I AQUATHLON BYDGOSZCZ 2021 - BIEG

Organizator:
Polski Związek Triathlonu, MUKS Piętnastka Bydgoszcz
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
167
Wystartowało:
155
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
155
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 1.333km:
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.333km | 0.667km | 1km | 1.333km | 1.667km | 2km | 2.333km | 2.666km | 3km | 3.333km | 3.666km | 4km | 4.333km | 4.666km | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K11 | K13 | K15 | K18 | K20 | K7 | K9 | M11 | M13 | M15 | M18 | M20 | M7 | M9 | K AG18 | M AG18 | K AG40 | M AG40 | K AG50 | M AG50

Klasyfikacja wg liczby okrążeń, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubKategoriaDystans0.333km0.667km1km1.333km
      
1GAJDA Kuba 86MLUKS TRIATHLON KOLOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:5100:01:5000:02:5300:03:56
2MAJORCZYK Bartosz 10GST GNIEZNOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:5600:01:5400:02:5800:04:01
3GLAPA Filip 31KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:5500:01:5600:02:5900:04:03
4LEŚNY Franciszek 5GST GNIEZNOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:5700:02:0000:03:0700:04:16
5KOZŁOWSKI Artur 13GST GNIEZNOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0000:02:0500:03:1200:04:19
6ZASADA Wiktor 141MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:5600:02:0000:03:1000:04:20
7KOPICZKO Maksymilian 124MKS MEDYK GIŻYCKOM18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:0500:02:1300:03:2200:04:29
8GLEBA Jonasz 9GSTM18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:0400:02:1300:03:2200:04:29
9KOPYCIŃSKI Wojciech 94MTKP DELFIN TORUŃM18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:0500:02:1400:03:2200:04:29
10ŁAGOWNIK Marta 39UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKK20Młodzieżowcy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (młodzieżowcy 20-23 lata)00:01:0600:02:1400:03:2200:04:29
11JANICKI Karol 34KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃM18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:0600:02:1400:03:2300:04:30
12PAŹDZIOCH Kacper 100KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0200:02:0900:03:2000:04:31
13PISANKO Michał 113UKS LUSOWOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0000:02:0700:03:1900:04:32
14KOWALSKI Mikołaj 89MLUKS TRIATHLON KOŁOM18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:0500:02:1400:03:2300:04:32
15BERNAT Oskar 32KU AZS UAM POZNAŃM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0300:02:1100:03:2200:04:33
16KUŹMA Julian 112UKS LUSOWOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0300:02:1000:03:2100:04:33
17POREMSKI Bartosz 59GST GNIEZNOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0400:02:1100:03:2300:04:34
18MRÓZ Dominik 23K.S. CKS-ORKA SZCZECINM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0300:02:1200:03:2200:04:35
19HORBACZEWSKI Grzegorz 41UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0600:02:1600:03:2400:04:35
20GURANOWSKI Wojciech 115UKS LUSOWOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0200:02:1000:03:2200:04:35
21OTTENBURGER Jeremiasz 21GST GNIEZNOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0200:02:1200:03:2200:04:36
22DZIĘCIELSKI Jan 99KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0500:02:1700:03:2700:04:38
23ROJEK Przemysław 101KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0100:02:1100:03:2500:04:38
24JOŃCZYK Patryk 37SWIM TRI RZESZÓWM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0600:02:1800:03:2900:04:39
25SZCZESIAK Gabriel 87MLUKS TRIATHLON KOŁOM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0400:02:1600:03:2800:04:42
26ZAWADZKI Mikołaj 138MUKS PIĘTNASTKAM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0300:02:1700:03:2800:04:43
27SOIŃSKI Dominik 36KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃM18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:0800:02:1800:03:3100:04:44
28JANICKA Paula 30KU AZS UAM TRIATHLON POZNANK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0500:02:2000:03:3300:04:48
29TROJAN Karol 142MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0600:02:1800:03:3400:04:48
30FERCHMIN Aleksandra 29KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0600:02:2200:03:3400:04:49
31TURLIŃSKI Jędrzej 125MKS MEDYK GIŻYCKOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0500:02:1600:03:3100:04:49
32FOLTYNIEWICZ Hanna 85K15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0500:02:2100:03:3500:04:50
33MAZURKIEWICZ Maciej 114UKS LUSOWOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0700:02:1800:03:3300:04:50
34RÓŻAŃSKI Malkolm 55GNIEŹNIEŃSKIE STOWARZYSZENIE TRIATHLONUM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0400:02:1600:03:2800:04:50
35LUBIŃSKI Kamil 134GDYŃSKI DYWIZJON OKRĘTÓW BOJOWYCHM AG18Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:1300:02:2600:03:3800:04:50
36PARTYKA Rafał 46M AG40Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:0900:02:2300:03:3600:04:50
37PAWLAK Wojciech 35KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃM18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:1000:02:2300:03:3600:04:51
38GRITZNER Mikołaj 122MKS MEDYK GIŻYCKOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0600:02:1700:03:3300:04:51
39JASKÓLSKI Wojciech 109UKS LUSOWOM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0700:02:2000:03:3400:04:52
40ŁUCZKA Jan 111UKS LUSOWOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0800:02:2100:03:3500:04:52
41RAŹNIEWSKI Konrad 126WMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1200:02:2400:03:3600:04:52
42ROSTKOWSKI Macper 143MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0600:02:2100:03:3600:04:54
43WALCZAK Jakub 33AZS UAM POZNAŃM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0800:02:2300:03:3700:04:55
44SZYMCZAK Adam 118UKS LUSOWOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0800:02:2100:03:3700:04:55
45MALTSEV Artem 27M15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1000:02:2300:03:3800:04:57
46TOMASZEWSKA Klaudia 18GST GNIEZNOK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0800:02:2300:03:4000:04:58
47ROSIN Zofia 14-K13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1000:02:2500:03:4200:04:59
48ZALEWSKI Jakub 157SSP ORKA IŁAWAM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0900:02:2500:03:4500:05:00
49WIATROWSKI Marcel 158SSP ORKA IŁAWAM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0800:02:2500:03:4300:05:01
50KOWALCZYK Sebastian 137MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0900:02:2500:03:4500:05:02
51DUDEK Maria 108UKS LUSOWOK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0700:02:2500:03:4400:05:05
52FILUT Zuzanna 1K15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0800:02:2400:03:4300:05:07
53WIELGUS Nadia 88MLUKS TRIATHLON KOŁOK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0500:02:2200:03:4100:05:08
54SIKORA Julia 11KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0900:02:2500:03:4400:05:08
55ŁASTOWIECKA Karolina 105KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0600:02:2400:03:4600:05:11
56MIKOŁAJCZAK Malwina 28KU AZS UAM POZNANK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1000:02:2900:03:5000:05:11
57KACA Emilka 81UKS TRS SUSZK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1000:02:3000:03:4900:05:11
58BĄK Oscar 42UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1100:02:2700:03:4800:05:11
59SZYLBERG Anna 104KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0700:02:2500:03:4600:05:12
60SĘDŁAK Alicja 155MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0700:02:2600:03:4800:05:12
61JAHNZ Karolina 54GO2TRIK AG18Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:1400:02:3200:03:5300:05:14
62BARON Julia 6KRS "TRIATHLON" DĄBROWA GÓRNICZAK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1200:02:3300:03:5400:05:20
63FOLTYNIEWICZ Maria 84MKP SZCZECINEKK AG18Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:1500:02:3600:03:5800:05:21
64FOJUTOWSKI Jan 129MKS SP 63M15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1100:02:3000:03:5500:05:23
65BELCZEWSKA Monika 40UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKK AG18Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:1600:02:3800:04:0000:05:25
66PISANKO Franciszek 110UKS LUSOWOM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1100:02:3700:04:0600:05:35
67ZWARA Julia 95TRI TALENT TEAM GDAŃSKK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1000:02:3100:04:0200:05:35
68PIÓRO Mateusz 102KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1300:02:3800:04:0600:05:35
69FOJUTOWSKI Filip 130MKS SP 63M13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1400:02:4000:04:0700:05:36
70PASIK Martyna 139MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1300:02:3600:04:0500:05:37
71STOPA Joanna 116UKS LUSOWOK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1000:02:3500:04:0600:05:37
72ŻEBEREK Martyna 106KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1400:02:4100:04:1300:05:43
73KAŁOWSKA Emilia 135KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1400:02:3700:04:0700:05:43
74TOMCZYK Jan 48UKS TRS SUSZM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1600:02:4500:04:1500:05:44
75NERĆ Patrycja 83MKP SZCZECINEKK18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:2900:02:5600:04:2400:05:52
76BURZA Magdalena 156SSP ORKA IŁAWAK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1900:02:5400:04:2000:05:57
77NOGAJ Jacek 25M AG50Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:2600:02:5800:04:3000:06:04
78WALICKA Martyna 140MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1800:02:5400:04:2900:06:07
79DYBOWSKI Bartosz 93M AG40Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:2900:03:0300:04:3700:06:09
80PAWŁOWSKA Marta 2K AG18Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:1900:02:5000:04:3000:06:10
81KIJEWSKI Tobiasz 136KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1300:02:4800:04:2900:06:11
82MALTCEV Sergei 26M AG50Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:3100:03:0900:04:4500:06:20
83SIKORSKA Weronika 90MLUKS TRIATHLON KOŁOK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:2500:03:0200:04:3700:06:21
84SOWIŃSKA Natasza 58UKS LUSOWOK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1900:02:5400:04:3700:06:22
85MOMOT Ewelina 8GST GNIEZNOK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:2100:02:5700:04:4100:06:27
86MICHALSKI Michał 144ŁAPA JAGUARAM AG40Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:3200:03:1200:04:5000:06:29
87WAWER Karolina 103KS BARAKUFA MIŃSK MAZOWIECKIK18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:3000:03:0800:04:4900:06:32
88TACIAK Natalia 117UKS LUSOWOK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1700:03:0100:04:4900:06:32
89GRITZNER Marianna 121MKS MEDYK GIŻYCKOK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:2300:03:0000:04:4200:06:32
90JUCHNIEWICZ Maja 119MKS MEDYK GIŻYCKOK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:2500:03:0200:04:4400:06:33
91PUROL Julia 17GSTK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:2100:03:0100:04:4800:06:41
92GÓRSKA Wiktoria 16GST GNIEZNOK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:2100:03:0100:04:4900:06:41
93KOCZOROWSKA Kamila 3K AG18Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:4900:03:5100:05:5700:08:03
94HALA Anna 127UKS LUSOWOK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3700:02:10
95STOCHMAL Patrycja 131MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3500:02:05
96RUDNICKI Maksymilian 132MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:4300:02:20
97GÓRSKI Michał 133MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3300:01:45
98SMOCZYK Wiktor 15UKS LUSOWOM7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:41
99AMELIA Huć 152MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3300:02:06
100GÓRNIAK Jakub 153MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3500:01:56
101MATEUSZ Nitek 154MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3600:02:19
102SIESZCHUŁA Patryk 50KONKRET GNIEZNOM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3200:01:49
103KAROLEWSKA Weronika 53OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3300:01:52
104ORLICKA Zofia 57UKS LUSOWOK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:40
105KASZTELAN Franciszek 64KTS IRONMANM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3900:02:06
106GRAJEWSKA Aleksandra 72KTS IRONMANK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:45
107SZKLIŃSKA Kinga 73KTS IRONMANK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:01:00
108HALA Olga 128UKS LUSOWOK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3200:01:53
109KUREK Aleksandra 71KTS IRONMANK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:52
110KAROLEWSKA Julia 161WMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3100:01:50
111MROZEK Filip 162MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3100:01:46
112GEBHARDT Piotr 163FUNDACJA GEBHARDT SPORT/ TRÓJMIEJSKA AKADEMIA TRIATHLONUM7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:40
113KUREK Vanessa 68KTS IRONMANK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:4000:02:21
114SIEJAKOWSKIA Aleksandra 70KTS IRONMANK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:54
115SALIŃSKA Dominika 74KTS IRONMANK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:48
116KISIELNICKI Aleksander 75KTS IRONMANM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3600:02:04
117CZYŻEWSKI Wojtuś 76M7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:01:01
118SIESZCHUŁA Oliwia 78KONKRET GNIEZNOK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:43
119RUMIEJOWSKA Aleksandra 38MLUKS TRIATHLON KOŁOK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3000:01:47
120MIKOŁAJEWSKA Maja 44BARBELLGARAGE TRIATHLON TEAMK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:42
121CIELĄTKOWSKA Oliwia 66KTS IRONMANK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:4000:02:02
122JANICKI Nataniel 123MKS MEDY GIŻYCKOM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1800:02:5800:04:30
123WIATROWSKI Emil 159SSP ORKA IŁAWAM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0300:02:2000:03:33
124KISIELNICKI Filip 63KTS IRONMANM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1400:02:3700:03:55
125DYBOWSKI Bogumił 92UKS LUSOWOM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0500:02:2200:03:36
126SZYMAŃCZAK Kajetan 149MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1700:02:5000:04:15
127KOWALCZYK Igor 164MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1800:02:5100:04:22
128OTTENBURGER Maksymilian 20GST GNIEZNOM11Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1500:02:3900:04:00
129CZYŻEWSKI Antoś 77M11Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:02:1700:04:5200:07:33
130SIEJAKOWSKI Jan 60KTS IRONMANM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1900:02:4500:04:05
131SOBIERALSKI Wojciech 147MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2700:03:2000:05:11
132ZALEWSKI Bartosz 160ORKA IŁAWAM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0100:02:1300:03:23
133BARTKOWSKI Wojciech 167MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM11Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1600:02:4400:04:02
134HERMELIN Maksymilian 168MKS SP 63M11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2400:02:5900:04:28
135DĄBROWSKI Michał 7GST GNIEZNOM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1700:02:4600:04:11
136GAWRON Miłosz 82KS REKINY OSIELSKOM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2400:03:1000:04:48
137JEDOWSKI Jakub 61KTS IRONMANM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2400:03:0000:04:34
138KUCHOWICZ Mateusz 12UAM TRIATHLON POZNAŃM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0700:02:2900:03:46
139MICHALSKI Maksymilian 145ŁAPA JAGUARAM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1400:02:4700:04:12
140KLESSA Kacper 148MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2700:03:1300:04:48
141ŻACZEK Gabriel 107KLUB SPORTOWY BARAKUDAM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0400:02:2000:03:47
142ŁOŚ Kacper 62KTS IRONMANM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2100:02:4800:04:11
143GRITZNER Milena 120MKS MEDYK GIŻYCKOK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2000:02:3300:04:40
144PROCZEK Zofia 98KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0900:02:2700:03:43
145SALIŃSKA Natalia 69KTS IRONMANK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1700:02:4600:04:06
146DAMAZYN Emilia 150MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1900:03:1400:05:00
147KOPER Julia 24KU AZS UAM THRIATLON POZNAŃK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1200:02:3400:03:52
148GURDZIOŁEK Alicja 51UKS LUSOWOK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0500:02:2000:03:29
149GLAPA Martyna 52KU AZS UAM POZNAŃK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1300:02:3500:03:54
150KASZTELAN Łucja 65KTS IRONMANK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2200:02:5700:04:22
151KWIATKOWSKA Rozalia 91MUKS PIĘTNASTKAK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0900:02:3100:03:46
152DANIELEWICZ Emilia 166KONKRET GNIEZNOK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2600:03:0800:04:45
153KLEKOWSKA Iga 67KTS IRONMANK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2300:03:1700:05:01
154DUSZYŃSKA Anna 47KONKRETK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2400:03:0800:04:44
155TOMCZYK Hanna 49UKS TRS SUSZK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1700:02:4900:04:08
Znaleziono 155 wynik(ów)