Organizator : | Polski Związek Triathlonu, MUKS Piętnastka Bydgoszcz |
Data : | 2021-03-20 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 167 |
Wystartowało : | 155 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 155 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
liczby okrążeń,
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Kategoria | Dystans | 0.333km | 0.667km | 1km | 1.333km | 1.667km | 2km | 2.333km | 2.666km | 3km | 3.333km | 3.666km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOPICZKO Maksymilian | 124 | MKS MEDYK GIŻYCKO | M18 | Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat) | 00:01:05 | 00:02:13 | 00:03:22 | 00:04:29 | 00:05:37 | 00:06:46 | 00:07:53 | 00:09:00 | 00:10:07 | 00:11:14 | 00:12:22 |
2 | ŁAGOWNIK Marta | 39 | UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK | K20 | Młodzieżowcy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (młodzieżowcy 20-23 lata) | 00:01:06 | 00:02:14 | 00:03:22 | 00:04:29 | 00:05:37 | 00:06:46 | 00:07:54 | 00:09:02 | 00:10:11 | 00:11:20 | 00:12:27 |
3 | JANICKI Karol | 34 | KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | M18 | Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat) | 00:01:06 | 00:02:14 | 00:03:23 | 00:04:30 | 00:05:38 | 00:06:47 | 00:07:55 | 00:09:03 | 00:10:11 | 00:11:20 | 00:12:28 |
4 | GLEBA Jonasz | 9 | GST | M18 | Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat) | 00:01:04 | 00:02:13 | 00:03:22 | 00:04:29 | 00:05:38 | 00:06:47 | 00:07:55 | 00:09:02 | 00:10:10 | 00:11:18 | 00:12:29 |
5 | KOPYCIŃSKI Wojciech | 94 | MTKP DELFIN TORUŃ | M18 | Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat) | 00:01:05 | 00:02:14 | 00:03:22 | 00:04:29 | 00:05:37 | 00:06:45 | 00:07:54 | 00:09:01 | 00:10:11 | 00:11:20 | 00:12:35 |
6 | LUBIŃSKI Kamil | 134 | GDYŃSKI DYWIZJON OKRĘTÓW BOJOWYCH | M AG18 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:13 | 00:02:26 | 00:03:38 | 00:04:50 | 00:06:02 | 00:07:14 | 00:08:26 | 00:09:38 | 00:10:51 | 00:12:04 | 00:13:19 |
7 | KOWALSKI Mikołaj | 89 | MLUKS TRIATHLON KOŁO | M18 | Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat) | 00:01:05 | 00:02:14 | 00:03:23 | 00:04:32 | 00:05:46 | 00:07:02 | 00:08:16 | 00:09:32 | 00:10:48 | 00:12:03 | 00:13:21 |
8 | SOIŃSKI Dominik | 36 | KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | M18 | Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat) | 00:01:08 | 00:02:18 | 00:03:31 | 00:04:44 | 00:05:58 | 00:07:12 | 00:08:28 | 00:09:44 | 00:11:01 | 00:12:19 | 00:13:37 |
9 | PARTYKA Rafał | 46 | M AG40 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:09 | 00:02:23 | 00:03:36 | 00:04:50 | 00:06:05 | 00:07:23 | 00:08:41 | 00:10:00 | 00:11:18 | 00:12:36 | 00:13:56 | |
10 | PAWLAK Wojciech | 35 | KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | M18 | Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat) | 00:01:10 | 00:02:23 | 00:03:36 | 00:04:51 | 00:06:07 | 00:07:23 | 00:08:41 | 00:10:01 | 00:11:21 | 00:12:41 | 00:14:01 |
11 | JAHNZ Karolina | 54 | GO2TRI | K AG18 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:14 | 00:02:32 | 00:03:53 | 00:05:14 | 00:06:36 | 00:07:58 | 00:09:22 | 00:10:44 | 00:12:07 | 00:13:30 | 00:14:53 |
12 | FOLTYNIEWICZ Maria | 84 | MKP SZCZECINEK | K AG18 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:15 | 00:02:36 | 00:03:58 | 00:05:21 | 00:06:41 | 00:08:04 | 00:09:25 | 00:10:50 | 00:12:12 | 00:13:36 | 00:15:01 |
13 | BELCZEWSKA Monika | 40 | UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK | K AG18 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:16 | 00:02:38 | 00:04:00 | 00:05:25 | 00:06:49 | 00:08:14 | 00:09:37 | 00:11:01 | 00:12:27 | 00:13:52 | 00:15:17 |
14 | NERĆ Patrycja | 83 | MKP SZCZECINEK | K18 | Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat) | 00:01:29 | 00:02:56 | 00:04:24 | 00:05:52 | 00:07:22 | 00:08:50 | 00:10:19 | 00:11:50 | 00:13:23 | 00:14:54 | 00:16:27 |
15 | NOGAJ Jacek | 25 | M AG50 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:26 | 00:02:58 | 00:04:30 | 00:06:04 | 00:07:35 | 00:09:05 | 00:10:32 | 00:12:03 | 00:13:32 | 00:15:01 | 00:16:30 | |
16 | DYBOWSKI Bartosz | 93 | M AG40 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:29 | 00:03:03 | 00:04:37 | 00:06:09 | 00:07:40 | 00:09:10 | 00:10:41 | 00:12:13 | 00:13:42 | 00:15:13 | 00:16:44 | |
17 | MALTCEV Sergei | 26 | M AG50 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:31 | 00:03:09 | 00:04:45 | 00:06:20 | 00:07:55 | 00:09:29 | 00:11:01 | 00:12:38 | 00:14:16 | 00:15:53 | 00:17:27 | |
18 | MICHALSKI Michał | 144 | ŁAPA JAGUARA | M AG40 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:32 | 00:03:12 | 00:04:50 | 00:06:29 | 00:08:06 | 00:09:46 | 00:11:21 | 00:12:56 | 00:14:31 | 00:16:03 | 00:17:35 |
19 | PAWŁOWSKA Marta | 2 | K AG18 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:19 | 00:02:50 | 00:04:30 | 00:06:10 | 00:07:53 | 00:09:37 | 00:11:21 | 00:13:06 | 00:14:52 | 00:16:39 | 00:18:30 | |
20 | WAWER Karolina | 103 | KS BARAKUFA MIŃSK MAZOWIECKI | K18 | Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat) | 00:01:30 | 00:03:08 | 00:04:49 | 00:06:32 | 00:08:17 | 00:10:07 | 00:11:58 | 00:13:52 | 00:15:47 | 00:17:47 | 00:19:45 |
21 | KOCZOROWSKA Kamila | 3 | K AG18 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:49 | 00:03:51 | 00:05:57 | 00:08:03 | 00:10:11 | 00:12:18 | 00:14:28 | 00:16:33 | 00:18:43 | 00:20:55 | 00:23:04 | |
22 | HALA Anna | 127 | UKS LUSOWO | K9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:37 | 00:02:10 | |||||||||
23 | STOCHMAL Patrycja | 131 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | K9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:35 | 00:02:05 | |||||||||
24 | RUDNICKI Maksymilian | 132 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:43 | 00:02:20 | |||||||||
25 | GÓRSKI Michał | 133 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:33 | 00:01:45 | |||||||||
26 | SMOCZYK Wiktor | 15 | UKS LUSOWO | M7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:00:41 | ||||||||||
27 | AMELIA Huć | 152 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | K9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:33 | 00:02:06 | |||||||||
28 | GÓRNIAK Jakub | 153 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:35 | 00:01:56 | |||||||||
29 | MATEUSZ Nitek | 154 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:36 | 00:02:19 | |||||||||
30 | SIESZCHUŁA Patryk | 50 | KONKRET GNIEZNO | M9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:32 | 00:01:49 | |||||||||
31 | KAROLEWSKA Weronika | 53 | OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU | K9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:33 | 00:01:52 | |||||||||
32 | ORLICKA Zofia | 57 | UKS LUSOWO | K7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:00:40 | ||||||||||
33 | KASZTELAN Franciszek | 64 | KTS IRONMAN | M9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:39 | 00:02:06 | |||||||||
34 | GRAJEWSKA Aleksandra | 72 | KTS IRONMAN | K7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:00:45 | ||||||||||
35 | SZKLIŃSKA Kinga | 73 | KTS IRONMAN | K7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:01:00 | ||||||||||
36 | HALA Olga | 128 | UKS LUSOWO | K9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:32 | 00:01:53 | |||||||||
37 | KUREK Aleksandra | 71 | KTS IRONMAN | K7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:00:52 | ||||||||||
38 | FERCHMIN Aleksandra | 29 | KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:06 | 00:02:22 | 00:03:34 | 00:04:49 | 00:06:01 | 00:07:11 | |||||
39 | KAROLEWSKA Julia | 161 | WMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU | K9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:31 | 00:01:50 | |||||||||
40 | MROZEK Filip | 162 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:31 | 00:01:46 | |||||||||
41 | GEBHARDT Piotr | 163 | FUNDACJA GEBHARDT SPORT/ TRÓJMIEJSKA AKADEMIA TRIATHLONU | M7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:00:40 | ||||||||||
42 | KUREK Vanessa | 68 | KTS IRONMAN | K9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:40 | 00:02:21 | |||||||||
43 | SIEJAKOWSKIA Aleksandra | 70 | KTS IRONMAN | K7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:00:54 | ||||||||||
44 | SALIŃSKA Dominika | 74 | KTS IRONMAN | K7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:00:48 | ||||||||||
45 | KISIELNICKI Aleksander | 75 | KTS IRONMAN | M9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:36 | 00:02:04 | |||||||||
46 | CZYŻEWSKI Wojtuś | 76 | M7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:01:01 | |||||||||||
47 | SIESZCHUŁA Oliwia | 78 | KONKRET GNIEZNO | K7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:00:43 | ||||||||||
48 | RUMIEJOWSKA Aleksandra | 38 | MLUKS TRIATHLON KOŁO | K9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:30 | 00:01:47 | |||||||||
49 | MIKOŁAJEWSKA Maja | 44 | BARBELLGARAGE TRIATHLON TEAM | K7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:00:42 | ||||||||||
50 | CIELĄTKOWSKA Oliwia | 66 | KTS IRONMAN | K9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:40 | 00:02:02 | |||||||||
51 | SZYLBERG Anna | 104 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:07 | 00:02:25 | 00:03:46 | 00:05:12 | 00:06:34 | 00:07:52 | |||||
52 | FILUT Zuzanna | 1 | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:08 | 00:02:24 | 00:03:43 | 00:05:07 | 00:06:31 | 00:07:50 | ||||||
53 | ŁASTOWIECKA Karolina | 105 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:06 | 00:02:24 | 00:03:46 | 00:05:11 | 00:06:34 | 00:07:51 | |||||
54 | ŻEBEREK Martyna | 106 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:14 | 00:02:41 | 00:04:13 | 00:05:43 | 00:07:17 | 00:08:36 | |||||
55 | JANICKI Nataniel | 123 | MKS MEDY GIŻYCKO | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:18 | 00:02:58 | 00:04:30 | ||||||||
56 | KOZŁOWSKI Artur | 13 | GST GNIEZNO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:00 | 00:02:05 | 00:03:12 | 00:04:19 | 00:05:26 | 00:06:25 | |||||
57 | KOWALCZYK Sebastian | 137 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:09 | 00:02:25 | 00:03:45 | 00:05:02 | 00:06:23 | 00:07:39 | |||||
58 | ZALEWSKI Jakub | 157 | SSP ORKA IŁAWA | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:09 | 00:02:25 | 00:03:45 | 00:05:00 | 00:06:16 | 00:07:28 | |||||
59 | WIATROWSKI Emil | 159 | SSP ORKA IŁAWA | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:03 | 00:02:20 | 00:03:33 | ||||||||
60 | PUROL Julia | 17 | GST | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:21 | 00:03:01 | 00:04:48 | 00:06:41 | 00:08:34 | 00:10:15 | |||||
61 | TOMASZEWSKA Klaudia | 18 | GST GNIEZNO | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:08 | 00:02:23 | 00:03:40 | 00:04:58 | 00:06:17 | 00:07:30 | |||||
62 | MRÓZ Dominik | 23 | K.S. CKS-ORKA SZCZECIN | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:03 | 00:02:12 | 00:03:22 | 00:04:35 | 00:05:51 | 00:07:07 | |||||
63 | MIKOŁAJCZAK Malwina | 28 | KU AZS UAM POZNAN | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:10 | 00:02:29 | 00:03:50 | 00:05:11 | 00:06:34 | 00:07:53 | |||||
64 | JANICKA Paula | 30 | KU AZS UAM TRIATHLON POZNAN | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:05 | 00:02:20 | 00:03:33 | 00:04:48 | 00:06:02 | 00:07:12 | |||||
65 | KISIELNICKI Filip | 63 | KTS IRONMAN | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:14 | 00:02:37 | 00:03:55 | ||||||||
66 | FOLTYNIEWICZ Hanna | 85 | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:05 | 00:02:21 | 00:03:35 | 00:04:50 | 00:06:02 | 00:07:13 | ||||||
67 | WIELGUS Nadia | 88 | MLUKS TRIATHLON KOŁO | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:05 | 00:02:22 | 00:03:41 | 00:05:08 | 00:06:37 | 00:08:05 | |||||
68 | DYBOWSKI Bogumił | 92 | UKS LUSOWO | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:05 | 00:02:22 | 00:03:36 | ||||||||
69 | SZYMAŃCZAK Kajetan | 149 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:17 | 00:02:50 | 00:04:15 | ||||||||
70 | SĘDŁAK Alicja | 155 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:07 | 00:02:26 | 00:03:48 | 00:05:12 | 00:06:37 | 00:07:50 | |||||
71 | GAJDA Kuba | 86 | MLUKS TRIATHLON KOLO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:51 | 00:01:50 | 00:02:53 | 00:03:56 | 00:04:59 | 00:05:59 | |||||
72 | KOWALCZYK Igor | 164 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:18 | 00:02:51 | 00:04:22 | ||||||||
73 | SIKORSKA Weronika | 90 | MLUKS TRIATHLON KOŁO | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:25 | 00:03:02 | 00:04:37 | 00:06:21 | 00:08:04 | 00:09:40 | |||||
74 | DUDEK Maria | 108 | UKS LUSOWO | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:07 | 00:02:25 | 00:03:44 | 00:05:05 | 00:06:28 | 00:07:45 | |||||
75 | SIKORA Julia | 11 | KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:09 | 00:02:25 | 00:03:44 | 00:05:08 | 00:06:37 | 00:08:01 | |||||
76 | OTTENBURGER Maksymilian | 20 | GST GNIEZNO | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:15 | 00:02:39 | 00:04:00 | ||||||||
77 | MOMOT Ewelina | 8 | GST GNIEZNO | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:21 | 00:02:57 | 00:04:41 | 00:06:27 | 00:08:14 | 00:09:52 | |||||
78 | KACA Emilka | 81 | UKS TRS SUSZ | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:10 | 00:02:30 | 00:03:49 | 00:05:11 | 00:06:36 | 00:07:41 | |||||
79 | ZASADA Wiktor | 141 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:56 | 00:02:00 | 00:03:10 | 00:04:20 | 00:05:28 | 00:06:32 | |||||
80 | CZYŻEWSKI Antoś | 77 | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:02:17 | 00:04:52 | 00:07:33 | |||||||||
81 | GÓRSKA Wiktoria | 16 | GST GNIEZNO | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:21 | 00:03:01 | 00:04:49 | 00:06:41 | 00:08:34 | 00:10:11 | |||||
82 | BERNAT Oskar | 32 | KU AZS UAM POZNAŃ | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:03 | 00:02:11 | 00:03:22 | 00:04:33 | 00:05:43 | 00:06:52 | |||||
83 | WALCZAK Jakub | 33 | AZS UAM POZNAŃ | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:08 | 00:02:23 | 00:03:37 | 00:04:55 | 00:06:12 | 00:07:23 | |||||
84 | JOŃCZYK Patryk | 37 | SWIM TRI RZESZÓW | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:06 | 00:02:18 | 00:03:29 | 00:04:39 | 00:05:52 | 00:07:02 | |||||
85 | SOWIŃSKA Natasza | 58 | UKS LUSOWO | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:19 | 00:02:54 | 00:04:37 | 00:06:22 | 00:08:06 | 00:09:38 | |||||
86 | BARON Julia | 6 | KRS "TRIATHLON" DĄBROWA GÓRNICZA | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:12 | 00:02:33 | 00:03:54 | 00:05:20 | 00:06:46 | 00:08:12 | |||||
87 | SIEJAKOWSKI Jan | 60 | KTS IRONMAN | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:19 | 00:02:45 | 00:04:05 | ||||||||
88 | MAJORCZYK Bartosz | 10 | GST GNIEZNO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:56 | 00:01:54 | 00:02:58 | 00:04:01 | 00:05:06 | 00:06:07 | |||||
89 | JASKÓLSKI Wojciech | 109 | UKS LUSOWO | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:07 | 00:02:20 | 00:03:34 | 00:04:52 | 00:06:08 | 00:07:21 | |||||
90 | PISANKO Franciszek | 110 | UKS LUSOWO | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:11 | 00:02:37 | 00:04:06 | 00:05:35 | 00:07:04 | 00:08:30 | |||||
91 | KUŹMA Julian | 112 | UKS LUSOWO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:03 | 00:02:10 | 00:03:21 | 00:04:33 | 00:05:41 | 00:06:44 | |||||
92 | PISANKO Michał | 113 | UKS LUSOWO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:00 | 00:02:07 | 00:03:19 | 00:04:32 | 00:05:43 | 00:06:48 | |||||
93 | MAZURKIEWICZ Maciej | 114 | UKS LUSOWO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:07 | 00:02:18 | 00:03:33 | 00:04:50 | 00:06:06 | 00:07:13 | |||||
94 | TACIAK Natalia | 117 | UKS LUSOWO | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:17 | 00:03:01 | 00:04:49 | 00:06:32 | 00:08:21 | 00:09:54 | |||||
95 | FOJUTOWSKI Filip | 130 | MKS SP 63 | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:14 | 00:02:40 | 00:04:07 | 00:05:36 | 00:07:01 | 00:08:14 | |||||
96 | KAŁOWSKA Emilia | 135 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:14 | 00:02:37 | 00:04:07 | 00:05:43 | 00:07:20 | 00:08:52 | |||||
97 | KIJEWSKI Tobiasz | 136 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:13 | 00:02:48 | 00:04:29 | 00:06:11 | 00:07:50 | 00:09:14 | |||||
98 | SOBIERALSKI Wojciech | 147 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:27 | 00:03:20 | 00:05:11 | ||||||||
99 | BURZA Magdalena | 156 | SSP ORKA IŁAWA | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:19 | 00:02:54 | 00:04:20 | 00:05:57 | 00:07:32 | 00:09:00 | |||||
100 | WIATROWSKI Marcel | 158 | SSP ORKA IŁAWA | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:08 | 00:02:25 | 00:03:43 | 00:05:01 | 00:06:16 | 00:07:30 | |||||
101 | ZALEWSKI Bartosz | 160 | ORKA IŁAWA | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:01 | 00:02:13 | 00:03:23 | ||||||||
102 | GLAPA Filip | 31 | KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:55 | 00:01:56 | 00:02:59 | 00:04:03 | 00:05:07 | 00:06:12 | |||||
103 | SZCZESIAK Gabriel | 87 | MLUKS TRIATHLON KOŁO | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:04 | 00:02:16 | 00:03:28 | 00:04:42 | 00:05:56 | 00:07:07 | |||||
104 | ZWARA Julia | 95 | TRI TALENT TEAM GDAŃSK | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:10 | 00:02:31 | 00:04:02 | 00:05:35 | 00:07:07 | 00:08:37 | |||||
105 | LEŚNY Franciszek | 5 | GST GNIEZNO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:57 | 00:02:00 | 00:03:07 | 00:04:16 | 00:05:23 | 00:06:23 | |||||
106 | RÓŻAŃSKI Malkolm | 55 | GNIEŹNIEŃSKIE STOWARZYSZENIE TRIATHLONU | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:04 | 00:02:16 | 00:03:28 | 00:04:50 | 00:06:16 | 00:07:39 | |||||
107 | BARTKOWSKI Wojciech | 167 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:16 | 00:02:44 | 00:04:02 | ||||||||
108 | HERMELIN Maksymilian | 168 | MKS SP 63 | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:24 | 00:02:59 | 00:04:28 | ||||||||
109 | DĄBROWSKI Michał | 7 | GST GNIEZNO | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:17 | 00:02:46 | 00:04:11 | ||||||||
110 | GAWRON Miłosz | 82 | KS REKINY OSIELSKO | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:24 | 00:03:10 | 00:04:48 | ||||||||
111 | TROJAN Karol | 142 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:06 | 00:02:18 | 00:03:34 | 00:04:48 | 00:06:05 | 00:07:14 | |||||
112 | DZIĘCIELSKI Jan | 99 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:05 | 00:02:17 | 00:03:27 | 00:04:38 | 00:05:55 | 00:07:11 | |||||
113 | PASIK Martyna | 139 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:13 | 00:02:36 | 00:04:05 | 00:05:37 | 00:07:10 | 00:08:40 | |||||
114 | ROSIN Zofia | 14 | - | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:10 | 00:02:25 | 00:03:42 | 00:04:59 | 00:06:16 | 00:07:27 | |||||
115 | WALICKA Martyna | 140 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:18 | 00:02:54 | 00:04:29 | 00:06:07 | 00:07:44 | 00:09:19 | |||||
116 | ZAWADZKI Mikołaj | 138 | MUKS PIĘTNASTKA | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:03 | 00:02:17 | 00:03:28 | 00:04:43 | 00:06:03 | 00:07:17 | |||||
117 | HORBACZEWSKI Grzegorz | 41 | UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:06 | 00:02:16 | 00:03:24 | 00:04:35 | 00:05:44 | 00:06:51 | |||||
118 | BĄK Oscar | 42 | UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:11 | 00:02:27 | 00:03:48 | 00:05:11 | 00:06:37 | 00:07:55 | |||||
119 | TOMCZYK Jan | 48 | UKS TRS SUSZ | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:16 | 00:02:45 | 00:04:15 | 00:05:44 | 00:07:12 | 00:08:39 | |||||
120 | POREMSKI Bartosz | 59 | GST GNIEZNO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:04 | 00:02:11 | 00:03:23 | 00:04:34 | 00:05:42 | 00:06:48 | |||||
121 | JEDOWSKI Jakub | 61 | KTS IRONMAN | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:24 | 00:03:00 | 00:04:34 | ||||||||
122 | JUCHNIEWICZ Maja | 119 | MKS MEDYK GIŻYCKO | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:25 | 00:03:02 | 00:04:44 | 00:06:33 | 00:08:19 | 00:09:52 | |||||
123 | PAŹDZIOCH Kacper | 100 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:02 | 00:02:09 | 00:03:20 | 00:04:31 | 00:05:41 | 00:06:44 | |||||
124 | ROJEK Przemysław | 101 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:01 | 00:02:11 | 00:03:25 | 00:04:38 | 00:05:52 | 00:07:02 | |||||
125 | PIÓRO Mateusz | 102 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:13 | 00:02:38 | 00:04:06 | 00:05:35 | 00:07:05 | 00:08:27 | |||||
126 | ŁUCZKA Jan | 111 | UKS LUSOWO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:08 | 00:02:21 | 00:03:35 | 00:04:52 | 00:06:08 | 00:07:16 | |||||
127 | GURANOWSKI Wojciech | 115 | UKS LUSOWO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:02 | 00:02:10 | 00:03:22 | 00:04:35 | 00:05:51 | 00:07:00 | |||||
128 | STOPA Joanna | 116 | UKS LUSOWO | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:10 | 00:02:35 | 00:04:06 | 00:05:37 | 00:07:10 | 00:08:36 | |||||
129 | KUCHOWICZ Mateusz | 12 | UAM TRIATHLON POZNAŃ | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:07 | 00:02:29 | 00:03:46 | ||||||||
130 | GRITZNER Marianna | 121 | MKS MEDYK GIŻYCKO | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:23 | 00:03:00 | 00:04:42 | 00:06:32 | 00:08:19 | 00:09:51 | |||||
131 | GRITZNER Mikołaj | 122 | MKS MEDYK GIŻYCKO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:06 | 00:02:17 | 00:03:33 | 00:04:51 | 00:06:08 | 00:07:22 | |||||
132 | TURLIŃSKI Jędrzej | 125 | MKS MEDYK GIŻYCKO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:05 | 00:02:16 | 00:03:31 | 00:04:49 | 00:06:08 | 00:07:17 | |||||
133 | FOJUTOWSKI Jan | 129 | MKS SP 63 | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:11 | 00:02:30 | 00:03:55 | 00:05:23 | 00:06:53 | 00:08:25 | |||||
134 | ROSTKOWSKI Macper | 143 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:06 | 00:02:21 | 00:03:36 | 00:04:54 | 00:06:16 | 00:07:34 | |||||
135 | MICHALSKI Maksymilian | 145 | ŁAPA JAGUARA | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:14 | 00:02:47 | 00:04:12 | ||||||||
136 | KLESSA Kacper | 148 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:27 | 00:03:13 | 00:04:48 | ||||||||
137 | OTTENBURGER Jeremiasz | 21 | GST GNIEZNO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:02 | 00:02:12 | 00:03:22 | 00:04:36 | 00:05:48 | 00:06:57 | |||||
138 | ŻACZEK Gabriel | 107 | KLUB SPORTOWY BARAKUDA | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:04 | 00:02:20 | 00:03:47 | ||||||||
139 | SZYMCZAK Adam | 118 | UKS LUSOWO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:08 | 00:02:21 | 00:03:37 | 00:04:55 | 00:06:14 | 00:07:28 | |||||
140 | ŁOŚ Kacper | 62 | KTS IRONMAN | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:21 | 00:02:48 | 00:04:11 | ||||||||
141 | RAŹNIEWSKI Konrad | 126 | WMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:12 | 00:02:24 | 00:03:36 | 00:04:52 | 00:06:04 | 00:07:10 | |||||
142 | MALTSEV Artem | 27 | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:10 | 00:02:23 | 00:03:38 | 00:04:57 | 00:06:16 | 00:07:35 | ||||||
143 | GRITZNER Milena | 120 | MKS MEDYK GIŻYCKO | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:20 | 00:02:33 | 00:04:40 | ||||||||
144 | PROCZEK Zofia | 98 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:09 | 00:02:27 | 00:03:43 | ||||||||
145 | SALIŃSKA Natalia | 69 | KTS IRONMAN | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:17 | 00:02:46 | 00:04:06 | ||||||||
146 | DAMAZYN Emilia | 150 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:19 | 00:03:14 | 00:05:00 | ||||||||
147 | KOPER Julia | 24 | KU AZS UAM THRIATLON POZNAŃ | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:12 | 00:02:34 | 00:03:52 | ||||||||
148 | GURDZIOŁEK Alicja | 51 | UKS LUSOWO | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:05 | 00:02:20 | 00:03:29 | ||||||||
149 | GLAPA Martyna | 52 | KU AZS UAM POZNAŃ | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:13 | 00:02:35 | 00:03:54 | ||||||||
150 | KASZTELAN Łucja | 65 | KTS IRONMAN | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:22 | 00:02:57 | 00:04:22 | ||||||||
151 | KWIATKOWSKA Rozalia | 91 | MUKS PIĘTNASTKA | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:09 | 00:02:31 | 00:03:46 | ||||||||
152 | DANIELEWICZ Emilia | 166 | KONKRET GNIEZNO | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:26 | 00:03:08 | 00:04:45 | ||||||||
153 | KLEKOWSKA Iga | 67 | KTS IRONMAN | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:23 | 00:03:17 | 00:05:01 | ||||||||
154 | DUSZYŃSKA Anna | 47 | KONKRET | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:24 | 00:03:08 | 00:04:44 | ||||||||
155 | TOMCZYK Hanna | 49 | UKS TRS SUSZ | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:17 | 00:02:49 | 00:04:08 |
Znaleziono 155 wynik(ów)