I AQUATHLON BYDGOSZCZ 2021 - BIEG

Organizator:
Polski Związek Triathlonu, MUKS Piętnastka Bydgoszcz
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
167
Wystartowało:
155
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
155
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.333km | 0.667km | 1km | 1.333km | 1.667km | 2km | 2.333km | 2.666km | 3km | 3.333km | 3.666km | 4km | 4.333km | 4.666km | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K11 | K13 | K15 | K18 | K20 | K7 | K9 | M11 | M13 | M15 | M18 | M20 | M7 | M9 | K AG18 | M AG18 | K AG40 | M AG40 | K AG50 | M AG50

Klasyfikacja wg liczby okrążeń, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubKategoriaMkatK/MDystans0.333km0.667km1km1.333km1.667km2km2.333km2.666km3km3.333km3.666km4km4.333km4.666km5kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Najsz. okr.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Średnie okrążenie
                          
1GURDZIOŁEK Alicja 51UKS LUSOWOK111K 39 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0500:02:2000:03:2900:03:29.6001:20:07.001,03000:01:053:2917,200:01:09
2PROCZEK Zofia 98KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIK112K 40 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0900:02:2700:03:4300:03:43.9001:20:20.451,03000:01:093:4316,100:01:14
3KWIATKOWSKA Rozalia 91MUKS PIĘTNASTKAK113K 41 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0900:02:3100:03:4600:03:46.2001:20:23.751,03000:01:093:4615,900:01:15
4KOPER Julia 24KU AZS UAM THRIATLON POZNAŃK114K 42 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1200:02:3400:03:5200:03:52.0001:20:29.851,03000:01:123:5215,500:01:17
5GLAPA Martyna 52KU AZS UAM POZNAŃK115K 43 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1300:02:3500:03:5400:03:54.1501:20:31.301,03000:01:133:5415,400:01:18
6SALIŃSKA Natalia 69KTS IRONMANK116K 44 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1700:02:4600:04:0600:04:06.4001:20:43.051,03000:01:174:0614,600:01:22
7TOMCZYK Hanna 49UKS TRS SUSZK117K 45 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1700:02:4900:04:0800:04:08.2001:20:45.301,03000:01:174:0814,500:01:22
8KASZTELAN Łucja 65KTS IRONMANK118K 46 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2200:02:5700:04:2200:04:22.4001:20:59.451,03000:01:224:2213,700:01:27
9GRITZNER Milena 120MKS MEDYK GIŻYCKOK119K 47 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2000:02:3300:04:4000:04:40.2001:21:17.001,03000:01:124:4012,900:01:33
10DUSZYŃSKA Anna 47KONKRETK1110K 48 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2400:03:0800:04:4400:04:44.6001:21:22.451,03000:01:244:4412,700:01:34
11DANIELEWICZ Emilia 166KONKRET GNIEZNOK1111K 49 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2600:03:0800:04:4500:04:45.9001:21:23.301,03000:01:264:4512,600:01:35
12DAMAZYN Emilia 150MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZK1112K 50 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1900:03:1400:05:0000:05:00.1501:21:37.701,03000:01:195:0012,000:01:40
13KLEKOWSKA Iga 67KTS IRONMANK1113K 51 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2300:03:1700:05:0100:05:01.3501:21:39.201,03000:01:235:0112,000:01:40
Znaleziono 13 wynik(ów)