Organizator : | Polski Związek Triathlonu, MUKS Piętnastka Bydgoszcz |
Data : | 2021-03-20 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 167 |
Wystartowało : | 155 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 155 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
liczby okrążeń,
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Kategoria | Dystans | 0.333km | 0.667km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GÓRSKI Michał | 133 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:33 | 00:01:45 |
2 | MROZEK Filip | 162 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:31 | 00:01:46 |
3 | RUMIEJOWSKA Aleksandra | 38 | MLUKS TRIATHLON KOŁO | K9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:30 | 00:01:47 |
4 | SIESZCHUŁA Patryk | 50 | KONKRET GNIEZNO | M9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:32 | 00:01:49 |
5 | KAROLEWSKA Julia | 161 | WMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU | K9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:31 | 00:01:50 |
6 | GAJDA Kuba | 86 | MLUKS TRIATHLON KOLO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:51 | 00:01:50 |
7 | KAROLEWSKA Weronika | 53 | OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU | K9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:33 | 00:01:52 |
8 | HALA Olga | 128 | UKS LUSOWO | K9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:32 | 00:01:53 |
9 | MAJORCZYK Bartosz | 10 | GST GNIEZNO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:56 | 00:01:54 |
10 | GÓRNIAK Jakub | 153 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:35 | 00:01:56 |
11 | GLAPA Filip | 31 | KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:55 | 00:01:56 |
12 | ZASADA Wiktor | 141 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:56 | 00:02:00 |
13 | LEŚNY Franciszek | 5 | GST GNIEZNO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:57 | 00:02:00 |
14 | CIELĄTKOWSKA Oliwia | 66 | KTS IRONMAN | K9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:40 | 00:02:02 |
15 | KISIELNICKI Aleksander | 75 | KTS IRONMAN | M9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:36 | 00:02:04 |
16 | STOCHMAL Patrycja | 131 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | K9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:35 | 00:02:05 |
17 | KOZŁOWSKI Artur | 13 | GST GNIEZNO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:00 | 00:02:05 |
18 | AMELIA Huć | 152 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | K9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:33 | 00:02:06 |
19 | KASZTELAN Franciszek | 64 | KTS IRONMAN | M9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:39 | 00:02:06 |
20 | PISANKO Michał | 113 | UKS LUSOWO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:00 | 00:02:07 |
21 | PAŹDZIOCH Kacper | 100 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:02 | 00:02:09 |
22 | HALA Anna | 127 | UKS LUSOWO | K9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:37 | 00:02:10 |
23 | KUŹMA Julian | 112 | UKS LUSOWO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:03 | 00:02:10 |
24 | GURANOWSKI Wojciech | 115 | UKS LUSOWO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:02 | 00:02:10 |
25 | BERNAT Oskar | 32 | KU AZS UAM POZNAŃ | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:03 | 00:02:11 |
26 | POREMSKI Bartosz | 59 | GST GNIEZNO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:04 | 00:02:11 |
27 | ROJEK Przemysław | 101 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:01 | 00:02:11 |
28 | MRÓZ Dominik | 23 | K.S. CKS-ORKA SZCZECIN | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:03 | 00:02:12 |
29 | OTTENBURGER Jeremiasz | 21 | GST GNIEZNO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:02 | 00:02:12 |
30 | KOPICZKO Maksymilian | 124 | MKS MEDYK GIŻYCKO | M18 | Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat) | 00:01:05 | 00:02:13 |
31 | ZALEWSKI Bartosz | 160 | ORKA IŁAWA | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:01 | 00:02:13 |
32 | GLEBA Jonasz | 9 | GST | M18 | Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat) | 00:01:04 | 00:02:13 |
33 | JANICKI Karol | 34 | KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | M18 | Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat) | 00:01:06 | 00:02:14 |
34 | KOWALSKI Mikołaj | 89 | MLUKS TRIATHLON KOŁO | M18 | Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat) | 00:01:05 | 00:02:14 |
35 | KOPYCIŃSKI Wojciech | 94 | MTKP DELFIN TORUŃ | M18 | Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat) | 00:01:05 | 00:02:14 |
36 | ŁAGOWNIK Marta | 39 | UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK | K20 | Młodzieżowcy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (młodzieżowcy 20-23 lata) | 00:01:06 | 00:02:14 |
37 | SZCZESIAK Gabriel | 87 | MLUKS TRIATHLON KOŁO | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:04 | 00:02:16 |
38 | RÓŻAŃSKI Malkolm | 55 | GNIEŹNIEŃSKIE STOWARZYSZENIE TRIATHLONU | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:04 | 00:02:16 |
39 | HORBACZEWSKI Grzegorz | 41 | UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:06 | 00:02:16 |
40 | TURLIŃSKI Jędrzej | 125 | MKS MEDYK GIŻYCKO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:05 | 00:02:16 |
41 | DZIĘCIELSKI Jan | 99 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:05 | 00:02:17 |
42 | ZAWADZKI Mikołaj | 138 | MUKS PIĘTNASTKA | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:03 | 00:02:17 |
43 | GRITZNER Mikołaj | 122 | MKS MEDYK GIŻYCKO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:06 | 00:02:17 |
44 | JOŃCZYK Patryk | 37 | SWIM TRI RZESZÓW | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:06 | 00:02:18 |
45 | MAZURKIEWICZ Maciej | 114 | UKS LUSOWO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:07 | 00:02:18 |
46 | TROJAN Karol | 142 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:06 | 00:02:18 |
47 | SOIŃSKI Dominik | 36 | KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | M18 | Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat) | 00:01:08 | 00:02:18 |
48 | MATEUSZ Nitek | 154 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:36 | 00:02:19 |
49 | RUDNICKI Maksymilian | 132 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:43 | 00:02:20 |
50 | WIATROWSKI Emil | 159 | SSP ORKA IŁAWA | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:03 | 00:02:20 |
51 | JANICKA Paula | 30 | KU AZS UAM TRIATHLON POZNAN | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:05 | 00:02:20 |
52 | JASKÓLSKI Wojciech | 109 | UKS LUSOWO | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:07 | 00:02:20 |
53 | ŻACZEK Gabriel | 107 | KLUB SPORTOWY BARAKUDA | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:04 | 00:02:20 |
54 | GURDZIOŁEK Alicja | 51 | UKS LUSOWO | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:05 | 00:02:20 |
55 | KUREK Vanessa | 68 | KTS IRONMAN | K9 | Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat) | 00:00:40 | 00:02:21 |
56 | FOLTYNIEWICZ Hanna | 85 | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:05 | 00:02:21 | |
57 | ŁUCZKA Jan | 111 | UKS LUSOWO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:08 | 00:02:21 |
58 | ROSTKOWSKI Macper | 143 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:06 | 00:02:21 |
59 | SZYMCZAK Adam | 118 | UKS LUSOWO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:08 | 00:02:21 |
60 | FERCHMIN Aleksandra | 29 | KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:06 | 00:02:22 |
61 | WIELGUS Nadia | 88 | MLUKS TRIATHLON KOŁO | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:05 | 00:02:22 |
62 | DYBOWSKI Bogumił | 92 | UKS LUSOWO | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:05 | 00:02:22 |
63 | TOMASZEWSKA Klaudia | 18 | GST GNIEZNO | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:08 | 00:02:23 |
64 | WALCZAK Jakub | 33 | AZS UAM POZNAŃ | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:08 | 00:02:23 |
65 | PAWLAK Wojciech | 35 | KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | M18 | Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat) | 00:01:10 | 00:02:23 |
66 | PARTYKA Rafał | 46 | M AG40 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:09 | 00:02:23 | |
67 | MALTSEV Artem | 27 | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:10 | 00:02:23 | |
68 | FILUT Zuzanna | 1 | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:08 | 00:02:24 | |
69 | ŁASTOWIECKA Karolina | 105 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:06 | 00:02:24 |
70 | RAŹNIEWSKI Konrad | 126 | WMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:12 | 00:02:24 |
71 | SZYLBERG Anna | 104 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:07 | 00:02:25 |
72 | KOWALCZYK Sebastian | 137 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:09 | 00:02:25 |
73 | ZALEWSKI Jakub | 157 | SSP ORKA IŁAWA | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:09 | 00:02:25 |
74 | DUDEK Maria | 108 | UKS LUSOWO | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:07 | 00:02:25 |
75 | SIKORA Julia | 11 | KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:09 | 00:02:25 |
76 | WIATROWSKI Marcel | 158 | SSP ORKA IŁAWA | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:08 | 00:02:25 |
77 | ROSIN Zofia | 14 | - | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:10 | 00:02:25 |
78 | SĘDŁAK Alicja | 155 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:07 | 00:02:26 |
79 | LUBIŃSKI Kamil | 134 | GDYŃSKI DYWIZJON OKRĘTÓW BOJOWYCH | M AG18 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:13 | 00:02:26 |
80 | BĄK Oscar | 42 | UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:11 | 00:02:27 |
81 | PROCZEK Zofia | 98 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:09 | 00:02:27 |
82 | MIKOŁAJCZAK Malwina | 28 | KU AZS UAM POZNAN | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:10 | 00:02:29 |
83 | KUCHOWICZ Mateusz | 12 | UAM TRIATHLON POZNAŃ | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:07 | 00:02:29 |
84 | KACA Emilka | 81 | UKS TRS SUSZ | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:10 | 00:02:30 |
85 | FOJUTOWSKI Jan | 129 | MKS SP 63 | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:11 | 00:02:30 |
86 | ZWARA Julia | 95 | TRI TALENT TEAM GDAŃSK | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:10 | 00:02:31 |
87 | KWIATKOWSKA Rozalia | 91 | MUKS PIĘTNASTKA | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:09 | 00:02:31 |
88 | JAHNZ Karolina | 54 | GO2TRI | K AG18 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:14 | 00:02:32 |
89 | BARON Julia | 6 | KRS "TRIATHLON" DĄBROWA GÓRNICZA | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:12 | 00:02:33 |
90 | GRITZNER Milena | 120 | MKS MEDYK GIŻYCKO | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:20 | 00:02:33 |
91 | KOPER Julia | 24 | KU AZS UAM THRIATLON POZNAŃ | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:12 | 00:02:34 |
92 | STOPA Joanna | 116 | UKS LUSOWO | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:10 | 00:02:35 |
93 | GLAPA Martyna | 52 | KU AZS UAM POZNAŃ | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:13 | 00:02:35 |
94 | PASIK Martyna | 139 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:13 | 00:02:36 |
95 | FOLTYNIEWICZ Maria | 84 | MKP SZCZECINEK | K AG18 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:15 | 00:02:36 |
96 | KISIELNICKI Filip | 63 | KTS IRONMAN | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:14 | 00:02:37 |
97 | PISANKO Franciszek | 110 | UKS LUSOWO | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:11 | 00:02:37 |
98 | KAŁOWSKA Emilia | 135 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:14 | 00:02:37 |
99 | BELCZEWSKA Monika | 40 | UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK | K AG18 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:16 | 00:02:38 |
100 | PIÓRO Mateusz | 102 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:13 | 00:02:38 |
101 | OTTENBURGER Maksymilian | 20 | GST GNIEZNO | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:15 | 00:02:39 |
102 | FOJUTOWSKI Filip | 130 | MKS SP 63 | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:14 | 00:02:40 |
103 | ŻEBEREK Martyna | 106 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:14 | 00:02:41 |
104 | BARTKOWSKI Wojciech | 167 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:16 | 00:02:44 |
105 | SIEJAKOWSKI Jan | 60 | KTS IRONMAN | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:19 | 00:02:45 |
106 | TOMCZYK Jan | 48 | UKS TRS SUSZ | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:16 | 00:02:45 |
107 | DĄBROWSKI Michał | 7 | GST GNIEZNO | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:17 | 00:02:46 |
108 | SALIŃSKA Natalia | 69 | KTS IRONMAN | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:17 | 00:02:46 |
109 | MICHALSKI Maksymilian | 145 | ŁAPA JAGUARA | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:14 | 00:02:47 |
110 | KIJEWSKI Tobiasz | 136 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | M13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:13 | 00:02:48 |
111 | ŁOŚ Kacper | 62 | KTS IRONMAN | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:21 | 00:02:48 |
112 | TOMCZYK Hanna | 49 | UKS TRS SUSZ | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:17 | 00:02:49 |
113 | SZYMAŃCZAK Kajetan | 149 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:17 | 00:02:50 |
114 | PAWŁOWSKA Marta | 2 | K AG18 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:19 | 00:02:50 | |
115 | KOWALCZYK Igor | 164 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:18 | 00:02:51 |
116 | SOWIŃSKA Natasza | 58 | UKS LUSOWO | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:19 | 00:02:54 |
117 | BURZA Magdalena | 156 | SSP ORKA IŁAWA | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:19 | 00:02:54 |
118 | WALICKA Martyna | 140 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:18 | 00:02:54 |
119 | NERĆ Patrycja | 83 | MKP SZCZECINEK | K18 | Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat) | 00:01:29 | 00:02:56 |
120 | MOMOT Ewelina | 8 | GST GNIEZNO | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:21 | 00:02:57 |
121 | KASZTELAN Łucja | 65 | KTS IRONMAN | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:22 | 00:02:57 |
122 | JANICKI Nataniel | 123 | MKS MEDY GIŻYCKO | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:18 | 00:02:58 |
123 | NOGAJ Jacek | 25 | M AG50 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:26 | 00:02:58 | |
124 | HERMELIN Maksymilian | 168 | MKS SP 63 | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:24 | 00:02:59 |
125 | JEDOWSKI Jakub | 61 | KTS IRONMAN | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:24 | 00:03:00 |
126 | GRITZNER Marianna | 121 | MKS MEDYK GIŻYCKO | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:23 | 00:03:00 |
127 | PUROL Julia | 17 | GST | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:21 | 00:03:01 |
128 | GÓRSKA Wiktoria | 16 | GST GNIEZNO | K15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:21 | 00:03:01 |
129 | TACIAK Natalia | 117 | UKS LUSOWO | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:17 | 00:03:01 |
130 | SIKORSKA Weronika | 90 | MLUKS TRIATHLON KOŁO | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:25 | 00:03:02 |
131 | JUCHNIEWICZ Maja | 119 | MKS MEDYK GIŻYCKO | K13 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:01:25 | 00:03:02 |
132 | DYBOWSKI Bartosz | 93 | M AG40 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:29 | 00:03:03 | |
133 | WAWER Karolina | 103 | KS BARAKUFA MIŃSK MAZOWIECKI | K18 | Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat) | 00:01:30 | 00:03:08 |
134 | DANIELEWICZ Emilia | 166 | KONKRET GNIEZNO | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:26 | 00:03:08 |
135 | DUSZYŃSKA Anna | 47 | KONKRET | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:24 | 00:03:08 |
136 | MALTCEV Sergei | 26 | M AG50 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:31 | 00:03:09 | |
137 | GAWRON Miłosz | 82 | KS REKINY OSIELSKO | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:24 | 00:03:10 |
138 | MICHALSKI Michał | 144 | ŁAPA JAGUARA | M AG40 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:32 | 00:03:12 |
139 | KLESSA Kacper | 148 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:27 | 00:03:13 |
140 | DAMAZYN Emilia | 150 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:19 | 00:03:14 |
141 | KLEKOWSKA Iga | 67 | KTS IRONMAN | K11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:23 | 00:03:17 |
142 | SOBIERALSKI Wojciech | 147 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:27 | 00:03:20 |
143 | KOCZOROWSKA Kamila | 3 | K AG18 | Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat) | 00:01:49 | 00:03:51 | |
144 | CZYŻEWSKI Antoś | 77 | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:02:17 | 00:04:52 | |
145 | SMOCZYK Wiktor | 15 | UKS LUSOWO | M7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:00:41 | |
146 | ORLICKA Zofia | 57 | UKS LUSOWO | K7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:00:40 | |
147 | GRAJEWSKA Aleksandra | 72 | KTS IRONMAN | K7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:00:45 | |
148 | SZKLIŃSKA Kinga | 73 | KTS IRONMAN | K7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:01:00 | |
149 | KUREK Aleksandra | 71 | KTS IRONMAN | K7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:00:52 | |
150 | GEBHARDT Piotr | 163 | FUNDACJA GEBHARDT SPORT/ TRÓJMIEJSKA AKADEMIA TRIATHLONU | M7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:00:40 | |
151 | SIEJAKOWSKIA Aleksandra | 70 | KTS IRONMAN | K7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:00:54 | |
152 | SALIŃSKA Dominika | 74 | KTS IRONMAN | K7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:00:48 | |
153 | CZYŻEWSKI Wojtuś | 76 | M7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:01:01 | ||
154 | SIESZCHUŁA Oliwia | 78 | KONKRET GNIEZNO | K7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:00:43 | |
155 | MIKOŁAJEWSKA Maja | 44 | BARBELLGARAGE TRIATHLON TEAM | K7 | Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat) | 00:00:42 |
Znaleziono 155 wynik(ów)