I AQUATHLON BYDGOSZCZ 2021 - BIEG

Organizator:
Polski Związek Triathlonu, MUKS Piętnastka Bydgoszcz
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
167
Wystartowało:
155
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
155
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 1km:
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.333km | 0.667km | 1km | 1.333km | 1.667km | 2km | 2.333km | 2.666km | 3km | 3.333km | 3.666km | 4km | 4.333km | 4.666km | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K11 | K13 | K15 | K18 | K20 | K7 | K9 | M11 | M13 | M15 | M18 | M20 | M7 | M9 | K AG18 | M AG18 | K AG40 | M AG40 | K AG50 | M AG50

Klasyfikacja wg liczby okrążeń, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubKategoriaDystans0.333km0.667km1km
     
1GAJDA Kuba 86MLUKS TRIATHLON KOLOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:5100:01:5000:02:53
2MAJORCZYK Bartosz 10GST GNIEZNOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:5600:01:5400:02:58
3GLAPA Filip 31KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:5500:01:5600:02:59
4LEŚNY Franciszek 5GST GNIEZNOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:5700:02:0000:03:07
5ZASADA Wiktor 141MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:5600:02:0000:03:10
6KOZŁOWSKI Artur 13GST GNIEZNOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0000:02:0500:03:12
7PISANKO Michał 113UKS LUSOWOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0000:02:0700:03:19
8PAŹDZIOCH Kacper 100KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0200:02:0900:03:20
9KUŹMA Julian 112UKS LUSOWOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0300:02:1000:03:21
10KOPICZKO Maksymilian 124MKS MEDYK GIŻYCKOM18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:0500:02:1300:03:22
11MRÓZ Dominik 23K.S. CKS-ORKA SZCZECINM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0300:02:1200:03:22
12BERNAT Oskar 32KU AZS UAM POZNAŃM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0300:02:1100:03:22
13GLEBA Jonasz 9GSTM18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:0400:02:1300:03:22
14KOPYCIŃSKI Wojciech 94MTKP DELFIN TORUŃM18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:0500:02:1400:03:22
15ŁAGOWNIK Marta 39UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKK20Młodzieżowcy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (młodzieżowcy 20-23 lata)00:01:0600:02:1400:03:22
16GURANOWSKI Wojciech 115UKS LUSOWOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0200:02:1000:03:22
17OTTENBURGER Jeremiasz 21GST GNIEZNOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0200:02:1200:03:22
18JANICKI Karol 34KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃM18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:0600:02:1400:03:23
19ZALEWSKI Bartosz 160ORKA IŁAWAM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0100:02:1300:03:23
20KOWALSKI Mikołaj 89MLUKS TRIATHLON KOŁOM18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:0500:02:1400:03:23
21POREMSKI Bartosz 59GST GNIEZNOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0400:02:1100:03:23
22HORBACZEWSKI Grzegorz 41UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0600:02:1600:03:24
23ROJEK Przemysław 101KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0100:02:1100:03:25
24DZIĘCIELSKI Jan 99KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0500:02:1700:03:27
25SZCZESIAK Gabriel 87MLUKS TRIATHLON KOŁOM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0400:02:1600:03:28
26RÓŻAŃSKI Malkolm 55GNIEŹNIEŃSKIE STOWARZYSZENIE TRIATHLONUM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0400:02:1600:03:28
27ZAWADZKI Mikołaj 138MUKS PIĘTNASTKAM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0300:02:1700:03:28
28JOŃCZYK Patryk 37SWIM TRI RZESZÓWM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0600:02:1800:03:29
29GURDZIOŁEK Alicja 51UKS LUSOWOK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0500:02:2000:03:29
30SOIŃSKI Dominik 36KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃM18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:0800:02:1800:03:31
31TURLIŃSKI Jędrzej 125MKS MEDYK GIŻYCKOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0500:02:1600:03:31
32WIATROWSKI Emil 159SSP ORKA IŁAWAM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0300:02:2000:03:33
33JANICKA Paula 30KU AZS UAM TRIATHLON POZNANK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0500:02:2000:03:33
34MAZURKIEWICZ Maciej 114UKS LUSOWOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0700:02:1800:03:33
35GRITZNER Mikołaj 122MKS MEDYK GIŻYCKOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0600:02:1700:03:33
36FERCHMIN Aleksandra 29KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0600:02:2200:03:34
37JASKÓLSKI Wojciech 109UKS LUSOWOM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0700:02:2000:03:34
38TROJAN Karol 142MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0600:02:1800:03:34
39FOLTYNIEWICZ Hanna 85K15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0500:02:2100:03:35
40ŁUCZKA Jan 111UKS LUSOWOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0800:02:2100:03:35
41DYBOWSKI Bogumił 92UKS LUSOWOM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0500:02:2200:03:36
42PAWLAK Wojciech 35KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃM18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:1000:02:2300:03:36
43PARTYKA Rafał 46M AG40Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:0900:02:2300:03:36
44ROSTKOWSKI Macper 143MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0600:02:2100:03:36
45RAŹNIEWSKI Konrad 126WMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1200:02:2400:03:36
46WALCZAK Jakub 33AZS UAM POZNAŃM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0800:02:2300:03:37
47SZYMCZAK Adam 118UKS LUSOWOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0800:02:2100:03:37
48LUBIŃSKI Kamil 134GDYŃSKI DYWIZJON OKRĘTÓW BOJOWYCHM AG18Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:1300:02:2600:03:38
49MALTSEV Artem 27M15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1000:02:2300:03:38
50TOMASZEWSKA Klaudia 18GST GNIEZNOK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0800:02:2300:03:40
51WIELGUS Nadia 88MLUKS TRIATHLON KOŁOK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0500:02:2200:03:41
52ROSIN Zofia 14-K13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1000:02:2500:03:42
53FILUT Zuzanna 1K15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0800:02:2400:03:43
54WIATROWSKI Marcel 158SSP ORKA IŁAWAM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0800:02:2500:03:43
55PROCZEK Zofia 98KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0900:02:2700:03:43
56DUDEK Maria 108UKS LUSOWOK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0700:02:2500:03:44
57SIKORA Julia 11KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0900:02:2500:03:44
58KOWALCZYK Sebastian 137MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0900:02:2500:03:45
59ZALEWSKI Jakub 157SSP ORKA IŁAWAM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0900:02:2500:03:45
60SZYLBERG Anna 104KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0700:02:2500:03:46
61ŁASTOWIECKA Karolina 105KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0600:02:2400:03:46
62KUCHOWICZ Mateusz 12UAM TRIATHLON POZNAŃM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0700:02:2900:03:46
63KWIATKOWSKA Rozalia 91MUKS PIĘTNASTKAK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0900:02:3100:03:46
64ŻACZEK Gabriel 107KLUB SPORTOWY BARAKUDAM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0400:02:2000:03:47
65SĘDŁAK Alicja 155MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0700:02:2600:03:48
66BĄK Oscar 42UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1100:02:2700:03:48
67KACA Emilka 81UKS TRS SUSZK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1000:02:3000:03:49
68MIKOŁAJCZAK Malwina 28KU AZS UAM POZNANK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1000:02:2900:03:50
69KOPER Julia 24KU AZS UAM THRIATLON POZNAŃK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1200:02:3400:03:52
70JAHNZ Karolina 54GO2TRIK AG18Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:1400:02:3200:03:53
71BARON Julia 6KRS "TRIATHLON" DĄBROWA GÓRNICZAK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1200:02:3300:03:54
72GLAPA Martyna 52KU AZS UAM POZNAŃK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1300:02:3500:03:54
73KISIELNICKI Filip 63KTS IRONMANM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1400:02:3700:03:55
74FOJUTOWSKI Jan 129MKS SP 63M15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1100:02:3000:03:55
75FOLTYNIEWICZ Maria 84MKP SZCZECINEKK AG18Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:1500:02:3600:03:58
76OTTENBURGER Maksymilian 20GST GNIEZNOM11Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1500:02:3900:04:00
77BELCZEWSKA Monika 40UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKK AG18Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:1600:02:3800:04:00
78ZWARA Julia 95TRI TALENT TEAM GDAŃSKK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1000:02:3100:04:02
79BARTKOWSKI Wojciech 167MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM11Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1600:02:4400:04:02
80SIEJAKOWSKI Jan 60KTS IRONMANM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1900:02:4500:04:05
81PASIK Martyna 139MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1300:02:3600:04:05
82PISANKO Franciszek 110UKS LUSOWOM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1100:02:3700:04:06
83PIÓRO Mateusz 102KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1300:02:3800:04:06
84STOPA Joanna 116UKS LUSOWOK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1000:02:3500:04:06
85SALIŃSKA Natalia 69KTS IRONMANK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1700:02:4600:04:06
86FOJUTOWSKI Filip 130MKS SP 63M13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1400:02:4000:04:07
87KAŁOWSKA Emilia 135KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1400:02:3700:04:07
88TOMCZYK Hanna 49UKS TRS SUSZK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1700:02:4900:04:08
89DĄBROWSKI Michał 7GST GNIEZNOM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1700:02:4600:04:11
90ŁOŚ Kacper 62KTS IRONMANM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2100:02:4800:04:11
91MICHALSKI Maksymilian 145ŁAPA JAGUARAM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1400:02:4700:04:12
92ŻEBEREK Martyna 106KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1400:02:4100:04:13
93SZYMAŃCZAK Kajetan 149MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1700:02:5000:04:15
94TOMCZYK Jan 48UKS TRS SUSZM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1600:02:4500:04:15
95BURZA Magdalena 156SSP ORKA IŁAWAK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1900:02:5400:04:20
96KOWALCZYK Igor 164MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1800:02:5100:04:22
97KASZTELAN Łucja 65KTS IRONMANK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2200:02:5700:04:22
98NERĆ Patrycja 83MKP SZCZECINEKK18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:2900:02:5600:04:24
99HERMELIN Maksymilian 168MKS SP 63M11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2400:02:5900:04:28
100KIJEWSKI Tobiasz 136KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1300:02:4800:04:29
101WALICKA Martyna 140MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1800:02:5400:04:29
102JANICKI Nataniel 123MKS MEDY GIŻYCKOM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1800:02:5800:04:30
103PAWŁOWSKA Marta 2K AG18Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:1900:02:5000:04:30
104NOGAJ Jacek 25M AG50Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:2600:02:5800:04:30
105JEDOWSKI Jakub 61KTS IRONMANM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2400:03:0000:04:34
106SIKORSKA Weronika 90MLUKS TRIATHLON KOŁOK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:2500:03:0200:04:37
107SOWIŃSKA Natasza 58UKS LUSOWOK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1900:02:5400:04:37
108DYBOWSKI Bartosz 93M AG40Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:2900:03:0300:04:37
109GRITZNER Milena 120MKS MEDYK GIŻYCKOK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2000:02:3300:04:40
110MOMOT Ewelina 8GST GNIEZNOK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:2100:02:5700:04:41
111GRITZNER Marianna 121MKS MEDYK GIŻYCKOK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:2300:03:0000:04:42
112JUCHNIEWICZ Maja 119MKS MEDYK GIŻYCKOK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:2500:03:0200:04:44
113DUSZYŃSKA Anna 47KONKRETK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2400:03:0800:04:44
114MALTCEV Sergei 26M AG50Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:3100:03:0900:04:45
115DANIELEWICZ Emilia 166KONKRET GNIEZNOK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2600:03:0800:04:45
116PUROL Julia 17GSTK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:2100:03:0100:04:48
117GAWRON Miłosz 82KS REKINY OSIELSKOM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2400:03:1000:04:48
118KLESSA Kacper 148MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2700:03:1300:04:48
119GÓRSKA Wiktoria 16GST GNIEZNOK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:2100:03:0100:04:49
120WAWER Karolina 103KS BARAKUFA MIŃSK MAZOWIECKIK18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:3000:03:0800:04:49
121TACIAK Natalia 117UKS LUSOWOK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1700:03:0100:04:49
122MICHALSKI Michał 144ŁAPA JAGUARAM AG40Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:3200:03:1200:04:50
123DAMAZYN Emilia 150MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1900:03:1400:05:00
124KLEKOWSKA Iga 67KTS IRONMANK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2300:03:1700:05:01
125SOBIERALSKI Wojciech 147MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2700:03:2000:05:11
126KOCZOROWSKA Kamila 3K AG18Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:4900:03:5100:05:57
127CZYŻEWSKI Antoś 77M11Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:02:1700:04:5200:07:33
128HALA Anna 127UKS LUSOWOK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3700:02:10
129STOCHMAL Patrycja 131MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3500:02:05
130RUDNICKI Maksymilian 132MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:4300:02:20
131GÓRSKI Michał 133MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3300:01:45
132SMOCZYK Wiktor 15UKS LUSOWOM7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:41
133AMELIA Huć 152MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3300:02:06
134GÓRNIAK Jakub 153MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3500:01:56
135MATEUSZ Nitek 154MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3600:02:19
136SIESZCHUŁA Patryk 50KONKRET GNIEZNOM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3200:01:49
137KAROLEWSKA Weronika 53OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3300:01:52
138ORLICKA Zofia 57UKS LUSOWOK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:40
139KASZTELAN Franciszek 64KTS IRONMANM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3900:02:06
140GRAJEWSKA Aleksandra 72KTS IRONMANK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:45
141SZKLIŃSKA Kinga 73KTS IRONMANK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:01:00
142HALA Olga 128UKS LUSOWOK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3200:01:53
143KUREK Aleksandra 71KTS IRONMANK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:52
144KAROLEWSKA Julia 161WMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3100:01:50
145MROZEK Filip 162MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3100:01:46
146GEBHARDT Piotr 163FUNDACJA GEBHARDT SPORT/ TRÓJMIEJSKA AKADEMIA TRIATHLONUM7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:40
147KUREK Vanessa 68KTS IRONMANK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:4000:02:21
148SIEJAKOWSKIA Aleksandra 70KTS IRONMANK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:54
149SALIŃSKA Dominika 74KTS IRONMANK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:48
150KISIELNICKI Aleksander 75KTS IRONMANM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3600:02:04
151CZYŻEWSKI Wojtuś 76M7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:01:01
152SIESZCHUŁA Oliwia 78KONKRET GNIEZNOK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:43
153RUMIEJOWSKA Aleksandra 38MLUKS TRIATHLON KOŁOK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3000:01:47
154MIKOŁAJEWSKA Maja 44BARBELLGARAGE TRIATHLON TEAMK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:42
155CIELĄTKOWSKA Oliwia 66KTS IRONMANK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:4000:02:02
Znaleziono 155 wynik(ów)