON KOŁO | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:04 |
47 | GLEBA Jonasz | 9 | GST | M18 | Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat) | 00:01:04 |
48 | RÓŻAŃSKI Malkolm | 55 | GNIEŹNIEŃSKIE STOWARZYSZENIE TRIATHLONU | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:04 |
49 | POREMSKI Bartosz | 59 | GST GNIEZNO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:04 |
50 | ŻACZEK Gabriel | 107 | KLUB SPORTOWY BARAKUDA | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:04 |
51 | KOPICZKO Maksymilian | 124 | MKS MEDYK GIŻYCKO | M18 | Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat) | 00:01:05 |
52 | JANICKA Paula | 30 | KU AZS UAM TRIATHLON POZNAN | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:05 |
53 | FOLTYNIEWICZ Hanna | 85 | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:05 | |
54 | WIELGUS Nadia | 88 | MLUKS TRIATHLON KOŁO | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:05 |
55 | DYBOWSKI Bogumił | 92 | UKS LUSOWO | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:05 |
56 | KOWALSKI Mikołaj | 89 | MLUKS TRIATHLON KOŁO | M18 | Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat) | 00:01:05 |
57 | KOPYCIŃSKI Wojciech | 94 | MTKP DELFIN TORUŃ | M18 | Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat) | 00:01:05 |
58 | DZIĘCIELSKI Jan | 99 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:05 |
59 | TURLIŃSKI Jędrzej | 125 | MKS MEDYK GIŻYCKO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:05 |
60 | GURDZIOŁEK Alicja | 51 | UKS LUSOWO | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:05 |
61 | FERCHMIN Aleksandra | 29 | KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:06 |
62 | ŁASTOWIECKA Karolina | 105 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:06 |
63 | JANICKI Karol | 34 | KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | M18 | Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat) | 00:01:06 |
64 | JOŃCZYK Patryk | 37 | SWIM TRI RZESZÓW | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:06 |
65 | TROJAN Karol | 142 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:06 |
66 | ŁAGOWNIK Marta | 39 | UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK | K20 | Młodzieżowcy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (młodzieżowcy 20-23 lata) | 00:01:06 |
67 | HORBACZEWSKI Grzegorz | 41 | UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:06 |
68 | GRITZNER Mikołaj | 122 | MKS MEDYK GIŻYCKO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:06 |
69 | ROSTKOWSKI Macper | 143 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:06 |
70 | SZYLBERG Anna | 104 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:07 |
71 | SĘDŁAK Alicja | 155 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:07 |
72 | DUDEK Maria | 108 | UKS LUSOWO | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:07 |
73 | JASKÓLSKI Wojciech | 109 | UKS LUSOWO | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:07 |
74 | MAZURKIEWICZ Maciej | 114 | UKS LUSOWO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:07 |
75 | KUCHOWICZ Mateusz | 12 | UAM TRIATHLON POZNAŃ | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:07 |
76 | FILUT Zuzanna | 1 | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:08 | |
77 | TOMASZEWSKA Klaudia | 18 | GST GNIEZNO | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:08 |
78 | WALCZAK Jakub | 33 | AZS UAM POZNAŃ | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:08 |
79 | WIATROWSKI Marcel | 158 | SSP ORKA IŁAWA | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:08 |
80 | SOIŃSKI Dominik | 36 | KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | M18 | Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat) | 00:01:08 |
81 | ŁUCZKA Jan | 111 | UKS LUSOWO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:08 |
82 | SZYMCZAK Adam | 118 | UKS LUSOWO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:08 |
83 | KOWALCZYK Sebastian | 137 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:09 |
84 | ZALEWSKI Jakub | 157 | SSP ORKA IŁAWA | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:09 |
85 | SIKORA Julia | 11 | KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:09 |
86 | PARTYKA Rafał | 46 | M AG40 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:09 | |
87 | PROCZEK Zofia | 98 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:09 |
88 | KWIATKOWSKA Rozalia | 91 | MUKS PIĘTNASTKA | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:09 |
89 | MIKOŁAJCZAK Malwina | 28 | KU AZS UAM POZNAN | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:10 |
90 | KACA Emilka | 81 | UKS TRS SUSZ | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:10 |
91 | ZWARA Julia | 95 | TRI TALENT TEAM GDAŃSK | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:10 |
92 | ROSIN Zofia | 14 | - | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:10 |
93 | PAWLAK Wojciech | 35 | KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | M18 | Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat) | 00:01:10 |
94 | STOPA Joanna | 116 | UKS LUSOWO | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:10 |
95 | MALTSEV Artem | 27 | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:10 | |
96 | PISANKO Franciszek | 110 | UKS LUSOWO | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:11 |
97 | BĄK Oscar | 42 | UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:11 |
98 | FOJUTOWSKI Jan | 129 | MKS SP 63 | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:11 |
99 | BARON Julia | 6 | KRS "TRIATHLON" DĄBROWA GÓRNICZA | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:12 |
100 | RAŹNIEWSKI Konrad | 126 | WMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:12 |
101 | KOPER Julia | 24 | KU AZS UAM THRIATLON POZNAŃ | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:12 |
102 | KIJEWSKI Tobiasz | 136 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:13 |
103 | PASIK Martyna | 139 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:13 |
104 | LUBIŃSKI Kamil | 134 | GDYŃSKI DYWIZJON OKRĘTÓW BOJOWYCH | M AG18 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:13 |
105 | PIÓRO Mateusz | 102 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:13 |
106 | GLAPA Martyna | 52 | KU AZS UAM POZNAŃ | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:13 |
107 | ŻEBEREK Martyna | 106 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:14 |
108 | KISIELNICKI Filip | 63 | KTS IRONMAN | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:14 |
109 | FOJUTOWSKI Filip | 130 | MKS SP 63 | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:14 |
110 | KAŁOWSKA Emilia | 135 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:14 |
111 | JAHNZ Karolina | 54 | GO2TRI | K AG18 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:14 |
112 | MICHALSKI Maksymilian | 145 | ŁAPA JAGUARA | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:14 |
113 | OTTENBURGER Maksymilian | 20 | GST GNIEZNO | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:15 |
114 | FOLTYNIEWICZ Maria | 84 | MKP SZCZECINEK | K AG18 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:15 |
115 | BARTKOWSKI Wojciech | 167 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:16 |
116 | TOMCZYK Jan | 48 | UKS TRS SUSZ | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:16 |
117 | BELCZEWSKA Monika | 40 | UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK | K AG18 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:16 |
118 | SZYMAŃCZAK Kajetan | 149 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:17 |
119 | TACIAK Natalia | 117 | UKS LUSOWO | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:17 |
120 | DĄBROWSKI Michał | 7 | GST GNIEZNO | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:17 |
121 | SALIŃSKA Natalia | 69 | KTS IRONMAN | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:17 |
122 | TOMCZYK Hanna | 49 | UKS TRS SUSZ | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:17 |
123 | JANICKI Nataniel | 123 | MKS MEDY GIŻYCKO | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:18 |
124 | KOWALCZYK Igor | 164 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:18 |
125 | WALICKA Martyna | 140 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:18 |
126 | SOWIŃSKA Natasza | 58 | UKS LUSOWO | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:19 |
127 | SIEJAKOWSKI Jan | 60 | KTS IRONMAN | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:19 |
128 | BURZA Magdalena | 156 | SSP ORKA IŁAWA | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:19 |
129 | PAWŁOWSKA Marta | 2 | K AG18 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:19 | |
130 | DAMAZYN Emilia | 150 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:19 |
131 | GRITZNER Milena | 120 | MKS MEDYK GIŻYCKO | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:20 |
132 | PUROL Julia | 17 | GST | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:21 |
133 | MOMOT Ewelina | 8 | GST GNIEZNO | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:21 |
134 | GÓRSKA Wiktoria | 16 | GST GNIEZNO | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:21 |
135 | ŁOŚ Kacper | 62 | KTS IRONMAN | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:21 |
136 | KASZTELAN Łucja | 65 | KTS IRONMAN | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:22 |
137 | GRITZNER Marianna | 121 | MKS MEDYK GIŻYCKO | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:23 |
138 | KLEKOWSKA Iga | 67 | KTS IRONMAN | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:23 |
139 | HERMELIN Maksymilian | 168 | MKS SP 63 | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:24 |
140 | GAWRON Miłosz | 82 | KS REKINY OSIELSKO | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:24 |
141 | JEDOWSKI Jakub | 61 | KTS IRONMAN | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:24 |
142 | DUSZYŃSKA Anna | 47 | KONKRET | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:24 |
143 | SIKORSKA Weronika | 90 | MLUKS TRIATHLON KOŁO | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:25 |
144 | JUCHNIEWICZ Maja | 119 | MKS MEDYK GIŻYCKO | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:25 |
145 | NOGAJ Jacek | 25 | M AG50 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:26 | |
146 | DANIELEWICZ Emilia | 166 | KONKRET GNIEZNO | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:26 |
147 | SOBIERALSKI Wojciech | 147 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:27 |
148 | KLESSA Kacper | 148 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:27 |
149 | NERĆ Patrycja | 83 | MKP SZCZECINEK | K18 | Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat) | 00:01:29 |
150 | DYBOWSKI Bartosz | 93 | M AG40 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:29 | |
151 | WAWER Karolina | 103 | KS BARAKUFA MIŃSK MAZOWIECKI | K18 | Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat) | 00:01:30 |
152 | MALTCEV Sergei | 26 | M AG50 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:31 | |
153 | MICHALSKI Michał | 144 | ŁAPA JAGUARA | M AG40 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:32 |
154 | KOCZOROWSKA Kamila | 3 | K AG18 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:49 | |
155 | CZYŻEWSKI Antoś | 77 | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:02:17 |
Znaleziono 155 wynik(ów)