I AQUATHLON BYDGOSZCZ 2021 - BIEG

Organizator:
Polski Związek Triathlonu, MUKS Piętnastka Bydgoszcz
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
167
Wystartowało:
155
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
155
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.333km | 0.667km | 1km | 1.333km | 1.667km | 2km | 2.333km | 2.666km | 3km | 3.333km | 3.666km | 4km | 4.333km | 4.666km | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K11 | K13 | K15 | K18 | K20 | K7 | K9 | M11 | M13 | M15 | M18 | M20 | M7 | M9 | K AG18 | M AG18 | K AG40 | M AG40 | K AG50 | M AG50

Klasyfikacja wg liczby okrążeń, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubKategoriaMkatK/MDystans0.333km0.667km1km1.333km1.667km2km2.333km2.666km3km3.333km3.666km4km4.333km4.666km5kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Najsz. okr.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Średnie okrążenie
                          
1ROSIN Zofia 14-K131K 12Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1000:02:2500:03:4200:04:5900:06:1600:07:2700:07:27.0500:07:29.052,06000:01:103:4316,100:01:14
2KACA Emilka 81UKS TRS SUSZK132K 14Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1000:02:3000:03:4900:05:1100:06:3600:07:4100:07:41.6000:07:43.302,06000:01:053:5015,600:01:16
3DUDEK Maria 108UKS LUSOWOK133K 15Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0700:02:2500:03:4400:05:0500:06:2800:07:4500:07:45.1000:07:46.802,06000:01:073:5215,500:01:17
4ŁASTOWIECKA Karolina 105KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIK134K 18Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0600:02:2400:03:4600:05:1100:06:3400:07:5100:07:51.1500:07:52.952,06000:01:063:5515,300:01:18
5SZYLBERG Anna 104KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIK135K 19Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0700:02:2500:03:4600:05:1200:06:3400:07:5200:07:52.9500:07:54.402,06000:01:073:5615,300:01:18
6SIKORA Julia 11KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃK136K 21Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0900:02:2500:03:4400:05:0800:06:3700:08:0100:08:01.3000:08:02.702,06000:01:094:0015,000:01:20
7BARON Julia 6KRS "TRIATHLON" DĄBROWA GÓRNICZAK137K 23Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1200:02:3300:03:5400:05:2000:06:4600:08:1200:08:12.1500:08:13.602,06000:01:124:0614,600:01:22
8ŻEBEREK Martyna 106KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIK138K 25Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1400:02:4100:04:1300:05:4300:07:1700:08:3600:08:36.9500:08:38.852,06000:01:144:1814,000:01:26
9ZWARA Julia 95TRI TALENT TEAM GDAŃSKK139K 26Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1000:02:3100:04:0200:05:3500:07:0700:08:3700:08:37.2000:08:39.202,06000:01:104:1813,900:01:26
10PASIK Martyna 139MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZK1310K 27Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1300:02:3600:04:0500:05:3700:07:1000:08:4000:08:40.9000:08:42.902,06000:01:134:2013,800:01:26
11KAŁOWSKA Emilia 135KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIK1311K 28Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1400:02:3700:04:0700:05:4300:07:2000:08:5200:08:52.8000:08:55.102,06000:01:144:2613,500:01:28
12BURZA Magdalena 156SSP ORKA IŁAWAK1312K 29Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1900:02:5400:04:2000:05:5700:07:3200:09:0000:09:00.3000:09:02.752,06000:01:194:3013,300:01:30
13WALICKA Martyna 140MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZK1313K 30Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1800:02:5400:04:2900:06:0700:07:4400:09:1900:09:19.2500:09:21.652,06000:01:184:3912,900:01:33
14SIKORSKA Weronika 90MLUKS TRIATHLON KOŁOK1314K 32Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:2500:03:0200:04:3700:06:2100:08:0400:09:4000:09:40.2500:09:41.952,06000:01:254:5012,400:01:36
15GRITZNER Marianna 121MKS MEDYK GIŻYCKOK1315K 33Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:2300:03:0000:04:4200:06:3200:08:1900:09:5100:09:51.5500:09:55.352,06000:01:234:5512,200:01:38
16JUCHNIEWICZ Maja 119MKS MEDYK GIŻYCKOK1316K 35Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:2500:03:0200:04:4400:06:3300:08:1900:09:5200:09:52.9000:09:55.352,06000:01:254:5612,200:01:38
17TACIAK Natalia 117UKS LUSOWOK1317K 36Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1700:03:0100:04:4900:06:3200:08:2100:09:5400:09:54.7000:09:56.852,06000:01:174:5712,100:01:39
Znaleziono 17 wynik(ów)