I AQUATHLON BYDGOSZCZ 2021 - BIEG

Organizator:
Polski Związek Triathlonu, MUKS Piętnastka Bydgoszcz
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
167
Wystartowało:
155
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
155
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0.333km:
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.333km | 0.667km | 1km | 1.333km | 1.667km | 2km | 2.333km | 2.666km | 3km | 3.333km | 3.666km | 4km | 4.333km | 4.666km | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K11 | K13 | K15 | K18 | K20 | K7 | K9 | M11 | M13 | M15 | M18 | M20 | M7 | M9 | K AG18 | M AG18 | K AG40 | M AG40 | K AG50 | M AG50

Klasyfikacja wg liczby okrążeń, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubKategoriaDystans0.333km
   
1RUMIEJOWSKA Aleksandra 38MLUKS TRIATHLON KOŁOK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:30
2KAROLEWSKA Julia 161WMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:31
3MROZEK Filip 162MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:31
4SIESZCHUŁA Patryk 50KONKRET GNIEZNOM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:32
5HALA Olga 128UKS LUSOWOK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:32
6GÓRSKI Michał 133MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:33
7AMELIA Huć 152MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:33
8KAROLEWSKA Weronika 53OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:33
9STOCHMAL Patrycja 131MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:35
10GÓRNIAK Jakub 153MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:35
11MATEUSZ Nitek 154MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:36
12KISIELNICKI Aleksander 75KTS IRONMANM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:36
13HALA Anna 127UKS LUSOWOK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:37
14KASZTELAN Franciszek 64KTS IRONMANM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:39
15ORLICKA Zofia 57UKS LUSOWOK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:40
16GEBHARDT Piotr 163FUNDACJA GEBHARDT SPORT/ TRÓJMIEJSKA AKADEMIA TRIATHLONUM7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:40
17KUREK Vanessa 68KTS IRONMANK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:40
18CIELĄTKOWSKA Oliwia 66KTS IRONMANK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:40
19SMOCZYK Wiktor 15UKS LUSOWOM7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:41
20MIKOŁAJEWSKA Maja 44BARBELLGARAGE TRIATHLON TEAMK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:42
21RUDNICKI Maksymilian 132MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:43
22SIESZCHUŁA Oliwia 78KONKRET GNIEZNOK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:43
23GRAJEWSKA Aleksandra 72KTS IRONMANK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:45
24SALIŃSKA Dominika 74KTS IRONMANK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:48
25GAJDA Kuba 86MLUKS TRIATHLON KOLOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:51
26KUREK Aleksandra 71KTS IRONMANK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:52
27SIEJAKOWSKIA Aleksandra 70KTS IRONMANK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:54
28GLAPA Filip 31KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:55
29ZASADA Wiktor 141MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:56
30MAJORCZYK Bartosz 10GST GNIEZNOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:56
31LEŚNY Franciszek 5GST GNIEZNOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:57
32SZKLIŃSKA Kinga 73KTS IRONMANK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:01:00
33KOZŁOWSKI Artur 13GST GNIEZNOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:00
34PISANKO Michał 113UKS LUSOWOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:00
35CZYŻEWSKI Wojtuś 76M7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:01:01
36ZALEWSKI Bartosz 160ORKA IŁAWAM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:01
37ROJEK Przemysław 101KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:01
38PAŹDZIOCH Kacper 100KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:02
39GURANOWSKI Wojciech 115UKS LUSOWOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:02
40OTTENBURGER Jeremiasz 21GST GNIEZNOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:02
41WIATROWSKI Emil 159SSP ORKA IŁAWAM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:03
42MRÓZ Dominik 23K.S. CKS-ORKA SZCZECINM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:03
43BERNAT Oskar 32KU AZS UAM POZNAŃM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:03
44KUŹMA Julian 112UKS LUSOWOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:03
45ZAWADZKI Mikołaj 138MUKS PIĘTNASTKAM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:03
46SZCZESIAK Gabriel 87MLUKS TRIATHLON KOŁOM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:04
47GLEBA Jonasz 9GSTM18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:04
48RÓŻAŃSKI Malkolm 55GNIEŹNIEŃSKIE STOWARZYSZENIE TRIATHLONUM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:04
49POREMSKI Bartosz 59GST GNIEZNOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:04
50ŻACZEK Gabriel 107KLUB SPORTOWY BARAKUDAM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:04
51KOPICZKO Maksymilian 124MKS MEDYK GIŻYCKOM18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:05
52JANICKA Paula 30KU AZS UAM TRIATHLON POZNANK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:05
53FOLTYNIEWICZ Hanna 85K15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:05
54WIELGUS Nadia 88MLUKS TRIATHLON KOŁOK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:05
55DYBOWSKI Bogumił 92UKS LUSOWOM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:05
56KOWALSKI Mikołaj 89MLUKS TRIATHLON KOŁOM18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:05
57KOPYCIŃSKI Wojciech 94MTKP DELFIN TORUŃM18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:05
58DZIĘCIELSKI Jan 99KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:05
59TURLIŃSKI Jędrzej 125MKS MEDYK GIŻYCKOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:05
60GURDZIOŁEK Alicja 51UKS LUSOWOK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:05
61FERCHMIN Aleksandra 29KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:06
62ŁASTOWIECKA Karolina 105KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:06
63JANICKI Karol 34KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃM18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:06
64JOŃCZYK Patryk 37SWIM TRI RZESZÓWM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:06
65TROJAN Karol 142MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:06
66ŁAGOWNIK Marta 39UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKK20Młodzieżowcy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (młodzieżowcy 20-23 lata)00:01:06
67HORBACZEWSKI Grzegorz 41UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:06
68GRITZNER Mikołaj 122MKS MEDYK GIŻYCKOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:06
69ROSTKOWSKI Macper 143MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:06
70SZYLBERG Anna 104KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:07
71SĘDŁAK Alicja 155MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:07
72DUDEK Maria 108UKS LUSOWOK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:07
73JASKÓLSKI Wojciech 109UKS LUSOWOM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:07
74MAZURKIEWICZ Maciej 114UKS LUSOWOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:07
75KUCHOWICZ Mateusz 12UAM TRIATHLON POZNAŃM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:07
76FILUT Zuzanna 1K15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:08
77TOMASZEWSKA Klaudia 18GST GNIEZNOK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:08
78WALCZAK Jakub 33AZS UAM POZNAŃM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:08
79WIATROWSKI Marcel 158SSP ORKA IŁAWAM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:08
80SOIŃSKI Dominik 36KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃM18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:08
81ŁUCZKA Jan 111UKS LUSOWOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:08
82SZYMCZAK Adam 118UKS LUSOWOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:08
83KOWALCZYK Sebastian 137MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:09
84ZALEWSKI Jakub 157SSP ORKA IŁAWAM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:09
85SIKORA Julia 11KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:09
86PARTYKA Rafał 46M AG40Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:09
87PROCZEK Zofia 98KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:09
88KWIATKOWSKA Rozalia 91MUKS PIĘTNASTKAK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:09
89MIKOŁAJCZAK Malwina 28KU AZS UAM POZNANK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:10
90KACA Emilka 81UKS TRS SUSZK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:10
91ZWARA Julia 95TRI TALENT TEAM GDAŃSKK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:10
92ROSIN Zofia 14-K13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:10
93PAWLAK Wojciech 35KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃM18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:10
94STOPA Joanna 116UKS LUSOWOK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:10
95MALTSEV Artem 27M15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:10
96PISANKO Franciszek 110UKS LUSOWOM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:11
97BĄK Oscar 42UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:11
98FOJUTOWSKI Jan 129MKS SP 63M15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:11
99BARON Julia 6KRS "TRIATHLON" DĄBROWA GÓRNICZAK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:12
100RAŹNIEWSKI Konrad 126WMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:12
101KOPER Julia 24KU AZS UAM THRIATLON POZNAŃK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:12
102KIJEWSKI Tobiasz 136KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:13
103PASIK Martyna 139MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:13
104LUBIŃSKI Kamil 134GDYŃSKI DYWIZJON OKRĘTÓW BOJOWYCHM AG18Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:13
105PIÓRO Mateusz 102KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:13
106GLAPA Martyna 52KU AZS UAM POZNAŃK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:13
107ŻEBEREK Martyna 106KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:14
108KISIELNICKI Filip 63KTS IRONMANM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:14
109FOJUTOWSKI Filip 130MKS SP 63M13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:14
110KAŁOWSKA Emilia 135KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:14
111JAHNZ Karolina 54GO2TRIK AG18Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:14
112MICHALSKI Maksymilian 145ŁAPA JAGUARAM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:14
113OTTENBURGER Maksymilian 20GST GNIEZNOM11Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:15
114FOLTYNIEWICZ Maria 84MKP SZCZECINEKK AG18Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:15
115BARTKOWSKI Wojciech 167MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM11Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:16
116TOMCZYK Jan 48UKS TRS SUSZM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:16
117BELCZEWSKA Monika 40UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKK AG18Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:16
118SZYMAŃCZAK Kajetan 149MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:17
119TACIAK Natalia 117UKS LUSOWOK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:17
120DĄBROWSKI Michał 7GST GNIEZNOM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:17
121SALIŃSKA Natalia 69KTS IRONMANK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:17
122TOMCZYK Hanna 49UKS TRS SUSZK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:17
123JANICKI Nataniel 123MKS MEDY GIŻYCKOM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:18
124KOWALCZYK Igor 164MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:18
125WALICKA Martyna 140MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:18
126SOWIŃSKA Natasza 58UKS LUSOWOK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:19
127SIEJAKOWSKI Jan 60KTS IRONMANM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:19
128BURZA Magdalena 156SSP ORKA IŁAWAK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:19
129PAWŁOWSKA Marta 2K AG18Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:19
130DAMAZYN Emilia 150MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:19
131GRITZNER Milena 120MKS MEDYK GIŻYCKOK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:20
132PUROL Julia 17GSTK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:21
133MOMOT Ewelina 8GST GNIEZNOK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:21
134GÓRSKA Wiktoria 16GST GNIEZNOK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:21
135ŁOŚ Kacper 62KTS IRONMANM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:21
136KASZTELAN Łucja 65KTS IRONMANK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:22
137GRITZNER Marianna 121MKS MEDYK GIŻYCKOK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:23
138KLEKOWSKA Iga 67KTS IRONMANK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:23
139HERMELIN Maksymilian 168MKS SP 63M11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:24
140GAWRON Miłosz 82KS REKINY OSIELSKOM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:24
141JEDOWSKI Jakub 61KTS IRONMANM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:24
142DUSZYŃSKA Anna 47KONKRETK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:24
143SIKORSKA Weronika 90MLUKS TRIATHLON KOŁOK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:25
144JUCHNIEWICZ Maja 119MKS MEDYK GIŻYCKOK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:25
145NOGAJ Jacek 25M AG50Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:26
146DANIELEWICZ Emilia 166KONKRET GNIEZNOK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:26
147SOBIERALSKI Wojciech 147MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:27
148KLESSA Kacper 148MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:27
149NERĆ Patrycja 83MKP SZCZECINEKK18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:29
150DYBOWSKI Bartosz 93M AG40Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:29
151WAWER Karolina 103KS BARAKUFA MIŃSK MAZOWIECKIK18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:30
152MALTCEV Sergei 26M AG50Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:31
153MICHALSKI Michał 144ŁAPA JAGUARAM AG40Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:32
154KOCZOROWSKA Kamila 3K AG18Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:49
155CZYŻEWSKI Antoś 77M11Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:02:17
Znaleziono 155 wynik(ów)