I AQUATHLON BYDGOSZCZ 2021 - BIEG

Organizator:
Polski Związek Triathlonu, MUKS Piętnastka Bydgoszcz
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
167
Wystartowało:
155
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
155
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0.667km:
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.333km | 0.667km | 1km | 1.333km | 1.667km | 2km | 2.333km | 2.666km | 3km | 3.333km | 3.666km | 4km | 4.333km | 4.666km | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K11 | K13 | K15 | K18 | K20 | K7 | K9 | M11 | M13 | M15 | M18 | M20 | M7 | M9 | K AG18 | M AG18 | K AG40 | M AG40 | K AG50 | M AG50

Klasyfikacja wg liczby okrążeń, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubKategoriaDystans0.333km0.667km
    
1GÓRSKI Michał 133MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3300:01:45
2MROZEK Filip 162MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3100:01:46
3RUMIEJOWSKA Aleksandra 38MLUKS TRIATHLON KOŁOK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3000:01:47
4SIESZCHUŁA Patryk 50KONKRET GNIEZNOM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3200:01:49
5KAROLEWSKA Julia 161WMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3100:01:50
6GAJDA Kuba 86MLUKS TRIATHLON KOLOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:5100:01:50
7KAROLEWSKA Weronika 53OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3300:01:52
8HALA Olga 128UKS LUSOWOK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3200:01:53
9MAJORCZYK Bartosz 10GST GNIEZNOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:5600:01:54
10GÓRNIAK Jakub 153MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3500:01:56
11GLAPA Filip 31KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:5500:01:56
12ZASADA Wiktor 141MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:5600:02:00
13LEŚNY Franciszek 5GST GNIEZNOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:5700:02:00
14CIELĄTKOWSKA Oliwia 66KTS IRONMANK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:4000:02:02
15KISIELNICKI Aleksander 75KTS IRONMANM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3600:02:04
16STOCHMAL Patrycja 131MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3500:02:05
17KOZŁOWSKI Artur 13GST GNIEZNOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0000:02:05
18AMELIA Huć 152MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3300:02:06
19KASZTELAN Franciszek 64KTS IRONMANM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3900:02:06
20PISANKO Michał 113UKS LUSOWOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0000:02:07
21PAŹDZIOCH Kacper 100KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0200:02:09
22HALA Anna 127UKS LUSOWOK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3700:02:10
23KUŹMA Julian 112UKS LUSOWOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0300:02:10
24GURANOWSKI Wojciech 115UKS LUSOWOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0200:02:10
25BERNAT Oskar 32KU AZS UAM POZNAŃM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0300:02:11
26POREMSKI Bartosz 59GST GNIEZNOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0400:02:11
27ROJEK Przemysław 101KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0100:02:11
28MRÓZ Dominik 23K.S. CKS-ORKA SZCZECINM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0300:02:12
29OTTENBURGER Jeremiasz 21GST GNIEZNOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0200:02:12
30KOPICZKO Maksymilian 124MKS MEDYK GIŻYCKOM18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:0500:02:13
31ZALEWSKI Bartosz 160ORKA IŁAWAM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0100:02:13
32GLEBA Jonasz 9GSTM18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:0400:02:13
33JANICKI Karol 34KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃM18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:0600:02:14
34KOWALSKI Mikołaj 89MLUKS TRIATHLON KOŁOM18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:0500:02:14
35KOPYCIŃSKI Wojciech 94MTKP DELFIN TORUŃM18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:0500:02:14
36ŁAGOWNIK Marta 39UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKK20Młodzieżowcy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (młodzieżowcy 20-23 lata)00:01:0600:02:14
37SZCZESIAK Gabriel 87MLUKS TRIATHLON KOŁOM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0400:02:16
38RÓŻAŃSKI Malkolm 55GNIEŹNIEŃSKIE STOWARZYSZENIE TRIATHLONUM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0400:02:16
39HORBACZEWSKI Grzegorz 41UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0600:02:16
40TURLIŃSKI Jędrzej 125MKS MEDYK GIŻYCKOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0500:02:16
41DZIĘCIELSKI Jan 99KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0500:02:17
42ZAWADZKI Mikołaj 138MUKS PIĘTNASTKAM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0300:02:17
43GRITZNER Mikołaj 122MKS MEDYK GIŻYCKOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0600:02:17
44JOŃCZYK Patryk 37SWIM TRI RZESZÓWM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0600:02:18
45MAZURKIEWICZ Maciej 114UKS LUSOWOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0700:02:18
46TROJAN Karol 142MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0600:02:18
47SOIŃSKI Dominik 36KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃM18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:0800:02:18
48MATEUSZ Nitek 154MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3600:02:19
49RUDNICKI Maksymilian 132MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:4300:02:20
50WIATROWSKI Emil 159SSP ORKA IŁAWAM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0300:02:20
51JANICKA Paula 30KU AZS UAM TRIATHLON POZNANK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0500:02:20
52JASKÓLSKI Wojciech 109UKS LUSOWOM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0700:02:20
53ŻACZEK Gabriel 107KLUB SPORTOWY BARAKUDAM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0400:02:20
54GURDZIOŁEK Alicja 51UKS LUSOWOK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0500:02:20
55KUREK Vanessa 68KTS IRONMANK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:4000:02:21
56FOLTYNIEWICZ Hanna 85K15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0500:02:21
57ŁUCZKA Jan 111UKS LUSOWOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0800:02:21
58ROSTKOWSKI Macper 143MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0600:02:21
59SZYMCZAK Adam 118UKS LUSOWOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0800:02:21
60FERCHMIN Aleksandra 29KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0600:02:22
61WIELGUS Nadia 88MLUKS TRIATHLON KOŁOK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0500:02:22
62DYBOWSKI Bogumił 92UKS LUSOWOM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0500:02:22
63TOMASZEWSKA Klaudia 18GST GNIEZNOK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0800:02:23
64WALCZAK Jakub 33AZS UAM POZNAŃM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0800:02:23
65PAWLAK Wojciech 35KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃM18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:1000:02:23
66PARTYKA Rafał 46M AG40Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:0900:02:23
67MALTSEV Artem 27M15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1000:02:23
68FILUT Zuzanna 1K15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0800:02:24
69ŁASTOWIECKA Karolina 105KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0600:02:24
70RAŹNIEWSKI Konrad 126WMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1200:02:24
71SZYLBERG Anna 104KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0700:02:25
72KOWALCZYK Sebastian 137MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0900:02:25
73ZALEWSKI Jakub 157SSP ORKA IŁAWAM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0900:02:25
74DUDEK Maria 108UKS LUSOWOK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0700:02:25
75SIKORA Julia 11KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0900:02:25
76WIATROWSKI Marcel 158SSP ORKA IŁAWAM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0800:02:25
77ROSIN Zofia 14-K13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1000:02:25
78SĘDŁAK Alicja 155MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0700:02:26
79LUBIŃSKI Kamil 134GDYŃSKI DYWIZJON OKRĘTÓW BOJOWYCHM AG18Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:1300:02:26
80BĄK Oscar 42UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1100:02:27
81PROCZEK Zofia 98KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0900:02:27
82MIKOŁAJCZAK Malwina 28KU AZS UAM POZNANK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1000:02:29
83KUCHOWICZ Mateusz 12UAM TRIATHLON POZNAŃM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0700:02:29
84KACA Emilka 81UKS TRS SUSZK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1000:02:30
85FOJUTOWSKI Jan 129MKS SP 63M15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1100:02:30
86ZWARA Julia 95TRI TALENT TEAM GDAŃSKK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1000:02:31
87KWIATKOWSKA Rozalia 91MUKS PIĘTNASTKAK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0900:02:31
88JAHNZ Karolina 54GO2TRIK AG18Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:1400:02:32
89BARON Julia 6KRS "TRIATHLON" DĄBROWA GÓRNICZAK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1200:02:33
90GRITZNER Milena 120MKS MEDYK GIŻYCKOK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2000:02:33
91KOPER Julia 24KU AZS UAM THRIATLON POZNAŃK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1200:02:34
92STOPA Joanna 116UKS LUSOWOK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1000:02:35
93GLAPA Martyna 52KU AZS UAM POZNAŃK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1300:02:35
94PASIK Martyna 139MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1300:02:36
95FOLTYNIEWICZ Maria 84MKP SZCZECINEKK AG18Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:1500:02:36
96KISIELNICKI Filip 63KTS IRONMANM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1400:02:37
97PISANKO Franciszek 110UKS LUSOWOM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1100:02:37
98KAŁOWSKA Emilia 135KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1400:02:37
99BELCZEWSKA Monika 40UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKK AG18Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:1600:02:38
100PIÓRO Mateusz 102KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1300:02:38
101OTTENBURGER Maksymilian 20GST GNIEZNOM11Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1500:02:39
102FOJUTOWSKI Filip 130MKS SP 63M13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1400:02:40
103ŻEBEREK Martyna 106KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1400:02:41
104BARTKOWSKI Wojciech 167MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM11Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1600:02:44
105SIEJAKOWSKI Jan 60KTS IRONMANM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1900:02:45
106TOMCZYK Jan 48UKS TRS SUSZM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1600:02:45
107DĄBROWSKI Michał 7GST GNIEZNOM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1700:02:46
108SALIŃSKA Natalia 69KTS IRONMANK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1700:02:46
109MICHALSKI Maksymilian 145ŁAPA JAGUARAM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1400:02:47
110KIJEWSKI Tobiasz 136KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1300:02:48
111ŁOŚ Kacper 62KTS IRONMANM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2100:02:48
112TOMCZYK Hanna 49UKS TRS SUSZK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1700:02:49
113SZYMAŃCZAK Kajetan 149MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1700:02:50
114PAWŁOWSKA Marta 2K AG18Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:1900:02:50
115KOWALCZYK Igor 164MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1800:02:51
116SOWIŃSKA Natasza 58UKS LUSOWOK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1900:02:54
117BURZA Magdalena 156SSP ORKA IŁAWAK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1900:02:54
118WALICKA Martyna 140MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1800:02:54
119NERĆ Patrycja 83MKP SZCZECINEKK18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:2900:02:56
120MOMOT Ewelina 8GST GNIEZNOK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:2100:02:57
121KASZTELAN Łucja 65KTS IRONMANK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2200:02:57
122JANICKI Nataniel 123MKS MEDY GIŻYCKOM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1800:02:58
123NOGAJ Jacek 25M AG50Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:2600:02:58
124HERMELIN Maksymilian 168MKS SP 63M11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2400:02:59
125JEDOWSKI Jakub 61KTS IRONMANM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2400:03:00
126GRITZNER Marianna 121MKS MEDYK GIŻYCKOK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:2300:03:00
127PUROL Julia 17GSTK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:2100:03:01
128GÓRSKA Wiktoria 16GST GNIEZNOK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:2100:03:01
129TACIAK Natalia 117UKS LUSOWOK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1700:03:01
130SIKORSKA Weronika 90MLUKS TRIATHLON KOŁOK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:2500:03:02
131JUCHNIEWICZ Maja 119MKS MEDYK GIŻYCKOK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:2500:03:02
132DYBOWSKI Bartosz 93M AG40Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:2900:03:03
133WAWER Karolina 103KS BARAKUFA MIŃSK MAZOWIECKIK18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:3000:03:08
134DANIELEWICZ Emilia 166KONKRET GNIEZNOK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2600:03:08
135DUSZYŃSKA Anna 47KONKRETK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2400:03:08
136MALTCEV Sergei 26M AG50Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:3100:03:09
137GAWRON Miłosz 82KS REKINY OSIELSKOM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2400:03:10
138MICHALSKI Michał 144ŁAPA JAGUARAM AG40Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:3200:03:12
139KLESSA Kacper 148MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2700:03:13
140DAMAZYN Emilia 150MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1900:03:14
141KLEKOWSKA Iga 67KTS IRONMANK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2300:03:17
142SOBIERALSKI Wojciech 147MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2700:03:20
143KOCZOROWSKA Kamila 3K AG18Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:4900:03:51
144CZYŻEWSKI Antoś 77M11Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:02:1700:04:52
145SMOCZYK Wiktor 15UKS LUSOWOM7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:41
146ORLICKA Zofia 57UKS LUSOWOK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:40
147GRAJEWSKA Aleksandra 72KTS IRONMANK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:45
148SZKLIŃSKA Kinga 73KTS IRONMANK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:01:00
149KUREK Aleksandra 71KTS IRONMANK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:52
150GEBHARDT Piotr 163FUNDACJA GEBHARDT SPORT/ TRÓJMIEJSKA AKADEMIA TRIATHLONUM7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:40
151SIEJAKOWSKIA Aleksandra 70KTS IRONMANK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:54
152SALIŃSKA Dominika 74KTS IRONMANK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:48
153CZYŻEWSKI Wojtuś 76M7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:01:01
154SIESZCHUŁA Oliwia 78KONKRET GNIEZNOK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:43
155MIKOŁAJEWSKA Maja 44BARBELLGARAGE TRIATHLON TEAMK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:42
Znaleziono 155 wynik(ów)