I AQUATHLON BYDGOSZCZ 2021 - BIEG

Organizator:
Polski Związek Triathlonu, MUKS Piętnastka Bydgoszcz
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
167
Wystartowało:
155
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
155
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 3km:
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.333km | 0.667km | 1km | 1.333km | 1.667km | 2km | 2.333km | 2.666km | 3km | 3.333km | 3.666km | 4km | 4.333km | 4.666km | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K11 | K13 | K15 | K18 | K20 | K7 | K9 | M11 | M13 | M15 | M18 | M20 | M7 | M9 | K AG18 | M AG18 | K AG40 | M AG40 | K AG50 | M AG50

Klasyfikacja wg liczby okrążeń, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubKategoriaDystans0.333km0.667km1km1.333km1.667km2km2.333km2.666km3km
           
1KOPICZKO Maksymilian 124MKS MEDYK GIŻYCKOM18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:0500:02:1300:03:2200:04:2900:05:3700:06:4600:07:5300:09:0000:10:07
2GLEBA Jonasz 9GSTM18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:0400:02:1300:03:2200:04:2900:05:3800:06:4700:07:5500:09:0200:10:10
3JANICKI Karol 34KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃM18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:0600:02:1400:03:2300:04:3000:05:3800:06:4700:07:5500:09:0300:10:11
4KOPYCIŃSKI Wojciech 94MTKP DELFIN TORUŃM18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:0500:02:1400:03:2200:04:2900:05:3700:06:4500:07:5400:09:0100:10:11
5ŁAGOWNIK Marta 39UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKK20Młodzieżowcy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (młodzieżowcy 20-23 lata)00:01:0600:02:1400:03:2200:04:2900:05:3700:06:4600:07:5400:09:0200:10:11
6KOWALSKI Mikołaj 89MLUKS TRIATHLON KOŁOM18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:0500:02:1400:03:2300:04:3200:05:4600:07:0200:08:1600:09:3200:10:48
7LUBIŃSKI Kamil 134GDYŃSKI DYWIZJON OKRĘTÓW BOJOWYCHM AG18Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:1300:02:2600:03:3800:04:5000:06:0200:07:1400:08:2600:09:3800:10:51
8SOIŃSKI Dominik 36KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃM18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:0800:02:1800:03:3100:04:4400:05:5800:07:1200:08:2800:09:4400:11:01
9PARTYKA Rafał 46M AG40Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:0900:02:2300:03:3600:04:5000:06:0500:07:2300:08:4100:10:0000:11:18
10PAWLAK Wojciech 35KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃM18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:1000:02:2300:03:3600:04:5100:06:0700:07:2300:08:4100:10:0100:11:21
11JAHNZ Karolina 54GO2TRIK AG18Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:1400:02:3200:03:5300:05:1400:06:3600:07:5800:09:2200:10:4400:12:07
12FOLTYNIEWICZ Maria 84MKP SZCZECINEKK AG18Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:1500:02:3600:03:5800:05:2100:06:4100:08:0400:09:2500:10:5000:12:12
13BELCZEWSKA Monika 40UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKK AG18Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:1600:02:3800:04:0000:05:2500:06:4900:08:1400:09:3700:11:0100:12:27
14NERĆ Patrycja 83MKP SZCZECINEKK18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:2900:02:5600:04:2400:05:5200:07:2200:08:5000:10:1900:11:5000:13:23
15NOGAJ Jacek 25M AG50Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:2600:02:5800:04:3000:06:0400:07:3500:09:0500:10:3200:12:0300:13:32
16DYBOWSKI Bartosz 93M AG40Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:2900:03:0300:04:3700:06:0900:07:4000:09:1000:10:4100:12:1300:13:42
17MALTCEV Sergei 26M AG50Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:3100:03:0900:04:4500:06:2000:07:5500:09:2900:11:0100:12:3800:14:16
18MICHALSKI Michał 144ŁAPA JAGUARAM AG40Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:3200:03:1200:04:5000:06:2900:08:0600:09:4600:11:2100:12:5600:14:31
19PAWŁOWSKA Marta 2K AG18Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:1900:02:5000:04:3000:06:1000:07:5300:09:3700:11:2100:13:0600:14:52
20WAWER Karolina 103KS BARAKUFA MIŃSK MAZOWIECKIK18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:3000:03:0800:04:4900:06:3200:08:1700:10:0700:11:5800:13:5200:15:47
21KOCZOROWSKA Kamila 3K AG18Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:4900:03:5100:05:5700:08:0300:10:1100:12:1800:14:2800:16:3300:18:43
22HALA Anna 127UKS LUSOWOK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3700:02:10
23STOCHMAL Patrycja 131MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3500:02:05
24RUDNICKI Maksymilian 132MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:4300:02:20
25GÓRSKI Michał 133MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3300:01:45
26SMOCZYK Wiktor 15UKS LUSOWOM7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:41
27AMELIA Huć 152MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3300:02:06
28GÓRNIAK Jakub 153MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3500:01:56
29MATEUSZ Nitek 154MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3600:02:19
30SIESZCHUŁA Patryk 50KONKRET GNIEZNOM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3200:01:49
31KAROLEWSKA Weronika 53OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3300:01:52
32ORLICKA Zofia 57UKS LUSOWOK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:40
33KASZTELAN Franciszek 64KTS IRONMANM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3900:02:06
34GRAJEWSKA Aleksandra 72KTS IRONMANK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:45
35SZKLIŃSKA Kinga 73KTS IRONMANK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:01:00
36HALA Olga 128UKS LUSOWOK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3200:01:53
37KUREK Aleksandra 71KTS IRONMANK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:52
38FERCHMIN Aleksandra 29KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0600:02:2200:03:3400:04:4900:06:0100:07:11
39KAROLEWSKA Julia 161WMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3100:01:50
40MROZEK Filip 162MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3100:01:46
41GEBHARDT Piotr 163FUNDACJA GEBHARDT SPORT/ TRÓJMIEJSKA AKADEMIA TRIATHLONUM7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:40
42KUREK Vanessa 68KTS IRONMANK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:4000:02:21
43SIEJAKOWSKIA Aleksandra 70KTS IRONMANK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:54
44SALIŃSKA Dominika 74KTS IRONMANK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:48
45KISIELNICKI Aleksander 75KTS IRONMANM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3600:02:04
46CZYŻEWSKI Wojtuś 76M7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:01:01
47SIESZCHUŁA Oliwia 78KONKRET GNIEZNOK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:43
48RUMIEJOWSKA Aleksandra 38MLUKS TRIATHLON KOŁOK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3000:01:47
49MIKOŁAJEWSKA Maja 44BARBELLGARAGE TRIATHLON TEAMK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:42
50CIELĄTKOWSKA Oliwia 66KTS IRONMANK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:4000:02:02
51SZYLBERG Anna 104KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0700:02:2500:03:4600:05:1200:06:3400:07:52
52FILUT Zuzanna 1K15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0800:02:2400:03:4300:05:0700:06:3100:07:50
53ŁASTOWIECKA Karolina 105KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0600:02:2400:03:4600:05:1100:06:3400:07:51
54ŻEBEREK Martyna 106KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1400:02:4100:04:1300:05:4300:07:1700:08:36
55JANICKI Nataniel 123MKS MEDY GIŻYCKOM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1800:02:5800:04:30
56KOZŁOWSKI Artur 13GST GNIEZNOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0000:02:0500:03:1200:04:1900:05:2600:06:25
57KOWALCZYK Sebastian 137MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0900:02:2500:03:4500:05:0200:06:2300:07:39
58ZALEWSKI Jakub 157SSP ORKA IŁAWAM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0900:02:2500:03:4500:05:0000:06:1600:07:28
59WIATROWSKI Emil 159SSP ORKA IŁAWAM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0300:02:2000:03:33
60PUROL Julia 17GSTK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:2100:03:0100:04:4800:06:4100:08:3400:10:15
61TOMASZEWSKA Klaudia 18GST GNIEZNOK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0800:02:2300:03:4000:04:5800:06:1700:07:30
62MRÓZ Dominik 23K.S. CKS-ORKA SZCZECINM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0300:02:1200:03:2200:04:3500:05:5100:07:07
63MIKOŁAJCZAK Malwina 28KU AZS UAM POZNANK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1000:02:2900:03:5000:05:1100:06:3400:07:53
64JANICKA Paula 30KU AZS UAM TRIATHLON POZNANK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0500:02:2000:03:3300:04:4800:06:0200:07:12
65KISIELNICKI Filip 63KTS IRONMANM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1400:02:3700:03:55
66FOLTYNIEWICZ Hanna 85K15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0500:02:2100:03:3500:04:5000:06:0200:07:13
67WIELGUS Nadia 88MLUKS TRIATHLON KOŁOK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0500:02:2200:03:4100:05:0800:06:3700:08:05
68DYBOWSKI Bogumił 92UKS LUSOWOM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0500:02:2200:03:36
69SZYMAŃCZAK Kajetan 149MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1700:02:5000:04:15
70SĘDŁAK Alicja 155MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0700:02:2600:03:4800:05:1200:06:3700:07:50
71GAJDA Kuba 86MLUKS TRIATHLON KOLOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:5100:01:5000:02:5300:03:5600:04:5900:05:59
72KOWALCZYK Igor 164MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1800:02:5100:04:22
73SIKORSKA Weronika 90MLUKS TRIATHLON KOŁOK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:2500:03:0200:04:3700:06:2100:08:0400:09:40
74DUDEK Maria 108UKS LUSOWOK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0700:02:2500:03:4400:05:0500:06:2800:07:45
75SIKORA Julia 11KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0900:02:2500:03:4400:05:0800:06:3700:08:01
76OTTENBURGER Maksymilian 20GST GNIEZNOM11Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1500:02:3900:04:00
77MOMOT Ewelina 8GST GNIEZNOK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:2100:02:5700:04:4100:06:2700:08:1400:09:52
78KACA Emilka 81UKS TRS SUSZK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1000:02:3000:03:4900:05:1100:06:3600:07:41
79ZASADA Wiktor 141MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:5600:02:0000:03:1000:04:2000:05:2800:06:32
80CZYŻEWSKI Antoś 77M11Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:02:1700:04:5200:07:33
81GÓRSKA Wiktoria 16GST GNIEZNOK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:2100:03:0100:04:4900:06:4100:08:3400:10:11
82BERNAT Oskar 32KU AZS UAM POZNAŃM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0300:02:1100:03:2200:04:3300:05:4300:06:52
83WALCZAK Jakub 33AZS UAM POZNAŃM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0800:02:2300:03:3700:04:5500:06:1200:07:23
84JOŃCZYK Patryk 37SWIM TRI RZESZÓWM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0600:02:1800:03:2900:04:3900:05:5200:07:02
85SOWIŃSKA Natasza 58UKS LUSOWOK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1900:02:5400:04:3700:06:2200:08:0600:09:38
86BARON Julia 6KRS "TRIATHLON" DĄBROWA GÓRNICZAK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1200:02:3300:03:5400:05:2000:06:4600:08:12
87SIEJAKOWSKI Jan 60KTS IRONMANM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1900:02:4500:04:05
88MAJORCZYK Bartosz 10GST GNIEZNOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:5600:01:5400:02:5800:04:0100:05:0600:06:07
89JASKÓLSKI Wojciech 109UKS LUSOWOM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0700:02:2000:03:3400:04:5200:06:0800:07:21
90PISANKO Franciszek 110UKS LUSOWOM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1100:02:3700:04:0600:05:3500:07:0400:08:30
91KUŹMA Julian 112UKS LUSOWOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0300:02:1000:03:2100:04:3300:05:4100:06:44
92PISANKO Michał 113UKS LUSOWOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0000:02:0700:03:1900:04:3200:05:4300:06:48
93MAZURKIEWICZ Maciej 114UKS LUSOWOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0700:02:1800:03:3300:04:5000:06:0600:07:13
94TACIAK Natalia 117UKS LUSOWOK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1700:03:0100:04:4900:06:3200:08:2100:09:54
95FOJUTOWSKI Filip 130MKS SP 63M13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1400:02:4000:04:0700:05:3600:07:0100:08:14
96KAŁOWSKA Emilia 135KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1400:02:3700:04:0700:05:4300:07:2000:08:52
97KIJEWSKI Tobiasz 136KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1300:02:4800:04:2900:06:1100:07:5000:09:14
98SOBIERALSKI Wojciech 147MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2700:03:2000:05:11
99BURZA Magdalena 156SSP ORKA IŁAWAK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1900:02:5400:04:2000:05:5700:07:3200:09:00
100WIATROWSKI Marcel 158SSP ORKA IŁAWAM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0800:02:2500:03:4300:05:0100:06:1600:07:30
101ZALEWSKI Bartosz 160ORKA IŁAWAM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0100:02:1300:03:23
102GLAPA Filip 31KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:5500:01:5600:02:5900:04:0300:05:0700:06:12
103SZCZESIAK Gabriel 87MLUKS TRIATHLON KOŁOM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0400:02:1600:03:2800:04:4200:05:5600:07:07
104ZWARA Julia 95TRI TALENT TEAM GDAŃSKK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1000:02:3100:04:0200:05:3500:07:0700:08:37
105LEŚNY Franciszek 5GST GNIEZNOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:5700:02:0000:03:0700:04:1600:05:2300:06:23
106RÓŻAŃSKI Malkolm 55GNIEŹNIEŃSKIE STOWARZYSZENIE TRIATHLONUM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0400:02:1600:03:2800:04:5000:06:1600:07:39
107BARTKOWSKI Wojciech 167MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM11Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1600:02:4400:04:02
108HERMELIN Maksymilian 168MKS SP 63M11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2400:02:5900:04:28
109DĄBROWSKI Michał 7GST GNIEZNOM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1700:02:4600:04:11
110GAWRON Miłosz 82KS REKINY OSIELSKOM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2400:03:1000:04:48
111TROJAN Karol 142MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0600:02:1800:03:3400:04:4800:06:0500:07:14
112DZIĘCIELSKI Jan 99KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0500:02:1700:03:2700:04:3800:05:5500:07:11
113PASIK Martyna 139MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1300:02:3600:04:0500:05:3700:07:1000:08:40
114ROSIN Zofia 14-K13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1000:02:2500:03:4200:04:5900:06:1600:07:27
115WALICKA Martyna 140MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1800:02:5400:04:2900:06:0700:07:4400:09:19
116ZAWADZKI Mikołaj 138MUKS PIĘTNASTKAM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0300:02:1700:03:2800:04:4300:06:0300:07:17
117HORBACZEWSKI Grzegorz 41UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0600:02:1600:03:2400:04:3500:05:4400:06:51
118BĄK Oscar 42UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1100:02:2700:03:4800:05:1100:06:3700:07:55
119TOMCZYK Jan 48UKS TRS SUSZM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1600:02:4500:04:1500:05:4400:07:1200:08:39
120POREMSKI Bartosz 59GST GNIEZNOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0400:02:1100:03:2300:04:3400:05:4200:06:48
121JEDOWSKI Jakub 61KTS IRONMANM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2400:03:0000:04:34
122JUCHNIEWICZ Maja 119MKS MEDYK GIŻYCKOK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:2500:03:0200:04:4400:06:3300:08:1900:09:52
123PAŹDZIOCH Kacper 100KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0200:02:0900:03:2000:04:3100:05:4100:06:44
124ROJEK Przemysław 101KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0100:02:1100:03:2500:04:3800:05:5200:07:02
125PIÓRO Mateusz 102KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1300:02:3800:04:0600:05:3500:07:0500:08:27
126ŁUCZKA Jan 111UKS LUSOWOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0800:02:2100:03:3500:04:5200:06:0800:07:16
127GURANOWSKI Wojciech 115UKS LUSOWOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0200:02:1000:03:2200:04:3500:05:5100:07:00
128STOPA Joanna 116UKS LUSOWOK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1000:02:3500:04:0600:05:3700:07:1000:08:36
129KUCHOWICZ Mateusz 12UAM TRIATHLON POZNAŃM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0700:02:2900:03:46
130GRITZNER Marianna 121MKS MEDYK GIŻYCKOK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:2300:03:0000:04:4200:06:3200:08:1900:09:51
131GRITZNER Mikołaj 122MKS MEDYK GIŻYCKOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0600:02:1700:03:3300:04:5100:06:0800:07:22
132TURLIŃSKI Jędrzej 125MKS MEDYK GIŻYCKOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0500:02:1600:03:3100:04:4900:06:0800:07:17
133FOJUTOWSKI Jan 129MKS SP 63M15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1100:02:3000:03:5500:05:2300:06:5300:08:25
134ROSTKOWSKI Macper 143MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0600:02:2100:03:3600:04:5400:06:1600:07:34
135MICHALSKI Maksymilian 145ŁAPA JAGUARAM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1400:02:4700:04:12
136KLESSA Kacper 148MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2700:03:1300:04:48
137OTTENBURGER Jeremiasz 21GST GNIEZNOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0200:02:1200:03:2200:04:3600:05:4800:06:57
138ŻACZEK Gabriel 107KLUB SPORTOWY BARAKUDAM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0400:02:2000:03:47
139SZYMCZAK Adam 118UKS LUSOWOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0800:02:2100:03:3700:04:5500:06:1400:07:28
140ŁOŚ Kacper 62KTS IRONMANM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2100:02:4800:04:11
141RAŹNIEWSKI Konrad 126WMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1200:02:2400:03:3600:04:5200:06:0400:07:10
142MALTSEV Artem 27M15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1000:02:2300:03:3800:04:5700:06:1600:07:35
143GRITZNER Milena 120MKS MEDYK GIŻYCKOK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2000:02:3300:04:40
144PROCZEK Zofia 98KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0900:02:2700:03:43
145SALIŃSKA Natalia 69KTS IRONMANK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1700:02:4600:04:06
146DAMAZYN Emilia 150MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1900:03:1400:05:00
147KOPER Julia 24KU AZS UAM THRIATLON POZNAŃK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1200:02:3400:03:52
148GURDZIOŁEK Alicja 51UKS LUSOWOK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0500:02:2000:03:29
149GLAPA Martyna 52KU AZS UAM POZNAŃK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1300:02:3500:03:54
150KASZTELAN Łucja 65KTS IRONMANK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2200:02:5700:04:22
151KWIATKOWSKA Rozalia 91MUKS PIĘTNASTKAK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0900:02:3100:03:46
152DANIELEWICZ Emilia 166KONKRET GNIEZNOK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2600:03:0800:04:45
153KLEKOWSKA Iga 67KTS IRONMANK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2300:03:1700:05:01
154DUSZYŃSKA Anna 47KONKRETK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2400:03:0800:04:44
155TOMCZYK Hanna 49UKS TRS SUSZK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1700:02:4900:04:08
Znaleziono 155 wynik(ów)