I AQUATHLON BYDGOSZCZ 2021 - BIEG

Organizator:
Polski Związek Triathlonu, MUKS Piętnastka Bydgoszcz
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
167
Wystartowało:
155
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
155
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.333km | 0.667km | 1km | 1.333km | 1.667km | 2km | 2.333km | 2.666km | 3km | 3.333km | 3.666km | 4km | 4.333km | 4.666km | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K11 | K13 | K15 | K18 | K20 | K7 | K9 | M11 | M13 | M15 | M18 | M20 | M7 | M9 | K AG18 | M AG18 | K AG40 | M AG40 | K AG50 | M AG50

Klasyfikacja wg liczby okrążeń, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubKategoriaMkatK/MDystans0.333km0.667km1km1.333km1.667km2km2.333km2.666km3km3.333km3.666km4km4.333km4.666km5kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Najsz. okr.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Średnie okrążenie
                          
1FERCHMIN Aleksandra 29KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃK151K 9Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0600:02:2200:03:3400:04:4900:06:0100:07:1100:07:11.7000:07:12.652,06000:01:063:3516,700:01:11
2JANICKA Paula 30KU AZS UAM TRIATHLON POZNANK152K 10Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0500:02:2000:03:3300:04:4800:06:0200:07:1200:07:12.5000:07:14.302,06000:01:053:3616,700:01:12
3FOLTYNIEWICZ Hanna 85K153K 11Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0500:02:2100:03:3500:04:5000:06:0200:07:1300:07:13.7500:07:14.752,06000:01:053:3616,600:01:12
4TOMASZEWSKA Klaudia 18GST GNIEZNOK154K 13Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0800:02:2300:03:4000:04:5800:06:1700:07:3000:07:30.4000:07:31.652,06000:01:083:4516,000:01:15
5SĘDŁAK Alicja 155MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZK155K 16Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0700:02:2600:03:4800:05:1200:06:3700:07:5000:07:50.4000:07:51.652,06000:01:073:5515,300:01:18
6FILUT Zuzanna 1K156K 17Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0800:02:2400:03:4300:05:0700:06:3100:07:5000:07:50.6000:07:52.152,06000:01:083:5515,300:01:18
7MIKOŁAJCZAK Malwina 28KU AZS UAM POZNANK157K 20Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1000:02:2900:03:5000:05:1100:06:3400:07:5300:07:53.9500:07:55.702,06000:01:103:5615,200:01:18
8WIELGUS Nadia 88MLUKS TRIATHLON KOŁOK158K 22Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0500:02:2200:03:4100:05:0800:06:3700:08:0500:08:05.7500:08:06.802,06000:01:054:0214,800:01:20
9STOPA Joanna 116UKS LUSOWOK159K 24Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1000:02:3500:04:0600:05:3700:07:1000:08:3600:08:36.5500:08:39.552,06000:01:104:1814,000:01:26
10SOWIŃSKA Natasza 58UKS LUSOWOK1510K 31Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1900:02:5400:04:3700:06:2200:08:0600:09:3800:09:38.4000:09:40.152,06000:01:194:4912,500:01:36
11MOMOT Ewelina 8GST GNIEZNOK1511K 34Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:2100:02:5700:04:4100:06:2700:08:1400:09:5200:09:52.8000:09:54.652,06000:01:214:5612,200:01:38
12GÓRSKA Wiktoria 16GST GNIEZNOK1512K 37Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:2100:03:0100:04:4900:06:4100:08:3400:10:1100:10:11.2000:10:13.102,06000:01:215:0511,800:01:41
13PUROL Julia 17GSTK1513K 38Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:2100:03:0100:04:4800:06:4100:08:3400:10:1500:10:15.8000:10:17.702,06000:01:215:0711,700:01:42
Znaleziono 13 wynik(ów)